Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mjā....

19.01.2021. 15:06

»

Vienkārši drausmīgs raksts

Autors, izvēloties faktus, melus, puspatiesības, atspoguļo pats savu mazvērtības kompleksu nomocīto iekšējo psiholoģisko “es


Precīzi. Caurkritušais politiskai manipulatoriņš un pildspalvu virpinātājs pēc pēdējām vēlēšanam sajutis, ka košajam politiskajam balagānam aizbraucot tālāk, ir atstāts sētmalē, palicis pavisam nervozs. Labs piemērs bija "smalkā" kundziņa neadekvātā histērijas lēkme vēlēšanu naktī. Un ar šo rakstiņu "speciālists" acīmredzot naivi cer sev sagatavot nelielu tramplīniņu, lai ielektu jaunā pseidotolerances vilciena pēdējā vagonā. Bet pats nav pārliecināts, vai tas izdosies, tāpēc pēc principa 'Labs labu nemaitā' sametis sava politiskā viruma katlā visu, ka gadījies pie rokas - Hitleru, Trampu, Teksasu un Dievs vien zint tik ko vēl. Nu īsti nervozs palicis.

Atbildēt

Patlaban

19.01.2021. 09:11

Saradušies daudz Hitlera kritizētāji, ieskaitot liepnieku. Ko tik viņš nav plānojis! Īpaši rakstot Mein Kampf! To, ka krievi plānoja iekarot visu pasauli, jurģītis nav dzirdējis.

Atbildēt

Rakstā ir muļļības

18.01.2021. 12:14

»

Puma

Lasīju par Trampu, Hitleru un brexit Anglijā, bet starp rindām redzēju Latviju. Reiz Atis teica: "..nav vērts cūkām bārstīt pērles!". Labāk gan man patika Jūsu raksts par pūļa gudrību. Ja vēlēšanās mums būtu iespēja balsot par personībām , nevis tukšām partijām, tauta atrastu pareizos cilvēkus...


Jā, piekrītu - viss par Latviju. Liberālais kreisais marksisms rietumeiropa valda tikai pēdējos 20 gadus. Zinātnes sasniegumus līdz šim veicinājuši dziļi un ne tik dziļi reliģiozi ebreji un kristieši. Eiropas savienības ideju ielicis Roberts Šūmanis, kurš apsvēra, vai but politiķim, vai tomēr iet garīgajā aicinājumā.

Atbildēt

pie kājas

17.01.2021. 19:37

Amerika. Jurģi, kas notiek Latvijā? tam nevajag tik daudz vārdu. vai atceries, ko teica Gebelss? iedod man masu informācijas līdzeklus un es no jebkuras teutas uztaisīsu cūku baru!
Kariņš ir dabūjis masu informācijas līdzekļus. Tautai un opozīcijai ir palicis PIETIEK.. Nav daudz, vai ne, nūģi?
kariņs maksā žurnālistiem , lai tie neskartu sāpīgās tēmas, nerīkotu diskusijas un brīvos mikrofonus.
Tu zini tikpat labi kā mēs, ka vairums tautas ir gatavs ieskrējienā nosist jebkuru no Koalīcijas.Tu zini, ka tikai armija ir viņu glābiņs uz laiku.Aizveries un nebojā gaisu, liberast.

Atbildēt

Puma

17.01.2021. 17:51

Lasīju par Trampu, Hitleru un brexit Anglijā, bet starp rindām redzēju Latviju. Reiz Atis teica: "..nav vērts cūkām bārstīt pērles!". Labāk gan man patika Jūsu raksts par pūļa gudrību. Ja vēlēšanās mums būtu iespēja balsot par personībām , nevis tukšām partijām, tauta atrastu pareizos cilvēkus.
Jāmaina vēlēšanu likums!

Atbildēt

:)

17.01.2021. 17:24

»

Juris

Paldies, labs raksts...


+100%

Atbildēt

Kristīne Rulle

17.01.2021. 16:53

»

дурак латыш

dura,apēd citronu


Tev lielisks, atbilstošs lietotājvārds 👍

Atbildēt

Latvenergo kukuļošanas lietas

17.01.2021. 16:51

Bijusī Rīgas Enerģētikas aģentūras direktore Maija Rubīna "Facebook" norāda, ka ieguvuma vietā rīdziniekiem 2019. gadā pieauga siltuma tarifs par 17%, bet valsts ekonomikai nodarīti zaudējumi kopš 2017. gada trīs līdz piecu miljonu eiro apmērā gadā, jo saražotais siltums no Rīgas TEC, ražojot elektrību, piespiedu kārtā bijis jāizpūš gaisā.

Atbildēt

re, kā

17.01.2021. 16:29

profesionāls politmelu tehnologs apcer savas pamatnodarbošanās nianses...

Atbildēt

Uldis

17.01.2021. 16:24

Zināma līdzība ir. Abi izdarīja visu savu valstu varenības veicināšanā un guva neiedomājamus panākumus un abi galā zaudēja. Ja Vācija tika okupēta un vācu tauta nospiesta uz ceļiem un vadonis bija spiests bēgt, tad okupanti ASV ir Piektā kolona, padibeņu mazākums, bet veselīgā, lielākā ASV tautas daļā, pirmo trīs, Zelta gadu laikā, ir iedīgusi trampisma sēkla un prokremliskiem zagļiem, parazītiem un pederastiem, neizdosies noturēt varu.

Atbildēt

Zuda interese tiklīdz sākās Trampa salīdzinājumi ar Hitleru

17.01.2021. 16:19

Un pats galvenais - Tramps līdz kļūšanai par prezidentu izklaidējās pasākumos kopā ar Demokrātiem - to pašu Klintoni, ar kuru viņš vēlāk sacentās lai iekļūtu amatā. Latvijas politikā diez vai tas būtu bijis īpašs fakts, ka Tramps apmeta kažoku un no Demokrāta kļuva par Republikāni. Vai kā jau pieminēju iepriekšējā komentārā Demokrātu partija aizslīdēja pa kreisi ceļā uz gaišā komunisma celšanas tāli, kas nu jau ir saražojusi gan Pavļika Morozova sekotājus, kas politikas dēļ upurē savus vecākus, gan arī hubveinīnus, kas gatavi iznīcināt visu un visus, kas kaut mazliet apdraud vienīgo patiesību, kas viņiem zināma.

Atbildēt

Zuda interese tiklīdz sākās Trampa salīdzinājumi ar Hitleru

17.01.2021. 15:57

Trampa un Hitlera salīdzinājumi cirkulē jau līdz bezjēgai un Trampa bloķēšanu Twiterī pavadīja viņa salīdzināšana ar Hitleru sociālajos mēdijos īpaši salīdzinot Hitlera neizdevušos puču(kuram ar Kapitolija protestiem nav nekā kopīga) un šis salīdzinājums aizgāja tik tālu, ka tika salīdzināta Hitlera metodes pret ebrejiem, kas ir apbrīnojami jo šīs propagandas rezultātā tiem, kas izplatīja to, ka Trampam jau ir asinis uz rokām kā faktu, spītīgi tika neredzēts anti-semītiskās retorikas uzplaukums BLM un antifa kustību darbībā un to, ka pēdējos gados visasiņainākie uzbrukumi ebrejiem nu jau tiek pastrādāti ar afro-amerikāņu rokām. Un pie tā visa ir vainīga Demokrātiskā partija, kas savā uzskatu evolūcijā ir pamatīgi mainījusies atšķirībā no Republikāņiem un pārējiem:
https://thepoliticalinsider.com/pew-democrats-extreme/"Svarīgi pievērst uzmanību, ka gan Hitlers, gan Tramps izmanto jaunas komunikāciju tehnoloģijas un paņēmienus"
Šī ir puspatiesība un atbilstoši autora definīcijai arī meli - ne tikai Tramps viens pats izmanto šādas metodes, bet reti kuŗš veiksmīgs politiķis ASV(un ne tikai) to nedara. Trampa panākumu atslēga ir ka viņš spēja notroļļot tos, kas līdz šim bez jebkāda pretspara un ierobežojumiem nodarbojās ar visas sabiedrības troļļošanu savu sabiedroto uzskatu paudēju organizēšanu un turēja pilnīgā terorā pārējos, izplatot melus par to, ka:
Visi baltie bija vergturi, kaut vergturi bija arī melnie un par vergiem pašā sākumā bija verdzībā pārdotie Britu kolonisti par noziegumiem vai par parādiem
Nemaz nepieminot to, ka to āfrikāņiem kas ierodas no Āfrikas nav nekādu tiesību pieprasīt sev asinsnaudu, jo pašu senči ķēra, ēda un tirgoja eiropiešiem un musulmaņiem vergus.

Stipri apšaubāma ir teorija par to, ka Tramps ir lasījis Main Kampf un iedvesmojies tieši no Hitlera mācībām. Es nekad neesmu lasījis Main Kampf un secinājumi par sabiedrības vidējo stulbumu un nepieciešamību to ietekmēt man ir radušies neatkarīgi tieši biznesa metožu pētīšanas dēļ, kur vienīgā iespēja kaut ko sasniegt ir pieņemt, ka starp visiem cilvēkiem atradīsies tāds idiots, kas spēs sagraut esošo sistēmu, tāpēc ir jārēķinās ar idiotiem nevis jātaisa sistēmas, kas kalpo gudriem cilvēkiem, jo formula visa bara IQ IQ, kas ir stulbākajam bara loceklim.

Cilvēku veido informācija - tā ir barība smadzenēm un ja ikdienā cilvēkam baro idiotisku informāciju, tad cilvēka prāts pielāgojas. Un ja sabiedrībā ir atļauts muļķot cilvēkus un panākt rīkošanos ar meliem - kā pēdējā apgalvojumā UK par to, ka jaunais covid paveids ir bīstamāks par iepriekšējo, nevis patiesība ka 1) cilvēki neievēro likumu, kas ierobežo viņu dzīvi, ieslodzot tos mājās kā cietumā 2) paši ierēdņi tā īsti nesaprot kā tikt galā ar covid problēmu, kas spēj izplatīties pa gaisu, kuru spēj pārnēsāt dzīvnieki un kas spēj izplatīties arī ar putnu palīdzību(Austrālija šī iemesla dēļ izlēma neriskēt un nošāva pasta balodi), kas dzīvo un spēj vairoties VISMAZ 2 dienas arī jau miruša cilvēka organizsmā utt. Ko var teikt par to, ka sabiedrības ietekmēšanai ierēdņi jau kopš valstu pirmssākumiem melo bez jebkādām problēmām un acīs skatīdamies, jo pēc nedēļas šie meli jau būs neaktuāli, jo ne visi cilvēki ir ļaunatminīgi.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

17.01.2021. 14:36

Neticiet jurčām, Liepniekiem un apiņiem. Visi, kas bijuši pie siles, alkst pastrēbties vēl. Visi šie un citi patosa pilnie teksti tiks 5 minūtēs aizmirsti, tikko kādam no šiem "cīnītājiem" tiks piedāvāts iekārojams amatiņš vai cita iespēja pasildīt konta atlikumu.

Atbildēt

millers

17.01.2021. 14:18

»

Vienkārši drausmīgs raksts

Autors, izvēloties faktus, melus, puspatiesības, atspoguļo pats savu mazvērtības kompleksu nomocīto iekšējo psiholoģisko “es


kādreiz rodas jautājums,-kur rodas debiloidi,kuri var pateikt-drausmīgs raksts? jums tajā bumbā,ko citi sauc par galvu ,mēslu vairāk,kā pilsētas kanalizācijā ,bet,pārējais-instinkti,-ēst,dirst,gulēt un čakarēties

Atbildēt

Sekli

17.01.2021. 14:09

Jurgi! neblamē savu brendu. Pats zini, ka Tramps nemelo vairāk kā oficiālie mēdiji. Tas, ka melo savādāk, tas gan. Politiķi nekad nav iztikuši bez meliem un puspatiesībām. Šobrīd ir cita problēma. Apkārt tik daudz melu un propogandas, ka patiesībā reti kurš tic medijos teiktajam un rakstītajam.
Labāk būtu pakomentējis Klausa Martina Švābes darbiņu par lielo restartu un saistibu ar Covidu. Tas būtu interesantāk.

Atbildēt

Šveiks

17.01.2021. 14:07

Rakstiet mūsu žurnāla nodaļai “Dzīvnieki par dzīvniekiem”, – turklāt paturot prātā pašreizējo politisko situāciju!

Atbildēt

?

17.01.2021. 14:05

»

Dollārs

Tik garš raksts, ka apnika lasīt! Laikam jurģim maksā par burtu skaitu plus vārdu skaitu rakstos


cik zales ir jaizpipe,lai sadu ,,rakstu,, par anglosaksu degeneratiem uzceptu?

Atbildēt

Dollārs

17.01.2021. 13:48

Tik garš raksts, ka apnika lasīt! Laikam jurģim maksā par burtu skaitu plus vārdu skaitu rakstos.
Murgs kaut kāds.

Atbildēt

Neko jaunu

17.01.2021. 12:51

vai racionālu neuzzināju.Palagisms.

Atbildēt

Jurģi,

17.01.2021. 12:29

Bet kā ir šeit? Popularitātes reitings Kariņam ir -10.Uz Lukašenko un Putina fona viņs ir diktators bez tautas atbalsta.Turas pie varas ar policijas terora un nopirktu mass media palīdzību.Visi mediji, atskatot LA, NRA un pietiek- melo varas uzdevumā.Vietejie baidenisti uzurpējuši varu un ignorē tautas viedokli. Diskusijas publiskā telpā beigušās.Krievijā ir opozīcijas radio un TV. Bet šeit? Jurģi , izbeidz piesārnot ēteru.Šeit ir diktatūra un vara ir pārkāpusi sarkanās līnijas un , visticamāk, tiks noslaucīta. Vārda brīvība tiks atjaunota.

Atbildēt

Kristīne Rulle

17.01.2021. 12:28

Rakstu lasīju ar baudu, gan satura, gan izcilās gramatikas dēļ. Paldies par baudījumu.

Atbildēt

Derdz

17.01.2021. 12:06

Mēs uz menesi esam izkāpuši, patiešām, vairs nekāpjam, kāpēc par to kā tad nerunā un ņemot tehnoloģiju attistību bez maz vai dzīvit tur vajadzētu, bet klusums, kā tikai masu medijos, slavē ka bijām reiz, bet kā tagad, klusums, noklusē kaut ko ka lido vai nelauj lidod jeb tas tikai sacensību teātris, un tehnoloģijas nav vēl tādas, tikai virs debesim pa debesim

Atbildēt

Muziks

17.01.2021. 11:04

Tramps ir Muziks ,bet tu ?

Atbildēt

Nu bet

17.01.2021. 10:52

Interesants darbs. Paldies par to.

Papildus, ja ir laiks var pakomentēt būtisko iezīmi, kas valda sabiedrībā un lieliski redzama arī šī raksta komentāru autoru (liela daļa) izpausmēs - nespēja darbu skatīt kā atsevišķu unikālu darbu, bet vienmēr meklē vājus ieganstus kritikai, trūkumiem utt., lai gan paši nav spējīgi pat uztvert domu un vēstījuma būtību, jo ar pirmajiem lasītajiem vārdiem jau ir negāciju pārņemti. Katrs zina kā labāk vajag,- vienmēr un visur, bet patiesībā parāda, ka iesprūduši vienā no attīstības posmiem.

Prieks, ka ir arī starp šiem zema pašvērtējuma indivīdiem, ir arī iemaisījušies daži, kas spēj novērtēt labu darbu.

Neskatoties uz to, ka Liepnieka kungs ir ar neglaimojošu vēsturi un ne tikai to, viņam tomēr ir no Dieva doti talanti. Šad un tad tie spoži izpaužas.
Lai visiem lieliska diena.

Atbildēt

Indullis Durka

17.01.2021. 10:45

Zīmi ar atļauju nevalkāt masku skolā drīkstēs izsniegt tikai psihiatrs.

Atbildēt

TTT

17.01.2021. 08:59

»

tv36

Šādus epitetus, acīmredzot, izvēlas intelektuālie spīdekļi, ja...


Intelektuālis diez vai otru cilvēku nosauks par stulbu. Autors ir ar Papuli vienä līmenī.

Atbildēt

vilis

17.01.2021. 08:01

Nelasīju,bet nosodu.Raksts par garu

Atbildēt

tā viš i...

17.01.2021. 07:11

nav fiziski iespējama eksistence ne patiesībai, ne meliem, ne faktiem ne kam citam līdzīgam, jo katrs indivīds jebkuru no nosauktajiem redz un uztver pa savam.
jebkurš kurš izsakās ar šo terminu starpniecību deklarē tikai savu viedokli.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

17.01.2021. 02:42

Puikiņš sastresojies? Pelnīti, pelnīti. "Idiotu" ticība "sazvērestību teorijām" nav radusies klajā laukā. Varas un pietuvināto meli, meli un vēlreiz meli šo neticību "pareizajām" teorijām ir kultivējuši LV nu jau gandrīz 30 gadu garumā, ES un ASV - iespējams, stipri ilgāk. "Idiots" paņēma ieroci, iebruka picērijā un šāva? Pamelojiet vēl vairāk, vēl un vēl (autors kā nekā savulaik koordinēja un vadīja Tautas partijas priekšvēlēšanu melu kampaņu, tāpēc trīceklīša satraukums ir visnotaļ saprotams), un tādu "idiotu" skaits nebeigs palielināties. :)

Atbildēt

Solī

17.01.2021. 01:56

No raksta sapratu, visa mūsu valdība, sākot ar prezidentu, premjeru, ierēdniecību utt ir kompleksaini, aizvainoti un ļoti varaskāri. Varbūt. Bet ko ta piedāvā vietā? Tos pašus. Jo tie ir tie profesionāļi. Jā ,laba skola. Kādreiz šādus rīmētājus sauca par plānā galdiņa urbējiem jeb tukšu salmu kūlējiem. Uzrakstīts ir tāpēc, ka sarakstīts.

Atbildēt

Pašiem savs KNAB

17.01.2021. 01:01

»

tv36

Šādus epitetus, acīmredzot, izvēlas intelektuālie spīdekļi, ja...


Kļūdīties protams var katrs un tas nebūtu nekas nosodāms, bet ja kļūdās sistemātiski un vēl amatpersona, turklāt galarezultātā gūstot pašlabumu, tad tā vairs nav kļūda, bet krimināli sodāma rīcība. Žēl likumi sen izdzisuši no kodeksa.

Atbildēt

MI

17.01.2021. 00:37

»

Jurģis izskatās gudrs

Bet pusmācīts. Skaidri var redzēt atšķirību. Lietas aplūko no vienas puses. Šauri un egoistiski, paštaisni, pastulbi...


Nepiekritīšu.

Protams ir lietas par ko var pastīvēties. Bet kopumā neko tik dziļu, plašu un kopumā sakoncentrētu es pēdējā laikā neesmu lasījis.

Par ko pastīvēties?
Man pietrūkst augsnes.

Manā skatījumā ādolfa ceļš nebūtu ejams, ja Vācijai nebūtu Pirmā Pasaules kara sekas.

Otrkārt.
Lielbritāniju es izjūtu mentāli, jo daudz laika esmu tur pavadījis un uzsūcis to gaisotni starp viņiem esot.
Protams viens ir lasīt, ceļot, īsu brīdi būt arī tur, domāt. Izcili.
Bet otrs ir būt starp viņiem ikdienā un arī just.
Lieki būtu skaidrot ka jūtas ir daļa no lēmuma pamatiem.

Amerika man ir sveša, nezinu. Cik nu lasīts.

Par rakstu.
Viņš ir ideāls, lai raksturotu tai skaitā arī procesus Latvijā. Esmu daudzreiz rakstījis, ka politika vairs nav akadēmiska būšana, bet gan šovs.
Šovs ir sen sācies un viņš rullē uz pilnu klapi.

Un atgriežoties pie augsnes.
Latvijā jau tagad ir izcila augsne režīmam. Viņa bija jau uz 13.Saeimas vēlēšanām. Paldies Debesīm, ka tas aplauzās.
Uz doto brīdi viņa ir kļuvusi bezgala trekna. Pa otram lāgam. Tik vien kā pietrūkst sērkociņš.

Ja par augsnes pamatu, tad, ja runājam par Vāciju, tad teikšu, ka tās ir Pirmā Pasaules kara sekas.
Ja runājam par Latviju šodien, tad tās ir sabiedrības alkas uz taisnīgāku būšanu. Ko pierādīja populisma vilnis uz vēlēšanām un rezultāti.

Bet pašlaik Māte daba ir piespēlējusi pārbaudījumu un šis pārbaudījums tiek pārvaldīts exelenta šova līmenī. Katrs ir stārs un muld, bet ja cilvēks domājošs, grib salikt kopā dienas nesumu, tad ir purvs.

Par sērkociņu.
Nedod Debess, ja jauniem vīriem uz rokām paliks mīļās sievas un nepilngadīgi bērni. Tad atbildība tiks prasīta par Santīma triljona bezgalīgo daļu.

Un vēl divas atziņas:
Šis ir ekselents laiks frīkiem.

Un smagākā no atziņām - ja šādi tiktu pārvaldīta Valsts kara gadījumā, tad viņa tiktu zaudēta atkārtoti.

Ja par Latviju, tad vienkārši. Šādi nepārvalda krīzes situācijas un kur nu vēl, ja vēlas uzvarēt.

Bet, atvainojos.
Šīs ir mūsdienu šovpolitikas sekas. Kur valda nevis akadēmiskais, bet gan šovs, jo trakāk, kontraversālāk, jo labāk. Ja esi gatavs šovam, tad tu esi, Tu būsi.

Atbildēt

tv36

16.01.2021. 23:11

»

NU protams

tas taču ir mājiens itelektuāliem... Neiesaistīties. Asiņainais punduris- Šķēles kalps un Saskaņas padauza. Laikam jau ne kā labāka vairs neprot


Šādus epitetus, acīmredzot, izvēlas intelektuālie spīdekļi, ja?
Nenoliegšu, ka man simpatizē Jurģis dēļ viņa domu gājiena. Iespējams, tāpēc viņu atbalstu. Esam vienaudži. Dēļ Šķēles viņu nenorakstu un neapsaukāju par asiņaino punduri. Tas, manuprāt, būtu zemiski.
Parādiet, lūdzu, man kādu, kurš nekad nav kļūdījies! Tāds cilvēks neeksistē. Ja māc šaubas- vienmēr ir spogulis. 😏

Atbildēt

reptilis

16.01.2021. 23:03

Visu šo garo penteri varētu izlaist ...un uzrakstīt - mēs politologi,piāristi,propogandisti cilvēkus uzskatām par aprobežotiem idiotiem!

Atbildēt

ha-ha

16.01.2021. 22:42

Papētiet kangaru-komunistu,komjauniešu nomenklatūras,čekistu radītās tautas frontes propogandu,kura arī ir izcils melu apkopojums un uz kuras bāzes melu autori joprojām var uzdoties par tautas varoņiem un trekni šķērdēt aizņemtu naudu un turpināt izvairīties no atbildības.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

16.01.2021. 22:39

»

Harijs Poters

Izlasīju ļoti rūpīgi, bet tik un tā nesaprotu - ja autors ir tik gudrs, tad kāpēc Latvijā ir tik cenzēts? Nu takš ņem un izdari labāk par citiem! Kur problēma


Labi runāt un labus darbus darīt ir divas dažādas lietas. Bieži vien nerunīgi klusētāji, valsts un tautas labā izdara daudz vairāk. Bet kādēļ pieņemts uzklausīt tieši lielākos muldētājus un skaļākos bļāvējus man nav skaidrojuma.

Atbildēt

NU protams

16.01.2021. 22:31

»

Samulsušais

Raksts tiešām patiesību atainojošs, tikai dīvaini ir to dzirdēt no šī autora


tas taču ir mājiens itelektuāliem... Neiesaistīties. Asiņainais punduris- Šķēles kalps un Saskaņas padauza. Laikam jau ne kā labāka vairs neprot.

Atbildēt

Harijs Poters

16.01.2021. 22:26

Izlasīju ļoti rūpīgi, bet tik un tā nesaprotu - ja autors ir tik gudrs, tad kāpēc Latvijā ir tik cenzēts? Nu takš ņem un izdari labāk par citiem! Kur problēma?

Atbildēt

Samulsušais

16.01.2021. 22:24

Raksts tiešām patiesību atainojošs, tikai dīvaini ir to dzirdēt no šī autora.
Paldies par rakstu, bet jūtu, ka aiz tā slēpjas kāda tālredzīga viltība.

Atbildēt

s

16.01.2021. 22:14

Ļoti labs raksts.
Protams, tas nav piemērots pat vidējam prātam, par primitīviem cilvēkiem nemaz nerunājot.
Jurģis Liepnieks ieies vēsturē ar trim asociācijām - (1) Šķēles PR speciālists, (2) digitālgeitas dalībnieks un (3) sociālās psiholoģijas izskaidrotājs domājošiem cilvēkiem.
Vienīgā kritika rakstam - nav pārliecinošs pamats ticēt, ka cilvēks ir izkāpis uz Mēness. Izplatītais priekšstats par to jāvērtē tieši šajā rakstā aplūkoto likumsakarību tvērumā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: