Menu
Pilnā versija
Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Rīgas un Latvijas arhibīskaps Jānis Vanags · 04.04.2021. · Komentāri (32)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

2+2 cik vajag?

07.04.2021. 23:22

»

Melnsvārci Vanag!

Nodevīgais latviešu jūda


Kā gan Vanagam nav kauns skatīties cilvēkiem acīs, un žēlā balsī sludināt pieticību, gara tīrību un nesavtību? Ja pats par baznīcas naudu uzceļ privātmāju, pats lielās kā mīl atpūsties pasaules kūrortos, Meksikas lagūnās peldēties! Par šādiem Dieva kalpiem gan būtu jāatceras.

Atbildēt

Edgars A

07.04.2021. 10:58

Vai bija naave pie krusta?
Shkiet, ka nee.

Atbildēt

pareizais jautājums

06.04.2021. 17:11

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem?

Atbildēt

Nē, ja man ir erekcija

05.04.2021. 22:11

»

Hmm

Ja man ir erekcija, un es uz to raugos, tad esmu apustulis


un tu uz to raugies, tad tu esi apustulis.

Atbildēt

Hmm

05.04.2021. 10:18

Ja man ir erekcija, un es uz to raugos, tad esmu apustulis?

Atbildēt

Vājprāta bloķēts (un ārprātā cenzēts)

04.04.2021. 20:57

»

patiesībā

"ad-hominem" kretīnismā "bāzētas" izpildīšanās, kā vismaz absolūti prioritārās (ja ne pat vienīgās) pseido "argumentācijas", izmantošana šajā pietiek.pie*irst.com mikroburbulī ir ikdienišķi dominējoša negācija, jau no pašiem šīs w-bedres izdzimuma pirmsākumiem. Gan dažādu "mazo meža dīvainīšu", ieskatot...


“Ad-psih-hujhominem


Visbūtiskākais – "ad-psih- hujhominem" patiesībā - agresīvi/ pasīvās demagoģijas jeb šāda veida "naida parunas" izšpļaušana nozīmē šīs destruktīvās riebeklības inicātora Induļa Durkas Debillatvānusa pašsakāves atzīšana ar cilvēku apkaunojošu sexnespēju (visbiežāk) izpildot pienācīgā kretīnismā pie*irst.com bedres izdzimumu pirmsākumos.. Gan dažādus ar svētakmens pirkstu taisītos krieveļus ieskaitot arī pietiek.lapseni, tiražētajās murgoloģiskajās "publikācijās", gan arī komentāru zoonaa!!!!.

Indullis Durka Debillatvānuss “( O.M.© “Manas Klīnikas piezīmes no vājprāta pjedestāla, kritika “augspapēžu kurpēs””, 13. daļa “Žulcsūdi un citi izkārnījumi”– 29.07.2021. Nr.66. )”

Atbildēt

Vājprāta bloķēts (un ārprāta cenzēts)

04.04.2021. 20:29

»

patiesībā

"ad-hominem" kretīnismā "bāzētas" izpildīšanās, kā vismaz absolūti prioritārās (ja ne pat vienīgās) pseido "argumentācijas", izmantošana šajā pietiek.pie*irst.com mikroburbulī ir ikdienišķi dominējoša negācija, jau no pašiem šīs w-bedres izdzimuma pirmsākumiem. Gan dažādu "mazo meža dīvainīšu", ieskatot...


“Teŗoristi

Teŗoristi ir slepkavību un terora aktu izpildītāji, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, izpildošie sadisti un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķu netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskārie viensētnieki, tumsonīgi lupatgalvas, atklātu fekāliju stumdītāji.”

“Indullis Durka “( O.M.© “Manas Klīnikas piezīmes no vājprāta pjedestāla”, 3. daļa “Žulcsūdi un citi izkārnījumi”– 29.07.2008., Nr.7)”

Atbildēt

nāciju veido

04.04.2021. 19:55

Tēvs un Māte, ja tos nesargāt, kāda nācija...

Atbildēt

patiesībā

04.04.2021. 19:39

"ad-hominem" kretīnismā "bāzētas" izpildīšanās, kā vismaz absolūti prioritārās (ja ne pat vienīgās) pseido "argumentācijas", izmantošana šajā pietiek.pie*irst.com mikroburbulī ir ikdienišķi dominējoša negācija, jau no pašiem šīs w-bedres izdzimuma pirmsākumiem. Gan dažādu "mazo meža dīvainīšu", ieskatot arī pietiek.lapseni, tiražētajās murgoloģiskajās "publikācijās", gan arī komentāru zōnā.

"Ad-hominem" – tulkojumā no latīņu valodas nozīmē “pret personu”, “pret cilvēku”.

Tas ("ad-hominem") ir agresīvās demagoģijas "instruments", kas tiek vērsts pret konkrētu subjektīvi netīkamu (iedomāti / reāli bīstamu, melni apskaužamu, trulā barā linčojamu un taml.) personu kā uzbrukums tai personīgi, piekopjot tipisku "naida runu" – tā vietā, lai loģiski kontrargumentētu šīs personas proponēto viedokli.

Visbūtiskākais – "ad-hominem" agresīvās demagoģijas jeb šāda veida "naida runas" izmantošana nozīmē šīs destruktīvās riebeklības iniciatora sakāves atzīšanu, kā arī cilvēka cieņu apkaunojošu nespēju (visbiežāk) komunicēt pienācīgi adekvāti (loģiski, respektējami argumentēti un taml. konstruktīvi) ar saviem (iedomātajiem) oponentiem.

Atbildēt

Atis Priedītis

04.04.2021. 18:21

»

Kaķi bada laikā

ēd pat mušas. Man piemaksātu, es netērētu laiku Priedīša grafomānijai. Varbūt vecas pensionāres mēģina Priedīša grāmatās kaut ko atrast. Īsinot laiku


Jūsu komentāru atļāvos izmantot kā pierādījumu ļoti aktīvai čekas līmeņa literatūras kritiķu darbībai arī pašlaik.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētkalniņa

04.04.2021. 17:51

Nemanot ir atnākušas Lieldienas. Lieldienas ir seni, pagāniski svētki, kurus dažādas Eiropas tautas svinēja vel pirms kristietības laikmeta. Lieldienas ir pavasara saulgriežu svētki, tie ir gadskārtu svētki. Šajā laikā daba mostas no ziemas miera. Visapkārt zeme plaukst un zeļ. Dzīvība rosās it visur. Daudzas Lieldienu tradīcijas mūsdienu Latvijā ir nākušas no ģermāņu Dievietes Ostaras kulta. Piemēram, Lieldienu zaķa (Lieldienu truša) noslēpto olu meklēšana, vai arī olu krāsošana dažādās krāsās. Lieldienas ir pavasara un rītausmas Dievietes Ostaras svētki. Lieldienās senās un varenās Dievietes Ostaras spēks sasniedz savu pilnību. Šajā laikā Dieviete Ostara ir īpaši labvēlīga pret jebkuru ticīgo, kas viņai tic un viņu godā. Šajā laikā Dieviete Ostara uzklausa mūsu lūgšanas un piepilda mūsu vēlmes. Ticība Dievietei Ostarai ir brīvprātīga, jo Dieviete Ostara ir bezgala labestīga un iecietīga pret cilvēkiem. Viņa mūs mīl. Vajag tikai pieņemt Dievieti Ostaru savā sirdī, un viņa kliedēs tumsu mūsu sirdīs! Lai aust jauns rīts! Lai godāta Dieviete Ostara kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir! Visa slava dzīvības dāvātājai un dzīvības nesējai Ostarai! Priecīgas Lieldienas!
Ar dzīvības dāvātājas Ostaras svētību, Skolnieciņš no svētkalniņa
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Lieldienas #LielāDiena #PavasaraSvētki #PavasaraSaulgrieži #GadskārtuSvētki #DievieteOstara #RītausmasDieviete #PavasaraDieviete #auglība #dzīvība #bagātība #LieldienuTradīcijas #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienuOlas #OluKrāsošana #pagāni #rituāli #buršanās #04.04.2021. #05.04.2021. #svētdiena #svētkalniņš #Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš no svētkalniņa

04.04.2021. 17:44

Šodien ir 4. aprīlis. Ir atnākušas Lieldienas. Lieldienas ir Dievietes Ostaras svētki! Kopš senseniem laikiem senie ģermāņi pielūdza Dievieti Ostaru. Arī mūsdienās daudzviet pasaulē turpina pielūgt Dievieti Ostaru. Ticība senajai un spēcīgai Dievietei Ostarai nekur nav zudusi. Vajag tikai atcerēties pagānisko tradīciju īsto jēgu. Dieviete Ostara ir mīļa un jauka. Viņa ir pavasara un rītausmas Dieviete. Viņa ir dzīvības dāvātāja. Leģenda vēsta, ka Dieviete Ostara trusi kā labo gariņu sūta pie cilvēkiem, lai noskaidrotu, kas notiek cilvēku mājās. Par to viņa reizi gadā ļauj trušiem dēt raibas olas. Šī leģenda ir atklāj Dievietes Ostaras labsirdīgo dabu. Šodien, kad diena ir līdzsvarā ar nakti, Dievietes Ostaras spēks ir savā pilnībā. Lieldienās ticīgie dzīro par godu pavasara un rītausmas Dievietei Ostarai! Par to Dieviete Ostara atalgo ticīgos ar labklājību, bagātību un veiksmi. Kopš senatnes trusis (zaķis) ir bijis uzticams Dievietes Ostaras pavadonis. Lieldienu trusis (Lieldienu zaķis) ir auglības simbols, bet Lieldienu ola ir jaunas dzīvības simbols. Diemžēl SARS-CoV-2 vīruss nekur nav izgaisis, kovid-19 (covid-19) pandēmija vel joprojām turpinās. Būsim piesardzīgi! Pasargāsim sevi un savus tuvākos! Nedosimies uz baznīcu dievkalpojumiem, bet gan paliksim savās mājās, lai svinētu Lieldienas par godu Dievietei Ostarai! Lai Dieviete Ostara atnes mums saulainu pavasari! Lai Dieviete Ostara sniedz mums priecīgu rītdienu! Lai Dieviete Ostara stāv mums klāt! Lai Dieviete Ostara pasargā mūs no ļauna!
Ar dzīvības dāvātājas Ostaras svētību, Skolnieciņš no svētkalniņa
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Lieldienas #LielāDiena #PavasaraSvētki #PavasaraSaulgrieži #GadskārtuSvētki #DievieteOstara #RītausmasDieviete #PavasaraDieviete #auglība #dzīvība #bagātība #LieldienuTradīcijas #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienuOlas #OluKrāsošana #pagāni #rituāli #buršanās #04.04.2021. #svētdiena #svētkalniņš #Skolnieciņš

Atbildēt

Atis Priedītis

04.04.2021. 15:17

Čekisti bija pārliecināti, ka ir apklusinājuši mani uz mūžu. Bet es tomēr atradu iespēju visus notikumus publiskot. Tāpēc šobrīd tiek īstenots pēdējais atlikušais variants - cik vien ilgi tas būs iespējams bloķēt visas manas publikācijas lielajos masu medijos un kategoriski aizliegt izdot manas grāmatas lielajās izdevniecībās. Bet arī tas neizdosies. Drīzumā iznāks jau mana 15.tā autorgrāmata - dzejoļu krājums "Peskāriens no debesīm" jo pastāv taču arī čekistiem nepakļautās izdevniecības. Cilvēki manas grāmatas pērk un lasa un viņiem ir pilnīgi vienalga, kas tās ir izdevis. Un kā redzams manus dzejoļus pat jau sāk citēt un parodēt.

Atbildēt

Ješua 2

04.04.2021. 15:13

Vai kāds 21.gs.vel tic šādām stulbībām?

Atbildēt

Tulkojums

04.04.2021. 15:02

Raudzīties uz augšāmcelsanos jūdu acīm.Apustuļi arī bija jūdi,vismaz bībelē tā teikts.Faktiski visi bībeles personāži ir žīdi.

Atbildēt

Atis Priedītis

04.04.2021. 14:39

»

Kaut kad jau būs nākamais


Šis nav mans dzejolis. Variet salīdzināt, internetā pieejams. Grāmata maksā 10€.

Atbildēt

04.04.2021. 14:36

»

Izskatās,

ka esi izlaists no psihiatriskās klīnikas


Kaut kad jau būs nākamais
Mākonis, putns, ko debesīs šaut.
Tāds kā vārds vai pat teikums, ko neatļaut!
Un vienmēr, tāpat kā tu, tāpat kā es ar savu dziesmu - kāds
Pārsteigums.

Andris Marts

Atbildēt

Atis Priedītis (Andris Marts)

04.04.2021. 13:58

Arī mūsdienās ir patiesi notikumi, kuri uzdod daudz mīklas - ko tas nozīmē un kā uz to reaģēt. Parastā reakcija ir - visu noklusēt.
Notikumi, kuri arhetipiski ir līdzīgi Lieldienu notikumiem ir notikuši arī pavisam nesen. Publicēju kādu savu feisbukā rakstīto komentāru.
"Vienkārši labāk jau izlasiet manas grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli" noslēguma nodaļu un saprotiet, ka aprakstīts ir patiess notikums. Pieļauju, ka kaut kas tāds ir noticis pirmo reizi visā VDK vēsturē. Un kādas Jūsuprāt bija čekistu sajūtas pēc šāda notikuma? Manuprāt, šoks un pārsteigums - cilvēks pēkšņi nevis izdara pašnāvību, uz mūžu nenonāk psihiatriskajā slimnīcā un izdzīvo pēc vairākiem mēģinājumiem viņu nogalināt. Un pats fināls - pēc klīniskās nāves mistiskā kārtā augšāmceļas. Priecīgas Lieldienas!
Šis notikums tiešām ir patiess un notika 1991.gada rudenī. Notikumam ir vairāki desmiti liecinieku tāpēc arī neviens nav uzdrošinājies to atspēkot kā melus. Tā vietā ir izvēlēta iespēja bloķēt manas publikācijas lielajos masu medijos un neļaut izdot manas grāmatas lielajām izdevniecībām."
Un viskuriozākais padoms ko esmu lasījis - vajadzēja ļaut čekistiem sevi nogalināt.

Atbildēt

Tulīt notiksies

04.04.2021. 13:13

»

Apustulis

Man šodien nekas neceļas


Zvērīgākais valsts apmaksātais terors pret Latvijas iedzīvotājiem valsts vēsturē 04.04.2021. 13:11
Zināms, cik lielu summu kopš ārkārtējās situācijas izsludināšanas sodanaudās piemērojusi policija 1
Šodien 04/04/2021, 13:50
Jauns.lv / LETA
Kopš ārkārtējās situācijas izsludināšanas Valsts policija par dažādu Covid-19 ierobežojumu neievērošanu soda naudās kopumā piemērojusi 283 616 eiro, noskaidroja Valsts policijā.

Laikā no pagājušā gada 9.novembra līdz šī gada 30.martam reģistrēti 27 190 administratīvā pārkāpuma procesi par Covid-19 ierobežojumu pārkāpumiem. Soda naudās kopumā piemēroti 283 616 eiro, bet samaksāti 250 432 eiro.

Šajā laikā Valsts policija arī devusi 55 335 preventīvus norādījumus.

35 FOTO Policijas patruļas komandantstundas laikā +31 Skatīties vairāk

Soda naudās noteiktā summa gan nav apjomīga, ja to salīdzina ar summām, kādas iekšlietu resors tērē piemaksās par darbu Covid-19 izplatības ierobežošanā. Tā, piemēram, 4.martā valdība atbalstīja 1 141 291 eiro piešķiršanu Iekšlietu ministrijai (IeM), lai policistiem un robežsargiem segtu piemaksas par darbu Covid-19 laikā. Lielas summas IeM minētajam mērķim piešķirtas arī iepriekš.

Par ārkārtējās situācijas laikā noteikto ierobežojumu vai aizliegumu pārkāpšanu var piemērot naudas sodu fiziskajai personai no desmit līdz 2000 eiro, bet juridiskajai personai - no 140 līdz 5000 eiro

Atbildēt

Apustulis

04.04.2021. 13:06

Man šodien nekas neceļas

Atbildēt

Ekumēniskā Vatikāna melnsvārcis J. Vanags ir

04.04.2021. 12:50

Vatikāna izlūkdienesta aģents. Ārpus Ķīnas teritorijas visattīstītākais un lielākais slependienests pasaulē ir Vatikānam, kam ir sava banka, caur kuru atmazgā noziedzīgi iegūtus naudas līdzekļus. Ceļojot uz/ no Vatikāna, nav jāievēro pašizolācija (Vatikānā Covid-19 infekcijas nav), Vatikāns ir inkluzīvā kapitālisma un ebreju cionistu K. Švābes projekta morālais balsts.

Ebreju cionisti mums gatavo karu šā gada 2021. gada maijā, jūnijā vai nedaudz vēlāk, lai no mums atbrīvotos. Goju tautas slepkavošana notiek arī ar piespuedu- brīvprātīgu vakcināciju.

Skatieties uz goju gana Vanaga darbiem, neklausieties viņa murgu vārdos!

Atbildēt

Melnsvārci Vanag!

04.04.2021. 12:37

Nodevīgais latviešu jūda!

Atbildēt

Melnsvārči no ekonēniskā Vatikāna turpina tirst!

04.04.2021. 12:36

3000 gadus vecā ebreju cionistu Zākamana projekta krustnesis J. Vanags. Goju gans.

Šodien ir ebreju cionistu
svētki. Neļausim viņiem priecāties...

Par karu, kurā iesaistīsies NATO un mēs visi.

Sāksim ar Ķīnu.

Siņdzinpins ir mongoļu Čingizhana pēcteču līnijas persona, Lielās ordas persona. Ķīna grib, lai Krievija iekļaujas jaunā ordā ar to un atsakās no ASV liberālisma, un to gatavo 2021. gadā pēc Ķīnas kanoniem karam starp NATO un Krieviju, lai novājinātu ES, ASV un Krieviju saviem mērķiem.

Bet cionistu Izraēlas ebreji grib Krieviju sev, Latvija jau tiek mīdīta cionistu dubļos līdz acīm.

Tas ir karš starp Izraēlu un Ķīnu, kāpēc faktiski kara sagatavošanā tika okupēta Krima, lai realizētu sankcijas pret Krieviju, un 2021. gada maijā, jūnijā būs karš realizēsies Ukrainas reģionā.

Pēc Ķīnas kara kanonu ieskata karš ir haosa un jaunrades kvintesence. Patīk jums tas, vai nepatīk. Kara sagatavošanā ietilpst arī “pandēmija”, lokdauns, maskas un vakcinācija. Vienlaikus atbrīvojot gaisa telpu no civilās aviācijas.

3000 gadu vecā Zālamana projekta Kabalas (ebreju pasaules - ebreju impērijas uzbūves) kodi ir zināmi 36 pēc 40 gadu vecuma vīriešiem. Prasības - jābūt ģimenei u.c. prasībām. Ja kāds nomirst tiek 3 gadus īpaši sagatavots aizvietotājs. Tāds vienmēr ir rezervē,

3000 gadu vecs ir Ķīnas impērijas projekts.

Ne Ķīnas projektā ir Kabala, ne Zālamana projektā ir Ķīnas projekta vieta.

Kur ir mūsu, latviešu, 3000 gadus vecais projekts?

Vai līdzīgi krieviem esam un būsim tikai lielgabalgaļa?


Atbildēt

paardomas

04.04.2021. 12:33

»

Pgf

Ticība un reliģija ir divas dažādas lietas. Viens ir evolūcijas ceļš, otrs ved uz elli, lai gan sludina pretējo


Ticība ir reliģijās,partijās,zinātnē,faktiski tās visas ir sektas.
Ticēt vai zināt?Ticība sākas tur kur beidzas zināšanas.

Atbildēt

Pgf

04.04.2021. 12:31

Ticība un reliģija ir divas dažādas lietas. Viens ir evolūcijas ceļš, otrs ved uz elli, lai gan sludina pretējo.

Atbildēt

lauķis

04.04.2021. 12:27

Jā,sveiciens visiem peisah svētkos.Par Saulgriežiem pat neviens neko nepiemin,lai gan tā ir Liela diena un jauna gada sākums,gan astronomiski gan astroloģiski.Jūdi šos svētkus cilvēkiem nozagusi un pārtaisījusi par savējiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: