Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu nē

11.04.2024. 12:12

»

nain

tā tavējo sorosistu un "trimdas" ataudzes pastalnieku kārtība


Soross gādā par jūsu, lapķjinieku ar partjankām kas smird pēc mīzaliem, privilēģijām.

Atbildēt

nain

10.04.2024. 20:48

»

ziniet

to-ka visu tirgo pa blatiem sauc par ruskii mir, jo ta ir krievu kārtība


tā tavējo sorosistu un "trimdas" ataudzes pastalnieku kārtība...

Atbildēt

plānprātiņam

10.04.2024. 16:11

»

Patriotiskais gars

Hei-jā,Hei-jā HEILmanim,MALACIS DRAUDZĪBĀ ar judeju...


Avenam Latvijas pilsonību notirgoja tavējie morālie kropļi, konkrēti Pederastu partiju: JV un A/Par, kriminālās kases turētājs, Jaunups.

Atbildēt

viņu kritizēt nevar

10.04.2024. 15:32

medijus, zagļus, ačgārnos u.c. kritizēt nevar...........................JA PATOLOĢIJA, TAD INDIVIDUĀLAS VAJADZĪBAS UN SVĒTAIS....DIEVS STARP CITU TIKAI VIENS UN BAUŠĻOS RAKTĪSTS-TEV NEBŪS CITUS DIEVUS -staļinus u.c.- TURĒT.........................................viņi jau TĒLO ticīgos, ne es

Atbildēt

Patriotiskais gars

10.04.2024. 14:56

Hei-jā,Hei-jā HEILmanim,MALACIS DRAUDZĪBĀ ar judeju
OLIGARKU no Kievijas Petras AVENU!gejropas sojuzs
noņēmis sankcijas pret AVENU un FRIDMANU.Pret
vērtību tiesu boreļjuškam,fonderuļainai,mišeļuškam
nav spēciņa,JUDEJIEM IR SPĒKS un VARA.HEILman,
veiksmi Ogresgala AUGŠUPEJAI no bezizejas nākotnes
VISUMĀ.

Atbildēt

tā ir

10.04.2024. 13:00

»

kara kurināšana ir kriminālnoziegums saskaņā ar LRKrimināllikumu

neaizmirstiet to


Kara kurinātāju, absolūtā ļaunuma konglomerāta, nosaukums ir jānotīra no pasaules kartes, bet tā nesēji no Kenigsbergas līdz pat Haišenvaj un Čukotkai bez ierunām ir denacificējami un demilitarizējami, tā, ka no tiem smakas vairs nepaliek.

Atbildēt

tā ir

10.04.2024. 12:02

»

pirms lamāt citus paskatieties paši uz sevi

ja nebūtu Krievijas, tā ar steigu būtu jāizdomā, citādi 4.maija mafioziem vairs nebūtu nekādas vīģes lapas ar ko piesegt savu kaunumu


Smirdīgais asinskārais civilizēto pasauli apdraudošais konglomerāts ir un tas nav jāizdomā. Tas ir jālikvidē pēc iespējas ātrāk un vēlams dabai draudzīgā veidā.

Atbildēt

slimajam

10.04.2024. 11:59

»

deģenerātam

Tev NATO debīlības centrā pateica, ka krievi rīkoja divus pasaules karus? Wow. Ko vēl krievi rīkoja? Mēness aptumsumus, plūdus, epidēmijas... droši, droši dod tik vaļā, lai visi zina, ko kuratori jums māca tavā troļļu fermā


Mēness aptumsumu nespēj sarīkot ne varenā ASV ne Ķīna, kur nu vēl bezsmadzeņu krievu bidlomasa. Plūdus, uzspridzinot Kahovkas HES, tiem izdevās sarīkot un pateicoties krievu augstmaņu neizmērojamai alkatībai, kad tie uz dambjiem nozaga miljardus, tagad Urālu upe nes jaunoslīkušo un no kapiem izskaloto krievu līķus, bet pārpludinātās mājas ar motorlaivām apbraukā krievu marodieri.
Varu iedomāties, kad tiks pārrauts Sajānas-Sušenskas HES dambis un ūdens uz Ziemeļu ledus okeānu aiznesīs visu Jeņisejas HESu kaskādi, kopā ar desmitiem pilsētu un simtiem ciemu.

Atbildēt

deģenerātam

10.04.2024. 11:33

»

slimajam

Aizmirsti par pasaules karu! Kad krievi rīkoja abus pasaules karus, tiem bija vareni sabiedrotie: ASV un Lielbritānija un attīstīta rūpniecība. Ne Nauru, ne Nikarugua, ne z-Koreja, ne Irāna par viņiem nekaros, bet čurkas: osetīni un abhāzi, ir tādi pat karotāji kā krievi. Šodienas situācija ir tāda, ...


Tev NATO debīlības centrā pateica, ka krievi rīkoja divus pasaules karus? Wow. Ko vēl krievi rīkoja? Mēness aptumsumus, plūdus, epidēmijas... droši, droši dod tik vaļā, lai visi zina, ko kuratori jums māca tavā troļļu fermā!

Atbildēt

slimajam

10.04.2024. 10:08

»

tādi kā jūs ar savu histēriju izprovocēja arī 1. Pasaules kaŗu!

savas galvas jums nav uz pleciem? vai tāpēc, ka Ukrainā karš, Latvijai jānolaižas līdz Zieneļkorejas līmenim


Aizmirsti par pasaules karu! Kad krievi rīkoja abus pasaules karus, tiem bija vareni sabiedrotie: ASV un Lielbritānija un attīstīta rūpniecība. Ne Nauru, ne Nikarugua, ne z-Koreja, ne Irāna par viņiem nekaros, bet čurkas: osetīni un abhāzi, ir tādi pat karotāji kā krievi. Šodienas situācija ir tāda, ka Putins pēdējo krievu iztērēs Donbasā un atstās Ukrainā dzelzi turpmākiem simts gadiem.

Atbildēt

elementāri

10.04.2024. 10:00

»

?

vai tad nevar bombardēt bez kara pieteikšanas


Kad Staļins 1929. gadā uzbruka Tivas republikai un nogalināja tās vadītāju, 1936. Spānijai, 1939. Polijai un Somijai, 1940. Igaunijai, Latvijai, Lietuvai un Rumānijai, nekādi kari netika pieteikti.

Atbildēt

nu nē

10.04.2024. 09:56

»

apbižota liver- jeb aknu desa

1.pasaules karu kaut kādi margināļi-histēriķi izprovocēja, un imperiālistiskie režīmi ne pri čom? Tādas teorijas pastāv. Cilvēki, esiet modri. Ziņojiet


Nekādi margināļi-histēriķi, bet konkrēti Koļana II Asiņainā vēlēšanās sagrābt daļu Austroungārijas, Balkānus un daļu Turcijas, lai iegūtu izeju uz Vidusjūru un pabarot krievus ar cilvēku asinīm, pirms tie viens otru sāk griezt nost. Kas tur bija meklējams Francijai, Lielbritānijai un vēlāk ASV, kurām pēc loģikas vajadzēja būt civilizētās Vācijas pusē, vispār nav izskaidrojams. Ja nebūtu bijusi ASV agresija, kas piespieda Vāciju noslēgt pazemojošo Brestas miera līgumu, karš būtu beidzies taisnīgi un sarīkot Otro pasaules imperiālistisko karu krieviem nebūtu pat teorētiska iespēja.

Atbildēt

wow

09.04.2024. 14:51

Kurš te uzurpējis tiesības runāt visas Latvijas vārdā!?

Atbildēt

pag Kindzuli

09.04.2024. 14:13

»

Kindzulis

lūk, cik liela ir šā raksta autora ticamība


Jums tas ir visai savādi: Kaut kādiem komentu autoriem Jūs nez kapēc ticat vairāk kā rakstu autoriem.Kapēc Jums tā?

Atbildēt

Nu

09.04.2024. 10:52

»

heheee

Jūs jau sen Burvi dzīvojat kā Monako, lielais sūdiņ...Jums interesē tikai sava kabata..un tas ir viss kas jūs interesē, tovarišč Burvis


tak liec to idiotu mierā: Kļuvis galīgi stulbs pēc tam kad šo padzina no Saeimas un Rīgas domes.

Atbildēt

heheee

09.04.2024. 10:20

»

??

Kāpēc tad mēs nedzīvojam, kā Monāko? To tu saprot mazo sūdiņ


Jūs jau sen Burvi dzīvojat kā Monako, lielais sūdiņ...Jums interesē tikai sava kabata..un tas ir viss kas jūs interesē, tovarišč Burvis.

Atbildēt

Dzintars

09.04.2024. 08:30

Godāt mani Dzintars Akinfovs.
O- kalnā sedošais kura vārdu skaļi nedrīkst izrunāt, SAKI KO DARĪT, NEVIS SMAKO, SAKI KO MUMS ZEMES TĀRPIEM DARĪT, NEVIS ATSTĀSTI CITU TEIKO, BET, SAKI NO SEVIS O-SVĒTAIS kalnā sēdošais.
Vācam parakstus par sabiedriskā mēdija reorganizēšanu jo to darbība neatbilst sabiedrības(lielākās, jo pie varas esošie pārstāv mazāko sabiedrības daļu)INTERESĒM UN IR PRETRUNĀ AR LATVIJAS REPUBLIKĀ NOTIEKOŠO?

Atbildēt

painteresējies, ko par LV un latviešiem domā Eiropā

09.04.2024. 06:28

»

Precizējums

Laikam pārrakstījāties - mafiozs veoidojums gadsimtiem ir bijusi krievija, tikai no kariem tā arī ir veidojusies un vārījusies


nevis no propagandas, bet parunā ar cilvēkiem; Amerikā vispār neviens neatšķir Balkānus no Baltijas un tāda LV ciņiem pie vienas vietas. tā kā nemaāniet sevi - LV ir mazā Krievija, ES, Trojas zirgs, visa krievžīdu mafija šeit zog un ālējas kopā ar krieviem, atšķiras tikai politiskie saukļi - LV norma ir pederastija, Krievijā - nacionālisms

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

09.04.2024. 00:27

»

Fredis

Jūsu rakstītā ir daļa taisnības, tomēr nesaprotot-kas ir Krievija, un kāda bijusi tās ārpolitika pēdējos 350 gados, pie šādiem rakstiem nev jēgas ķerties....Ja uzskatāt ka es kļudos, parunājiet ar osvoboditeliem par to, kā viņi te nokļuva un vai LV tikai okupēta no viņiem....Un tad Jūs varēsiet par ...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku ( vai pat iedomātu "ienaidnieku" ), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu šķietamo "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto."

Un, arī: "Lai valdītu pār cilvēku, atliek viņu tikai iebiedēt, jo - bailes vienmēr bija un būs pats drošākais cilvēku krāpšanas un paverdzināšanas līdzeklis."

Savukārt, kā zināms: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai ēšanai un kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

-----------

Mediju ziņa (2014. gads, 15. maijs): "Krievu un Krievijas difamācijas „process” aizsākās pirms vairākiem gadsimtiem un intensīvi turpinās arī šodien. Krievu un Krievijas zākāšana, teiksim, Latvijas lielākajos medijos notiek katru dienu no agra rīta līdz vēlam vakaram. Tie, kuri ar baudu izlaiza mūsu galvaspilsētas eiropeisko mediju izvemto ķīseli, var šo konstatāciju svēti apzvērēt. (...) Skaidrs, ka paranoja, alerģija, psihopatoloģija attiecas uz medicīnu, sniedzot profesionāli izsmeļošu un objektīvu atbildi par eiropiešu slimīgo hobiju – krievu un Krievijas difamāciju." ... (apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, publikācija "Civilizācijas katastrofālās sprukas. Astotā eseja: Krievijas difamācija". No latīņu val. "diffamare" – neslavas celšana, nepatiesu ziņu izplatīšana un taml. psihiski neadekvāta vai arī mērķtiecīgi apzināta apmelošana)
-------
Mediju ziņa (2014. gada 4. septembris): "Mēs, Latvijas pilsoņi, lūdzam jūs savas kompetences ietvaros, ko nosaka mūsu valsts likumi, izvērtēt Latvijas Drošības policijas (DP) spēju pildīt savus pienākumus un atbilstoši reaģēt uz valsts drošībai būtiskiem jautājumiem. Krievijas agresīvā politika un karš Austrumukrainā ir radījis situāciju, kurā valsts un pašvaldību iestādēm intensīvi jāstrādā, lai spētu ātri, kvalitatīvi un profesionāli reaģēt uz notikumiem valstī un ārpus tās." ... (citāts iz "parakstītāju grupas locekļu" publiskotā proponējuma "atklāta vēstule "valsts drošības padomei" (VDP), saeimas "nacionālās drošības komisijai" (NDK) i-neta w-lapā "pietiek-com")
-------

"Ir sacīts: "Bailēm - lielas acis!"..."
( "latv(ĀN)ijas" LUMP.EŅZOMBIJU "sāga" )
( 'konceptuālais aktualizējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

Slāj LUMP.ENIS, pa ceļa malu,
No "divlitrenes" strēbdams alu,
Un grāvī nospļaudamies, truli ~
Kā riktīgs "lav(ĀN)ijas" šmulis...

Te pēkšņi - vējš šim 'velk' gar ģīmi,
Kas (protams) "nevēdina" 'štīmi',
Bet (bailēs) - saslien stāvus spalvas,
Uz "alkonauta" ...("viedās" galvas):

"Kas tas par 'prikolu, bļin' bija?!???
Kurš 'lohs' man mūli ap(grābstīja)?!
'A, možka (pat) - dot bietē' taisās?!?
Par šo, vot, "fantāzija raisās"
(Tak' - nevar būt, ka 'pālī' smagā,
Man smadzeņ.podu 'ļerga' dragā,
Un "plastmasnieka" 'ģiftes' tvaikā,
Jau rādās murgi, dienas laikā?!...):

Vai tikai "Lielais (slāvu) Lācis",
No Austrumkraja šurp nav nācis,
Kas LUMP.EŅUS mīs PAŠU sū#os,
Un "masmē.dekļu" spama plūdos?
Par to jau "deŖmolibeŗsati",
Caur "mē.dekļiem un ZOMBO-kasti"
Sen "mesidžu" priekš "baura" sūta,
Kas, "propa-GANDĒTS", ūzās pļūta:

"Bruks ATKAL "rusiJĀŅI" sētā,
Pie "laviJĀŅA" NOZOMBĒTĀ,
Lai 'kluci noliktu' ('ar čupu'),
Uz "titulnāciju" (TIK glupu)!
Liks ATKAL "vēzī" un kāps virsū,
Tiem "letōņiem", kas "jēdz" ar ...('ķēķi')
(Jo - galvu "ieslēgt" šiem nav dūšas ~
Ka tik' tur "popkorns neuzpūšas")!!
Būs ATKAL "partkomi" un "ČEKA",
Kā iepriekš - "komuņagu CeKa",
Šo "padlatv(ĀŅ)u valsti" drāzīs,
Kur Lielais Lācis ...(purnu) bāzīs!!!
VISS ATKAL būs, kā senāk bija ~
Kad, krietni vēl PIRMS (!) "milēnija",
"Pē-eS-eR-eS"-a "tautu saimei",
Tiek "no(g)rauts ...(mūris), pilnai laimei"!!!!
Un ATKAL - "kolChozos" tiks dzīti,
Tie, kas, kā "liekie"(?!?), izraidīti,
Uz "SYB-īrijām" trimdās sūrās,
No SILES "valsts" pie Dzintarjūras!!!!!
Liks ATKAL "vergot" rūpniecībā,
Tiem, kas pie "zupas ķēķa" 'strīpām',
Pēc "JEWRO-lendas" paikas lētās,
Nīkst "latv(ĀN)ijas" (sīk)pilsētās!!!!!
Cels ATKAL (bērnu pilnas) skolas,
NE – likvidēt tās (tukšas) solās,
"valsts" & 'pašvald(au)ņi' (rōzā-zili):
'A nafig' "bauriem" Gaismas Pilis!!!!!
Kas neskries bučot ...(kedas) "jeņķiem" ~
Drīz "atstieps pedāļus" dēļ kreņķiem,
Kas neļaus "jewropai" 'ņemt priekšā' ~
Drīz Lāča ...(ķepās) 'trāpīs' iekšā!!!!!!!..."
...
Vējš ATKAL 'velk' gar tŗulu ģīmi,
Līdz - LUMP.ENIM, kas izguļ 'štīmi',
No BAILĒM redzokļi "sprāgst" vaļā ~
Šis, "nolūzis", krāc briksnī zaļā:
No izdangātā "ceļa" – grāvī,
Šo "fūzelbamšļa" (mīz)als rāvis,
Zem galvas (pustukšs) paripojis,
Un 'fiškā' MURGUS "ieskalojis":

NAV nekāds Austrumkraja "Lācis",
Ne ŠAJĀ pseido-"valstī" nācis,
Ne LUMP.EŅIEM pa ...('fišku') maucis,
Ne PAŠU sū#os šamos jaucis ~
Ne SVEŠI "partkomi", ne 'menti',
Drāž "latv(ĀN)iju", "permanenti",
Ar "ilgtspēju" jau gadu gadiem,
Bet – SILES cūklopi (ar radiem)...
...
Jau SEN trūd 'svalkā' "padomija" ~
Tās vietā - "JEWRO-leiputrija",
Nu LUMP.EŅIEM gan 'fišku masē',
Gan "Brjukselei" 'slauc piķi' kasē.

Bet ZOMBĒŠANA -- TĀDA PATI:
Līdz ('mīīžot') "ačām kātos", plati,
Blenž LUMP.EŅI, kam "tieva kiška",
Pat "DOMĀT līdz!!!" iz SAVAS 'fiškas'...

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

??

08.04.2024. 22:00

»

beidz dirst Burvi

Tu neesi tauta, un cilvēki atšķirībā no tevis daudz ko saprot


Kāpēc tad mēs nedzīvojam, kā Monāko? To tu saprot mazo sūdiņ?

Atbildēt

vice

08.04.2024. 19:09

...un uzskatu, ka „sabiedriskie” mediji to pašreizējā veidolā ir drauds Latvijai, un būtu likvidējami/reorganizējami/pārveidojami nekavējoties!

Egil, šis LABI!!! Tikai, kādēļ vēl nav izdarīts?

Tikai kur Egils (NA) bija iepriekšējos 5-10 gadus?

Vai tikai ne valdībā (kura šo visu šļuru ievazājusi)?

Vai kaut kas "te, pēkšņi" atgadījies, Egil?

Līdz šim bija savādāk?

Karš turpinās 10.GADU!!!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

08.04.2024. 17:25

Sabiedrisko mediju cērmes nav apmierinātas ar tā organisma īpašnieku, kurā tās dzīvo un parazitē.

Atbildēt

Jautājums

08.04.2024. 17:06

»

Gustavs

Es jau par šo tēmu izteicos pie citiem rakstiem, bet varu atkārtot, ka LR ir jāmaina vadība un vadošie darbinieki. Kapēc? Tapēc ka runā muļķības...


Vai tad LR tāpēc ir jāmaina vadība, ka Latvija pilna ar viduvējībām, un izcilību mums ir ļoti maz? Mazvērsīte, cita starpā, ir ļoti laba žurnāliste un lieliski atrod zelta graudus Latvijas popmūzikā. Gustav, kur mīt Jūsu "Latvijas 1. Republikas mūzika, ko zina, dzied un atceras tauta", es nezinu, bet arī no pirmskara laikiem Mazvērsīte kādu graudu ir izvilkusi :).
Neviens nenoliegs, ka Lapčenoks bija/ir izcils dziedātājs, bet tak arī notis nepazina - pats to ir stāstījis :).
Nepamatoti vecišķi un kašķīgi rūkts, Gustav!

Atbildēt

?

08.04.2024. 16:45

Latvijas Radio galvenā redaktore varbūt varētu nosaukt raidījumus mazākumtautību valodās, izņemot krievu? Nav vai gandrīz nav! Tātad, loģiski, ko aizstāv. Jautājums tikai- kāpēc? Atalgojuma pēc vai arī Kremlis ir paņēmis savas lakstīgalas pie dziesmas?

Atbildēt

Ženēvas konvencija

08.04.2024. 16:36

»

vecais

Šito gan nevajadzēja dirst! Neba visi cittautieši ir ienaidnieki. Tikpat PIESPIEDU valodā neklausīsies, meklēs savu


Jebkurš okupants un viņu pēcnācējs ir uzskatāms par ienaidnieku, kamēr nav veikta dekolonizācija un kolaboracionistu lustrācija.

Atbildēt

vecais

08.04.2024. 16:23

Šito gan nevajadzēja dirst! Neba visi cittautieši ir ienaidnieki. Tikpat PIESPIEDU valodā neklausīsies, meklēs savu ...

Atbildēt

https://youtu.be/RojQpxXKJZc

08.04.2024. 16:03

LR Saeima - zagļu un meļu kolhozs!

Atbildēt

??

08.04.2024. 15:58

»

neprtendējot ne uz eksperta, ne žurnālista titulu, uzdrošinos paust viedokli, ka

pašreiz lamāt Krieviju ir


Bet visa tā LSM lamāšanās ir debilizējoša un cilvēki nesaprot, kā var tādu herņu runāt pa radio vai rādīt tv! Un mazāk gribošie iedziļināties tēmā sāk ticēt šiem meliem, bet nesaprot kāpēc pie mums viss paliek dārgāks un nauda jādod Ukrainai, bet ne mūsu, nabadzībā eksistējošajiem tautiešiem. Un lai šādā nabadzībā mēs varētu dzīvot, mums būs jāgatavojas karam aizstāvēt savu nabadzību?

Atbildēt

Nezinītis

08.04.2024. 15:56

»

vice

...un uzskatu, ka „sabiedriskie” mediji to pašreizējā veidolā ir drauds Latvijai, un būtu likvidējami/reorganizējami/pārveidojami nekavējoties


NA ir vienotības satelīts - parazītzivs, kad šos laiž pie šprices. Kad vairs nav, tad vissirslikti. Viss ir arī viņu roku darbs. Viņi par to uzņemsies... politisko atbildību (pat ne tādu absolūtu sīkumu).

Atbildēt

Nezinītis

08.04.2024. 15:54

Nu, skaidrs. Atkal Helmanis ir izgāzies.
Divus gadus no vietas latvijas radio un tv varēja apkalpot kovida afēristus un ierobežot biznesu un privāto dzīvi, kā palaistuves apkalpot koalīciju bez neviena kritiska jautājuma, bet NA tas derēja, jo bija koalīcijā. Tagad Helmanim pēkšņi iestājusies atklāsme.
Nē, mums nebūs pa ceļam.

Atbildēt

Endija

08.04.2024. 15:35

Pilnīgs genders!

Atbildēt

vice

08.04.2024. 15:12

...un uzskatu, ka „sabiedriskie” mediji to pašreizējā veidolā ir drauds Latvijai, un būtu likvidējami/reorganizējami/pārveidojami nekavējoties!

Egil, šis LABI!!!

Tikai kur Egils (NA) bija iepriekšējos 5-10 gadus?

Vai tikai ne valdībā (kura šo visu šļuru ievazājusi)?

Atbildēt

yes

08.04.2024. 15:00

»

neprtendējot ne uz eksperta, ne žurnālista titulu, uzdrošinos paust viedokli, ka

pašreiz lamāt Krieviju ir


galveno ukrainas kara propogandisti viktoriju nudelman pirms paris nedelam baidens loti drosmigi atlaida no darba.

Atbildēt

pacietīgi skaidroju

08.04.2024. 14:36

»

hi hi

...tu ta tas latviešu tautas-vārds,moins,kā tikt


Vajadzētu spriest niansētāk. Ne tik staļiniski - 'kas nav ar mums, tas ir pret mums'. Nevajadzētu katrai brīvākai, kritiskai domu izpausmei uzreiz piekabināt kremlisku etiķeti, ja vien tas nav maizes darbs... Kāpēc LV daudzi domā, ka drošība būs lielāka, jo vairāk būs sīkas ieriebšanas pret krieviem? Piekrītu, ka valsts finansēto mēdiju motīvs ir nauda, bet tas jautājums, ko viņi uzdod, vienlaikus dod iespēju revidēt pieeju drošībai kompleksi. Šāda revīzija var parādīt: 1) reāli nekas netiek darīts jau gadudesmitiem, lai latviešu taitas aizsardzībai būtu viss vajadzīgais un mūsdienu līmenī, 2) toties tiek veikta kūdīšana, lai būtu kā Ukrainā. Vai LV pārvaldnieki nevarētu tomēr spēlēt mazliet mazāk kolhoznieciski, lai viss nebūtu tik baltiem diegiem šūts un neradītu iespaidu par vārdu kliedzošu nesaskaņu ar darbiem? Par paniku un aplamību? Par vēlmi karot arī savā zemē?

Atbildēt

Mūks no Afonas: Kremlī ir blēži, zagļi un slepkavas!

08.04.2024. 14:27

»

neprtendējot ne uz eksperta, ne žurnālista titulu, uzdrošinos paust viedokli, ka

pašreiz lamāt Krieviju ir


https://youtu.be/RojQpxXKJZc

Atbildēt

neprtendējot ne uz eksperta, ne žurnālista titulu, uzdrošinos paust viedokli, ka

08.04.2024. 14:20

pašreiz lamāt Krieviju ir:
1)"īsteni patriotiski";
2)žurnālistiem - finansiāli izdevīgi.
Atklāts lai paliek jautājums, kas izprovocēja karu Ukrainā, kuri pasaulē savāc asiņu naudu, ...Krima, Donbass/Lugaska - Ukrainas teritorijas?

Atbildēt

nu jā jūs kā ebrejiete runājat latviešu vārdu un apsaukājat latviešus par krieviem

08.04.2024. 13:18

»

redz

ja Tev nekā cita vairs nav ko te darīt, kā lamāties un uzbrukt, tad labāk dodies uz rodinas Sputnik..Tur tevi labāk sapratīs


varbūt tomēr pati kravājiet somas un Izaēlu prom pie citiem tādiem pāsiem krievžīdiem, nacionāliste atradusies vai zin, runās man te latviešu tautas vārdā, okupācijas palieka...

Atbildēt

jūs kundzīt darāt to par ko vainojat citus

08.04.2024. 13:05

»

Fredis

Bet ko darīt, ja Jūs pats te paužat Kremļa stulbās idejas Ne jau es-bet Jūs


ja jums ebreju bandīts helmanis ir gaismeklis, kas reketēja pa ogres tirgu deviņdesmitajos gados, un ja ticat, ka NA ir latviska, nevis ebrejiska un gatava paklpot kremlim, tad ar jums ir visai švaki, troļļojiet, cik gribat, bet ticamības nav, kremlis vienīgais arguments, un tas ats ar āža kāju sārta un pederastu uzdevumā

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: