Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Traktors

28.06.2020. 18:00

Te ir jāprasa no atbildīgajiem dienestiem - VVD, LVĢMC un iespējams, arī Policijas, vai drošības dienestiem. Rīgas Siltums paši ir piesārņojuma radītāji un loģiski, ka nav ieinteresēti atklāt sev kaut cik nevēlamus faktus un patiesību. Kur tad tika utilizēti pelni, no radioaktīvās Baltkrievijas šķeldas?

Visi viņu it kā veiktie vai pasūtītie pētījumi un mērījumi ir pašdarbība un fikcija. Mērījumi ir jāveic neatkarīgai un sertificētai laboratorijai, vēlams ārvalstu, nevis kaut kādiem Moduls noalgotiem kaktu inženieriem ar pirktiem diplomiem.

Atbildēt

Kaža

28.06.2020. 11:59

»

cietumnieki tagad arī darba invalīdi

cik slimam jābūt, lai NEKO nevarētu darīt


Trīs infarkti,divas sirds operācijas,diabēts,podagra,progresējoša spondioloze ar 12 gadīgām nepārtrauktām sāpēm pie 25 gadiem kaitīgā un 45 gadu darba stāža nav pietiekams iemesls valsts atbalstam?

Atbildēt

mums varbūt nemaz nav ar ko radiāciju

28.06.2020. 08:27

»

Zinošais

Patiesība ir "kaut kur ārā" ! Ir vispārzināms cik vienkārši ir manipulēt ar "fobijām...


izmērīt, vismaz pēc Černobilās nebija, miliči veda saindētos graudus, miltus, putraimus.............kad cilvēki atjēdzās, nepirka, tad izdzina kandžā un tirgoja to. Tas no sērijas, kur rodas vēži, apiņi brēks par pīpēšanu.................................pīpēt nav labi, bet muļķiem vajadzētu smadzenes kustināt, ne skriet pa mežiem

Atbildēt

Kaža

27.06.2020. 11:29

Arī ziņojumi par noindētajam bitēm un citas dzīvības izzušanu teritorijā ir kaķim zem astes,kas ir liecība par varas nožēlojamo attieksmi ne tikai pret sociāli mazaizsargātajiem,kriminālo attieksmi pret darba invalīdiem,slimīgo attieksmi pret sociālo nevienlīdzību t.i. cilvēkiem,bet arī pret dabu.Labējā politika ir pietiekami pierādījusi savu naidīgumu pret valsti t.i.saviem saimniekiem un darbošanos valstij naidīgu interešu labā.

Atbildēt

DDT

27.06.2020. 11:08

»

Zinošais

Patiesība ir "kaut kur ārā" ! Ir vispārzināms cik vienkārši ir manipulēt ar "fobijām...


Tieši tā, ja kāds izdveš vārdu "radioaktīvs" tad daudzi, kas tēmai neseko un neko nesaprot,paliek glupi. Fiziķis Lapsa izmanto šo fenomenu, lai panāktu vajadzīgo PR efektu.

Atbildēt

Zinošais

27.06.2020. 08:31

Patiesība ir "kaut kur ārā" ! Ir vispārzināms cik vienkārši ir manipulēt ar "fobijām".
Šobrīd viena no jaunākajām ir "5G fobija"!
Rakstā jau ieskicēta problēma - normatīvu nav! Ir zināma problēma, bet kā tas ierasti notiek, tā ir plašāka un sarežgītāka lai birokrātiski ieliktu "melnā vai baltā, labi/slikti plauktiņā"!
Man ir aizdomas ka škeldas radioaktivitāte ir viena epizode plašākajā tēmā par koksnes resursu apriti un šai procesā iesaistīto uzņēmēmēju cīņu par tirgus pārdali!

Atbildēt

zinātnieki

27.06.2020. 07:38

tāpēc atsakās publicēt ienākumu avotus, tas ir tas

Atbildēt

RTU goda doktors 2014

26.06.2020. 21:00

Maniem kalpiem patīk veikt valsts(pašvaldības) labi apmaksātus pētījumus darba laikā un manā uzdevumā.

Atbildēt

Vieni zinātnieki un pētnieki :))))

26.06.2020. 19:24

patiesībā - mauku mājas sētnieki...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: