Menu
Pilnā versija
Foto

Pats sliktākais veloceliņš valstī

Pēteris Apinis · 10.10.2018. · Komentāri (20)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

rupmaize

14.10.2018. 17:09

atsevišķs stāsts ir par suņu mīļotājiem jūrmalas pludmalēs, kuri sastopami vismaz 2-5 gab kilometrā. visbiežāk bez uzpurņa un pavadas, "lai jau sunītis izskraidās". jūrmalā par šādām izdarībām paredzēts sods, taču municipāļi to nevar pieskatīt, jo truksnis nošņaucis visu degvielas naudu. aber uzsēdiniet municipāļus uz ričukiem

Atbildēt

forcemajeure

14.10.2018. 17:05

visnotaļ sakarīgs situācijas redzējums. ar ričuku normāli ir no ķemeriem līdz dubultiem. tālāk nekā. protams, var jau gar jūru. bagātnieku villas no dubultiem līdz lielupei no visādiem tur braucējiem ir veiksmīgi pasargātas. lai neblenž

Atbildēt

forcemajeure

14.10.2018. 17:03

»

fox

Kas tas par plānprātu šo rakstījis??? Slima cilvēka murgi un viss...


kur tu, gati, rāvi norobežotu veloceļu caur lielupi?

Atbildēt

!

14.10.2018. 10:49

»

K

Tik nesakārtota un tik netīra Jūrmala vēl nav bijusi kā pēdējos 4 gados


Jurmala ir tuksa pat tada karsta vasara ,ka bija 2018 !kurs latvietis var atlauties kaut 2 nedelas uztureties sanatorija,,Jaunkemeri,, vai ,,Belorusija,,?

Atbildēt

K

14.10.2018. 01:58

»

savējais starp svešiem

Bravo, Apini!!!! Paldies par rakstu


Tik nesakārtota un tik netīra Jūrmala vēl nav bijusi kā pēdējos 4 gados.

Atbildēt

Olga

13.10.2018. 20:59

Ļoti žēl, ka neizdodas celiņu saremontēt. Pati esmu šo celiņu iecienījusi un ir prieks, ka Rīgas posms ir savests kārtībā, bet Babītes un Jūrmalas posmi ir sliktā stāvoklī. Taču braucēju tur tāpat ir daudz! Vēl tur nav atrisināts jautājums ar atkritumu savākšanu.

Atbildēt

Kadastrs

13.10.2018. 14:13

Autoram būtu noderīgi uzzināt, ka stāstā ir būtiska neprecizitāte. Visi Rīgas-Jūrmalas veloceliņa ekstrēmie posmi atrodas uz Latvijas Valsts zemes, kuru visdrīzāk apsaimnieko Latvijas Dzelzceļš. Vissliktākais veloceliņš valstī... ir Latvijas Valsts veloceliņš...!;) Par to var viegli pārliecināties aplūkojot VZD karšu pārlūku vietnē https://www.kadastrs.lv/#. Iespējams, ka ierēdņi gribētu kaut ko darīt, bet ilgstoši nespēj vienoties kura partija (ministrija) par to ir atbildīga - Izglītības (Sporta) vai Transporta.:) Varbūt labākais risinājums būtu šim veloceliņam piešķirt Nacionālās Sporta bāzes statusu?:)

Atbildēt

Cirvim

13.10.2018. 10:00

Apinim, celiņam uzpilina divas pilītes ūdens, tad to visu ar mazo insulīna šļircīti uztaisa zem ādas pumpiņu

Atbildēt

SARMĪTE SKRIBANOVSKA

13.10.2018. 07:13

Veloceliņš no Vaivaru pagrieziena līdz Jaunķemeriem jauks,bet kā lai ar velosipēdu izbrauc cauri Jūrmalai noVaivariem līdz Mellužiem u.t.t.līdz Priedainei.Kāpēc nevar ierīkot vispār veloceliņu no Jaunēkemeriem līdz ķemeriem,tad izbraukt skaistos ķemerus,izbraukt līdz kūdrai gar Slokas ezeeru un tad atgriezties uz Vaivariem.Es domāju labāku variantu velobraucējiem iepazīt Jūrmalu nevar būt,un varbūt beidzot atdzims arī Ķemeri.Ar cieņu velobraucēja Sarmīte

Atbildēt

švamme

12.10.2018. 17:46

Tas veloceliņš pie Priedaines ir briesmīgs jau no paša sākuma, kopš tas ir izveidots. Vēl kad strādāju Jūrmalas ātr. palīdzībā (vismaz 20 g. atpakaļ), tur bija regulāri diezgan nopietnas traumas, tieši pie Priedaines. Pati ar velo braukusi pa to neesmu, bet cik nopratu no cietušajiem, to projektējis ir īsts padomju "rokasNOdirsas", nopietnā ātrumā pēkšņi, bīstami šķēršļi, kurus pārvarēt nav iespējams, jo iepriekš, taisnē ļauts attīstīt tādu ātrumu un nav nekādu pazīmju, ka varētu būt kaut kas bīstams aiz pagrieziena (tieši pirms Priedaines).

Atbildēt

Zaļais pūķis 🐉

12.10.2018. 14:04

Tas jau vecais Rubika veloceliņš.
Ja Rīgā var vienkärši slēgt Mežaparku sakarā ar estrādes būvdarbiem, padarot veloceliņu Mežaparks-Vecāķi nepieejamu pārējiem pilsētas iedzīvotājiem, tad kāpēc gan lai Jūrmala atpaliktu...

Atbildēt

Andrs

12.10.2018. 09:51

Jā,Babītes un Jūrmalas veloceliņa daļa līdz Priedainei ir ļoti sliktā stāvoklī!Paldies Rīgas pilsētas pašvaldībai par labo veloceliņa stāvokli!
Pasūtīts raksts vai nē-nezinu,tomēr tajā minētie fakti ir precīzi vai tuvu tam.Nevar nepiekrist,ka partijas nosaukumam vismaz attālināti ir jāatbilst ideoloģijai un darbiem (LZP u.c.)!Rīgā zemnieku problēmas iedzīvotājus interesē maz ,kā to parādīja domes vēlēšanas,toties lielai daļai jūrmalnieku gan -liela un patiesi dziļa interese!!!

Atbildēt

vcb

12.10.2018. 08:05

Babītes un Jūrmalas daļa (līdz Priedainei) tiešām ir katastrofa. Bet kaut kur bija rakstīts, ka ir problemātiski to sakārtot, jo tā ir dzelzceļa teritorija, kurā pašvaldības nedrīkst ieguldīt savu piķi (tā uzskatot Valsts kontrole). Bet pamazām kaut kas tiekot domāts šo celiņu sakārtošanas virzienā.

Atbildēt

Vecāķi

12.10.2018. 07:45

Piedāvāju to biļeti, ko nepaņēma GT, atdot Rigas biedram Ausainim. Lai aizbrauc apskatīt Ventspils pludmali. Tak solīja, ka labiekārtošot Vecāķu pludmali, bet arī šajā sezonā neko vairāk par vecajiem, briesmīgajiem soliņiem un netīriem metāla konteineriem neatļāvās nomest elektorātam.

Atbildēt

Vietējais

11.10.2018. 22:08

»

fox

Kas tas par plānprātu šo rakstījis??? Slima cilvēka murgi un viss...


Vispār no Dzintaru koncertzāles līdz 36. Līnijai iet gājēju un velo ceļš pa kāpu zonu, bet drausmīgā stāvokli tad segums.

Atbildēt

savējais starp svešiem

11.10.2018. 21:20

Bravo, Apini!!!! Paldies par rakstu!
To, ka ar Jūrmalu kaut kas nav kārtībā, jūt ikviens. Gan jau arī pats Truksnis.
Šķiet, ka tā vairs nav mūsu Jūrmala....

Atbildēt

otto

11.10.2018. 18:14

Paldies autoram par rakstu! Esmu ievērojis, ka vietås, kur ir ierīkoti labi veloceliņi, cilvēku savstarpējās attiecības uz ceļiem kļuvušas laipnākas. Tad visiem ir labi gan gājējiem,gan autovadītājiem,gan riteņbraucējiem!Tiem Latvijas ļautiņiem, kuri ikdienā pārtiek no rietumu un austrumu(pārsvarā krievu) seriāliem, šoviem u.c. subproduktiem,būs to pagrūtāk saprast!

Atbildēt

!

11.10.2018. 16:17

»

fox

Kas tas par plānprātu šo rakstījis??? Slima cilvēka murgi un viss...


Apinis taču nav pilns rubulis, atceros, ka savā laikā blandījās naktī pa Rīgu raudams no no reklāmām konkurentu partijas lozungus!Par šo rakstu arī kāds noteikti samaksājis , lai aptaisītu konkurentus!

Atbildēt

fox

11.10.2018. 15:34

Kas tas par plānprātu šo rakstījis??? Slima cilvēka murgi un viss.

Pirmkārt, pastāv veloceliņš Imanta - Jūrmala. Nesen tās Rīgas daļa saremontēta. Tālāk ir Babītes teritorija un tad seko Jūrmala. Jūrmalas daļa no Priedeaines ir pilnībā ok, līdz pilsētas centram ir norobežots veloceļš caur Lielupi, Bulduriem līdz pat Dubultiem un šovasar atjaunoja no ceļa norobežotu veloceliņu līdz Mellužiem.

Paralēli ir gan Jūras iela, gan Kāpu iela, kas ir ļoti piemērota velobraucējiem.

Otramkārtam, neviens kāpās veloceļu neļaus būvēt - Guntis Grūba un Jūrmalas aizsardzības biedrība jau pirmkārt.
Turklāt, kam tas vajadzīgs, ja ir pati jūra, kur atļauts braukt!!!

Un šī "tupā" saruna attaino šī paša "tupā" autora maksimālo izpausmes spēju, tas nu ir skaidrs.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: