Menu
Pilnā versija
Foto

Pirmsšķietamā demokrātijas sajūta

Jānis Kundziņš · 17.12.2021. · Komentāri (126)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tāpēc

18.12.2021. 17:27

»


Ka Lato grāmatās ir atbildes uz pareiziem jautājumiem , kas interesē desmitiem tūkstošu darbaļaužu !

Atbildēt

Indullis Durka

18.12.2021. 17:14

»


to zin, jo viņu cenzē..

Atbildēt

seska smakai

18.12.2021. 16:31

»

21,gadsimts

vai nemaz nav kauna par savu stulbumu,kas jau robežojas ar debilitāti?Labi,ka var būt anonīms,vai ne


Labi,ka var būt anonīms,vai ne?vai 21,gadsimtā nemaz nav kauna par savu stulbumu,kas jau tālu pārsniedz debilisma robežas?

Atbildēt

21,gadsimts

18.12.2021. 16:22

»

humors

Kāda tad bija tā attīstība Ulmaņa laikos? Tikai nejauc attīstību ar tā laika propagandu un pēc tam sekojošai pilnīgai polārlapsai


vai nemaz nav kauna par savu stulbumu,kas jau robežojas ar debilitāti?Labi,ka var būt anonīms,vai ne?

Atbildēt

Brīdī, kad valsts tev ar īpašiem nosacījumiem lepni piešķir atpakaļ pašsaprotamas tiesības

18.12.2021. 16:01

tas ir pirmais solis ceļā uz totalitārismu.

Atbildēt

Debilam Mikropisaam

18.12.2021. 14:47

»

pietieklapsas zombijskapī

tā tas ir bijis vienmēr. muļķuzemē nekas nav mainījies. pagaidām


nekas nemainās, jo zāles nelieto.

Atbildēt

Žulis

18.12.2021. 14:47

»

humors

Kāda tad bija tā attīstība Ulmaņa laikos? Tikai nejauc attīstību ar tā laika propagandu un pēc tam sekojošai pilnīgai polārlapsai


Ja Jums trūkst zināšanu par to, kā Latvija 20 gadu laikā no karā izpostītas un izlaupītas teritorijas kļuva par valsti, kurai bankās glabājās zelta tonnas un kas varēja izlaist savu sudraba naudu, kas šajā laikā uzcēla vairāk kā 250 skolas, Ķeguma spēkstaciju, priekš tā laika lielas rūpniecības ražotnes, augstā līmenī noorganizēja lauksaimniecisko ražošanu, tad iesaku šīs zināšanas papildināt lasot grāmatas un ekonomisko statistiku par to laiku, nevis komentāros uzdot muļķīgus jautājumus. Starp citu, tieši K. Ulmaņa valdības laikā Latvijā bija vērojams vislielākais progress attīstībā.

Atbildēt

Oho!

18.12.2021. 14:39

»

vecais nīgrais onkulis

No tāda dzirdu. Neesmu pat partijas biedrs bijis, nemaz jau nerunājot par pārliecību. Citā starpā, tie "vienkāršās tautas" pārstāvji, kas te bļaustās par linčošanām, lustrācijām utml. ideoloģiski jau arī ir boļševiki, kaut arī PSKP nekad nav sastāvējuši


Un tātad tie aizkrāsnē sēdētāji, kas nekur nav bijuši un kam nav nekādas savas pārliecības un kas ir gatavi samierināties ar pastāvošo kliķes varu ir tie īstie vaaroņi?! Kā var redzēt pēc tevis, tad tu savā aizkrāsnē esi ievilcis datoru un tagad braši, klabinot taustiņus, cīnies pret katru, kurš kaut ko sliktu pasaka valdības kungu virzienā.Boļševiku apkarotājs atradies. Tu pat īstajiem boļševikiem vari būt tikai kāju pamesls un nekas vairāk. Mūžu nodzīvojis, bet prātiņš kā tārpam.

Atbildēt

pietieklapsas zombijskapī

18.12.2021. 14:28

»

Nožēlojami,

ka arī šeit ir CENZŪRA, kas neļauj pievienot komentārus, kas parāda tautas iespējamos gājienus


tā tas ir bijis vienmēr. muļķuzemē nekas nav mainījies. pagaidām.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

18.12.2021. 13:56

»

Oho!

Bet tu, vecais mēsls, taču nepiederi tiem "viņiem". Ja arī tu uz tām barikādēm biji, tad tikai tādēļ, lai savu komunista vai čekista pārliecību nomainītu pret iespējām raust naudu


No tāda dzirdu. Neesmu pat partijas biedrs bijis, nemaz jau nerunājot par pārliecību. Citā starpā, tie "vienkāršās tautas" pārstāvji, kas te bļaustās par linčošanām, lustrācijām utml. ideoloģiski jau arī ir boļševiki, kaut arī PSKP nekad nav sastāvējuši.

Atbildēt

To sauc par (tautas, nācijas, ordas) kolektīvo atbildību

18.12.2021. 13:36

»

Ārsts

Ja vēl Tu spētu paskaidrot, kā tiks galā ar esošo 600 pedagogu trūkumu?))); Nabaga rusofobs) Okupanti te ur tikai amerikāni un eiropeīdi


Liec mierā mūs un domājiet kā nomaksāsiet reparācijas okupētajām zemēm un simts gadu garumā veikto genocīdu pret citām tautām. Man personīgi svabada Latvija no krievu okupantiem ir augstākā vērtība par visādām kompensācijām, bet par Krimas aneksiju un ukraiņu slepkavībām jums diez vai taisās piedot.

Atbildēt

acimredzot

18.12.2021. 13:29

»

Luijs

Un uz kuru pusi tad vēlies lai pāroriententerējas


tur, kur bizis, kustība un tirgi. Avīzes lasi, pasaule jau ir sadalīta.

Atbildēt

Neraizējies par citiem, beidzot pievērsieties savai zemei

18.12.2021. 13:16

»

Хм

Вот мне чисто технически интересно, что вы планируете делать, когда вдруг случится чудо и отсюда вдруг снимутся и уедут 300-400 тыс оккупантов и их наследников. Только без бла бла про эмоции, а чисто технически: кто заместит эти рабочие места? Откуда взять выпавшую часть по налоговым сборам? Как возместить...


Vai tev šķiet, ka okupantu vairai kalpojuši ir pelnījuši pensijas 7000 - 8000 un 19 000 apmērā. Varbūt ātro kreditu un citu haļavčiku bizness kādam būs vajadzīgs vai lielveikals uz katra stūra ? Šeit bezgala daudz kas nav vajadzīgs un ļoti daudz kas izveidojams jauns, praktisks un ērts, kaut vai 200 000 iedzīvotājiem var izveidot paradīzi, ja atbrīvojas no meļiem, zagļiem un svešiem parazītiem ar neārstējamu lielummānijas sindromu.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

18.12.2021. 13:02

»

Kas derīgs vieniem, tas nāvējoši citiem.

Pozitīvs viedoklis. Katrai tautai jābūt brīvai izvēlei veidot savu pārvaldības modeli, galvenais lai iekļautos vispārējo cilvēktiesību rāmjos, tad tā būtu patiesa suverenitāte. Vienīgi pagaidām to nav iespējams realizēt, kamēr Latvijā atrodas okupētājvalsts pilsoņi un pie varas okupācijas laika komunisti...


Žulim pozitīvs viedoklis ??? Tur jau tā nelaime, ka biedrs Žulis aizmirsa visu to, ko Jūs sacījāt par okupantu ielikteņiem, piebilst ! Visi šie kariņi & leviti ir vistiešākie okupantu pārstāvji. Visi šie gobzemi ir viņu spēlēts teātris... .

Atbildēt

Oho!

18.12.2021. 12:59

»

vecais nīgrais onkulis

Un viņu vārdā es paziņoju, ka nenomierināšos un mierīgi negulēšu, kamēr hunta valdīs pār Latviju


Bet tu, vecais mēsls, taču nepiederi tiem "viņiem". Ja arī tu uz tām barikādēm biji, tad tikai tādēļ, lai savu komunista vai čekista pārliecību nomainītu pret iespējām raust naudu.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

18.12.2021. 12:55

Īsta putinoīda sacerējums:---- "Lai turētu tautu paklausībā, Dieva Vārda ačgārnas interpretācijas lieto gan luterāņu ateisti, gan katoļu ķeceri, nemaz nerunājot par drebelīgajiem bezmugurkaulniekiem baptistiem. Vara, lūk, esot no Dieva."----Pieminēti latviskie "elementi", pat neoficiālie baptisti !!! Toties "mentālie" pareizi ticīgie ir tie, kuri atbrīvos Latviju no Kariņa KLIĶES un ASV karabāzēm ! Nu, tieši tāpat kā toreiz- 1941. no Ulmaņa !!! Šim rakstam cauri spīd visīstākā krievnacistu žļurga !

Atbildēt

Kas derīgs vieniem, tas nāvējoši citiem.

18.12.2021. 12:50

»

Žulis

Valsts var būt demokrātiska pēc uzbūves, bet tajā pašā laikā totalitāra pēc savas būtības. Un valsts var būt autoritatīva pēc savas uzbūves, bet demokrātiska pēc savas būtības. Nez kādēļ neviens par to nerunā. Pietiek ja valstī ir parlaments, lai visi vienbalsīgi apgalvotu, ka tur ir demokrātija. Un...


Pozitīvs viedoklis. Katrai tautai jābūt brīvai izvēlei veidot savu pārvaldības modeli, galvenais lai iekļautos vispārējo cilvēktiesību rāmjos, tad tā būtu patiesa suverenitāte. Vienīgi pagaidām to nav iespējams realizēt, kamēr Latvijā atrodas okupētājvalsts pilsoņi un pie varas okupācijas laika komunisti ar savām atvasēm, kas prettiesiski izdalījuši okupantiem pilsonību un faktiski turpina krievijas iesākto okupāciju komplektā ar vispārējas izzagšanas un latviešu iznīdēšanas politiku.
Lūdzu neuzbāzties ar pārkrievoto latviešu pozitīvajiem piemēriem, jo bez čekas akcepta vai sadarbības, neviens latvietis Latvijā par turīgu miljonāru nav palicis 30 gados.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

18.12.2021. 12:41

Un viņu vārdā es paziņoju, ka nenomierināšos un mierīgi negulēšu, kamēr hunta valdīs pār Latviju.
-------------------------------
Kas tev tev, boļševiku pabira, atļāva manā vārdā kaut ko paziņot?

Atbildēt

Žulis

18.12.2021. 12:00

Valsts var būt demokrātiska pēc uzbūves, bet tajā pašā laikā totalitāra pēc savas būtības. Un valsts var būt autoritatīva pēc savas uzbūves, bet demokrātiska pēc savas būtības. Nez kādēļ neviens par to nerunā. Pietiek ja valstī ir parlaments, lai visi vienbalsīgi apgalvotu, ka tur ir demokrātija. Un pietiek valsts vadībā nostāties kādam līderim, lai tūliņ visa starptautiskā sabiedrība brēktu, ka tur valda totalitārisma diktatūra.
Nu ņemsim kaut vai mūsu pašu Latviju. Kāda izaugsme un attīstība šeit notika Kārļa Ulmaņa valdības laikā un kāda atpalicībā un nabadzībā Latvija ir nonākusi pēdējos 30 "demokrātiskās pārvaldes" gados. Un kura valsts pārvalde tad ir demokrātiskāka (valsts iedzīvotāju vairākuma interesēm un vajadzībām atbilstošāka)?!
Ja parlaments tiek vēlēts pēc antidemokrātiskiem principiem, tad nekādas demokrātijas valstī nebūs. Būs tikai demokrātijas ārējā čaula, kas piesedz varas aprindu totalitārismu. Un otrādi - ja autoritātīvā valstī vadonis un viņa izveidotā valdība savā pastāvēšanā ir pilnīgi atkarīga no savas tautas izaugsmes un labklājības, tā darīs visu, lai kalpotu šīs tautas interesēm un valstī izveidotu iespējami laabvēlīgākus apstākļus savas tautas izaugsmei un attīstībai. Tieši tādēļ, pēc savas būtības visdemokrātiskākas ir NACIONĀLAS valstis, neskatoties uz to, cik autoritatīva vai parlamentāra ir valsts pārvalde.

Atbildēt

Eduards Lunis

18.12.2021. 11:46

---Mums nav jādedzina, jāgrauj vai jālinčo pie varas esošie noziedznieki,jo -VIŅU ,,DARBS,, IR TAS RĀDĪTĀJS,KAMDĒĻ VIŅI IR JĀNOMAINA!
---DODIET MAN IESPĒJU DESMIT MINŪŠU LAIKĀ UZRUNĀT TAUTU UN SAAICINĀT ,VIENOT -LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCĒ-KUR TAUTAI BŪS IESPĒJA IZVĒRTĒT VARTURU NOZIEGUMUS UN IZTEIKT NEUZTICĪBU UN IZVĒLĒT PAGAIDU VALDĪBU-NO KRIETNĀKAJIEM GUDRĀKAJIEM,PROFESIONĀLĀKAJIEM,SEVI PARĀDĪJUŠAJIEM LATVIJAS PATRIOTIEM UN SĀKSIM DZĪVOT ! TEL. 26875965

Atbildēt

Jukums

18.12.2021. 11:11

Ļoti spēcīgi uzrakstīts. Par sevi varu teikt, ka tiešām, kā raksta autors:
vīri no 1991.gada barikādēm ir gatavi nākt atkal. Tie ir sešdesmitgadnieki, kuriem bērni ir izauguši un nav, ko zaudēt, ja nu tikai kaunu par situāciju, kurā ir nonākuši zaudētas modrības dēļ.
Tas attiecas arī uz mani!
Piebildīšu - esmu par to, lai beidzot pie varas nokļūtu sociāldemokrātiski orientēti spēki, kuri reizē būtu arī pietiekami nacionāli noskaņoti. Darba ņēmēji un vienkāršie cilvēki, nu jau kurā Saeimas sasaukumā, nav pārstāvēti vispār. Tur ir tikai prokrieviski orientētie un nosacīti nacionāli orientētie, kuri gan pārstāv tikai uzņēmēji un elites intereses. Tas noved gan pie sociālās netaisnības, gan pie cilvēku skaita samazināšanās, gan pie pamatotas tautas neuzticības varai.
Tas - īsumā.

Atbildēt

Хм

18.12.2021. 11:05

Ну а пока 300 млрд не пришли, а оккупанты не ушли, суровая правда жизни в том, что часть молодёжи плюнула и уехала работать за границу. Та же Эстония смотрит в будущее, развивается (хотя и там было много оккупантов). Под местные мечты о деоккупации эстонцы и литовцы скупают местные компании. А у нас набирает традицию прием российских троллей:только там сразу начинают любую тему забивать спамом про украинцев и тюдю, а у нас кремлинами, путинистами. Очевидно, надо помочь мечтам деоккупации и хотя бы детей постараться устроить за границу. Пусть там свои оккупанские мозги используют.

Atbildēt

Хм

18.12.2021. 11:00

»

Tālavas taurētājs

Diemžēl, tas ko rakstat Jūs, daudzi vēl neizprot. Nesaprot deokupācijas un dekolonizācijas kastrofālo nepieciešamību. Nesaprot kādēļ algas mazas un kādēļ noziedzniekus netiesā, bet tajā pašā laikā grib mierīgi un netraucēti dzīvot...


Вот мне чисто технически интересно, что вы планируете делать, когда вдруг случится чудо и отсюда вдруг снимутся и уедут 300-400 тыс оккупантов и их наследников. Только без бла бла про эмоции, а чисто технически: кто заместит эти рабочие места? Откуда взять выпавшую часть по налоговым сборам? Как возместить упавшие обороты компаний? А, я ж забыл, там же рядом с деоккупацией сразу придёт компенсация из России 300 млрд долларов! Эти миллиарды всё и решат!

Atbildēt

Pagaidām tā ir

18.12.2021. 10:46

»

talyc

... problēmas uzrādīšana vien nelīdz nenieka, ja nav ne reālu resursu, nedz darboties spējīgas programmas kādas greizas sistēmas salabošanai...


Bet hunta vadās pēctai uzliktās stratēģijas -

The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

Tautai un sabiedrībai šis dokuments ir slepens.

Atbildēt

paklau

18.12.2021. 09:15

»

Kā tad jūs to iedomājaties?

Tieši Jūs! Jo jautājumu uzstādāt pareizi...


Tas jau jums, troļļiem, kovidiotiem un citiem lumpeniem un nejēgām vajadzīgs risinājums no auģšas, tas jau jums pie visa vainīgi ir ir kādi citi, tikai ne pašu stulbums un tizlums!

Atbildēt

talyc

18.12.2021. 09:10

... problēmas uzrādīšana vien nelīdz nenieka, ja nav ne reālu resursu, nedz darboties spējīgas programmas kādas greizas sistēmas salabošanai.
- - -
Frankenštenisms es teiktu - nekas vairāk, kā prāta projekcijas un centieni visu ienākošo, izfiltrēto informācijas gūzmu sakompilēt vienā harmoniskā vēstījumā.

Atbildēt

Latviju un latviešu tautu

18.12.2021. 08:36

»

Uz jautājumu nav atbildēts

Nepārvarama vara.. galēja nepieciešamība...


bez savas valsts naudas un citiem neadekvātiem mūsdienu atribūtem var glābt vien “apsteidzošs uzbrukumus” - slepens valsts varas apvērsums informācijas telpā, nevis izrokot sakaru kabeli, pieslēdzoties un noklausoties sarunas, vai izrokot ieeļotos stobrus.. tie arī var būt daļa.. maza daļa no apvērsuma mežabrāļu stiā.. hunta vēlāk turpina darbību, kad praktiski ir tukša čaumala globālistu rokās...

Vai tautai pietiktu intelekta apvērsuma grupas izveidē, lai veiktu šādu valsts īpašumā esošo kodu pārņemšanu un kontroli bez redzamām paliekošām sekām, tāds ir patiesais aktuālais jautājums..

Līdzīgi darbojas Maltas Ordenis.. te ir naudas jautājums...kā vispirms tikt pie naudas līdzekļiem, ar kuriem pārņemt kodus un praktski varu.. lai gan naudas ir tik daudz, kā nekad..

Kā teiktu tāds, kam izpratne par situāciju - subjektīvais revolucionārais stāvokis ir iestājies iekšēja valsts apvērsuma nepieciešamībai (valsts terors, kovidafēra, cilvēktiesību ierobežojumi utt), bet trūkst revolūcijas subjektu, kas realizētu valsts iekšējo slepeno apvērsumu, atstājot to slepenu...

Vai Gobzema /Pļaviņa grupa uz to būtu spējīga? Domāju, ka nē, jo nav pārliecības, ka grupu nefinansē un nevada ārēji finanšu un iekšējie VDD spēki.. lai protesti būtu protestu pēc...protestu kontrolei...


Atbildēt

Kādas ir bijušas mūsu valsts vērtības, kuras virza tālāk un attīsta ideoloģija?

18.12.2021. 00:41

mums būs pilna jūras mala ar pašiem saviem vēja ģeneratoriem. un pats skaistākasi, ka vadi - vadi - VADI pa kuriem plūdīs saražotā elektrība, uzreiz pa taisno gulsies krāšņajā māmuļā - jūrā.
tā kā ražosim paši - nepirksim no citiem

Atbildēt

Daltoniķis

18.12.2021. 00:23

»

Dievs

Noteikti būšu klāt, lai neielaistu savā valstībā kad sarkanajam mērim tiks darīts gals


Aivakar sarkans,vakar zaļš ,šodien brūns - da sajucis man te viss…

Atbildēt

Viktorīna

18.12.2021. 00:17

Uzminiet, kādā krāsā ir Pabrika bikšeles un Rinkēviča stringi pēc šiem notikumiem)

https://aftershock.news/?q node/1044370

Atbildēt

Haralds Kalns

17.12.2021. 23:27

Paldies autoram par patiesības nosaukšanu!!!Celies sastingusī tauta, Mosties cerība no miega, Putiet padevības pelni, Tīries atmiņa no sārņiem, Raisies apziņa no varas Aunies doma baltas kājas... DIEVS, LUDZU, STĀVI MUMS KLĀT!

Atbildēt

Uz jautājumu nav atbildēts

17.12.2021. 23:19

»

Sokrats

Ja es saku neatkarība, tad es domāju finansu sistēmas pāreju suverēnas Latvijas Valsts rokās, PVO un PB bankas ofisa likvidāciju kopā ar visiem vietējiem izpildītājiem. NVO likvidāciju, Sorosa struktūru un stipendiātu aizturēšanas un lustrācijas.Un arī radikālu ģeopolitisku pārorientāciju, lai garantētu...


Nepārvarama vara.. galēja nepieciešamība..

Par Lietuvu un Taivanu. Tas nav Lietuvas pirksts, bet ASV , kas norāda Ķīnai ASV un ES attieksmi pret Taivanu caur ES, kas ir ASV projekts.

Ķīna sponsorē Lukašenko, turpat robeža starp LT un Baltkrieviju.. diplomātiska valoda...

Bet “nepārvaramu varu” jau Saeima vienreiz nodemonstrēja, kad bankrotēja Parex un deputāti, apdzērušies vienā naktī balsoja par 88 ilikumu grozījumiem, lai valsts kase var aizņemties no SVF.

Tagad caur kovidafēru valsts īpašumi ieķīlāti, tos var prasīt atmaksāt un... iestājas “nepārvarama vara”... valsts sociālie nemieri apspiesti ar armiju.. nav naudas pensijām.. to izmaksas sāk buksēt utt.. nav ieredņualgām.. jau taču hunta minēja, ka nav naudas 14. Saeimas vēlēšanām.. kurli un akli esat, vai?

Iestājas situācija, kurā ECB un jaunā pasaules valdība ievieš sociālos reitingus, likvidē privātīpašuma tiesības un izmaksā iztikas minimumu.. cilvēkkapitāls galīgi kļūst par globālistu kapitālu daļu bez cilvēktiesībām...

Ja neko tagad nejēdz un nedara, nesaprot, nenovērtē.. tad ir kaput..

Dzīvojam informācijas laikmetā ar kultūras kapitālismu.. informācijas ciparizācija un IT beidzot ļauj izveidot globālu elektronisku koncentrācijas nometni..

Kas to vadīs? Tie, kam būs kodi. Arī serveru kodi... Ienaidnieku var apsteigt, ja ir, kas pretojas un pārņem kodus jau tagad un vienlaikus kontroli.. kā fantastikas seriālā.. vakar sazvērestības teorija, šodien īstenība..

Kodi ir Saeimas deputātu dzīvesvietu adreses..

Kodi piekļuve serveriem, kur reģistrēti QR kodi..

Utt.

Atbildēt

Nekas nepaliks apslēpts, lai netaptu zināms

17.12.2021. 22:11

»

Infektologs

Komunistu infekcija Latvijā? Un Austrijā arī? Viņi arī Austrālijas lokdaunus organizē? Parīzē demonstrantus dauza un Vācijā zaļo kursu realizē


Tev par pārsteigumu vai varbūt ne, tad jā, bija ietekme. Austrālijā ir ievērojama russkij mir kopiena, kas ietekmē politiku un tur ieplūda liela nauda, tur ciemojās arī Putina motociklisti "Nakts vilki" ar kremļa pederastu priekšgalā. Bet Austrijas valdošajai partijai bija līgums ar Jedinaja Rossija, tāpat kā okupantu partijai Latvijā.

Atbildēt

Sokrats

17.12.2021. 21:48

»

Jautājums bija cits

Precizēju .. Kādiem “nepārvaramas varas apstākļiem” jāiestājas


Ja es saku neatkarība, tad es domāju finansu sistēmas pāreju suverēnas Latvijas Valsts rokās, PVO un PB bankas ofisa likvidāciju kopā ar visiem vietējiem izpildītājiem. NVO likvidāciju, Sorosa struktūru un stipendiātu aizturēšanas un lustrācijas.Un arī radikālu ģeopolitisku pārorientāciju, lai garantētu nācijas izdzīvošanu krīzē.Gudrie var pamācīties no Lietuvas kolapsa Ķīnas jautājumā. Ja kas, 100% lustrācija ĀM ir pirmais solis izdzīvošanai, ir jāpadzen 90% kadru, 10% jāpatur kā konsultanti.

Atbildēt

Visvaldis L.

17.12.2021. 21:41

»

Demokrāts

Demokrātija ir vai tās nav. Demokrātija i diktatūras jauna attīstības pakāpe. Cik tev kabatā naudas, tik tev demokrātijas...


Draugs, papēti, kas ir kompradoru kapitālisms sistēmas perifērijā. Te varēja būt komunisti, budisti,onānisti vai esperantisti, bet kompradoru sistēma strādā vienādi visā postkoloniālajā pasaulē.Tam nav sakara ar komunistiem.Ar kapitālismu un tā koncentrāciju gan.
Turklāt Putins te neienāks.Viņš nekoncentrējas uz sīkumiem.Pie viņa ienāks visa Austrumeiropa, kas negribēs kauties ar moriem un saracēņiem un mirt badā salstot. Esi liels puika, vajadzēja jau saprast, neesi jau retards kariņš, kurš sapratīs tikai tad, kad pūlis aiz kājām no gultas vilks ārā.

Atbildēt

Tie nav 62 000 vien strupceļā

17.12.2021. 21:38

»

Kā tad jūs to iedomājaties?

Tieši Jūs! Jo jautājumu uzstādāt pareizi...


Tur ir ģimenes, bērni, citi bez darba un ienākumiem, pensionāri ar nepietiekamām pensijām...

Atbildēt

Ko saka cionisti, žīdu globālisti?

17.12.2021. 21:35

»

Uz barikādēm?

1991.g. barikādēs bija apm. 50 000 cilvēku...


Viņi teic, ka sašķelta un novājināta tauta viegli padodas savai iznīcināšanai!

Atbildēt

Jautājums bija cits

17.12.2021. 21:31

»

Sokrats

Kāpēc notiek valsts virzīšana uz krahu, lai tā ar Saeimas balsojumu noslēgtu līgumu ar PVO par Latvijas valsts pārvaldību...


Precizēju .. Kādiem “nepārvaramas varas apstākļiem” jāiestājas?
Atbildi neredzu.

Iznīcinot daļu vietējo globālistu pakalpiņu, nekas nemainās un nemainītos.

Pēc mēneša vietā būtu citi. Kā bija minēts .. jānomā, kā domā ienaidnieks, lai saprastu viņa plānus...

Atbildēt

Sokrats

17.12.2021. 21:22

»

Kā tad jūs to iedomājaties?

Tieši Jūs! Jo jautājumu uzstādāt pareizi...


Kāpēc notiek valsts virzīšana uz krahu, lai tā ar Saeimas balsojumu noslēgtu līgumu ar PVO par Latvijas valsts pārvaldību?

Labs jautājums.
Uz šī fona sacelšanās un pilsoņkarš nebūt nav slikts risnājums. Daži tūkstoši globālistiem paklausīgās elites tiks likvidēti, bet valstī tiks atjaunota Satversmes darbība un neatkarība.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: