Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pilsone

07.06.2020. 10:30

»

jurisx

Rodas sajūta , ka varas apcirkņos atrodas vien blēži un bezgoži.Ne jau velti LV atrodas pēdējās vietās ek. un soc. rādītājos . Bet korupcijā un zagšanā -vieni no līderiem


Gribu zināt, kura partija likvidēs sociālo nevienlīdzību, lai varētu par viņu atdot savu balsi. Ja tādas nav, tad balsojuma par NAV un nebūs.

Atbildēt

Pilsone

07.06.2020. 10:26

»

jurisx

Tās nav partijas-tie ir zagļu grupējumi , kuru vieta ir restotōs būros


Ja nav godīgas partijas, par kuras kandidātiem varētu balsot, tad, laikam, nav jābalso nemaz. Izsvītro, cik gribi, tāpat ielikteni ievēl.

Atbildēt

Pilsone

07.06.2020. 10:22

»

Q

Nezin kāpēc pensionāriem pieliek tikai inflācijas procentus, bet valdošajiem siles biedriem uzreiz simtus un tūkstošus mūsu nodokļu maksātāju naudas, kaut gan nekādi izcilie ekonomikas sasniegumi Latvijā pēdējā desmitgadē nav redzami ! Iznāk kā pēc Orvela vieni dzīvnieki ir vienlīdzīgāki par citiem, ...


Noziedzīgi pensionāri tiek apzagti, atvelkot no godīgi nopelnītās pensijas vēl %. Visu mūžu ir strādāts valsts iestādē un maksāti nodokļi savai Latvijai, bet kāda ministrele uzdrīkstas teikt, ka strādājuši citai varai. Kad šī draņķe, kas aizņem VM krēslu pensionāriem atvainosies???

Atbildēt

Jāpiebilst

07.06.2020. 07:18

Daudzo piemaksu,prēmiju,naudas balvu un sociālo ,pabalstu apjoms,pēc darba koplīgumiem ar nozaru arodbiedrībām valsts pārvaldē,aptuveni piecas reizes pārsniedz fiksēto pamatalgu,bet pašu ierēdņu skaits ir otrs lielākais ES.

Atbildēt

OECD secinājumam nav pamata

07.06.2020. 06:41

"Latvijai būtu nepieciešams ievērojami palielināt minimālo pensiju apjomu un izmantot tādus pašus indeksācijas noteikumus kā nosacīto noteikto iemaksu pensiju shēmā,tādējādi samazinot veco ļaužu nabadzību un pensiju nevienlīdzību,teikts Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas izvērtējumā par Latvijas pensiju sistēmu.OECD norāda,ka šobrīd ir ievērojamas iespējas palielināt pamata pensijas līmeni no pašreizējā līmeņa,kas veido 8% no vidējā atalgojuma,līdz OECD vidējam līmenim aptuveni 20% apmērā."Skat.OECD secina:Latvijai vajag lielākas pensijas",nra.lv,03.7.2018. http://nra.lv/latvija/238994-latvijai-vajag-lielakas-pensijas,htm

Atbildēt

ESMAIJA

06.06.2020. 17:54

to sauc par Latvijas izzagšanu. Rakstu jau 3. reizi un šos vārdus dzēš un dzēš...

Atbildēt

Dir

06.06.2020. 15:45

»

Elementāri

"abi tukšmuldētāji" - precīzi. Viens balsta otru...


Grafa institūts ir pilnīgs formāls privāts kantorelis, kura nosaukumā nez kāpēc ir vārds institūts. Uzsēdušies kopā ar leišiem uz valsts uzņēmumuem un tēli ekspertus pārvaldības jautājumis. Grafa pieredze - privatizācijas aģentūras juristelis.

Atbildēt

Rrr

06.06.2020. 15:36

»

draugs

Šis drāžot Leviteni


Nez vai. Sūdīgi izskatās :)

Atbildēt

Q

06.06.2020. 14:40

Kas tas PKC par zvēru? Domāju ka Latvijai tāds nav vajadzīgs, vajadzīgs tikai partiju darboņu uzbarošanai un tautas dzīšanai nabadzībā, ja tāds PKC nebūtu neviens pat to nejustu!

Atbildēt

Tome

06.06.2020. 11:20

Nevis ļoti laba, bet ideāla! Iztrūkst tikai dāmu komitejā - padome , kas pārraudzītu darboņu. Un iknedēļas atskaites par atlaidītēm un jaunumiem jāpiegādā padomes dāmām pašsaprotami

Atbildēt

Antiņš

06.06.2020. 08:00

dīvaini , kas bīda to vilku, kā pārresoru vadītājs viņš ir nekāds nu vienkārš ierēdnītis, bet vienmēr kāda spalvaina roka viņu virza uz ierēdniecības Olimpu

Atbildēt

ragi un nagi

05.06.2020. 18:39

»

B

varbūt aicināsim arī Krieviju savākt atpakaļ SAVUS paklīdeņus - usakovus, stepaņenkovus un daudzus citus


Ragausis savas rebes plāno kopīgi ar melīgo Bordānu. Kad viņu patrieks no koalīcijas?

Atbildēt

NAMEIZ

05.06.2020. 15:42

Vēstījums LV prezidentam Levitam :
1. Šī valsts Latvija jau ir beigusies.
2. Lielākā daļa darbaspējīgo LV pilsoņu ir PAMETUŠI ŠO TERITORIJU.
3. Valsts tiesību teorija paredz, ka jebkuras valsts obligāti priksnosacīõjumi ir divi : 1/ teritorija 2/ tauta Tā ka tautas vairs nav ( palikuši pensionāri un bērni) - var droši teikt,ka LV vairs neeksiste.
4. Jūs, tātad, Egils Levits ESAT NEEKSISTEJOŠAS VALSTS PREZIDENTS

Atbildēt

forcemajeure

05.06.2020. 14:22

rozenbergs kā veca mēbele par preses sekritutku tai parazītu midzenī

Atbildēt

Elementāri

05.06.2020. 14:11

»

Interesanti

Interesanti kurš ir iekārojis P.Vilka kunga krēslu, ar laiku redzēsim...


"abi tukšmuldētāji" - precīzi. Viens balsta otru.
Kāds varētu papētīt arī Baltijas korporatīvās pārvaldības institūta izveidošanas ideju un darbību kopumā un kāpēc tāds Grafs vispār tiek ņemts pierē. Jauneklis bez jebkādas pieredzes uzņēmumu vadībā, vērtē un saka kā jāvada uzņēmumi. Neuzņemoties nekādu atbildību par vārdiem. Caur šo organizāciju kāds (kādi) cenšas panākt savu interešu realizēšanu.

Atbildēt

Interesanti

05.06.2020. 13:21

»

Elementāri

Apvienojot visus valsts uzņēmumus zem PKC, tiek izveidota ļoti ietekmīga organizācija, kas iecels uzņēmumu vadītājus, apstiprinās stratēģijas, tai skaitā investīcijas. Kontrolēs milzīgu, priekš Latvijas, tautsaimniecības daļu...


Interesanti kurš ir iekārojis P.Vilka kunga krēslu, ar laiku redzēsim.
Izskatās, ka šis melnais pasākums rezultātā par labu nāks V.Vesperim un viņa draudziņam A.Grafam,paristiem pietuvinātais grafs, kurš tā centās slimnīcu padomē ielobēt Rubesu.
Abi draudziņi tik ļoti cenšas izkalpoties paristiem, savulaik abi sametās kopā un no NEPLP izēda ZZS pietuvināto Ķezberi, izēst Vilku no šī pkc kantora būs tikai tāds "sīks tehnisks" jautājums. Vilks tagad paņemts "uz zoba"jo savulaik labi kalpoja ZZS, tikai pateicoties Kučinskim, jeb viņa sievas vecajam strīdam ar bijušo Valsts kancelejas direktoru Mārtiņu Krieviņu, 2016.gadā Pkc un Vilks izglābās no likvidācijas, jo jau 2015.gada beigās Bondars bļāva no Saeimas ka PKC ir uzdarojusies iestāde, no kuras nav jēgas.

2020.gadā Grafs ar vesperi ir līdz Rīgas domes Zalpēterei aizlīduši, abi tukšmuldētāji ir ielīduši tā ka apreibuši no varas, tagad sagribējuši Vilka krēslu. Tas saskanētu ar lielo kapitālsabiedrību centralizāciju un iekārtoties siltos amatos un paristi palīdzēs.šeit jāinformē KNAB ka tas grafs nav nekāds eksperts bet prasts valdošās kliķes lobists.


Atbildēt

Likvidēt pkc veca ideja

05.06.2020. 13:03

»

Elementāri

Apvienojot visus valsts uzņēmumus zem PKC, tiek izveidota ļoti ietekmīga organizācija, kas iecels uzņēmumu vadītājus, apstiprinās stratēģijas, tai skaitā investīcijas. Kontrolēs milzīgu, priekš Latvijas, tautsaimniecības daļu...


Likvidēt pkc tas ir tikai laika jautājums, jo 27.11.2019. Saeimas Publisko izdevumu komisija jau lika premjeram vērtēt šī pkc vajadzību, bet no kariņa klusums. Laikam cer ka Saeima būs aizmirsusi.
Kā norādīja Valsts kontrole, pkc jau ir tikai sekretārīšu kantorelis ar lielām algām, bet ko darīt, ja kaut kur vajag iekārtot caurkritušos vienotības kliķei pietuvinātos.
Tumbočkas un OIK apkalpotājus, tur pa tukšo grozās tāda ginta ozola, kampara, pavļuta, ašerādena bijušā sekretāre, daudz rebes zina par OIK, tāpēc Kariņa birojs lika iekārtot PKC.
tukšs kantoris ar nejēgām, kas vispār ir tas pkc-parazītisks kleptomānu caurums.
Ielikteņu kantoris no valda dombrovska laikiem, apkalpojot andri vilku ielika šajā kantorelī pēterīti vilku un šis pakalpiņš tad arī kalpo, liek amatos kapitālsabiedrībās kliķei pietuvinātos.
Nožēlojami, steidzami jālikvidē, jo ātrāk jo mazāk valstij būs jāmaksā par šo pamuļķu ākstīšanos.
Tur nav eksperti, tur ir tikai noderīgie idioti.

Atbildēt

OIK teicamnieks kļūst par dakteri

05.06.2020. 12:22

Valdes loceklis Andis Pinkulis

“Mans mērķis ir sekmēt, lai slimnīcas pacientiem, viņu tuviniekiem, darbiniekiem un valsts kapitāla daļu turētājam tiek stiprināta pārliecība, ka ārstniecības pakalpojumi mūsu slimnīcā būs pieejami tad, kad tie visvairāk nepieciešami un to kvalitāte atbilst visaugstākajiem nozares standartiem. Turklāt esmu pārliecināts, ka pakalpojuma efektivitāti iespējams uzlabot izmantojot priekšrocības un iespējas, kuras nodrošina pašreizējais tehnoloģiju un digitalizācijas laikmets.”Atbildēt

Zinošais

05.06.2020. 11:58

»

Elementāri

Apvienojot visus valsts uzņēmumus zem PKC, tiek izveidota ļoti ietekmīga organizācija, kas iecels uzņēmumu vadītājus, apstiprinās stratēģijas, tai skaitā investīcijas. Kontrolēs milzīgu, priekš Latvijas, tautsaimniecības daļu...


PKC un valsts pārvaldes problēma ir vecu vecā - tā vietā lai domātu kāpēc esošās institūcijas nestrādā un kas vajadzīgs lai tā nebūtu, izdomā ka vajag vēl kādu paralēlu institūciju un tā nu gan būs brīva gan no veco problēmām, gan atrisinās visas nākošās.
Ir taču valsts sekretāru sanāksmes gan pats Ministru kabinets ar savām komitejām kur var gan saskaņot viedokļus gan koordinēt darāmos darbus !

Atbildēt

Elementāri

05.06.2020. 11:41

Apvienojot visus valsts uzņēmumus zem PKC, tiek izveidota ļoti ietekmīga organizācija, kas iecels uzņēmumu vadītājus, apstiprinās stratēģijas, tai skaitā investīcijas. Kontrolēs milzīgu, priekš Latvijas, tautsaimniecības daļu.
Par to sākas cīņa.
Lai arī PKC nevienam nav nopietnas uzņēmumu vadības pieredzes un pa lielam viņu darbība tikai veicina birokrātiju un samazina uzņēmumu efektivitāti, tomēr nez vai Vilkam var pārmest nesamērīgu darbošanos kāda labā. Martinsoniem, Jaunupiem un Jurašiem Vilks nav vajadzīgs. Vajadzīgs savs. Tas ir viens svarīgs posms uz viņu "ilgi un laimīgi".
Pārmetumi Vilkam ir sīki un muļķīgi, bet tiek strādāts pie tēla - "neveiksminieks un alkatīgs" veidošanas. Nevajadzētu uz to pavilkties.
Vienkāršāk būtu likvidēt PKC, lai nevienam nerodas kārdinājums. Vispār jau neviens to arī nepamanītu.

Atbildēt

ESMAIJA

05.06.2020. 10:22

Kreituse tosauc par Latvijas izlaupīšanu un, ja kāds to attaisno ar cilvēka milzu ilggadīguieguldījumu izglītībā, tad blakus noliksim ārstus un... padomāsim...

Atbildēt

to PIETIEK

05.06.2020. 10:07

A kāpēc šim "sacerējumam" nav norādīts autors ????

Atbildēt

sile

05.06.2020. 09:28

Sile labi baro un siles lopu bars labi paēd un ja par maz...piemet ēsmu.
Socgados kombikorms bija grūti dabūjams.....bet laiki mainās un tagad lopiņi barojas kā nākas

Atbildēt

Marta

05.06.2020. 08:10

Da'beidziet! Tā ir ierasta prakse - arī Augstākajā tiesā Administrācijas vadītājai Lapiņai noteikta tāda pati piemaksa par izcilu darbu pie 2300 eiro lielās algas. Saņem pat vairāk, nekā pirmās instances tiesneši.

Atbildēt

TT

05.06.2020. 07:53

»

Nedraugs

Pēterītis nav ne drāzējs, ne karoga nesējs.Mīkstais


Tad iznāk, ka šo pašu kāds drāž?

Atbildēt

Q

05.06.2020. 07:49

Nezin kāpēc pensionāriem pieliek tikai inflācijas procentus, bet valdošajiem siles biedriem uzreiz simtus un tūkstošus mūsu nodokļu maksātāju naudas, kaut gan nekādi izcilie ekonomikas sasniegumi Latvijā pēdējā desmitgadē nav redzami ! Iznāk kā pēc Orvela vieni dzīvnieki ir vienlīdzīgāki par citiem, šada politika tikai palielina jau tā lielo atstarpi starp bagātajiem un nabagiem !

Atbildēt

smuks

05.06.2020. 05:37

Smuks dzeltenais, vajaga dot 4000 eiro…….

Atbildēt

vietējais

05.06.2020. 05:35

Mēs paši esam pēc izskata cilvēki, bet domāšanā kā lopi.Un tad brīnamies ka jāsaka amerikāņu teiciens, man nav ko elpot,kad Lavijā sapratīsim ka mēs nevaram elpot, dēl saviem parazītiem savā valstī.

Atbildēt

Labas pārvaldības principi

05.06.2020. 05:05

No lasītājam rakstā pieejamās informācijas -

“Labas pārvaldības princips ir tiesību vispārējo principu kopums. Labas pārvaldības principā vispārējie tiesību principi ietverti ar vienotu mērķi realizēt personu tiesību vai tiesisko interešu aizsardzību publiskās varas un ikvienas privātpersonas publiski tiesiskajās attiecībās. Labas pārvaldības principa realizācija ir nozīmīga, lai valsts ikvienam garantētu iespēju realizēt tiesības un tiesiskās intereses attiecībās ar valsts institūciju.”, izriet, ka


ar likumu noteiktas MK pilnvaras stiprināt, palielinot atalgojumu valsts un pašvaldību amatpersonām, 4. maija valsts korporācijas interesēs, atbalstot lojālākās 4. maija valsts korporācijas interesēm kalpojošās privātpersonas valsts un pašvaldības amatos MK subjektīvu un slepeni motivētu lēmumu rezultātā.
Atbildēt

latviešu Mēsli

05.06.2020. 02:52

ir autoru kolektīvs: E. Pastars, I. Ošiņa, K. Rācenājs

Atbildēt

Dubults neplīst

05.06.2020. 00:09

»

kalašnikovs

Ar Ministru prezidenta rīkojumu Noteikt Latvijas ubagiem 1ooo eiro piemaksu pie pensijas ar ienākumu 126 eiro


Vai tad krievija vairs nemaksā otro pensiju Latvijas okupantiem.

Atbildēt

kankariņš

05.06.2020. 00:05

Naudas ir tik daudz kā nekad, kā var nepadalīties.

Atbildēt

kalašnikovs

05.06.2020. 00:05

Ar Ministru prezidenta rīkojumu Noteikt Latvijas ubagiem 1ooo eiro piemaksu pie pensijas ar ienākumu 126 eiro!

Atbildēt

ideāli

04.06.2020. 23:24

Vienkārši izcika! Trūst vēl tikai 10-15 cilvēku politpadome un tai arī kartam par pāris tūkstošiem par pārcilvēciskām pūlēm reizi mēnesi atnākt uz studniņu, bet ne katru mēnesi gan Jūrtams te visā JKP pieskariens

Atbildēt

Z

04.06.2020. 22:32

»

jurisx

Rodas sajūta , ka varas apcirkņos atrodas vien blēži un bezgoži.Ne jau velti LV atrodas pēdējās vietās ek. un soc. rādītājos . Bet korupcijā un zagšanā -vieni no līderiem


kā izrādās ASV pilsonis kariņš ir prasts blēdis, zaglis , kurš savējiem dala piemaksās tūkstošus. Hei, ārzemju latvieši, paņemiet reiz atpakaļ šos savus paklīdeņus - kariņus, ragaušus, rubesas

Atbildēt

Protams

04.06.2020. 20:57

Un biznesa vadības izpratne vai pieredze šiem arī kā melns kaķis melnā istabā! Es apbrīnoju šī pulciņa ietekmi un nepieciešamības, esības, nepārtrauktu pierādīšanas spēju!

Atbildēt

Nedraugs

04.06.2020. 20:54

»

draugs

Šis drāžot Leviteni


Pēterītis nav ne drāzējs, ne karoga nesējs.Mīkstais!

Atbildēt

Jā, bet

04.06.2020. 20:46

Jau pagājušā gadsimta sākumā viens dzejnieks rakstīja: "Tukšums, liekulībsa, zaimi,
Godīgas nevienas sejas
Saldie vārdi - salti glaimi
Bēgt? Kur bēgt no bēdu lejas?"
Ciniska nekaunība rullē. Un kāpēc šai nerullēt, ja mēs paši to ceļu viņas priekšā esam nolīdzinājuši ar savām urnu talkā atdotajām balsīm.
Skumjšakais tas, ka līdz naķamajām vēlēšanām viss tas būs aizmirsies un cilvēciņi savā starpā spriežot, ka "vēlēt gan nav par ko, bet vēlēt ir jāiet" pildīs savu "pilsoņa pienākumu" valsts vadībā ielikt klaunus un noderīgos kertīnus.

Atbildēt

jurisx

04.06.2020. 18:56

»

jautaajums

Vai vari nosaukt kaut vienu partiju kas nezog


Tās nav partijas-tie ir zagļu grupējumi , kuru vieta ir restotōs būros.

Atbildēt

jurisx

04.06.2020. 18:54

Rodas sajūta , ka varas apcirkņos atrodas vien blēži un bezgoži.Ne jau velti LV atrodas pēdējās vietās ek. un soc. rādītājos . Bet korupcijā un zagšanā -vieni no līderiem.

Atbildēt

:(

04.06.2020. 18:41

»

draugs

Šis drāžot Leviteni


Idiots!

Atbildēt

:)

04.06.2020. 18:40

»

Krišiņš

Kariņa unVienotības vadībā savējie ZOG legāli. Tagad plāno Covid naudas dalīšanu savējiem. Ārsti un skolotāji pēdējā rindā


Eu Tu, smieklīgais Krišiņ! Ko te vispār muldi pēc tā, kas atklājās Rīgā Saskaņas vadībā. Tāpat ar drošu pārliecību varu teikt, ka tāda zagšana, kā LC, TP, ZZS un dažu jau sen zudušo satelītpartiju) laikā nemaz vairs nav iedomājama!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: