Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zemnieks

11.02.2016. 17:19

»

Eduards Lunis

---Vai Jūs sevi neredzat Izglītības ministra postenī, Pagaidu valdības sastāvā, Priedīša kungs...


No kuras palātas tu esi? Vai 4.maija svētkos jūsējos izlaidīs uz muzeju?

Atbildēt

Viedoklis

04.02.2016. 16:33

Revolūcijas tautas netaisa ar pildspalvām rokās, bet ar dakšām un līdz uzvarai ;)

Atbildēt

lauķis

04.02.2016. 07:38

»

Edge

Ievēlē balstiesīgie pilsonīši (12.Saeimas vēlēšanas piedalījās 58,85 procenti balsstiesīgo...


Nav nekādas opozīcijas , ir vienota politmafija ar klaniem.Katram klanam ir sava loma , savas zagšanas kvotas un sfēras.

Atbildēt

exsovdeps

04.02.2016. 02:50

»

..

Tu esi nožēlojams, urrā!. Žēļ, ka jaunā paaudze nezin, kas V.Visockij, nezin tā dziesmas un dziesmu tekstus. Ar to ir daudz zaudēts


Jā...domājams,ka jaunā paaudze nezin arī to,ka viņš,nepārprotami, bija vērtīgs VDK aģents ,pretējā gadijumā būtu dīvaini,ka tad kad viņš Latvijā izvaroja un nogalināja sievieti drošībnieki deva viņam viltus alibi un viņa noziegumu pierakstija tai laikā Krievijā aizturētajam Rogoļevam...

Atbildēt

ciniķis

03.02.2016. 16:40

Varbūt cienījamais raksta autors varētu tuvāk paskaidrot par tautas rīcībā esošām iespējām "padzīt savus nesaprātīgos valdniekus"!

Atbildēt

DENISS K.

03.02.2016. 16:28

No profesora Stikla kalna šodien: "Žurkas
Salīdzinājums nav labs, taču spilgts un to var lietot. Ebreji bēg no Eiropas. Eiropa iet bojā, un ebreji bēg no Eiropas. Šo procesu var salīdzināt ar žurku bēgšanu no kuģa, jūtot kuģa bojāeju. Jūrnieki zina, ja žurkas pa tauvām pamet kuģi, tad gaidāma kāda liela nelaime. Par Eiropas lielo nelaimi vairs šaubu nav. Eiropiešu civilizācija tiks sagrauta. Špenglers teica, ka tas notiks ap 2200.gadu. Tātad - 23.gadsimtā. Špenglers varēja neizjust trako dzīves tempu, ko mēs izjūtam. Tāpēc var teikt, ka Eiropas noriets būs pat 21.gadsimtā. 21.gadsimta otrajā pusē Eiropa vairs nelīdzināsies šodienas Eiropai. Iespējams, dziļā provincē („mežos”) būs tikai kādas saliņas no šodienas Eiropas. Arī paši eiropieši būs savādāki. Dominēs postcilvēki, par kuru kultūru cilvēkiem ir grūti spriest. Cilvēkiem ir vienīgi saprotams, ka postcilvēku kultūra radikāli atšķirsies no cilvēku kultūras. Postcilvēki arī ārēji atšķirsies no cilvēkiem. To latvieši jau tagad redz „delfos”, kur dominē kolu, dombrovu, kaimiņu dauniskie viepļi.

Ziņa par ebreju bēgšanu no Eiropas ir jauns pavērsiens Eiropas bojāejas hronikā. Ziņas autors ir ļoti kompetents vīrs – Eiropas Ebreju kopienas prezidents. Viņa rīcībā noteikti ir konkrēti skaitļi. Viņš ebreju bēgšanu no Eiropas izskaidro ar antisemītisma pieaugumu un terorismu pret ebrejiem. Tas ir loģiski. Ebrejus nemīl ne eiropieši, ne arābi, kuri sāk valdīt Eiropā. Skaidrs, ka saglabāsies senā tradīcija visās nelaimēs vainot ebrejus. Ebreji tiks uzskatīti par vainīgajiem arī eiropiešu idiotijā, atsakoties dzemdēt bērnus. Ne visi ebreji var aizbēgt no grimstošās Eiropas. Tāpēc palikušie organizē pašaizsardzības struktūras, lai nodrošinātu ebreju drošību. Tāda darbība notiek visas Eiropas mērogā, un tā ir iekļauta Eiropas Ebreju kopienas dienas kārtībā. Arī tas ir kaut kas pilnīgi jauns. Ebreji neorganizēja nekādu pašaizsardzību fašistu laikmetā. Iespējams, ebreji ir izdarījuši noteiktus secinājumus holokausta kontekstā. Ne velti viņus dēvē par gļēviem auniem, kuri bez jebkādas pretestības soļoja uz gāzes kamerām."

Atbildēt

PATRIOTS

03.02.2016. 11:26

Vakar ieskatījos nejauši sorosiešu kanālā 24 rīga,tur vārsmoja tāds rangainis g.,debīla runa,pilnīgs idiots un visu laiku lielākais kretīns.Kur tādi rodās?

Atbildēt

spoks

03.02.2016. 11:21

Kadas vinkeles? Ten pan jest moj krewny, moj rodzaj. Ein bißchen latgallen oder juden Blut - das macht nichts.
»»Koribut»»Rex Polonii»»1669»»

Atbildēt

Ha-ha

03.02.2016. 10:44

Pelēkā no pelēkākajiem deģenerātiem galvenais latviešu izglītošanā būs tikumiskā audzināšana, to pelavšadurskis jau sola presē laimīgi stulbajai tautai.

Atbildēt

..

02.02.2016. 22:55

»

Urrā!

Laba ilustrācija priekš mūsējiem


Tu esi nožēlojams, urrā!. Žēļ, ka jaunā paaudze nezin, kas V.Visockij, nezin tā dziesmas un dziesmu tekstus. Ar to ir daudz zaudēts.

Atbildēt

..

02.02.2016. 22:50

»

Edge

Ievēlē balstiesīgie pilsonīši (12.Saeimas vēlēšanas piedalījās 58,85 procenti balsstiesīgo...


Sajūsmu neatceros, bet rīkojums Nr.2 bija vietā. Un ko tad vēlēt "pilsonīšiem"? Tikai no esošā piedāvājuma vai arī nevēlēt vispār. Piedāvājumam jābūt citam un savādākam.

Atbildēt

Edge

02.02.2016. 22:45

Saprātīgā tauta un nesaprātīgie valdnieki.
====================================================
Ja godīgi, tad es nemaz tālāk rakstu nelasīju viena iemesla dēļ - regulāri ieskatos profesora vietnē "Stikla kalns":
"- Liberāļu politiku un ideoloģiju krievu tauta un arī latviešu tauta nekad nav īsti sapratusi. Abas minētās tautas vienmēr ir vēlējušās īpašu pārvaldi. Praktiski – autoritāru pārvaldi. Iespējams, šī politiskā velme tautu apziņā ir intuitīvi stihiska, apzinoties savu nespēju politiski normāli eksistēt citā pārvaldes formā. Aizvadītie 100 gadi ir uzskatāmi apliecinājuši tautu nespēju eksistēt saskaņā ar liberālisma noteikumiem." 1917-2017 (17.11.2015)

Atbildēt

hm

02.02.2016. 22:43

Polittehnologi&draudzīgo valstu specdienesti kopīgi tautai noliek priekšā balsot tikai par testus un pārbaudes izturējušiem, lojāliem kandidātiem.
Tautas intereses šādā varas shēmā nebūt nav primāras.
Tāpēc tāds rezultāts.
Kas saimnieks, tam arī jākalpo!

Atbildēt

Edge

02.02.2016. 22:24

»

lauķis

Bet tā jau ir tās biedru partijnieku sistēmas būtība,ievēlēts , iecelts , nominēts tiek lielākais kretīns


Ievēlē balstiesīgie pilsonīši (12.Saeimas vēlēšanas piedalījās 58,85 procenti balsstiesīgo).
Kampēji, oligarhi un eirokrāti nevaimanā - viņu atbalstītie "kretīni" kopš 1988.g. ir pie varas grožiem. Vaimanā opozīcija, jo liberāli-veikalnieciskās sistēmas apstākļos pūli par tautu nav iespējams pārveidot. Ja būtu Rainis 1934.g.15.maiju sagaidījis, tad redzētu, kā pūlis demokrātiju "uzmeta". Var būt kāds atceras to sajūsmu pēc Zatlera Rīkojuma Nr.2."

Atbildēt

Edge

02.02.2016. 22:11

»

A.P.

Dāmai šoreiz varbūt neizdosies iesēsties krēslā pie izglītības un zinātnes galda. Varbūt neizdosies, kaut gan pati gribēja un premjera kandidātiņš arī gribēja. Deģenerācijas autori nekādus secinājumus nav izdarījuši. Viss turpinās pa vecam


"Ja godīgi, kam šodien vajadzīgs tāds vīrs kā Dainis Īvāns? Nevienam. Tāpat vēl daži citi, kuri nemācēja iekārtoties atšķirībā no viņu kādreizējo politisko kolēģu vairākuma."
Tagad diktē nauda un iekšējā cenzūra. Saruna ar režisoru Mārtiņu Eihi (LA,15.12.2015)
====================================================
LV esošajā liberāli-veikalnieciskajā sistēmā darbojas adekvātības likums:cilvēki, kuri ieņem amatus valsts pārvaldē (Saeima, uzņēmumu padomes), ir adekvāti (atbilstoši) esošajiem apstākļiem.
Ir tikai likumsakarīgi, pēc VVF valdīšanas "treknajiem gadiem" sekoja strauja lejupslīde.Ja vēlamies, lai kāds saprātīgs cilvēks vadītu valsti (piem.I.Lancmanis), tad sociālajai sistēmai jābūt tādai, lai tādam saprātīgam cilvēkam būtu iespēja darboties.

Atbildēt

Urrā!

02.02.2016. 22:08

Laba ilustrācija priekš mūsējiem!

Atbildēt

lauķis

02.02.2016. 20:51

»

A.P.

Dāmai šoreiz varbūt neizdosies iesēsties krēslā pie izglītības un zinātnes galda. Varbūt neizdosies, kaut gan pati gribēja un premjera kandidātiņš arī gribēja. Deģenerācijas autori nekādus secinājumus nav izdarījuši. Viss turpinās pa vecam


Bet tā jau ir tās biedru partijnieku sistēmas būtība,ievēlēts , iecelts , nominēts tiek lielākais kretīns.
Tad tauta var četrus gadus vaimanāt un atkal iet un ievēlēt biedrus partijniekus.Sadomazohistisks proces.

Atbildēt

Latvietis

02.02.2016. 20:40

Tautas ideāli traucē „politiķiem” kalpot tautai. Tas gan ir labi pateikts, bet man nav kauns, jo esmu tas kas esmu-latvietis.

Atbildēt

Ilgvars

02.02.2016. 20:22

Katrai tautai ir tādi valdnieki, kādus tā ir pelnījusi. Un tas attiecas arī uz latviešiem. Diemžēl, bet labāki vadītāji būtu novirze no tautas vidējā līmeņa.

Atbildēt

Eduards Lunis

02.02.2016. 20:14

---Vai Jūs sevi neredzat Izglītības ministra postenī, Pagaidu valdības sastāvā, Priedīša kungs!?
--Atgādinu!
2016. g. 4. maijā, pl.14-os, Rīgā, pretim Okupācijas muzejam, notiks-
-LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE!SAPULCES MĒRĶIS-NEVARDARBIĢA LATVIJAS VARAS MAIŅA UN PAGAIDU VALDĪBAS IZVEIDE.
Aicina'ti visi , kuri sapot-ja nenāksim uz sapulsi-ar mums ir cauri!
Latvijas Glābšanas komisija. tel 65038743

Atbildēt

Viss notiek savlaicīgi

02.02.2016. 19:42

Ir jāsaprot, ka šobrīd apkārt notiekošais ir daudz globālāka un varenāka procesa sastāvdaļa.
Pirmais posms ir ļaut parazītiem izpausties kā vien tīk, tad viņus visi var nekļūdīgi atpazīt.
Otrais posms jau ir grūtāks, bet visticamāk ar 17. gadu būs iespejams - attīrīties no parazītiem visās dzīves sfērās.
Trešais jau pagaidām izliekas pavisam nereāls - katram uzņemties atbildību par savu rīcību un domām.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: