Menu
Pilnā versija
Foto

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

Kaspars Pudniks · 30.01.2023. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aleksandrs Poika

30.01.2023. 18:36

...utopija... tā ir laba nodarbe...bet...dzīvē viss notiek otrādi...

Atbildēt

Lasītājs

30.01.2023. 18:08

»

Ražotājs

Kaspar! Skatos jūsu darbus, daudz taisnības Jūsu teiktajā. Darbojos uzņēmējdarbībā 20 gadus, taču, jo tālāk, jo mazāk vēlēšanās kļūst kaut ko darīt. Jo ierēdniecības birokrātiskais slogs kļūst tik smags, ka vairs nav vēlēšanās ar to cīnīties, daudzkārt pierādīt ka 2 x 2 nav vienāds ar 5, vai arī - cik...


Man bija saruna ar augstu ierēdni no jurisprudences, par nodokļiem un ražošanu, kurš teica, ka arī viņš maksā nodokļus no savas algas un tādējādi papildina valsts budžetu. Kad es viņam izskaidroju, ka viņš nekā neražo, bet pats tiek uzturēts no ražotāju naudas, viņš kļuva domīgs.
Vai nevajadzētu izskaidrot samilzušajai ierēdņu kastai, kas viņus vispār uztur?

Atbildēt

Ražotājs

30.01.2023. 17:47

Kaspar! Skatos jūsu darbus, daudz taisnības Jūsu teiktajā. Darbojos uzņēmējdarbībā 20 gadus, taču, jo tālāk, jo mazāk vēlēšanās kļūst kaut ko darīt. Jo ierēdniecības birokrātiskais slogs kļūst tik smags, ka vairs nav vēlēšanās ar to cīnīties, daudzkārt pierādīt ka 2 x 2 nav vienāds ar 5, vai arī - cik vajag, kā tas visbiežāk tiek ierēdniecībā apgalvots. Ja ražotājam un valstij nav vienota mērķa - saražot un pārdot pēc iespējas vairāk, lai būtu nauda budžetā un biznesā, bet valstij tikai un vienīgi vajag sodus, lai būtu biznesam - tad nebūs šeit ražošanas. Un ja nebūs ražošanas - tad nebūs nekā. 30 un + to jau vajadzēja saprast - bet nekā. Valdība spēj tikai reformēt, konsolidēt, sodīt un budžeta naudu izpļekarēt. Pagaidām neredzu mehānisma kā šādu sistēmu likvidēt, kā apvienot valsts sistēmu un saimniecisko darbību kopēju mērķu sasniegšanai. Vēl joprojām esam mēs, un viņi! Tā strādājot nekā laba nebūs. Man žēl, bet pagaidām optimists neesmu.

Atbildēt

XIII

30.01.2023. 17:26

»

bet

tu tak nebūsi brīvs. Un kā es varu būt brīvs ja tu neesi brīvs


Par mani nesatraucies! Es esmu brīvs un tu arī manā sētā būsi brīvs! Protams, ierobežotā teritorijā -- piesiets ķēdē pie būdas! Kā kādreiz tika sacīts: "Katram savs".

Atbildēt

divkarodzība un 4.maija kurss

30.01.2023. 17:21

»

brrr

Jā, jā, bet mums jāfinansē slaktiņs Ukrainā! Penseriem un nabagiem ir šī cēlā mērķa labad jādodas uz mūža mājām


Ne visi devumi šai druvā aiziet iecerētajam mērķim. Nu jau tiek skandēta trauksme ka "Rietumu atbalsts Ukrainā nereti nonāk svešās kabatās"; "Ukrainas pretkorupcijas aktīvisti un cilvēktiesību aizstāvji turpina ziņot par nozīmīgiem starptautisku standartu pārkāpumiem Ukrainas iekšienē". Vēl vairāk - "Valstī joprojām dominē kleptokrātiskas ekonomiskās intereses. Sabiedrība ir smagi traumēta un dažkārt nonākusi Krievijas propagandas iespaidā". [tvnet.lv]

Atbildēt

Tu, Reini, esi

30.01.2023. 17:15

»

Reinis

Nepiekrītišu: Viss tur nav patiess un pareizs...


riktīgs Kremlim noderīgais idiots! Kas tevi finansē?

Atbildēt

Pudnika idiotijas kalngals

30.01.2023. 17:13

Var jau būt, ka Pudniks nav medicīnisks idiots, tikai izpaužas viņa analfabētisms un zemcilvēka tieksmes. Jebkurā gadījumā Pudnika sludinātais komunisms ļoti līdzinās boļševiku tukšajiem, lai arī aktuālajiem solījumiem. Nākošais, uz ko Pudniks varētu aicināt, ir pakārt stabos visus, kas nenoraksta viņa un citu kredītus, kas nedod dzīvokļus par brīvu (tostarp pakārs tās meitenes, kuras pretojas un neatdodas pudnikam vai ikvienam pudnika revolucionārajam līdzskrējējam tāpat vien - for fun) un tamlīdzīgi.Jo savādāk Pudnika vēlmes nav izpildāmas, kā tikai atkārtojot to, ko visiem zināmais (izņemot Pudnikam) Ļeņins un Staļīns jau mēģināja izdarīt pirms 100 gadiem. Ja Pudnieks nebūtu tik aprobežots un neizglītots, tad viņam pašam šāds Pudnieks liktos neglābjami garīgi slims un bāžams Tvaika ielas iestādē.

Atbildēt

16.

30.01.2023. 17:13

Pudņiks un romi maksā nodokļus.

Atbildēt

ak, vai paties?

30.01.2023. 17:10

»

IM

Piecpadsmit dzīvības būs dzīvības tikai pie viena noteikuma - pie veselā saprāta...


....Cilvēks morāli ētiskā jomā ir sagrauts un veselā saprāta ziņā galīgi novārdzināts. Ko dos 15 punkti pie (miljons viedokļi - 1).
Veselais saprāts taču tur nebūs iekšā.....


Par to tu vari pateikties tovarisčiem osvoboditeliem kas te ieradās aiz saviem tankiem, un visu 50 gadus meloja ka neesot kolonisti, bet osvoboditeli..

Atbildēt

bet

30.01.2023. 17:08

»

XIII

300 000 ukraiņu Levits jau ievedis, tā ka atbrīvošana tiks sākta un tu būsi brīvs


tu tak nebūsi brīvs. Un kā es varu būt brīvs ja tu neesi brīvs?

Atbildēt

no Vladimir Voļfovič

30.01.2023. 17:05

Každoi babe-po mužiku.Každomu mužiku-po pare sapogov i butilku vodki.(budj poprošče,i narod k tebe potjanjetsa.)Tā lūk,sienāzīti.

Atbildēt

XIII

30.01.2023. 16:53

»

protams

pilniba piekritu: Bet vel labak jums butu te ievest vel 3 niljoni osvoboditelu: Tad uz reiz tiksiet vaļa


300 000 ukraiņu Levits jau ievedis, tā ka atbrīvošana tiks sākta un tu būsi brīvs!

Atbildēt

IM

30.01.2023. 16:52

Piecpadsmit dzīvības būs dzīvības tikai pie viena noteikuma - pie veselā saprāta.
Pats pirmais ir - prātiņ, nāc mājās. Un vispirms no turienes no kurienes to parasti sāk maldināt, jo tā ir visvieglāk nomaldināt. No intīmās sfēras, no seksualitātes. Cilvēkam veselais saprāts ir vajadzīgs arī pie seksualitātes. Ja no turienes tas pazūd tad skaidrs ka visā drīzumā tas pazudīs arī no visām pārējām sfērām. Kas arī ir noticis. Cilvēks morāli ētiskā jomā ir sagrauts un veselā saprāta ziņā galīgi novārdzināts. Ko dos 15 punkti pie (miljons viedokļi - 1).
Veselais saprāts taču tur nebūs iekšā.

Atbildēt

Jebaštiks

30.01.2023. 16:51

Pudniks jauc gaisu un novērš uzmanību no reālās problēmas - gejiem. Izdzīt visus gejus no Latvijas un dzīve šeit uzlabosies uzreiz! Lezbietes gan nedrīkst aiztikt, viņas ir seksīgas :)

Atbildēt

piekrītu

30.01.2023. 16:48

»

jo

vairāk kādā valstī imigrantu, it seviški no Krievijas, jo tur labāka dzīve


te LV trūkst vēl vismaz kādi 3 miljoni tovarišču, tad te būtu polnii komunizm..

Atbildēt

jo

30.01.2023. 16:43

»

protams

pilniba piekritu: Bet vel labak jums butu te ievest vel 3 niljoni osvoboditelu: Tad uz reiz tiksiet vaļa


vairāk kādā valstī imigrantu, it seviški no Krievijas, jo tur labāka dzīve...

Atbildēt

no Henriha XIII

30.01.2023. 16:39

»

Reinis

Nepiekrītišu: Viss tur nav patiess un pareizs...


Tikai iestājoties Krievijas Impērija'mēs varētu tik vaļā no esošajiem ierēd'ņiem, kas sasūkušies Latviešu tautas veselīgajā miesā un parazitē jau 32. gadus. Ceru, ka mūsu prezidents Levits būs tā spožā Dāvida zvaigzne, kas aizvedīs mūs uz maizes zemi.

Atbildēt

teiksim kā ir

30.01.2023. 16:21

»

Anti colorados

15. Līdz Hāgas / Nirnbergas tribunālam un repatriācijai uz roģinu. Aizliegt valsts amatus ieņemt kolaboracionistiem un naturalizētiem okupantiem kā arī viņu pēcnācējiem


Nav nekādas vajadzības atgrūt tos latviijcus kas te grib integrēties latviešu sabiedrībā un valstī. Ienaidniekus sev apkārt vairot nav prāta darbs. Svarīgākais ir būvēt valsti uz tiesiskiem ne uz melu pamatiem, kā tas ir tagad, un tam vajadzīga okupācijas seku likvidācija.

Atbildēt

Reinis

30.01.2023. 16:18

»

Eduards Lunis

---Viss rakstītais ir PATIESS UN PAREIZS bet...


Nepiekrītišu: Viss tur nav patiess un pareizs:
Tur nav pieminēta Latvijas svarīgākā problēma: Faktiski pastāvošā ruskii mir sistēma te, LV. No tās netiekot vaļā, nekādi nodokļi nekādas subsīdijas neko nedos.
Vispirms jātiek vaļā no tās milzu masas osvoboditelu kas te ilgojas pēc ruskii mir. Tas arī faktiski nozīmēs okupācijas seku pakāpenisku likvidāciju. Bez tā te neko mainīt nav iespējams.
Es pat neiedziļināšos autora muļķīgajos priekšlikumos par Satveresmes un ES tiesībām, par nacionālās valūtas atjaunošanu, tāpat par tautas vēlētu prezidentu.
Šis raksts ļoti ož pēc Saskaņas idejām par neitrālu Latviju....ko Kremlis un latviijci tik ļoti grib. Bet kas sekos pēc tam-par to viņi protams klusē.

Atbildēt

Lapsene

30.01.2023. 16:08

Demagoģiskas runas. Kur tad ņemsim to naudu visiem tiem 000, varbūt pasaki? Kaut vai 5 punktos! Bet valdošie jau iepriekšējā parlamenta sasaukumā darīja, kā gribēja, likums netika godāts! Nu, kad par viņiem antiņi nobalsoja, tad vispār "jumts"aizbrauca! Alkatība, nekompetence, paskatieties, kas tad salīduši partijās un deputātos - ar Grevcovu sākot un latvju tūdaliņiem beidzot, kuri sēžu laikā guļ vai spēlē spēlītes, tā vienkārši - laiciņš rit, aldziņa krājas!Nožēlojami un skumji!

Atbildēt

Eduards Lunis

30.01.2023. 16:08

---Viss rakstītais ir PATIESS UN PAREIZS bet-
-jāsāk ar pie varas esošo noziedznieku saukšanu pie atbidības-tātad-
JĀVIENO TAUTA LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCĒ KURA
I JĀNOTIEK RĪGĀ KRASTMALĀ 2023.G. 4. MAIJĀ PL .12 AR MĒRĶI-IZVĒRTĒT VARTURU NOZIGUMUS UN IZTEIKT NEUZTICĪBU ATŅEMOT IESPĒJU IEŅEMT VADOŠOS AMATUS ATLAIST SAEIMU UN NEKAVĒJOTIES IZVĒLĒT PAGAIDU VALDĪBU KURA STĀSIES DARBĀ NĀKAMAJĀ DIENĀ
Latvijas Glābšanas komisija -tel-26875965

Atbildēt

brrr

30.01.2023. 16:04

Jā, jā, bet mums jāfinansē slaktiņs Ukrainā! Penseriem un nabagiem ir šī cēlā mērķa labad jādodas uz mūža mājām!

Atbildēt

Anti colorados

30.01.2023. 16:02

15. Līdz Hāgas / Nirnbergas tribunālam un repatriācijai uz roģinu. Aizliegt valsts amatus ieņemt kolaboracionistiem un naturalizētiem okupantiem kā arī viņu pēcnācējiem.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: