Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tālāk, augstāk, ātrāk!

17.11.2019. 15:27

»

Oki

Mediķiem un citiem protestētājiem vajadzētu Mūrniecei atvainoties par to, ka viņu un pārējos deputātus ir ievēlējuši


13. Saeima savus galvenos uzdevumus ir veikusi! Tagad var iet!

Pirmais no tiem bija varas korporācijas apstākļos ātri, steidzamības kārtā grozīt likumu, nomainot CVK Cimdaru uz arī varai lojālo K. Bērziņu, Cimdara bij. vietnieci, piešķirot viņai pielaidi valsts noslēpumiem, ar ko noslepenoja Cimdara iepriekšējo darbu un uzlika par pienākumu jau 14. Saeimas vēlēšanās balsis skaitīt pēc VDD norādēm un saskaņā ar valsts noslēpumu, pretējā gad. K. Bērziņai iestājas kriminālatbildība un kriminālvajāšana. Ar to Saeimas prezidijs I. Mūrnieces vadībā pārsteidzoši ātri un klusi tika galā, nekas nenogāja greizi.

Otrs Saeimas uzdevums bija pieņemt un nobalsot par 2020. gada valsts budžetu, ignorējot likumu par mediķu algu palielināšanu, veicinot tautas apmiršanu un aizbraukšanu. Vienīgais teaucēklis bija mediķu bezjēdzīgie protesti pie Saeimas ēkas. No Saeimas pie protestājiem iznāca I. Mūrniece, bet mediķi viņu izsvilpa.

Turpmāk Saeimā ievēlēs tikai VDD pārbaudītas personas, "varai noderīgus idiotus", kas neradīs Latvijas varas korporācijai un VDD pārsteigumus. Bet politiskās reklāmas un vēlētāju došanās pie vēlēšanu urnām būs teātris - formāla padarīšana, ar budžeta līdzekļiem sildot ekonomiku un lētticīgo prātus.

Atbildēt

Oki

16.11.2019. 20:30

Mediķiem un citiem protestētājiem vajadzētu Mūrniecei atvainoties par to, ka viņu un pārējos deputātus ir ievēlējuši .
Likumdevējs nepilda likumu , kur vēl tālāk ?

Atbildēt

Zalà Vàrna

16.11.2019. 10:47

»

Tieši tā!

Atlaist šo Saeimu


Tu ne ko nevari atlaist .Tu vari vienigi nolaist bikses vienatné ...

Atbildēt

Fanija Golda

15.11.2019. 23:45

»

Nu

lai kas arī būtu autore, viņas pārskatus ir daudz interesantāk lasīt par, piemēram, Artura Priedīša iknedēļas gara darbiem


Latviešiem ir šī pakalpība. Reiz zvana – vai Aivaru Janoviču var palūgt? KO?! Man ir iedzimts stulbums, es tēvvārdus pat Maskavā nevarēju atcerēties. Un arī mani ātri vien tā pārtrauca saukt, jo Kristapovna – nu grūti...

Atbildēt

Lai darbs pie grāmatas ritētu raitāk,

15.11.2019. 22:51

»

kas liedz rakstīt pašam?


vajadzīgs autoru kolektīvs. Autoru, kuri labi pazīst cits citu un papildina cits citu, ir punktuāli un ar interesi pret iesākto.

Atbildēt

Nu

15.11.2019. 17:11

lai kas arī būtu autore, viņas pārskatus ir daudz interesantāk lasīt par, piemēram, Artura Priedīša iknedēļas gara darbiem!
Fanija Golda, rādiet savus vērojumus arī turpmāk!

Atbildēt

G.F.

14.11.2019. 19:45

»

pensionarz

Cien. F.G. pilnīga taisnība par arodbiedrībām.Kauns,un bizness


Ja Jūs vairāk interesētos par faktiem, Jūs zinātu, ka mediķu arodbiedrība ne centa nekad nav saņēmusi no budžeta. Ja Jūs pasekotu mediķu arodbiedrības vadītāja darbiem, Jūs redzētu, ka viņš gadiem ilgi ir cīnījies arī ar to, lai veselības aprūpes nozare netiktu privatizēta un būtu pieejama iedzīvotājiem.

Atbildēt

Jànis Anins

14.11.2019. 16:40

RE-FE-REN-DUMS !
Nu ir südi ? Ministre péc gada brauks atpakal govis séklot.
Karins un vél viens brauks atpakal uz Minsteri.
Kinocirks ,,PIONIERIS ''alelujà. Smagàs auzàs iebraukusi liberasti .

Atbildēt

Niknais

14.11.2019. 09:20

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Viņas rakstam Lapsa ir nobloķējis "mīnusiņa podziņu", bet darbojas PLUS. Abi ar Faniju ir īstie Kariņa fani(faniji


Nesmeksti, izdzimteni. tev kā pundurveidīgam pederastam pēcnācēji nav un nekad nebūs, tādēļ arī nejad neuzzināsi, ka šajā valstelē bērniem paredzētā bezmaksas medicīna jau sen neeksistē, uz parastu pierakstu pie speciālista poliklīnikā bauru bērniem jāgaida vismaz gads. Raksts ir labs, tikai tas neko nemainīs. Šo teritoriju, kur reiz bija latvija, var glābt tikai totāla tādu izdzimteņu kā tu deportācija

Atbildēt

Jā,

13.11.2019. 10:06

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Viņas rakstam Lapsa ir nobloķējis "mīnusiņa podziņu", bet darbojas PLUS. Abi ar Faniju ir īstie Kariņa fani(faniji


Pietiek vajag Priedīti un matrjošku Faņku - Ilgu Kreitusi, lai kopējā bilde būtu plašāka. LRTT ir trakonams! Tevi piespiedīs atteikties no LR pilsonības. Cionisti. Ja negribēsi, lai cionisti tevi notiesā banditu tiesā Latvijā. Cik tev liela pensija no Latvijas?

Atbildēt

дебил cyril

13.11.2019. 00:10

»

Cyril

Zakroi svoju pasķ, Golda...


Cyril урод

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

12.11.2019. 21:15

»

Fanijas goldas smirdīgais purkšķis

Nu gan nosmirdēja, nu gan parādīja, ka marasms strauji tuvojas! Nu gan parādīja savu aprobežotību un padomjlaiku domāšanu...


Viņas rakstam Lapsa ir nobloķējis "mīnusiņa podziņu", bet darbojas PLUS. Abi ar Faniju ir īstie Kariņa fani(faniji).

Atbildēt

viesis

12.11.2019. 20:36

Īstenībā, diezgan populistiska ir pati autore. Pirmkārt, runājot par lēto darba spēku, vai tad tieši tā saucamie "nopietnie politiķi" nav tie, kuri palaida apritē saukli, ka konkurence jānotur ar mazām algām, un ka algu palielināšana apdraud valsts konkurētspēju? Arī šobrīd tā saucamos "nopietnos politiķus" nevienā acī neuztrauc iedzīvotāju nabadzība, lai gan tieši nabadzība ir valsts apdraudējums, nevis prasība pēc dzīves līmeņa paaugstināšanās. Otrkārt, vai nav populistiski paziņot, ka ārsti un medmāsas nav pelnījuši lielāku atalgojumu (tieši šī doma izriet no raksta teksta), tādēļ, ka slimnīcu vadība saņem lielas algas. Vai medmāsām ir instrumenti, kā šo netaisnību mazināt? Vai varbūt, ja tā tiešām ir netaisnība, tad vai par to nevajadzētu domāt tieši "nopietnajiem politiķiem", nevis vienkārši paziņot, ka naudas nav. Treškārt, vai tiešām nav redzams, ka masu informācijas līdzekļos tika veikta klasiska propagandas kampaņa mediķu nomelnošanai, kam, pie tam, nebija nekāda sakara ar slimnīcu vadību algu lieluma analīzi. Ceturtkārt, vai nav populisms prasīt atteikties no jebkādiem protestiem, jo tas nākot par labu valsts ienaidniekiem, kā savā laikā Āboltiņa pārmeta pensionāriem, ka viņu protesti pret zemām pensijām nākot par labu Putinam. Vai šāda nostāja nav tīrākais populisms, kas ne ar ko neatšķiras no tā paša Putina domāšanas veida? Piektkārt, vai nav populisms piesaukt Kera algu, kurai nav nekāda sakara ar mediķu nabadzību? Un pēdējais- vai nav tīrākais populisms atbalstīt esošo situāciju un valdošos politiķus, lai gan skaidri redzams, ka nekāda valsts attīstība nenotiek un šādā garā turpinot Latvijā nekas labāks nav gaidāms?...…….
vai nav smieklīgi, kā politiķu lielāko kļūdu nosaukt to, ka viņi ierakstīja likumā solījumu, nevis to, ka viņi nemaz nedomā, kā vispār esošo situāciju labot. Vai tiešām ir tik grūti saprast, ka pat šie 20% uz burvja mājiena neko nemainītu, tas būtu tikai neliels solītis tajā virzienā, lai cilvēki sāktu ticēt, ka kaut kas tiešām paliek labāk, un tieši tas ir tas, kas Latvijā pietrūkst visvairāk- cerības uz uzlabošanos.

Atbildēt

Fanija Golda

12.11.2019. 20:10

»

leopards

Arodbiedrībām nevajaga piešķirt naudas no budžeta līdzekliem,viņi sanem naudu neparko,viņiem nauda ir jāsanem no arodbiedrības biedru iekasētās naudas


Vienu brīdi modē bija platas bikses ar ļoti zemu dibendaļu, es to problēmu atrisināju vienkārši – iedama garām, pateicu: “Nošļukušam dibenam nošļucis prāts.” Un viens otrs tās bikses pavilka uz augšu, vismaz pie manis tādās nenāca un tad diskusija izdevās!

Atbildēt

Juris.

12.11.2019. 16:34

»

nu beidzot pietiek

Jurīt,šeit tik dumjiem komentāriem tā kā nebūtu vieta


Vai komunistu ,patreizējo liberāļu un Vienotības taisnas zarnas cērme ievaidējās?

Atbildēt

leopards

12.11.2019. 16:10

Arodbiedrībām nevajaga piešķirt naudas no budžeta līdzekliem,viņi sanem naudu neparko,viņiem nauda ir jāsanem no arodbiedrības biedru iekasētās naudas.

Atbildēt

Cyril

12.11.2019. 09:38

»

Fanija Golda

Jā. Ir cilvēki, kas mērķtiecīgi vēlas tevi padarīt par nedomājošu, nekritisku personu, kuru ir viegli vadīt. Bet kur paliek tava doma, tava personība? Neaizdomājamies, kāpēc par cilvēku tas ir pateikts, kāpēc viņš ir nolikts zemāk par zemi, un vienkārši ejam līdzi. Tas ir diezgan bīstami...


Zakroi svoju pasķ, Golda!

Tā demagoģija ir mietpilsoņa, sīkburžuja tukša pārliecība. Jūs pat ņe huja nezināt tik, cik būtu jāzin, lai izslēgtu riskus. Turklāt demokrātija ar 2019. g. LV ir , zajeba ļi, likvidēta ar pielaidi valsts noslēpumiem CVK pr-jai K. Bērziņai, kurai nu vēlēšanu balsis skaitīt uzliek pienākums pret pielaidi valsts noslēpumam un VDD norādēm no atsevišķām, tautai nezināmām valsts korporācijas amatpersonām, kas deva viņai šo pielaidi un viņu izvēlējās par CVK pr-ju, steidzami nomainot Cimdaru. Un - ņemit vērā, LV lkumus jau ignorè valdība, ko pierāda mediķu protesti 2019. gada 7. novembrī, tas nepaliks bez nopietnām sekām, turpmāk likumus ignorēs arī pilsoņi, ņemot piemēru no valsts, pieaugs kriminālā vispārējā situācija, terorisms. sociālā nedrošība. Valsts korporācija, kura ieņem vietu globālajā varas korporokrātijā, visiem spēkiem veicina haosu, sociālo nedrošību un valsts augstāko amatpersonu bezatbildību. Tas būs ohu jenna! - nekas nepaliks bez nopietnām sekām. Nelīdzēs totāla sabiedrības kontrole un iebiedēšana ar likumu bardzību.

Atbildēt

nu beidzot pietiek

12.11.2019. 00:25

»

Juris

Taa Golda ir sena varneu paskilka-Vienotibas trollene-ne pirmo reiz sastopos ar vi demagogiju


Jurīt,šeit tik dumjiem komentāriem tā kā nebūtu vieta.

Atbildēt

pensionarz

12.11.2019. 00:23

Cien. F.G. pilnīga taisnība par arodbiedrībām.Kauns,un bizness.

Atbildēt

Juris

11.11.2019. 23:22

Taa Golda ir sena varneu paskilka-Vienotibas trollene-ne pirmo reiz sastopos ar vi demagogiju.

Atbildēt

Fanija Golda

11.11.2019. 21:47

»

Murka

Fanija ir muļķe


Jā. Ir cilvēki, kas mērķtiecīgi vēlas tevi padarīt par nedomājošu, nekritisku personu, kuru ir viegli vadīt. Bet kur paliek tava doma, tava personība? Neaizdomājamies, kāpēc par cilvēku tas ir pateikts, kāpēc viņš ir nolikts zemāk par zemi, un vienkārši ejam līdzi. Tas ir diezgan bīstami.

Atbildēt

Fanijas goldas smirdīgais purkšķis

11.11.2019. 21:31

Nu gan nosmirdēja, nu gan parādīja, ka marasms strauji tuvojas! Nu gan parādīja savu aprobežotību un padomjlaiku domāšanu!
Kas smirdīgajai padomju un komunistu žurkai ir ļāvis apņirgāt veselības aprūpes darbiniekus? Ka tik pašai drīz nebūs jāvēršas pēc palīdzības kādā slimnīcā - noteikti darbiniekiem paziņosim patieso Fanijas vārdu! Lai zina, kas atnākusi, kas ir pret medicīnas darbiniekiem! Lai tad pati sev špricē un sevi ārstē.
Visi smirdīgās Fanijas apgalvojumi ir demagoģija un rūdītas komunistes indīgas atraugas. Vai Keris izraisīs politisku krīzi? Ko nu , Fanija, te pļūtī (nekā savādāk to nevar nosaukt)! Valdības nomaiņa vai Saeimas ārkārtas vēlēšanas nav nekāda politiskā krīze, bet demokrātiskas sabiedrības pazīme, demokrātijas stūrakmens - ja minētās institūcijas nespēj tikt galā ar pienākumiem. Fui, kā Golda nosmirdēja!
Tāpat ši Golda, visiem zināmā komuniste pļūtī vienā tūtē kopā ar citiem korumpaniem un valsts izzadzējiem, ka budžetā neesot naudas... Visi labi zina, ka simtiem miljonu ir sadalīti mistiskiem (patiesībā - valsts resursu izlaupīšanai radītiem) nodibinājumiem dažādās ministrijās, kur sēž simtiem un kopā pat tūkstošiem "šofera ( patiesībā -ministru un deputātu) dēlu un meitu" un to paziņu. Zemkopības ministrija izzog valti par simtiem miljoniem, to pašu dara VARAM, to pašu dara Satiksmes ministrija -simtiem dažādu valsts kapitālsabiedrību un atvasināto meitas firmu. To pašu dara pašvaldības, kas tāpat pārtiek no iedzīvotāju nodokļiem - kaut no Rīgas valsts budžetā varētu ieplūst vismaz par pusmiljardu gadā vairāk. Fui, Golda, kā tu smirdi! Ar šo rakstu Golda zaudē pat kripatu ticamības tavai daiļradei.

Atbildēt

glumi glupais

11.11.2019. 21:16

Fanija G.,rakstīšana pietiek.commercial ir visai nosacīta cīņa par kādām tiesībām.Bet,ja Jums tiešām pietiek,tad izkopiet savu stilu,bagātiniet vārdu krājumu,gan jau pasūtītājs domas novadīs.Tad lasītājī sajūtīs extended massive orgasm,iespējams.

Atbildēt

gliemeži skrien

11.11.2019. 21:12

Vai cehs.lv tagad fanijo arī šeit?Tikai A.Priedītis notur kaut kādu intelekta līmeni šajā kloākā.

Atbildēt

ANTONS BIMBERS

11.11.2019. 20:57

»

balts

vienai npaziņai ir kuce Golda


Ari manai pazinai ir kuce Golda un kucis Aivars

Atbildēt

Kaatad

11.11.2019. 20:42

Mediķi malači. Neskatoties uz lielām pūlēm šos sarīdīt, apcūkot, būtu tikai loģiski, ja tādi protesti kļūtu tikai vairāk un masveidīgāki. Pietiktu nolikt blakus atbilstošu ekonomiku budžetus, mazliet parakties, un ātri atklātos kur aiziet sabiedrības nauda, kura būtu vajadzīga valsts nākotnei- izglītībai, medicīnai, demografijai,zinātnei. Tikai nevajag drillēt seno plati, ka vainīga ēnu ekonomika.Prioritātes procentos nosaka vienalga no kāda iekasētā cipara.

Atbildēt

lauķis

11.11.2019. 20:27

Populisti ir visi partijnieki,Kreitusi un SC ieskaitot.

Atbildēt

balts

11.11.2019. 19:06

vienai npaziņai ir kuce Golda

Atbildēt

Debilais Eggmaŗŗs Kakueedaajs, izdrātēc pieqirs-komas debiloiids

11.11.2019. 18:43

»

Atkal tas Mikropisāns no Dikļu atejas!

Sic būdā, debilais


pilnmēness traumētais pamodies no progresējošās deģenerācijas komas?

Atbildēt

Fanija Golda

11.11.2019. 18:38

»

Cyril

Tāda pat hu iņa izvērtās, kad visi uzzināja, ka S. Āboltiņa ir piz da, bet Kreituse zvezda. Za Saskaņu! Za srannoiju Evropu! Ne za žo pu! Ziņas, ko esat pelnījuši! Srannije ne navarnijeMani tracina rupjību runāšana. Gods un slava 1. maršruta tramvajam, es ar to no Stradiņiem braucu līdz Juglai, bet piedzīvoju, ka blakus stāv divi latviešu puiši un nevar pateikt teikumu bez rupju vārdu iestarpināšanas. Fiziskā vardarbība ir patoloģija, pret to cīnās krimināllikums, bet ir arī morālā. Trūkst bremžu.

Atbildēt

Murka

11.11.2019. 18:17

Fanija ir muļķe.
Vienkāršs jautājums. Ja medicīnā esot nesamērīgi augstas algas un nauda visvisādi tēreta, tad KAM tā nozare bija jāsakārto? Vai vismaz jāsāk kko darīt lietas labā? Viņķelei, kam gan citam? Bet lielmāte tik' sēž, saņem ministres algu un gudri pļekst.

Atbildēt

Kaža

11.11.2019. 17:43

Labākas jau būtu grāmatas ar visu bijušo augstus amatus ieņēmušo kolaborantu darbības izpēti.Vecrīgas grautiņu organozātori ir bijušie komsorgi,mediķus organizē izbijis komunists,cilvēks,kurš ir tieši atbildīgs par situāciju.Šie Kremļa diversanti ir jāizolē,bet potenciālie izolētāji paši ir ar pagātnes grēkiem.

Atbildēt

Atkal tas Mikropisāns no Dikļu atejas!

11.11.2019. 17:40

»

Fēlis

Vai tu beidzot neielektu atejā? Lūdzu


Sic būdā, debilais!

Atbildēt

manupraat

11.11.2019. 16:47

Nu 'sis bezkauniigais raksts mani tie'saam saniknoja! Taatad, pie's'kirt normaalu finanseejumu mediciinai ir " k'luuda", " mu'l'kiigi pie'nemts likums", "reaali neizpildaams soliijums"???!
Papildus 120 miljonus nav iespeejams atrast?!
Tak paskatieties budzetaa, kaa tur tiek svaidiiti miljoni mazsvariigaam vai pilniigi nevajadziigaam lietaam! Un viss tas aizsleepts aiz varen "gudriem" apziimeejumiem peec principa "lai tiem kas nesaprot buutu kauns pajautaat". Vai kaads ir padomaajis piemeeram, kada marrutka peec mums 30 gadus peec neatkariibas atguu'sanas ir vajadzigs finanseet integraacijas kantori?! Un kaadee'l no nodok'lu naudas jaafinansee partijas, kas jau taa izzog Latviju? Liidziigu piemeeru ir daudz. Un kaadee'l gan nepie'net likumu, ka partijas , kas nepilda savus priek'sveelee'sanu soliijumus ir nekaveejo'si patriecamas no Saeimas? Tad partiju deputaatu kandidaati pirms veelee'sanaam vis taa nevareetu mu'l'kot tautu ar tuk'siem soliijumiem. Ta'cu neviens jau to nepieprasa. Un taadee'l blee'zi un nelie'si var te dziivot za'li.

Atbildēt

voila

11.11.2019. 16:41

viena daļa komentētāju te nav pie pilna šiliņa! Ja kas , tad raksts ir par mediķu piketu. Nezinu tiešām, cik pelna Keris un arī negribu zināt, bet domāju, ka tas viņam neliedz iestāties par tiem, kuri pelna daudz mazāk. Man personīgi simpatizē Rācenis, tikai baidos, ka zēnam apniks, jo viņam, pēc visa spriežot, ir smadzenes. Bet, to solīšanas nelaimi varētu ātri sadakterēt, proti, sasolīji pirms vēlēšanām, bet izpildīt nevari, tad likuma vārdā ar cē pa dē un ārā no saeimas nama, lai nāk nākošie... vieni izlidos, citi sāks domāt

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: