Menu
Pilnā versija
Foto

Reira bīdīšana amatā - spļāviens sejā tiem vēlētājiem, kas gaidīja un balsoja par pārmaiņām

Veronika Ramāne, Latviešu biedrību savienības valdes priekšsēdētāja · 20.12.2018. · Komentāri (22)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ANDRIS A

27.12.2018. 21:26

Sociologi ATBILD -arī Vladimirovičam,sakarā ar izteikumiem Valdajas Konferencē :Tas jau visiem Cilvēkiem ,/KAM IR DVĒSELE UN SIRDSAPZIŅAS GĒNS utml.,./ ir zināms, ka tā saucamā "Paradīze-jeb EGREGORS" ir izdomāta-RADĪTA , lai ar Judokristīgās maģijas okultajām darbibām-caur t.s. MĀCĪTĀJIEM/ diemžēl arī PEDOFĪLIEM/- Cilvēku DVĒSELES ! , Kas ir visvērtīgākā substance Civilizācijas vēsturē-tiktu nosutītas Īpašā Sferā-, kur ar tām Bioroboti-ZEMES BIOROBOTU ŽĪDEBREJU/ jeb ĀDAMIEŠU DZIMTAS/ VIRSVADĪTĀJI- izdara daudz funkciju-piemēram izmanto kā BIO-ENERĢĒTISKO DEGVIELU / ARĪ ZINĀTNISKS PĒTĪJUMS/ , Lai ar Kosmiskiem kuģiem , piem., zeltu nogādātu uz t.s. "Melnajām planetām"KĀ NIBIRU….-, kas esot vajadzigs VIŅU ,,,izdzīvošanai.
Un Ir VIENKĀRŠS ATRISINĀJUMS ! IR, MUMS CILVĒKIEM, NEKAVĒJOTIES PILNĪBĀ JĀNOROBEŽOJAS-JĀATSAKĀS NO JĒBKURĀM JUDO-KRISTĪGAJAM DARBĪBĀM /PROTAMS ,VISĀS KONFESIJĀS/ -IR PILNIBĀ JĀATSAKĀS NO JEKURĀM PROCEDURĀM-KĀ BAZNĪCU APMEKLĒJUMIEM, BAZNĪCU KULTU CITĀM DARBĪBĀM/ PAT KĀDAS NAUDAS MAKSĀŠANU/- RELIĢ RAĪDIJUMU SKATIŠANĀM U.TT.- TAS VISS MŪS-CILVĒKUS VAMPIRIZĒ-ATŅEM MUMS ENERĢIJU, BET VIENLAICĪGI BARO !!! ARĪ ,PIEM., ŠOS MACĪTĀJUS PEDOFILUS ,,,
TAS ARĪ CILVĒKU GARĪGO- DVĒSELISKO ATTĪSTĪBU UN ŠĪS MŪSU PERSONIGĀS SUBSTANCES SA-GLABĀŠANU SAITĒ AR SAVU PIRMAVOTU- KO MĀCA, PIEM , MŪSU DAINĀS, ARĪ BUDISMA MĀCĪBA.
LAI MOMENTĀ NODALĪTU-NOGRIEZTU ŠĀDU ENERGĒTIKU PAVERDZINĀŠANAS SAIKNI- IR SAVA GALVA JĀNOMAZGĀ AR MŪSU SVĒTUPES DAUGAVAS VAI CITA SVĒTAVOTA ŪDENI, PROTAMS AR NORAIDOŠU DOMU UN ATTIECĪGIEM VĀRDIEM.
TAS BŪTU TĀPAT KĀ UZMEST KOMPARTIJAS BIEDRA KARTI UZ GALDA PARTKOMĀ UN ARĪ PATEIKT, ka VISS.... AR JUMS IR BEIDZIES - SVEIKI, ES ESMU PROJĀM NO JŪSU MAĢIJAS MŪŽIGI !
KĀ AKTUĀLS PIEMĒRS IR VIŅU SLUDINĀTAIS-, KA “TUVĀKAIS…” ESOT JĀUZSKATA TAS, KAS FIZISKI VAI , PIEN M., KĀDĀ SARAKSTĒ TANĪ BRIDĪ ASOT TUVĀKS. BET TAS IR VISLIELĀKAIS MURGS UN SE-VIS APMĀNS !!! NO TĀDA JŪDO-KRIST , BĪBELES MĀŅU PROGRAMAS CILVĒKIEM IR PILNĪBĀ JĀATSAKĀS! TAD BEIGSIES KARI, BEIGSIES KOLONIZĀCIJAS, BEIGSIES ANEKSIJAS, BEIG-SIES OKUPĀCIJAS, SAMAZINĀSIES SLIMĪBAS,
NACIONĀLAS VALSTIS KĀ LATVIJA- ATJAUNOS SAVU NACIONĀLO LIKUMĪGO STATUSU.
JĒDZIENS” TUVĀKAIS”, MUMS CILVĒKIEM, IR TIKAI DZIMTAS UN DVĒSELES RADINIEKI.
MŪSU PAROLE IR F-2-2020

Atbildēt

koko

27.12.2018. 15:12

»

novērotājs

Man nav iebildumu pret Reiru, ja viņš pēc ministra krēslā pasēdēšanas kādus 10 gadus pasēdētu uz cietuma lāvas


Reiris ir labs ministrs, suņi rej vienmēr, jo grib savus šakāļus Bobzema personā iebīdīt ministra krēslā....

Turieties JV! Mēs par Jums!

Atbildēt

Niknais

22.12.2018. 17:53

Vaginālais izdalîjums

Atbildēt

novērotājs

21.12.2018. 18:56

Man nav iebildumu pret Reiru, ja viņš pēc ministra krēslā pasēdēšanas kādus 10 gadus pasēdētu uz cietuma lāvas.

Atbildēt

Labi kurmīt

20.12.2018. 23:05

»

kurmis

Nevajag Reiru opbižot dēvojot viņu par atslēdznieku un komjaunieti.Viņš okupantpartijā bija daudz augstākā rangā par Puzes kolaborantu,ja nemaldos, viņš bija Rīgas Kirova rajona okupantpartijas 1.sekretārs,tātad ietekmīgs čekistu un to aģentu priekšnieks.Arī Ameriks kolaborantu rangos ieņēma zemāku ...


Labi rakts. Vai vari vēl ko sarkt tādu, ko tiešām kāds, kam būs dota iespēja balsot par šo tipiņu ministra amatā ņemtu vērā? Izskatās, ka viss, kas šobrīd tiek publiskots ir labi uzsildīta veca zupa, kas, lai cik tas nožēlojami nebūtu- tiem kas lemj gana labi garšo.

Atbildēt

Žulis

20.12.2018. 19:48

Nemaz nezināju, ka pastāv tāda "Latviešu biedrību savienība", kuras mērķis cita starpā ir "paust savu viedokli par sabiedrībā notiekošajiem procesiem un veikt galveno uzdevumu – latviskuma stiprināšanu un saglabāšanu". Tad nu man rodas jautājums, ko šāda biedrība spēj darīt latviešu tautas labā, ja pati tās priekšsēdētāja ir tik naiva, ka saskata vienīgi Reira bīdīšanu amatā kā spļāvienu vēlētāju sejā? Vai tiešām viņa nesaprot, ka pati šī vēlēšanu parodija ir spļāviens sejā un ņirgāšanās par latviešu tautu? Šīs "vēlēšanas" taču nedod ne mazāko iespēju kādām pārmaiņām! Šīs "vēlēšanas" dod iespēju vienīgi izvēlēties "āžus par dārzniekiem", jeb, kā tautā saka - ākstus, blēžus un noderīgos kretīnus. Un kāda pēc tam jēga kritizēt kādu vienu āzi par viņa āža dabu, ja tikko ar "vēlēšanu" palīdzību visam šim "āžu baram" ir piešķirts demokrātijas mandāts. Un katrs, KURŠ PIEDALĪJĀS šajās "vēlēšanās", visas pasaules priekšā ar savu dalību apliecināja, ka atzīst šīs vēlēšanas par brīvām, demokrātiskām, godīgām - tādām, kas atspoguļo viņu kā vēlētāju patieso gribu. Kamēr vien vēlētāji čakli rikšos pie urnām, lai novēlētu par "mazāko ļaunumu" un no šī "mazākajā ļaunumā" gaidīs pārmaiņas, nekas nemainīsies!

Atbildēt

20.12.2018. 16:35

Ansim 100% taisnība

Atbildēt

sociāli atstumtais

20.12.2018. 15:57

... n o s t ar d e m o k r ā t i j u !

Atbildēt

Debilais A.P!

20.12.2018. 13:51

»

A.P.

Pret parlamentā neievēlētā Kariņa valdības sastādīšanu drīkst izturēties kā pret valsts apvērsumu. Jebkurā gadījumā šī odiozā darbība valstij bija jāaptur jau pirmajās sekundēs. Tas nenotika. Valsts prezidents izlikās neko neredzam un nezinām. Kariņš turpināja sastādīt valdību bez Valsts prezidenta ...


Vājonis K. Kariņu bīda MP amatā, jo iztop ASV. K. Kariņam ir ASV pilsonība, dubultpilsonība. K. Kariņu atbalsta visas ieinterisētās puses, jo ir kompromisa figūra ES kiberkara apstākļos ar Krieviju. Ieinteresētajām pusēm maz interesē LV ekonomika, kura ir uz iznīcības robežas, neinteresē valsts parāds un sabiedrības problēmas sociālajā sfērā, izglītībā, medicīnā.

Nule Vājonis brīdinājis visas partijas ar šantāžu, ja K. Kariņš neizveidos valdību, būs ārkārtas Saeimas vēlēšanas. Tas ir ultimāts. Ievēlētie Saeimas deputāti negrib zaudēt ienesīgās vietas uz četriem gadiem un darīs visu, lai būtu valdība. Maziskums.

Atbildēt

Tu nepiederi ne pie vienas no trim grupām,

20.12.2018. 13:44

»

Buratino

Kas šis te bija par murgojumu


jo esi galvas invalīds. Esi nepieskaitāms.

Atbildēt

Pilsonis

20.12.2018. 12:52

»

Arturs Priedītis

Tipisks latviešu politiskās apziņas vispārējā stulbuma paraugs, pie reizes atzīstoties savā stulbumā: "Balsoja par spīti tam, ka pašas jaunās partijas šādu pārliecinoši kompetentu un spējīgu kandidātu sarakstus piedāvāt nespēja." Par "spīti" nav ieteicams čurāt pret vēju, bet nevis balsot parlamenta...


Cik dumjam jābūt, lai cerētu uz kautko citu? Pa lielam, nekas nav mainījies. Tās pašas kangaru bandas, kangari, tikai citās kulītēs. Gribu redzēt kā tās kangaru bandas, kaut sauciet "jaunās partijas" izpildīs kaut vienu būtisku solījumu, precīzāk, mani visvairāk interesē, kādas būs atrunas, vai vispār kangari sevi noslogos ar atrunu izdomāšanu. Lieku uz to, ka nenoslogos. Kādēļ noslogot, ja bauri ir reāli dumji?

Atbildēt

kurmis

20.12.2018. 12:24

Nevajag Reiru opbižot dēvojot viņu par atslēdznieku un komjaunieti.Viņš okupantpartijā bija daudz augstākā rangā par Puzes kolaborantu,ja nemaldos, viņš bija Rīgas Kirova rajona okupantpartijas 1.sekretārs,tātad ietekmīgs čekistu un to aģentu priekšnieks.Arī Ameriks kolaborantu rangos ieņēma zemāku vietu,tādēļ arī nevelk augstāk par mēra vietnieku.

Atbildēt

Sabiedrību var

20.12.2018. 12:17

iedalīt trīs grupās. Pirmie ir L!K!A! , tostarp Lettonia, biedri. Otrie ir tie, kas lasījuši Māra Ruka 25 gadi sektā, trešie ir neinformētie.

Pie pirmajiem pieskaitāma autore. Jo tēmai pieskaras virspusēji, nezinot, ka Reirs ir korporācijas Lettonia biedrs, tāds kā VVF ar savām buršu "mūža māsām" un nav no svara, vai bijušām komjaunatnes vai komunistu funkcionārēm. Tāds ir arī R. Dzintars - latviešu tautas nodevējs - buršu zvēresta devējs.

Trešie ir neinformētie par to, ka PBLA biedri ir latviešu tautas ienaidnieki reizē ar L!K!A! biedriem visā pasaulē. Lūk, līdzīgi Reiram, savējie, tiek bīdīti visos iespējamos amatos, buršu devīze ar slepeniem zvērestiem ir sekojoša - Mums jābūt visur. Kamēr latviešu sabiedrība, kas ir maz ticams, neiznīcinās L!K!A! un PBLA , kas PSRS laikos sadarbojās ar čeku un komunistiem, vienlaikus ar ASV CIP, ietekmi, nekas nemainīsies.

Pašlaik MP amatā tiek bīdīts PBLA un L!K!A! angažēts cilvēks ar dubultpilsonību, kas zvērējis uzticību ASV - K. Kariņš, latviešu tautas ienaidnieks, buršu gara atbalstītājs.Šis glumais un smaidīgais tips darīs visu, lai palielinātu valsts parādu un sabiedrības nabadzību.

Atbildēt

reptilis

20.12.2018. 12:16

Iesaku visiem iepzīties ar rakstu NRA-Vācijas respektablais nedēļas izdevums "Der Spiegel" trešdien šokējis mediju pasauli, atklājot, ka viens no tā godalgotajiem reportieriem gadiem ilgi safabricējis rakstus.

Atbildēt

Nezinošais

20.12.2018. 11:41

Varbūt varētu arī piekrist, ja vien nezinātu, kas ir raksta autore.....Un kāpēc šis rakstiņš pēkšņi parādījas gandrīz visos portālos????

Atbildēt

ansis

20.12.2018. 11:14

par pārmaiņām (JKP un KPLV) nobalsoja 28% balsotāju vai 14% vēlētāju. Demokrātijas pamatu pamats ir, ka lēmumi tiek pieņemti ar vairākumu balsu. Tāpēc šādi vaidi ir nedemokrātiski.

Atbildēt

Normāli

20.12.2018. 11:00

Tāds arī ir mērķis. Reirs precīzi atbilst šī brīža vajadzībām.

Atbildēt

TYT

20.12.2018. 10:58

var daudz ko pārmest Āboltiņai, bet tik aprobežota, kā Reirs viņa nav.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: