Menu
Pilnā versija
Foto

Postpadomju mantojums un šmiga. Pirmā daļa

Pietiek lasītājs · 16.01.2022. · Komentāri (80)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ha-ha

17.01.2022. 16:35

Žēl, ka joprojām daudzi, protams tikai padomju okupantu diplomētie vietējie pakalpiņi,kādus 41.gada ķēra un bargi sodīja, joprojām uzdrošinās deldęt varas krēslus,nesodīti ņirgāties par tautu,slavēt kolaborantus t.i.veikt pretvalstiskus noziegumus joprojām nesodīti.

Atbildēt

Zaiga

17.01.2022. 14:09

»

hm

Pēc PVO 18. gada datiem vsvairāk alkoholu patērē...


Vai statistika nemelo un kas ir aizberga redzamā daļa ?

Atbildēt

Jautājums

17.01.2022. 14:01

»

Skumjais Bruņinieks

Jā..problēma, ja saka sovoku žargonā - "NA ĻICO...


Vai daudzi amata vīri, visos laikos, tiekot pie siltas vietas jebkādā ceļa ir zaudējuši pamatvērtību- pašdisciplīna ?

Atbildēt

Zaiga

17.01.2022. 13:50

»

reizēm tā notiek

Tauta neņemiet šo rakstu pierē,propogandistu kariņi


Neraksti tautas vārdā, alkohols ir daudzu ļaužu slimība visos laikos, kas atstājusi ietekmi uz cilvēka saprātu un mugurkaulu.

Atbildēt

.

17.01.2022. 13:22

»

+1


Tieši tā. Apskaužu lietuviešus un igauņus, kuri ar tiek parazītiem tikuši galā daudz labāk par mums, diemžēl. Un slimākais ir tas, ka mums ir daudz tautieši, kas neredz patiesību.

Atbildēt

-100

17.01.2022. 11:58

»

+1


Kur vairāk latviešu tur lielākas zemeņu fermās Īrijā.

Atbildēt

+1

17.01.2022. 10:56


Kur vairāk krievu tur sliktāka dzīve ,

tas ir neapgāžams fakts.

Atbildēt

hmm

17.01.2022. 10:46

»

drusku pārspīlēts

Lai cik man ļoti nepatiktu deputāti un visumā - tā arī ir, ka valda zema morāle, visatļautība varas gaiteņos, pāris piebildes...


Gerhardam 0,4 promiles bija apmēram pēc 4 stundām, kad viņam to testu uztaisīja. Interesanti, kāpēc tik ilgi stiepa gumiju? Parēķinot alkohola pārstrādāšanās laiku, incidenta brīdī viņš bija totāli piedzēries.

Atbildēt

Bezcers

17.01.2022. 10:03

Tautas nodzeršanās ir iekšēja emigrācija, vieglākais ceļš, tūlītējs risinājums sabiedrībai, kas nevalda pār savu dzīvi.

Atbildēt

Šokējoši

17.01.2022. 09:59

Par PM vienkāršoti, bet zināma taisnība ir. JV Kariņa valdība sevi pieteica ar PVN samazināšanu, alkohola lobēšanu. Kovid mājsēdes laiks iezīmējās ar alkohola tirzniecības uzplaukumu, nekontrolējamu tirzniecību pēc izsaukuma, jauna Alko tīkla ienākšanu ar veikaliem katrā miestā. Šokējoša pēdējo gadu tendence - kamēr Klusais centrs tiek atbrīvots no transporta un spēļu zālēm apkaimēs kvartāla robožās atvērti 3 jauni specializēti alkohola veikali, kas sadala tirgu pēc maka biezuma un sortimenta katrai gaumei, iespējām.

Atbildēt

Scherloks Holmss

17.01.2022. 06:38

»

jautrais

..raksta autors... slims cilvēks..pie tam stingri pavecs


pie kam viņam ir gremošanas problēmas,sieva-šuvēja,kura vāji redz ar labo aci,mājās ruds runcis vecāks par trīs gadi un vēl viņš paslepus atbalsta anarhistus…

Atbildēt

Dailonis sarkanajam izdzimtenim

17.01.2022. 01:40

»

Sarkanajam izdzimtenim

Politiska kļūda esot nesadarboties ar krievu okupantiem ??? Tu vispār apjēdz ko tikko pateici ? Tev atgàdināt par tiem kurus nomocīja vai šantažēja un nepiespieda sadarboties, atgādināt par tiem, ko trīs un četrās paaudzēs šī utaino mirlu banda terorizē un aplaupa


Tā kā Latvijā bija piekrišana tavam viedoklim, nestāties KP - tad nejautā tagad, kāpēc Lietuva saimnieciski šobrīd ir attīstītāka.
Leiši - kā lēma padomju laikos par Lietuvas attīstību paši, cik nu ļāva PSRS, tā lemj arī tagad.
Latvijā lēma Krievijas latvieši, starp tiem, protams, bija arī gudras galvas, piem. Jānis Peive, iebraukušie krievi, pat tādi, kuri ar kājām kāpa uz poda, un vēlāk arī daži latvieši, kuru viedoklis nespēja mainīt divu iepriekšējo grupu lēmumus, dažus taču aizsūtīja pat trimdā.
Ja latviešos bija tādi, kuri kūdīja nestāties KP un nelemt savu likteni kaut kādā mērā pašiem, kā leiši to darīja, un cilvēki tiem muļķiem uzticējās un paklausīja, tad nu tagad spilgti redzami ir šīs politikas augļi.
Bet tas jau par katru cenu ir jānoliedz, citādi tā diezgan dumji izskatās.
Tā ka, ja atsakies pats būt tajā vietā, kur lemj tavu likteni - tad nežēlojies, pats esi vainīgs, ja citi izlemj tā, kā nu to prot.
Tieši tāpat, kā tagad piānists to dara - Saeima krūmos, bet kaut kādi, pat neievēlēti pauti lemj mūsu likteņus, un uzliek daudziem iemauktus. Bet - paši tā gribam, vai ne?

Atbildēt

Fast and furious

17.01.2022. 01:38

»

alkoholisma importētāja lāsts

piekaam arī ne latvietis


Varoņu saraksta dalībnieks Nr.2 )))))

Džeki, rakstiet savus īstus vārdus lai būtu konteksts un atsauce uz jūsu piedzīvojumiem.

Atbildēt

hahaha

17.01.2022. 01:36

»

ha ha ha

Novēlu labu veselību un pilnu saprātu lai sagaidītu godam pelnīto spriedumu


paldies, nešaubīgi sagaidīsim tavu godam nopelnīto spriedumu pie pilna saprāta un labas veselības.

Atbildēt

kas ir PM

17.01.2022. 01:31

Ja raksta par postpadomju mantojumu, tad vispirms vajag definēt, kas ir tā postpadomija. Vai tie ir bandītiskie deviņdesmitie, kad lielākā daļa tautas nonāca totālā nabadzībā, kamēr izveicīgākie manījās likt pamatus savai topošajai bagātībai?
Citādi rakstā labi apkopoti šmigas izraisīti negadījumi tajā lepnākajā galā, tak jau arī bomzīši nav bez grēka, viņiem gan ir iemesls, lai sasildītos. Un arī pārējai tautas daļai, kam reizēm šķiet nesaprotami dažādi lēmumi un jaunākie morāliskie kritēriji, laikam ir kaut kas jāierauj, lai aplamības būtu vieglāk pieņemamas :)

Atbildēt

alkoholisma importētāja lāsts

17.01.2022. 01:13

»

jautrais

..raksta autors... slims cilvēks..pie tam stingri pavecs


piekaam arī ne latvietis

Atbildēt

ha ha ha

16.01.2022. 23:58

»

hahaha

ko tu pīpē, šizofrēniskais pekles neradījums


Novēlu labu veselību un pilnu saprātu lai sagaidītu godam pelnīto spriedumu.

Atbildēt

Antiņš

16.01.2022. 23:14

»

Tavs psihiatrs

taatad,ja latvieshi dzer-tad chekisti ir vainiigi.Lewits un Karinsh nav vainiigi


Levitam un Kariņam ir "postpadomju domāšana'. TFu!

Beidziet kaldināt šo sapuvušo izdomu par "postpadomju domāšana'. Domāšana un daba cilvēkam pastāv 1000 gadu, ir tūkstošu gadu domāšana, kā apčakarēt tautu, ja ticis pie mantas, pie varas, pie īpašumiem un bez pūlēm, dzīvo kā parazīts. Kāda viņiem "postpadomju domāšana"? Bandītiska domāšana.

Ja "postpadomju" būtu, tā būtu izcila domāšana, pareiza, komunista domāšana, godīga domāšana. TOREIZ bija tikai daži izredzētie lielvaras okupantu varas iemiesotāji - kompartijas nomenklatūra, viņu caurmērā ir nedaudz, lai šodien kaut ko ietekmētu. Zaga, laupīja, grāba tie, kuri bija kā ierēdņi, kuriem bija informācija, kuri palika pie teikšanas, privatizācijas, zemes un denacionalizācijas komisijas ierēdņi. Kad es aizgāju pie sava laba čoma Privatizāvcijas komisijas vadībā un lūdzu nodrošināt man likumīgu dalību kāda neliela īpašuma privatizācijā, viņš jutās bezspēcīgs, saka aizej lejā [pie meitenēm, parunā un [piedalies, būs viss kārtībā. Tās kā "svoloči" mānījās, ka objekts nav vē sagatavots privatizēšanai, atnāc rīt, parīt un tad saka - jau nokavēji. Tā vairākas reizes. Kur te "padomju domāšana" - jaunas meitenes, nepaspēja vēl samaitāties it kā.

Ieraušana, alkatība, mantrausība, negausība, korupcija bija kā "pandēmija", sasirga visi ierēdņi lapsenes tikušas pie sapuvušiem āboliem.

Augstākās Padomes deputāti - bijušie komunisti, pieņēma labus un pareizus likumus un lēmumus, bet stukači, godmanpapi un citi, grāba un rāva sev kabatās.

Izlasīju virsrakstu un rakstu tālāk nelasu, jo virsraksts pasaka, ka tiek maltas aplamības.

Atbildēt

ha ha ha

16.01.2022. 23:01

»

Ivars

Aizmirsi vienu ,,kāpēc". Kāpēc Latvija PSRS bija visbagātākā valsts bet tagad ES visnabadzīgākā


Ja Ivars Ivana dēls uzskata padomju okupantus par bagātību, tad Ivaram Ivana dēlam ir taisnība. Latvija ne tikai bija, bet vēl joprojām ir visbagātākā zeme ar šiem pekles neradījumiem, kas kremļa ķetnās ir kā bezlimita patronas hibrīdkara realizēšanai.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

16.01.2022. 22:46

»

Skumjais Bruņinieks

Jā..problēma, ja saka sovoku žargonā - "NA ĻICO...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski repŗesēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, pazemojoši gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni leksējošus “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Savukārt, tuvu aktuālajai tēmai: "Patiesībā – alkoholisms ir tipisks veģetārisms, jo grādīgie padzērieni tiek brūvēti galvenokārt no kviešiem (šņabis), miežiem (alus), kā arī no dažādām ogām un augļiem (vīns, burbuļvīns u.c. taml. vājgrādīgie strebekļi)." ;)

-------

Mediju ziņa (2009. gads): Šīs valsts saeimas "tautas kalps", saeimas "izglītības, kultūras un zinātnes komisijas" priekšsēdētājs un "narkologs" J. Strazdiņš ( ZZS jeb "hūtsmēslu naftaspāķi" ) esot publiski "paudis uzskatu, ka saeimai ir jāpārskata un jāatceļ pieņemtais lēmums par alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecības aizliegumu 1. septembrī Zinību dienā", esot informējuši saeimas "preses dienesta" funkcionāri...
------
Mediju ziņa (2008. gads): Šīs valsts parlamenta "tautas kalps" un "profesionālais narkologs" J. Strazdiņš ( ZZS jeb "hūtsmēslu naftaspāķi" ) esot publiski paziņojis, ka "neuzskata, ka Latvijas parlamentam būtu jāņem paraugs no Lietuvas kolēģiem, ierosinot pilnībā aizliegt alkohola tirdzniecību saeimas ēkā". "Glāze alkoholiska dzēriena, kas parlamentāriešiem ir pieejama saeimā, neietekmē tautas priekšstāvju uzvedību negatīvi, tādos gadījumos gan arī jūtams attiecīgi aromāts, bet tas nerada ne garīgus, ne rīcības traucējumus", esot apgalvoja šis "tautas priekšstāvis" Strazdiņš...
------

"Šo "valsti" vieglāk 'stūrēt tvaikā'!..."
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” - 6.12.2008., Nr.6. )

'Slīps biedrs' tēlo "narkologu":
"Nav problēmu, ja 'nomest ogu',
Grib "tautas kalpi" Augstā Mājā ~
Mums 'nestrādājas dūšā vājā'!

Kam dienas beigās 'dūņās ragi' ~
No rītiem "iekustēties" smagi,
Bez 'sotaka' (ar 'zaci') nāktos:
'Pa sauso "darbam" nesavāktos'!

Vai "priekšstāvis" var 'spamu bīdīt',
Un "kanceli" kā lopiņš mīdīt,
Ja nav 'uz krūti uzņemts' laikā?!
Tas forši sanāk tikai 'tvaikā'!

Vai "tautas kalpam" jēga kāda,
Būs "balsot" tā, kā 'īkšķis rāda',
Ja iepriekš nebūs 'ieņemts māgā'?!
Tas, 'biedri', nevar sanākt lāgā!

Vai 'SILES biedram', kad šis snaudīs,
'Spams' netraucēs, ko citi paudīs,
Ja šim nav 'aizliets mūlis lopā'?!
Tas "skaidrā" 'nelīmējas kopā'!

(Pats, cita starpā, 'immer pampu',
Pirms sēdes 'sametis pa lampu' ~
Ne runas traucē 'sust', ne zvani...
Kas skaidrā(ks) - nobalso par mani...)

Šis "argumentu kopums" 'rāda' ~
Bez 'dropes' - "profīta" nekāda,
Pa Augsto Māju "mērkaķoties":
Mums, 'biedri', vajag 'uztankoties'!

Kā 'ļečītājs' - es ("skaidrā") saku:
Kurš valkā "tautas kalpa" fraku,
Tam - 'jāizraksta' (katru dienu!!),
Par smagu "darbu"... ne jau pienu:

Lai "valsts" 'haļavas šmigu' gādā,
Priekš katra 'SILES kamerāda' ~
Tas "atmaksāsies" (īsā laikā):
Šo "valsti" vieglāk 'stūrēt tvaikā'!..."
...
Šļupst "tautas kalps" ar "ārsta" 'šeini':
"Pa 'šļonckai iemest' - tas ir feini!!!
(Ja vien - kāds teļš uz 'dullu galvu',
Ko nesāk 'SILEI maukt pret spalvu'...)"

-------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Viedais Anonymous

16.01.2022. 22:31

Viedais Manels ar savu pseidonīmu vairs neraksta komentārus. Tālab ikviens, kas raksta ar šā niku ir Kreisais Manels jeb opušennijs trollis.

Atbildēt

Tolerantais parčiks

16.01.2022. 22:29

Uz to mums atkal jāiedzer! Prozit! Un par Teikas virsvadoni Viedo Manelu uz otro kāju! Prozit!

Atbildēt

Tavs psihiatrs

16.01.2022. 22:21

taatad,ja latvieshi dzer-tad chekisti ir vainiigi.Lewits un Karinsh nav vainiigi.

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

16.01.2022. 22:16

Tieksme uz dzeršanu ir otra vispārēja latviešu tautas pazīme. Maigi uzupurēdamās, mātes dalās pasniegtajā degvīna glāzē ar saviem zīdāmajiem bērniem. Četrpadsmit gadu veci zēni un meitenes dzer degvīnu, nesaviebjot seju; un starp vīriešiem un sievietēm reti atradīsim tādus, kas nepiedzertos katru svētdienu, it sevišķi tad, kad viņi bijuši pie dievgalda. Ja tiem šim nolūkam trūkst naudas, tad vīrieši nes pārdot labību, bet sievietes — savas drēbes.

Atbildēt

Ivars

16.01.2022. 22:14

»

Žulis

Pareizi, vaina par to, ka Latvija tiek izzagta, tauta iedzīta nabadzībā un beztiesībā jāuzveļ alkoholam un postpadomju mantojumam. Kaut ko vēl "gudrāku" laikam izdomāt nav iespējams. Ja nu vienīgi vēl vainot atmosfēras sastāva īpatnības virs Latvijas teritorijas...


Visumā pareizi, bet vēl viena vissvarīgākā lieta. Krievu komunistiskais okupācijas režīms nomainīts pret ASV imperiālistisko okupācijas režīmu kurš daudzkārt izsmalcinātāks un nežēlīgāks pret iezemiešiem.

Atbildēt

Ivars

16.01.2022. 22:03

»

Skumjais Bruņinieks

Jā..problēma, ja saka sovoku žargonā - "NA ĻICO...


Aizmirsi vienu ,,kāpēc". Kāpēc Latvija PSRS bija visbagātākā valsts bet tagad ES visnabadzīgākā?

Atbildēt

Sarkanajam izdzimtenim

16.01.2022. 21:43

»

Dailonis saskumušajam bruņiniekam

Varu atbildēt uz jautājumu: Meklējot atbildi uz "kulminācijas " jautājumu..jāpadomā - kāpēc Padomju laikos no visām trim Baltijas republikām latvieši vispamatīgāk līda Maskavai un krievam pakaļā? Utt...


Politiska kļūda esot nesadarboties ar krievu okupantiem ??? Tu vispār apjēdz ko tikko pateici ? Tev atgàdināt par tiem kurus nomocīja vai šantažēja un nepiespieda sadarboties, atgādināt par tiem, ko trīs un četrās paaudzēs šī utaino mirlu banda terorizē un aplaupa ?

Atbildēt

Tētiņš Baltais

16.01.2022. 19:58

»

Bet mīļie,

Izdalot visu uzskaitīto ar 30 gadiem, mēs taču sanākam- ļoooooooti maz alkoholu mīlētāji


Nu bet ja ierauj kādu čarku,tad jautrāk iet i dziedāšana,i dancosana!

Atbildēt

Bet mīļie,

16.01.2022. 19:52

Izdalot visu uzskaitīto ar 30 gadiem, mēs taču sanākam- ļoooooooti maz alkoholu mīlētāji!!!

Atbildēt

Dailonis saskumušajam bruņiniekam

16.01.2022. 19:36

»

Skumjais Bruņinieks

Jā..problēma, ja saka sovoku žargonā - "NA ĻICO...


Varu atbildēt uz jautājumu: Meklējot atbildi uz "kulminācijas " jautājumu..jāpadomā - kāpēc Padomju laikos no visām trim Baltijas republikām latvieši vispamatīgāk līda Maskavai un krievam pakaļā? Utt.
---------------
Tāpēc, ka Lietuvā, iespējams, arī Igaunijā vietējie masveidā sastājās PSKP, izveidoja visus tos birojus, kuros tad lēma paši savu likteni. Ja tu neesi biedrībā, kura lemj par tavu likteni - tad tevis nav vispār!
Līdz ar to - lēmumus pieņēma vai nu Krievijas latvieši, vai krievi. Stučīja tie, kuriem pašiem virs galvas karājās "cirvis", vai "nabadziņi", kuriem iegribējās savu kaimiņu īpašumus, māju, gotiņu, vai sazin ko. Kas tie bija nav grūti iedomāties.
Tāpēc, ka lēma citi, nevis latvieši, tika daudzi latvieši aizvesti un urāna raktuvēs nogalināti, tāpēc tieši šeit bija krievu armijas Baltijas grupas pavēlniecība, tanku karaspēks un arī kodolraķešu palaišanas šahtas, vismaz vienu vietu zinu, kur bija arī šīs raķetes izvietotas.
Tā ka bija izdarīta liela politiska kļūda, saistībā ar komumistisko partiju, par kuru maksājam vēl tagad. Taču atzīt šo politisko kļūdu nevienam līdz šim nav bijis pa spēkam.
Viss pārējais, ko te melsi - ir prasta demagoģija.

Atbildēt

Fast and furious

16.01.2022. 19:30

»

holly molly

Straume šonedēļ? Kaut kāda deja vu sajūta... Tas taču bija tik sen... Vai šis tiešām ir svaigs raksts


“gadījumi, par kuriem tika rakstīts presē pedējos 20-30 gadus”

Atbildēt

holly molly

16.01.2022. 19:25

Straume šonedēļ? Kaut kāda deja vu sajūta... Tas taču bija tik sen... Vai šis tiešām ir svaigs raksts?

Atbildēt

turpinājums

16.01.2022. 19:23

»

sertifikāts

Zaļais pūķis turpina plosīties? Bet kā lai neplosās. Domājat ka dzērājšoferiem nebūs ko teikt? Un kā vēl būs. "Ceļi slikti, ceļazīmes ačgārnas, skaidrā nemaz nav iespējams braukt, acu gaišumam vismaz kādu šļuciņu vajag


Atsevišķs stāsts ir par dzērumā pie stūres pieķertajiem ministriem. Vispār jau ministram pienākas šoferis kurš viņu vadā, bet ministram pašam būtu jāsēž pakaļējā sēdeklī kā pasažierim. Tomēr tipiskais ministrs pats raujas uz šofera vietu un sūta šoferi mājās (es pats taču šofera dēls, šoferēšana man ir asinīs). Tātad - zaļais pūķis komplektā ar stūrētgribu.

Atbildēt

sertifikāts

16.01.2022. 19:13

Zaļais pūķis turpina plosīties? Bet kā lai neplosās. Domājat ka dzērājšoferiem nebūs ko teikt? Un kā vēl būs. "Ceļi slikti, ceļazīmes ačgārnas, skaidrā nemaz nav iespējams braukt, acu gaišumam vismaz kādu šļuciņu vajag".

Atbildēt

online

16.01.2022. 18:45

I can only give you one piece of advice - find out the exact names of the people who humiliate you. The state will not launch any investigations. If it starts, then to no avail ...........w.w.w.n.o.w.3.7.c.o.m.

Atbildēt

Nu bet protams

16.01.2022. 18:33

»

hm

Pēc PVO 18. gada datiem vsvairāk alkoholu patērē...


Acīmredzot viens no saraksta varoņiem ))))

Atbildēt

Nedzērājs

16.01.2022. 18:07

»

drusku pārspīlēts

Lai cik man ļoti nepatiktu deputāti un visumā - tā arī ir, ka valda zema morāle, visatļautība varas gaiteņos, pāris piebildes...


Savus alkohola murgus vari sludināt ģīmim attēlā:
https://m.pietiek.com/raksti/cik_erti_var_turet_uz_aka_prokuroru___zala_puka__draugu/

Atbildēt

hm

16.01.2022. 18:06

Pēc PVO 18. gada datiem vsvairāk alkoholu patērē:
Moldāvijā - Lietuvā - Čehijā - Vācijā - Nigērijā - Īrijā - Luksemburgā - un goda pilnajā 8. vietā atrodas Latvija.
Autoraprāt tās visas iepriekšējās 7 valstis arī sirgst no PM?
Cik daudz vajag izdzert ... lai šādas domas ienāktu galvā.

Atbildēt

ha-ha

16.01.2022. 17:51

Barikādes nav beigušās.Tās tika celtas lai noturētu padomju varu.Ne jau velti to organizātori veļ vainu uz Gorbačovu,kurš neesot licis iznīcinat tās.Tagad to organizātori regulāri svin savu uzvaru,karina medāļas,dala amatus,bonusus un atkal velti gaida,kad viņus kāds patrieks,kaut jaunas ziepes ir savārītas neatgriezeniski vairumaā,bet padomju nomeklatūra sēž savās barikādēs,ir jau izaudzinājuši sev maiņu,bet latvieši labāk aizbrauc nekā ķerās pie šo padomju mantinieku patriekšanas no tik ienesīgajām barikādėm.

Atbildēt

Barbaru izslepkavotā Novgoroda

16.01.2022. 17:11

»

Žulis

Pareizi, vaina par to, ka Latvija tiek izzagta, tauta iedzīta nabadzībā un beztiesībā jāuzveļ alkoholam un postpadomju mantojumam. Kaut ko vēl "gudrāku" laikam izdomāt nav iespējams. Ja nu vienīgi vēl vainot atmosfēras sastāva īpatnības virs Latvijas teritorijas...


Vienvārdsakot parazīti, orki, somugri jeb vikingi. Iesaku noskatīties vēstures stundu, lai saprastu kādēļ tāds secinājums.
https://youtu.be/yBj3XA0EicI

Atbildēt

Viss Saeimas sadtāvs bija piedzēries,

16.01.2022. 17:00

»

Kuram te vēl nav skaidrs,

ka visi pieķertie alkohola reibumā arī noziedzīgus nodarījumus izdarījuši alkohola iespaidā...


, ko autors nemin, kad naktī balsoja par 88 likumgrozījumiem žīdu politikas stlā - naktī!!! Kad tas bija? Kad Godmanis uztaisīja Parex afēru kopā ar žīdu Eiropas Komisju. Valsts kase bankrotēja. SVF prasīja līgumu, lai aizdotu naudu un steigšus bez iedziļināšanās nobalsoja par 88 likumu grozījumiem piedzērušies Saeimas deputāti. Dzēra, lai neaizmigtu. Cionistu skola! Naktī ASVKongresā nobalsoja, izveidojot FRS, kas kļuva privāta ar visu usd naudas drukmašīnu! Arī 13. Saeima ir balsojusi naktī. Kariņa valdības hunta arī naktī pieņēmusi tumšus lēmumus kovid sakarā.

Atbildēt

Kuram te vēl nav skaidrs,

16.01.2022. 16:28

ka visi pieķertie alkohola reibumā arī noziedzīgus nodarījumus izdarījuši alkohola iespaidā?

Secinājums ir tikai viens - vainīgais ir zināms. Tas ir Kremļa mūžsenaiz ierocis - vodka un ar vodku saistītās tradīcijas darba vietā.

Ja SSSR okupantu nebūtu Latvijā tik daudz, mazāk būtu negadījumu, kas saistīti ar vodku un krievu vaodas lietošanu, bļeģ!

Jobansrots! Paskatieties uz Saskaņas mordām katrā Saeimā! Tām pat nav jārij vodka - pēc purniem redzams, ka alkoholiķi - diversanti. Tas pats Dogopolovs! Vienmēr piedzēries, jo atrodas citā kultūras telpā, ko necieš!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: