Menu
Pilnā versija
Foto

Putins un viņa šizofrēnija

Kasīklis · 09.06.2021. · Komentāri (71)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

psihoterapeits

11.06.2021. 19:07

Kasīklis ir neārstējams idiots.

Atbildēt

krievu fašistu kroplim

11.06.2021. 16:29

»

F35 sūds pēdējais

Ko tu ar tiem sūdiem F35 lielies. Amrikosi paši viņus savai armijai vairs neiepērk, jo paši sapratuši, ka tie ir nekam nederīgi nenormāli dārgi lūžņi


Pilnīgi iespējams, ka F35 vairs nepērk, jo 15 gadu laikā jau ir nākušas klāt jaunas tehnoloģijas, tomēr joprojām visās civilizētās valstīs tas sargā mierīgas debesis, ko nevar teikt par vienīgu SU57, par ko pat nav zināms, kur to noslēpuši.
Tik pat labi var teikt, ka vairs nepērk IBM Pentium. Zemākais primāts, krievs, nekad ne Pentium ne ko līdzīgu F35 neuztaisīs, jo jums nav tam atlicis 100 gadu. Jums pat 10 nav atlicis, ko maitāt mūsu mīļās planētas gaisu.

Atbildēt

F35 sūds pēdējais

11.06.2021. 16:13

»

tas nav trollings

Tik pat labi, slimais krieveli, tu varēji iziet pilsētas centrā un visiem parādīt pliku dirsu, kur uztetovēts Putins...


Ko tu ar tiem sūdiem F35 lielies. Amrikosi paši viņus savai armijai vairs neiepērk, jo paši sapratuši, ka tie ir nekam nederīgi nenormāli dārgi lūžņi.
Tevi patrollingošu ar šito:
https://www.youtube.com/watch?v e4My2EGFxkI
Uzcepies un nolaid biksēs!

Atbildēt

krievu fašistu kroplim

11.06.2021. 15:55

»

slimajam šizofrēniķim

Tu esi slims! Ej ārstējies! Turklāt tu esi fašists, jo pielūdz Hitleru un viņa rasu pārākuma izdejas un vardarbību. Tāpēc tevi visdrīzāk vajag nevis ārstēt, bet noslīcināt tualetes podā, kas būtu visprātīgākais, ko ar tādu smirdīgu mēslu kā tu var izdarīt


Pret tevi, netīro lopu, rasu pārākums dabīgi var būt arī čukčam un tungusam, jo arī viņiem, tāpat, kā visiem pārējiem homo sapiens, gēniem ir 46 hromosomas. Tas viņus būtiski atšķir no jums, kam 1000 gadu laikā izveidojies noturīgs verga gēns ar 47 hromosomām.

Лишняя хромосома. Непарная!
https://www.youtube.com/watch?v PrLSYyLaMKA

Atbildēt

tas nav trollings

11.06.2021. 15:48

»

piektdienas trolings

https://sputniknewslv.com/20210611/krievijas-su-57-pabidis-mala-asv-lidmasinas-brunojuma-tirgu-17122612.html


Tik pat labi, slimais krieveli, tu varēji iziet pilsētas centrā un visiem parādīt pliku dirsu, kur uztetovēts Putins.
Viens Su57, ko krievi sauc par 5. paaudzes lidaparātu (otrs nepilnu gadu atpakaļ nojobņījās), par kuru nav pat droši, ka tas tiešām lido, pret 231 F35, īstu 5. paaudzes iznīcinātāju.

Atbildēt

slimajam šizofrēniķim

11.06.2021. 15:42

»

krievu kroplim

7 miljoni vācu karavīri krita varoņa nāvē, karojot vēl arī pret Lielbritāniju un ASV, kas ik dienas bumboja vācu kara rūpnīcas...


Tu esi slims! Ej ārstējies! Turklāt tu esi fašists, jo pielūdz Hitleru un viņa rasu pārākuma izdejas un vardarbību. Tāpēc tevi visdrīzāk vajag nevis ārstēt, bet noslīcināt tualetes podā, kas būtu visprātīgākais, ko ar tādu smirdīgu mēslu kā tu var izdarīt.

Atbildēt

истинно русские ценности

11.06.2021. 15:41

»

,,rietumu vertibas,,

asv armija ir atlauts ari sex ar dzivniekiem,tapat ka danijas civilistiem


ASV armijā nav aizliegts homoseksuālisms, tikai to nevar darīt atklāti. Pie krieviem tas ir obligāts, kā viens no patriotiskās audzināšanas elementiem. Krievu zaldāts ir absolūti beztiesīgs pretoties, turklāt tam 1000 gadu laikā ir iedresēta verdziska padevība pret priekšnieku.

Atbildēt

krievu kroplim

11.06.2021. 15:33

»

debiloīdam

Kritušo karavīru attiecība Vācijai pret PSRS bija 1:1,15. Vāciešu gūstā mira 3/4 PSRS kara gūstekņu un viņi noslepkavoja daudz vairāk mierīgos iedzīvotājus kā krievi, bet kritušo karavīru attiecība bija 1: 1,15. Austrumu frontē pret PSRS Hitlers zaudēja 3/4 savas armijas, apmēram 7 miljonus karavīrus...


7 miljoni vācu karavīri krita varoņa nāvē, karojot vēl arī pret Lielbritāniju un ASV, kas ik dienas bumboja vācu kara rūpnīcas.
Vēl nesen kremļa oficiozs ziņoja par 42 miljoniem krievu žmuriku, ko Staļins bija sametis paša sarīkotā kara kurtuvē.
Par vardarbību pret civiliedzīvotājiem un laupīšanām, Vērmahta karavīrus lika pie sienas bez ierunām, jo marodieris nav karotājs, pēc definīcijas. Krievu zaldātu komandieris varēja nošaut, ja tas atteicās laupīt, nogalināt civiliedzīvotājus un izvarot, jo tāda ir jūsu, civilizācijas atkritumu, kaujas vešanas taktika.

Man tev jāatgādina par gadījumu, kad tatārs Šamšutdinovs nošāva 8 krievu pederastus, tai skaitā arī pāris oficieru, par to, ka tie gatavojās viņu izvarot.

Армия как "школа насилия": почему Рамиль Шамсутдинов расстрелял сослуживцев
https://www.idelreal.org/a/30245450.html

Ja viņa vietā būtu bijis tu, netīrais nicināmais lops, tu būtu vēl papletis savas bulciņas, tāpat, kā to darīja tavs tēvs, vecaistēvs un pārējie senči, jo jūs esiet pederastu nācija.

Teiciens: "Терпи казак атаманом будешь", tā ir īstākā krievu "ģedovščina" un zaldātiņš cieš, ka to drāž dirsā, jo zina, ka pēc tam viņš pats drāzīs dirsā jaunos.

Atbildēt

kazmīzlim

11.06.2021. 15:11

nestāv senjau , tāpatkā lapsai

Atbildēt

debiloīdam

11.06.2021. 13:48

»

krievu kroplim

Laikam tu domā, ka armija, kur visi viens otru vālē pakaļā, kur notiek masu dzeršanas un plaukst narkomānija, kas iebrūk citas valstīs, lai nolaupītu civilajiem atejpodus, kā to dara krievi, ir normāli...


Kritušo karavīru attiecība Vācijai pret PSRS bija 1:1,15. Vāciešu gūstā mira 3/4 PSRS kara gūstekņu un viņi noslepkavoja daudz vairāk mierīgos iedzīvotājus kā krievi, bet kritušo karavīru attiecība bija 1: 1,15. Austrumu frontē pret PSRS Hitlers zaudēja 3/4 savas armijas, apmēram 7 miljonus karavīrus.
Viens otru vālē pakaļā ASV un UK armijās. Tur ir oficiāli atļauts dienēt homoseksuālistiem un viņiem par grodu tur pat tiek rīkoti praidi. Krievijā pat homoseksuālisma propaganda ir ar likumu aizliegta. Viss, ko tu raksti ir izdomājumi un tavas slimas fantāzijas. Viens otru drātē ASV kazarmās. Tur tā ir norma.

Atbildēt

krievu kroplim

11.06.2021. 12:46

»

ASV un NATO idioti

https://www.youtube.com/watch?v oluAot-UIgE


Laikam tu domā, ka armija, kur visi viens otru vālē pakaļā, kur notiek masu dzeršanas un plaukst narkomānija, kas iebrūk citas valstīs, lai nolaupītu civilajiem atejpodus, kā to dara krievi, ir normāli?
WWII pret vienu varoņa nāvē kritušo vācu karavīru, bija 7 krievu žmuriku, tāpēc, ka sadisti, marodieri un pederasti nekad nevar būt labi karotāji.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētbirzs

11.06.2021. 11:23

Jau kopš 2020. gada 9. augusta falsificētajām prezidenta vēlēšanām Baltkrievijā nerimstas protesti. Tauta ir neapmierināta ar diktatoru un uzurpatoru Aleksandru Lukašenko. Baltkrievijas Republikā Aleksandrs Lukašenko tika ievēlēts 1994. gadā. 1996. gada 26. novembrī Aleksandrs Lukašenko vienpersonīgi monopolizēja varu. No šī brīža parlaments zaudēja varu, un tauta zaudēja kontroli par valsti. Aleksandrs Lukašenko nodibināja kleptrokrātiju, kuras centrā atradās viņam pietuvinātie cilvēki (avots no Iljas Jašina oficiālā YouTube kanāla: youtu.be/QMwruf6QOmA Kāpēc Putins zemojas un glābj Lukašenko?). Šajā ilgajā valdīšanas laikā viņš veica rusifikācijas politiku, tādējādi sagraujot baltkrievu kultūru. Rusifikācijas sekas būs vel ilgi jūtamas baltkrievu sabiedrībā. Aleksandra Lukašenko valdīšanas laikā Baltkrievijas Republika kļuva par Krievijas Federācijas vasaļvalsti (koloniju), tas pēc būtības ir noziegums pret baltkrievu tautu. Šai rīcībai nav attaisnojuma. Baltkrievija ir pelnījusi neatkarību. Baltkrievu tauta ir pelnījusi brīvību. Diemžēl asinskārais diktators Aleksandrs Lukašenko nevēlas atkāpties. Atliek vien lūgt Latvju Dievus, lai baltkrievu tauta spētu atgūt savu brīvību un neatkarību. Lūgsim visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu, lai Pērkoņtēvs dāvā baltkrievu tautai spēku cīnīties pret netaisnībām! Lūgsim visvareno Dievieti Laimu, lai Laima dāvā baltkrievu tautai laimīgu likteni! Lūgsim visvareno Dievieti Māru, lai Māra dāvā baltkrievu tautai Saules mūžu! Lai Latvju Dievi svētī baltkrievu tautu! Brīvību baltkrievu tautai!!!
Ar cieņu pret demokrātiju, Skolnieciņš no svētbirzs
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
P.S. Par notikumiem Baltkrievijā var iepazīties Baltkrievijas opozīcijas oficiālajā YouTube kanālā NEXTA: youtu.be/JEbKtZRAGGI (Lukašenko. Zelta padibenes.) un youtu.be/nneIt3EyClI (Zelta padibenes 2: diktatora ēnā). Iesaku arī noskatīties skatītāju iemīļoto multiplikācijas seriālu “Zapovednik”: dw.com/ru/lukashenko-objavljaet-terror-popravki-iz-skazki-pesnja-kitoboev-zapovednik-vypusk-172/av-57728347 (Lukašenko pasludina teroru. Labojumi no pasakas. Vaļu mednieku dziesma. 172. sērija) un dw.com/ru/shou-lukashenko-bajden-i-putin-gotovjatsja-k-vstreche-zapovednik-vypusk-173-060621/av-57795308 (Lukašenko šovs. Baidens un Putins gatavojās tikties. Humoristiska dzeja par pašu būtiskāko. 173. sērija).
#Batkrievija #BaltkrievijasRepublika #baltkrievi #protesti #brīvība #demokrātija #AleksandrsLukašenko #diktators #uzurpators #totalitārisms #opozīcija #IljaJašins #Skolnieciņš #Zapovednik #DeutscheWelle #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #Māra-VeļuMāte #Māra-ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni

Atbildēt

Сколниециньш из святорощи

11.06.2021. 11:22

Демократия пала. Демократия мертва. К величайшей скорби и презрению, в Республике Беларусь процветает капиталистическая диктатура, которую возглавляет диктатор и узурпатор Александр Лукашенко. В 2020. году проходили выборы президента Белоруссии (источник: dw.com/ru/vybory-prezidenta-belarusi-2020/t-53814030 Выборы президента Беларуси 2020 года). Предварительные выборы проходили с 4. до 8. августа, а сами выборы состоялись 9. августа. Эти выборы были сфабрикованы. На этих выборах победила Светлана Тихановская, но правейший режим подделал результаты выборов. Связи с произволом властей начались массовые протесты. Народ был недоволен. С тех пор правящий антидемократический режим стал жестоко подавлять всякие протесты, и Беларусь вступила на тропу тоталитаризма. Хвала Богам, судьба белорусов не безразлична остальному миру, жители соседних государств поддерживают белорусский народ. Жители Белоруссии находятся на перекрестке судьбы между демократией и тоталитаризмом. Будем молиться всем известным Богам, чтобы народ Белоруссии смог бы вернуть назад свое родное государство. Да благословят Латвийские Боги жителей Белоруссии! Свободу белорусам!!!
С уважением к демократии, Сколниециньш (Skolnieciņš) из святорощи
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Да прибудет с нами мудрость Латвийских Богов!!!
P.S. О событиях в Белоруссии можно ознакомиться на официальном YouTube канале российской оппозиции Навальный LIVE: youtu.be/AVkr7X_Qnp0 (Навальный о Беларуси накануне схватки) и youtu.be/Oa6DgVAP1k4 (Навальный о последних событиях в Беларуси). А также советую всем посмотреть мультсериал “Заповедник”: youtu.be/uWKt03Rs7qo (Лукашенко объявляет террор. Поправки из сказки. Песня китобоев – “Заповедник", выпуск 172) и youtu.be/kv1ZG4BtiVM (Шоу Лукашенко. Байден и Путин готовятся к встрече. Лимерики о самом важном –“Заповедник", выпуск 173).
#РоссияБудущего #беларусьновости #романпротасевич #лукашенко #протасевич #nexta # Белоруссия #РеспубликаБеларусь #белорусы #протесты #свобода #демократия #АлександрЛукашенко #диктатор #узурпатор #тоталитаризм #опозиция #АлексейНавальный #Skolnieciņš #Заповедник #DeutscheWelle #ЛатвийскиеБоги #Пэрконс #Лайма #Мара #Мара-ВелюМатэ #Мара-ЗэмэсМате #БлагодатьЛатвийскихБогов #язычники

Atbildēt

Skolnieciņš no svētbirzs

11.06.2021. 11:20

Mūsdienu Baltkrievijā demokrātija ir mirusi. Baltkrievijas Republikā valda kapitālistiskā diktatūra, kuru vada diktators un uzurpators Aleksandrs Lukašenko. 2020. gadā notika Baltkrievijas prezidenta “vēlēšanas’’ (avots: dw.com/ru/vybory-prezidenta-belarusi-2020/t-53814030 2020. gada Baltkrievijas prezidenta vēlēšanas). Priekšvēlēšanas notika no 4. līdz 8. augustam, bet pašas vēlēšanas notika 9. augustā. Šo vēlēšanu norise un rezultāti bija safabricēti. Šajās vēlēšanas ar pārliecinošu balsu vairākumu uzvarēja politiķe Svetlana Tihanovska, taču valdošais režīms vēlēšanu rezultātus viltoja. Sakarā ar valdošās varas nihilismu sākās plaši protesti. Tauta bija neapmierināta. Turpretī valdošais antidemokrātiskais režīms sāka šo protestu apspiešanu, un Baltkrievija iesoļoja totalitārismā. Paldies Dieviem, baltkrievu tauta nav viena šajā cīņā, arī kaimiņvalstu iedzīvotājiem rūp baltkrievu tautas liktenis. Baltkrievu tauta atrodas likteņa krustcelēs starp demokrātiju un totalitāro diktatūru. Lūgsim visus sev zināmos Dievus, lai baltkrievu tauta spētu atgūt kontroli par savu valsti. Lai Latvju Dievi svētī baltkrievu tautu! Brīvību baltkrievu tautai!!!
Ar cieņu pret demokrātiju, Skolnieciņš no svētbirzs
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
P.S. Par notikumiem Baltkrievijā var iepazīties Krievijas opozīcijas oficiālajā YouTube kanālā Navalny Live: youtu.be/AVkr7X_Qnp0 (Navaļnijs par Baltkrieviju cīņas priekšvakarā) un youtu.be/Oa6DgVAP1k4 (Navaļnijs par pēdējiem notikumiem Baltkrievijā). Iesaku arī noskatīties skatītāju iemīļoto multiplikācijas seriālu “Zapovednik”: youtu.be/uWKt03Rs7qo (Lukašenko pasludina teroru. Labojumi no pasakas. Vaļu mednieku dziesma. 172. sērija) un youtu.be/kv1ZG4BtiVM (Lukašenko šovs. Baidens un Putins gatavojās tikties. Humoristiska dzeja par pašu būtiskāko. 173. sērija).
#Batkrievija #BaltkrievijasRepublika #baltkrievi #protesti #brīvība #demokrātija #AleksandrsLukašenko #diktators #uzurpators #totalitārisms #opozīcija #AleksejsNavaļnijs #Skolnieciņš #Zapovednik #DeutscheWelle #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #Māra-VeļuMāte #Māra-ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni

Atbildēt

krievu plānprātiņam

11.06.2021. 06:08

»

ASV protektorāts Latvija

ASV seržants ir impotents izvirtis pedofīls, kurš neko citu kā rīt hamburgerus kā spēlēt datorspēles nemāk. Kopš pagājušā gadsimta piecdesmitajiem gadiem neviens ASV drons Krievijas gaisa telpā pat neuzdrošinās ielidot. Visa pasaule zina, ka amerikosi nav karotāji. Bombardēt mierīgos iedzīvotājus viņiem...


ASV un visas NATO karavīriem ir visaugstākie standarti. ASV viceprezidenta, Josifa Baidena, dēls, Hanters, tika nekavējoties patriekts no ASV flotes, kad pārbaudē viņa organismā atklāja narkotiku pēdas. Tā nav krievu armija, kur oficieri aiz dzīves bezjēdzības nodzeras un kuru izklaide, ir pirmam izdupsēt jauniesaukto karavīru.

Atbildēt

krievelim

11.06.2021. 05:59

»

atbilde zilbertruda reklametajam.

asv apmaksatais Krievijas ienaidnieks istaja varda Zilbertruds nav nekads rakstnieks un nav ari nekads bikovs


Praktiski visu parašas iedzīvotāju dzīslās rit hazāru asinis, tikai vieni pieņēma judaismu un tagad viņi ir rakstnieki, inženieri, juristi, mediķi, banķieri, bet citi, Bizantijas sātanismu un tagad tie ir visu nicināmi miroņu kaulu bučotāji: tumsonīgi, asinskāri, nodzērušies nonarkojušies pederasti, kuru pēdējā stundiņa pienāk, kad tie ielūzt āra atejā, kur bija izpuvusi grīda, jeb saņemot cirvi galvā no sava pudeles brāļa.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

10.06.2021. 21:14

»

nu nu

Kad krievu deģenerāts dzērumā pazaudējis bomi, viņš ir bez ieroča, bet briļļains ASV seržantiņš, sēžot mīkstās čībās pie kompja un dzerot tēju kaut kur Aijovā, ar džoistiku vadot dronu, var stundas laikā Permas apgabalā iznīcināt 1000 krievu "brašuļu", 10 tanku un pa ceļam vēl pāris S-400...


ASV seržants ir impotents izvirtis pedofīls, kurš neko citu kā rīt hamburgerus kā spēlēt datorspēles nemāk. Kopš pagājušā gadsimta piecdesmitajiem gadiem neviens ASV drons Krievijas gaisa telpā pat neuzdrošinās ielidot. Visa pasaule zina, ka amerikosi nav karotāji. Bombardēt mierīgos iedzīvotājus viņiem drosmes pietiek, bet kā īsts karš, tā vietējie viņus izdupsē kā bija Vjetnamā, Afganistānā un Somālijā, kur vietējie ASV iebrucēju līķus vilka aiz kājām pa tirgu un visa tauta par viņiem smējās.

Atbildēt

Uldis

10.06.2021. 19:49

Šodien kļuva zināms, ka sociopāts un pederasts Vovka Putins pirms diviem gadiem centies noindēt arī populāro dzejnieku un rakstnieku, Dmitriju Bikovu, bet pateicoties laicīgi no Maskavas redakcijas aizsūtītai medicīnas lidmašīnai, viņu izdevās glābt.
Путин и мужик
https://www.youtube.com/results?search_query %D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BD+%D0%BF%D0%BE%D1%8D%D1%82

Atbildēt

nu nu

10.06.2021. 18:31

»

ASV protektorāts Latvija

Kāpēc apspriest pašas par sevi saprotamas lietas? Amerikosi būs pirmie, kas no šejienes aizbēgs kara gadījumā. Kopā ar viņiem vai vēl ātrāk aizbēgs vietējie kangari rinkeviči un šavbriki


Kad krievu deģenerāts dzērumā pazaudējis bomi, viņš ir bez ieroča, bet briļļains ASV seržantiņš, sēžot mīkstās čībās pie kompja un dzerot tēju kaut kur Aijovā, ar džoistiku vadot dronu, var stundas laikā Permas apgabalā iznīcināt 1000 krievu "brašuļu", 10 tanku un pa ceļam vēl pāris S-400.
Vai aizmirsies jau, kā Iskanderi Kalnu karabahā tā sasmīdināja Bayraktar, ka tie aiz smiekliem gandrīz apmīzās?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

10.06.2021. 13:53

»

Krievijas pierobeza angli met pa lampu !

vai piedzerusies nato algotni spes aizsargat baltijas valstis pret Krieviju ?https://sputniknewslv.com/20210610/jegevas-liecinieki-jeb-britu-karaviri-igaunija-dzer-ka-macedami-17105048.html


Kāpēc apspriest pašas par sevi saprotamas lietas? Amerikosi būs pirmie, kas no šejienes aizbēgs kara gadījumā. Kopā ar viņiem vai vēl ātrāk aizbēgs vietējie kangari rinkeviči un šavbriki.

Atbildēt

Krievijas pierobeza angli met pa lampu !

10.06.2021. 13:37

»

to robs

Zoofīli un nekrofīli neko neatšķiras no jums, krievus mīlošiem pederastiem...


vai piedzerusies nato algotni spes aizsargat baltijas valstis pret Krieviju ?https://sputniknewslv.com/20210610/jegevas-liecinieki-jeb-britu-karaviri-igaunija-dzer-ka-macedami-17105048.html

Atbildēt

Zuzeum

10.06.2021. 12:24

»

kasikla agonija

2 rusofobijas,, raksti,, nedelas vidu,tas vel nav bijis


kasīklim pienācis azartspēļu parādu nomaksas termiņš

Atbildēt

debīlajam

10.06.2021. 10:49

»

to robs

Zoofīli un nekrofīli neko neatšķiras no jums, krievus mīlošiem pederastiem...


Aizmirsi palielīties, ka ASV un ES ir 99% pasaules pedarasti tevi ieskaitot.

Atbildēt

to robs

10.06.2021. 10:31

»

Robis

Pārējie, kas nav pederasti, ir zoofīli un pedofīli, jo skatās Brisekes un asv virzienā


Zoofīli un nekrofīli neko neatšķiras no jums, krievus mīlošiem pederastiem.
Protams, ASV un ES virzienā, jo tur ir 60% planētas ekonomikas, 90% tehnoloģiju, 95% farmācijas un gandrīz visas zināšanas, tāpēc krievijas feodāļi uz turieni ir evakuējuši savas ģimenes un kapitālus un tur skolo savus bērnus.
Viņi nesapņo par to, ka lai viņu bērni ielūztu āra atejā ar izpuvušo grīdu un noslīktu fekālijās, lai tos barotu ar tehniskiem palmu taukiem, bet armijā izdupsētu krievu oficieris - deģenerāts. Tas, lai paliek tev, netīrā krievu kazarmā pālī taisītais plānprātiņ!

Atbildēt

Robis

10.06.2021. 10:19

»

loģiski

Tikai pederasti pielūdz krievu pederastu virsaiti, paranoidālo, sadistisko pedofīlu, Putinu


Pārējie, kas nav pederasti, ir zoofīli un pedofīli, jo skatās Brisekes un asv virzienā

Atbildēt

nemurgo, fašistu anālo vagīnu laizītāj!

10.06.2021. 08:37

»

Ja kas

Miloševiču starptautiskā tiesa attaisnoja


Kad Miloševičs beidzot izteica vēlēšanos, sadarboties ar Hāgas tribunālu, pēc tikšanās ar Kremļa atsūtīto advokātu, ātri atmeta ķepas. Toreiz par Novičok vēl nebija plaši zināms.

Nosprāga fašistiskais izdzimtenis, balkānu krievs, nesagaidījis tribunālu, tāpēc pret viņu tika izbeigta tiesvedība. Hāgas tribunāls nav sātaniskā krievija, kur tiesā arī pēc nāves, kā piemēram cietumā nobendēto Magņicki.

Atbildēt

nu nu

10.06.2021. 08:26

»

Es

Hohols jau tas pats slāvs un krievs, tikai nomalē dzīvo. Spriežot pēc apraksta, identiski


Hohols ir bijušais ukrainis, bez kādas pašcieņas, kurš zaudējis savas saknes un cilvēka seju, kas degradējies līdz krievam.
Slāvs un bezsugas mongoloizēts vergs - krievs, tās ir dažādas lietas

Atbildēt

Patiesais

10.06.2021. 07:51

Raksta autors ar iedvesmu aizstāv ASV. Izskatās muļķīgi, jo ASV kopš 50. gadiem nepaŗteukti veic bruņotas agresijās pret citām valstīm, un turpina šādi rīkoties arī tagad. Uz šo brīdi pasaulē nav bīstamāka agresora par Ameriku. Latvieši beidziet laizīt pakaļu Amerikai.

Atbildēt

Anthony

10.06.2021. 07:50

I’m making over €7k a month working part time. I kept hearing other people tell me how much money they can make online so I decided to look into it. Well, it was all true and has totally changed my life.

This is where i start....................𝐰𝐰𝐰.𝐰𝐨𝐫𝐤𝐧𝐞𝐭𝟑𝟎.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

Hehe

10.06.2021. 07:44

Kārtējā kasīkļa pollūcija

Atbildēt

Latvietītis

10.06.2021. 07:17

»

Es

Kasīklis un viņa šizofrēnija


Kasīklis paklausīgi un regulāri dezinformē LV sabiedrību un kurina naidu ar kaimiņvalsti, atreferējot pindosu asv un pārdevušos LV politiķu šizofrēniskos murgus.
Nu,ko, būs jāsauc pie atbildības pēc karalaika likumiem.

Atbildēt

Es

10.06.2021. 05:11

»

nu nu

Nosauc ukraini par hoholu un viņš tavu debilo bidlas purnu tā uzlabos, ka tava māte tevi neatpazīs...


Hohols jau tas pats slāvs un krievs, tikai nomalē dzīvo. Spriežot pēc apraksta, identiski.

Atbildēt

Es

10.06.2021. 05:09

Kasīklis un viņa šizofrēnija.

Atbildēt

!

10.06.2021. 00:05

»

nekā jauna

autoram kārtējā niezes lēkme, laikam pēc otrās potes


nieze vinam ir tupli ,drizak pec homosexsuala dzimumakta.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

09.06.2021. 22:28

Zagļus un parazītus ir jātriec ellē.
https://youtu.be/qLhZrTS8Awo

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

09.06.2021. 22:13

»

nu nu

Ja runājam par uzmešanu, atgādināšu tev par Huseinu, Miloševiču un Kadafi, kurus Putins bija sakūdījis un kuri ņēma nelabu galu. Vēl var pieminēt balkānu krievu cūku, Ratko Mladiču, kuram tagad būs jānosprāgst Hāgas cietumā. Kad Lukašesku nonāks baltkrievu nagos, nāve no resnas trubas dirsā, kā Kremļa...


Rūzvelts Jaltā uzmeta Latviju. Vārdos ASV neatzina Latvijas iekļaušanu PSRS, bet realitātē iztirgoja Staļinam. Gruziju uzmeta un tagad Ukrainu uzmet. Neviens viņus NATO neņems, bet hoholi noticēja. Miloševiču uzmeta amerikosu draugs dzērājs Jeļcins, bet Huseins nebija nekāds PSRS draugs, tāpat kā Kadafi. Huseina un Kadafi nelaime bija, ka viņi mēģināja draudzēties vienlaicīgi ar amerikosiem un krieviem. Kadafi, piemēram, uzmeta krievus ar Migu iepirkumu. Jau atsūtītos Migus izbrāķēja un nopirka to vietā no frančiem Rafaelus, gribēja draudzēties ar Sarkozī. Lukšenko nav muļķis, saprot, ka, ja viņš draudzēsies ar rietumiem kā Kadafi mēģināja, rietumi atkal mēģinās to izmantot un viņu gāzt. Bet ar trubu pakaļā izdrātēs tevi, ja turpināsi te rakstīt rupjības. Bašurovs un Petrovs tevi noķers un iepūtīs tev pakaļā novičoku.

Atbildēt

un ko tu, nožēlojamais, izdarīsi?

09.06.2021. 21:19

»

bz emocijām

ASV ir pasaules ļaunuma impērija


Vari tikai skriet ap apli un bezspēcībā censties iekost savā astē.

Atbildēt

nu nu

09.06.2021. 21:16

»

ASV protektorāts Latvija

hoholi, hohļagas, gucuļi vai kā viņus lai sauc, lai jau cer, ka amerikosi viņiem kaut kompensēs. lai gaida ar maisu. ja kādam būs jākompensē, tad tas būsi tu slimais šizoīd. tu jau maksā par ASV algotņu izpriecām Ādažos un maksāsi hoholiem par viņu muļķību sasieties ar ASV pedarasiem, kas vienmēr visus...


Ja runājam par uzmešanu, atgādināšu tev par Huseinu, Miloševiču un Kadafi, kurus Putins bija sakūdījis un kuri ņēma nelabu galu. Vēl var pieminēt balkānu krievu cūku, Ratko Mladiču, kuram tagad būs jānosprāgst Hāgas cietumā. Kad Lukašesku nonāks baltkrievu nagos, nāve no resnas trubas dirsā, kā Kremļa draudziņam, Kadafi, tam nemaz tik briesmīga neliksies.

Atbildēt

Anonimous

09.06.2021. 21:05

US & KF Lielvaru sindroms.

Atbildēt

nekā jauna

09.06.2021. 21:03

autoram kārtējā niezes lēkme, laikam pēc otrās potes.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

09.06.2021. 20:34

»

nu nu

Nosauc ukraini par hoholu un viņš tavu debilo bidlas purnu tā uzlabos, ka tava māte tevi neatpazīs...


hoholi, hohļagas, gucuļi vai kā viņus lai sauc, lai jau cer, ka amerikosi viņiem kaut kompensēs. lai gaida ar maisu. ja kādam būs jākompensē, tad tas būsi tu slimais šizoīd. tu jau maksā par ASV algotņu izpriecām Ādažos un maksāsi hoholiem par viņu muļķību sasieties ar ASV pedarasiem, kas vienmēr visus ir uzmetuši.

Atbildēt

bz emocijām

09.06.2021. 20:28

ASV ir pasaules ļaunuma impērija!!!

Atbildēt

nu nu

09.06.2021. 20:27

»

ASV protektorāts Latvija

Gāzes vads, neskatoties uz hoholu un ASV kangaru kviekšanu ir jau gandrīz uzbūvēts. Ja tev durkā sanitāri nepārdozēs nomierinošas šprices, tu tā palaišanu piedzīvosi vēl šogad


Nosauc ukraini par hoholu un viņš tavu debilo bidlas purnu tā uzlabos, ka tava māte tevi neatpazīs.
Nav variantu, kas varētu būt labvēlīgs slimai, tumsonīgai, asinskārai, sātanisma apsēstai un pederastijas pārņemtai krievu pasaulei. Krievs var grozīties, kā grib, pakaļa vienalga būs aizmugurē un ikviens vismaz beisbola nūju tur labprāt iespraudīs.
Kā jau normālam krievam tev pat nojausmas nav par Turcijas un Izraēlas gāzi, kas drīz pa trubu ies uz Eiropu.
Gazprom par ko jūsu virspi-dars Putins draudēja, ka būšot pasaules lielākā kompānija, šodien nav pat pirmā simtniekā. Tos divus miljardus, ko Ukraina gadā uz tranzīta nenopelnīs, sabiedrotie kompensēs, bet tos neskaitāmos miljardus, ko prasīs Nord Stream, atkal apmaksās krievu pensionāri. Tie 10%, kas līdz pensijai nodzīvos, protams.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: