Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ilze M

07.09.2018. 09:58

Draugs pārsūtīja vēstuli:"nu vo, es par to pašu. Es arī ar ilzi nebiju runājis gandrīz gadu un šādi viņa uzradās ik pa laikam “apciemot” īpašumu. Un dabūja pa nopelniem + vēl kriminalku.TAGAD LAI PATI SITĀS PA SAVU PAŠAS SAČAKARĒTO SŪDAINO DZĪVI. JA MAN VĒLREIZ ŠĀDI PIETUVOSIES, VĒLREIZ BRAUKS PĀRDOMĀT DZĪVI IZOLATORĀ"

Atbildēt

Zomberga

30.11.2015. 01:25

Melnis dzīvo kopā ar bijušās Jūrmalas virsprokurores Sigitas Priedes radinieci.

Atbildēt

Jānis

29.11.2015. 15:46

A.Melnis notikuma vietā ir bijis kopā ar savu mīļāko tājas pašas iestādes Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieci I.Zombergu. Divatā pēc tam atzimēja uzvaru dzērot ka parasi un ēdot LuLu picu.....Melni un Zombergu vajag sodīt pēc iespēja ātrāk un nežēlīgāk. Starp citu Melnis un Zomberga katrā otrā lietā bāž savu deguni ar savu varu lēmj par turpmāko lietas virzību, jo ir paši personīgi ir ienteresēti.

Atbildēt

29.11.2015. 13:30

Jūrmalas menti ir pretīgāki par Rīgas, jo jūrmalas pogainiem ātri pielīp biezo stils un sapņošana par saviem meršiem un porshe.

Atbildēt

abc

29.11.2015. 12:50

pēc šīs publikācijas sekos vēl citi iesniegumi idb par Melni un Jūrmalas policiju. Policijai likumība un personas drošība ir jāsargā,nevis jāapdraud, kā to izpilda Jūrmalas policija tās priekšnieka Meļņa vadībā

Atbildēt

Robis

29.11.2015. 12:19

»

Skumji

palasot komentārus domāju, ka pārbaude būtu jāuzsāk ne tikai pret A.Melni, bet arī pret citiem augsta ranga VP darbiniekiem. Tāpat liekas interesanti, kā Melnis dabūja pielaidi valsts noslēpumam, ņemot vērā kaut vai publiski internetā pieejamo informāciju, par viņa tēvu - Genādijs Melnis. Kur visi ceļi...


Kad A.Melni vēl tikai gatavojās iecelt par Jūrmalas iecirkņa priekšnieku, tad bija baumas, ka viņš šajā amatā tiekot iecelts ar DP ziņu (lai beidzot ieviestu kārtību).
Par to, ka viņa tēvs bija saistīts ar narkotisko vielu ražošanu rūpnīcā, tad jāatzīmē, ka tur tās ražoja vismaz gadus 10 (varbūt pat vairāk, pēc vietējo strādnieku teiktā), bet sēdēt vajadzēja tikai pāris cilvēkiem un tikai pāris gadus. Melnis, starp tiem, kuri sēdēja, manuprāt, nebija.

Atbildēt

cilvēk no malas!

29.11.2015. 09:40

»

cilvēks no malas

tu labāk paprasi lapsam, cik viņam maksā par šo pasākumu


Kas Tev plēš...? Lapsas galva iesprūdusi?

Atbildēt

cilvēks no malas

29.11.2015. 00:08

»


kādam te nav visi mājās....un tas neesmu es...

Atbildēt

andris

28.11.2015. 23:21

»

Līga

kāds sakars cik viņa svēta? Kas mēs jau pēc musuļmaņu likumiem dzīvoja, ka policija rīko linča tiesu


a kur ir pierādījumi? Pagaidām ir tikai vienas puses versija. Tā kā par kaut kādu linča tiesu runāt ir pāragri

Atbildēt

Līga

28.11.2015. 22:49

»

andris

Protams, ka nepublicēs. Tas taču nebūs interesanti, ja izrādīsies, ka tā dāmīte nemaz nav tik svēta, kā izliekas


kāds sakars cik viņa svēta? Kas mēs jau pēc musuļmaņu likumiem dzīvoja, ka policija rīko linča tiesu?

Atbildēt

ja

28.11.2015. 22:11

»

pilsonis

Policijas darbinieku mazās algas diemžēl nav vienīgais iemesls tam, ka policisti faktiski atbalsta noziegumus, jo pašā pamatā tomēr ir nepietiekama izglītība pēc Policijas akadēmijas likvidēšanas un pienākuma apziņas trūkums. Šādi policisti grauj visas policijas prestižu


cilvēks pēc dabas ir nelietīgs, tad tur nekāda Policijas akadēmija nelīdzēs.Gan milicijas laikos bija šeftmaņi, gan tagad ir. Tam nav nekāda sakara ne ar algām, ne izglītību. Un nevienas represīvas iestādes prestižs nekad nav bijis augsts. Nevienā valstī. Un protams, ka vislielākie bļāvēji par policijas sliktajiem darbiem ir tie, kuri paši sava stulbuma vai rakstura īpatnību dēļ ir "atrāvušies" no policijas. Šajā portālā tādu ir daudz. Sākot jau ar galveno policijas apkarotāju lapsu, buividiem, grantiņiem utt. Ir cilvēki, kuri visu mūžu nodzīvo un nesaskaras ar policiju un ir tādi, kuri uz katra soļa kasās ar visiem. Citi to dara par naudu, citi tapat vien, jo daba tāda...

Atbildēt

pilsonis

28.11.2015. 21:52

Policijas darbinieku mazās algas diemžēl nav vienīgais iemesls tam, ka policisti faktiski atbalsta noziegumus, jo pašā pamatā tomēr ir nepietiekama izglītība pēc Policijas akadēmijas likvidēšanas un pienākuma apziņas trūkums. Šādi policisti grauj visas policijas prestižu.

Atbildēt

Cilvēks no malas

28.11.2015. 19:29

»

PIETIEK

Domāju, visiem būtu interesanta Jūsu versija - kurš gan šajā situācijā ir tas, kas varētu maksāt?:) Kazi, varat pastāstīt un vēl varbūt pat pamatot


var jau būt, ka kāds ir tik naivs un tic, ka tu to dari pilnīgi nesavtīgi. Es ne. Bet man ir tiesības uz savu viedokli. Gluži tāpat kā visiem pārējiem komentētājiem.Vai ne?

Atbildēt

123

28.11.2015. 18:27

»

fre

Tā tam būt


Droši vien vecāki šķiras un dala mantu. Kurš ir ar bērnu, tam visas tiesības, otram tikai pienākumi. Tāpēc ir svarīgi būt tajā pašā mājoklī, kur atrodas bērns. Viss pārējais ir juridisks kalambūrs, kuru būs diezgan grūti atrisināt. Sen vajadzēja izmaiņas likumdošanā, lai tas vecāks, pie kura paliek bērns, nevarētu prasīt neierobežotas summas un īpašumus no otra vecāka. Patreizējā likumdošana ir pret bērna interesēm, jo vecāki cīnās uz visu banku un cietējs ir bērns. Vnk likumā ir jānosaka maksimālā summa.

Atbildēt

PIETIEK

28.11.2015. 17:00

»

cilvēks no malas

tu labāk paprasi lapsam, cik viņam maksā par šo pasākumu


Domāju, visiem būtu interesanta Jūsu versija - kurš gan šajā situācijā ir tas, kas varētu maksāt?:) Kazi, varat pastāstīt un vēl varbūt pat pamatot?

Atbildēt

bum

28.11.2015. 15:50

»

Ha

Tāpēc, ka laulība ir tiesisks pamats deklarēties, piemēram, vīra īpašumā, bet tas nav tiesisks pamats tur uzturēties, jo otrs to vairāk nevēlas


Iz Dzīvesvietas deklerēšanas likuma
(2) Personai ir tiesisks pamats apmesties uz dzīvi noteiktā nekustamā īpašumā, ja tai pieder šis nekustamais īpašums, attiecībā uz to ir noslēgts īres vai nomas līgums vai šā īpašuma lietošanas tiesības tā ieguvusi uz laulības, radniecības, svainības vai cita likumiska vai līgumiska pamata.

Atbildēt

Ha

28.11.2015. 13:34

»

bum

Un kāpēc? Uz kāda tāda likumīga pamata? Zinātājam taču noteikti ir attiecīgs likums pa rokai


Tāpēc, ka laulība ir tiesisks pamats deklarēties, piemēram, vīra īpašumā, bet tas nav tiesisks pamats tur uzturēties, jo otrs to vairāk nevēlas......

Atbildēt

cilvēks no malas

28.11.2015. 09:33

»

Pēteris

Tev un kauns? Nevar būt! Cik Saša Čornijs maksā par kaunēšanos


tu labāk paprasi lapsam, cik viņam maksā par šo pasākumu.

Atbildēt

Pēteris

28.11.2015. 05:44

»

cilvēks no malas

Tev vajadzētu pamācīties rakstīt, policijas darbiniek, citādi kauns lasīt tavu savārstījumu


Tev un kauns? Nevar būt! Cik Saša Čornijs maksā par kaunēšanos?

Atbildēt

Civis

28.11.2015. 00:56

Melnis ar Sozinova palīdzību izraka bedri Civiānam, bet liktenis izspēlēja ar šiem nelabo kārti, cik zināms šiem abiem tas ir tikai beigu sākums.

Atbildēt

andris

27.11.2015. 23:08

»

Gaidām

Pietiek un Lato


Protams, ka nepublicēs. Tas taču nebūs interesanti, ja izrādīsies, ka tā dāmīte nemaz nav tik svēta, kā izliekas.

Atbildēt

bum

27.11.2015. 21:06

»

Ha

Deklarēts es varu būt kaut pie Tevis, bet tas man nekādi nedod tiesības iet tavā īpašumā


Un kāpēc? Uz kāda tāda likumīga pamata? Zinātājam taču noteikti ir attiecīgs likums pa rokai.

Atbildēt

Man, kā Valsts policijas darbiniekam, kauns par tiem, kas valkā policistu formu, bet uzvedās, kā zagļi.

27.11.2015. 21:02

Man, kā Valsts policijas darbiniekam, kauns par tiem, kas valkā policistu formu, bet uzvedās, kā zagļi. Ja, ja, kā zagļi, jo nozog tautas ticību policijai. Šie zagļi policistu formā grauj Valsts policijas prestīžu, apzog valsti, jo nepilda tiem uzticētus dienesta pienākumus, saņemot par to ALGU un piemaksas, privilēģijas.
Šādus "policistus" no dienesta jāpadzem un pēc iespējas ātrāk. Bet gan jau viņi paliks un turpinās apzagt tautas ticību un graus policijas reputāciju, visas Iekšlietu ministrijas struktūru tēlu.
Žēl, ka tikai Pietiek uzdrošinājās publiskot informāciju par negodīgiem "policistiem" un to priekšnieku. Kur tad citi žurnālisti, preses izdevumi? Vai tad negribām, lai policijā strādā godīgi darbinieki?

Atbildēt

Esi uzmanīga.

27.11.2015. 21:01

Andrejs Sozinovs par Melni var atriebt?

Atbildēt

mala

27.11.2015. 20:40

»

Gaidām

Pietiek un Lato


tiešām! gaidu otras puses argumentus!

Atbildēt

Paija

27.11.2015. 17:11

Tādi tie vīrieši ira: attiecības ar vienu sievieti ir tikpat kā sausiņu grauzt, vajag vairākas miesas VIENLAIKUS.

Nu, ne jau visi tādi, bet vairums...

Atbildēt

ak

27.11.2015. 16:54

Ja par policiju viss aprakstītais ir patiesība, tad ir ļoti labi, ka ir uzsākts kriminālprocess un cerams, ka vainīgie tiks sodīti pēc pilnas programmas.
Bet, kas attiecas uz situāciju. Nu negribētu es būt tā vīra vietā. Pēkšņi pēc vairāk, kā gada prombūtnes, kad tev jau ir izveidojušās citas attiecības, pārnāk sieva un saka, es te tagad dzīvošu. Izģērbjas un aiziet gulēt uz guļamistabu, it kā viss būtu kārtībā. Un kur likt jauno draudzeni?
Vēl es negribētu būt, tās sievietes vietā, kas dzīvo ar to vīrieti. Vakarā pārnākot mājās ar tā vīrieša bērniem ieraudzīt, ka dzīvesbiedra sieva ir pārnākusi un tagad taisās te dzīvot. Un kāds vispār ir viņas statuss šādā situācijā?
Sievu man vismazāk žēl, jo viņa jau speciāli gāja uz konfliktu. Domāju, ka viņa ļoti labi saprata, ka vīrs vairs nevēlas ar viņu attiecības un kopdzīvi ne tik. Un tad vēl priekš pilnas laimes atvest mīļo māmiņu. Žēl protams, ka vīrs pirms jaunu attiecību uzsākšanas nebija juridiski sakārtojis savas attiecības ar sievu. Kaut vai iesniedzis laulības šķiršanās prasību. Ņemot vērā, vairākkārtīgi pieminēto laulības līgumu, mantas sadalei šķiršanās gadījumā nevajadzētu sagādāt problēmas. Tā, kā, ja būtu papīri kārtībā, nebūtu jāiejauc policija. Bet policijai lielais FUJ.

Atbildēt

Paija

27.11.2015. 16:32

Labi paēdušajam Kāmim sīkas nepatikšanas.

Atbildēt

stulbeni

27.11.2015. 15:39

»

Pietiek.com ne-reakcija. Abildes vēstule no iesaistītās personas - K.

Kur palika pietiek.com atbildes vēstule no otras iesaistītās puses - vīra K.? Tā tika nosūtīta 26.11.2015 no rīta, atbildot uz pietiek.com saņemto vēstuli, kurā izvēlētie vārdi, uzrunas formas, žargona leksika un izteikumi bija zem katras kritikas? Publicē to. Esi vecis, Lapsa. Un neizdzēs nevienu rindiņu...


Ieliec savu vēstuli komentāru sadaļā. Tas ir tikpat kā būtu publicēts.
Kopā ar pietiek.com izvēlētajiem vārdiem, uzrunām ...
Vai ieliec savu tekstu internetā un norādi saiti, kā var atrast tavu bēdu stāstu.
Vai tiešām nepietiek prāta tik elementārām lietām? Tāpēc jau stulbiem vīriem ir tā, ka nepatīkamās sievas ar zāģi jāizdzēš no pases un jāpazemo, jo civilizēti rīkoties jau jūs neprotat.

Atbildēt

Niknais

27.11.2015. 15:10

Ja iekšlietu struktūru salīdzinātu ar sabrukušo maksimu, tad tas par ko mēs sūdzamies ir salīdzināms ar to ko sūdzētos kāds kas atrastos zem gruvešiem vēl dzīvs būdams, jo tas fakts ka šī "makxima " ir jau sabrukusi celsānas stadijā ir skaidrs visiem..

Atbildēt

Skumji

27.11.2015. 10:54

palasot komentārus domāju, ka pārbaude būtu jāuzsāk ne tikai pret A.Melni, bet arī pret citiem augsta ranga VP darbiniekiem. Tāpat liekas interesanti, kā Melnis dabūja pielaidi valsts noslēpumam, ņemot vērā kaut vai publiski internetā pieejamo informāciju, par viņa tēvu - Genādijs Melnis. Kur visi ceļi ved uz Olainfarm, vai zem šīs zāļu ražotnes neslēpjas iespējams arī citu aizliegtu vielu ražotnes? Bet kopumā nolaižas rokas, ar to, ka suņi rej, bet karavāna iet tālāk. Tāpēc LV esam tur kur mēs esam, cilvēki dēļ naudas, varas gatavi dvēseli pārdot. Sen LV būtu jāņem Gruzijas piemērs, kā Sarkašvilī savā laikā atlaida 100% visus ierēdņus un pieņēma darbā, tādus, kas vēlas strādāt, palīdzēt nelaimē nonākušajiem. Skumji bet fakts, kas tagad būs ar nepamatoto kriminālprocesu? labi izbeigs, bet soda reģistros dati paliks, ka pret kundzi šāds process ir bijis, vai nevienam par šo nebūtu jānes nopietna atbildība?

Atbildēt

Baltis

27.11.2015. 09:23

Kam tiek gatavota silta un auglīga vietiņa latvju nīcā.

Atbildēt

baigi

27.11.2015. 08:23

Ļoti elementārs krim.process, jāpaceļ Meļņa darba laika uzskaites tabele un jāpaskatās vai tajā laikā viņš veica vai neveica dienesta pienākumus, ja nē tad reāls "ielidojums":))

Atbildēt

ahem

27.11.2015. 06:39

»

Ha

Sviests. Aiztur jau izmeklētājs, t.i. procesa virzītājs. Prokurors to visu uzrauga. Ievērojot, ka tagad nav vasara, nekā arī nevienam nebūs. Nu es arī negribētu, ka nešķirtā sieva pēc gada klaiņojumiem ierodas kā nekas nebūtu bijis un šiverē..... Tas ka sieva, nav pamats nākt vīra mājā, lai tur būtu...


Deklarētai personai ir tiesības ierasties kad vēlas - un tas neattiecas tikai uz sievām, tā ka ja negribi pamatu, tad nedeklarē. Tas pats attiecas uz īrniekiem - negribi problēmas, neīrē, jo tiklīdz izīrē, tā viņi ir piedeklarēti.

Ja stāsts ir patiess, tad policija pamatīgi ir pārkāpusi savas tiesības arī aizturēšanas ziņā - bez iemesla un ilgāk par 24h.

Vīrs gan ir lupata, ka nevar nodrošināt savai bijušajai dzīvesvietu un bojā dzīvi saviem bērniem.

Atbildēt

Aigars

27.11.2015. 00:36

»

interesents

un kā ar cigarešu un citu rūpalu piesegšanu, melni


Gribat teikt ka viņš kontrabandu ir piesedzis?

Atbildēt

Pietiek.com ne-reakcija. Abildes vēstule no iesaistītās personas - K.

27.11.2015. 00:26

Kur palika pietiek.com atbildes vēstule no otras iesaistītās puses - vīra K.? Tā tika nosūtīta 26.11.2015 no rīta, atbildot uz pietiek.com saņemto vēstuli, kurā izvēlētie vārdi, uzrunas formas, žargona leksika un izteikumi bija zem katras kritikas? Publicē to. Esi vecis, Lapsa. Un neizdzēs nevienu rindiņu no tā, ko saņēmi vēstulē. Un publicē arī to, ko rakstīji vēstulē pilsonim K. Pietiek tev pašam laikam šoreiz.

Atbildēt

interesents

27.11.2015. 00:25

un kā ar cigarešu un citu rūpalu piesegšanu, melni?

Atbildēt

xxx

26.11.2015. 23:28

Nu un ka ierosināts? Tā arī paliks gaidīt noilgumu.

Atbildēt

Roka roku mazgā, bet cik ilgi?

26.11.2015. 21:39

Malnis arī labi sastrādājies ar tagadējo apsardzes konsultantu bijušo DP specvienības šefu Grabovski.

Atbildēt

Šeherezade - šašliki bašļiki

26.11.2015. 21:26

»

janis

Salacas 14, lidzigi sozinovs rikojas.Par pusdienam


Salacas ielā 14, Rīgā Andrejs Sozinovs tiekās ar Rīgas Latgales iecirkņā priekšnieku Vladimiru Stoļarovu pie šašlikiem apspriežot "darīšanas".

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: