Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

formula

25.04.2022. 11:23

Būtībā pretvalstisks aicinājums krievu hibrīdkaram raksturīgs,jo ir pretrunā ar Satversmi ,kas nosaka tikai un vienīgi vīrieša un sievietes laulību. Kādi vēl visi "dzimumi "? Šie "vienlīdzības "proporciju konstruktori var turpināt prasību lai visur un vienmēr obligāti piedalītos :
- visas vecumu grupas;
- strādājoši, nestrādājoši ;
-sliņķi un čaklie ;
-dzērāji un nedzērāji ;
-klusētāji un muldētāji ;
-visas saeimā pārstāvētas partijas un bezpartejiskie;
-izglītotie un neizglītotie;
-kukukuļu ņēmēji un kukuļu neņēmējie;
- autobraucēji un nebraucēji;
....../apnika/

Atbildēt

Pakule

24.04.2022. 02:23

Vai tad iepriekšējā petīcija santehniķu asociācijai jau tika apmierināta?

Atbildēt

cik gan stulbai jābūt

23.04.2022. 13:20

»

uz skaistuma konkursu

Tā skaistule bildē taču ir Veidemanes kundze


lai neatšķirtu skaistuli bildē -lezbiešu vadoni kristīni Garinu no Veidemanes kundzes.?Nav skaidrs,ko gan Veidemane dažai labai aitai ir tādu nodarījusi,ka tāds zvērīgs naids un nemiers plosa komentāru driķētājas?Kāds sakars skaistulei bildē un viņas aktivitātēm ar Veidemani?Nu pilnīgi nekāda sakara.

Atbildēt

bgj

23.04.2022. 09:16

Kā teica Edgars Liepiņš - vista dzer bet nemīž.

Atbildēt

Nedzimis

22.04.2022. 13:00

Ja lezbas un pedini ir atsevišķi dzimumi, tad jau ir 4. Vienlīdzību visiem! Visi čurā pie visiem! Urrā!

Atbildēt

nu

22.04.2022. 09:15

vispār ir pilnīgi vienalga, kas spriež par valstij, tautai, cilvēkiem būtiskiem jautājumiem, galvenais, lai būtu profesionālis, personība, kas VISPĀR SPĒJ SPRIEST,izdarīt loģiskus,praksē, teorijā,faktos kaut vai saprātīgos empīriskos pieņēmumos balstītus secinājumus. Personīgi bija kauns skatīties un klausīties bijušo labklājības ministri, kas mēģināja primitīvi, pie katras iespējas, demonstrēt savas sievišķās kvalitātes,norunājot labākajā gadījumā, priekšā uzrakstītu tekstu, nevis loģikā un kaut minimālā sapratnē par lietu, balstītu spriedumu.

Atbildēt

Zigis

22.04.2022. 06:54

»

72 genderi

uz drupu kaudzes. Rīt drīz ko nebūs. Te viņiem līdztiesības trūkst? Par ko šobrīd raizēties...


Tauta neko nav aizmirsusi?
Šī pauze medicīniskajā terorā to parādīs. Cāļus skata rudenī. Jau tagad tie kam bija aktīva pozīcija met kažokus otrādi. Ja šķēliens šprice nešprice bija gana labs cilvēcisko īpašību uzrādītājs,tagad ir otrs šķēliens karogu krāsās.

Atbildēt

Tolerantais parčiks

21.04.2022. 23:51

Latvijas “homunkulu” petīcija
Tev patīk kulstīt mēli, taču tevi neviens neklausās!? Tev patīk skribelēt, taču tevi neviens nelasa!? Tu negribi strādāt, bet saņemt naudu vien par to, ka esi!? Izdomā sev dzimumu un visas durvis tavā priekšā būs vaļā!

Atbildēt

85

21.04.2022. 22:06

Cilvēku sugai divu "dzimumu" celsme, divi dažādi "tēvi" ( Nav runa par kaut kādiem t.s. "gejiem", vai dēmonkrātijas parazītu organizēto vīriešu un sieviešu dzimumu naidošanas jautājumu ). Tas ir evanģēlijs. Kāpēc organizētā reliģija to noklusē? Oriģinālais, pamatdzīvotāju, kā, teiksim, "Dieva", un diametrāli pretējs, ar visādiem mutantkropļu hibrīdiem, kuri, kā nebūtībā zūdošā parazītmehānisma sasaistīti parazīti, savu nozīmi un eksistences jēgu te jau ir zaudējuši, tāpēc reāllaikā ar virsjēgas saprāta palīdzību tiek korektēti ārā no pasaules veselības.

Atbildēt

uz skaistuma konkursu

21.04.2022. 21:18

Tā skaistule bildē taču ir Veidemanes kundze?

Atbildēt

Lilī

21.04.2022. 15:30

»

nu galīgi garām

Tā Vaiddemane redzēta žurājam Operas skvēriņā pie koka ar ar paceltu kāju


Mazmājiņas arī nedrīkst dalīt pēc EMm un Žo. Ja, tā sauktajās, vīru daļās vēl ir puslīdz kārtība, un tie var lietas kārtot solidarizējoties- sēdus, tad sieviešu daļā nav manīts neviens stāvus čuramtrauks. Jā, un vēlētos vēl Straipa komentāru par riebeklīšu plūkšanos Azovas jūras krasta skvēriņos.

Atbildēt

72 genderi

21.04.2022. 14:55

uz drupu kaudzes. Rīt drīz ko nebūs. Te viņiem līdztiesības trūkst? Par ko šobrīd raizēties?
Da te neviena gendera drīz nebūs.Ir pilnīgi skaidrs, ka JV vājprātīgie rudenī mēģinās atkal ieslēgt kovidu, lai notirgotu vakcīnas, novērstu ielu protestus un nofeikotu vai nepieļautu vēlēšanas, kurās tiem nekas nespīd. Tauta neko nav aizmirsusi un nešaubīgi mēģinās izrēķināties ar Koalīciju ja ne fiziski, tad vismaz vēlēšanās. Kariņam vajadzētu nopietni domāt par dzīves vietas maiņu, ja tauta viņu noķers dzīvu, labi nebūs. Tagad iet copy-paste 1940.gads.

Atbildēt

Nezināmai parakstītāji grupai

21.04.2022. 14:22

Tā ir ka 30 gadus genderidiotisms LV piekopj slēpti agresīvu izpausmi un meklē ,,visus dzimumus ,,......

Atbildēt

hmm

21.04.2022. 14:17

Vai tiešām šajā trakajā laikā vēl jākacina tauta?

Atbildēt

Cidonijs

21.04.2022. 14:09

Diskriminācija ir tad, ja "eksperts" tiek sākts šķirots pēc dzimuma, rases un tautības. Faktiski, šie sarakstītie punkti ir viena liela diskriminācija, jo piedāvā cilvēkus šķirot un ieviest kvotu sistēmas.

Atbildēt

Vis šokolādē

21.04.2022. 13:55

Visādu dzimuma pārstāvji? Laikam jāsaprot - sieviešu dzimums, vīriešu dzimums un nenosakāmais dzimums(mainīgi hameleoniskais). Ar vien vārd sakot, katrā saietu diskusā, piespiedu kārtā, jābūt arī pa kādam p-d-ņam (ekspertam).

Atbildēt

Peteris ārsts

21.04.2022. 11:31

Attēlā ir krieviete vai latviete ?

Atbildēt

Ja

21.04.2022. 10:57

Kāpēc raidījumos nepiedalās arī suņi un kaķi? Nekavējoties pārtraukt šādu diskrimināciju!

Atbildēt

jurisx

21.04.2022. 10:48

Pretīgi klausīties, kad radio ēterā skan uzaicināto sieviešu kā ekspertu vāvuļošana par kara tēmām. Vienkārši izcili pretīgi.

Atbildēt

XXL

21.04.2022. 09:50

»

lauķis

Būs dzimtas nebūs deģenerātu.Dzimtas ir kā karsts kartupelis mutē,par to nerunā.Diemžēl dzimtas ir pilnībā iznīcinātas


Nevienam uzņēmējam dzimtas,tautības un valstu sadalījums nav izdevīgs, darba spējam jābūt mobilam un pēc izlietošanas viegli utilizējamam.

Atbildēt

Sprauga starp priekšzobiem

21.04.2022. 08:40

»

Arvids

Ļoti pamatots aizrādījums rakstā! Lai novērstu šo netaisnību, ierosinu steidzīgi izveidot dāmu komisiju, sastāvošu no erudītām kundzēm: Ievas Brantes, Baibas Pisenieces,Magones Šutovienes, Samantas Tīnas, Kombuļu Ineses,un,lai neviens nejustos aizvainots, tur klāt piepulcināt visiem zināmo drag queen...


Labs piedāvājums, tikai ar likumu jānosaka, ka šādā klubiņā apspriestais uzreiz stājas spēkā, jo tā vajag. Nekādus tur argumentus, pieredzi vai ekspertīzi nevajag, vajag kvotas personām ar vagīnu, un viss tad notiks.

Atbildēt

Zilace

21.04.2022. 08:38

»

Arvids

Ļoti pamatots aizrādījums rakstā! Lai novērstu šo netaisnību, ierosinu steidzīgi izveidot dāmu komisiju, sastāvošu no erudītām kundzēm: Ievas Brantes, Baibas Pisenieces,Magones Šutovienes, Samantas Tīnas, Kombuļu Ineses,un,lai neviens nejustos aizvainots, tur klāt piepulcināt visiem zināmo drag queen...


Un kur tad deputāte Akurātere.... redzēju viņu,
zsakoties par to, kāpēc nevar samazināt PVN... šedevrs...
Kaut gan, ir jau vīriešu - TV ekspertu - starpā izcilas personības... te gan jāpiebilst, ka vīrieši vairāk vai nu izbauda savas personības "dievišķību", vai arī "bīda" kāda jautājuma atrisināšanu savas vai sev tuvas grupas interesēs....

Atbildēt

Sprauga starp priekšzobiem

21.04.2022. 08:38

ar mūsdienu iespējām ir likvidējama, tiesa, mežacūkas skaistums tāpēc nevairosies.

Vispār es ieteiktu katrā raidījumā nodrošināt viena bērna/jaunieša, viena atbildīgā ministrijas pārstāvja, viena valsti par savu kabatu uzskatoša partijnieka, viena dedzīga opozicionāra, vienas mājsaimnieces/virējas ar bērnu, viena invalīda un viena ārzemnieka dalību. Nu, lai būtu reāls ekspertu panelis, ar savu Grētu, blondīni un likumīgo zagli. Tikai tad dzīvsvaru nevērojošās būtnes ar "tiesībām" varētu rimties.

Atbildēt

Putina fassismss Dombasaa

21.04.2022. 08:16

Putina ,,spec operaacija,, fassisma paraugs.

Dombassa organizeeti pagrabi pamatiedziivotaaju spiidzinaasanai ar ,,elektriibu,, izgeerbjot plikus aplejot ar aukstu udeni un ar ,,skoccu,, pieliimeejot pie galda un 2 elektriibas vadi ,,caurumos,, un ta liidz zaudee samannu.

jaapieziimee, ka to visu dariija Krievijas fsb un kgbesniki, pat spiidzinaasana piedaliijaas ,,aarsti,, kas ,,atgrieza,, sajaa saulee spiidzinaamos zaalees, paskataties un sie krievu asinainie fassisti braauka pa Eiropu, Krieviju ka naaciju ir jaizole ka ,,biistamu,, sugu un iebraukt sai ,,naacija,, EU buutu aizliegta uz muuzu.

https://www.youtube.com/watch?v eekn6kpRRQ8

Atbildēt

Patiesais

21.04.2022. 06:38

varbūt daļa vīriešu, kuri piedalās raidījumu diskusijās uzskata sevi par sievietēm, - tādēļ nebūtu pamata pārmest, ka tiek pārkāpta Satversme, vai kāds cits nopietns noramtīvai akts. JĀdzīvo ar muūsdienu vērtību izpratni. Tā mēs paši gribējām.

Atbildēt

lauķis

21.04.2022. 05:38

Būs dzimtas nebūs deģenerātu.Dzimtas ir kā karsts kartupelis mutē,par to nerunā.Diemžēl dzimtas ir pilnībā iznīcinātas.

Atbildēt

Haralds Kalns

21.04.2022. 00:16

Iespējams, ka Sabiedrisko mēdītāju saturu ieteicams pieķēzīt ar dažu izdzimteņu fekālijām. Taču neviens nedrīkst tikumīgi godīgus, Satversmi ievērojošus konservatorus un godīgus pilsoņus apķēzīt ar savām izvirtību neķītrībām!!!

Atbildēt

Dod pieci roberto

20.04.2022. 22:26

Visu zemju proletariāts

Atbildēt

Arvids

20.04.2022. 21:42

Ļoti pamatots aizrādījums rakstā! Lai novērstu šo netaisnību, ierosinu steidzīgi izveidot dāmu komisiju, sastāvošu no erudītām kundzēm: Ievas Brantes, Baibas Pisenieces,Magones Šutovienes, Samantas Tīnas, Kombuļu Ineses,un,lai neviens nejustos aizvainots, tur klāt piepulcināt visiem zināmo drag queen Amuna Davis.Katrā diskusijā varētu pieaicināt izpausties trīs no šīm par jebkuru jautājumu runāt gatavām aktīvistēm, un jautājums būtu atrisināts.

Atbildēt

viņas stučī labāk

20.04.2022. 21:16

Arī čekas maisos nav vienādi pārstāvēti visi dzimumi, tobiš vairākumā stukači-vīrieši, turklāt gandrīz visi - 5.daļa (ideoloģiskās diversijas) bet ļoti maz 1.daļa (ārējā izlūkošana). Sievietes-stukačkas daudzas ir pēc tam apprecējušās, pārprecējušās un nomainījušas uzvārdus, tobiš grūtāk atpazīstamas, ja iepriekšējie uzvārdi nav zināmi.

Atbildēt

bez komentāriem

20.04.2022. 20:50

divi vīrieši nedrīkst vadīt raidījumu, ja vien viens no viņiem nav gejpersona.... nedod Dievs, ka K.Streipa anītis patiesībā ir cita vīrieša neskarts, bet kungs ir melis un sieviešnīdējs, kurš vienkārši spītīgi un nelietīgi negrib atdot savu darba vietu kādai ziņu analītiķei lezbietei

Atbildēt

ja kas

20.04.2022. 20:18

»

dabas māte

Nav "visi" dzimumi, ir "abi" dzimumi


Dabas mātei gan bija jāzina, ka ir 5 dzimumi: vīrieši, sievietes, hermafrodīti, mermi un fermi.

Atbildēt

Jā jā

20.04.2022. 19:15

»

samulsinājāt

pēc kādām pazīmēm var noteikt dzimumu! Ja mūlis kā mērkaķim, rumpis kā cūkai, rupjš balss tonis, nu kā tai vecmammai no TV Vaidemanei,laika, ...labāk ar tādu nesaskrieties... murgi naktī rādīsies


Ļoti nepieklājīgi.Pats jau arī diez vai skaistumkonkursā vari piedalīties. Par tevi pat nevar teikt , ka skaistums nāk no iekšām. Nu,rupjš kā zirga deķis.

Atbildēt

dabas māte

20.04.2022. 19:14

Nav "visi" dzimumi, ir "abi" dzimumi.

Atbildēt

es arī par to pašu

20.04.2022. 19:10

»

Marika

vispār jau viedokļus izteikt rosina erudīcija, ne dzimums


Pilnīgi pareizi. Šeit nu galīgi nevietā izmantota dzimumu līdztiesība.

Atbildēt

samulsinājāt

20.04.2022. 19:10

pēc kādām pazīmēm var noteikt dzimumu! Ja mūlis kā mērkaķim, rumpis kā cūkai, rupjš balss tonis, nu kā tai vecmammai no TV Vaidemanei,laika, ...labāk ar tādu nesaskrieties... murgi naktī rādīsies...

Atbildēt

pareizi

20.04.2022. 18:51

vairāk garīgus kroplus,neliešus un ījabes!

Atbildēt

Marika

20.04.2022. 18:39

Lūdzu nediskriminēt pārējo diagnožu turētājus, bet aicināt visu diagnožu spektru uz viedokļu depozitāriju, savādāk tikai psihiatrija ir pārstāvēta pilnā spektrā.

Atbildēt

Marika

20.04.2022. 18:33

vispār jau viedokļus izteikt rosina erudīcija, ne dzimums.

Atbildēt

Žulis

20.04.2022. 18:28

Kādi "visi" dzimumi?!Cilvēki ir DIVU dzimumu būtnes. Nevajag seksuālās novirzes dēvēt par dzimumiem. Galīgi jau aptrakuši ar to jēdzienu falsificēšanu.

Atbildēt

Keno

20.04.2022. 18:11

Ir 72 dzimumi, kāpēc tiek aicināti tikai divi no dzimumiem?

Atbildēt

Idiotu viedokļiem

20.04.2022. 18:09

nav dzimuma!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: