Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aina

21.07.2021. 06:45

Rādās ka neslēpts naudas izpumpēšanas gājiens....bet vai reaģēs KNAB?????????

Atbildēt

Justs

20.07.2021. 22:58

Eh,Jūs! Tā arī nesapratāt to smalko mājienu- ir jālasa Majakovskis! Un tikai tad jūs uzzināsiem ko var izvilkt no plato bikšu kabatām...

Atbildēt

Es

20.07.2021. 16:21

Nezinu precīzo plakātu, no kura taisīts copypaste, tomēr ir skaidrs, ka, līdzīgi daudzām lietām, reklāmisti vienkārši ir nospieduši kaut kur kaut ko pa lēto un dārgi pārdevuši valstij. Proti, tas ir darīts, abām pusēm afēristiski apzinoties, ka var krietni patērēt it kā covid apkarošanai piešķirto naudu. Tā tas ir bijis arī iepriekš, par kaut kādu jaunradi te nav runas, tikai par apzagšanos kopā ar pietuvinātām aģentūrām.

Atbildēt

DDP - profānu un idiotu aģentūra

20.07.2021. 16:17

Zinu DDB no dibināšanas brīža, pazinu nelaiķi, pirmo šefu. Kopš tā laika DDB , kas skaitās starpteutiskie rkelāmdarbinieki, ir degradējušies līdz profanācijas kalngalam. Tur strādājošiem nav ne jausmas, kas patiešām ir reklāma, kādas tās funkcijas, mērķi utt.Galu galā viņiem nav pat skaidra vārda ""reklāma" nozīme. Tur strādā slikti izglītoti, dzīves pastulbi, garīgi apdalīti krāpnieki. Ne jau velti Pavļuts tur darbojies, tagad varam vērot šo profanāciju citur arī - visur, kur tas plikpauris plinkškinātājs parādās.
Minētā reklāmas ideja un vizuālizācija ir vienkārši stulba, bez izpratnes par kariķēto laikmetu un tā pārnesi uz kampaņu. Tā nav kampana, tas ir idiotu, zaļknābju un analfabētu
savārstījums.
Reklāmists ar 40 gadu stāžu.

Atbildēt

Es

20.07.2021. 16:08

Ar šādu rezultātu firma zaudēs virkni potenciālo klientu, jo reklāmas plakāta līmenis atbilst Līvu laukumā tirgoto smērējumu sliktākajiem paraugiem un klientiem pielēks par cik ir sadārdzinats pakalpojums. Reklāmas rullītis arī ir bezgaumības un profesionālas nevarēšanas paraugs.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: