Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Z

26.03.2020. 13:37

Par izlītību vēl varētu iebilst - kā nekā valstī obligāta ir tikai vidējā izglītība. Cilvēkiem ar vidējo izglītību arī ar kaut ko jānodarbojas.

Atbildēt

X

26.03.2020. 13:34

..Par priekslikuma izteikšanu.... Šis ir labs! ! Tantuki sēž uz soliņa,pļāpā par dzīvokli , pēkšņi vienai jāceļas un jāskrien reģistrēties!
Un vispār, kā fiksēs priekšlikuma izteikšanu, ierakstīt sarunas it kā nedrīkstot? Vai tikai zem kamerām drīkstēs sarunāties par īpašuam lietām, kuras būs uzstādītas pie katras pilsētas lielākās tualetess un Rīgā papildus pie Saeimas? Jeb pāriesim uz obligātu rakstisku priekšlikuma formu 105 eksemplāros, kurus būs jāiesniedz 105 iestādēs?
Tiešām, nav šaubu, ka Jekaba ielā vienkopus sēž idioti.

Atbildēt

Īpašums

26.03.2020. 11:39

Neviens taču neliedz īpašniekam likt sludinājumus par sava īpašuma izīrēšanu vai pārdošanu, un potenciālajam īrniekam vai pircējam tos lasīt. Un, ja savstarpēji vienojas, slēgt attiecīgu līgumu pie notāra. Bet, ja kāds pie tā palīdz, tad, protams, katrs saņem atlīdzību par savu darbu. Nesaprotu, kāda tur "sabiedrībai" daļa.
Ar SAVU īpašumu ko gribu, to daru!

Atbildēt

Pilsonis

26.03.2020. 11:14

Kangaru režīma, visādas partijas jeb kangaru bandas un visādas EM, FM utt, galvenais uzdevums ir apkalpot ārzemju kaklakungu intereses, pārstāvēt viņu intereses Latvijā, par to saņemot algu, izmantot tautu kā vielu, kuru pārvērst sešās nullēs savos kontos. Tā ir jebkurā jautājumā.
Viņi tikai nesaprot, ka bez Latvijas viņi ir nekas, nebūs Latvijas, nebūs viņu, visu sazagto ārzemēs viņiem atņems simts un vienā veidā

Atbildēt

Grāmatvedis

26.03.2020. 11:09

Moneyval prasības tak jau izpildītas esot, vai ne? Par ko tad Kariņš ar Znotiņu tik nesen tik priecīgi bij? Varbūt ir jau laiks piebremzēt ar jaunām prasībām it kā pildot Moneyval uzdevumu? Ar grāmatvežiem tā pat. Stūrgalvīgi, neieklausoties nevienā virza absolūti nevajadzīgu licencēšanu

Atbildēt

Šipanzevičs

26.03.2020. 09:11

»

tupiem radiem vajag darbu


Laukos plaši izplatīta prakse.

Atbildēt

analfabēts

26.03.2020. 06:32

Visi dzeltenie ir analfabēti.......

Atbildēt

jaajaa

25.03.2020. 20:02

...bet sludinājumus par nekustamības pārdošanu vai izīŗēšanu taču neaizliedz...:)

Atbildēt

Korupcija uzvar

25.03.2020. 19:39

»

tupiem radiem vajag darbu


"Likumprojekts pieļauj cilvēku ar pamatizglītību (t.i. personu nevis bez speciālas izglītības, bet gan - vispār bez jebkādas izglītības) reģistrāciju, ko realizēs slavenā Ekonomikas ministrija (EM). Tā pati EM, kas nebija spējīga tikt galā ar OIK problēmu, jo pati pielika roku tā izveidei, kas veiksmīgi apliecināja savu nespēju vest Pārvaldnieku reģistru (PR) un deleģēja tā vešanu Būvniecības valsts kontroles birojam" ... . Vai var iedomāties, kā šādi likumi, OIKi Ekonomikas ministrijā top tāpat, par "zilām acīm". Vai tad EM momenklatūra par to nesaņem labi apmaksātus honorārus? Kā var citādi vērtēt milzīgās pūles aizstāvēt, arī MK un Saeimā virzīt tik nekaunīgus likumus, parakstīt tik nekaunīgas OIK atlaujas un turpināt "ar putām uz lūpām" Saeimas komisijās murgot par šādu likumprojektu virzību uz pieņemšanau. Gan jau, ka atsevišķi deputāti arī nopelna no organizētās noziedzības pīrāga, saņem savu daļu, jo citādi nav iedomājams tāds atbalsts. Šos absurdus gan jau saprot pat neprofesionāļi, tumši, neizglītoti deputāti. Pīrāgs līp pie rokām.

Te nav un nevar būt runas par amatpersonu analfabētismu. Ja vēlme, painteresējieties par nomenklatūras materiālo stāvokli - kontiem bankās, īpašumiem un sapratīsiet, no kā viņi kļūst bagāti.

Latvija ir organiz'tās noziedzības citadele, nomenklatūras zelta āderes valsts. Galvenie bosi nosaka toni un "m zie" ceļ savas naivās rociņas "PAR", nesaprot, ka saņem lāstu no tautas.

Atbildēt

tupiem radiem vajag darbu

25.03.2020. 18:57

............................

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: