Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

www.govlawyer.lv

21.09.2016. 02:33

Satversmes tiesa ik gadu saņem ap 1000 pieteikumu
no privātpersonām, tai skaitā par to, ka
vīrs sit sievu, un ierosina daudz, daudz mazāk
lietu (piem. 10-20 lietas), jo cilvēli nemāk
sacerēt sūdzību, saprast likumu.

Otra lieta ir juridiskais pamatojums, kam jābūt.
Nav pārliecības, ka 22 gadus vecs jaunietis,
būdams slims, var saprast valsts juridisko sistēmu.

Kāpēc viņš ar draugu un radu finansiālu atbalstu
nevērsās pie jurista vai advokāta vai piem. ziedot.lv?

Atbildēt

paga paga

20.09.2016. 16:59

Vai tad sim jaunietim nevar iedot 1500 eu, valsts apmaksatas otras zales, un lai vins pats sameklee atlikusos 500 eu , tad vins varetu katru menesi pirkt 3 pakapes zales par 2000 eu.

Atbildēt

brīvais radikālis

20.09.2016. 13:27

»

tu

Skaties, ka nepāriet uz tevi


Tu - labāk nedraudi. Ja arī tās slimības uz tevi nepāries, nelabu galu ņemsi vienalga. Dievs nav mazais bērns.

Atbildēt

ciniķis

20.09.2016. 12:57

Šai valdībai un ierēdņiem vajag tikai un vienīgi vergus, kas spēj strādāt un maksāt, maksāt, maksāt....lai tie pārsimts pārrijušies lopi, kas komandē parādi, varētu turpināt savas dzīres mēra laikā.... Kam slimie? Pār bortu. Tas taču esot kapitālisms

Atbildēt

Anita

20.09.2016. 12:25

Satversmes tiesa jau sen kā aizstāv tikai un vienīgi bagāto intereses, bet pārējiem LR pilsoņiem saskaņā ar Latvijas Satversmi ir tikai un vienīgi pienākumi. Satversmes tiesa ir kļuvusi par kārtējo, nevajadzīgo uz uz nodokļu maksātāju "pleciem" uzturāmo iestādījumu!

Atbildēt

interesanti

20.09.2016. 09:34

Vai Lapsa ķērktu par "inovatīviem" Satversmes tiesas tiesnešiem, ja tie būtu pieņēmuši šādu sūdzība?

Atbildēt

juzis

20.09.2016. 09:26

Latvijā atklāti ar veselības aprūpes sistēmu sistemātiski iznīcina cilvēkus.Šeit ārste nevis cilvēkus,bet darba lopus.Līdzko esi ārā no darba lopa kategorijas,tu esi ārā arī no veselības aprūpes redzes loka un vari mierīgi sprāgt nost.Neviens tevi netrauces un netrauce arī sistēmu,kas gan ir pretrunā ar tiesiskumu,demokrātiju,bet kariķe Salaspils sporta un atpūtas nometnē ieviesto izrīcību ar cilvēkiem.Tas notiek pēc Latvijas iestāšanas ES!

Atbildēt

paga paga

20.09.2016. 09:17

Latvijas valdibai un Vejonim, kaa vins pats tikko izteicas Eiropas samitaa, visa uzmaniba ir javeltii nelegalo migrantu, slepkavu un diedelnieku izmitinasanai un vinu labas dzives nodrosinasanai Eiropaa. Par vietejiem nosplauties. Galvenais kaa pielist Merkelei un Junkeram, taa ir Latvijas varas aktualitate.

Atbildēt

Vo

20.09.2016. 08:13

Atkal kārtējie MK noteikumu grozījumi, kas kādam (kādiem) drauda atņemt dzīvību. Cik nesen kā valsts ar šādiem grozījumiem atņēma vienai c-hepatīta slimniecei viņas nopirktās, dzīvībai nepieciešamās zāles un tagad šim jaunietim atņem iespēju ārstēties un dzīvot. Ar preses un sabiedrības iesaistīšanos izdevās panākt ka iepriekš pieņemtie necilvēciskie MK noteikumu grozījumi tika atcelti un tagad simtiem c-hepatīta slimnieku ir iespējas glābt savu dzīvību.Kā būs šoreiz?
Mēdz teikt, ka šī ir mūsu valsts un mūsu demokrātiski ievēlēta valdība. Bet kā to saprast, ka mums ar šo savu valsti un savu valdību ir jācīnās kā ar tādu nezvēru, kas mūs nepārtraukti apdraud un atsevišķos gadījumos cenšas mums pat dzīvību atņemt? Normālās valstīs iedzīvotāji daļu savas naudas nodokļu veidā nodod valdībai, lai tā šos līdzekļus izmantotu visas sabiedrības kopējām vajadzībām. Bet mēs ar saviem nodokļiem barojam "nezvēru", ar kuru tad pēc tam pašiem jācīnās, lai kaut kā izdzīvotu. Un šis "nezvērs" ar katru gadu no mūsu nodokļiem kļūst arvien varenāks, bezkaunīgāks, nežēlīgāks, pašpārliecinātāks par savu varu un nesodāmību.

Atbildēt

dvinis

20.09.2016. 08:10

Šeit nu mūsu gudrie no Jēkaba ielas varētu padalīties ar "kvotām", jo situācija kādā nonācis šis cilvēks ir vairāk vai mazāk viņu lēmumu sekas.

Atbildēt

Ēdelweiss

20.09.2016. 07:31

»

ābols no ābeles

Bet, ja cilvēks nomirst nesaņemot medikamentus izejot visas tiesu instances


LR nav pilsoņu !!! 4.maija režima pltmafijas klanu kolāka Saeima Latvijā ieviesa un leģitimēja DZIMTBŪŠANAS iekārtu un visiem latvijas iedzīvotājiem noteica LATVIJAS VALSTIJ PIEDEROŠO ( piedrīgo) stausu.... Un tāpēc Saeima ar sev piederošajiem cilvēkiem izrikojas ka grib kā jau dzimtkungi..

Atbildēt

Ēdelweiss

20.09.2016. 07:11

»

Tā arī ir

Lai noplēstu nodokļus - tevi atradīs, lai kur tu arī Latvijā būtu! Bet lai palīdzētu - piga! Te nu mēs redzam kā uz delnas mūsu valsts tiesiskumu, demokrātiju un valsts varas ''pretimnākošo'' attieksmi, tajā skaitā, tiesu ņirgāšanos par slimu cilvēku. Izturību zēnam un lai Dieva sods nāk par šiem lēmējiem...


Suverenās, tiesiskās valstīs ir KONSTITŪCIJA kuru nekad nepārkāpj neviena tiesa. Bet latviski nacionāli valstiskajā pornogrāfijā ir tikai Satversme, kura paredzēta tikai un vienīgi latvijā valdošo politmafijas klanu kloākas Saeima noziedzīgo interešu aizstāvībai un 4.maija genocīda režima veiksmīgai eskalēšanai izmantojot Staļina principu - nav cilvēka, nav problēmu....

Atbildēt

niga

19.09.2016. 23:29

tad kad Rinkevičs uz MŪSU rēķina ved savus draudziņu pa pasauli drā... tad nauda atrodas, bet cilvēkam lai izdzīvotu nepietiek, žēl par tādu attieksmi........

Atbildēt

krūma

19.09.2016. 22:31

Dievs, lūdzu izdari tā, lai jaunietis izveseļojas, bet viņa neārstējamās slimības un nepatikšanas pāriet uz Laviņu, Osipovu un Kusiņu!

Atbildēt

Tā arī ir

19.09.2016. 21:50

Lai noplēstu nodokļus - tevi atradīs, lai kur tu arī Latvijā būtu! Bet lai palīdzētu - piga! Te nu mēs redzam kā uz delnas mūsu valsts tiesiskumu, demokrātiju un valsts varas ''pretimnākošo'' attieksmi, tajā skaitā, tiesu ņirgāšanos par slimu cilvēku. Izturību zēnam un lai Dieva sods nāk par šiem lēmējiem Dieva vietā.

Atbildēt

ābols no ābeles

19.09.2016. 19:48

Bet, ja cilvēks nomirst nesaņemot medikamentus izejot visas tiesu instances?

Lūk arī atbilde, kā LR rūpējas par saviem pilsoņiem!

Atbildēt

19.09.2016. 19:09

Tādi nu mums tie Satversmes sargi ir! Tieslietu padomē gan Laviņš dikti cīnàs, lai alga tiktu palielināta, plus mīnus, lai sanāk 10000-15000 mēnesī! Skumji, bet Satversme ir Satversme, bet tikai cilvēki ir tās soģi un interpretētāji!

Atbildēt

ss

19.09.2016. 18:40

»

w

Valsts kantoris cīnās par valsts labumu, jaunietis nekādus lielos nodokļus nemaksās, tātad nav vērts valstiski tērēties


Galvenais pašam nenonākt tādā situāccijā ! ( nav tādas valsts naudas , ir nodoklu maksātāju nauda!)

Atbildēt

w

19.09.2016. 18:30

Valsts kantoris cīnās par valsts labumu, jaunietis nekādus lielos nodokļus nemaksās, tātad nav vērts valstiski tērēties!

Atbildēt

Diemžēl

19.09.2016. 18:21

satversmē garantētās tiesības attiecas uz kādu tikai tad, ja pats tās spēj apmaksāt. Kapitālisms ir un paliek kapitālisms. Tā teikt katrs par sevi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: