Menu
Pilnā versija
Foto

Pieminekļi pretī nešauj

Dainis (Namejs) Lemešonoks, īpaši Pietiek · 12.05.2022. · Komentāri (142)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nopietni

12.05.2022. 16:02

Tikai naudas rausejiem un pamulkiem ir vienalga, kas deguna galā!

Atbildēt

Paldies meža cilvēkiem un super traktoram

12.05.2022. 16:01

Simboliem ir nozīme!

Atbildēt

izlasīju

12.05.2022. 16:00

neko citu no Lemešonoka negaidīju.

Atbildēt

Citāts

12.05.2022. 15:56

"Te neviens negrib dzīvot bagātā valstī. Ne latvieši, ne krievi. Tu vari darīt jebko, uzvar trulums.

Grib nabadzīgu, sašķeltu, neizglītotu sabiedrību. Man tās padomju celtnes šķiet bezgaumīgas un neasociējas ne ar ko labu. Bet man vienlaikus riebjas, cilvēciski un dvēseliski riebjas, ka ziedus sper kājām un izbrauc ar traktoru. Man riebjas, ka melo vēlētājiem, bet viņiem to vajag. Viņi gaida melus. Saldus melus, nevis rūgtu patiesību.

Sūds par pvn pārtikai, sūds par dārgo benzīnu, sūds par bedrēm un nolaisto galvaspilsētu, sūds par simtiem tūkstošu izbraukušo, sūds par izglītību, kura rada nākamos geto, sūds par oik neatcelšanu un nesamaksātajām mediķu algām vai policistu kabinetiem šrotiem, sūds par siltuma cenām un siltumu, kurš var arī nebūt.
Galvenais ir prievītes un pieminekļi. Gan latviešiem, gan krieviem. Visus izdrāž entos gadus un tad pieņem jebko, kur pavicina karodziņu, un ir labi. Var laimē diet, ja var šmigu nopirkt.
Un tikai nesaki, kā ir īstenībs, jo politiķim ir tikai jāglaimo, jāmelo.

Jā, man tas piemineklis ir vienaldzīgs personiski, arī subjektīvi šķiet bezgaumīgs, bet padomju laikā padomju vara Brīvības pieminekli nejauca. Un tagad arī nejauks, Jūs redzēsiet, līdz vēlēšanām nekas nenotiks. Tas bija priekšvēlēšanu triks, lai pašķeltu. Skaldi un valdi.

Bagātība un labklājība ir kas cits.
Tas ir labākā izglītība bērniem.
Manai dvēselei gribas raudāt. Viņiem ir izdevies sašķelt un turpināt dzīt pretī nabadzībai un naidam Latviju. Jo aitām neko citu nevajag. Nevajag gudrību, viedumu, labklājību. Man žēl.
Balso par tiem pašiem un dzīvo tikpat nolaistā valstī."

Atbildēt

Dainim pietiek dirst ar vien vārd sakot

12.05.2022. 15:55

Aizej noliec kluci Daini, kamēr vēl vari! Piemineklis? Okupeklis!

Atbildēt

lauķis

12.05.2022. 15:54

»

Pietiek dirst

Vai ne, tā ir taisnība, ka latvieši ir necienīti savā zemē! Un kas pie tā vainīgs? Atbilde ir padomju okupācija ar saviem roklaižām


Vai ne,ar šmurdjaku cilvēkus durstīja un pretcilvēciskus ierobežojumus ieviesa padomju okupācija.Nodokļus par tiesībām dzīvot arī iekasē padomju vara.Būtībā var teikt arī tā jo visa pasaule atrodas padomju varas rokās.

Atbildēt

Pietiek dirst

12.05.2022. 15:16

Vai ne, tā ir taisnība, ka latvieši ir necienīti savā zemē! Un kas pie tā vainīgs? Atbilde ir padomju okupācija ar saviem roklaižām!

Atbildēt

Komunistu/čekistu 30 gadu valdīšanas rezultāts

12.05.2022. 15:10

»

Alexa

Nekad neesmu atbalstījusi jebkuru, jebkādu pieminekļu nojaukšanu, jo tā ir vēsture, ir jārāda, jāskaidro bērniem, kas tas bija un kas tur notika, nevis ar uzmestu , apvainojušos lūpiņu, viss mēs jaucam nost, kam tas ir vajadzīgs? Šis man izskatās kā bērnu dārzs, jo kas grib , lai iet un liek ko grib...


Ja jau jāskaidro bērniem, tad vajag uzstādīt arī 700 tūkstošus krātiņus ar pašiem okupantiem, lai veidojas pilna aina par neizbeigto okupāciju Latvijā.

Atbildēt

jaunas atrunas

12.05.2022. 15:10

»

Latvija - neizdevusies valsts

Beidzot viens cilvēks (autors), kurš kopā ar ekskrementiem nav noskalojis WC arī veselo saprātu


Rādās,ka tieši no turienes uzpildījis galvaskausa dobumus.

Atbildēt

tagad vēl gribēs maksāt pensijas krievijas armija mamzelēm un virsniekieme

12.05.2022. 15:09

»

Kariņa padomnieks

Daini Namīzi, tev patīk dzīvot vienā valstī ar okupantu un slepkavu pēctečiem, kuri ienīst latviešus? Ir jānojauc gan pieminekli, gan jāveic deokupāciju un dekolonizāciju! Skaidrs, ka okupanti pretosies un ar labu nebrauks prom uz PSRS mantinieci krieviju. Bet beidzot to augoni ir jāizgriež! Būs mazliet...


nepietiek ar pabalstiem bezmaksas transportu medicīnu...................nav taču kauna ne kripatas. lotgola dzīvo uz mūsu subsīdijām un vēl atbalsta šamos...............

Atbildēt

Jons

12.05.2022. 15:08

Vietā ir jāuzceļ monuments okupācijas beigām.Par datumu var būt pamatīgi strīdi,jo kā šodien redzam,ka pat saeimā ir deputāti,kuri uzskata,ka ir vajadzīgi monumenti okupantu karaspēkam un viņu kritušajiem.Pieņemtie lēmumi gan nedod nekādas garantijas,ka tie tiks izpildīti,jo strādās juristu un politiķu armijas,lai šos lēmumus nomelnotu un neitralizētu,taču Latvija ir pelnījusi monumentu okupācijas beigām un tam punktu pieliktu okupantu,bet ne cilvēku,piemiņas un atceres vietu likvidācija neatkarīgi no Ukrainas kara iznākuma.

Atbildēt

ne, mīļie

12.05.2022. 15:07

»

Kariņa padomnieks

Daini Namīzi, tev patīk dzīvot vienā valstī ar okupantu un slepkavu pēctečiem, kuri ienīst latviešus? Ir jānojauc gan pieminekli, gan jāveic deokupāciju un dekolonizāciju! Skaidrs, ka okupanti pretosies un ar labu nebrauks prom uz PSRS mantinieci krieviju. Bet beidzot to augoni ir jāizgriež! Būs mazliet...


tas jau ir atbalsts puķina pedofiliem sadistiem, laupītājiem...latviešu izvedējiem verdzībā... Lai ir cilvēki, vienkārši lai ir cilvēki, neviens neaiztiks. Un kā nav kauna biedēt ar pilsētas demolēšanu, joprojām nav kauna!!!!!!!! Igauņi demolēja vai kā??? Paši demolē un paši gaudo.

Atbildēt

super demagoģija

12.05.2022. 15:03

kurs tad vainīgs, ka ministre atkārto puķina troļu: nederīga Latvija, nederīga Satversme, Ja krievs, tad var visu, ja gejs tad var visu............kauns nav?????????????????????????????????????????????????

Atbildēt

Anti colorados

12.05.2022. 15:00

»

Kariņa padomnieks

krievu okupanti nav Latvijas pilsoņi! Latvijā krievu okupantus un kolonistus dēvē par nepilsoņiem. Drīzumā ukraiņi sakaus nacistisko krieviju un Latvija varēs veikt deokupāciju un dekolonizāciju! krievu okupanti tiks sasēdināti vilcienos un tiks deportēti atpakaļ uz krieviju


Ukraiņiem ir krietni savādāka situācija kā Latvijā. Pirkārt okupācija ir daudz ilgāka, krievu īpatsvars ir tikai 17%, turklāt daudzi ukraiņi ģimenēs izmanto krievu valodu un sevi vairs neapzinājās kā ukraiņi, bet karš šīs lietas sakārtoja. Latvijai ar saviem 40% okupantu būs daudz traģiskāks ceļš uz atbrīvošanos, jo daudzi okupanti apvienosies ar nacionālnodevējiem un tēlos savējos.

Atbildēt

Arvids

12.05.2022. 14:56

Valdošā kliķe ar katru dienu arvien labāk apgūst skaitāmpantiņu: Kto ņe skačet, to moskaļ.To skaitot tak aizmirstas cenu pieaugums, enerģokrīze, Staķa stabiņi un bezjēdzīgi iepirkto vakcīnu kalni.

Atbildēt

Alexa

12.05.2022. 14:55

Nekad neesmu atbalstījusi jebkuru, jebkādu pieminekļu nojaukšanu, jo tā ir vēsture, ir jārāda, jāskaidro bērniem, kas tas bija un kas tur notika, nevis ar uzmestu , apvainojušos lūpiņu, viss mēs jaucam nost, kam tas ir vajadzīgs? Šis man izskatās kā bērnu dārzs, jo kas grib , lai iet un liek ko grib, tā ir maza saujiņa cilvēku. Bet kā redzam ar tādām valdības provokācijām, šī mazā saujiņa ņēma un atnāca vēlreiz un atnesa puķes vēl vairāk, un mēs tagad visur tiekam pasniegti kā totalitāra valsts, bez vārda brīvības, bez demokrātijas. Un labi, ja pat izlēma jaukt nost jaucat, ok, bet, kas mani nošokēja šodien, tas , ka tika izveidots fonds naudas vākšanai šim mērķim un īsā laikā tika savākta jau paprāva summa. Šis ir latviešu cinisms, paraugdemonstrējums latvieša būtībai, nacionālajām ipatnībām, jo mirstošiem bērniem, ziedo gadu gadiem, nevar savākt operācijām, zālēm, kā arī valsts parāda vidējo pirkstu, naudas nav un nebūs priekš mirstošiem, slimiem cilvēkiem. Bet te , lai novāktu akmens kluci, bļ.... nauda ir. Piedodiet latvieši, bet tas par jums neko labu neliecina.

Atbildēt

Хм

12.05.2022. 14:54

»

Kariņa padomnieks

Daini Namīzi, tev patīk dzīvot vienā valstī ar okupantu un slepkavu pēctečiem, kuri ienīst latviešus? Ir jānojauc gan pieminekli, gan jāveic deokupāciju un dekolonizāciju! Skaidrs, ka okupanti pretosies un ar labu nebrauks prom uz PSRS mantinieci krieviju. Bet beidzot to augoni ir jāizgriež! Būs mazliet...


Попробуйте просто поработать, и всё будет. Как у эстонцев. Хотя понимаю.. Это же работать нужно.. А кому? Молодые работящие латыши уже десятками тысяч уехали, потому как они хотят видеть развитие экономики, А не влажные мечты о деоккупации.

Atbildēt

Kariņa padomnieks

12.05.2022. 14:54

Piedodiet manas iepriekš sagvelztās ģeķības, es biju aizmirsis iztīrīt piekakātos bampērus!

Atbildēt

Nameisis

12.05.2022. 14:45

Ko tas maina, ja mankurts lemeščonoks apdzied savstarpējo cīņu starp liberālmankurtiem un konservatīviem mankurtiem, bet krievu okupantu problēma un neveiktā dekolonizācija paliek neskarta.

Atbildēt

jautajums

12.05.2022. 14:40

Līgumā un tā pielikumā vienošanās tekstā nav minēts kāds konkrēts piemineklis. Kāpēc tad ir jāgroza šis likums un jāaptur veinošanās panta darbība?

Atbildēt

Хм

12.05.2022. 14:40

Любая партия будет рада получить такой пиар, да ещё за счёт бюджета! Может даже кто-то ещё и с молотком побежит для фотосесии, типа лично помогал. И видя рейтинги партий, понятно, что скоро начнётся перетягивание одеяла " Это мы первые предложили".конечно, голоса достанутся и согласию и срс. Но раз латышам так захотелось наконец-то раскачать тех русских, которые уже не голосовали за Жданок и Ушакова, но ещё не были готовы за единство (не за na jkp же), то поздравляю, раскачали) угадайте с 3 раз, за кого они пойдут отдать голоса, сделав окончательный вывод о настоящем отношении латышей

Atbildēt

Lasītājs

12.05.2022. 14:37

VAERS atskaitēs ir minēts punkts par galvas pieres smadzeņu daivu deģenerāciju, kā vakcinācijas blakni. Praktiski tas izpaužas ar agresiju. Šo blakni var bieži novērot vakcinēto vidū, kā arī izteikti pelēcīgi dzelteno ādas toni. Tā kā sākumā bija vakcīna, tad agresija, kas patreiz izpaužas uz pieminekli.

Atbildēt

Juris

12.05.2022. 14:37

»

visa patiesība

Valdošai Levit/Knariņa kliķei karš Ukrainā un ziedu nolikšana pie pieminekļa nāca kā pasūtīts, lai aiz patriotiskiem saukļiem slēpjoties, zākājot citus, noturētos pie varas


Un tu gribētu, ka Latvijā pie varas nonāk krievu nacisti, kuri aizslēgtu latviešu skolas, aizliegtu latviešu valodu un pret latviešiem veiktu genocīdu jeb fizisku iznīcināšanu?

Atbildēt

re

12.05.2022. 14:32

vecais Tālivalža koju stukačs ar nesnauž ))

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

12.05.2022. 14:32

Beidzot viens cilvēks (autors), kurš kopā ar ekskrementiem nav noskalojis WC arī veselo saprātu.

Atbildēt

Хм

12.05.2022. 14:29

Про Эстонию почему то не хотят вспоминать всю историю. Памятник был перенесён. А на следующий год 8 мая к памятнику пришли всё высшие лица Эстонии, возложили цветы, и этим поступком было снято много вопросов. Но эстонцы явно сделали выводы. В итоге школьная реформа у них сделана разумно и прагматично, по 1 предмету в год. Ну а теперь сравним экономическую ситуацию и положение обеих стран.

Atbildēt

visa patiesība

12.05.2022. 14:27

Valdošai Levit/Knariņa kliķei karš Ukrainā un ziedu nolikšana pie pieminekļa nāca kā pasūtīts, lai aiz patriotiskiem saukļiem slēpjoties, zākājot citus, noturētos pie varas!

Atbildēt

Vai tad tu nezini

12.05.2022. 14:04

»

Kariņa padomnieks

kāpēc tad krievi un krievu okupanti tik ļoti kāro dzīvot ASV vasalī LV un negrib braukt uz laimes zemi krieviju


Vai tad tu nezini, ka krievi, kuri atstājuši savu "īļoto"zemi Krieviju, to nevēlas redzēt ne acu galā. Aizbrauc atvalinājumā uz Krieviju, uzturas 3 dienas ja labi un mūk atpakaļ. Ne viņi var paciest zemiskumu, ko saņem no savas tautas, ne viņus var paciest vietējie "hami" par iebraucēju prasību ievērot kaut elementāru kultūru - valda savstarpējā necieņa, ko prombūtnē pabijušie krievi vir SAMAITĀNJUŠIES l\idzīgi, kā , piemēram, Saeimā ievēlētie deputāti kad visdaiļākie cilvēki kļūst par korumpantiem vai naudas kārsējiem savai partijai, vai ciotādi sabojājas.

Bet krievs Latvijā kā ģimenes bezkauņa: grib dzīvot ģimenē, bet vienlaicīgi grib šmaukties pa kreisi, justies brīvs, iet kur grib, ar ko grib, sieva vai vīrs lai klusē, lai klausa, lai kalpo.

Tāds ir mūsdienu "paklīdušais" svešās zemēs krievs.

Atbildēt

repertuārā

12.05.2022. 13:59

vismaz kaut kāds svaigums.

Atbildēt

Kariņa padomnieks

12.05.2022. 13:30

»

nja

LV ASV vasalis.Jūties baigi neatkarīgais,malacis


kāpēc tad krievi un krievu okupanti tik ļoti kāro dzīvot ASV vasalī LV un negrib braukt uz laimes zemi krieviju?

Atbildēt

Secinājums

12.05.2022. 13:29

Dainis Jūda Lemešonoks.

Atbildēt

Kariņa padomnieks

12.05.2022. 13:28

»

Zinātājs

Vairums šo cilvēku, kurus tu ienīsti un kurus tu tagad aizskar anonīmā un zemiskā veidā, ir Latvijas pilsoņi. To, kāpēc viņi tur iet nolikt ziedus, un māca to kā tradīciju arī saviem bērniem un mazbērniem, tādi biezpienpauri kā tu nespēj apjēgt, arī starp politiķiem ir maz tādu, kas saprot, ka šie 600...


krievu okupanti nav Latvijas pilsoņi! Latvijā krievu okupantus un kolonistus dēvē par nepilsoņiem. Drīzumā ukraiņi sakaus nacistisko krieviju un Latvija varēs veikt deokupāciju un dekolonizāciju! krievu okupanti tiks sasēdināti vilcienos un tiks deportēti atpakaļ uz krieviju!

Atbildēt

Zvaigzne

12.05.2022. 13:20

Tas vecu vecais piemineklis, pie kura būtu jāmāca bērniem vēsture, lai tā nekad vairs neatjaunotos!
Mani tas vispār neuztrauc, bet uztrauc un ļoti kas cits:
1) Pēc vairāk kā trīsdesmit atjaunotās neatkarības gadiem, mums ir 200 000 nepilsoņu, kas nemaz nedomā kļūt par šīs valsts pilsoņiem (par patriotismu pat nerunāsim);
2) Latvijā nav politiska spēka, kas būtu gatavs šo problēmu risināt! Nav nekāda piedāvājuma!
3) Šobrīd tiek palaists tāds konfrontācijas vilnis, ka nu jau šķiet, ka nevajadzēs pat nākamā gada graujošās energoresursu cenas, lai šo valsti piespiestu ar betona plāksni!

Tā īstā gudrība ir spēt apvienot un radīt, nevis šķelt un demolēt!

Atbildēt

🕋

12.05.2022. 13:08

Čekas stukačs Namejs turpina kalpot saviem saimniekiem.

Atbildēt

Zinātājs

12.05.2022. 13:04

»

Kariņa padomnieks

Daini Namīzi, tev patīk dzīvot vienā valstī ar okupantu un slepkavu pēctečiem, kuri ienīst latviešus? Ir jānojauc gan pieminekli, gan jāveic deokupāciju un dekolonizāciju! Skaidrs, ka okupanti pretosies un ar labu nebrauks prom uz PSRS mantinieci krieviju. Bet beidzot to augoni ir jāizgriež! Būs mazliet...


Vairums šo cilvēku, kurus tu ienīsti un kurus tu tagad aizskar anonīmā un zemiskā veidā, ir Latvijas pilsoņi. To, kāpēc viņi tur iet nolikt ziedus, un māca to kā tradīciju arī saviem bērniem un mazbērniem, tādi biezpienpauri kā tu nespēj apjēgt, arī starp politiķiem ir maz tādu, kas saprot, ka šie 600 000 cilvēku nekur nepazudīs - viņi ikdienā būs tev un citiem blakus darbā, mācībās, sab. transportā, kā garāžu vai dzīvokļa kaimiņi. Viņi ir un būs te. Bet tu vienkārši nīsti visus cilvēkus, arī latviešus.

Atbildēt

Zinātājs

12.05.2022. 13:00

Labs gabals. Šodien pa radio ziņa, ka šī tiesiskuma koalīķa darbības laikā bērnu nabadzības risks Latvijā ir tikai pieaudzis.

Savas falšās ārišķības un Ukrainas karogu slimības pārņemti (nostumjot malā ne tikai godprātīgu Rīgas pilsoņu noliktos ziedus, bet arī Latvijas identitāti - Latvijas karogu), politikāņi sāk meklēt mazo veiksmes stāstu Saeimas vēlēšanām. Un atrod piemineklī.

Ja reiz Dainis raksta par Gada arhitektūras balvu saņēmušo objektu, viņam der painteresēties, cik daudzi uzņēmēji tur ir shēmās zaudējuši naudu. Kultūras ministrija ar NA priekšgalā, RD, vienalga, kurš, bet ir pieļāvis arī tur negodīgu būvuzņēmēju - ģenerāluzņēmēju/apakšzņēmēju shēmu.

Viss, kam NA pieskaras, nesmaržo pēc vijolītēm.

Atbildēt

Kariņa padomnieks

12.05.2022. 12:41

Daini Namīzi, tev patīk dzīvot vienā valstī ar okupantu un slepkavu pēctečiem, kuri ienīst latviešus? Ir jānojauc gan pieminekli, gan jāveic deokupāciju un dekolonizāciju! Skaidrs, ka okupanti pretosies un ar labu nebrauks prom uz PSRS mantinieci krieviju. Bet beidzot to augoni ir jāizgriež! Būs mazliet sāpīgi, bet vēlāk būs labāka un turīgāka dzīve latviskā vidē bez putinistu un krievu nacistu klātbūtnes.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: