Menu
Pilnā versija
Foto

Protestēšanas nosacījumi

Arturs Priedītis · 20.09.2019. · Komentāri (34)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atis Priedītis

24.09.2019. 09:11

»

patiesībā

Ja s.kalnietei patiešām būtu taisnība, tad sanāktu, ka taisnība ir arī visiem pārējiem attiecīgās sugas biedriem - pie SILES negausīgi rijošajiem pašnominēti "vienlīdzīgĀKajiem cūklopiem". Bet tas, neapšaubāmi, ir absolūts NONSENSs...


Kalniete stāstot par sevi nesaprata, ka ir pateikusi pārāk daudz. Jo līdz šim vajāšanas (arī cilvēka reputācijas sagraušana arī ir vajāšanas) pēc 1986.gada tika kategoriski noliegtas.

Atbildēt

patiesībā

24.09.2019. 02:08

»

Atis Priedītis

Ja S.Kalnietei ir taisnība, tad sanāk, ka Latvijā ar vajāšanām nodarbojās kaut kāds mafiozs grupējums, kurš nebija saistīts ar valsts struktūrām. Tas taču ir NONSENS


Ja s.kalnietei patiešām būtu taisnība, tad sanāktu, ka taisnība ir arī visiem pārējiem attiecīgās sugas biedriem - pie SILES negausīgi rijošajiem pašnominēti "vienlīdzīgĀKajiem cūklopiem". Bet tas, neapšaubāmi, ir absolūts NONSENSs.

P.S. Nevis nodarbojĀs, bet gan nodarbojAs - vēl joprojām un arvien intensīvāk / masīvāk.

Atbildēt

Adīna

23.09.2019. 11:09

»

Atis Priedītis

Ja S.Kalnietei ir taisnība, tad sanāk, ka Latvijā ar vajāšanām nodarbojās kaut kāds mafiozs grupējums, kurš nebija saistīts ar valsts struktūrām. Tas taču ir NONSENS


Ja pieņemam, ka Arturam Priedītim ir pamats rakstīt par kriminālo kapitālismu, tad sanāk, ka katra krimināla banda var izrēķināties ar kaut vai iedomātiem pretiniekiem. Kā to saprast? Piemēram, man būtu kas nelabs zināms par kādu ( vai kādām) ietekmīgu personu, kam ir sakari gan medijos, gan kultūras darbinieku aprindās. Un es sāku komentēt internetā. Ai, kādu vajāšanu ar teātra spēlēšanu un izsmiešanu medijos tad var sarīkot! Upurim sagribēsies vai galu darīt. Un, ja upuris saprot, ka viņa dzīvokli un telefonu noklausās, nav jau teikts, ka tie ir valsts dienesti, to var noorganizēt arī kāda banda.
Bet tas jau tikai ir pieņēmums. Patiesībā mums ir taisnīga un demokrātiska valsts, kā vēsta medijos :))))

Atbildēt

Atis Priedītis

23.09.2019. 07:30

Citāts no S.Kalnietes intervijas. Beidzot ir skaidri pateikts kā viss notiek!
"Faktiski nav neviena cilvēka, kuru nevar sabojāt. Reputācija būvējama ilgi, bet to sagraut, ja mērķtiecīgi strādā, var ļoti īsā brīdī. Parasti tā nav Drošības komiteja pie mums, kas strādā, bet konkurenti, kas ir samaksājuši atkal kaut kādai kliķītei un tā ātri nopelna. Un pretēji pārlec atkal un par tiem to pašu uztaisa, jo maksā tur. Šajā gadījumā es domāju, ka tas bija precīzs uzdevums."

Atbildēt

Atis Priedītis

22.09.2019. 09:16

Pēc manām publikācijām sociālajos portālos un šobrīd arī portālā pietiek.com. pie manām publikācijām ik pa brīdim parādās ļoti interesanti komentāri. Kāda no publikācijām bija par 5.Starptautisko politiskās dziesmas festivālu, kurš 1982.gada rudenī notika LU Lielajā aulā. Festivāla koncertu laikā aula bija pārpildīta līdz pēdējai iespējai. Un manuprāt, šo festivālu var uzskatīt par vienu no Atmodas priekšvēstnešiem. Notikumi šajā festivālā un mūziķu atļaušanās "knābāt" padomju iekārtu un komunistus bija tik pārdroša, ka pat šobrīd visiem žurnālistiem ir bailes par šo notikumu rakstīt. Pareizie "auseklīši" taču tobrīd pilnībā klusēja un festivāla darbībā netika iesaistījušies.

Pēc mana raksta par šo festivālu, kāds tā laika žurnālists, kuram bija jāveido reportāža par šo notikumu, uzrakstīja komentāru, ar apmēram šādu saturu - "Ja es būtu uzdrošinājies rakstīt patiesību, neviena avīze to nepublicētu, bet es būtu nonācis Gulagā.". Par to cik šis festivāls komunistiem bija bīstams, liecina arī tas, ka uzrakstītais komentārs ļoti ātri tika izdzēsts.

Galvenais šo festivālu organizētājs bijā Ābrams Kleckins. Bet arī viņš, pat pēc tik daudziem gadiem tā arī nav uzdrošinājies atklāti izstāstīt, kas patiesībā šajos festivālos notika. Tātad šis festivāls ir bijis daudz bīstamāks par pasākumiem, kuri notika pēc tam - Helsinki 86; LTF, Atmoda, Radošo Savienību plēnums. Jo par tiem notikumiem publikāciju ir ļoti daudz, bet par 5.Starptautisko politiskās dziesmas festivālu - gandrīz nekas, ja neskaita melīgās okupācijas laika publikācijas.

Atbildēt

Cenzēcs un politiski piedrātēczs

22.09.2019. 05:40

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


debilai Indulis Durka no pašiem Dikļiem. Pie darba, sūdeedāaaj Induli Duka, ku ka ārā no jurtas ! Aiziet pie darba, ārprātīgais! Izpildies! Tavs uznāciens!

Atbildēt

Pat nesapņo

21.09.2019. 23:50

Pats uzdodiet jautājumus un pats atbildiet, labi apzinoties un to arīdzan neslēpjot, ka kompartijas trockisti un čekas režīms ir praktiski iznīdējuši latviešu inteliģenci.
Varbūt raksts domāts kā ņirgāšanās un visu tautību latviešiem uzvaru.

Atbildēt

Latvis

21.09.2019. 21:46

»

tā viš i

Vai viņi sapratīs, ka, saplosot priekšniekus, nekas nemainīsies? Vai viņi sapratīs, ka ir tādi paši parazīti, kā viņu priekšnieki, tikai zemākas kastas? Un, saplosījuši vecos priekšniekus, paši kļūs par tādiem... bet nesapratīs, ka jāatsakās no nenormālās "priekšnieka vietnieka konsultanta palīga asistenta...


Nākamie vairāk baidīsies. Tā kā tas bija ar revolūciju Krievijā. Krievijā sākās "komunistu" terors, bet Rietumvalstīs tika ieviesta 8-stundu darbadiena, atvaļinājumi un citādi atvieglojumi vergiem (darba ņēmējiem), jeb demokrātija. Rietumi baidījās, ka pie viņiem arī nenotiek revolūcija.

Atbildēt

K

21.09.2019. 21:19

Nez kādi sapņi naktīs rādās Mūrniecei, kura protestētājām tantiņām pretī sūtīja līdz zobiem apbruņotos alfistus? Cerams, ka murgi un cerams, ka murgi to vajās vienmēr

Atbildēt

Atis Priedītis

21.09.2019. 20:34

»

Tailers

Ne bez iemesla sit tie. Viņu vārdi vēl skan


Visus "melus" taču var ļoti viegli pārbaudīt. Ir pagājuši divi gadi, bet nekādi meli tā arī nav atklāti. Atskaitot protams, neargumentētus izteikumus.

Atbildēt

enchante

21.09.2019. 19:32

»

lauķis

Vergs vienmēr sapņo par saviem vergiem,vergus brīvība neinteresē.Visupirms vergs jānokauj sevī,tad viss mainīsies arī apkārt


Jā, jā, bet cik Latvijā ir tādu, kuri ir gatavi mēģināt pārvarēt to vergu sevī un cik ir tādu, kuri vispār saprot, par ko te iet runa?

Atbildēt

VB

21.09.2019. 15:23

" Ja tauta vēlas mainīt valsts modeli (latviešu tautas bojāeju var glābt vienīgi valsts modeļa maiņa), tad tai ir jāpanāk šīs maiņas akceptēšana elitē."

Tad kādam šim jaunajam modelim būtu jābūt?
Protams, arī kapitālistiskam, par to šabu it kā nav.

Atbildēt

Tailers

21.09.2019. 14:13

»

fakts

Gana melots,gana


Ne bez iemesla sit tie. Viņu vārdi vēl skan -
- Tava dzīve bij meli.-
Ko atbildēt man?
- Vai trokšņi, kas galvā man, traucē jums gan? -

Atbildēt

tā viš i

21.09.2019. 12:41

»

Latvis

Un protesti būs, kad valsts aparātā strādājošiem nebūs no kā maksāt algas un viņi visdrīzāk saplosīs savus priekšniekus, tad arī mainīsies valsts


Vai viņi sapratīs, ka, saplosot priekšniekus, nekas nemainīsies? Vai viņi sapratīs, ka ir tādi paši parazīti, kā viņu priekšnieki, tikai zemākas kastas? Un, saplosījuši vecos priekšniekus, paši kļūs par tādiem... bet nesapratīs, ka jāatsakās no nenormālās "priekšnieka vietnieka konsultanta palīga asistenta" amatu sistēmas!

Atbildēt

Latvis

21.09.2019. 10:12

»

tā viš i

"...vai, viņuprāt, piedaloties dažāda veida protesta akcijās, iespējams panākt sev vēlamu valdības lēmumu pieņemšanu. Vairums jeb 63% iedzīvotāju sniedza noliedzošu atbildi...


Un protesti būs, kad valsts aparātā strādājošiem nebūs no kā maksāt algas un viņi visdrīzāk saplosīs savus priekšniekus, tad arī mainīsies valsts.

Atbildēt

Ati Priedīti!

21.09.2019. 09:03

»

Atis Priedītis

Cilvēki joprojām baidās no šāda 80.tajiem gadiem raksturīga scenārija. Publicēju īsu rakstiņu...


Tu esi nulle! Nenozīmīga blusa! Tukšpauris un muļķis. Tava dzīve mainīsies uz labu, kad redzēsi savu grafomāniju pacs.

Atbildēt

Atis Priedītis

21.09.2019. 07:22

»

fakts

Gana melots,gana


Viss ko es rakstu ir ļoti viegli pārbaudāms. Ja kādam ir drosme un vēlme to darīt - droši uz priekšu. Divu gadu laikā visi, kuri šo "pārbaudi" centās veikt ļoti ātri apklusa. Jo tas ko es rakstu - apstiprinājās un dziļāk rakties neviens nevēlējās.

Atbildēt

Atis Priedītis

21.09.2019. 06:23

Cilvēki joprojām baidās no šāda 80.tajiem gadiem raksturīga scenārija. Publicēju īsu rakstiņu.
Bijušā "čekista" atzīšanās.
Katrs vajāšanu gadījums bija individuāls. Man pat izveidojās intensīva sarakste ar cilvēku, kurš apgalvoja ka bijis saistīts ar VDK. Blakus viņa izteikumiem, ka nekādu VDK vajāšanu 80.to gadu beigās vispār nav bijis tomēr izdevās "izspiest" no viņa informāciju, ka ir bijuši tādi vajāšanu gadījumi, kuri izmantoti personisko rēķinu kārtošanai. Vajāšanas organizējis kāds VDK darbinieks gandrīz vai bez augstākās priekšniecības akcepta tikai tāpēc lai savu "ienaidnieku" iznīcinātu - morāli vai fiziski.

Arī mans gadījums daļēji varētu būt bijis šāds. Aizliegums publicēties (no 1980.g. līdz 1995.g.), kas nāca no "augšas", tika vietējā līmenī pastiprināts ar "čekista kukuļņēmēja" atriebību, par to, ka "man tas nepatīk". Rezultātā šis cilvēks tika atlaists no darba (pēc tam, protams, tika iekārtots citā labi apmaksātā darbā), bet es pilnībā uz savas ādas izbaudīju daudzu VDK lietoto psiholoģiskā terora metožu arsenālu.

Atbildēt

Cenzēts un politiski represēts

21.09.2019. 06:09

»

Cyril

урод латыш


Zakroi jebaļņik gņida! Pasķ porvu!

Atbildēt

ты, гнида ебанутая пидрила позорный

21.09.2019. 03:59

»

Cyril

урод латыш


урод Cyril

Atbildēt

Cyril

21.09.2019. 01:45

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


урод латыш

Atbildēt

HMR

20.09.2019. 20:19

»

Pomeranču Vainadziņš

Kaut kur lasīju viena VDK virsnieka atklāsmes, ka Rīgā joprojām darbojas padumju laikā uz augstceltnēm saliktie psihotronie raidītāji. To uzdevums - izveidot sabiedrību kā amorfu un viegli vadāmu masu, nomācot jebkādus protestu iedīgļus...


Taisnība! Rīgā nekas nenotiek, bet Bauskā bija dumpis, kuru izklīdināja policija pēc Lindas Mūrnieces pavēles. Savukārt Daugavpilī arī viss kluss - krieveļi ieņirdz, ka Latvija iet uz grunti. Laukos cilvēki kautrīgi un lielākā daļa ir valsts vai pašvaldības iestāžu darbinieki - tie parasti neprotestē, jo tiem uz pārējo neveiksmīgo laucinieku fona labas algas.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

20.09.2019. 20:03

Kaut kur lasīju viena VDK virsnieka atklāsmes, ka Rīgā joprojām darbojas padumju laikā uz augstceltnēm saliktie psihotronie raidītāji. To uzdevums - izveidot sabiedrību kā amorfu un viegli vadāmu masu, nomācot jebkādus protestu iedīgļus.

Tas viss gan darbojoties tikai Rīgā. Īpatņi, kurus attiecīgās frekvences "neņem", Rīgā jūtas draņķīgi un tinās no Rīgas prom.

Iespējams, hohma.

Atbildēt

Piepulis

20.09.2019. 17:55

»

Piepulis

Protesti būs, jo "nācijas tēvs" jau ir devis savu atbalstu. Tas notika pie bezmaksas ēdiena galda. "Nācijas tēvs" jau ir informējis Namībijas bušmeņus un hotentotus par savu lēmumu protestēt pret Kucinas krūšturi, lai attīstības ziņā vienādie latvieši, bušmeņi un hotentoti būtu lietas kursā par "nācijas...


Tā ir taisnība! "Nācija", izpildot "Nācijas tēva" pavēli, sāk protestu maratonu šonakt četras minūtes pēc pusnakts. "Nācijas tēvs" ir devis "nācijai" pavēli protestēt pret visu "nācijā" redzamo, sadzirdamo un sataustāmo. "Nācijai" ir jāprotestē pret savu stulbumu, nelietību, tumsonību, zaglīgumu, šarlatānismu, pielīdeju, stučītāju dabu. "Nācijas tēvs" pavēl protestēt pret "nācijas" unikālākajām vērtībām - Rimžēviča neatlaišanu no darba, atkritumu ārkārtas stāvokli, valdības "583 darāmajiem darbiem", LU neliešiem, pederastiem Ārlietu ministrijā. "Nācijas tēvs" tāpat pavēl "nācijai" protestēt pret krūšturu nēsāšanu, jo tādējādi "nācija" nevar būt kodīgs partneris bušmeņiem un Hotentotiem, kuri nepazīst artefaktu kŗūšturi. Latviešiem ir jābūt visur vienādā līmenī ar Numībijas ciltīm. "Nācijas tēvs" tāpat "nācijai" pavēlēs protestēt, ja bušmeņi un hotentoti atsacīsies draudzēties ar latviešiem, jo tie vēl nav sasnieguši Numībijas tuksneša karaļu attīstības līmeni. Bušmeņiem un hotentotiem ar to vien nepietiek, ka "nācija" ir visneattīstītākā Eiropā. "Nācijas tēvs" kā "nācijas" virspavēlnieks vadīs protestus, sēžot pie bezmaksas ēdiena galda.

Atbildēt

Raksti raksti

20.09.2019. 17:45

debilais Priedīti, Pietiek tu esi vajadzīgs, citiem apriebusies tava vienveidība.

Atbildēt

ha-ha

20.09.2019. 17:37

Galvenie padomdēvēji vienlaikus parasti ir dažādos noziegumos apsūdzētie.Arī augstākos amatus parasti ieņem tie,kurus pamatoti var saistīt ar kolaboracionismu,lai gan visi padomdevēji visi kā viens ir ir piedalījušies šajā beznoilguma noziegumā un daudzi no viņiem ne mirkli neatstājot sili ir aizspērušies uz ES.Arī tagadējais nācijas tēvs ir tieši saistīts ar milzīga lēruma civil un militārokupantu atstāšanu valstī,ar kolaborantu varas organizāciju un ir ļoti iespējams ārvalstu specdienestu izbijis aģents.Tā kā gribot negribot esam nokļuvuši negribētā kriminālā vidē ar ļoti līdzīgu organizācijas struktūru un savstarpējām attiecībām.

Atbildēt

Piepulis

20.09.2019. 17:01

Protesti būs, jo "nācijas tēvs" jau ir devis savu atbalstu. Tas notika pie bezmaksas ēdiena galda. "Nācijas tēvs" jau ir informējis Namībijas bušmeņus un hotentotus par savu lēmumu protestēt pret Kucinas krūšturi, lai attīstības ziņā vienādie latvieši, bušmeņi un hotentoti būtu lietas kursā par "nācijas tēva" darbību visu cilšu vienādošanā. Latviešu protestēšana tagad ies kopsolī ar attīstīti neattīstīto latviešu jaunajiem ciešajiem partneriem Namībijā - bušmeņiem un hotentotiem. "Nācijas tēvs" kopā ar Kucinas jaunkundzi bez krūštura drīz dosies uz Namībiju pieredzes apmaiņā, iepazīstinot bušmeņus un hotentotus ar latviešu pieredzi visa veida noziedzībā. Bušmeņiem un hotentotiem ir ko mācīties no latviešu godīgajiem protestētājiem.

Atbildēt

tā viš i

20.09.2019. 16:10

"...vai, viņuprāt, piedaloties dažāda veida protesta akcijās, iespējams panākt sev vēlamu valdības lēmumu pieņemšanu. Vairums jeb 63% iedzīvotāju sniedza noliedzošu atbildi."
Tas nozīmē, ka 2/3 iedzīvotāju saprot, ka valsti pārvaldošā kangaru partokrātijas mafija ir vairākumā - valsts un pašvaldību deputātu un činavnieku skaits ir tik milzīgs, ka vienkāršas tautas masas, kas nebarojas no šo bandītu rokas, ir tīri fiziski absolūtajā mazākumā.
Ašerādens vienmēr ir bijis orientēts tikai uz miljoniem, kā jau viens no prihvatizācijas flagmaņiem Latvijā, OIK un citu mahināciju eksperts; politiķa statuss viņam ir tikai atpūtas šūpuļkrēsls, kurā zvilnot funktierēt jaunas rebes.
Neviens, kam smadzeņu rievas pārsvītrotas ar taisnām svītriņām - $ - nekad nav domājis ne par valsti, ne par tautu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: