Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Diemžēl, atkal tas galvasslimais Indulis

06.03.2019. 13:17

»

ČEKAS provokatora un stukača grēksūdze

Man ir kauns nosaukt savu vārdu un ir panistiskas bailes atklāt savu vārdu...


Durka no Jobaniem Dikļiem. Būs jāārstē. Pats neārstējas. Adrese zināma.

Atbildēt

Pilsonis

06.03.2019. 12:38

»

Marika

Tas salīdzinājums ar Igauniju atklāj arī, ka tur visi tie līderi un vadošos posteņos bijušie/esošie ir ar igauņu uzvārdiem nevis ušakovi-kabanovi-bemheni, man domāt, ka igauņi. Tā varbūt arī ir panākumu atslēga, laicīgi pieslēdzās svešajiem, cik varēja integrēja - civilizēja (kas man šķiet no hardcore...


Rekur arī apliecinājums, ka naciķiem ir pie vienas vietas latviešu tauta. Viņiem rokas niez uzrīkot pilsoņu karu, lai tā aizsegā var slepkavot. Kā rāda vēsture, tad viņiem vēlamākais ir neaizsargāti cilvēki, tādi kas nespēs atbildēt.
Latviešu tautas liktenis viņiem ir pie vienas vietas.
Tāds pats ir tas asīrietis, angiglobālists. Zinu tevi personīgi pajolīt

Atbildēt

zaza

06.03.2019. 11:10

Kas par to žīdeli Slaviku balsos?

Atbildēt

Marika

06.03.2019. 06:30

Tas salīdzinājums ar Igauniju atklāj arī, ka tur visi tie līderi un vadošos posteņos bijušie/esošie ir ar igauņu uzvārdiem nevis ušakovi-kabanovi-bemheni, man domāt, ka igauņi. Tā varbūt arī ir panākumu atslēga, laicīgi pieslēdzās svešajiem, cik varēja integrēja - civilizēja (kas man šķiet no hardcore fantastikas, jo mežoņus civilizēt nav iespējams; lūdzu nejaukt dakšiņas lietošanu ēdienreizē un ūdens noraušanu pēc sevis tualetē ar civilizāciju). Bet mūsu vilciens ir aizgājis, mūsu okupanti jau naidā zobus griež un zem gultas glabā cirvi gatavībā, citādi neizskaidrot viņu nicinošo 9. maija izlēcienu. Tikai LIELĀ tvaika un asiņu nolaišana (tas ietver arī lielo izraidīšanu) varētu restartēt viņu attieksmi pret zemi, uz kuras dzīvo.

Atbildēt

Asiirietis

06.03.2019. 00:51

»

Lauķis

Daudzi Latvijas iedzīvotāji nevēlas “Saskaņas” ņemšanu valdībā, kas nozīmē, ka Dombrovska un “Saskaņas” cerības tomēr varētu būt veltīgas un kosmētiska tēla spodrināšana varētu būt nepietiekama, lai iegūtu visu valsts iedzīvotāju uzticību...


Ja cūka apbērnojas zirgu stallī, tās pēcnācēji tomēr nav kumeļi.
Vilks spalvu met, bet tikumu nekad, to jau nu gan vajadzēja ielāgot pa šiem gadiem. Tā kā neleģitīmi atstātie okupanti pie pirmās izdevības šeit ieviesīs savu kārtību un pašā labākajā gadījumā būsim nožēlojama viduvējības valstele kā tagadējā Igaunija. Ar tādu pašu mafiozu valdību un banksteru varu kā visās pārējās sojuza valstīs.
Tik nožēlojamu nākotni es pat saviem ienaidniekiem nenovēlētu.

Atbildēt

Atkal debilais Indulis Durka

05.03.2019. 21:41

»

Fēlis

Vai tu beidzot neielektu atejā? Lūdzu


raksta zem citu nika!

Atbildēt

Marks

05.03.2019. 21:18

Ja Savisāru var salīdzināt ar Urbi (kurš gan nebija starp Atmodas līderiem;)), tad Slavam D. no Ratasa ir būtiska atšķirība: viņš ar grūtībām runā valsts valodā. Saskaņai tad ir jāliek vadībā konkrēts Kalniņš vai Bērziņš un lai viņš nebūtu acīmredzama marionete jeb "strādātu par latvieti", bet partijas vadītājs pēc būtības. Labi, uzvārds var būt arī ne tik tipisks, bet nu valsts valodā jārunā tekoši. Un, protams, jānorobežojas no Ušakova (korupcija RD, oficiāls atbalsts divvalodībai). Tā teikt, īsts restarts. Tad arī varbūt kaut kas viņiem var spīdēt.

Atbildēt

Lauķis

05.03.2019. 21:09

Daudzi Latvijas iedzīvotāji nevēlas “Saskaņas” ņemšanu valdībā, kas nozīmē, ka Dombrovska un “Saskaņas” cerības tomēr varētu būt veltīgas un kosmētiska tēla spodrināšana varētu būt nepietiekama, lai iegūtu visu valsts iedzīvotāju uzticību.
------------------------
Redzot, kas Saskaņas vadībā ir sastrādāts Rīgā, ir jābūt trakam, lai šādu darbību izvērstu valsts mērogā. Jācer tomēr, ka arī krieviski runājošie kaut ko no šiem jau atklātajiem procesiem ir mācījušies. Ne par velti Nils tagad krievalodīgos šur tur cenšas nomainīt ar latviskiem uzvārdiem.

Atbildēt

lauķis

05.03.2019. 19:27

»

Brisele nespīd..

Nevis Centra partijas scenārijs,bet Centrālcietuma kamera piepildīsies ar Ušakovs&Co


Scenārijs ļoti pareizs , bet , Briselei nepieciešami nelieši.

Atbildēt

Vj. Dombrovskis

05.03.2019. 19:05

ir židmasonu cionistu rēgs, kurš klīst no vienas partijas citā, jo Vj. Dombrovska, ilumināta, merķi nemainās.

Atbildēt

nu gnu

05.03.2019. 18:26

saskaņa ir otrabotka jau...

Atbildēt

Fēlis

05.03.2019. 17:02

Viltussaskaņa ir labi dabūjusi pa purslām un tas, ka Ušaks, asti iežmiedzis, pošas uz Briseli, varētu daļai krievu atvērt acis, tikai ir viena problēma- paskatoties uz ,,latviešu partijām", vēmiens nāk visiem.

Atbildēt

Pēc Blaumaņa

05.03.2019. 15:52

Atkal šnaiderienei Zārai Goldbaum kritiskās dienas..

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: