Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Maskas krīt arī

26.05.2023. 23:07

Nebrīnieties, ne jau velti levitiņš sasmērējās ar vārdu "prokremliskie" spēki vai tml., tā ir MASKA, slēpšanās aiz tāsparādīt, ka es, prezidents, neesmu kolaboracionists, ka neesmu bijušais vai esošais stukačs, ka es nekalpoju Kremlim, bet kā ir īstenībā, atliek brīnīties un nodarboties ar atšifrēšanau, kas ir kas, jo ... Levits nav tik dumjš, lai gāztu tādu nekonsekvenci ar vārda "prokremliskie"izmantošanau, zinot, ka visi deputāti ir vienādi pilsoņi, ka nevienā likumā un nevien';a spriedumā nav noteikts tāds apzīmējums, kas ir "prkremliskie". Tātad izteikums n o augstākās valst amatpersonas izskatās kā paša pazwemojums, ka viņš ir zemeas juridiskas kultūras un izpratnes, p;ie tam to teikt publiski, kas ir vai robežojas ar "naida runu". Ar to levits ir pārkāpis ne tikai likumu, bet arī jebkuras ētikas normas. Tā tas nav, tā ir maska, lai parādītu - es esmu "tīrs", ka, re, runāju pretī "Kremļa faniem" Saeimā utt. Atkārtoju, tas ir piesegs, maska, sauc kā gribi vēl citādāk. Laikam pareizi saka Armands, ka "Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem". Un domājiet ka šoreiz iev';elēs labāku - būs Rinkevičš vai NA ivilks no skapja vēl labāku un bīdīs par prezidentu.

Paskatieties, kā NA ārdās un auklējas Ogrē ar Helnmani, kas izskatās kā "PROKREMLISKĀ PAGALE" - ir pamats domāt - cīnās par Kremļa interesēm, lai parādītu, cik smagi ir sabradāta Latvija ar NA un citiem "prokremliskiem" spēkiem. Ogres sabiedrība un amatpersonas neiemīlēja Kremļa miljonāru, Helmaņa draugu - sāka tīrīt kadrus un NA vadība atbalsta. MASKAS KRĪT arī NA?!

Atbildēt

Zee

26.05.2023. 20:24

Nekādā gadījumā neesmu Levita fane. Bet, ko tad viņam vajadzēja darīt, un ko viņš varēja izdarīt?Latvija nav prezidentāla valsts. Levits centās būt latvisks un izpatikt valdībai, mēģināja sēdēt uz vaitākiem krēsliem vienlaikus. Levitam vairāk vajadzēja līdzināties pašam sev un nebaidīties. Ar to viņš neko nezaudētu, bet perspektīvā tikai iegūtu.

Atbildēt

manas domas

26.05.2023. 13:05

»

Visi prezidenti tādi

Vai tad Latvijā bijā kāds no prezidentyiem savādāks...


viņi visi pildīs to ko viņiem mīļī ieteiks ''gudrie'' no ārvalstīm..jo tikai tā var nodrošināt sev amatu, atpazīstamību un naudu....

Atbildēt

Visi prezidenti tādi

25.05.2023. 23:08

»

Vai tiešām tas noslēpums?

Mūsu laikos politika ir tā saplūdusi ar organizēto noziedzību, ka pat "svētie" sabiedriskie mēdiji strādā viņu pavadā, un par to ordeņus saņem. Šie ne tik daudz ir prokremlisti, cik gan vienkāršas blēžu bandas. Atcerieties : nav tāda zirga, kuru nevar par zeltu nopirkt, kur nu vel pie siles tikt gribošu...


Vai tad Latvijā bijā kāds no prezidentyiem savādāks?
Arī tagad, tie divi vīri būs kā likts, viņi būs tādi paši, no tās pašas šlakas, jo saprotams, godīgu personu deputātierm nebūs noteikts ievēlēt. Ja ievēlēs Uldi Pīlēnu vai, jo sevišķi, Rinkeviču - skaidrs, ka viņi būs Kremļa ietekmetas personas, Putins priecāsies.

Atbildēt

Vai tiešām tas noslēpums?

25.05.2023. 19:56

»

Žulis

Visas mūsu "valdības" šajos formālās neatkarības gados ir "tieši tādas savā vietā, kādas ir nepieciešamas prokremliskajiem spēkiem". Tikai neviens to neuzdrošinās atzīt. Ērtāk lamāt levitus, kariņus, pavļutus,ušakovus... un izlikties neredzam tos, kas viņus šajos amatos ielikuši...


Mūsu laikos politika ir tā saplūdusi ar organizēto noziedzību, ka pat "svētie" sabiedriskie mēdiji strādā viņu pavadā, un par to ordeņus saņem. Šie ne tik daudz ir prokremlisti, cik gan vienkāršas blēžu bandas. Atcerieties : nav tāda zirga, kuru nevar par zeltu nopirkt, kur nu vel pie siles tikt gribošu politiķi!

Atbildēt

Хм

25.05.2023. 08:52

»

Nu

Skatamies no pēdējiem okupantiem. (Pēc jūsu metodes varam aiziet līdz vispasaules okeānam


так себе метод. Но понимаю, так просто и удобно. Зачем избирателю забивать голову... 2026 не так уж и далеко, быстро придет. Поэтому..оккупанты во всем виноваты.. Вот уже как 30 лет..

Atbildēt

Хм

25.05.2023. 08:50

»

Jēkabs

Tieši tādus kā Tu -integrēties nespējīgus-vajag sūtīt mājās-deportēt, ne tapēc ka nepatīk kādas domas, bet tapēc, ka pēc savas būtības ir pret latviešu tautu un LV


bet tapēc, ka pēc savas būtības ir pret latviešu tautu un LV.
А это, я так понимаю, у правильного латыша не требует доказательств, будете судить, так сказать, исходя из "революционной необходимости" или как там красные в свое время решали, кто прав а кто нет.
В чем выражается это "pret latviešu tautu un LV." Что пишу на русском? Так я повторю: раньше писал на латышском, да вот правильные латыши убедили, что все равно оккупант, все равно чужой, так зачем тогда стараться?
Или в вашем понимании интеграция - это момент из оккупантского фильма "Киндзадза", где одни должны всегда другим кланяться, потому что у них штаны неправильного цвета?

Atbildēt

Prokremliskas pagales vēlme

24.05.2023. 20:51

Par LR prezidentu - kaku stumdītāju Rinkaviču!

Atbildēt

wow

24.05.2023. 20:04

Pārcentīgi Levita kritiķi bija kremlinu medusmaize. Man arī ir ļoti kritisks viedoklis par Levitu, bet tāpēc jau nav jālej ūdens uz ienaidnieka dzirnavām!

Atbildēt

lapsām šodien svētki

24.05.2023. 17:09

uz to ir atkal jāiedzer.Un jādzied-šie zelta rubuļi,tie valda pasauli.

Atbildēt

prokremliskie spēki

24.05.2023. 13:49

ziņo,ka Levits ir ķīmiķis ar nepilsoņa pasi,nacists un rusofobs.laikam studējuši Lapsas grāmatas latviešu valodā.Tas bija sagaidāms.Krievija to dara aiz gara laika tāpēc,ka citu problēmu nav.Valstī ir miers,kolosāla ekonomikas attīstība un vispārēja attīstība.Par to visu gādā gaismas enģelis Putins.Tāpēc var izklaidēties,lasot Lapsas grāmatas un smieties par Latvijas prezidenta un premjera fašistisko režīmu,kuru izveidojis fašists no Hamburgas ar ķīmiķa izglītību.

Atbildēt

ŠO TO JAU DZIRDĒJĀM

24.05.2023. 12:46

par bedri tupo antivakseriju šamaniju čangaliju rūpe bija, bet Levitam mazāk naudas kā puķinavenam, pabiras helmaņi no juristu baložu partijas par naudu māti pārdos...tad par saskaņu vispār nav vairs runa...kristalizēti sadisti puķini

Atbildēt

nav skolotāju, juristu...

24.05.2023. 12:41

kaut kādi helmaņi baloži brokas tur LU saņem algas...grūti noticēt, ka vairs ir izeja...būs vēl viena gruzija ungārija ar rozām alārām krupskām vovām plintēm tintēm...psrs komunisti NESPĒJ IZAUDZINĀT KVALITATĪVUS BĒRNUS...par naudu/KARJERU māti tēvu pārdos pasaules komunistiem. Jūs kā gribat, es pie musulmaņiem vai budistiem...ar sadistiem kristiešiem zilajiem puķinoidiem nespēju...

Atbildēt

Nu

24.05.2023. 11:12

»

Žulis

Visas mūsu "valdības" šajos formālās neatkarības gados ir "tieši tādas savā vietā, kādas ir nepieciešamas prokremliskajiem spēkiem". Tikai neviens to neuzdrošinās atzīt. Ērtāk lamāt levitus, kariņus, pavļutus,ušakovus... un izlikties neredzam tos, kas viņus šajos amatos ielikuši...


labi:Tu tak to redzi! Tātad nevar teikt ka neviens. Vismaz viens to redz. Un tālāk: Te jau simtiem reižu rakstīts ka kādi ir vēlētāji-tāda ir viņu valdība..Vai paties te gadus 10 jāturpina uzbrukt valdībām,klusējot par LV vēlētāju atbildību valsts un tautas priekšā?

Atbildēt

Хм

24.05.2023. 10:18

»

Jēkabs

Es teiktu tā:Es pats esmu vairāk par osvoboditeli repatriāciju kā par deportācijām, bet tādi Xm patiess jādeportē atpakaļ uz viņu dzimto rodinu


А причина - потому что не нравится мое мнение? А вы уверены, что потом и вы будете в списке? ну когда выселяющие в раж войдут и поймут, как удобно выселять тех, чье мнение не нравится

Atbildēt

Žulis

24.05.2023. 10:11

Visas mūsu "valdības" šajos formālās neatkarības gados ir "tieši tādas savā vietā, kādas ir nepieciešamas prokremliskajiem spēkiem". Tikai neviens to neuzdrošinās atzīt. Ērtāk lamāt levitus, kariņus, pavļutus,ušakovus... un izlikties neredzam tos, kas viņus šajos amatos ielikuši.

Atbildēt

Jēkabs

24.05.2023. 09:08

Es teiktu tā:Es pats esmu vairāk par osvoboditeli repatriāciju kā par deportācijām, bet tādi Xm patiess jādeportē atpakaļ uz viņu dzimto rodinu.

Atbildēt

Хм

24.05.2023. 09:03

»

Tālavas taurētājs

Piekrītu, bardaks ir milzīgs. Pazīstu cilvēkus ar ierakstu pasē - latvietis, latvisku vārdu un uzvārdu, bet realitātē totāla vate. Tādiem pārsvarā tuva ir orku mentalitāte un kremļa melīgā vēsture tiem sagādā patiesu baudu. Ir arī pretēji gadījumi, kad krievs (nejaukt ar krievu okupantiem) ar īstu krievu...


вопрос был задан весьма конкретный: что вы будете делать с латышом или латышкой гражданином Латвии, у которого брак с оккупантом (пусть он будет литовским оккупантом, раз не делим по национальностям).
Неужели опять будет как с проверкой латышского у граждан России-вначале принимается закон, а только потом начинают думать, что делать с последствиями?

Ir arī pretēji gadījumi, kad krievs (nejaukt ar krievu okupantiem) ar īstu krievu vārdu un uzvārdu ir kārtīgi Latvijas patrioti.
А что будете делать, если этот русский все-таки оккупант или их потомок? Но зато "ужасная вата" тот русский, чьи родители тут жили до 1940?

Atbildēt

Nu

24.05.2023. 08:58

»

vice

Prokremliskā pagale...


bet vairums tak te paši rakstīja, ka LV vajag visu kā Eiropā! Nu-tagad algas dažiem kā Eiropā-izrādās-atkal slikti!

Atbildēt

Nesaprotu

24.05.2023. 08:54

»

nu nu

Aizver muti to19:53


Tu un daži citi te ienākuši lamāties un agresīvi uzvesties vai ko pareizu uzrakstīt? Ja jums gribās lamāties-ejiet pie pašu savēlētiem deputātiem un tos lamājiet..Kapēc te uzbrūkat cilvēkiem? Jums ar galvu viss labi?

Atbildēt

vice

24.05.2023. 08:47

Prokremliskā pagale?

Nenoliedzami. Personāži ar "piesietām astēm", tādēļ jau arī ir viegli manipulējami!!!

Kā jau ārzemnieki, gatavi Latvijā pārdot VISU!!!

Ekonomiskais biznessprojekts beidzās pieticīgi: aptuveni pusmiljons kontā + nesamērīga stipendija (pensija/pabalsts) komplektā ar visa veida izgāšanos!!

Salīdzinājumam Eiropas klerki izpļekarē aptuveni 25 000 mēnesī, uz kā rēķina Latvijas pūpēža 6000 - 8000 ir TIKAI stipendija!!!

Matemātika apgalvo, ka klerks ar šādu atalgojumu (arī LB bijušā prezidenta Rimšēvica "nenoformētā" pieredze apstiprina) NEVAR atļauties nekustamo īpašumu Jūrmalā!!! NEVAR!!!

Bet gribās, lai viss ir "civilizēti"!!!

Atbildēt

ķiniešu valodā

23.05.2023. 22:15

»

benderovcu osvoboditelam

Tas labi, brūnais fašistu cērmeni, ka mācies valodu, kas tev drīz var ļoti noderēt


Ko, atkal baiģens piečurājis podjezdus un NATO salauzis vienīgo asfaltēto ielu.

Atbildēt

nu nu

23.05.2023. 21:56

»

pu če kur

Biji agrāk


Aizver muti to19:53!

Atbildēt

Tālavas taurētājs

23.05.2023. 20:05

»

Хм

Можно списать на весеннее обострение, но весна уже заканчивается...


Piekrītu, bardaks ir milzīgs. Pazīstu cilvēkus ar ierakstu pasē - latvietis, latvisku vārdu un uzvārdu, bet realitātē totāla vate. Tādiem pārsvarā tuva ir orku mentalitāte un kremļa melīgā vēsture tiem sagādā patiesu baudu. Ir arī pretēji gadījumi, kad krievs (nejaukt ar krievu okupantiem) ar īstu krievu vārdu un uzvārdu ir kārtīgi Latvijas patrioti. Cilvēkiem protams ir tiesības izvēties, kur un ar ko dzīvot, izņemot okupētājvalsts pilsoņu pēcnācējus, kuriem vienīgās tiesības ir atgriezties roģinā (tēvu zemē). Un vispār, stāsts nav par tautībām, bet par okupācijas režīmu, kolonistiem un kolaborantiem.

Atbildēt

izcilības pārskats

23.05.2023. 18:47

Vidējais latvietis, rēķinot pēc iedzīvotāju skaita un ekonomikas lieluma, eksprezidentu uzturēšanai tērē (valsts maksāti dzīvokļi, aprūpētāji, automobiļi un citas naudas) daudzreiz vairāk nekā vidējais amerikānietis vai vidējais vācijietis.

Atbildēt

lembits

23.05.2023. 18:40

Tik un ta sorosa naudu jaatstrada, bibeles projektu jaisteno. vislabak to padodas NA. Baltkrievs dombrava, ebrejs emeljanovs, ebrejs ljevits, tadziks paradnieks..musdienu vislabakie strelnieki un izpilditaji..isak sakot internacionals cccp stila ar bibeles tautu augsa.

Atbildēt

Pitālovas aptaurētajam

23.05.2023. 18:32

»

Tālavas taurētājs

Kāpēc esam tik nervozi, viss taču iet pēc plāna, vai tad ne, sarkanais cērmeni


kāpēc esam tik depresīvi, viss taču iet pēc deŗmoliberastu skapja saimnieku plāna, vai tad ne, aptaurētā cērme pasīvā pedersata beksaidā.

Atbildēt

Anatolij

23.05.2023. 17:38

»

Pitālovas aptaurētajam

atkal histēriskā nacisma lēkme. ārstēties vajag, neonaciķu samazga


Nu-bet ko lai dara, kad vairumam osvoboditelu visi visapkart ir nacisti, fašisti, gansi, benderovci? Tikai tad paliek neskaidrs: Ko jus osvoboditeli paši pec savais gribas aizbegat no Krievijas un atbraucat pie fašistiem?

Atbildēt

Anatolij

23.05.2023. 17:16

Manuprat tuks raksts...Tā var visu ko izdomat par jeb kutu..Pučem redzams dziva fantazija.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

23.05.2023. 16:21

»

Pitālovas aptaurētajam

atkal histēriskā nacisma lēkme. ārstēties vajag, neonaciķu samazga


Kāpēc esam tik nervozi, viss taču iet pēc plāna, vai tad ne, sarkanais cērmeni.

Atbildēt

Tava nākotne - bezierunu paklausība.

23.05.2023. 16:15

»

Pitālovas aptaurētajam

atkal histēriskā nacisma lēkme. ārstēties vajag, neonaciķu samazga


Kad divkājainie radījumi, kuri sevi lepni dēvē par cilvēkiem, ir jau pieradināti, ka atalgojumā var saņemt bezvērtīgus, bez zelta seguma papīrīšus un bleķa monētas, caur virtuālu pārskaitījumu, tad laiks spert nākamo soli. Pilnīgi virtuāla nauda un absalūta kontrole, kur atalgojumam vairs nebūs pat papīra vērtības un nekādu iespēju to noprotestēt. Mākslīgā intelekta autoatbildētājs liks jums nomierināties, pretējā gadījumā tiksiet arestēts par sabiedriskā miera traucēšanu.
https://youtu.be/izZgZwXeRXU

Atbildēt

p pārtikas kartītes bankas klientiem

23.05.2023. 15:32

un būs totāla kontrole.

Atbildēt

Хм

23.05.2023. 15:21

»

Tālavas taurētājs

Piešķirt krievu okupantiem Latvijas pilsonību un cerēt uz saliedētu sabiedrību, var tikai ar ļauniem nolūkiem bruņojusies komunistu banda. Apmācot ienaidniekus latviešu valodā, ienaidnieki kļūst jau dubultbīstami, informatīvā hibrīdkara apstākļos. Izveidot korumpētas, oligarhu pārvaldītas valstis bija...


Можно списать на весеннее обострение, но весна уже заканчивается.
А вот если латышка или латыш в браке с оккупантом, их как, тоже вывозить будете как предателей, допустивших засорение чистой ДНК правильных латышей?

Atbildēt

Kas nebūs strādāt, tam nebūs ēst.

23.05.2023. 15:21

»

Tālavas taurētājam

Latvija pati atbalsta , lai cilvēki būtu viegli vadami un kontrolējami ar viedtālruņa palīdzību. Jaunatne sajūsmā, senioriem atliks samierināties


Pie pašreizējā Latvijas ekonomiskā modeļa, kad valsti vada naturalizējušies ienaidnieki, notiek pilnīgi pretējais, pārtikuši ir tie, kas nodara vislielāko postu Latvijai. Latvija kā tiesisks subjekts faktiski neeksistē, pareizāk sakot ir neleģitīms. Daļēja taisnība bija ķīnas vēstniekam Francijā, kurš neapdomīgi par to izmāva visai pasaulei. Bet attiecībā uz tiem, kas ir apdulluši no propogandas un paši bāž galvu cilpā, tādi būtu jāved pie prāta, ka bez darba un tikai aizņemoties, labklājība un ēdiens nerodas. Citiem vārdiem, tas ir kā siers peļu slazdā, lai pievilinātu lētticīgos muļķus ar "divām augstākajām izglītībām".

Atbildēt

Tālavas taurētājam

23.05.2023. 13:47

Latvija pati atbalsta , lai cilvēki būtu viegli vadami un kontrolējami ar viedtālruņa palīdzību. Jaunatne sajūsmā, senioriem atliks samierināties.

Atbildēt

Kritizētājiem

23.05.2023. 13:45

Levita kungs ļoti cīnījās par savu posteni, bieži braukāja uz Latviju tikties ar ierēdņiem un citām viņam nozīmīgām personām, neatlaidīgs un savu panāca - uz 4 gadiem LV prezidents.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: