Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Konkrēti

25.01.2018. 20:03

Inteliģentu slepenās sapulces "biedrs":
http://lpra.vip.lv/BULANA/vdk.html
Skaidrs kurš nostučīja Ingvaru un visu sapulci - smirdošais ziņotājs rokpelnis.

Atbildēt

Edvīns

12.01.2018. 13:19

Jundze: "Man par saviem biedriem ir jāstāv".
Ko? Ja kāds LRS biedrs būs pedofils, tev arī par viņu būs jāstāv?
Jeb vai stčīt čekai tak nav salīdzināma lieta. No sērijas: kurš gan no mums
nav bijis pionieros, kurš nav sadarbojies, kurš nav stučījis.
Īsāk sakot, pārvērst visu PSRS okupāciju par farsu.
Tev, Jundze, nav JĀSTĀV par čekas ziņotājiem, pat ja tie sakritības pēc ir LRS biedri.

Atbildēt

LTV 1:1

10.01.2018. 22:34

»

labus

Jundze - malacis,- labi pateica


Jundze ļauni minēja, ka Rokpelni aicina izdarīt pašnāvību. Domāju arī, ka Jundze ir ļauns, ja Rokpelnim jāpakaras, vai jānošaunas! Kā tāds cilvēks var vadīt Rakstnieku savienību, kuru viņš pielīdzināja alus dzērāju klubam?

Atbildēt

labus

10.01.2018. 20:42

Jundze - malacis,- labi pateica.
Tautieši/vāvuļotāji - mēslu vaboļu un siseņu bars, kas neko citu kā nosprāgšanu un izmešanu vēstures mēslainē naFF pelnījuši.
Punktcc un Āmen. Esmu runājis

Atbildēt

Antons Mikoss

10.01.2018. 13:12

»

Edge

Tiem, kas te piesauc T.Abulandzes filmu, atgādinājums par pasūtītājiem - "tautas draugiem" jeb "jautrajiem zēniem". KGB specoperācija "perestroika" jau nesākās ar Gorbačova ievēlēšanu, bet gan ar tādām filmiņām par "grēku nožēlošanu...


Perestroika sākās ar jaunu derīgu kangaru atlasi Savienības līguma slēgšanai. Tas bija galvenais tā laika uzdevums. Iepriekšējie četri piegājienu izgāzās. Šis turpinās pēc Raiņa- pastāvēs , kas pārvērtīsies!

Atbildēt

Kaut

10.01.2018. 12:15

kā aizdomājos par mankurtiem...

Atbildēt

LTV1:1

10.01.2018. 07:00

»

jim

Meslu vabolu gens shitiem izkalpigajiem un gljevajiem stukachiem sen jau asinis bija, vel krietni pirms cekas ienaksanas LAtvijaa


Mēsls Jundze raudāja par čekistu radiniekiem, kas tiem būšot jāpārdzīvo, ja atvērs čekas maisus. Īsts mērglis Jundze, kuru neuztrauc, kas jāpārdzīvo Klāva Elsberga vecākiem, sievai utt., kas VDK no Maskavas K. Elsbergu izsvieda no Rakstnieku jaunrades nama 7. stāva. Elsbergs bija talantīgu vecāku dzejnieces un tulkotāja dēls. Pats Klāvs atdzejoja no angļu, franču un krievu valodām. 28 g. v.,, kad tādi kā Rokpelnis piegādāja analītisko informāciju slepkavām no VDK, lai tie zinātu noskaņojumu. Klāvu nogalināja VDK tajā laikā, kad jau bija brīvības noskaņas, iebaidot disidentus, brīvdomātājus.

Šodien VDK noziedznieks Borovkovs vazājas pa Saeimu, pa Rīdzenes sarunu izmeklēšanas komisiju. Tieši ar VDK noziedznieka A. Borovkova starpniecību izmaina daudzus likumus, kā par dalīto izmeklēšanu Saeima veica grozījumus, lai tādi prokurori kā Lega var apšaubīt KNAB izmeklētāju pierādījumus un celtuar sarunu nopludināšanu ž. Ir Krievu diversantes Potapovas reitingus.

Kāpēc A. Borovkovs nav nošauts?


Atbildēt

jim

10.01.2018. 00:36

Meslu vabolu gens shitiem izkalpigajiem un gljevajiem stukachiem sen jau asinis bija, vel krietni pirms cekas ienaksanas LAtvijaa! :-) :-)

Atbildēt

Galvenais pirms tam

09.01.2018. 21:53

»

kāpēc

tad savu vārdu neizpaud,bet raksti anonīmi,ja esi tāds varonis spārdītājs?Gan jau pats kādreiz norausies


jāizsauc uz vietas ātrie. Ka šis neatdod galus no bailēm vien. Pa muti jādod bez skaidrošanas. Labdien! Noņem brilles, samin un iepis starp acīm. Izsitīs zobu, var prasīt atmaksāt.

Atbildēt

Kad nospārdīšu

09.01.2018. 21:49

»

kāpēc

tad savu vārdu neizpaud,bet raksti anonīmi,ja esi tāds varonis spārdītājs?Gan jau pats kādreiz norausies


mana bilde ar vārdu būs visos medijos. Kādam jāsāk un piemērs jārāda. Pretīgie mīkstmieši, stukači līdzīgi Jundzem jāātstē, lai kļūst par vīriem.

Tāds nieka sods. Sīkais huligānisms. Var jau inscinēt, ka nejauši utt. Kā to dara policija..

Atbildēt

kāpēc

09.01.2018. 21:39

tad savu vārdu neizpaud,bet raksti anonīmi,ja esi tāds varonis spārdītājs?Gan jau pats kādreiz norausies...

Atbildēt

Rokpelnis

09.01.2018. 21:33

»

re kā

RaimondsP.nupat izteicies,ka viņi visi ,arī viņš ir parakstījuši kādus papīrīšus,kad braukuši arā no valsts.Man gan 1989.gadā,kad braucu uz Kanādu,nekāds papīrītis nebija jāparaksta.Arī maniem draugiem un kaimiņiem,kuri brauca krietni agrāk,nebija.Lai labāk pastāsta,kādu īsti papīrīi parakstīja,jo nevar...


būs cietušais sīkā huligānismā, bet es būšu slavens visss avīzēs, jo, kad došu tam panāci, nesmaržos vairs ananāsi, pieaicināšu žurnālistus ar foto. Rokpelnis to pelnījis. Lai filmē, kā viņu apzinīgi slānīšu. Ar nodomu. Publiski un mērķtiecīgi, un pabeigti. Izsaukšu pirms tam ātro palīdzību, lai nesanāk letāli pēc dažu ribu atspārdīšanas.

Ka tikai kāds nenozog man šo ideju. Latvijā zagļu netrūkst.

Atbildēt

Jaicograda

09.01.2018. 21:01

Sliktāk ja tik tiešām īsti stukači joprojām darbojas biznesā. Visklajāk to var redzēt tādos uzņēmumos kā piemēram Olainfarm. Tur gan padomes locekļi, gan valdes lokļi un vadošie darbinieki ir nopietni izbijušie stukači no augstajiem plauktiem...

Atbildēt

re kā

09.01.2018. 20:51

RaimondsP.nupat izteicies,ka viņi visi ,arī viņš ir parakstījuši kādus papīrīšus,kad braukuši arā no valsts.Man gan 1989.gadā,kad braucu uz Kanādu,nekāds papīrītis nebija jāparaksta.Arī maniem draugiem un kaimiņiem,kuri brauca krietni agrāk,nebija.Lai labāk pastāsta,kādu īsti papīrīi parakstīja,jo nevar jau tā uz dullo parakstīties,nezinot,par ko.Tā jau var sev nāves spriedumu parakstīt.Bet!Ja kāds ir dzēris šņabi ar Rokpelni,tad jau viņš zin,ka dzejnieks nevienu cilvēku nav nodevis un nekādu kaitējumu Latvijai nodarījis un astoņdesmitajos gados viņš jau šņabi vairs nedzēra.Kopīga šņbja dzeršana jaunībā nedod tiesības palaist nagus un muti.

Atbildēt

Bet mērglis Rokpelnis pienesa ziņas,

09.01.2018. 19:27

»

ka tik jūs pašus

kāds nenospārda un nesalauž ribas..par mutes brūķēšanu tā kā būtu godam pelnījuši.Vēl Elsberga nāvē vainojat Rokpelni,labi zinot,ka viņu nogalināja krievi no Maskavas.Paši esat mēsli.Jums līdz Rokpelnim kā mēslu vabolēm līdz Mēnesim


ziņojot par visiem, un Elsbergu nosita, lai iebaidītu citus brīvibas domātājus. Pēdējie disdenti bija vēl stūra mājā, kad Augstākā padome nobalsoja par "neatkarību". Ja viņš gadīsies ceļā, dabūs pa nāsi, jo kopā šnabi esam dzēruši.

Atbildēt

ka tik jūs pašus

09.01.2018. 17:06

»

Kādu ribu tam

merglim pārlauzt, lai zin, kā sāpēja tiem, kurus stratēģiski nodeva. Jundze aizstāv tādu mēslu Rokpelni, kura stratēgiskā analīze VDK mudināja nosist Klāvu Elsbergu, izmetot pa 7. stāva logu


kāds nenospārda un nesalauž ribas..par mutes brūķēšanu tā kā būtu godam pelnījuši.Vēl Elsberga nāvē vainojat Rokpelni,labi zinot,ka viņu nogalināja krievi no Maskavas.Paši esat mēsli.Jums līdz Rokpelnim kā mēslu vabolēm līdz Mēnesim.

Atbildēt

Eduards Lunis

09.01.2018. 11:40

---Vēl jums ir iespēja parādīt ,ka,,krūtīs ir ne tikai aknas,,!? 4. maijā , Riģā notiks -LATVIJAS GLA'BŠANAS SAPULCE. TEL. UZZIŅĀM -65038743

Atbildēt

26 gadus Rokpelnis klusēja

09.01.2018. 09:12

»

žēl

Nabaga Rokpelnis! Tagad es redzu, cik grūti klājas viņam un visiem tiem, kam ir sirdsapziņa un kā ņirdz tie, ka nepazīst šo vārdu...


Viņš savu talantu attīstīja, stučījot un iznīcinot citus, kuri domāja latviski. Tāda Rokpeļņa stratēgijas ziņas, ko viņš pienesa, iznīcināja Klāvu Elsbergu, ko specdienesti izsvieda no 7. stāva Rakstnieku jaunrades namā.

Citiem, Latvijas patriotiem, liedza attīstīt savus talantus, jo nepublicēja, bet konsultācijās izņirdza. Tai vietā Ziedonis, Peters, Ķempe, Rokpelnis, Čaklais, Zālīte, VVF, Jakubāns, Hānbergs utt. , kas līda uz vēdera kompartijas un VDK noziedznieku priekšā pa sociālistiskā reālisma taku.

Vēl šodien šie latviešu tautas garīgie slepkavas tiek godināti.

Atbildēt

Pietiek murgot un maldināt

09.01.2018. 09:05

»

Edge

Valdis Šteins:"Mūsu tautas Atmodai pietrūka tautas jeb nacionālās inteliģences." (NRA,04.07.2013...


Drīz Latvija būs Ķīnas pārvaldījumā. Ātrvilcieni no Ķīnas ar 250 km stundà jau ir cełà.Ātrvilcienus ražo Vācija.

https://youtu.be/F-Wf4xmHeTE

Atbildēt

Edge

09.01.2018. 02:56

»

Valdis Šteins

Jāatdod ar Naftalīnu piesmakušie...


Valdis Šteins:"Mūsu tautas Atmodai pietrūka tautas jeb nacionālās inteliģences." (NRA,04.07.2013.)
Būs tauta un nac. inteliģence, būs kam re-startēt valsti. Pie darba, aktīvisti - atkal jāsāk no "0" punkta, kā Kr.Valdemāra laikā. Vēstures mācības šoreiz vajadzētu ņemt vērā, citādi sanāks vēl lielāks "aplauziens" par auseklīšu piedzīvoto.

Atbildēt

GEO

09.01.2018. 00:42

»

žēl

Nabaga Rokpelnis! Tagad es redzu, cik grūti klājas viņam un visiem tiem, kam ir sirdsapziņa un kā ņirdz tie, ka nepazīst šo vārdu...


Kam linčošana izdevīga? Nav jābūt ar īpašu talantu apveltītai personai,lai saprastu,ka nācijai,kuras genofonds ir gadiem nīcināts karos un izsūtīšanās,tas neko labu nenesīs. Esam 57%..
"Daba tukšumu nemīl", tā man pirmajā kursā teica docente..

Atbildēt

žēl

09.01.2018. 00:26

Nabaga Rokpelnis! Tagad es redzu, cik grūti klājas viņam un visiem tiem, kam ir sirdsapziņa un kā ņirdz tie, ka nepazīst šo vārdu.
Nevajadzēja vi.nam neko teikt, viņš izlika sevi saplosīšanai. Mēs neesam gatavi vērtēt, mēs esam gatavi linčot.
Rokpelnis nav to pelnījis. Viņa grēku nožēlošana jau ir notikusi, ne jau vienmēr tie ir skaļi vārdi, zvēresti, solījumi.
Es noņemu cepuri viņa talanta priekšā un domāju par tiem netalantīgajiem un nekaunīgajiem, kuri joprojām ir amatos un smīn par mūsu šūmēšanos.Ja viņus atradīs maisos, viņi sacīs "Tas neesmu es!!!!"

Atbildēt

GEO

09.01.2018. 00:15

»

Valdis Šteins

Jāatdod ar Naftalīnu piesmakušie...


Piekrītu, Valdi ! Protams, atbilstošai izpētei un publikācijai. Un tiem pētniekiem ir jābūt ne jau vienvirzienā tendētiem un pašlabuma meklētājiem,kuri spodrina gan savas,gan agonizējošo partiju spalvas(tuvojas taču Saeimas vēlēšanas).Un par Jaunajiem Čekas maisiem neviens nerunās- jānovērš uzmanība ar vecas zupas sildīšanu,jo "tas noteikti uzlabos valsts ekonomisko situāciju un cēlonis visām pēcpadomju nebūšanām būs Rokpelnis un viņam līdzīgie".Tikai ķer nu tagad vēju maisā-mums zināmo vārdi sen jau vairs nav tur,kur tiem bija jāatrodas vēl tagad..:).
Tu jau atceries-pirmajā kursā mums biji kurators kolhoza kartupeļu talkas laikā.Vēl tagad ausīs skan :"laiks celties,līdz garšīgajām brokastīm palikušas desmit minūtes". :). Lai veicas un veselība turas!

Atbildēt

A.Čaks

09.01.2018. 00:11

Uz jaunā pontonu tilta
es satiku kungu.
No viņa pretim man dvesa
tāds resnums un omulība
kā no cūkcepeša uz balti apklāta galda,
un manā dvēselē,
kuru kā enkuru
es biju nolaidis savas skaidrības dibenā,
iešāvās strūkla
piķmelna naida un niknuma -
izdzēst kā lukturi
ar dūres triecienu
no kunga gaļīgās sejas to mieru,
kas viņā atgāzies smaida
kā mirdzošs dārgakmens
viņam veidotā apkalumā.

Atbildēt

Valdis Šteins

08.01.2018. 23:52

Jāatdod ar Naftalīnu piesmakušie
„Čekas melnie maisi” atbilstošai zinātniskai izpētei un publikācijai, bet jāatver ir
„Jaunie čekas maisi”, kuros ir valsts nozadzēji un sagrābēji – visa Politiskā BiznesaMafija
(Politbiznesmafija). Šī „slepenā operācija” ir nepieciešama Tautas
saimniecības atdzimšanai – Valsts Re-Startam. Slavenās „Rīdzenes sarunas”,
Lattelekoma, Latvijas gāzes, Latvijas kuģniecības prihvatizācija un OIK atmaskošana
ir labs iesākums „Jauno Čekas maisu” atvēršanai.

Atbildēt

nutanugan

08.01.2018. 22:41

»

Jundze!

Tev nemaz nav neērti par šo pasūtījuma raksteli


atraduši kam prasīt par neērtumu...

tik pat labi to pašu var uzprasīt lapsai par šās pasūtījuma galdu uc riebeklībām.

Atbildēt

reptilis

08.01.2018. 22:37

...šie abi rakstnieki nezina elementārus faktus- Komunistiskā partija bija galvenā. Otrs - komunistu funkcionārus nedrīkstēja vervēt. trīs - ja,kāds ""izsitās""funkcionāros,tad tas bija no kartotēkas jāizņem.

Atbildēt

kļimoviča aita

08.01.2018. 22:25

Bija laiks, kad Rokpelnis - tas skanēja lepni!

Kā Rūgtais, Tukškabatiņš, Bezprizornijs-Bezimjannijs... bet tagad... ak vai, viss pagalam, viss *irsā saskrējis!!!

Atbildēt

Skribents

08.01.2018. 22:13

Būt Jundzes "savienībā" ir peļama cilvēka īpašība...

Atbildēt

Andris

08.01.2018. 22:11

Visu cieņu Edvīnam Raupam. Nepatikā novēršos no allaž glumā Jundzes, kas arī te - savā skrejlapā - dzen demagoģiju un atsaucas uz mirušajiem (A.Čaks), kas nevar viņam vairs sadot pa muti.

Atbildēt

kļimoviča aita

08.01.2018. 21:59

aha

Atbildēt

kād mums daļa, nožēlo vai nē

08.01.2018. 20:38

jāpublicē

Atbildēt

Jundze!

08.01.2018. 20:14

Tev nemaz nav neērti par šo pasūtījuma raksteli!

Atbildēt

absurds

08.01.2018. 19:47

Jābeidz stāstīt pasakas par barikādēm,kuras sarīkoja okupantu roklaižas lai pasargātu sevi no draudošās deokupācijas,deboļševizācijas un bēgšanas uz Pleskavu.Pasākums izdevās,bet tauta noasiņo un potenciālie Pleskavas bēgļi peldās pārticībā,varas pārmērības un nesodamības sajūtās,kuras viņiem ir sagādājusi brīvību,demokrātiju,tiesiskumu alkstošā noasiņojusī latviešu tauta,kura to tagad meklē rietumos,līdzīgi 2.pasaules kara bēgļiem.Meli melu galā!Skatoties uz nožēlojamo,briļļaino sievišķīti,kura lokas kā zutis lai izmelotu 3a un visu viņu potenciālo Pleskavas bēgļu tiesisko jumtu,paliek pat tā kā žēl viņu,jo šī melošana ir tālu no īstenības un atklāj tikai metodes ar kurām šī ekskomunistu,eksčekistu un viņu aģentu banda turās pie varas.

Atbildēt

Edge

08.01.2018. 19:37

Tiem, kas te piesauc T.Abulandzes filmu, atgādinājums par pasūtītājiem - "tautas draugiem" jeb "jautrajiem zēniem". KGB specoperācija "perestroika" jau nesākās ar Gorbačova ievēlēšanu, bet gan ar tādām filmiņām par "grēku nožēlošanu".
Cilvēki, esiet modri!
Vairāk informācijas - vēsturnieka A.Kolpakidi intervijā You Tube (no 20:01) "Слово и дело" с Андреем Фефеловым. Выпуск №28. Александр Колпакиди

Atbildēt

solī

08.01.2018. 19:23

Abi pār vienu kārti metami. Abi ietur kaut kādas iecietības, izpratnes, samiernieciskumu. Bet varbūt ir vērts teikt tieši,sit cauri gļēvums.
Piebilde par to ārā nemešanu. Rudzītis cilvēkus dziedina, bet viņu izmeta. Ko labu devuši šie "varoņi" - ka pelnījuši tik pirksta pakratīšanu. Vairāk velk uz apbalvojiem. Takš tādu laiku izturēja turot mēli aiz zobiem.

Atbildēt

tfu

08.01.2018. 19:17

čūsku midzenis

Atbildēt

Kādu ribu tam

08.01.2018. 18:32

merglim pārlauzt, lai zin, kā sāpēja tiem, kurus stratēģiski nodeva. Jundze aizstāv tādu mēslu Rokpelni, kura stratēgiskā analīze VDK mudināja nosist Klāvu Elsbergu, izmetot pa 7. stāva logu .

Atbildēt

Vai tiešām neatradīsies

08.01.2018. 18:29

neviens un nenomizos to Rikpelni? Mazākais ar dūrēm iekraut purnā. Ja nokrīt, saspārdīt.

Atbildēt

Tukšas bābu runas.

08.01.2018. 18:27

Mērkaķis Rokpelnis nezstāsies no Rakstnieku savienības pats. Jo tur pilns ar kādiem. Ņergas un āmurgalvas. Jundze tāds pats lohs. Uzrakstījis makalatūras gabalu Sarkanais dzīvsudrabs, iztopot pašlaik sabiedrībā esošai konjunktūrai par šiem jautājumiem. Nekā oriģināla. Saucas rakstnieks.

Atbildēt

einārs

08.01.2018. 18:12

ahujeķ!..teiktu klasiķis-nu i virtuvīte jums tur rakstnieciņiem-vieni polši un intrigas...kā 18 gs bābu romānos

Atbildēt

Eduards Lunis

08.01.2018. 17:08

---Šausmas! Cik nožēlojami ir tie ,,mūsu intelbeņķi,,!? Un neviena vārda par par izzagto, izvaroto, iznīcina'to Latviju! Palasiet ASV ekonomikas profesora M. Hadsona pētījumu -LATVIJAS NEATKARI'BA IR NOZAGTA!? Varturu nodari'tais posts-nu jau triju karu apmērā! Viņa ieteikums-nodokļu slodu pārlikt uz bagātajiem un -VEIKT LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKU IZMEKLĒŠANU UN SODĪŠANU! Un tas jau bija nopublicēts!? !? 2009 . g. 23. !?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: