Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tupi pie parašas, gaili!

19.03.2023. 15:54

»

Ko pīpē Sukāna mūdzi!

Tupi pie parašas, gaili


Ko pīpē huntas sūdabrāli!

Atbildēt

Ko pīpē Sukāna mūdzi!

19.03.2023. 14:31

»

Mūdzis

Melot kungs nav labi


Tupi pie parašas, gaili!

Atbildēt

Diskriminācija

19.03.2023. 14:30

»

Savadi

Ja cilvēks kavē terminu, viņam atsakās pieņemt dokumentus. Bet ja valsts institucijas nokavē, tas nekas. Piemēram, mēnešiem var atlikt pilna sprieduma sastādīšanu. Bet personai desmit darga dieny ir jāuzstāj iesniegt sūdzība. Atsaukšanas uz Covid-19 - smieklīga! VIDa darbinieki nepieņem (ari tagad) ...


Jo 10 dienās jāspēj pārsūdzēt, bet valsts uz iesniegumu vispār var neatbildēt, kaut saskaņā ar APL, ja 30 duenās nav atbildes uz iesniegumu, tas jau skaitās morālais kaitējums. Bet judikatūra neparedz kompensāciju par to vien, ja reizē ar morālo nav materiālā kaitējuma, kas jāpierāda pašam ar novērtējumu naudas izteiksmē.

Atbildēt

Savadi

19.03.2023. 13:38

Ja cilvēks kavē terminu, viņam atsakās pieņemt dokumentus. Bet ja valsts institucijas nokavē, tas nekas. Piemēram, mēnešiem var atlikt pilna sprieduma sastādīšanu. Bet personai desmit darga dieny ir jāuzstāj iesniegt sūdzība. Atsaukšanas uz Covid-19 - smieklīga! VIDa darbinieki nepieņem (ari tagad) dokumentus.. Var uz septembri pieteikties, lai saņemtu konsultāciju par deklarācijas iesniegšanu (termins ir līdz 1.aprīlim).

Atbildēt

vv

19.03.2023. 07:31

»

vispār

Atmaksā gan, ja līdz 30.septembrim nav iesniegta deklarācija, bet ne jau par visādiem kaktu čekiem, kas jāsūta pašam. Konts Latvijā var arī nebūt uz atmaksas brīdi


Šogad ar to sastapos, ap 2000 eur par 3 gadi dabūja atpakaļ, un nav zināms cik pakāsa par iepriekšējiem gadiem.

Atbildēt

Bailes

19.03.2023. 07:19

»

vispār

Atmaksā gan, ja līdz 30.septembrim nav iesniegta deklarācija, bet ne jau par visādiem kaktu čekiem, kas jāsūta pašam. Konts Latvijā var arī nebūt uz atmaksas brīdi


Neatmaksā gan! Ja nodokļu aprēķinam ir ir automātiska VID sistēma naudas iekasēšanai, tad IIN atmaksā tikai tiem, kuri ir PAŠI iesnieguši deklarāciju, nevis visiem pēc kārtas! Un tur valsts kasē paliek miljonu miljoni, kuri, pēc būtības, pienāktos cilvēkiem.
Bet tā tas ir visās valstīs, kuras pārvalda huntas un diktatūras, cilvēkam te nav nekādas vērtības!

Atbildēt

Dziesmu un deju svētku organizācijā nezog:

19.03.2023. 06:09

»

Uz Eiropas Tiesu

Šinī valstī nestrādā neviena valsts organizācija


Latvijas Nacionālā kultūras centra iepirkumā par Dziesmu un deju svētku biļešu tirdzniecības un biļešu elektroniskās kontroles nodrošināšanu (turpmāk – iepirkums) par saimnieciski izdevīgāko, atbilstoši Konkursa nolikumā noteiktajiem vērtēšanas kritērijiem, ir atzīts SIA “Biļešu Paradīze” piedāvājums.

Iepirkumam bija pieteikušies divi pretendenti – SIA “Biļešu Paradīze” un SIA “Biļešu Serviss”.

Atbildēt

Uz Eiropas Tiesu

18.03.2023. 21:30

Šinī valstī nestrādā neviena valsts organizācija!

Atbildēt

vispār

18.03.2023. 21:23

»

vv

VID ir visi iedzīvotāju konti, nemuldi neko viņi neatmaksā automātiski, cilvēki lielas naudas atstāj valsts kasei, nevienu kontu Latvijā kas ir atvērts no VID nevar noslēpt, un neko viņi neatmaksā ja nav iesniegta deklarācija


Atmaksā gan, ja līdz 30.septembrim nav iesniegta deklarācija, bet ne jau par visādiem kaktu čekiem, kas jāsūta pašam. Konts Latvijā var arī nebūt uz atmaksas brīdi.

Atbildēt

viss ir vienkārši

18.03.2023. 21:16

»

Juristi pret grāmatvedības speciālistiem

Latvija NA TIESĪBSARGA< bet aplami grāmatvedības "speciālisti". Cik ilgi šis murgs turpināsies. Tāpat 10 grāmatveži, speciālisti praktiskie revizori atklāj blēdības iestāde, un te viens tiesnesis, kurš neko nesaprot no grāmatvedības matemātikas, nospriež Valsts kontroles revīziju atzīt par nepatiesu...


"Tiesībsargs un viņa svīta neatšķir, kas ir grāmatvedība, kas ir jurisprudence."
___________________________

Varētu padomāt, ka tu (u.c. taml. "gudrie cirtēji") atšķir, kas ir grāmatvedība un kas ir jurisprudence? Ja uzskati, ka tomēr esi atbilstoši kvalificēts / pietiekami kompetents - ievērtē šo, piemēra pēc:

1. Kāds sakars grāmatvedim ar uzņēmējdarbību, jebkādā izpratnē / izpausmē un likumīgo atbildību par uzņēmējdarbību? Saskaņā ar LIKUMU - NEKĀDS.

2. Kāds sakars grāmatvedim ar likumīgo atbildību par nodokļu (ne)maksāšanu saistībā ar uzņēmējdarbību? Saskaņā LIKUMU - NEKĀDS.

3. Kāds sakars grāmatvedim ar likumīgo atbildību par grāmatvedības kārtošanu saistībā ar uzņēmējdarbību? Saskaņā LIKUMU - NEKĀDS.

Grāmatvedis ir likumīgās atbildības subjekts TIKAI un VIENĪGI saistībā ar PATS SAVU uzņēmējdarbību - NEVIS jebkādā saistībā ar citu fiz./jur./publ. personu uzņēmumu, kurā / kuram viņš kārto grāmatvedību.

Atbildēt

Nauris

18.03.2023. 21:09

»

fakts

Pilnīgi slima suņa murgi. VID veiktā nodokļu deklarācijas iesniegšana ir personai labvēlīgāks lēmums nekā nodokļu audita veikšana, tāpēc uz to nekādi nav attiecināmas iebildes par likuma atpakaļejošu spēku


VID vispirms ietur no cilvēka algas nepamatoti augstus nodokļus, tad pats veic pārrēķinu un pārmaksātos nodokļus aizskaita nevis cilvēkam, no kura algas nodokļi ir ieturēti, bet tiesu izpildītājiem. Tāda VID rīcība nav likumīga un nav iedzīvotāju interesēs.

Atbildēt

vv

18.03.2023. 20:50

»

nevajag nemelot!

"20.1 pants. Nodokļa pārmaksas automātiskā atmaksa...


VID ir visi iedzīvotāju konti, nemuldi neko viņi neatmaksā automātiski, cilvēki lielas naudas atstāj valsts kasei, nevienu kontu Latvijā kas ir atvērts no VID nevar noslēpt, un neko viņi neatmaksā ja nav iesniegta deklarācija.

Atbildēt

Juris Jansons, tiesībsargs

18.03.2023. 18:50

»

KARIŅŠ

Jaunzeme ir izpildīga, čakla, atsaucīga meiča! Mums izdodas


Patiešām?Es to vēl nezināju!

Atbildēt

Marika

18.03.2023. 18:47

Ja indivīds savu laiku un aktivitāti iemaina pret jebko, finanšu līdzekļus ieskaitot - tie nav ienākumi. Vidējam Joe Blow, kas nedarbojas finanšu kapitāla tirgos, ienākumu nav un tātad nekāds ienākumu nodoklis nav jāmaksā.

Atbildēt

Ombuds Latvijā ir parodija

18.03.2023. 18:26

Kārtējais tiesībsarga juridiski nesaistošais atzinums, ko izmanto laukos sirsniņbūdiņā.

Atbildēt

lauķis

18.03.2023. 17:56

»

Virsvērtību negatīvu vai pozitīvu rada ikviens darbs. Svarīgs ir plāns. Radot pozitīvu virsvērtību, dažreiz nevar plānā iztikt bez negatīvas virvērtības. Lai uz eptu varžaci, olas čaumala jāpārsit


Nav nekādas virsvērtības,pievienotas vai negatīvās vērtības,vertība vai nu ir vai arī tas nav.Arī plāniem nav nekādas nozīmes,nozīme ir labam ceļam.

Atbildēt

nevajag nemelot!

18.03.2023. 17:33

»

vv

Ja uzrodas pārmaksa, un Tu to nezini, neviens neko Tev netaisīs kamēr pats deklarāciju neiesniegsi, tāpēc ja neēsi to darījis, iesaku paskatīties, par 3 pēdējiem gadiem dabūsi naudu, bet VID par to klusēs un pievāks valsts kasē. Silti visiem iesaku ieskatīties savās deklarācijās


"20.1 pants. Nodokļa pārmaksas automātiskā atmaksa
3. Valsts ieņēmumu dienests nodokļa pārmaksas automātisko atmaksu veic, ja tā rīcībā ir informācija par aktuālo maksātāja kontu Latvijas Republikā reģistrētā kredītiestādē vai pie maksājumu pakalpojumu sniedzēja, uz kuru veicama pārmaksas atmaksa, un maksātājam nav nodokļu parādu. Valsts ieņēmumu dienests nodokļa pārmaksas automātisko atmaksu neveic, ja tā rīcībā ir informācija, ka uz atmaksas dienu maksātāja konts, par kuru tika sniegta informācija, ir slēgts.

5. Ja maksātājs līdz nodokļa pārmaksas automātiskās atmaksas dienai nav iesniedzis deklarāciju, ar to viņš apliecina, ka uz viņu attiecas šā likuma 20. pantā noteiktie ienākumu deklarēšanas atvieglojumi un ka viņš apstiprina Valsts ieņēmumu dienesta sagatavotajā deklarācijā iekļauto informāciju. Ja maksātājs līdz pēctaksācijas gada 30. septembrim, izmantojot Valsts ieņēmumu dienesta elektroniskās deklarēšanas sistēmu, nav atteicies no pārmaksātā nodokļa automātiskās atmaksas saņemšanas, ar to viņš apliecina, ka piekrīt pārmaksātā nodokļa automātiskās atmaksas saņemšanai.

Atbildēt

18.03.2023. 17:16

»

!

Bet šito nemāca skolā! Mums izaugusi idiotu paaudze


Virsvērtību negatīvu vai pozitīvu rada ikviens darbs. Svarīgs ir plāns. Radot pozitīvu virsvērtību, dažreiz nevar plānā iztikt bez negatīvas virvērtības. Lai uz eptu varžaci, olas čaumala jāpārsit.

Atbildēt

KARIŅŠ

18.03.2023. 16:35

Jaunzeme ir izpildīga, čakla, atsaucīga meiča! Mums izdodas!

Atbildēt

Osips

18.03.2023. 15:51

Manas tiesības šajā "valstī"ir turēt muti ciet un nosprāgt,jo medicīna nav pieejama,medikamentiem naudas nav.Kur te ir "tiesībsargs"?Kur manas tiesības dzīvot?


Atbildēt

lauķis

18.03.2023. 15:30

»

!

Bet šito nemāca skolā! Mums izaugusi idiotu paaudze


Diemžēl skolas ir debilizācijas iestādes kas ražo bioplanktonu,idiotus.
Ierēdņi nekādīgi nevar maksāt nodokļus jo saņem naudu no nodokļu maksātājiem,vienkārši tiem nesamaksā visu.

Atbildēt

!

18.03.2023. 15:17

»

lauķis

Ierēdņi un pārējie uzskaitītie nav vērtību radītāji,tie vienkārši ir nekam nederīgi parazīti.Diemžēl fitoplanktons nespēj iedomāties ka un kā varētu dzīvot bez parazītiem jo domā savā fitoplanktona līmenī...


Bet šito nemāca skolā! Mums izaugusi idiotu paaudze!
Tāpēc ierēdņi ir iedomājušies, ka viņi arī maksā nodokļus un valsts varētu funkcionēt arī bez vērtību radītājiem, iztikt ar ierēdņu samaksātajiem nodokļiem!

Atbildēt

lauķis

18.03.2023. 15:09

»

!

Ierēdņi un pārējie manis uzskaitītie nav intelektuālo vērtību radītāji, bet vienkārši kalpotāji, jeb kalpi. Jums nav saprašanas, kas ir strādnieks, kas kalpotājs, kas intelektuālis. Jūs stulbi mēģiniet dalīt strādniekus pēc kvalifikācijas, nezinot, kas ir strādnieks...


Ierēdņi un pārējie uzskaitītie nav vērtību radītāji,tie vienkārši ir nekam nederīgi parazīti.Diemžēl fitoplanktons nespēj iedomāties ka un kā varētu dzīvot bez parazītiem jo domā savā fitoplanktona līmenī.
Katrs darbs var būt radošs un tādam tam jābūt,nav ne melnstrādnieku ne baltstrādnieku.Ir cilvēki kuri rada un planktons kas patērē.

Atbildēt

!

18.03.2023. 14:45

»

Tas nav normāli,

ja melnstrādnieki neatzīst intelektuālu darbu par darbu


Ierēdņi un pārējie manis uzskaitītie nav intelektuālo vērtību radītāji, bet vienkārši kalpotāji, jeb kalpi. Jums nav saprašanas, kas ir strādnieks, kas kalpotājs, kas intelektuālis. Jūs stulbi mēģiniet dalīt strādniekus pēc kvalifikācijas, nezinot, kas ir strādnieks.
Jūs esat Idiots!

Atbildēt

!

18.03.2023. 13:16

»

Tā tas NAV, tu MELO, VID strāda pareizi

VID darbinieki savā vairumā strādā labi, pareizi un godīgi,neapvainojiet...


VIDā nestrādā, tur kalpo! Strādā strādnieki, ne darbinieki! Un vienalga, kā tos darbiniekus sauc --- tehniskie, ierēdņi, nodaļu vadītāji, skolotāji, mediķi, žurnālisti, uzkopēji, oficianti, mācītāji, viesi viņi ir kalpotāji, jeb kalpi.

Atbildēt

Kaža

18.03.2023. 13:14

Viss šis putinisms nāk no PSKP biedru rīkotajām barikadēm,tautas frontēm,kas ir izvērties antisociālajās orģijās,kuras tagad tiek rīkotas,ar draudiem un darbibām veselības aprūpē,kur ilgus gadus spīdzina arodinvalīdus,ignorējot arodslimibu mokošās sāpes,neārstējot un slimībai progresējot anulejot invaliditati,sirdsslimniekiem liekot mēnešiem ilgi gaidīt uz vizīti pie specialistiem,draudot pāriet uz maksas medicīnu pie šodienas cenām un ienākumu katastrofālā krituma pie fiksētiem ienākumiem pensionāriem,invalīdiem.Pilnīga pretvalstiska un noziedzīga sociālā politika,kura progrese ar ES atbalstu.

Atbildēt

Taisnība

18.03.2023. 12:43

»

Tā tas NAV, tu MELO, VID strāda pareizi

VID darbinieki savā vairumā strādā labi, pareizi un godīgi,neapvainojiet...


Tikai nevajag diriģēt, par to godīgumu! Ko priekšnieks liek, to arī dara!
Manam vīram tikai ceturtais ierēdnis desmitajā vēstulē atzina VID kļūdu nepareizā likumdošanas piemērošanā konkrētajam gadījumam! Jums tur ir pilnīgs odžu midzenis!

Atbildēt

vv

18.03.2023. 12:42

»

Dailonis

Pārbaudīsim, analizēsim, secināsim, - un parādīsim nodokļu maksātājiem figu...


Pašnodarbinātajiem atkal ir avansa maksājumi, laikā nesamaksā, kavējuma nauda virsū, ja sanāks pēc nostrādātā gada pārmaksa, pigu, kavējuma naudu neatgriezīs.

Atbildēt

vv

18.03.2023. 12:39

»

Mūdzis

Ja es pareizi saprotu VID ,atbilstoši likumanami taisa


Ja uzrodas pārmaksa, un Tu to nezini, neviens neko Tev netaisīs kamēr pats deklarāciju neiesniegsi, tāpēc ja neēsi to darījis, iesaku paskatīties, par 3 pēdējiem gadiem dabūsi naudu, bet VID par to klusēs un pievāks valsts kasē. Silti visiem iesaku ieskatīties savās deklarācijās.

Atbildēt

Oho

18.03.2023. 12:39

»

fakts

Pilnīgi slima suņa murgi. VID veiktā nodokļu deklarācijas iesniegšana ir personai labvēlīgāks lēmums nekā nodokļu audita veikšana, tāpēc uz to nekādi nav attiecināmas iebildes par likuma atpakaļejošu spēku


Kaut kas tāds iet cauri Moskovijā Putlera tirānvalstī, bet Latvija pretendē, lai gan ļoti, ļoti neveiksmīgi, kļūt demokrātiska valsts, kur valda likuma vara...
Un Jums, par šādu murgaino sentenci, ieteikums steidzami rakstīt atlūgumu no visiem amatiem.

Atbildēt

va vellos

18.03.2023. 12:13

Par ko cepaties. 2021.gada 8.oktobrī, līdz ar rīkojumu par cilvēktiesību, Satversmes un dažu likumu atcelšanu sakarā ar kovida teātri, teritorijā Middle - Baltics, ko jūs turpinat saukt par Latviju, tika jau atklāti ieviesta korporatīvā diktatūra (literatūrā tādu iekārtu sauc citā vārda ... sākas ar f) ar ASV pilsoni lībieti Kreišenu Kerinu kā ''vadoni'' Pēdējo ''vēlēšanu'' rezultāti pēc Baidens 2020 receptes izgaisināja atlikušās šaubas. Kā sacīt jāsaka - dupā mēs esam un bez skādes ārā netiksim.

Atbildēt

Un vēl

18.03.2023. 11:33

»

Es šīm pasakām sen vairs neticu. Visi solījumi 32 gadus no valsts bija, ka “atbalsta uzņēmējdarbību”. Bija laiks, kad tam ticēju un maksāju nodokļus. Jutu, ka tā daudzi darīja. Kad manai uzņēmējdarbībai valsts sāka likt šķēršļus, sapratu, ka esmu uz vienas takas ar “nāvīgu ienaidnieku” un jautājums ...


Lai tikai Pabriks nesaka, ka nezināja neko par Pentagona tipa līgumiem ar Aizsardzības ministriju. Zinu, kas varēja viņu informēt par Pentagona tipa līgumiem.

Savukārt “akmeņu vīrs” no Saeimas komisijas teic, ka korupcijas aizkavēšanas daudzie valsts pārvaldības iestādes - filtri nav izturējuši.

Šleseram Pabriks esot teicis, ja viņš būtu tagad ministrs, tāds līgums par 220-300 miljoniem nebūtu. Kāpēc es sinagogu apmeklētājam Pabrikam neticu? Kāpēc neticu žīdenei Mūrniecei (NA)? Viņas partijas biedrs bija iepirkuma komisijas vadītājs. Visticamāk, Pabriku nomainīja uz “uzticamo” Mūrnieci. Nebūtu Liepnieka informācija..

Pentagons ir Pentagons, bet Latvijas ir nabagmāja ar dārgi apmaksātu huntas vadību. Un teroristiskām organizācijām - VID, FID, ELT.

Atbildēt

18.03.2023. 11:13

»

Tā tas NAV, tu MELO, VID strāda pareizi

VID darbinieki savā vairumā strādā labi, pareizi un godīgi,neapvainojiet...


Pilnīgi piekrītu, VID ierēdņiem par minimāli mazu algu jādara godīgs darbs saskaņā ar likumu. Uz tādiem balstās visa valsts pārvalde.

Kontrolei pār šo ierēdņu masu jābūt stingrai un tāda tā ir, jo valsts ideja balstīta uz lētticīgajiem - godīgajiem.

Ierēdņiem nav jābāž deguns vadības lietās. Bet paklausīgi jāizpilda viņu norādes, nonākot kompromisā ar likumu..

Vadība šo kompromisu novērtē līdz politisko partiju vadītāju spicei.

“Talantīgos” ierēdņus “valsts interesēs” iekļauj vadības un politiskās vadības koruptīvās - komerciāli izdevīgās shēmās, ko šobrīd redzam VID I. Jaunzemes rīcībā. Jaunzeme pati ir ierēdņa tipa vadītāja, tāpēc labi izprot politiskās vadības nozīmi pilnībā un ideāli iekļaujas politiskās vadības korupcijas- komercijas shēmās.

Viss tas nenāktu gaismā, ka E. Levits neuzkūdītu uz izrēķināšanos ar publicistu L. Lapsu un rakstnieku J. Liepnieku “nepatīkamas viņam literatūras dēļ.”

Atbildēt

Tā tas NAV, tu MELO, VID strāda pareizi

18.03.2023. 11:01

»

Dailonis

Pārbaudīsim, analizēsim, secināsim, - un parādīsim nodokļu maksātājiem figu...


VID darbinieki savā vairumā strādā labi, pareizi un godīgi,neapvainojiet.

Jā, nerunāsim par to korumpantu midzeni - izmeklētāji un viena cita daļa, kuri bojā to "medus mucu", grauj iestādes prestižu

Te tāpat kā par ierēdņiem, ka visi ierēdņi esot blēži.

Meli, meli, meli un ļoti lieli meli. Ierēdnis nevar strādāt slikti, jo viņu uzrauga nomenklatūra, kura ir korumpēta, nekaunīga, viltīga un blēdīga.

Visu vainu par nekārtībāmn uzveļ ierēdņiem, kuriem nav nekāda teikšanas iestādē, viņi ir vergi, muti atplest nedrīkst. Viņi paraksta dokumentus kā izpildītāji, kurus NOMENKLATŪRA pārtaisa pēc savas blēdības pakāpes.

Atbildēt

18.03.2023. 10:53

»

Aleksandrs Poika

...tiesiskums un labas pārvaldības princips, kur atrodams...dzemdību namā vai zooloģiskajā dārzā...? Latvijā uz papīra, kā bērnu paskās


Es šīm pasakām sen vairs neticu. Visi solījumi 32 gadus no valsts bija, ka “atbalsta uzņēmējdarbību”. Bija laiks, kad tam ticēju un maksāju nodokļus. Jutu, ka tā daudzi darīja. Kad manai uzņēmējdarbībai valsts sāka likt šķēršļus, sapratu, ka esmu uz vienas takas ar “nāvīgu ienaidnieku” un jautājums ir “kurš kuru”. Tad, kad VID safabricēja operatīvo lietu pret mani, kas izgāzās, sapratu savas spējas, kā pretoties tam “noziedznieku kantorim”.

Nupat Kasjauns publicēts Vj. Dombrovska raksts par detaļām līgumā ar Aizsardzības ministriju, kas beidzās ar KNAB kratīšanām pirms pāris dienām.

Vasarā kādai firmai sniedzu bezmaksas juridisko konsultāciju dronu iepirkumā, kāda veida līgumu jāslēdz. ASV juridiskajā literatūrā atradu, ka Pentagons slēdz līgumus ar ASV, ko finansē Federālā rezervju sistēma , neprecizējot summu, bet papildus līgumā ieraksta, ka “apmaksās visus papildus izdevumus”, noslēpjot gala summu, kas faktiski ir neierobežota.

Pārsteigumu man sagādāja Vj. Dombrovska informācija, ka ipārtikas iepirkumā Aizsardzības ministrija noslēgusi tieši tāda tipa līgumu. Bet diletantiski. Tāpēc iekrita. Bija jāmin 8 miljoni un nebija jāmin nekāda iespējamā gala summa, vienkārši bija jāieraksta mazs teikums - “AM apņemas apmaksāt visus papildus izdevumus”.

Sakiet vēl, ka Latvija nav pilna ar idiotiem. “Debīliem idiotiem”.

Interesantākais, ka partijai LPV līguma faktu, kas nonāca Saeimā, piespēlēja rakstnieks Jurģis Liepnieks. Es tagad viņu atzīstu par rakstnieku. Kaut daudz no viņa mutvārdos teiktā ir stipri jārediģē.

Atbildēt

Juristi pret grāmatvedības speciālistiem

18.03.2023. 10:49

»

Tiesībsargs ar 8000 € mēnešalgu

Ko tad viņš sarakstījis? Ne jau viņš, bet juristi...


Latvija NA TIESĪBSARGA< bet aplami grāmatvedības "speciālisti". Cik ilgi šis murgs turpināsies. Tāpat 10 grāmatveži, speciālisti praktiskie revizori atklāj blēdības iestāde, un te viens tiesnesis, kurš neko nesaprot no grāmatvedības matemātikas, nospriež Valsts kontroles revīziju atzīt par nepatiesu vai līdzīgi.

Tiesībsargas JANSONS jau ne reizi vien pieķerts savās aplamībās, pat pa tiešo, klātbūtnē. Nu tad paliek pikts gan.

Tiesībsargs un viņa svīta neatšķir, kas ir grāmatvedība, kas ir jurisprudence.

Tāpat Juris STUKŅS, ģenerālprokurors nesaprot, ka izmeklētājiem jāļauj strādāt patstāvīgi, bet nē, Stukans mudina un laikam risina bīdīt prokurorus, lai viņi "bīdītu un dīdītu" izmeklētāju un stāsta aplamības - vajagot prokurotam stradāt ni krimnimālprocesa ierosināšanas 1. dienas kopā ar izmeklētāju. Nu tad pārvērt prokuroru par izmeklētaju un lai izmeklē, galvenais, lai atbild par izmeklēšanu, nevis re, DOS NORĀDĪJUMUS, bet atbildīgais būs izmeklētājs, viņu ķengās par sliktu darbu.

Vaio talāk - prokurors bija klāt pie lietas "dzemdībām", bet par aprūpi neatbild, pieņem lietu, ko pats uzraudzījis un atceļ izmeklētāja lēmumusm, izbeidz lietu vai ...citādi risina, kā bija nolēmis INSPEKTORizmeklēājs (izmeklētāju Latvijā nav).

Visi procesi pākārtoti ORGANIZĒTAJAI NOZIEDZĪBAI - FAKTS. Likumi pilni ar āmatpersonu neierobežotu varu, ar korupcijas nodrošināšanu vai likuma nav, lai apkarotu, nepieļautu korupciju. Kas, partiju sponsori nav politiska, atklāta, ar likumu noteikta korupcija? - jo naudu par velti neviens uzņēmējs nedāvina.

Visa valst ir bezatbildības un korupcijas, ORGANIZĒTĀS NOZIEDZĪBAS sistēmas balsts... a

MEDICĪNA - vien izlaupīšana ar kvotām, tautas slepkavošana, naudas izspiešana: speciālisyti izmeklējumu darbinieki sēž, neko nedara, PRASA ASTRONOMISKAS SUMMAS SAMAKSĀT.Hitlers - Staļins slepkavoja pa tiešo, tagad tauta mirstpaši kā prusaki pēc indes.

SLEPKAVAS - izmeklējumu jāgaida 12 mēnešus. Medicīnas speciālisti strādā 7 darba vietās 2 stunda nedēļā un visur saņem algu PAR NEKĀ NEDARĪŠANAU, lai cik tā lielā. Atnāku pie kabinetiem, neviena pacienta nav, bet nepieņem.

Atbildēt

Dailonis

18.03.2023. 10:40

Pārbaudīsim, analizēsim, secināsim, - un parādīsim nodokļu maksātājiem figu!
Tas ir viss ko varam un gribam izdarīt.
Nelikumīgi iekasēt - to VID dara izcili, bet kaut ko pārmaksātu vai citādi likumā paredzētā kārtībā atmaksājamu - to izdarīt nekādi nespēj, kaut vai runājot tikai un vien par PVN. Un kavējumu naudas - tikai no iedzīvotājiem, bet ja VID ko kavē - tad nulle.
Kā šādu netīru varu iespējams cienīt, ja tie neciena paši sevi?

Atbildēt

nodoklis par nodokļu maksāšanu

18.03.2023. 10:34

Aplika visu nekustīgo ar nodokļiem, tagad katru iedzīvotāju atsevišķi. Jā! Un suņi ar kaķiem arī aplikti, par tiem arī visādi noteikumi, lai aplaupītu tautu.

Atbildēt

Aleksandrs Poika

18.03.2023. 10:12

...tiesiskums un labas pārvaldības princips, kur atrodams...dzemdību namā vai zooloģiskajā dārzā...? Latvijā uz papīra, kā bērnu paskās...

Atbildēt

Tiesībsargs ar 8000 € mēnešalgu

18.03.2023. 09:48

Ko tad viņš sarakstījis? Ne jau viņš, bet juristi.

Ka VID ar VID represētajiem un apkrāptajiem jāpanāk izlīgums. Gaidi ar maisu, ka VID pats sāks atmaksāt izšmugulēto naudu.

Otrkārt, Jansons padraud ar rādītājpirkstu VID virzienā - nu, nu, tā nedariet, nav smuki, rekomendēju!

Tas viss!

Atbildēt

wow

18.03.2023. 09:06

VID jālikvidē, funkcijas jāizkontraktē nopietnai auditorfirmai.

Atbildēt

Haralds Kalns

18.03.2023. 09:03

Saprotiet, ka fortifikācijas izbūve VIP neaizskaramo sarakstam, aizņem ievērojami daudz laika un piepūles. Arī kukuļos pienestā koruptīvā naudiņa jāpaspēj apčubināt - saskaitīt, sadalīt, novirzīt!!!

Atbildēt

fakts

18.03.2023. 07:43

Pilnīgi slima suņa murgi. VID veiktā nodokļu deklarācijas iesniegšana ir personai labvēlīgāks lēmums nekā nodokļu audita veikšana, tāpēc uz to nekādi nav attiecināmas iebildes par likuma atpakaļejošu spēku.

Atbildēt

vv

18.03.2023. 07:25

"ir veicināt cilvēktiesību aizsardzību un sekmēt, lai valsts vara tiktu īstenota tiesiski, lietderīgi un atbilstoši labas pārvaldības principam"

Viss jau labi, lai taisa iedzīvotāju ien.dekl., tikai lai laicīgi informē, nevis pēc gada, kad jau sarēķinātas kavējuma naudas.
Kāpēc šis labais princips strādā tikai vienos vārtos? Kāpēc netaisa deklarācijas tiem kam ir pārmaksa, um automātā neatgriež naudu uz kontu, viņiem tak ir viss info par iedzīvotājiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: