Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bezzāģis

17.05.2020. 09:33

Pamodās. Labāk vēlāk nekā nekad. Vēl vajadzētu pārējiem pamosties.

Atbildēt

Blondīne

16.05.2020. 19:37

par pēdējo cīņu Jūs pasakiet tām aptrakušajām pensijas vecuma bābām, kuras laiza Kariņam pakaļu. Feisbukā tādas var atrast, Viņām tur kaut kas izdodas. Lasu un brīnos, kas tur notiek?!

Atbildēt

Tas taču nevar būt,jo tagad visi mirst tikai no vīrusa!

12.05.2020. 13:07

Delfi: Šā gada pirmajā ceturksnī vairāk nekā pusē gadījumu iedzīvotāju mirstības cēlonis bija saistīts ar asinsrites sistēmas slimībām, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) provizoriskā statistika.
Kopumā gada pirmajos trijos mēnešos miruši 6918 cilvēki, no tiem 3899 nāves cēlonis bijis asinsrites slimības.
Otrs izplatītākais nāves cēlonis bijis audzēji. Šā gada pirmajos trijos mēnešos ļaundabīgs audzējs bijis nāves cēlonis 1454 gadījumu.
Šā gada pirmajā ceturksnī 218 cilvēku nāves gadījumus izraisīja gremošanas sistēmas slimības, 206 gadījumos nāves cēlonis bijis elpošanas sistēmas slimības, tajā skaitā 112 gadījumos nāvi izraisījusi gripa.
SPKC piebilda, ka, salīdzinot datus ar iepriekšējiem gadiem, šā gada pirmajā ceturksnī nevienā no pamatcēloņu grupām nav vērojama pieauguma tendence.

Atbildēt

Jums neinteresē tēma,

12.05.2020. 03:32

»

2021

Daudzi ziziznātnieki... vispirms nosauc kuri tie ir un vai tiešām viņi tieši to apgalvo...


bet gribat vien strīdēties.

Interesanti, ka daļa no vīrusa genomas olbaltuvielas, nejauši nonākot cilvēka organisma šūnā, var cilvēkam izraisīt imunitāti pret C19, cilvēkam redzami neinficējoties. Daudz neskaidra un interesanta vielu nanogramos.

Atbildēt

2021

11.05.2020. 18:06

»

Nu, nezinu!

Daudzi zinātnieki apgalvo, ka gripas vīrusa imunitāte saglabājas divus gadus. Kāpēc viņi tā apgalvo


Daudzi ziziznātnieki... vispirms nosauc kuri tie ir un vai tiešām viņi tieši to apgalvo.

No pārslimotas gripas imunitāte ir uz visu mūžu - pēc 2 gadiem izveidojas jauna vīrusa mutācija, pret kuru iepriekšējā imunitāte nestrādā. Un ja tu dabū poti pret gripas A variantu, tad tā nepasargā no B. Griopas variantu arī ir padaudz.

Herpes vīrusa pandēmija neeksistē, jo to nevar iegūt tādā pašā veidā kā gripu vai covid - nebučo mazus bērnus un nedod savu krūzi, kuru esi jau apsiekalojis un viņi tiks pasargāti no herpēm uz visu mūžu.

Atbildēt

Nu, nezinu!

11.05.2020. 17:43

»

2021

Imunitāti iegūst uz visu mūžu - pret noteiktu vīrusa versiju. Diezgan skeptiski raugos uz šī vīrusa atkārtotu izplatīšanos, ja pie vainas ir tikai sikspārņi, jo šim vīrusam pagāja veseli 5 gadi līdz tas no siskpārņa nonāca laboratorijā un izplatījās pa pasauli...


Daudzi zinātnieki apgalvo, ka gripas vīrusa imunitāte saglabājas divus gadus. Kāpēc viņi tā apgalvo?

Redziet herpes vīrusu arī ir daudz un ir pat nāvējošs variants. Un nomirst.

Atbildēt

Visticamāk,

11.05.2020. 17:40

»

sociāli atstumtais

Man tāds kautrīgs jautājums : kapēc Pitsburgas universitātē to dakteri / pētnieku , kurš pirms savu Covid-19 pētījumu rezultātu paziņošanas bija jānošauj


ka viņš savā neatlaidībā atrada C19 ieprogramēto cilvēka imūndeficīta gēnu. Ar to būtu piersdīts, ka C19 ir sisntētisks, tobiš mākslīgā ceļā radīts.

Atbildēt

sociāli atstumtais

11.05.2020. 15:32

Man tāds kautrīgs jautājums : kapēc Pitsburgas universitātē to dakteri / pētnieku , kurš pirms savu Covid-19 pētījumu rezultātu paziņošanas bija jānošauj ???

Atbildēt

2021

11.05.2020. 15:25

»

Medijos izplata murgus par C19

Neviens pasaules zinātnieku institūts nav nācis klajā ar paziņojumu, ka zin, kas un kāda izcelsme ir C19. Pašlaik ir tikai versijas. Neviens pat nezin, kā pretoties šai infekcijai. Un neviens nezin, cik ilgi iedarbojas imunās antivielas pēc inficēšanās ar 19. . Neviens arī nezin, cik ilgi pēc iespējamas...


Imunitāti iegūst uz visu mūžu - pret noteiktu vīrusa versiju. Diezgan skeptiski raugos uz šī vīrusa atkārtotu izplatīšanos, ja pie vainas ir tikai sikspārņi, jo šim vīrusam pagāja veseli 5 gadi līdz tas no siskpārņa nonāca laboratorijā un izplatījās pa pasauli.

Uz doto brīdi zināms, ka pretoties šim vīrusam var ar imunitātes stiprināšanu un D vitamīna palīdzību - sauļošanās ir veselīga ja tā ir samērīga. Parāk daudz ultravioletā starojuma gan dod vēzi :D

Gripa katru gadu izceļas tāpēc, ka tāpat kā salmonella, tā dzīvo cūkās un katru sezonu šī gripa cikliski rodas no Ķīnas mājas cūkām.

Covid visticamāk, ka lielākā daļa jau būs pārslimojuši un nekāda vakcīna šiem nebūs nepieciešama. Es droši vien, ka esmu jau pārslimojis ar covid, jo bija simptomi, bet tiem kas nav - tiem gan ieteiktu padzīvot karantīnā, jo īpaši ja ar imunitāti ir problēmas. Kad lielākā daļa būs pārslimojuši, un ieguvuši imunitāti un pārstās inficēt pārējos tad būs drošāk pārējiem.
Galvenais ir nestresot un domāt loģiski - stress palīdz vīrusam un cilvēkiem kas ir panikā pat bez vīrusa nekas labs ar loģiku arī nav un rodas visādas šiziķu idejas.

Vakcīnas ir vai nu visas ar problēmām, vai arī tādu nav un nebūs arī šajā covid vakcīnā.

Atbildēt

omīte

11.05.2020. 14:43

Čurātāji, parakstieties starptautiskajā petīcijā Baltajam namam pret Sorosa un Geitsu patvaļas ierobežošanu, ja saprotat situācijas nozīmīgumu! Laika atskaite tikšķ!

Atbildēt

jaajaa

11.05.2020. 14:25

»

riebjas klausīties

tieši šie jefiņi, kad mirs, tad vainos citus...


…:D...tiem, kas no nāves nebaidās, vispār nav, par ko uztraukties...un šitā vēl salīdzinoši ātra un viegla būs...un ierobežojumus tūlīt noņems, varēsi bliezt uz Zviedriju, Beļģiju, Itāliju utt. lielo naudu pelnīt...problēmas ir tiem, kas mirt tā īsti negrib vis (bet viņu ir vairākums)…:)

Atbildēt

afēra ir pseudo zinātnes un pseudo gudrie

11.05.2020. 07:56

kurs rada sarkanie pabiras............................naudas izzagšanai

Atbildēt

riebjas klausīties

11.05.2020. 07:54

tieši šie jefiņi, kad mirs, tad vainos citus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Histērija ir pat, ja skaidro, ka covid paliks mūsu vidū un inficēsies visi. Es maskas nepirku, nelieku, neliekšu( ja slims, tad izolējas) un nāves nebaidos.........................,nekad nevainošu valdību, ja inficēšos,BET visus sarkanos, t.sk. sarkano PVO vainošu

Atbildēt

Medijos izplata murgus par C19

11.05.2020. 07:33

»

2021

Covid nav gripa, bet SARS, ja jau gribas ar kaut ko salīdzināt...


Neviens pasaules zinātnieku institūts nav nācis klajā ar paziņojumu, ka zin, kas un kāda izcelsme ir C19. Pašlaik ir tikai versijas. Neviens pat nezin, kā pretoties šai infekcijai. Un neviens nezin, cik ilgi iedarbojas imunās antivielas pēc inficēšanās ar 19. . Neviens arī nezin, cik ilgi pēc iespējamas vakcinācijas var saglabāties imunitāte, jo ar mazu dozu C19 vakcinējot cilvēku, provocē antivielu izstādi.

Neviens nezin, vai testi uz C19, ko iepirka ar Latvijas valdības lēmumu un kuri nav marķēti ES un neatbilst tās prasībām, nav inficēti ar C19 vai citu - nāvējošāku vīrusu.

Personīgi ieteiktu atturēties šai jautājumā ļaut sevi vakcinēt pret C19, jo neviena amatpersona šai valstī nekad neatbildēs par sekām, ko nespēsit pierādīt, ja tādas iestājas nāves gadījumā pēc testēšanas ar iepirktiem testiem ASV, kas ražoti Ķīnā, testējot uz C19 un pēc iespējamas vakcinācijas pret C19. Es neticu, ka šī 4. maija korporācija tiešām strādā Latvijas tautas interesēs, nevis savās un to, kas aizdod tai 4 miljardus €.

Atbildēt

aber tu i kā tāds ciris

11.05.2020. 01:06

»

tā viš i

COVID NAV GRIPA, toties 2021 ir viens no COVID AFĒRISTIEM


Tev cilveks skaidro kā tas i a tu tik māl savu.

Atbildēt

vispār

10.05.2020. 17:58

»

2021

Statistika, kurā pieļauj, ka 1% no mirušajiem netiek reģistrēti ir gada laikā vismaz 3000 nozūmēti un norakti pa kluso Latvijā un citās valstīs šis skaitlis ir pat vēl lielāks. Tici nu man - mirstībai(īpaši tur kur nespēj noteikt līķu skaitu) ir daudz mazāka statistiskās kļūdas iespējamība - 1% izklausās...


Statistikas kļūda ir mēneša ietvaros, kad kāds nomirst naktī uz 1 datumu, vēl kādu vispār atrod pēc vairākām dienām, mēnešiem un to nevar skaitīt kopā par gadu. Tāpat ir arī citas lietas, kas ietekmē statistiku.
Ja par Latviju un Ņujorku, tad es jau tieši to arī saku, ja Latvijā būtu tāds mirstības līmenis no covid-19 kā Ņujorkā, tad mirtu 2x vairāk cilvēku nekā parasti.

Atbildēt

tā viš i

10.05.2020. 17:50

»

2021

Covid nav gripa, bet SARS, ja jau gribas ar kaut ko salīdzināt...


COVID NAV GRIPA, toties 2021 ir viens no COVID AFĒRISTIEM

Atbildēt

2021

10.05.2020. 16:54

»

atbilde

Apskatām ikgadējās sezonālās gripas statistiku...


Covid nav gripa, bet SARS, ja jau gribas ar kaut ko salīdzināt.

Wiki statistika ir aptuveni aprēķināta pēc matemātiskā modeļa un esošā statistika ir saskaitīta no "reģistrētajiem" gadījumiem, kas ir pilnīgi atšķirīgi skaitļi. Wiki statistika 2022 gadā par covid tāpat ņems matemātisko modeli, kas būtiski atšķirsies no patlaban uzskaitītā. Bez tam - zemeslodes aukstajos reģionos gripas inficētie ir ap 50% - Āfrikā ar gripu diez vai saslimst nopietna iedzīvotāju daļa.
ASV no gripas GADĀ mirst vidēji 30 000. No covid kad ASV vēl pat nav sasniegta līknes augšdaļa ir miruši jau 80 000.

Covid sezona vēl nav beigusies. Kad beigsies, tad salīdzināsim.

Uzdevums ANALFABĒTIEM, kas nespēj atturēties no GRIPAS pieminēšanas: atrodi vismaz 10 atšķirības(ļoti viegls uzdevums) starp covid un gripu UN TAD raksti par gripu. COVID NAV GRIPA.

Atbildēt

2021

10.05.2020. 16:32

»

vispār

Nu nebūs Latvijā nekādas atšķirības mirušo statistikā pie mēneša laikā mirušiem 15 cilvēkiem. Tas mazāk nekā 1% iekļaujas statistiskās kļūdas ietvaros. Cita lieta, ja skatās valstis un apgabalus kur mirstība ie krietni lielāka. Ja Ņujorkas rādītājus reducē uz Latvijas iedzīvotāju skaitu, tad mēnesī ...


Statistika, kurā pieļauj, ka 1% no mirušajiem netiek reģistrēti ir gada laikā vismaz 3000 nozūmēti un norakti pa kluso Latvijā un citās valstīs šis skaitlis ir pat vēl lielāks. Tici nu man - mirstībai(īpaši tur kur nespēj noteikt līķu skaitu) ir daudz mazāka statistiskās kļūdas iespējamība - 1% izklausās drīzāk pēc pieļaujamās statistiskās kļūdas aptauju veikšanā, kur 1% un pat vairāk ir pieļaujama kļūda. Nav dzirdēts ka miroņu vidū veiktu aptaujas, bet nekas nav neiespējams...


Atšķirības starp 2019. gada un 2020 gada MARTĀ mirušajiem Latvijā ir 5,2% skaita ziņā. Tā kā iedzīvotāju skaits Latvijā samazinās, tad mirstības koeficients ir pieaudzis vēl vairāk, ja to attiecina uz esošo iedzīvotāju skaitu. Vai šī mirstība ir izraisīta dēļ covid vai citu iemeslu dēļ, tas ir pētāms jautājums, bet to ka tieši martā pieauga visa ar covid saistītā statistika, tad jautājums ir vai šie nāves gadījumi VISI tika notestēti uz covid.

Latvijā netiek novērots tāds pats reģistrēto covid letālo gadījumu skaits kā Ņūjorkā - arī nāves kopējo gadījumu skaits ir astronomisks - gandrīz 3x vairāk(297%) kā parasti Ņūjorkā. Nepārspīlēsim - Latvijā covid neplosās kā Ņūjorkā un arī Latvijā to ķīniešu ir stipri pamaz un nekādus Chinatown viņi Rīgā vēl nav sabūvējuši. Vidējais mirušo skaits mēnesī Latvijā ir ap 2300. Divreiz vairāk būtu vismaz 2 reizes vairāk... Iespējams, ka esi sajaucis ar dabisko pieaugumu, kas Latvijā ir negatīvs.

Atbildēt

atbilde

10.05.2020. 16:24

»

jautaajums

Kopējais mirušo skaits 2014./2015.gada gripas sezonā un kopējais mirušo skaits 2019./2020.gada gripas sezonā.Statistiku studijā


Apskatām ikgadējās sezonālās gripas statistiku:
https://en.wikipedia.org/wiki/Influenza
Typical seasonal flu: infected 5–20% (240 million–1.6 billion)
Deaths worldwide 290,000 – 650,000 / year
Un salīdzinām ar delfinārija "objektīvajām" pasaules ziņām:
kopējais inficējušos skaits - 4 026 691
Covid-19 mirušo skaits pasaulē - 276 894
Lūk arī atbilde uz jautājumu, cik "nopietni" ir ierobežojumi un "problēma" ar COVID.
Neviens jau neatklās pasaulei patiesos globālā kara iemeslus un galvenos vaininiekus...

Atbildēt

jautaajums

10.05.2020. 16:03

»

2021

Vēl nesen csb.lv bija pieejami dati par 2019. gadu un apbēdināšu tevi, bet mirstība 2020 ir daudz lielāka - un visticamākā interpretācija tam ir ka pie vainas ir covid. Šajā mēnesī(maijā) csb izlēma datus par 2019. gadu noņemt un palika tikai 2018 gada dati. Bet tik un tā - ja ir tik ļoti milzīga vēlme...


Kopējais mirušo skaits 2014./2015.gada gripas sezonā un kopējais mirušo skaits 2019./2020.gada gripas sezonā.Statistiku studijā!
Atgādināsu,2014.gadā pandēmija un ārkārtas situācija netika izsludināta.

Atbildēt

$$$$$$$$$$$$$$$$

10.05.2020. 14:52

https://yandex.ru/video/search?text %D0%B1%D0%B5%D1%81%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%BD+%D1%82%D0%B2+01.05.20.&path vh&suggest_reqid 65811535190118073448021711387656

Atbildēt

derdz

10.05.2020. 14:35

kas pirks tās maskas, cilvēki veikalos un aptiekās, un vai lielākā daļa zina kādas un valsts informējusi vai informēs .., jo šajā e-saitā minēts kādas http://www.ptac.gov.lv/lv/news/elposanas-celu-aizsardzibas-lidzekli-covid-19-infekcijas-izplatisanas-laika ! un visas maskas vienu un to pašu ilgstoši nevar lietot, pat novilkt tu nedrīksti, ja novelc tad jānomaina, .... u.c. pasākumi kas jādara saistībā ar maskām. Valsts maksās par maskām.

Atbildēt

vispār

10.05.2020. 14:17

»

2021

Nav liela atšķirība, bet tomēr ir lielāka mirstība - ne tikai %, bet arī skaita ziņā. Ir vēl jāņem vērā tas, ka Latvijas iedzīvotāju skaits visu laiku samazinās un mirstībai vajadzēja būt mazākai...


Nu nebūs Latvijā nekādas atšķirības mirušo statistikā pie mēneša laikā mirušiem 15 cilvēkiem. Tas mazāk nekā 1% iekļaujas statistiskās kļūdas ietvaros. Cita lieta, ja skatās valstis un apgabalus kur mirstība ie krietni lielāka. Ja Ņujorkas rādītājus reducē uz Latvijas iedzīvotāju skaitu, tad mēnesī mirušo skaits būtu ap 2500, kas statistiski būtu gandrīz divreiz vairāk nekā parasti.

Atbildēt

2021

10.05.2020. 13:45

»

vispār

Latvijas statistiku nav jēgas salīdzināt, jo mirušo skaits ir niecīgs, salīdzinot Beļģijā mirušo skaits uz miljonu ir 70 reizes lielāks, bet inficēto 10 reizes lielāks


Nav liela atšķirība, bet tomēr ir lielāka mirstība - ne tikai %, bet arī skaita ziņā. Ir vēl jāņem vērā tas, ka Latvijas iedzīvotāju skaits visu laiku samazinās un mirstībai vajadzēja būt mazākai.

Citur nāves gadījumu skaits ir pieaudzis dramatiski, bet % - salīdzināms ar to pašu pieaugumu, kas Latvijā.

Atbildēt

2021

10.05.2020. 13:41

Zviedrijas sliktais piemērs ir tas kas notiek ar sabiedrību, kurā plosās totalitārisma(sociālisma) vīruss ar tieksmi eksperimentēt ar saviem cilvēkiem - un kurā pie reizes muļķu iniciatīva ir uzvarējusi. Tāpēc arī ir šāds rezultāts un nevajag lolot ilūzijas, ka Zviedrijas gala rezultāts būs labāks, kā tās kaimiņiem. Tā ir ideāla iespēja pētīt kā zviedri ņemas, un kā NEVAJAG darīt.

Latvijā pie varas esošie muļķi ir ar PSRS pieredzi, kurā par pārlieku iniciatīvu sodīja, tāpēc notiek bremzēšanas lai paliktu iepakaļus visiem pārējiem, jo nekādi medicīnas spīduļi viņi arī nav - tāpēc tiek nodotas tālāk visas tās stulbās PVO un ES direktīvas. Latvija šajā ziņā neizcelsies uz pārējo fona - ne ar sliktiem, ne arī ar labiem rezultātiem.

Atbildēt

2021

10.05.2020. 13:21

»

interesanti

Tu būsi tas kurš novērtēs, kuri mediķi ir muļķi? Zviedru vai varbūt John Hopkins universitātes...


Nevajag pārvērtēt mūsdienu izglītības degradācijas iespējas, pielāgojoties muļķiem. Stipri šaubos, ka mūsdienu labāk izglītotākie šauras nozares speciālisti ir gudrāki par mazāk izglītoto Īzaku Ņūtonu. Un tas ko publicē šie eksperti ir jāpārbauda vismaz 3 reizes - viss pateicoties ātruma un pieļaujamā brāķa idejai masveida ražošanā, kas tiek pielietota arī medicīnā, kur pieļaujamais brāķis ir traģēdijas.

Tie kas izslimo, tie iegūst imunitāti. Nezinu ko pīpē PVO un citi "eksperti", bet ja covid ir iespējams pārslimot, tad arī var iegūt imunitāti. Slimošana ar Covid ilgst mēnešus, atšķirībā no gripas, kuru var izslimot pa nedēļu. Ar gripu arī var nomirt ja gripu neārstē.

Cilvēks, kas pārslimojis vīrusa slimību un no tās nenomirst, iegūst dabisko imunitāti.

"Herd immunity" vispār ir slikti veidota frāze, jo tam visam ar imunitātes iegūšanu nav absolūti nekāda sakara. Herd imuunity nozīmē tieši pretējo - ka pārējie pārslimo, lai daļa no cilvēkiem neslimotu vispār un šie pārslimojušie ar savu dabisko imunitāti ir dzīvais vairogs tiem, kas neslimoja.

Karantīna pēc idejas veic tieši to pašu uzdevumu, liekot tiem, kuriem ir covid to pārslimot, veicot pēc iespējas mazāk kontaktus ar citiem.

Atbildēt

jaajaa

10.05.2020. 13:11

»

!!

jas kas, tad Zviedrija, savulaik, izvairījās no abiem pasaules lielākajiem slaktiņiem, kamēr Latvija un vēl arī tikai topošā tajos sitās uz abām pusēm kā pliki pa nātrēm...tā ka cāļus skaita rudenī..... skatīsimies, kurš smaidīs pēdējais


...tie, kas ir jau zem zemes, vairs ne par ko nesmaidīs...:(...es uzskatu, ka mūsu valdība šajā gadījumā darīja pareizi...a par, kas būs, nezin neviens...

Atbildēt

Lopez

10.05.2020. 13:08

Es nopelnu daudz naudas (no 100 € līdz 200 € / h) tiiešsaistē no sava klēpjdatora. Pirmajā mēnesī es saņēmu čeku par 28536 €, šis tiešsaistes darbs ir vienkāršs un saprotams, nav jādodas uz biroju, tas ir viņa darbs mājās tiešsaistē. Šobrīd šī darba iespēja ir paredzēta jums. Ja vēlaties, vienkārši izmēģiniet to pievienotajā vietnē .... Dodieties uz zemāk esošo vietni un sāciet darbu .... ........................>>>>>>>>>>>>>cutt.ly/ayvKBZM  

Atbildēt

2021

10.05.2020. 12:41

»

paardomas

Daži jautājumi...


Vēl nesen csb.lv bija pieejami dati par 2019. gadu un apbēdināšu tevi, bet mirstība 2020 ir daudz lielāka - un visticamākā interpretācija tam ir ka pie vainas ir covid. Šajā mēnesī(maijā) csb izlēma datus par 2019. gadu noņemt un palika tikai 2018 gada dati. Bet tik un tā - ja ir tik ļoti milzīga vēlme lai salīdzinātu datus par mirušajiem, tad delfos bija publikācija, kas salīdzina šos datus.

Jap, viss ir mākslīgs - gan datu slēpšana, gan paši dati.

Atbildēt

!!

10.05.2020. 12:37

»

jaajaa

...:D...ja zviedri šitā turpinās, nebūs jau, pie kā iet


jas kas, tad Zviedrija, savulaik, izvairījās no abiem pasaules lielākajiem slaktiņiem, kamēr Latvija un vēl arī tikai topošā tajos sitās uz abām pusēm kā pliki pa nātrēm...tā ka cāļus skaita rudenī..... skatīsimies, kurš smaidīs pēdējais

Atbildēt

?

10.05.2020. 12:29

»

Nemelo!

2000, ko atzīst Zviedrijas statistika miruši “no C19” vai “ar C19


Ja tev galvu ietītu plēvē, tu nomirtu no galvas ietīšanas vai ar?

Atbildēt

jaajaa

10.05.2020. 11:26

»

Nemelo!

2000, ko atzīst Zviedrijas statistika miruši “no C19” vai “ar C19


...:D...neinteresē man, ko atzīst Zviedrijas valdība...angļu Džonsons kā dziedāja, kamēr pats kaulaino tuvumā neapskatīja...:)...un Donalds arī absolūts idiots ir, ka riskē ar visu ASV (var teikt pasaules) ekonomiku, lai tikai tautu lieku mēnesi mājās noturētu ?...un Beļģija, kas savas biezās apdzīvotības dēļ vispār briesmīgu statistiku uzrāda, melo ?...un vēl...tūlīt jau pienāks brīdis, kad ar varu neviens neturēs...varēsi kāpt airBaltikā un lidot uz Zviedriju, vai Beļģiju, vai Itālju, vai Spāniju...tur ļoti labas algas atbraucējiem būs...jo vietējie sēdēs mājās...:)

Atbildēt

Latvijas ekonomika ir sagrauta pilnīgi!

10.05.2020. 11:20

»

fakts

Acīmredzot pats neko nesaproti un citus savā vārdā sauc. Nevienu Layvijas valdības lēmumu ar kuru būtu sagrauta ekonomika nosaukt nevarēji, nevienu slēgtu rūpnīcu nosaukt nevarēji. Jā, kaut kādi skatuves lēkātāji, kafūžu turētāji un vēl daži nodokļus mazmaksājoši subjekti (kas redzams no dīkstāves pabalstu...


Valsts uz pandēmjas rēķina aizņēmās 6 miljardus - tā ir nauda, ko izšēkā un tā ir nauda, kas jāatmaksā ar nodokļiem plus procenti. Katru dienu procentos maksāja 1 milj. €, tagad katru dienu būs 1.5 milj. € tikai procentos, sabiedrību padarot nabagāku. Varas korporāciju bagātāku uz tautas nabadzības rēķina.

Atbildēt

Mūs čakarēja

10.05.2020. 10:25

Palasiet un paskatieties vakardienas TV interviju ar Perevoščikovu, lai būtu skaidrs, ka viss tika mākslīgi uzpūsts. Pats infektologs ar sievu strādā kopā SPKC, katru dienu visu šo laiku uz darbu brauc ar diviem sabiedriska transporta līdzekļiem, nelieto nekādas sejas maskas, bet dara to, ko katrs dara arī bez pandēmijas- ienākot telpā, nomazgā rokas. Lai nu kā, bet šoreiz piekrītu Kadišam.

Atbildēt

enchante

10.05.2020. 10:24

ja nebūtu šīs pandēmijas ierobežojumi un 2 m attālums vienam no otra, varētu uzrīkot raksta komentētētāju izplūkšanos tiešraidē. Būtu varens skats, tik pārliecinoši viņi visi ir par savu un vienīgo taisnību. Bet, tiem Zviedrijas aprējējiem gan iesaku uzmanīties, ka citu gadu nav jāiet pie viņiem lūgt maizes kumosu.

Atbildēt

Zaļums un oficiālā propaganda nepalīdzēs

10.05.2020. 10:18

Īstā jautrība iestāsies gada nogalē, kad būs jāapmaksā visi ,,nobremzētie,, rēķini, nodokļi , parādi;covid pārdzīvošanai aizņemtie kredīti. Un ļoti daudziem kontā/maciņā būs melnais caurums un nebūs darbavietu kur naudu nopelnīt.

Atbildēt

millers

10.05.2020. 10:02

biomasai pakrata ar pirkstu un saka,ka triperis ir klat,tie uzmet kupri un piekrit,ja,ir klat

Atbildēt

interesanti

10.05.2020. 10:01

»

paardomas

Daži jautājumi...


Tu būsi tas kurš novērtēs, kuri mediķi ir muļķi? Zviedru vai varbūt John Hopkins universitātes
https://coronavirus.jhu.edu/from-our-experts/early-herd-immunity-against-covid-19-a-dangerous-misconception
Un pie viena arī pastāsti kāpēc mediķi tā uztraucas par aizsarglīdzekļu trūkumu tieši sev, bet nevis izslimo un iegūst imunitāti.

Atbildēt

Muļķa

10.05.2020. 09:56

putnam muļķa dziesma

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: