Menu
Pilnā versija
Foto

Parīze, COP21, Baraks Obama, desmitiem tūkstošu dalībnieku, tūkstošiem policistu un nākotnes cerības

Pēteris Apinis, Pasaules Ārstu savienības delegāts COP21 · 02.12.2015. · Komentāri (20)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

09.12.2015. 20:16

Vēsturnieki patreizējo Islāmu darbībā salīdzina ar Jauno komunismu...(grill)

Atbildēt

fakts

05.12.2015. 18:47

Ak tad Obamas fans tas Apinis. Ar to viss izteikts. Ķerts.

Atbildēt

partijniecei

05.12.2015. 02:08

"talantīgais" vides ministrs no nacionāļiem, taču, bija Perū.

Atbildēt

omīte

03.12.2015. 20:45

Kādas fiansu manipulācijas tu domā? Un Latvijā arī, tikai ne par partiju, tie jau nav zaļie

Atbildēt

partijniece

03.12.2015. 20:43

»

Udox

Latvijas Zaļajai partijai vienīgā saistība ar zaļo dzīvesveidu ir nosaukumā. Pārejā ziņā tīri laba Lemerga ZZS kabatas partija. Viss notiek


Apinis jau par sevi viņš tak nav no zaļās partijas,
Mani gan arī izbrīna ka Latvijas delgāciju vada persona no EKONOMIKAS MINISTRIJAS, vai tad "talantīgais" vides ministrs no nacionāļiem tur nav.

Atbildēt

Jāāa

03.12.2015. 17:37

Viens pālis pirmo reizi sajūt pasaules elpu apkaklē. Būtu labi, ja viņš arī saprastu, ka tā politika, ko viņš sludina Latvijā ir krasā pretstatā ar to lielo politiku un to dūžu pārliecību, kurus viņš dievbijīgi piemin, protams, gan lielākoties, lai vēl lielākiem Latvijā palikušajiem lohiem parādītu, ka bez maz berzē plecus kopā ar Obamu. Patiešām smieklīgi, jo dēļ šīs pretrunas arī rakstam nav skaidras ideoloģijas un viss ir saputrots. Jo patiesībā var būt vai nu tā kā tur, vai tā kā Apinis parasti vāvuļo, vienā vārdā vai nu pozīcija, vai opozīcija, kam Apinis emocionāli jau sākumā pieslienas... Abas putras kopā nav jaucamas, tādēļ beigās paliek vien tukša vāvuļošana un viens politiskais diletants un āksts.. Bet Latvijas iedzīvotājs droši, ka nevar darīt neko. Kur nu vēl tāds kā Vējonis. Tādēļ arī nekur nebrauc. Gribuskaite vismaz pretendē uz cilvēku ar saprātu... ir pietiekami labā līmenī priekš tādas nevienam nesvarīgas valsts, kāda ir Lietuva.

Atbildēt

Tiem, kas nelasa

03.12.2015. 13:33

Tiem, kas nelasa - P.Apinis šajā konferencē ir Pasaules ārstu asociācijas delegāts(WMO -world medical association)- lūdzu nejaukt ar Latvijas Ārstu biedrību. Ja WMO par delegātu izvēlas Latvijas Ārstu biedrības prezidentu, tas laikam tomēr nav slikti, neraugoties uz dažādiem pašmāju viedokļiem par personību.

Atbildēt

Lauķis

03.12.2015. 13:23

Ne jau uz konferenci sabraukušie visu uz zemes atrisinās. Par to jādomā katram iedzīvotājam, biznesmenim, valdībai. To, ka arī Latvijā ir maz zaļi domājošu cilvēku apliecina arī šie gar ceļiem nocirstie 50m, jo neviens koks Latvijā tik garš neizaug, un būvnormatīvi ir cilvēku rakstīti, nevis akmenī cirsti. Pirmās sekas mežu izciršanai Latvijā jau sākam sajust, šogad laukos akās izsīka ūdens, bet tas jau vēl ir tikai sākums, ziediņi. Odziņas = tās būs vēlāk, ja lielie cirtēji laikus neattapsies, kaut gan nekas par to neliecina. Tas tikai nozīmē, ka Latvija ir uz tā paša ceļa uz kura ir pārējās valstis, tikai mēs sekmīgi mēģinām dabas postīšanā tās panākt - un ne jau bez sekmēm, izdodas jau iespaidīgi. 25 gados - sāk trūkt gruntsūdeņu! Vai to kāds varēja iedomāties agrāk?

Atbildēt

Vo

03.12.2015. 11:11

Kāda varena rosīšanās! Cik plašs vēriens!
Nu vienkārši kolosāli izplānota un realizēta darbības imitācija.
Sabrauc no visas pasaules kopā milzīgs bars speciālistu un no tribīnēm klāsta viens otram pašiem sen zināmas, internetā un literatūrā izlasāmas lietas.
Un kāds ir sausais atlikums visai šai rosībai? Nulle!
Un nav jau nemaz tik viennozīmīga tā atziņa par globālo sasilšanu. daļa zinātnieku uzskata, ka, tieši otrādi, mūsu planētai draud kārtējais ledus laikmets, bet globālās sasilšanas teorija tiek bīdīta tādēļ, lai pamatotu tā saucamās izmešu kvotas un ierobežotu valstu rūpniecisko attīstību. Ne velti ( dīvainā kārtā) Amerika ir atteikusies tiem izmešu ierobežošanas protokoliem pievienoties.

Atbildēt

paklau

03.12.2015. 02:35

Ko īsti apinis tur dara, tā arī nav skaidrs. Runā kā novērotājs no malas. Izpriecas braucienā, vai, atrodas? Un, kur ir pierādījumi, ka vainojama CO emisija, ko rada cilvēka darbība? Labi, pazūd Amazones baseina mūžameži, bet tad jau skābekļa saturam gaisā arī būtu jāsamazinās, bet kaut kā nav nekas dzirdēts, ja esmu palaidis garām, iesakiet linkus... Varbūt mums draud subtropu klimats, varbūt veidojas biezāka atmosfēra, kas pilnībā uzsūks ledāju kūstoso ūdeni un planēta pārvēršas atkal par vienmērīga klimata paradīzi? Varbūt kādam ļoti nepatīk, ka šajā paradīzē būs daudz balto cilvēku? Runu daudz, pētījumu maz, hipotēžu arī, bet pierādījumu tik pat kā nekādu.... Varbūt kādiem ir izdevīgi bremzēt rūpniecības attīstību, kādiem nepatīk naudas emisija ar rūpniecības ražojumu segumu, nepatīk mērena bet progresu un sabiedrības turību nodrošinoša naudas devalvācija, jo visu sagrābto nevar pārvērst zeltā (tā vienkārši trūkst)? Varbūt ir kāda suga, kas vēlas "status quo" uz bagātības pieaugumu pārējiem, bet vēl labāk uz nabadzības palielināšanos citiem? Varbūt tas viss vienkārši ir nepieciešams, lai kaut kā pamatotu cilvēku veselības un viņu daudzuma iznīcināšanu, kas ir kļuvusi par 20. gadsimta beigu un 21. gadsimta sākuma visienesīgāko biznesu, uz kura rokas silda farmācijas uzņēmumi? Pārāk daudz ir neatbildētu jautājumu....!
Bet ko tur dara apinis(?),.....nesaprotu.

Atbildēt

antons mikoss

03.12.2015. 02:02

........bet šosejas būvnieki pamanījās atpirkt zemi arī iespējamai paralēlai šosejai un nocirst 70 km garumā un 50 metru platumā mežu....
Kas par spiedienu! Izdomā kaut kādus murgus un priecīgs. Šoseja ir uzbūvēta un malas ir izcirstas tieši tik platas, lai negāztos koki uz brauktuvēm. Tādas ir būvnormas. Un tik gari augi mežā koki.
Par klimata histēriju. Dzīvība uz zemes ir iespējama, jo vulkāniskā darbība radījusi piesārņojumu un siltumnīcas efektu. Pastāvot siltumam, attīstījās visa ekosistēma. Ja izzudīs piesārņojums, Saules vējš ātri aizpūtīs plāno zemes atmosfēru, kā tas noticis ar Marsu.
Tātad atmosfērā ir novēroti tikpat augsti CO2 līmeņi. Arī okeāna līmenis ir bijis par 12 metriem augstāks kā pašlaik.
Galvenās briesmas nāk no piesārņojumiem dedzinot kurināmo, kam izdalās cietās nano frakcijas, sērs, dioksīni, HMF, un citi savienojumi, kurus pārapdzīvotās pilsētās elpo cilvēki un visa dzīvā radība. Vēzis to vien gaida un lūr no visādu dīzeļu, kuģu un lokomotīvju izpūtējiem.
CO2 un slāpekļa oksīdi sargā zemi nevis draud to iznīcināt. Svārstības ir dabiskas. Kaut kur izzīsts, ka tas rodas 2x vairāk nekā Zeme ar to tiek galā. Tātad tiek noliegtas svārstības.
Turpiniet biedēt cilvēkus ar dabiskām lietām (mežs un CO2), bet par patiesi novēršamām draņķībām labāk klusējiet. Citādi sponsori( īstenie indētāji) nedos līdzekļus muļķa laišanai.

Atbildēt

hi hi

02.12.2015. 20:31

nu gan speciālists atradies! visās jomās!!! kas apmaksā šo pasākumu un kapēcpar delegātiem sūta galīgus neprofesionāļus? Vai arī tas ir izklaides brauciens,lai atslēgtos no pelēkās ikdienas?

Atbildēt

IQ

02.12.2015. 19:35

Atbalsti referendumu pret teroru un imigrāciju! http://manabalss.lv/i/890

Atbildēt

Sesks

02.12.2015. 19:28

Kāda provinciālisma smaka nāk no kunga! Cik jūsmīgs, ka pielaists pie nēģera kilometra attālumā! Kauns par tādu tautieti!

Atbildēt

cic69

02.12.2015. 19:23

Tur mocīja padomju karagūstekņus,tur bija arī
Coja mīļotājs, kurinātājs-gejs Arkādijs.

Atbildēt

Udox

02.12.2015. 18:55

Latvijas Zaļajai partijai vienīgā saistība ar zaļo dzīvesveidu ir nosaukumā. Pārejā ziņā tīri laba Lemerga ZZS kabatas partija. Viss notiek :)

Atbildēt

Eduards Lunis

02.12.2015. 18:31

-Paldies, Apiņa kungs, par interesanto un redzams, patieso informāciju!
Citādi jau biju sācis domāt, ka globālā sasilšana ir blefs!Kaut kur pat redz;eju ,ka uz zemes jau 17 gadus sasilšana nenotiek!?
Kokus stādu-dažādus...

Atbildēt

U.U.

02.12.2015. 18:09

Iespējams, tikai latviešu inteliģence/pusinteliģence neko nezina par "pasaules valdnieku" finansu manipulācijām dabas aizsardzībā, apmuļķojot mietpilsoņus kā stulbus jērus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: