Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mja

14.08.2017. 00:43

22:24 tur pat žurkas nav, kur vēl kāds ierēdnis, vnk e-pasts ģenerē atbildi!

Atbildēt

Pelecis

13.08.2017. 18:27

Nesapratu problēmu. Laikam visiem nav ko darīt. Rakstā minētais e-pasts apliecina, ka e-pasts ir saņemts un šādu normu nosaka normatīvi. Nekur nav teikts, ka atbildei ir jābūt ar drošu elektronisko parakstu. Šādu atbildi var uzskatīt kā pasta apliecinājumu, ka adresāts vēstuli ir saņēmis, jo pastā arī neviens nepieprasa notariāli apliecinātas pilnvaras kopijas pievienošanu apliecinājumam, ka sūtījums ir nogādāts adresātam. Atbildes visticamāk ģenerē dators, nevis katru reizi raksta cilvēks. Ja šiem kantoriem būs lobisms un apliecinājumam būs jābūt ar drošu elektronisko parakstu, tad garantēju – neviena valsts iestāde uz neparakstītu e-pastu nereaģēs un godātie uzņēmēji nevienu dokumentu nevienā iestādē, it īpaši, VIDā iesniegt nevarēs (par izmantojot EDS).
Autoriem jāpriecājas, ka vispār atbild. Ir iestādes, kuras nereaģē nemaz, un tad jāpaliek neziņa – saņēma ziņu vai nesaņēma (tas pats EDS).
Un autoriem jāpriecājas, ka uz parastu e-pastu valsts iestādes vispār sniedz atbildi, jo likums to nenosaka. Izskatās, ka NĪSA un NĪLA dara visu iespējamo, lai lobētu droša elektroniskā paraksta izmantošanu visos gadījumos, jo tādā veidā lobē maksas pakalpojumu vispārēju ieviešanu.

Atbildēt

Sergejs Buivids

12.08.2017. 19:46

http://www.i-p-o.org/GDT.HTM
THE GENEVA DECLARATION ON TERRORISM
...
I. STATE TERRORISM

In particular, state terrorism manifests itself in:
...
10) the abrogation of civil rights, civil liberties, constitutional protections and the rule of law under the pretext of alleged counter-terrorism; and
...

Atbildēt

Sergejs Buivids

12.08.2017. 19:01

Elektronisko dokumentu likums 6.p.4.d.

Valsts un pašvaldību iestādes izstrādā elektronisko dokumentu iekšējās aprites instrukcijas, kuras atbilst šim likumam un šā panta otrajā daļā minētajiem Ministru kabineta noteikumiem, kā arī iestādes darba specifikai un nodrošina fiziskajām un juridiskajām personām iespēju iesniegt valsts un pašvaldību iestādēm un saņemt no tām dokumentus, to kopijas, norakstus, izrakstus un dublikātus elektroniskā vai citā formā pēc personas izvēles.

Atbildēt

šepards

12.08.2017. 18:22

Jāpriecājas, ja vispār atbild un lieto e-pastu. Daži pietiek.com izslavēti kantori, piem., Valsts datu inspekcija vispār neatbild uz e-pastiem. Dažas iestadēs atbil bez parakstiem, dažas ar, bet ne drošiem etc. Bardaks tur valda - sistēmisks. Ja kāds sapņo par e-vēlēšanām - tad tas jau būtu lidojums kosmosā ar kukurizņiku.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: