Menu
Pilnā versija
Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kristīne Liepiņa · 08.02.2021. · Komentāri (36)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Paaraak haotiski

10.01.2021. 11:30

1. Augsta kermena temperatuura nepaliidzees- tur vajag vismaz plus 58. Sauna.
2. Kameer veel perinaas pa bronhiem- leetaa gala inhalators.
3. Ja jau plaushaas- biezaaks inhalators.
4. Jaanoveersh paaraak liels iekaisums- citokiinu veetra.

Atbildēt

vārds

10.01.2021. 00:01

https://21stcenturywire.com/2020/12/25/how-the-concept-of-the-greater-good-is-used-as-a-tool-for-social-control/

Atbildēt

vārds

09.01.2021. 23:54


https://21stcenturywire.com/2020/12/09/urgent-safety-warning-health-experts-petition-to-stop-all-covid-19-human-vaccine-trials/

Atbildēt

Pēc būtības minētiem vajadzētu būt tiesībām izskaidrot savu vainu, apstākļus utt.

09.01.2021. 21:33

»

īstenībā

pēc prakses kovidapkarotājam kariņam & co jau sen vajadzēja pamatot tiesību atņemšanu cilvēkiem, kāpēc zeķu, trauku birstu utml. preču pirkšana ir kaitīgāka par maizes, sīpolloku utml. produktu pirkšanu, bet pauļutam, - paskaidrot kāpēc viņš uzskata, ka ir tiesīgs EKSPERIMENTĒT ar cilvēkiem, liekot ...


Tādu iespēju 12.12.2020. Tautas sapulcē deva K. Kariņam un E. Levitam. Viņi atteicās. Sekoja vēl noteiktāka rīcība no viņu puses - komendantstunda, jauni ietobežojumi, neadekvāti lieli sodi par ierobežojumu neievērošanu - ierobežojumu, kuriem nevar sekot smagas sekas, tas nav pat apspriežams jautājums -1000-2000 € soda naudas. VID terors pret Tautas sapulces organizētājiem.

Pauļuts arī uzsācis ar teroru un demagoģiju. Klīst pamatotas runas, ka mediķus terorizē - ja nevakcinēsies, dodies prom, līgumu laužam, jo esat kļuvis par teroristu, kas veicina “pandēmijas” izplatīšanos. :):)

Es domāju, ka U. Dumpis, I. Viņķele, E. Levits, VDD vad. Ģirģens, K. Kariņš, J. Bordāns pirms soda izpildes nav tiesīgi uz pēdējo vārdu. Viņiem nebija un nav joprojām šķēršļu atteikties no amatiem un pārtraukt noziegumus valsts amatos pret cilvēcību.

Atbildēt

īstenībā

09.01.2021. 18:56

»

Prakse rada

jaunas teorijas un judikatūru


pēc prakses kovidapkarotājam kariņam & co jau sen vajadzēja pamatot tiesību atņemšanu cilvēkiem, kāpēc zeķu, trauku birstu utml. preču pirkšana ir kaitīgāka par maizes, sīpolloku utml. produktu pirkšanu, bet pauļutam, - paskaidrot kāpēc viņš uzskata, ka ir tiesīgs EKSPERIMENTĒT ar cilvēkiem, liekot mediķiem OBLIGĀTI potēties ar eksperimentālu vakcīnu, par kuras iedarbību nevienam skaidru ziņu nav un par sekām neviens ražotājs neatbild.

Atbildēt

Kas sekos?

09.01.2021. 18:34

»

īstenībā

Jebkuras tiesības ir teorija, kas fiksēta vārdos vai rīcībā


https://youtu.be/uxop8r-6lpk

Atbildēt

Prakse rada

09.01.2021. 18:14

»

īstenībā

Jebkuras tiesības ir teorija, kas fiksēta vārdos vai rīcībā


jaunas teorijas un judikatūru.

Kad teorija nedarbojas, prakse ievieš korekcijas. Laiks steidzas.

Kuģiem nenāk miegs.

Atbildēt

Tas viss ir skaisti- prāvas utt. Bet globālie bandīti

09.01.2021. 16:56

»

īstenībā

https://www.naturalnews.com/2020-12-10-pfizers-vaccine-studies-based-on-fraud.html...


no pag. g s 70. gadiem - specdienesti CIP, Mossad utt. ar FRS finansējumu ofšoros ir konsolidējušies. Tādēļ Jūsu komentārs ir tiesību teorija.

Situācijas pretrunas ir samilzušas līdz daudziem bruņotiem konfliktiem.

https://www.instagram.com/tv/CJtjkDxKwGD/

Atbildēt

Un

09.01.2021. 14:56

»

Z

Ja smadzeņu nav, tad nevajag temperatūru 39 dzīt nost - var turpināt riskēt! Ja smadzeņu nav, tad arī 39,5 nav jādzen nost - var vēl turpināt riskēt


Lai mazinātu temperatūru iet vēl vēsā dušā! Tad jau labāk mesties aliņģī, tur aukstāks un ķermeņa temperatūra vairāk samazināsies! Tā jau saka, ka mļķība ir bezgalīga.

Atbildēt

īstenībā

09.01.2021. 13:48

»

D. Pavļuts sāk ar teroru un demagoģiju

Pavļuts izdod rīkojumu sākt visu mediķu vakcināciju...


https://www.naturalnews.com/2020-12-10-pfizers-vaccine-studies-based-on-fraud.html

Dr. Michael Yeadon, bijušais Pfizer viceprezidents un zinātniskais direktors, ir nācis klajā ar pierādījumiem, ka 2020.gada sacensībā par koronavīrusu vakcīnu tika izmantota plaši izplatīta zinātnes krāpšana, lai ātrāk sasniegtu institucionālo apstiprināšanu pielietojumam. Proti, jauno mRNS vakcīnu pētījuma dizains ir balstīts uz krāpnieciskiem diagnostikas protokoliem, kas manipulē ar datu gala rezultātiem un slēpj vakcīnu izraisītās īstermiņa un ilgtermiņa blakusparādības. Dr. Yeadon viedoklim pievienojies vācu pulmonologs Dr. Wolfgang Wodarg. Divi drosmīgi ārsti iesniedza steidzamu pieteikumu Eiropas Zāļu aģentūrai (EZA), izsaucot Biontech / Pfizer vakcīnas pētījumu, jo tas ir balstīts uz krāpšanu.

https://www.naturalnews.com/2021-01-03-who-says-no-evidence-vaccines-prevent-spread.html

Pasaules veselības organizācijas (PVO) galvenais pētnieks Soumya Swaminathan atzīst: "Es nedomāju, ka mums ir pietiekami pierādījumi par kādu no vakcīnām, lai būtu pārliecība, ka tā neļaus cilvēkiem inficēties un neļaus infekciju nodot tālāk.”.

Par spīti visām neskaidrībām, gan EZĀ, gan citur pasaulē, vakcīnu pielietojums ir institucionāli apstiprināts un cilvēces vakcinācijas process palaists, runājot Ostapa Bendera terminoloģijā.

TIKAI VIENA NIANSE, - visa covidvakcinēšanas sāga, piespiedu “brīvprātīgā” procedūrā sapotējot cilvēkiem eksperimentālas, uz veselības komplikācijām pienācīgi nenotestētas vakcīnas, VELK UZ JAUNU NIRNBERGAS TRIBUNĀLU vakcinēšanas ideologiem, organizatoriem un patiesā labuma guvējiem, jo pēc savas būtības ir EKSPERIMENTS AR CILVĒKIEM.

Nirnbergas kodekss ir ētikas normu kopums, kas regulē pētniecību ar cilvēku iesaisti. Tas tika izveidots 1947. gadā pēc Nirnbergas procesa, kurā tiesāja Otrā Pasaules kara noziedzniekus, tai skaitā ārstus un zinātniekus, kuri bija veikuši eksperimentus ar cilvēkiem.

10 Nirnbergas kodeksa punkti:

1. Obligāti nepieciešama cilvēka brīvprātīga piekrišana. Tas nozīmē, ka eksperimentā iesaistāmas personas, kam ir juridiskas tiesības dot piekrišanu; kam ir brīvas izvēles iespēja dot piekrišanu bez mazākās varmācības, krāpšanas, viltus, piespiešanas, maldināšanas vai citas spaidu vai piespiedu metodes; kam ir pietiekamas zināšanas un izpratne par paredzēto eksperimentu, lai spētu pieņemt saprātīgu un apzinātu lēmumu. No tā izriet, ka, pirms eksperimentā iesaistāmā persona dod savu piekrišanu, tai jādara zināma eksperimenta būtība, ilgums un mērķis; eksperimenta metode un norise; visas paredzamās neērtības un risks; iespējamās sekas, kas var rasties viņa veselībai vai personībai no piedalīšanās eksperimentā. Pienākums un atbildība vērtēt saņemtās piekrišanas kvalitāti gulstas uz katru personu, kas organizē vai vada eksperimentu. Tas ir personisks pienākums un atbildība, kuru nevar nesodīti deleģēt citai personai.

2. Eksperimentam jādod sabiedrības vispārējai labklājībai tādi nozīmīgi pozitīvi rezultāti, kuri nav iegūstami ar citām pētniecības metodēm vai līdzekļiem, un tas nedrīkst būt nejaušs un tātad būtībā nevajadzīgs.

3.Eksperimentam jābalstās uz rezultātiem, kas iegūti eksperimentos ar dzīvniekiem, uz zināšanām par slimību dabu vai citām eksperimentā pētāmajām problēmām, lai sagaidāmie rezultāti attaisnotu eksperimenta veikšanu.

4. Eksperiments jāveic tā, lai tā gaitā nepieļautu nevajadzīgu fizisku un garīgu kaitējumu un jebkādas nevajadzīgas ciešanas.

5. Nedrīkst izdarīt eksperimentu, ja jau iepriekš ir pamats domāt, ka tā rezultātā var iestāties nāve vai invaliditāte. Izņēmums varētu būt eksperimenti, kurus ārsti veic paši ar sevi kā eksperimenta objektu.

6. Riska pakāpe nekad nedrīkst būt lielāka kā eksperimentā risināmās problēmas nozīmīgums cilvēcei.

7. Jāveic nepieciešamie sagatavošanas darbi un jāparedz eksperimenta objekta iespējami droša aizsardzība pret niecīgāko kaitējumu, invaliditātes vai nāves varbūtību.
8. Eksperimentu drīkst veikt tikai zinātniski kvalificētas personas. Tiem, kas kā vadītāji vai izpildītāji piedalās eksperimentā, visa tā gaitā nepieciešama augstākā meistarība un rūpība.

9. Cilvēkam — eksperimenta objektam ir tiesības jebkurā brīdī prasīt eksperimenta pārtraukšanu, ja viņš nonācis tādā fiziskā vai garīgā stāvoklī, ka eksperimenta turpināšana viņam šķiet neiespējama.

10. Eksperimenta zinātniskajam vadītājam jābūt gatavam pārtraukt eksperimentu jebkurā brīdī, ja viņam, rīkojoties pēc labākās sirdsapziņas un liekot lietā visu savu prasmi un prātu, tomēr ir pietiekams pamats pieņemt, ka eksperimenta turpināšana var sagādāt cilvēkam kaitējumu, izraisīt tā invaliditāti vai nāvi.

Atbildēt

D. Pavļuts sāk ar teroru un demagoģiju

09.01.2021. 13:33

Pavļuts izdod rīkojumu sākt visu mediķu vakcināciju
POLITIKA Šodien 13:02
  LETA

Veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP) izdevis rīkojumu, kas nosaka, ka no 11.janvāra tiks vakcinēti visi mediķi, informēja veselības ministra komunikācijas padomniece Lāsma Bindere.

Vakcinācijas process būs jāorganizē arī brīvdienās un svētku dienās, paredz ministra rīkojums.
Pavļuts norāda, ka līdz šim vakcinēja lielo slimnīcu darbiniekus, šodien sāk vakcinēt ģimenes ārstus, bet no pirmdienas šī iespēja būs visiem mediķiem - ārstiem, ārstu palīgiem, māsām, zobārstiem, vecmātēm un citiem. 

"Ārsts, kas neizmanto iespēju vakcinēties, to liedz kādam citam, kas nepacietīgi gaida savu vakcinācijas kārtu. Nevaram atļauties nepotēt tos, kas ir gatavi," saka  Pavļuts.
Viņš atzīst, ka Latvijas sabiedrības viedoklis par vakcinēšanos ir nogaidošs, un ļoti nepieciešams ārstu labais piemērs.
Ārstniecības iestādēm būs savās mājaslapās jāpublicē mediķiem viegli pieejama informācija par vakcinācijas kārtību un pieteikšanās iespējām. Vakcinācijas kabinetu adreses un kontaktinformāciju varēs atrast Nacionālā veselības dienesta (NVD) mājaslapā.

Vakcinācijas kabinetos būs jāveido elastīgas gaidīšanas rindas gadījumam, ja kāda no vakcinējamo personu pierakstā iekļautajām personām dažādu apstākļu dēļ nevarēs ierasties uz vakcināciju noteiktajā laikā.
Lai vakcinēties gribētājiem būtu vienkāršāk pieteikties, nākamajā nedēļā plānots rast risinājumu vienotai pieteikšanās sistēmai un meklēt risinājumus elastīgai rindu vadības sistēmai.
Rīkojumu ministrs izdevis saskaņā ar 1.decembrī valdībā apstiprināto informatīvo ziņojumu "Par Covid-19 vakcīnu ieviešanas stratēģiju". Rīkojums stāsies spēkā pirmdien, 11.janvārī.

Kā vēstīts, kopumā līdz šim vakcinētas 6076 personas, tajā skaitā 4602 ārstniecības personas un 1474 ārstniecības iestādes darbinieki.
Latvija līdz šim ir saņēmusi 23 400 farmācijas uzņēmuma "Pfizer" un "BioNTech" ražotās vakcīnas "Comirnaty" devas. Tās paredzētas kopumā 11 700 cilvēkiem, jo viena vakcinēšanai nepieciešamas divas devas. Tādējādi līdz šim vakcinēti 51,9% šo cilvēku, liecina aģentūras LETA aprēķini.
Kā ziņots, lai paātrinātu vakcinācijas pret Covid-19 tempu, Veselības ministrija (VM) kopā ar lielo slimnīcu vadību piektdien pieņēma lēmumu sākt brīvprātīgu visu ārstniecības personu vakcināciju, piektdien preses konferencē paziņoja Pavļuts.
Sestdien Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca un Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca uzsākušas ģimenes ārstu vakcināciju pret Covid-19.

Tikmēr Latvijas Televīzija ziņo, ka viens no pirmajiem jau piektdienas vakarā Covid-19 vakcīnu saņēma lauku ģimenes ārsts Ainis Dzalbs un viss Staļģenes doktorāta kolektīvs. Saņēmuši uzaicinājumu veikt vakcināciju sestdien vai svētdien, staļģenieši sazvanīja Paula Stradiņa klīnisko universitātes slimnīcu un jau piektdienas vakarā tika pie vakcīnas.
Kā ziņots, pirmās farmācijas uzņēmuma "Pfizer" un "BioNTech" ražotās vakcīnas "Comirnaty" Latvijā tika nogādātas 26.decembra rītā. Pirmajā piegādē Latvija saņēma 9750 vakcīnu devas. Savukārt pēc nedēļas Valsts asinsdonoru centrā nogādāta arī otrā piegādes krava ar 13 650 "Pfizer" un "BioNTech" ražotajām vakcīnu "Comirnaty" devām.
Piektdien, 8.janvārī, valdība vienojās, ka Latvija iegādāsies papildu līdz 1,4 miljoniem "Pfizer" un "BioNTech" vakcīnas pret Covid-19 devu. Šāds lēmums tika pieņemts, jo piektdien Eiropas Komisija (EK) pieņēma lēmumu dalībvalstīm nodrošināt vēl papildu 300 miljonu "Pfizer" un "BioNTech" vakcīnas pret Covid-19 devu.

Atbildēt

fakts

09.01.2021. 09:50

»

jo glupāks

jo vairāk izmanto savas tiesības, jo nekritiski


Vergs brīvu cilvēku nekad nesapratīs,jo vergs.

Atbildēt

Z

08.01.2021. 23:57

Ja smadzeņu nav, tad nevajag temperatūru 39 dzīt nost - var turpināt riskēt! Ja smadzeņu nav, tad arī 39,5 nav jādzen nost - var vēl turpināt riskēt!
Bet vai šādu rakstu drīkst publicēt????? Kas ar to Lapsu notiek?

Atbildēt

vārda brīvība

08.01.2021. 22:11

»

...

Šitādu stulbumu nevajadzētu publiski rādīt,pinīgs caurvējš galvā


trako namā.............

Atbildēt

patiesībā

08.01.2021. 20:43

Ir sacīts: "Visi ir (t.i. - PAŠI SEV iedomāti šķiet) tik aumež "gudri", ka nav neviena ko "pasūtīt" uz turieni, kur šamajiem "gudrajiem (cirt)ējiem" ir īstā vieta." ;)

Atbildēt

Medicus

08.01.2021. 20:32

Raksts šarlatānisma stilā. Piemēram, cilvēku ticība aktīvās oglītes darbībai ir pārsteidzoša. Bet savāc tā no organisma arī taukos šķīstošos vitamīnus. Tipisks dziednieka (ārstēju 4. stadijas vēzi - dziedniece 5. paaudzē) murgojums.

Atbildēt

covid daunim

08.01.2021. 20:04

»

Kovidu izslimojušais

Cilvēki esiet modri! Te pilnīgs IDIOTISMUS sarakstīts


Laikam tavas smadzenes tika skartas, jo no slimnieka esi kļuvis par ārstu 😂

Atbildēt

WWW

08.01.2021. 20:01

Par kādu vīrusu iet runa?! Par COVID? Bet, kur tad uz šīs covidšizofrēnijas fona pēkšņi palikusi gripa? Kur gripas statistika? Pēkšņi, kā no Zariņmātes govs pakaļas uzradies kaut kāds COVID, kas iznīdējis gripu...

Atbildēt

vīruss ir klāt!

08.01.2021. 19:34

Meitenei jau 8.februāris rādās...

Atbildēt

fakts

08.01.2021. 18:04

Pirmkārt, 30 grādi nav karsts dzēriens
Otrkārt, 50 grami nav 5000mg.
Līdz ar to raksta ticamība tuvojas nullei

Atbildēt

Lasītājs

08.01.2021. 17:59

Šitādu stulbumu nevajadzētu publicēt. Daudziem ar naudiņu ir švaki, sevišķi vecajai paaudzei, bet tējiņas viņi vasarā salasījuši un sāks ar tām Covid 19 ārstēt, tā tak nāve!

Atbildēt

!

08.01.2021. 17:54

»

Secinājums

Sprāgst aitas un kāmīši,kā tu,cilvēka dvēsele ir nemirstīga,miesa nav tik svarīga kā dvēsele.Vergam to būs grūti saprast


Tu neesi ne cilvēks, ne kāmītis un kā lumpenis-trollis, arī par vergu nederi!

Atbildēt

Uldis

08.01.2021. 17:34

Īsi sakot - viss tas pats, kā parasti ārstēt saaukstēšanos un gripu. Bet paldies par apkopojumu!

Atbildēt

Secinājums

08.01.2021. 17:34

»

!

Tev kompliktāciju nebūs, kad saslimsi! Un pēc šitās muļķes ieteikuma ārstēsies. Tu vienkārši nosprāgsi


Sprāgst aitas un kāmīši,kā tu,cilvēka dvēsele ir nemirstīga,miesa nav tik svarīga kā dvēsele.Vergam to būs grūti saprast.

Atbildēt

!

08.01.2021. 17:29

»

Secinājums

Laikam ne līdz galam izārstējāties,komplikācijas galvā


Tev kompliktāciju nebūs, kad saslimsi! Un pēc šitās muļķes ieteikuma ārstēsies. Tu vienkārši nosprāgsi!

Atbildēt

Secinājums

08.01.2021. 17:19

»

Kovidu izslimojušais

Cilvēki esiet modri! Te pilnīgs IDIOTISMUS sarakstīts


Laikam ne līdz galam izārstējāties,komplikācijas galvā.

Atbildēt

tas ir murgs

08.01.2021. 17:11

brūcē bērt sāli..
ne, nu tagad jau, ja iesnas degunā bāž caurules, lai var elpot...
garīgi slimo kā malkas

Atbildēt

Kovidu izslimojušais

08.01.2021. 17:03

Cilvēki esiet modri! Te pilnīgs IDIOTISMUS sarakstīts!
IDIOTE!!! Ar tavu padomu NĀVE!Nepaspēs līdz reominācijai aizvest!

Atbildēt

Māris

08.01.2021. 17:00

Mēs jau esam pārcēlušies uz nākotni? Raksts publicēts februārī.

Atbildēt

Secinājums

08.01.2021. 16:46

Nu briesmīgs raksts,ja to visu ņems vērā kovidafērai kaput.Te nu būtu steidzams darbs refakerienēm un izcilniekiem ar viltus ziņas atmaskošanu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: