Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kardans

22.08.2018. 12:03

»

WTF

Loti labi. Paldies, izlasisu. Kada vaina sadarbibai ar Krieviju


laikam pārāk īsa atmiņa, ja kaut kas nepatīk uzreiz izdomā iemeslu lai neļautu ievest Krievijā preci, ļoti neprognozējams sadarbības partneris

Atbildēt

Tomatos

22.08.2018. 11:59

Gribētos lai tie aģitatori parāda kura valsts ir palikusi pārtiksusi no lielas draudzēšanās ar Krieviju. Pārāk draudzējoties ar Krieviju var iepīties tikai lielākās nepatikšanās, piemērs Ukraina un ekonomiskais spiediens ja netiek darīts kā krieviem vajag, šobrīd paldies dievam esam krietni mazāk atkarīgi gan no viņu šprotu importa un arī tranzīta nozīme sāk mazināties.

Atbildēt

idiotam

18.08.2018. 13:44

»

Patriot rakete

Nezin kuram galva ienāk, ka Saskaņā ir pret Rietumu vērtībām, runā ir par Amerikāņu un Krievu ilgstošo cīņu par dominanti pasaule. Un šeit ir skaidrs ka amerikāņi neko labu ne Rietumiem ne Latvijai dod nevar, ka vienīgi šeit izvērst kara lauku un spēlēt uz pret spēkiem


Par kādu dominanti tu, plānprātiņ, krievu sūdu rijēj, murgo, kad Krievija ir tikai 1,5% no pasaules ekonomikas un tās draugi visi kopā, varbūt, sastāda vēl 1%?
ASV kopā ar saviem ES sabiedrotiem, ir 50% pasaules ekonomikas, kas ir cieši saistīta ar Ķīnu, Indiju, Brazīliju, Dienviāfriku un citām augošām ekonomikām. Jūs esiet civilizācijas izstumtie, pāriji, kuriem nav nākotnes.

Atbildēt

Viss ļaunums tiks atmaskots.

17.08.2018. 21:55

Lai nu ko te pļurinātu mākoņstūmējs, bet pateikt to ,ka KPV.LV ir Saskaņas satalīt partija,ir pilnīgi totāli slima suņa murgi. Pret KPV.LV tiek izmantota ļaunu cilvēku safabricēta apmeļošanas kampaņa. Visi tie cilvēki ,kas ir iesaistīti šīs apmelošanas kampaņas ierosināšanā un veidošanā tiks iznesti gaismā un atklātībā,un tiks pilnībā atklāta viņu kaitnieciskā darbība saistībā ar 13 Saeimas vēlēšanām . To izdarīs Tas ,kurš ir augstāks un pārāks par visu cilvēku saprašanu. Nekas nav apslēpts ,kas nenāktu gaismā.

Atbildēt

Demokrātijas vārda

17.08.2018. 18:30

No Nato Latvijā būtu jāstājas laukā un dzīve šeit būtu daudz labāka, 2 %veltītu labāk sociālo problēmu risināšanai nevis nevajadzīgi armijai!

Atbildēt

Patriot rakete

17.08.2018. 18:26

Nezin kuram galva ienāk, ka Saskaņā ir pret Rietumu vērtībām, runā ir par Amerikāņu un Krievu ilgstošo cīņu par dominanti pasaule. Un šeit ir skaidrs ka amerikāņi neko labu ne Rietumiem ne Latvijai dod nevar, ka vienīgi šeit izvērst kara lauku un spēlēt uz pret spēkiem.

Atbildēt

Nezinītis

17.08.2018. 16:59

Vai tad Toms Ostrovskis nav diagnoze diagnoze nevis redaktors

Atbildēt

A

17.08.2018. 14:26

»

:):):)

Gudri cilvēki mācās no savām kļūdām: visi oficiālie centieni sadarboties ar "kaimiņu" Krieviju mūsu valstij ir nesuši tikai postu un aplauzienus. To, ka no šīs sadarbības iegūst daži mūsu politbiznesmeņi, kuri nemāk veidot biznesu ar Rietumiem, jo tur nesaprot viņiem tik pierasto krievu "matjuganu", ...


Tavuprāt Somija ir atejas bedre, jo ļoti cieši sadarbojas ar Krieviju un nestājas noziedzīgajā NATO blokā, kaut savulaik ir smagi cietusi no PSRS! Ar tādiem galvā izjātiem "gudreļiem", kas krievus uzskata par briesmoņiem, mēs būsim un paliksim tikai Rietumu kājslauķis!

Atbildēt

Attēlā

17.08.2018. 14:13

žīda purns.

Atbildēt

:):):)

17.08.2018. 13:41

»

A

Stulbs raksts, parāda autora cietpaurību, kurš uzskata, ka tikai viņa viedoklis ir vienīgais un pareizais! Gudri cilvēki cenšas sadarboties ar kaimiņiem, nevis izvēlas jeņķu kabatas vaukšķa lomu


Gudri cilvēki mācās no savām kļūdām: visi oficiālie centieni sadarboties ar "kaimiņu" Krieviju mūsu valstij ir nesuši tikai postu un aplauzienus. To, ka no šīs sadarbības iegūst daži mūsu politbiznesmeņi, kuri nemāk veidot biznesu ar Rietumiem, jo tur nesaprot viņiem tik pierasto krievu "matjuganu", nevar attiecināt uz visu sabiedrību. Mūsu austrumu kaimiņš ir neuzticams, neprognozējams, tā ir kloāka, no kuras jāturas pa gabalu visiem spēkiem!

Atbildēt

Saskana un vienotība

17.08.2018. 12:42

»

JURIS

Saskaņā vismaz ir pierādījuši ka spēj ilgi un veiksmīgi darboties un konceptuāli tā ir pareiza partija sabiedrībai kopumā, izņemot dažus indivīdus. Kaimiņa partijai ir ja dot iespēja, jo ir jauni un aktīvi cilvēki ar progresīvām idejām un vēlmi mainīt stagnejoso iekārtu


ir cionistu izgudrojums. Saskaņa tā labā un citi sliktie. Kad Saskaņa palielinās valsts parādu, tā būs sliktā, bet visjaunākā vienotība atkal būs laba, jo nebūs kādu laiku palielinājusi nabadzību un valsts parādu. Un ā, cionistuprāt, uz maiņām. Nevienam nav ideju, kā samazināt valsts parādu. Visiem ir idejas kam un ko tērēt. Visas partijas ir bomžu partijas, jo tērē svešu naudu.

Atbildēt

Aldis

17.08.2018. 12:31

»

Čiekurs Egles dēls

Ir naivi ticēt, ka "lielās" Latvijas ārpolitisko kursu uz Austrumiem vai Rietumiem (tikpat labi uz Ziemeļiem vai Dienvidiem) nosaka šeit esošie ekonomisko interešu grupējumi, kurus nez kāpēc par partijām dēvē. Visi tie ir lauku pašdarbības teātra aktieri, kuri vienkārši spēlē sev iedalītās lomas uz "...


Tev "čiekurs" strādā, skatāmies izrādi! Tikai aktierus, arī "īstos stulbeņus" (kuri nesaprot ko tēlo. kam tēlo un kas ir jādara), korumpantus un blēžus vēlams svītrot no "interešu grupējumu " sarakstiem.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

17.08.2018. 12:22

Ir naivi ticēt, ka "lielās" Latvijas ārpolitisko kursu uz Austrumiem vai Rietumiem (tikpat labi uz Ziemeļiem vai Dienvidiem) nosaka šeit esošie ekonomisko interešu grupējumi, kurus nez kāpēc par partijām dēvē. Visi tie ir lauku pašdarbības teātra aktieri, kuri vienkārši spēlē sev iedalītās lomas uz "politiskās skatuves", radot ilūziju ka vēlētājam ir izvēle: balsot par Austrumiem vai Rietumiem, Stabilitāti vai Jaunajiem Gaišajiem Spēkiem. Ja Režisori, kuri atrodas ārpus LV (nav pat svarīgi, Maskavā vai Vašingtonā, varbūt Jeruzalemē vai Bernē), savstarpēji vienojoties, izlems pamainīt lugas sižetu, nacionāļi, kuri vakar brēca, ka krievi nāk, pēkšņi atcerēsies, ka latvju tauta jau izsenis ir saistīta dižo Krievzemi, jebšu, pēc cita scenārija, Saskaņai uzausīs apgaismība, ka Latvijas krievi ir tie, kuri vienmēr ir tiekušies uz Rietumu demokrātiju un ar Krieviju viņiem nav nekā kopīga, izņemt etnisko izcelsmi. Un galu galā, kāda starpība, ar ko karo Eirāzija: ar Austrumāziju, vai ar Okeāniju. Tādēļ, dāmas un kungi, paņemiet popkorna tūtas, iekārtojieties ērtāk dīvānos un turpiniet skatīties izrādi. 6.oktobrī nobalsojiet par sev tīkamāko aktieri (viens zvans 0,50 EUR+PVN). Vai arī nodarbojieties ar sev tiešām svarīgām lietām...

Atbildēt

Usa

17.08.2018. 12:06

Nē tikai ne to, mūs glābs amerikāņi ar abramsiem.

Atbildēt

Janis

17.08.2018. 12:04

Raksts ir labs un pierāda ka par šīm partijām ir jābalso, lai vecās,!!!

Atbildēt

JURIS

17.08.2018. 12:03

Saskaņā vismaz ir pierādījuši ka spēj ilgi un veiksmīgi darboties un konceptuāli tā ir pareiza partija sabiedrībai kopumā, izņemot dažus indivīdus. Kaimiņa partijai ir ja dot iespēja, jo ir jauni un aktīvi cilvēki ar progresīvām idejām un vēlmi mainīt stagnejoso iekārtu.

Atbildēt

aivo

17.08.2018. 11:11

Lūk, daži no A.Roņa izplatītajiem vēstījumiem –
1) Rietumiem ar Krieviju ir jāveido dialogs,

- ja nav dialoga, ir ekonomiskais karš (Latvija un ES jau no tā zaudē) un var izcelties reāls karš ar ES pašu rokām (NATO spēku un tehnikas klātbūtne jau tiek palielināta). Tātad, šāda rīcība - dialoga veidošana (it sevišķi ar kaimiņvalsti) ir tikai saprātīga un atbilst Latvijas tautas interesēm (ASV un globālo korporāciju interesēm visdrīzāk, ka neatbilst).

2) ASV un Krievijas darbības Ukrainā un Krievijā vienlīdzīgas,

- īsti nav skaidrs, kas ar to ir domāts. Vai šī raksta autors uzskata, ka kāda valsts/nācija/tauta/valoda/rase var būt nevienlīdzīgāka ? Vai kādai valstij ir tiesības pārkāpt starptautisko tiesību aktus? Noteikti, ka nē. Jebkura prettiesiska rīcība ir nepieņemama, arī nevienlīdzība pret valstīm.

3) ASV karaspēka atrašanās Latvijā var izprovocēt Krieviju,

- Krievija to jau saka regulāri kopš V.Putina kļūšanas par prezidentu, aktīvāk pēdējos 10 gadus. Rezultāts – Krievija aktīvi bruņojas, jo saprot, kā būs jāaizstāvas vai/un jāattur no uzbrukuma.
4) ASV izmanto NATO, lai īstenotu savas ģeopolitiskās intereses,

- jebkura valsts izmanto (aktīvi vai pasīvi, lai tai neuzbrūk) bruņotos spēkus ģeopolitisko interešu (ja tā ir "lielvara", kādas ir ASV, Krievija, Lielbritānija, Ķīna, Vācija, Francija utt.) īstenošanā. Ja lielvaras to nedarītu, tad viņas tādas nebūtu!

5) Latvijai ir jāparāda Krievijai, ka tā vēlas sadarboties ar Putina režīmu utml. Pieņemu, ka aptuvenais virziens A.Roņa izteikumiem ir skaidrs. Proti, laiks doties atpakaļ uz Austrumiem.

- esot kaimiņos ar Krieviju, nesadarboties būtu vienkārši stulbi. Vai Latvijas interesēs ir, ka Krievija kļūst vēl vairāk totalitāra vai sabrūk/izjūk vai iebrūk Latvijā? Domāju, ka nē. Latvija ir ieinteresēta pirmkārt, ekonomiskajā sadarbībā, kā arī lai Krievija kļūtu par "demokrātisku" valsti bez militārām ambīcijām. Savas teritorijas sargāšana nevar tikt uzskatīta par militāru ambīciju. Otrkārt, sadarbībā kultūras un zinātnes jomā.
Valstu izolācija neko nav devusi, piemēri - Kuba, Irāna, Ziemeļkoreja utt.

Dienu pēc A.Roņa visaptverošās intervijas TVNET parādījās vēl viens „žurnālista” T.Rātfeldera raksts, šoreiz par ASV politiku Irānā. Arī šī raksta galvenie vēstījumi bija skaidri –
1)ASV starptautiskās aktivitātes kaitē Latvijai,

- Var piekrist, kaitē Ilgtermiņā, jo vērojams ASV “militārās, finansiālās un ideoloģiskās varenības” noriets, lēns - bet neizbēgams.

2) Latvijai ir jānovēršas no ASV un jāmeklē jauni stratēģiskie partneri. Arī šajā gadījumā T.Rātfeldera spriedelējumi diezgan atklātā veidā norādīja uz Austrumiem kā uz laimes zemi.

- Latvijai nav jānovēršas no ASV, bet jāsadarbojas tikai, ja tas atbilst Latvijas tautas interesēm. Latvijai ir stratēģiskais partneris ES (ASV varētu dēvēt par viskundzību ne partnerību, Latvija salīdzināma ar mikro akcionāru milzīgā “ASV valsts/interešu akciju sabiedrībā” – balsot var, bet ietekme 0)

Jautājums autoram:
Vai Latvijas interesēs ir atbalstīt starptautisko tiesību pārkāpumus kādi notikuši no "sabiedroto" puses pasen Dienvidslāvijā, nesen tuvajos austrumos? Vai tā nav piemēra rādīšana Krievijai ka tā var rīkoties? Vai NATO savus spēkus un Franči savu Leģionu neizmanto “cēliem mērķiem”?
Atcerieties, kuri sabiedrotie Latviju nodeva PSRS rokās pēc II.pasaules kara Jaltā?

Militāra un ekonomiska agresija noved pie tādas pašas agresijas, agrāk vai vēlāk!

P.s. Piedod, bet vienmēr to atceries (vēsturi) un ņem vērā nākotnē!!!!

Atbildēt

johans

17.08.2018. 09:23

»

!

Paldies! Jābalso par Saskaņu un Roni, nacionālie plānprātiņi valsti nolaiduši kanalizācijā! Laiks mosties


Roņa politiskā darbība ir sākta okupantu ideoliģiskajā frontē un viņa un citu okupantu ideologu šodienas darbība liecina,ka ka viņi joprojam,iespējams,ir Kremļa ietekmes aģenti.Šodien tika paziņots par okupantpartijas biedra Čaklā jubilejas gatavošanu,kuram mēģina piemērot pretokupantu darboņa statusu.Drīzāk jānoskaidro vai viņam nav piemērojams okupantu slepenā aģenta statuss,bet publiska okupācijas režīma aktīvu darboņu slavināšana ir vērtējama kā pretvalstiska darbība.

Atbildēt

NIKNAIS

17.08.2018. 09:16

Tāda ir Sorosa jaunā stratēģija. Ja nesanāk ar ASV kurā ir Tramps, tad jāspiež uz pretējo pusi, galvenais, lai šūpoles darbojās.

Atbildēt

A

17.08.2018. 09:10

Stulbs raksts, parāda autora cietpaurību, kurš uzskata, ka tikai viņa viedoklis ir vienīgais un pareizais! Gudri cilvēki cenšas sadarboties ar kaimiņiem, nevis izvēlas jeņķu kabatas vaukšķa lomu!

Atbildēt

Muļķi!

17.08.2018. 09:07

»

!

Paldies! Jābalso par Saskaņu un Roni, nacionālie plānprātiņi valsti nolaiduši kanalizācijā! Laiks mosties


Balso par ko gribi, sūda gojs (lops) esi žīdu Vecās derības ieskatā. Manipulējams idiots, kuram iedota balss, ar ko balsot. Tad šie idioti skraida ar savu balsi, terē savu laku un nezin, kurā caurumā to nogrūst, lai kļūtu labi.

Atbildēt

!

17.08.2018. 09:00

Paldies! Jābalso par Saskaņu un Roni, nacionālie plānprātiņi valsti nolaiduši kanalizācijā! Laiks mosties!

Atbildēt

Paldies

17.08.2018. 08:49

par bildi-tā vien ir ko vērta!

Atbildēt

Вова

17.08.2018. 07:48

Хватит все свои беды валить на окружающих. Всех, кто у власти 27 лет вы же сами и выбрали.
Включите остатки мозгов и перестаньте винить в своих бедах евреев/путина/мировой заговор.

Atbildēt

Aborigenius

17.08.2018. 06:28

Kāpēc gan skriešana uz austrumiem būtu sliktāka par skriešanu uz rietumiem? Kādēļ ne vārda par skriešanu pašu labumam? Šis ir tieši tāds pats reklāmas, propagandas raksts kā tās pāris driķētās intervijas. Nē, es neesmu bezgalīgā sajūsmā ne par austrumu, ne par rietumu kaimiņiem.

Atbildēt

agents

16.08.2018. 22:09

Kremla diktatoram krit reitingi . Vajadzigs neliels karins. Nopirkt EU melno caurumu LR. Velesanas LR pie varas atvest kangarus un logs uz Eiropu bus atjaunots . Ja izdosies reitingi bus atkal kartiba. Atgadinasu ,ka nodevejus vienmer nicina uzvaretajs...

Atbildēt

Aste

16.08.2018. 22:03

Tvnet jau sen pa skuju taku aizgājis, vēl tik kaut ko agonē ar prastiem reklāmrakstiem. Nebrīnitos, ja pēc vēlēšanām aizklapēa ciet

Atbildēt

hugo

16.08.2018. 21:29

Kas vispār vēl lasa Tvnet!? Marionetes, kuras tikai sviestu publicē! Visus komentārus dzēš ārā, ja tie nav makaronu karinātājiem pa prātam!

Atbildēt

Parex sakarā

16.08.2018. 19:30

»

Židmasonu B' nai B' rih

izpildvara ES ir Eiropas komisija. Latvijas EK biroju vada židiete Inna Šteinbuka. Atveriet EK Latvijas lapu! Un apskatieties īstu žīdenes- cionistes, kura atbalstīja Parex afēru, purnu


židiete Inna Šteinbuka latviski šļupstēja - Parex bija glābjams, jo bija sistēmiska banka! Cionisti ar Godmani to par tādu izveidoja ar iepriekšēju nodomu izzagt valsts kasi un pensiju fondu!

Atbildēt

Cilvēks

16.08.2018. 19:23

Laikam galvenais te tas, ka TVNET var pirkt rakstus.... Ostrovska vadībā portāls pārdotas. Starp citu gaidu interviju ar Roni Dienas Biznesā, ja vēl nav bijusi :D

Atbildēt

no krusttēvu mafijas

16.08.2018. 19:23

kā tas sanāk, ka mums kā krievijā, cilvēki aizbrauc, izglītība............nekomentēsim, pūlim nav izglītības, tiem suns un bērns jau jūk..............

Atbildēt

Beidz tirst hazaržidu spermas sēkla!

16.08.2018. 19:16

»

L.Grantiņš LRTT

A.Ronis ir mūsu biedrs. Paldies Aivim


Neuzdodies par varoni L. Grantiņu! Mēs tevi, pamuļķi, uz karātavām aizviksim ar Hāgas tribunāla cionistu spriedumu rokās! Mēs tevi uzpurēsim židu VARAI ritualizētā slepkavībā!

Atbildēt

Bnf

16.08.2018. 19:00

Autors - edza rinis. Zjb jau rinka ae savam rietumu vertibam un nez kadu rietumu labklajibu. Rinim extra pi.iens uksta no pindosiem

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

16.08.2018. 19:00

A.Ronis ir mūsu biedrs. Paldies Aivim.

Atbildēt

TDI

16.08.2018. 18:50

»

Janka

Lieliski. Pagrieziens uz Austrumiem ir lieliska ideja


Janka, neesi apsvēris vecākās profesijas karjeru? ētika, morāle, vērtības tās pašas, tikai nezin kāpēc vecākās prefesijas pārstāves par 90% beidz dzīvi bēdīgi, bet tas nekas šodien toties varēs "svinēt"

Atbildēt

zaza

16.08.2018. 18:48

Tas tak arābs islamists

Atbildēt

Židmasonu B' nai B' rih

16.08.2018. 18:32

»

L.Grantiņš LRTT

Veinberga taču pasacīja skaidri, ka latvieši ir insekti: https://tautastribunals.eu/?p 36286


izpildvara ES ir Eiropas komisija. Latvijas EK biroju vada židiete Inna Šteinbuka. Atveriet EK Latvijas lapu! Un apskatieties īstu žīdenes- cionistes, kura atbalstīja Parex afēru, purnu!

Atbildēt

Janka

16.08.2018. 18:04

Lieliski. Pagrieziens uz Austrumiem ir lieliska ideja...

P.s.tikai svarīgi panākt Latvija izdevīgus sadarbības noteikumus. Labākus, kā ar EU...

Atbildēt

Sandis

16.08.2018. 17:52

»

WTF

Loti labi. Paldies, izlasisu. Kada vaina sadarbibai ar Krieviju


Vaina ir viena-agrāk vai vēlāk "uzmetīs".

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

16.08.2018. 17:51

No kura laika jebrejs Ostrovskis kļuvis par Ratfelderu: https://tautastribunals.eu/?p 44511

Atbildēt

lauķis

16.08.2018. 17:35

Oligarhi ir būtiska biedru partijnieku sistēmas sastāvdaļa , bez viņiem nekā.Kurš tad maksās nabaga partijniekiem ,,stipendijas,,?

Atbildēt

Mincis jautātājs

16.08.2018. 17:33

Kas ir Jānis Mākoņkalns? Sociālajos tīklos nav atrodams. Valodas kvalitāte šim rakstam ir augsta. Kas to patiesībā rakstījis?

Atbildēt

ss

16.08.2018. 17:23

Un ko tad nepareizu pateica!! Varbūt begsim ticēt rietumu pasakām!

Atbildēt

Vai jevrejs redzams

16.08.2018. 17:01

attēlā - tā jaunais galvenais redaktors Toms Ostrovskis?

Atbildēt

Lai tautas uzmanību novērstu

16.08.2018. 16:23

no židu cionistu un viņu pakalpiņu noziegumiem Latvijā ar parex, oik afērām utt., citām diversijām, cionisti tālredzīgi sakūda tautas un valstis, liekot tām baidīties par savām vērtībām - kultūru, valodu utt.

Visu tautu galvenais ienaidnieks ir židu izpildvara B' nai B' rith.

Atbildēt

WTF

16.08.2018. 15:54

Loti labi. Paldies, izlasisu. Kada vaina sadarbibai ar Krieviju?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: