Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Badmira, kam nav ko ēst...

27.09.2021. 22:46

»

Adata

Veselība katram ir visdārgākā, tikai muļki to samaina pret iespēju pasēdēt restorānā vai kultūras pasākumā. Paši piepildīsim savu dzīvi ar kultūru, gardiem ēdieniem un labu vīnu. Lai jūsu biedrībai tiek bagāti vakcinētie, kas ilgi dzīvo


Ja biznesam nav noieta, jāslēdz ciet. Ja Rīgā desmitos restorānos trūkst klientu, vismaz pusei nav ko saldēt rokas! Tā ir visās pakalpojumu nozarēs, jeb tirgus princips ir atcelts, un sākās sociālā parazitēšana? Kas tas par biznesa veidu, kurš nevar sevi atpelnīt, vai bez tiem cilvēki nevar iztikt? Ja visādas sagudrotas sporta spēles, uz kurām skatītāji neiet, bet tiek piešķirti pabalsti, tad tas ir idiotisms!

Atbildēt

kaķa smiekli

24.09.2021. 15:18

Nekas pretīgāks en nebija lasīts. Tak izputiet jūs, alkatīgie neliesi un valdības diršlaiži.

Atbildēt

derdz

22.09.2021. 19:20

NEcilvēcīgu kanibālu manifests.

Atbildēt

Ak tad redz kā

22.09.2021. 19:18

»

hmm

Derētu visu šīs asociācijas biedru saraksts lai turpmāk to biznesiem ietu ar līkumu


Naglis gadījumā nav Edgariņa un viņa StabiņMartiņas domubiedrs?
Ar ko gribēšu, ar to tusēšu. Un tas nenotiks jūsu smirdīgajos ūķos.

Atbildēt

Vecs kefīrs

22.09.2021. 05:22

Lietuvā tiek ņemts vērā antivielu daudzums cilvēka organismā. Ja antivielu ir daudz, tas loģiski nozīmē, ka cilvēks ir pārslimojis kovidu un kādu laiku viņam saglabājas imunitāte un mazāka varbūtība inficēties un saslimt. Tikmēr Latvijā antivielas ir kaķim zem astes - tās netiek ņemtas vērā.

Vienīgais veids, kā dabūt sadarbspējīgo sertifikātu, ir tad, ja persona ir veikusi testu tad, kad bija slima. Ja šāds tests nav veikts, tad persona nevar pierādīt, ka slimojusi. Līdz ar to ir ļoti daudz cilvēku, kas ir kopuši savus kovidslimos radiniekus, slimojuši vieglā formā vai pagulējuši ar augstu temperatūru divas trīs dienas, varbūt nedēļu. Taču viņi nav skrējuši pie daktera, un arī dakteris pa tālruni ir ieteicis palikt mājās un nestaigāt apkārt.

Šie cilvēki ir izmesti no aprites, un viņiem tiek uzspiesta vakcinācija, ja viņi grib tikt pie sadarbspējīgā sertifikāta. Bet vakcinācija viņiem ir labākajā gadījumā bezjēdzīga vai varbūt pat kaitīga. Iznāk secinājums, ka Kariņa valdībai svarīgāk par sabiedrības veselību ir pašmērķīgi palielināt vakcinācijas aptveri, lai kaut kur varētu nogrūst “veco kefīru” jeb vakcīnas, kurām tuvojas derīguma termiņa beigas.

Atbildēt

Tiks

21.09.2021. 23:41

Sen bija laiks tos nevakcinētos pamatīgi ierobežot. Visur kur iet lūdzu testu par savu naudu.

Atbildēt

domā

21.09.2021. 16:12

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Tā kā Jūs esat Putina & Kalvīša Gazprom fans, tad jautājumi ir lieki, jo atbildes zināmas


Jums, kā PADOMJU boļševika izdzimumam ir tikai politika galvenais. Bet man, kā kapitālisma atbalstītājam, galvenais ir CENA.

Atbildēt

domā

21.09.2021. 14:23

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Palasot šī raksta komentārus rodas sajūta, ka atrodies kāda aizkapu valstībā... .Īsts "sazvērestības teorijas" piekritēju balagāns ar īsto nacionālistu Žuli priekšgalā... . Visu šo ārprātu var saskatīties krievvalodīgajā Jetubē. Lai nebūtu pašam jāpiepūlē "pelēkā viela", ievietošu kādu JKP informāciju...


Ja jau pēc sazvērestības teorijas, tad sazvērniekos, kur centrs ir Anglijas karaļnams, ir arī Putins. Tie, kas sevi dēvē par "Olimpiem". Tad Jūsu savārstījumam nav loģiska pamatojuma. Un kas tad Jutu Strīķi noindēja? Putins? Jeb savējie "partijnieki", lai varētu pelnīties ar reiderismu, lobēt amerikāņu gāzes firmu biznesu? Un mums, te Latvijā, nevajag dārgāku gāzi par 40% --- nu jau četras reizes dārgāku, kā krievu!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

21.09.2021. 12:23

Palasot šī raksta komentārus rodas sajūta, ka atrodies kāda aizkapu valstībā... .Īsts "sazvērestības teorijas" piekritēju balagāns ar īsto nacionālistu Žuli priekšgalā... . Visu šo ārprātu var saskatīties krievvalodīgajā Jetubē. Lai nebūtu pašam jāpiepūlē "pelēkā viela", ievietošu kādu JKP informāciju, kas pa visiem 100% atbilst vesela cilvēka loģikai:------Jaunā konservatīvā partija
40 min. ·
‼ BŪSIM MODRI! Krievijas un Baltkrievijas noziedzīgie režīmi izvērš hibrīdkaru pret Latviju!
💢 Pēdējā laikā esam novērojuši arvien pieaugošu tendenci interneta troļļu uzbrukumos un dezinformācijas kampaņās Latvijas informācijas telpā. Mūsu sociālo mediju monitoringa komanda identificējusi neskaitāmus pēc vienas shēmas strādājošus Facebook un Twitter profilus, kas izplata Kremļa interneta troļļiem raksturīgos melīgos vēstījumus. Šo troļļu uzdevums ir sēt šaubas, izplatot nepatiesības, pārspīlējumus un klajus melus, graut uzticību Latvijas armijai un ārstiem, vairot naidu, nesaticību un saspīlējumu. Tas viss notiek, lai mēģinātu mūsu valsti vājināt, destabilizējot situāciju valstī un rosinot nemierus.
❌Kremļa izpalīgi Latvijā raujas pie varas un izmantotas tiek visnekrietnākās metodes!
Aicinām visus pārbaudīt informāciju, kas tiek izplatīta sociālajos medijos. Pastāv liela iespēja, ka tā ir speciāli izgatavota dezinformācija, lai TEVI MALDINĀTU!
📌 Krievijas Federācijas Ģenerālštāba priekšnieks Valērijs Gerasimovs: “Nemilitārie paņēmieni efektivitātē pārspējuši ieroču spēku.”
👉 Nemilitārie paņēmieni ir informatīvi-psiholoģiskā iedarbība, kas tiek īstenota ar dažādu manipulācijas tehniku palīdzību. Šāda iedarbība tiek īstenota gan ar tradicionālajiem, gan sociālajiem medijiem. SVARĪGI ATZĪMĒT, ka Krievijas Federācijas Nacionālās drošības stratēģijā esam definēti kā Krievijas ienaidnieki, kas paredz aktīvu rīcību pret mums.
➡ Kremļa propagandas īstenošanā Latvijā būtiska loma vietējiem krievu valodas informācijas resursiem https://www.sargs.lv/.../kremla-propagandas-istenosana...
➡ Vairāk informācijas par hibrīdapdraudējumiem NATO Strategic Communications Centre of Excellence mājaslapā https://stratcomcoe.org/publications

Atbildēt

...

21.09.2021. 08:26

»

Pilnīgi idiots esi?

Bizness nav zagšana un krāpšana! Tieši vienīgi bizness nes peļņu, kad cilvēki, saņemot to, ko vēlas, pat vatavi piemaksāt un dod “dzeramnaudu” vai itādi


Labāk pastāsti kā un no kurienes biznesā rodas peļņa.
Tikai nesamaksājot to kas nopelnīts.Nauda taču kokos neaug.

Atbildēt

Pilnīgi idiots esi?

21.09.2021. 07:49

»

lauķis

No kurienes biznesā rodas peļņa?Vienkārši kādam/kādiem nav samaksāts tas kas pienākas.Lai gūtu peļņu biznesam visi līdzekļi labi


Bizness nav zagšana un krāpšana! Tieši vienīgi bizness nes peļņu, kad cilvēki, saņemot to, ko vēlas, pat vatavi piemaksāt un dod “dzeramnaudu” vai itādi!

Aizvien, lauķi, debilāks kļūsti!

Atbildēt

Čekas aģenti "valdības" pusē

21.09.2021. 05:01

Krogi un tūrisms- tipiski čekas kadru biznesi. Nav brīnums, ka prettautiski.
Maskavieši nolēma ierobežojumu dēļ uz krogiem neiet- un maskavas priekšnieks ātri tos atcēla.

Atbildēt

lauķis

21.09.2021. 03:37

»

Lauķis ir vakcinēts?

Kļūst aizvien debilāks savos tekstos


No kurienes biznesā rodas peļņa?Vienkārši kādam/kādiem nav samaksāts tas kas pienākas.Lai gūtu peļņu biznesam visi līdzekļi labi.
Es "vakcinējos" katru dienu,pie dabas.

Atbildēt

Aksu

20.09.2021. 21:54

Var jau nejauši kājā iešaut. Bet lielgabala stobram abas kājas točna nevajag priekšā salikt

Atbildēt

hmm

20.09.2021. 20:59

»

Inga

Šī asociācija (https://www.lvra.lv/lv/dalibnieki.html) nezina, ka arī vakcinētie slimo un pārnēsā vīrusu


Paldies, links telefonā saglabāts, savu naudu turpmāk tērēšu citur.

Atbildēt

nepaliec mājās

20.09.2021. 19:07

»

hmm

Derētu visu šīs asociācijas biedru saraksts lai turpmāk to biznesiem ietu ar līkumu


te būs tev valde:Jānis Naglis


LVRA prezidents

Rita Auziņa


AS LIDO

Zane Bārbale


SIA Kuršu krogs

Ruslans Jamčinskis


SIA Divi Ērgļi

Andris Kalniņs


SIA Islande Hotel

Ainars Melders


SIA A.S.I.M.

Inta Tomsone


SIA Olimpiskais centrs "Ventspils"

Valdis Vanadziņš


SIA Wisher Enterprise LV

Raimonds Zommers


SIA Entresol

Atbildēt

20.09.2021. 18:50

Мир, воспринимаемый не эгоистически, вне наших органов чувств, бестелесен. В нем нет образов - только силы, которые мы раскрываем в себе. С их помощью мы ощущаем мир в виде сил и связей добра и зла. Творец - свойство абсолютного добра, любви.
Ничего не создано, кроме души. В ней - все миры, и наш, самый низший мир, самое малое из всех ощущений. Все - в душе. Желание души называется ее телом, а свет - ее наполнение. Физического мира нет, кроме как в нашем ощущении.M.L.

Atbildēt

Atrodi vienu, kurš sevi atzīs par muļķi.

20.09.2021. 17:39

»

:)))

Kas īsti notiek? Neparasts rakurss ... Bet jānoskatās līdz beigām


Politiķiem, zagliem, krāpniekiem, tirgoņiem un augļotājiem ir izdevīgi visas vainas novelt uz ārpasaules spēkiem un mistiku. Tāpēc tautas jāsakrusto savā starpā un jātur tumsonībā, jāizklaidē ar lētām izpriecām un jāgudro jaunas pasakas, nākamajiem politteātra ainiņām.
Vispateicīgākā auditorija ir augsti izglītoti mudaki, kuriem šķiet, ka viņu neveiksmes vai veiksmes ir saistītas ar mistiku, nevis ar paša šķidrajām zināšanām vai vispār zināšanu neesamību. 99% tādi mudaki tiek iecelti amatos, lai čekas anunakiem būtu miers mājās un netraucētu dumpīgie latvieši ar apses mietiem.

Atbildēt

Elmars

20.09.2021. 17:36

»

Inga

Šī asociācija (https://www.lvra.lv/lv/dalibnieki.html) nezina, ka arī vakcinētie slimo un pārnēsā vīrusu


Pievērsiet uzmanību: "Sertifikācijas termiņš: 2020-12-31" Lielākā daļa šīs "asociācijas" uzņēmumu NAV sertificēti!!! KO viņi grib??? Indēt tautu?

Atbildēt

labvēlis

20.09.2021. 17:22

»

...

Vispār jau izklausās pēc darbaļaužu vēstules partijas komitejai PSRS laikos


Ar nelielu labojumu-tie nav darba ļaudis! Darba ļaudis rušinās pa virtuvi un tekalē,apkalpojot viesus! Pieteicēji ir apl. algu maksātāji!

Atbildēt

Pārdomas

20.09.2021. 16:42

»

Lasītājs

Iesaku ļaut iet visiem,gan vakcinētiem, gan nē, uz restorāniem, kafejnīcām kur pusdienu cenas sākas ar 30-mit eiro vienai personai. Tiem cilvēkiem ir nauda zālēm, lai iet, ja vēlas riskēt


LRTT reiz teica, ka neliešus var atpazīt pēc banku kontiem, bet kā redzam tad ne tikai. Vismelnākajām dvēselēm ir arī melnākās un lielākās kapu plāksnes.

Atbildēt

voila

20.09.2021. 15:59

tā izskatās, ka nupat sāks iet vaļā - glābjas, kas var!

Atbildēt

Lasītājs

20.09.2021. 15:31

Iesaku ļaut iet visiem,gan vakcinētiem, gan nē, uz restorāniem, kafejnīcām kur pusdienu cenas sākas ar 30-mit eiro vienai personai. Tiem cilvēkiem ir nauda zālēm, lai iet, ja vēlas riskēt.

Atbildēt

Un

20.09.2021. 15:21

»

Adata

Veselība katram ir visdārgākā, tikai muļki to samaina pret iespēju pasēdēt restorānā vai kultūras pasākumā. Paši piepildīsim savu dzīvi ar kultūru, gardiem ēdieniem un labu vīnu. Lai jūsu biedrībai tiek bagāti vakcinētie, kas ilgi dzīvo


Saķert kovidu, kādā lepnā restorānā, kur visā Latvijā, itkā viens pavārs, no vienādiem pārtikas produktiem, ir smuki izdekorējis, labākā gadījumā ēdamu porciju, bet sliktākajā, neuzdzerot šmigu, labāk neēst. Kur vēl garantija, ka tie sašpricētie nav kovid pārnēsātāji, jo slimojot vieglāk, tātad var iet uz darbu slimi, maksā tiem par nostrādātām stundām, pamat alga maza.
Tāpat labāk nevazāties pa visādiem, itkā kultūras pasākumiem, un vienalga, vai esi sašpricēts, vai nē. Tie "kultūras"pasākumi mums ir vienkārši naudas izmānīšanai. Tas attiecas arī uz teātriem, kurus vairs sauk par mākslas nesējiem nevar, tie ir pilnīgi degradējušies.

Atbildēt

Pret sava ķermeņa vaksāciju !

20.09.2021. 15:17

»

Inga

Šī asociācija (https://www.lvra.lv/lv/dalibnieki.html) nezina, ka arī vakcinētie slimo un pārnēsā vīrusu


Iepazinos ar kafejnīcu sarakstu. Lulu, klondaika, steiku haoss -2 klienti. Lai veicas 😎

Atbildēt

motorhead 1916

20.09.2021. 14:55

»

hmm

Derētu visu šīs asociācijas biedru saraksts lai turpmāk to biznesiem ietu ar līkumu


Biedru saraksts plashs, bet priekshnieks vinjiem neviens cits kaa JAANIS NAGLIS. Vai kaut ko VEEL paskaidrot?

Atbildēt

:)))

20.09.2021. 14:42

Kas īsti notiek? Neparasts rakurss ... Bet jānoskatās līdz beigām ... :)
https://youtu.be/5MXGyoWh5bY

Atbildēt

Antivakseris

20.09.2021. 14:15

Ha, ha, ha, sākas!
Es būšu neparasti priecīgs vērot, kā pa upi garām peld vakcinēties piespiedēju līķi. Šis, iespējams, būs pirmais, ja viņu "aicinājumus" samazināt viņiem nodokļus, bet turpināt presēt nevakcinētos, netiks valdībā uzklausīts. Ja es to piedzīvošu, man pat nebūs vajadzības "socializēties". Īstenībā arī tagad varu bez "socializēšanās" šīs asociācijas izpratnē iztikt. Nākamos palīgā saucienus gaidu no LU un RSU, kuru nostāja ir līdzīga.

Atbildēt

Es

20.09.2021. 14:08

»

lauķis

Biznesam tiešām ir pienācis gals,tāpat kā patērētāju sabiedrības gals


Bez papildu biznesa restorāni jau kādu gadu būtu izbeigušies kā suga. Zinu daudzus šajā jomā strādājošos un uzņēmumus personīgi.

Atbildēt

Adata

20.09.2021. 13:59

Veselība katram ir visdārgākā, tikai muļki to samaina pret iespēju pasēdēt restorānā vai kultūras pasākumā. Paši piepildīsim savu dzīvi ar kultūru, gardiem ēdieniem un labu vīnu. Lai jūsu biedrībai tiek bagāti vakcinētie, kas ilgi dzīvo.

Atbildēt

P.

20.09.2021. 13:44

> lūdz informēt savlaicīgi - vismaz pusotru līdz divus mēnešus iepriekš – par plānotajiem ierobežojumiem

Kuš, neizpaudiet valsts noslēpumu! :D

Atbildēt

Žulis

20.09.2021. 13:44

Tas teikums ar aicinājumu "ierobežot nevakcinēto personu socializēšanos" laikam bija domāts kā instruments ar ko pielaizīties valdībai, cerībā ka tā nu par šādu "daiļrunāšanu" šos darboņus aplaimos ar dāsnām kompensācijām kovid ierobežojumu sakarā.
Neceriet, mīlīši! Valdībai ir citas prioritātes kur likt miljonus. Kājslauķus neviens neciena un nerespektē. Tajos vienkārši nolauka kājas.

Atbildēt

Beta

20.09.2021. 13:32

Stulbeņu asociācija, cita vārda nav. Vai viņi iedomājas, ka kāds apšpricēsies tikai lai izgulētos viesnīcā?

Ja būtu gudri, prasītu, lai valdība izbeidz diskrimināciju. A tā... lai bankrotē... nav žēl...

Atbildēt

baudiet austrumvēju un pat nemēģiniet strādāt

20.09.2021. 13:31

Priecājieties, baudiet dzīvi uz kredita, ceļojiet, attīstiet tūrismu un sportu, paši laupiet un ļaujiet izlaupīt savas ražotnes un izzāģēt mežus, tikai nelieniet tirgotāju un augļotāju lauciņā. Jūsu bērniem būs tādas mācību programmas, pēc kurām tie mūžā negribēs un nespēs neko radīt, bet jums pašiem būs tādi nodokļi, ka gribēsiet uz kapiem aizskriet vēl dzīviem esot.

Atbildēt

Oki

20.09.2021. 13:24

Principa pēc vairs neiešu uz restorāniem un nenakšņošu viesnīcās .

Atbildēt

Pēc....

20.09.2021. 13:11

Pēc šādiem paziņojumiem restorāni droši varēs vērties ciet, jo paliek aizvien mazāk vēlmes apmeklēt visas tās iestādes, kas var propagandēt ko tādu!

Atbildēt

lauķis

20.09.2021. 13:10

»

Inga

Šī asociācija (https://www.lvra.lv/lv/dalibnieki.html) nezina, ka arī vakcinētie slimo un pārnēsā vīrusu


Da visu tie kropļi zina,tikai grib zivtiņu apēst un uz bībja uzsēsties.To sauc par biznesu,cilvēku veselība un dzīvība biznesam nav saistošas vērtības.

Atbildēt

Inga

20.09.2021. 13:02

Šī asociācija (https://www.lvra.lv/lv/dalibnieki.html) nezina, ka arī vakcinētie slimo un pārnēsā vīrusu?

Atbildēt

Murgs

20.09.2021. 12:56

Es netaisos jūsu dēļ sevī špricēt to ģenētiski modificēto bumbu ar laika degli. Ejiet ellē ar saviem būceņiem!

Atbildēt

Es

20.09.2021. 12:46

»

D

Paga, paga. Nelaidīsim nevakcinētos, bet sedziet radušos izdevumus? Nevar dabūt abus


Sabiedriskās ēdināšanas trīsstūris: gatavojam ātri, lēti un garšīgi. Izvēlieties divus.

Čaļi cer izveidot četrstūri. Man ir žēl ilūzijās dzīvojošos. Daudz ko tagad pieved klāt uz mājām, naudu krīzes apstākļos daudzi izvēlas ietaupīt, neejot uz kafejnīcu. Pensionāram viena espresso tasīte izmaksā tikpat, cik 250 g kafijas paciņa. Aprēķins nosliecas par labu neiešanai uz kafejnīcu. Pensionāru ir daudz.

Atbildēt

lauķis

20.09.2021. 12:45

Biznesam tiešām ir pienācis gals,tāpat kā patērētāju sabiedrības gals.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: