Menu
Pilnā versija
Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Arturs Priedītis · 22.06.2019. · Komentāri (31)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Fēlis

26.06.2019. 05:11

»

Cyril

урод латыш


Ko tu, fašistu cūka, te meklē? Jums tak ir savi vaņkas slavinoši portāli.

Atbildēt

nu ja

24.06.2019. 22:56

»

Santa

Spēcīgi


Sila est', uma ne nado.

Atbildēt

Ruta

24.06.2019. 13:48

kur tad tie postcilvēki ar saviem logosiem rodās. Radīšanai tiek izmantots cilvēku un vispār dzivo būtņu pamatinstinkts -vairošanās. Vācieši šeit (Livonijā) laika gaitā bija iegēnizējuši cilvekus ar tikumu un morāli. Nāca krievu laiki, visi spējīgakie tika apkauti, vēlāk kari un tad mazkvalificetā darba spēka iepludināšana sajaukšanās, bet pamatinstinkts darbojās, Lūk, arī postcilvēki.

Atbildēt

stalins-secinajums

24.06.2019. 10:38

Es sajutu savu dzimtu , bet tiesi nezinu, kura tiesi dzimta dod man savu speku.Gudrie ljaudis izsekojusi cita izcelsmei,bet vini neienteresejas par cilveku jutaam.

Atbildēt

stalins

24.06.2019. 10:11

»

Secinājums

Ja jau var izvēlēties tautību tad var arī izvēlēties vecākus,nepatīk šitie,paņem citus.Tāpat var izvēlēties tēvzemi,kultūru,tikumus un sirdsapziņu


Padomju laika bija " anekdote", ka sit ne jau pa 5 punktu pasee, bet pa seju.Tapec daudzi ebreji(ari cigani) izvelejas oficialu un mazakbistamu tautibu.Privata lieta ir tauta pie kuras velas vins piederet.Diskreta.Es apzinos, ka but ebrejam musdienas ir ipasi bistami, bet man jau to ebreju saknu ir nedaudz!Esmu latvietis!

Atbildēt

Fēlis

24.06.2019. 06:21

»

A.P.

Latvijā postcilvēku ēras dinamika ir valdzinoša. Latvijā postcilvēku izdalījumu spraigums ir loģisks un loģiski nenovēršams ne tikai tāpēc, ka ietilpst “baltās” rases civilizācijas norieta kopējā procesā. Norieta ātrums ir atkarīgs no populācijas attīstības pakāpes: jo neattīstītāka populācija, jo noriets...


''Tikai latviešu postcilvēki ir spējīgi uz tik šausmīgu nelietību kā PSRS un nacistiskās Vācijas vienādošana.'' OK, Priedīša kungs, bet nu es gribētu saņemt paplašinātu skaidrojumu. Ar ko tad šie 2 monstri atšķiras? Būs, vai kā parasti tēlosiet beigtu zivi?

Atbildēt

Secinājums

24.06.2019. 05:48

»

stalins

A.P. uzvedas ka pubertates vecumaa esoss puisis.Vins izaicina visus nepareizos,bet to ir aiii cik daudz.Kad es mainiju pasi , man pajautaja par tautibu,es izvelejos tautibu nepieminet.Ta ir privata lieta.Domaju,ka ta ir ieveleta LR prezidenta privata lieta piederet pie kadas tautibas.Nu bet raksta autors...


Ja jau var izvēlēties tautību tad var arī izvēlēties vecākus,nepatīk šitie,paņem citus.Tāpat var izvēlēties tēvzemi,kultūru,tikumus un sirdsapziņu.
Tikai cilvēka būtību nosaka mentalitāte,un tā veidojas ģimenē,dzimtā , tautā.Savādāk sanāk bezsugas aita.

Atbildēt

stalins

24.06.2019. 05:25

»

A.P.

Latvijā postcilvēku ēras dinamika ir valdzinoša. Latvijā postcilvēku izdalījumu spraigums ir loģisks un loģiski nenovēršams ne tikai tāpēc, ka ietilpst “baltās” rases civilizācijas norieta kopējā procesā. Norieta ātrums ir atkarīgs no populācijas attīstības pakāpes: jo neattīstītāka populācija, jo noriets...


A.P. uzvedas ka pubertates vecumaa esoss puisis.Vins izaicina visus nepareizos,bet to ir aiii cik daudz.Kad es mainiju pasi , man pajautaja par tautibu,es izvelejos tautibu nepieminet.Ta ir privata lieta.Domaju,ka ta ir ieveleta LR prezidenta privata lieta piederet pie kadas tautibas.Nu bet raksta autors visviens to piedeves postcilvekiem.
Bet kopuma raksts ir daudz labaks ka ieprieksejie!Tajos bija tik daudz nesaprotamu terminu.bet es tacu neesmu valodnieks!

Atbildēt

ha, ha

23.06.2019. 15:19

Aktuāla problēma, precīzi novērojumi, pareizi secinājumi, vienīgi, sekojot šai loģikai, raksta autoru pašu varētu saukt par poststukaču.

Atbildēt

stalins

23.06.2019. 13:36

nacikiem bija zemcilveki un neculveki, bet nu ir jauna klase-postcilveki.Tie ir visi sie sikburzuji, potencialie arvalstu imperialistu agenti, cita starpa ari nihilisti un geji.Par parejiem skaidri definets nav.

Atbildēt

Tiesiskums

23.06.2019. 10:17

latvaniju vada SAULES MŪŽĀ vieda ragaiņi un DUBI otto,tāds dimžēl liktens tas nav labi,tas ir slikti.

Atbildēt

Žulis

23.06.2019. 09:54

Kas tad ir tie postcilvēki, kurus čekas aģents Priedītis „apdzied” gandrīz katrā savā rakstā un pie kuru rašanās viņš vaino latviešu tautas mentalitāti. Postcilvēki nav nekas cits, ka viņa paša karsti mīlētās kompartijas radīts produkts. Kompartija savulaik lielījās, ka ir radījusi jauna tipa cilvēku. Lūk, šis tad nu arī ir tas jaunā tipa kompartijas radītais indivīds un viņa pēcnācēji, kuri tagad nokļuvuši kapitālismā, var pilnībā demonstrēt savu īsto seju.
Cilvēka un cilvēces degradāciju nerada laikmeta dzīves apstākļi. Cilvēka degradāciju rada ideālu trūkums. Materiālisms un ateisms, ko Marksisma –Ļeņinisma ideoloģija iedēstija cilvēku apziņā ir laupījis cilvēkiem ideālus. Nekas vairs nav svēts, nekas nav cienījams. Tēvzeme ir tikai vieta, kur esi dzimis, bet tauta – idivīdu bars, kas runā vienā valodā. Dievs tikai pasaku tēls. Tie, kas atdeva savas dzīvības par tautu un tēvzemi – pilnīgi muļķi. Mīlestība, uzticība, godīgums naivas muļķības Par visu var ņirgāties, visam uzspļaut – tas ir tika kruti! Kas paliek pāri? Pāri paliek dzīvnieciskais egoisms, baudkāre, varas un slavas kāre. Un tas rada visu to, ko te tik spilgti apraksta Priedītis. Tāpēc nevajag te murgot ne par "strukturālās pārslodzes tendenci, bioloģiskās regresijas tendenci vai atavisma dumpja tendenci”. MATERIĀLISMS UN ATEISMS cilvēku apziņā ir cilvēku sabiedrības degradācijas īstais cēlonis. Visos laikos cilvēces attīstību virzīja cilvēki ideālisti. Cilvēki – materiālisti tikai parazitēja un izmantoja savā labā ideālistu sasniegumus. Jo vairāk sabiedrībā ir cilvēku ideālistu, jo veiksmīgāk notiek šīs sabiedrības attīstība. Jo vairāk cilvēku materiālistu, jo lēnāka attīstība. Domāju, ka varētu pat izskaitļot procentuāli pie kādām ideālistu – materiālistu attiecībām sabiedrības attīstība apstājas un sāk iet degradācijas virzienā. Tas tā īsumā.

Atbildēt

nu gan visas putrā

23.06.2019. 07:21

homo ir, sapiens ne vienmēr..........tas tiesa, bet Kariņš gan pie sapiens.Labāk būtu padomājis, kas maksāa valmieras škiedras parādus, tur gan sapiens nav, parastā shēma, aizņemas, nauda 'pazūd', mums jāglābj 'metalurgi'

Atbildēt

PIETIEK - A. P.

23.06.2019. 07:00

Šis teksts ir domāts lopiem. Tāpēc lietoju dzīvniekiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs lopu rīcībai. Tas attiecas uz jēdzienu “logoss”. Uzdrošinos šo jēdzienu attiecināt uz posta dzîvniekiem no bijušas padomju savienības telpas, lai viņu pazīmes kompleksi asociētu vienā vārdā. Kā kāda referātā sacīja Latvijas prezidents E. Levits - " Visi cilvēki ir dzīvnieki, vien cilvēks atšķirībā no citiem dzīvniekiem apzinās savas tiesības". Šoreiz būs par dzīvniekiem, nevis krekliem - tiesībām.

Dzirdu esejas lasītāja iebildes - arī dzīvniekiem ir tiesības!

Tā ir tiesa, Rīgā tagad visur bankās iedzīvotājus galvenokārt apkalpo tāda izskata indivīdi, kuri kinomākslā ir tipāžs idiotiem, kretīniem, neliešiem, bijušiem recidīvistiem. Savukārt to apsargi daudzviet ir sirmi večuki ar nenomaskējamu alu bundžu atveramo dunci, kā arī piespriestos gadus atsēdējuši pāraudzināti, jauki un draudzīgi tetovēti dīvaiņi, kuri ātri iesaistās sarunās ar skolasbērniem, tiem izskaidrojot, kā jāuzvedas bankā.

Eiropas pagātnē apsargu cilvēciskie tipi attiecīgajos laikmetos bija garīdznieks, bruņinieks, aristokrāts un buržujs ar savu buržujku.

Šodien jau katrs interesents viegli atšķir buržuju no buržujkas pēc izcilā ebreju fiziķa I. Godmaņa klīniskās ekonomikas metodoloģijas.

Īpaši šai lietā izcēlies premjers K. Kariņš . Kārtējā Rīgas Vasarsvētku draudzes uzrunā unikālo 585 karātu vērto darbu aizmirstot pieminēt. Neviens cilvēks tā nerunātu.

Vidusmēra cilvēks ir sadzīves cilvēks un ģimenes cilvēks. Viņa apziņa riņķo tikai ap banku un ģimeni.

Es bieži dzirdu balsis. Arī bankā, kad man lūdz pārskaitīt naudu. Mēs visi tiekamies ar tendenci, kura ir jādēvē par "strukturālo atavisma pārslodzi".

Atavisma dumpis negatīvi ietekmē visu sabiedrību daudzo banku sistēmu ietekmē. Sabiedrības dzīvi sāk pārklāt psihiskais gangsterisms, ja, skaitot naudu bankā, rodas tās iztrūkums vai pārpalikums..

Cilvēces vēsturē sociālā revolūcija vienmēr ir atavisma dumpis. Tas ir zemāko slāņu dumpis, lai dzīvi pielāgotu visas sabiedrības attīstības līmenim.

Piemēram, par mums visiem zināmajiem "585 un 999 karātu darbiem” to nekādi nevar teikt! Tas noteikti nav cilvēku logoss. Tāds logoss ir iespējams vienīgi pilnīgi citā dzīvnieku antropoloģiskās evolūcijas pakāpē.

Atbildēt

fakts

23.06.2019. 05:03

Viss ir daudz vienkāršāk,ir Priedīši un ir CILVĒKI.Diemžēl cilvēki ir mazākumā.

Atbildēt

čuvak

22.06.2019. 22:53

»

A.P.

Latvijā postcilvēku ēras dinamika ir valdzinoša. Latvijā postcilvēku izdalījumu spraigums ir loģisks un loģiski nenovēršams ne tikai tāpēc, ka ietilpst “baltās” rases civilizācijas norieta kopējā procesā. Norieta ātrums ir atkarīgs no populācijas attīstības pakāpes: jo neattīstītāka populācija, jo noriets...


Izbeidz jaukt latv(ij)iešus ar latviešiem(mušas ar kotletēm)!

Pat, ja latvieši būtu tādi neradījumi, kādus tu te mālē, tad sava niecīgā skaita dēļ(0,01 % kopskaita), viņi NEVARĒTU sabrūvēt 1/1000 daļu no tiem sū, kas ir sabrūvēts !!!

Atbildēt

dūmai dūmai

22.06.2019. 22:40

»

Mumins

Viss it kā saprotams, vien nav skaidrs, kāpēc tik asa attieksme pret "583 darbiem"? Kas tieši šajā izteikumā ir tik kritizējams? Lai arī autors iepriekš uz jautājumiem komentāros nav atbildējis, izpratnes šajā jautājumā man derētu vairāk


ar karoti tev baškā neviens neko neielies - tu tikai stulbu purnu tēlosi ka klausies un... turpināsi kladzināt bērnudārznieka 'kāpēc-kāpēc" !

Atbildēt

Latvis

22.06.2019. 22:38

Tas tā varētu būt, bet, es domāju, ka aiz mūsu vadoņiem, stāv cilvēki, kas šos vada un mēs tos varam tikai apjaust. Tas no Ventspils, būtu tāds "zibens novedējs", drīzāk, kāds Šķēle, Šlesers ...? Tā kā vadāmajiem ir jāpilda pavēles, tad viņi nevar rīkoties cilvēciski, jo pavēles ir jāpilda bez izrunāšanās, citādi var no rīta arī nepamosties.

Atbildēt

Mumins

22.06.2019. 21:30

Viss it kā saprotams, vien nav skaidrs, kāpēc tik asa attieksme pret "583 darbiem"? Kas tieši šajā izteikumā ir tik kritizējams? Lai arī autors iepriekš uz jautājumiem komentāros nav atbildējis, izpratnes šajā jautājumā man derētu vairāk.

Atbildēt

A vispār

22.06.2019. 20:53

Der padomāt - un vākt ziņas šajā lietā ...Par tematu, par autoru, par viedokļa vēsturi, par moskāļu iespaidu, žīdu un pārējo jevreju redzējumu utt. Vajg tik rakt !

Atbildēt

Burzuaziskais nacionalists

22.06.2019. 20:51

Atur ,tev ka vecam tautas ienaidniekam un kgb darbiniekam ,aicinam izbeigt nirgaties par latviesu tautu ...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: