Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvijas pilsoņiem un pilsonēm

27.12.2015. 12:12

Aicinām par gadījumiem, kad nevar parakstīties par 12.Saeimas atlaišanu, informēt zvanot vai rakstot uz biedrības "VLT"(kura iesniedza dokumentus Centrālā Vēlēšanu komisijā par 12.Saeimas atlaišanu) valdi, norādot datumu, vēlēšanu iecirkni, novadu un konkrētu personas uzvārdu, kas traucēja parakstīties par Saeimas atsaukšanu.
Zvaniet un sagatavosim sūdzību ģenerālprokuroram. Tālruņi: 29119996; 26347783, fakss: 67379890


90.pants. Kavēšana realizēt vēlēšanu tiesības, tiesības piedalīties likuma ierosināšanā, tautas nobalsošanas ierosināšanā, tautas nobalsošanā un Eiropas pilsoņu iniciatīvas atbalstīšanā
(1) Par apzinātu kavēšanu personai brīvi piedalīties saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem rīkotajā parakstu vākšanā likuma vai tautas nobalsošanas ierosināšanai vai Eiropas pilsoņu iniciatīvas atbalstīšanai, lietojot vardarbību, viltu, draudus, uzpirkšanu vai citā prettiesiskā veidā, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
…Info avots: http://likumi.lv/doc.php?id=88966


Atbildēt

Nikolajs Buivids

16.12.2015. 10:53

Kāpēc pilsoņus pieņem telpās, uz kurām vajadzētu uzrakstīt "Nepiederošiem personām ieeja aizliegta"?
Diemžēl ar to grēko arī prokuratūra un policija. Rodas iespaids, ka tiem nav instrukcijas pa slepenas informācijas saglabāšanu vai tie šo savējo pienākumu uzlika uz parastiem pilsoņiem, pārkāpjot Satversmes 105.panta, aizliedzot brīvi rīkoties ar savējo īpašumu, piemēram ar fotoaparātu, arī tur, kur aizliegums nav nepieciešams.
Bet kāpēc nepieņemt pilsoņus speciālās telpās, kur nav valsts noslēpuma, vai cita, aizliegta izpaušanai, informācija?
Taču ja šos ierēdņus neapstādināt, tie visu Latviju pārsegs ar plakātiem "fotografēt aizliegts".

Atbildēt

zina aizkulises

16.12.2015. 06:36

»

;)

DP amatpersonām vajadzētu pārlikt eksāmenus pie profesores Liholajas vai profesora Ulda Krastiņa. Blakus būtu jānostāda Māris Lejnieks, kurš ar aparatūru pārbaudīs, vai netiek ienests moderns špikeris. Varam saderēt, ka eksāmenu nenokārtotu 99,99%, ieskaitot arī DP šefu


Kāpēc, lai Normunds Mežviets nenokārtotu eksāmenus pie sava čoma doktora Alda Lieljukša, Vilka vai cita sava čomaka no Ivara Godmaņa un Aivara Borovkova aprindām Stradiņos?

„Latvijā dzīvoju jau vairākus gadus. Man šeit ir dzīvoklis, darbs, esmu te labi iejuties, un Latvija man patiešām patīk kā valsts," stāsta Marks, "Pirms uzsāku medicīnas studijas RSU, biju jau informēts par Stradiņa universitātes labo reputāciju, kā arī universitātes piedāvātajām programmām."

„Stradiņos redzētais mani šokēja!”
Marks iestājies studēt medicīnu RSU Ārvalstu studentu nodaļā, kur mācības notiek angļu valodā. Patlaban šajā nodaļā mācības apgūst 1611 ārvalstu studentu no 43 valstīm. Markam jau ir nopietna studiju pieredze - savā dzimtajā valstī viņš ieguvis grādu ekonomikā, taču Rīgā pieredzētais viņu satriecis: „Iepriekš savā dzimtajā valstī studēju ekonomiku. Mācības ilga četrus gadus, un es ne reizi nebiju sastapies ar blēdīšanos un norakstīšanu tik augstā līmenī. Uzsākot mācības RSU, biju patiesi šokēts – iepriekš nebiju pieredzējis blēdīšanos tādos apmēros un tik organizēti, kā tas notiek Stradiņos. No sākuma ievēroju dažus, atsevišķus studiju biedrus, kuriem eksāmenos regulāri pa rokai bija viedtālrunis ar atbildēm un špikeriem. Mani tas īpaši nesatrauca, jo apzinos, ka vienmēr būs kāds, kurš dzīvē visu grib ātri un viegli, taču ar laiku sapratu, cik dziļa patiesībā ir šī problēma.”

Labi organizēta krāpšanās
Spriežot pēc Marka teiktā, atsevišķi studenti pastāvīgi organizē špikošanu vismaz trīs līmeņos – sociālie tīkli, mobilie telefoni un to aplikācijas, kā arī tiešā saziņa klātienē. „Sociālajā tīklā Facebook ir izveidota grupa, kuras vienīgais mērķis ir dalīšanās ar informāciju par gaidāmajiem eksāmeniem. Šo grupu sauc „Sharecare” (dalies un rūpējies), tā ir slēpta un tie, kas tajā nav pievienoti, nevar to atrast Facebook meklētājā. Grupā patlaban ir 216 biedri. Papildus tam studenti ir izveidojuši sarunu grupas arī mobilajā saziņas aplikācijā „Whatsapp”, kas ļauj apmainīties un saņemt informāciju par nākamajiem eksāmeniem un testiem, arī esot ceļā vai ārpus mājas,” atklāj Marks. Viņš demonstrē arī pierādījumus – ekrānšāviņus ar grupas lapu portālā Facebook un „Whatsapp” sarunām. Šajās diskusiju grupās nopludinātas atbildes uz gaidāmajiem eksāmeniem kā latīņu valodā, tā molekulārajā bioloģijā.

Atbildēt

Аnonīms

16.12.2015. 05:35

Nesaprotu, ka notiek policijā.

Atbildēt

tiesa

15.12.2015. 22:58

pie reizes varēja nolemt , ka drīkst tur apstāties , skatīties,parunāties, fočēt...
lai pilnīgi skaidrs , ko drīkst. Tajā pašā laikā valsts stāvus izzagta ,zadzēji valdību sastāda un ne jau pirmoreizi. Kāda tur drošība.Vnk auts.

Atbildēt

15.12.2015. 20:18

Pēc Drošības policijas amatpersonas norādījuma apmeklētājam jāiziet drošības pārbaude. Drošības pārbaudes laikā Drošības policijas amatpersona veic apmeklētāja un līdzi paņemto ierīču, ieroču un priekšmetu apskati, kā arī pārbauda ar tehniskajiem līdzekļiem, un pārliecinās, vai apmeklētājs ievērojis Drošības policijas apmeklētājiem noteiktās prasības.

------------------------------------------------

Labprātīga personas kratīšana. Pats ierodies, vai tevi atved. Diskrimnācija. Personas tiesību uz personas privatās dzīves neaizskaramību pārkāpumi.Noteikumi neatbilst LR Satversmei.

Atbildēt

Republika

15.12.2015. 20:16

Es pie viņiem jau tā pat biju iegājis ar diktofonu Olimpus, tas lohs kurš stāv pie ieejas un pārbauda, izrādījās daudz prastāks nekā domāju. :)

Atbildēt

lauķis

15.12.2015. 17:13

Secinājums.
DP sastāv no deģenerātiem kuri izveidojuši savu valsti Latvijas Valstli , izdod savus likumus un nodarbojas ar garīgo onānismu.

Atbildēt

Juris

15.12.2015. 15:44

Galvenais, ka valdība mums melo par uzņemamo bēgļu skaitu. Lietuva drīzumā uzņems tikai 20, Igaunija nevienu, bet Latvija diezgan iespaidīgu ciparu. Nevarēja iedomāties, ka tā notiks neatkarīgā Latvijā ar pašu latviešu valdību priekšgalā. Vēl vajadzētu atļaut ievest arī kodolatkritumus pilnai programmai.

Atbildēt

re

15.12.2015. 15:29

Tā vietā, lai DP cīnītos ar ārējo apdraudējumu, kas drīz kļūs mums par iekšējo apdraudējumu - bēgļiem,patvēruma meklētājiem, spridzinātājiem, Islama valsts aģentiem, nodarbojas ar irreālu darbību - NEKO !
Tā vietā, lai DP sadarbotos ar žurnālistiem, DP nodarboja ar provokatīvo masturbāciju.

Atbildēt

Sergejs

15.12.2015. 14:56

Apmeklējot Drošības policiju, apmeklētājam jānorāda apmeklējuma mērķis, jābūt līdzi personu apliecinošam dokumentam (pase vai identifikācijas karte), kas jāuzrāda Drošības policijas amatpersonai.
-------------------------
Informācijas atklātības likums 10.p.3.d.:

Vispārpieejamo informāciju sniedz arī pēc privātpersonas pieprasījuma. Šādu informāciju sniedz jebkuram, kas to vēlas saņemt, ievērojot personu vienlīdzību informācijas iegūšanā. Pieprasītājam nav īpaši jāpamato sava interese par vispārpieejamu informāciju, un to viņam nevar liegt tāpēc, ka šī informācija neattiecas uz pieprasītāju.

Atbildēt

;)

15.12.2015. 12:32

»

Grūtups Otrais

Drošibas policija laikam aizmirst, ka saskaņā ar APL 16.p.1.d. Iekšējais normatīvais akts ir saistošs tam publisko tiesību subjektam, kas šo aktu izdevis, kā arī šim publisko tiesību subjektam padotajām institūcijām. Privātpersonām iekšējais normatīvais akts nav saistošs...


DP amatpersonām vajadzētu pārlikt eksāmenus pie profesores Liholajas vai profesora Ulda Krastiņa. Blakus būtu jānostāda Māris Lejnieks, kurš ar aparatūru pārbaudīs, vai netiek ienests moderns špikeris. Varam saderēt, ka eksāmenu nenokārtotu 99,99%, ieskaitot arī DP šefu.

Atbildēt

Grūtups Otrais

15.12.2015. 12:27

»

Sergejs

Drošibas policija laikam aizmirst, ka saskaņā ar APL 16.p.1.d. Iekšējais normatīvais akts ir saistošs tam publisko tiesību subjektam, kas šo aktu izdevis, kā arī šim publisko tiesību subjektam padotajām institūcijām. Privātpersonām iekšējais normatīvais akts nav saistošs


Drošibas policija laikam aizmirst, ka saskaņā ar APL 16.p.1.d. Iekšējais normatīvais akts ir saistošs tam publisko tiesību subjektam, kas šo aktu izdevis, kā arī šim publisko tiesību subjektam padotajām institūcijām. Privātpersonām iekšējais normatīvais akts nav saistošs.
---------------------------------

Nevis aizmirsa, bet nekad to nav zinājuši. Vai tad Jūs neesat dzirdējis, ka savulaik LU JF prodekāns Ilgvars Krastiņš tika pieķerts ņemot kukuli. Kādas zināšanas un kādus rezultātus Jūs gaidat no juristiem, kas dabūjuši diplomu pa blatam, tikuši DP pa blatam?

Atbildēt

redisons

15.12.2015. 12:23

No jaunajiem noteikumiem var saprast, ka dzirdes invalīdiem nedrīkst DP ienākt ar dzirdes aparātu uz ausīm. Ja tas atbilst patiesībai, tad kaut kas tāds iespējams tikai un vienīgi bijušā OBEHESS AĢENTA Andra Guļāna un viņa ģimenes drauga Jāņa Maizīša laikā izveidotajā mafiozajā Latvijas tiesu sistēmā. Nekur ES tā nav, bet Latvijā ir.

Atbildēt

Sergejs

15.12.2015. 11:45

Informācijas atklātības likums
...
11.pants. Informācijas pieprasījuma forma un reģistrēšanas kārtība
(1) Informāciju var pieprasīt rakstveidā, mutvārdos vai elektroniskā veidā.
...

Atbildēt

Sergejs

15.12.2015. 11:41

Drošibas policija laikam aizmirst, ka saskaņā ar APL 16.p.1.d. Iekšējais normatīvais akts ir saistošs tam publisko tiesību subjektam, kas šo aktu izdevis, kā arī šim publisko tiesību subjektam padotajām institūcijām. Privātpersonām iekšējais normatīvais akts nav saistošs.

Atbildēt

Sergejs

15.12.2015. 11:37

https://www.youtube.com/watch?v=Zyqds3KjHtg

Как не попасть на личный приём к начальнику УВД Бобруйска.

Atbildēt

Patiesība

15.12.2015. 09:02

Jāpakļaujas Drošības policijas amatpersonu prasībām.
Te saprotams speciāli izlaida vārdu LIKUMĪGAJĀM prasībām, jo prasības var būt ļoooti dažādas!!

Atbildēt

nu re

15.12.2015. 09:01

Politmafijas apsardzes dienests zaudēja un tagad lai kā arī negribās, bet būs jāsāk BEIDZOT ievērot ka tomēr šeit laikam ir tiesiska valsts un ka tomēr šeit dzīvo CILVĒKI kuriem izrādās ka arī ir tiesības :))) Tas dē pē laikam ir šoks ! Jo viņiem tak vārdi "cilvēks" un "tiesības" nekad nav eksistējušas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: