Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

...

01.07.2020. 09:57

»

Jēkabpils bufetnieces dēli

pārpratuma dēļ nokļuvuši Jēkaba ielas lopu laidarā pie labumu dalīšanas


vispār jau par viniem nobalsoja tieši tādi pajoliņi un pārpratumi kā tu. Tāpēc nav ko tagad bļaut.

Atbildēt

Koplietošanas Beāta Jānīte

30.06.2020. 18:02

»

Reinis

Girgensons par pastnieku kppdzīves partnerei piestrādāja


Sandis ir labākais.

Atbildēt

:-(

30.06.2020. 10:22

»

Jēkabpils bufetnieces dēli

pārpratuma dēļ nokļuvuši Jēkaba ielas lopu laidarā pie labumu dalīšanas


...neviens ar varu saeimas namā nav ielauzies. Paši pajoliņi vien šīs viduvējības tur iebīdīja.Tagad spēlējas ministros.

Atbildēt

Smirdošie policisti

30.06.2020. 10:12

»

Viktorija

Nosmējos par rakstu. 30-40 centimetrus no sejas. Policists pie Jums bučoties līda? Var jau nest sviestu, bet vajag vismaz ar acumēru draudzēties


teroristi, kas var ar VDD rīkojumiem apturēt ikvienu bez redzama iemesla. Policijas ekipāžas ir aprīkotas ar visu, lai iegūtu visus datus ap automašīnu un pat par vadītāju, auto neapturot. VDD realizē totālu teroru, apturot visus pēc kārtas ceļa abos virzienos. VDD totālās bailēs no tautas, demostrē savu varu un iebaida tautu gestapo un SS stilā. Pret šādu valsti, kas ierobežo brīvas pārvietošanās cilvēktiesības, neizbēgami rodas naids. Totālās kontroles saprotamas būtu, ja meklētu izbēgušos no ieslodzījuma iestādes, bet pašlaik VDD katru apturēto uz ceļa pielīdzina no cietuma izbēgušajam, vai tā slēpējam. Sekos pretdarbība. Neizbēgami.

Atbildēt

Lasitājs2

30.06.2020. 09:44

šis labs. varētu tiesā lietu uztaisīt. Jo neviens no apturētajiem nebija acīmredzamā reibumā. Kā tiesa interpretētu šo 2 metru distancēšanos Policists darbā, bet auto vadītājs nē. Un viņam ir tiesības pieprasīt šo distanci. Jo tās ir tiesības uz veselību, kas Satversmē.

Atbildēt

Viktorija

30.06.2020. 09:07

Nosmējos par rakstu. 30-40 centimetrus no sejas. Policists pie Jums bučoties līda? Var jau nest sviestu, bet vajag vismaz ar acumēru draudzēties! 🤣🤣

Atbildēt

Slikti

30.06.2020. 00:27

»

Traktors

Un ļoti labi ka tā, ja cilvēks rūpējas par savu bērnu. Un viss kārtībā ar orientāciju. Kas Jums tieši nepatīk


Slikti bija tas, kas ģirģents tiesā pārstāvēja personu, kuras tiesvedību citā lietā skatīja tiesnese Grauda... Tika pārkāpts tiesneša neatkarības princips... Protams,bla, bla, bla, ka gultā ģirģens ar Graudu nerunā par darbu!:)

Atbildēt

Bija laiki

30.06.2020. 00:26

»

Mehanizators

Ceļu policisti uz citu mentu fona, protams, īpaši izceļas. Ar retiem izņēmumiem lecīgi pāķi, ar 200 vārdu krājumu, virs 30 gadiem ar viscerālajiem taukiem spaiņa lielumā un atrofijas noplakušām pakaļām. Tikai kāds gan te ministram ar to sakars, vai viņš tādus kadrus ir komplektējis un skolojis? Pēc ...


Bija breīnumlaiki (?) - krievu laik, bet tādas mau .... bas, kā notiek tagad, mūsu laikos, nebija nevienā teiesībsargājošā jomā - ne policijā, ne ceļu policijā, ne tiesā vai prokuratūrā.

Tagd vai uz katra soļa tevi apkārš, noslauc naudiņu, melo par pārkāpumu. Policisti naktīs siro un meklē "pārkāpējus", lai apkrātu, izspiestu. Un pavērojiet Rīgas lidostas policistui darbu ceļu satisksmes uzraudzībā - kā tur policisti, kuriem nav pienākumos ceļu plicijas funkcijas, terorizē braucējus uz lidostu. Aptur un "piešuj" pārkāpumu, bet jo izmanto steigu, kad laiks ierobežots līdz izlidošanai. Strīdēsies? Tevi noliks malā gaidīt, kad noformēs protokolu un tml. Tu traks vari palikt, ka tuvojas izlidošanas laiks.

Tā tas notiek visos procesos.

Atbildēt

vieds

29.06.2020. 22:45

kplv apsolīja jelgavas cietumā ieslodzītajiem uzlabot sadzīves apstākļus un nokrāsot sienas. Ieslodzījumā esošie nobalsoja par geidan, nemir un vitenberg. sienas neviens no minētajiem tā arī nenokrāsoja. uzmeta un turpinas uzmest tos, kas par sim bezpersonam balsoja.

Atbildēt

Mehanizators

29.06.2020. 22:03

Ceļu policisti uz citu mentu fona, protams, īpaši izceļas. Ar retiem izņēmumiem lecīgi pāķi, ar 200 vārdu krājumu, virs 30 gadiem ar viscerālajiem taukiem spaiņa lielumā un atrofijas noplakušām pakaļām. Tikai kāds gan te ministram ar to sakars, vai viņš tādus kadrus ir komplektējis un skolojis? Pēc ilgiem laikiem ir ministrs, kas būtu spējīgs nokārtot fiziskās sagatavotības ieskaites. Vai kāds maz vēl atceras kāds lempis un "runasvīrs" bija Kozlovskis?

Atbildēt

Mehanizators

29.06.2020. 22:03

Ceļu policisti uz citu mentu fona, protams, īpaši izceļas. Ar retiem izņēmumiem lecīgi pāķi, ar

Atbildēt

Traktors

29.06.2020. 21:50

»

Godīgs KPV LV jāklis

Kā liecina tiesneses Graudas publiski pieejamās amatpersonas deklarācijas, pēdējos gados Sandis Ģirģens viņai maksā uzturlīdzekļus par bērna uzturēšanu


Un ļoti labi ka tā, ja cilvēks rūpējas par savu bērnu. Un viss kārtībā ar orientāciju. Kas Jums tieši nepatīk?

Atbildēt

Godīgs KPV LV jāklis

29.06.2020. 20:57

»

jautājums

Savu tēvu atceries? Pēc tavas mātes dzīvesveida jaunībā, tas varētu būt katrs otrais no pagalma


Kā liecina tiesneses Graudas publiski pieejamās amatpersonas deklarācijas, pēdējos gados Sandis Ģirģens viņai maksā uzturlīdzekļus par bērna uzturēšanu.

Atbildēt

jautājums

29.06.2020. 19:03

»

Jēkabpils bufetnieces dēli

pārpratuma dēļ nokļuvuši Jēkaba ielas lopu laidarā pie labumu dalīšanas


Savu tēvu atceries? Pēc tavas mātes dzīvesveida jaunībā, tas varētu būt katrs otrais no pagalma.

Atbildēt

interesanti

29.06.2020. 18:56

gribēju šim suņa murgam ielikt mīnusu, bet dīvainā kārtā pielikās pluss. Un tas nav pirmo reizi, tā notiek regulāri. Manipulējam ar sabiedrisko domu, PIETIEK?

Atbildēt

Jēkabpils bufetnieces dēli

29.06.2020. 18:01

pārpratuma dēļ nokļuvuši Jēkaba ielas lopu laidarā pie labumu dalīšanas.

Atbildēt

jurisx

29.06.2020. 16:47

Policistiem vispār uzpurņus vajadzētu likt nēsāt gan dienu , gan nakti. Pavisam nekaunīgi palikuši..

Atbildēt

Par Ģirģenu

29.06.2020. 16:40

Maskas vēlk tik kovidioti, visiem kam bail no vīrusiem varēs aplaimot sevi ar Bila poti.

Atbildēt

Autoram ir tautas “viedoklis”

29.06.2020. 16:32

ikaunieki un ģirģeni ir viena banda, kuriem E. Levits ar likuma par algu celšanu mediķiem ignorēšanu pamācīja, ka likumiem var slaidi uzspļaut, bet tauta ir cita lieta, kurai likumi jāievēro un sūda ikaunieku un sūda ģirģenu meli un prasības. Laiks to saprast!

Atbildēt

sēlis

29.06.2020. 15:42

Stulbs pasūtījuma raksts, vairāk nav ko piebilst!Sākas priekšvēlēšanu kampaņa, Rīgas mēra vietā grib iebīdīt pederastu partijas Staķi! Cilvēki apdomājiet par ko jūs balsosiet!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: