Menu
Pilnā versija
Foto

Reinbahs atstādināts, kas sekos?

Nils Josts, Rīgas domes deputāts · 17.08.2016. · Komentāri (17)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Prāts, gods un sirdsapziņa

28.08.2016. 03:03

Atkal tika upurēts viens no mums, lai pēc gada būtu labāka raža. Vilku barā, vilku likumi. Savējie sapratīs.

Atbildēt

18.08.2016. 10:34

»

Murovejs

SC īstenībā ir piemērs visādām nacionālajām apvienībām un vienotībām, tā kā varat mierīgi turpināt vemt žulti, - vienalga SC ir soli priekšā viņu kritizētājiem, jo...


20 gadus šīm vajadzībām nebija pieejami ES fondu nauda.
20 gadus nevienam neienāca prātā, ka katra suņu būda jāatklāj pilsētas mēram.

Atbildēt

Austris

18.08.2016. 10:20

Vēl 10 gadus atpakaļ, katrs uzņēmējs zināja, ka par iegūto valsts pasūtījumu jāmaksā 10%. Pašreiz tas ir 20%, jo inflācija, kā, nekā! Tādēļ arī bruģakmens ieklāts šķībi. Visgrūtāk šajā situācijā Nilam Ušakovam, kurš, ja visus atlaistu paliktu viens.

Atbildēt

:)

18.08.2016. 00:05

Nākošais sekos Anatolijs Aļeksejenko no MVD

Atbildēt

jurchix

17.08.2016. 19:53

p.s. - un paskatamies, kas sēž vienā kabinetā - Dripe un Gailītis.
https://pasvaldiba.riga.lv/lv/Systems/officialscatalog/Default.aspx?depID=27480&orderType=0

Ehhh, cik tomēr tas žurku būris ir maziņš.

Atbildēt

jurchix

17.08.2016. 19:49

Paga!? Es kaut ko nesaprotu! Atlaida Reinbahu. Ok. Pieņēma Jakrinu. To pašu Jakrinu, kurš pirms gadiem 10 ar Amerika padomnieku Gailīti ņēmās par ietekmi LTV?
Nu redz - nepagāja ne tik daudz laika, lai abi divi pa vienu māju dzīvotos - RD ēku.
Rekur raksts, ja kādam atmiņa īsa
http://www.ir.lv:889/2010/9/9/ltv-informe-saeimas-komisiju-par-draudiem-gailitim

Atbildēt

brīvais radikālis

17.08.2016. 19:36

»

ZB

Kad beidzot Ušaks tiks atstādināts? Viltīgo krāpšanas shēmu ar copy-paste pētījumu no interneta pa 35000€ visi jau aizmirsuši? Un nano tehnoloģiju ūdeni? Un galu galā Ušaka ciniskā attieksme pret Zolitūdes traģēdijā cietušajiem, kad viņš nespēja pat elementāru cieņu izrādīt atsakoties no sava krēsla...


Kāpēc Ušakovam būtu jāatbild par sorosītu pastrādātajiem noziegumiem?
Zolitūdes traģēdijas galvenais vainīgais tagad sēž Briselē un neko sev neatsaka! Uzraksti viņam, lai atkāpjas!

Atbildēt

viesis

17.08.2016. 18:47

Kad kaads papeetiis,kuri uznjeemumi ir uzvareejushi peedeejo ielu remontos,kuri apakshuznjeemeeeji piesaistiiti,cik maksaa nodoklhos utt....te taksh pat man mulkjim skaidrs,ka realitaatee to brugji liek nejeegas...jautaajums kaapeec Riigas Domei to vajag,lai slikta kvalitaate buutu...ne taksh...nelogjiski...taatad ir citi iemesli....

Atbildēt

Murovejs

17.08.2016. 16:19

... un tāds Reinbahs, ja būtu no vienotības vai na, - būtu tieši tas pats, - sēdētu tai pašā vietā vēl 10 un 20 gadus. Tas nekas, ka nejēga un nespējnieks, - galvenais, ka savējais.

Atbildēt

Murovejs

17.08.2016. 16:16

»

ZB

SC ir bandītiska mafija, spilgts piemērs bija saskaņietes vīrs Telešs, strādāja par priekšnieka vietnieku RNP, bet priekšnieks neeksistēja. Viņam ir 4 sodāmības un sēdējis par slepkavību grupā. Palasi citus informācijas avotus nevis tikai salašņu centra sponsorētos. SC ir pretīgs noziedznieku veidojums...


Nezinu, kas ir Telešs un vai viņš tur vēl strādā, zinu tikai vienu, - tāds pats Telešs no vienotības tur turpinātu strādāt, neskatoties ne uz ko. Ne uz sodāmību, ne uz acīmredzamiem korupcijas faktiem, ne uz ko citu. Šeit SC vismaz dažus savējos ir aizsūtījuši ... Vienotība? Nevienu tādu gadījumu neatceros ... Ne pindacīša ar lakatiņiem, ne Kampars ar naudas tumbočku, neviens un nekad ... Sliktākajā gadījumā ar pompu it kā padzen, bet pēc laika - skat, cilvēciņam jau ir piemeklēts cits amatiņš siltā vietiņā ar ne mazāku algu.

Atbildēt

ZB

17.08.2016. 14:16

»

Murovejs

SC īstenībā ir piemērs visādām nacionālajām apvienībām un vienotībām, tā kā varat mierīgi turpināt vemt žulti, - vienalga SC ir soli priekšā viņu kritizētājiem, jo...


SC ir bandītiska mafija, spilgts piemērs bija saskaņietes vīrs Telešs, strādāja par priekšnieka vietnieku RNP, bet priekšnieks neeksistēja. Viņam ir 4 sodāmības un sēdējis par slepkavību grupā. Palasi citus informācijas avotus nevis tikai salašņu centra sponsorētos. SC ir pretīgs noziedznieku veidojums, no kuriem lielākajai daļai manuprāt būtu jāsēž cietumā!

Atbildēt

Murovejs

17.08.2016. 13:04

SC īstenībā ir piemērs visādām nacionālajām apvienībām un vienotībām, tā kā varat mierīgi turpināt vemt žulti, - vienalga SC ir soli priekšā viņu kritizētājiem, jo:
1. Pirms SC nonākšanas pie varas neviens ārgalis, neviens cits titulnācijas mērs gandrīz 20 gadus ij nedomāja par kkādiem iekšpagalmiem vai skolu un bērnudārzu siltināšanām. Tagad beidzot ir viens, kurš dara, nevis tikai gudri muld.
2. Precīzi neatceros uzvārdus un gadus, bet ... SC ir vienīgā no partijām, kura vismaz trešo reizi momentā atkratās no cilvēkiem, kuri neatbilst ieņemamajam amatam. Nacionāltūdaliņi savējos nespējniekus un zagļus valsts pārvaldē stutē un piesedz līdz pēdējam. Nu, kaut vai no jaunākajiem! Jūsu Rasnačam par skapīti - ne silts ne auksts, y visa lielo nacionālistu spice vienīgos vainīgos redz tikai kkur citur. Tieši tāpat - Kampars ar savu tumbočku un pārējie mērgļi.

Atbildēt

>>>

17.08.2016. 11:53

Lai gan priekš tautas tiek demonstrēta partiju savstarpējā cīņa, starpības starp to oligarhu ieliktiem biedriem vadībā nav nekādas. Nils Ušakovs, Imants Parādnieks un Dzintars Rasnačs ir dvīņubrāļi. Visiem trim darba laikā bijis sex. Ušakovs vismaz godīgi Ivetu apprecēja. Rasnačs uz nodokļu maksātāju naudas rēķina veda skapi pie mīļākās un to apprecējis Gruzijā.. Kā būs ar Imantu Parādnieku? Tautā runā, ka viņam būs 6 ārlaulības bērns? Vai Parādieks apprecēs godīgi bērna māti? Kā uz to raugās viņa piecu bērnu iepriekšējās divas mātes? Vecos laikos to sauca par izvirtulību un izvirtuļus pie varas pat tuvumā nelaida. Tagad ar šiem izvirtuļiem sviestā ir visa tiesu sistēma, Rīgas ielas un viss pārējais. Cilvēki to redzot un nespējot izturēt izceļo dzīvot uz Angliju un citām valstīm.

Atbildēt

ZB

17.08.2016. 08:52

Kad beidzot Ušaks tiks atstādināts? Viltīgo krāpšanas shēmu ar copy-paste pētījumu no interneta pa 35000€ visi jau aizmirsuši? Un nano tehnoloģiju ūdeni? Un galu galā Ušaka ciniskā attieksme pret Zolitūdes traģēdijā cietušajiem, kad viņš nespēja pat elementāru cieņu izrādīt atsakoties no sava krēsla. Manuprāt šitik zemiski spēj rokoties tikai pretīgs iznirelis, kurš nemaz nedrīkst strādāt valsts pārvaldē!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: