Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pilnīgs nonsens

09.04.2024. 17:39

Vai tiešām sievietes grib turpmāk lai ar viņām iepazīstas tikai sievietes?! Tas ir dabisks process, es nerunāju par gramstīšanos, bet vienkārši uzrunāt, uzsmaidīt...nenoņemiet mums pēdējo prieciņu:) Protams Jaunajai Vienoībai demogrāfiskais process neinteresē vispār, visus ārā no LV, LV tagad vada oficiāli atzīts gejs, kas notiks tālāk, kas Jums pensijas pelnīs:)))

Atbildēt

Fredis

05.04.2024. 17:11

»

piekrītu ministrei

ar likumu vīriešiem aizliegt skatīties uz sievietēm. Lai skatās kokos, zemē, akmeņos, bet sievietes aplūkot nedrīkst. Tas ir jāaizliedz


Piekrītu: Tāda skatīšanās uz sievietēm ir dziļi apvainojoša. Nedrīkts viņas pētīt...viņas nav žurkas ko pēta. Lai dzīvo kā brīvi cilvēki-lai neviens viņas nepēta. Viņas tak vīriešus nepēta..Ir jābūt dzimumvienlīdzībai galu galā.

Atbildēt

Али

04.04.2024. 20:32

Есть такой мент Каспара Кокоревичс

Так вот. Он развращает молодых девушек в своем авто

Atbildēt

kā tad nē

04.04.2024. 18:30

»

nu nē

Gēnu nevar ievest, tas izstrādājas gadu simtos un pat Āfrikā krievs būs krievs. Netikumus, kā zagšanu un fekāliju stumdīšanu Latvijā ievazāja Pētera I karaspēks un popi


Tīri biloģiskā nozīmē nevar, bet ievest var domāšanu, uzvedību, vērtības un paradumus..ja ļoti cenšās.

Atbildēt

piekrītu ministrei

04.04.2024. 18:29

ar likumu vīriešiem aizliegt skatīties uz sievietēm. Lai skatās kokos, zemē, akmeņos, bet sievietes aplūkot nedrīkst. Tas ir jāaizliedz.

Atbildēt

tāpatvien

03.04.2024. 16:34

Kas var būt briesmīgaķs par izkritušu garu gaišu matu uz melnas kleitas sievietei sievietes gados? Garš blonds mats uz tiesneses melnās mantijas. Nu vienīgi mats zupā varētu būt vēl riebīgāks.

Atbildēt

Ideja

03.04.2024. 14:10

Bet varbūt tās dullās stervas izdzīt uz atsevišķas salas vienkopus. Lai tusē savā starpā un vīrieši nevarēs viņām tuvoties, problēma būs atrisināta.

Atbildēt

Tiesa mulku zeme

02.04.2024. 20:52

Ja virieti nosauksi par virieti,tiesa var tevi notiesat.

Atbildēt

Lata

02.04.2024. 17:51

Latvijas vīrieši jau tā ir kautrīgi. Nu būs aizliegts pavisam. Bērnu jau tā nav. Tagad nebūs nemaz. Dullie, apdomājieties, sievietēm patīk, ja vīrieši viņas iekāro, pat ja tie nav Īstie.

Atbildēt

vice

01.04.2024. 10:54

Kārtējā NEIZDUVUSIES Jaunās Krievotības vēža sociālistiskā pašpasludinātā "izcilība"!

Ar dzimumu nekāda sakara!!!

Atbildēt

Rofl

01.04.2024. 07:40

"Pati daba liek sievietei būt ievērojami atbildīgākai attiecību veidošanas jautājumos. Neielaisties paviršās attiecībās ar kuru katru "

Hahahaha!
Autoram gan ir laba humora izjuta. Mūsdienās jebkurai sievietei pirms laulībām ir 50+ seksuālie partneri.

Atbildēt

patiesībā

31.03.2024. 16:19

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

-----------

Ir sacīts: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)
/ Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Atbildēt

nu nē

31.03.2024. 14:44

»

kā tad nē

to gēnu jau te ieveda osvoboditeli ar saviem tankiem..Vai jau aizmirsi kā tie te ieradās


Gēnu nevar ievest, tas izstrādājas gadu simtos un pat Āfrikā krievs būs krievs. Netikumus, kā zagšanu un fekāliju stumdīšanu Latvijā ievazāja Pētera I karaspēks un popi.

Atbildēt

nu nē

31.03.2024. 13:59

»

vice

Mangāna rūdas un asiņaino graudu tranzīta nodrošinātāja un GARANTĒTĀJA


Fīrers var būt tikai humānām tautām. Lībiņas - Egneres, Siliņas Ķirša un Zatlera sugas un saprāta brāļiem, kam 1000 negatīvās selekcijas gados izstrādājies noturīgs verga gēns ar 47. hromosomām, var būt tikai pahans vai barvedis.

Atbildēt

Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību

31.03.2024. 13:53

es ierosinu izsludināt ministri ārpus likuma un samalt kaķu barības granulās kopā ar viņas Vienotību un citiem progresistu deģenerātiem.. Viņi cer izsprukt sveikā par saviem darbiem? laiki mainās, visi , kas te mēģina ievazāt rietumu progresistu un wokistu skamu , tiks izķerti un bargi sodīti. Pulksktenis tikšķ.

Atbildēt

vice

31.03.2024. 12:36

Mangāna rūdas un asiņaino graudu tranzīta nodrošinātāja un GARANTĒTĀJA!

Okupantu "fīrera" armijas TIEŠĀ atbalstītāja!

Atbildēt

vice

31.03.2024. 12:34

Jaunās Krievotības vēzis visās svarīgākajās valsts pārvaldes institūcijās!

Kārtējā "DINAMISKO" kreiso populistu "KOMPETENCE, TĀLREDZĪBA, GODAPRĀTS"!

Prokremliskā sarkanā sērga!

Neatkarīgi no dzimuma!

Atbildēt

tā ir

31.03.2024. 12:08

»

Tatāržīdu Ļeņinu

vācieši no Šveices specvilcienā atveda uz Pēterburgu, lai sāktu krievu masveida slaktēšanu 100 gadu garumā


Ar nākamo krievu masveida slaktēšanu nodarbojās Ņevas Aleksandrs, Ivans Drausmīgais, Pēteris I, Koļans II Asiņainais. Krieviem vienmēr izbaros sev jaunu Jagodu, Ježovu, Abakumovu, Patruševu.

Atbildēt

Vēl viena kroplās vienotības prioritāte

31.03.2024. 12:02

Visi esam dzirdējuši, par murgiem, kad nesaprotamas organizācijas īpaši ASV cenšas dzēst un kropļot vēsturi kopsakarā ar dažādu dzimumu(kuru tagad ir ap 42) normalizēšanu un dzimumu maiņu nepilngadīgiem padarot par normu. Apsveicu ! Šie murgi, kroplības un dzimumu meiņas nepilngadīgajiem ir atnākušas arī līdz mums vienotības veidolā. Kārlis, kurš gribēja kļūt par Karlīnu drīz visiem liksies kā normāla pasaka bērniem salīdzinot ar to kas tuvākajā laikā tiks uzspiests no šo pārdevušos politikāņu puses.

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

31.03.2024. 08:26

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

Gu

31.03.2024. 03:22

Idejai nav ne vainas, bet tā attiecināma līdzvērtīgi uz abiem dzimumiem.

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

30.03.2024. 22:07

»

hehe

Tomēr nenoturējās pļutkinens


tev problēmas ar nesaturēšanu turpinās, kā izrādās.......

Atbildēt

tev

30.03.2024. 22:03

»

hehe

Tomēr nenoturējās pļutkinens


atkal pieķēzījās pilni pamperi ar ikdienišķo pļutkinenu? Ej ka tu pie proktologa apārstēt savu pļutkinenu. Un nomani savu pļutkinena galvas blīvi arī, pie reizes.

Atbildēt

hehe

30.03.2024. 21:20

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Tomēr nenoturējās pļutkinens .....

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

30.03.2024. 20:52

»

bet

Zatlers jau viens no tiem kuram ļoti patika ārzemnieki un viss kas ar tiem saistīts...Un arī paši LV vēlētāji aktīvi to atbalstīja, jo lūk-kas tas esot par Prezidentu-kurš nezinot angļu valodu, utt


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Nekas nav aizmirsts un neviens nav aizmirsts."

Un, arī: "Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes." ;)

Savukārt, kā zināms: "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenzombiju "titulnācijas" izstrādājumi) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni leksējošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot." ;)

-----------

Mediju ziņa (2008.g.): Valsts prezidenta V. Zatlera pirmssvētku vizītes laikā Liepājā *žurnālisti esot tikuši brīdināti, lai Zatleram netiktu uzdoti "provokatīvi jautājumi", kas neattiektos uz valsts dibināšanas svētku sarīkojumiem*, tostarp – "lai prezidents netiktu apgrūtināts ar jautājumiem par banku problēmām, politisko vai ekonomisko krīzi valstī un tamlīdzīgi"...
------

"Pēc grafika - pa reģioniem..."
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” - 14.11.2008., Nr.6. )

'Laiž' Voldiņš "jubilejas" tūrē:
Pirms "valsts", ko 'SILES biedri stūrē',
SEV rīkos 'hepī-bjūz-dei' rautu,
Šis 'motivēšot' "prasto" tautu...
...
Tiek "tepiķīši ritināti",
Un "augstie" viesi godināti ~
Tiem, kas 'pie riktēšanas likti',
Kā ierasts - jāpacenšas, dikti:

Lai 'kancelei', kur Voldiņš pļāpās,
Kāds čīkstošs dēlis nepatrāpās,
Lai "zaļbarībā" 'podests grimtu',
Un - ovācijas nenorimtu.

Lai "oratoram" smukas skuķes,
Pēc "izpildīšanās" 'grūž' puķes,
Bet - tiem, kas 'sadzīti' kā "pūlis",
Nav šķībs (dēļ garlaicības) 'mūlis'.

Un, galvenais, lai plašsaziņā,
Viss 'iet pa smuko', katrā ziņā!
Lai 'žurnaļugas piekož mēli',
Un 'biedram "tēlu" nelaiž dēlī':

"Liegts 'bīdīt' "tizlus" jautājums!!!
Un - 'taisīt feisus' aumež dum(j)us,
Ja Voldiņš ATKAL 'salaiž sviestā',
Kaut ko 'pa lielam' kādā miestā...

Par krīzi aizliegts interesēties!!!
Jo - Voldiņš tak' var izmuldēties,
Ko šis pie 'SILES' "ieseivojis",
Bet - 'kurators' nav "apgreidojis"...

Par "pateicībām" - i ne vārda!!!
Tāpat - ko ZOO-dārzā Bārda,
Par šamo 'čomiem tamborēja',
Pirms kalpot Pilī 'noriktēja'...

Drīkst uzjautāt: ko 'biedrs' ēdis?
(Ne - kurš ir "oligarhs" vai blēdis!...)
Kā 'vēders izgājies' no rīta?
(Ne - kura banka 'izručīta'!...)
Kā rezidencē remonts sokas?
(Ne - cik šim 'lone nāk uz rokas'!...)
Kā šīs "valsts" Pirmam Trusim klājas?
(Ne - vai tik' 'atstiepis nav kājas'!...)
Vai negrib Voldiņš 'burbuļvīnu'?
(Ne - kāds šim viedoklis par Ķīnu!...)
Kur 'ziepējies' vēl "tautās doties"?
(Ne - cik var Pilī 'mērkaķoties'!...)
'Vot - š'tādā vēzī' jautājumus ~
NE "provokatīvus" vai dum(j)us!!!..."
...
Pēc grafika - pa reģioniem,
Ar 'gaspažu' un kompanjoniem,
Klīst "prominence", "cēlā" gaitā:
"Ka tik' (MUMS) "svētkus" 'neizmaitā'!?..."

-----------

oriģinālversijas -- "O.M.© blogā":
[ CENZĒTS ]
u.c.

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Tā turpināt,peisuk!

30.03.2024. 20:29

»

yes

ar dzejas varsmam pret dermokratiskajam,,rietumu vertibam


https://youtu.be/THx4kKnXkXY

Atbildēt

Tatāržīdu Ļeņinu

30.03.2024. 20:27

»

izcilības pārskats

Arī Rainis ilgāku laiku uzturējās Šveicē


vācieši no Šveices specvilcienā atveda uz Pēterburgu, lai sāktu krievu masveida slaktēšanu 100 gadu garumā.

Atbildēt

yes

30.03.2024. 20:12

»

kas arī bija jāpierāda

deģenerāts pļutkinens analfabētiskais atkal ap*irsās pa šķidro, kā parasti


ar dzejas varsmam pret dermokratiskajam,,rietumu vertibam,,.

Atbildēt

šim

30.03.2024. 18:36

»

0

Slavenais komentieris -mēslams- atgriezies


cukfermā brīvs vakars

Atbildēt

mēslam

30.03.2024. 18:23

»

tiešām

Ar šo jautājumu pie Latvijas krievu pederastu līdera Ušakova griezies


Atkal tev tie pederasti, priekšā un pakaļā un visās citās atverēs. Tādi esiet, tie kas lepojas ar to, ka ir pederasti un ka tā ir gejropas pamatvērtība, kur visi pēc kārtas cits citu izdrāž.

P.S. Visticamāk, tāda karma tev...

Atbildēt

tiešām

30.03.2024. 18:04

»

mēslam

tev kā parasti pederastija ir absolūti prioritārā aktualitāte


Ar šo jautājumu pie Latvijas krievu pederastu līdera Ušakova griezies!

Atbildēt

mēslam

30.03.2024. 17:49

»

nu nezinu

Kā es varētu zināt, ja man nav darīšanas ne ar LGBT ne ar krievu daudzmiljono žopņiku armiju


tev kā parasti pederastija ir absolūti prioritārā aktualitāte.
Aktīvais vai pasīvais draiskulis esi?

Atbildēt

debilības centra zombijtrollim

30.03.2024. 17:48

»

nu nezinu

Kā es varētu zināt, ja man nav darīšanas ne ar LGBT ne ar krievu daudzmiljono žopņiku armiju


Nu ļoti jau specifiskas un visnotaļ profesionālas ir tavas zināšanas / pieredze saistībā ar "žopņikiem", kā jau pederastu nācijas "viedokļu (skapja) līderim" pienākas.

Atbildēt

nu nezinu

30.03.2024. 17:27

»

:)))))))

ja nezini ,tad ne*irs , varmācīgi izdupsētais,visos caurumos


Kā es varētu zināt, ja man nav darīšanas ne ar LGBT ne ar krievu daudzmiljono žopņiku armiju?

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

30.03.2024. 17:05

»

ja nezini ,tad ne*irs , varmācīgi izdupsētais,visos caurumos .


deģenerāts pļutkinens analfabētiskais atkal ap*irsās pa šķidro, kā parasti. :)))))))

Atbildēt

:)))))))

30.03.2024. 17:02

»

ja nezini ,tad ne*irs , varmācīgi izdupsētais,visos caurumos .


Madars L. teica, ka katrs spriež pēc savas samaitātības pakāpes.

Atbildēt

:P

30.03.2024. 17:01

»

ja nezini ,tad ne*irs , varmācīgi izdupsētais,visos caurumos .


tu pats tādā krāsā.:))))))))))))

Atbildēt

tu spried par citiem,balstoties uz savu pieredzi.

30.03.2024. 16:33

»

Hihi

Tu spried par citiem,balstoties uz savu pieredzi


Tieši tā - tu arī esi varmācīgi izdupsēts visos caurumos, tāpēc spried par citiem,balstoties uz savu pieredzi.:))))))).

Atbildēt

Hihi

30.03.2024. 16:10

»

:)))))))

ja nezini ,tad ne*irs , varmācīgi izdupsētais,visos caurumos


Tu spried par citiem,balstoties uz savu pieredzi.:)))))))

Atbildēt

Uzmākšanos piedzīvojušais pasākuma apmeklētājs

30.03.2024. 15:36

Uz mani ar kāru skatienu blenza pusmūža vecmeita kultūras ministre (pati sevi sauc par jaunu sievieti).

Atbildēt

nu nezinu

30.03.2024. 14:39

»

nu ja

kā var neklausīt tēvoča Sema rīkojumam! LGLB jau darbojas, būs nākošie rīkojumi


Kas ir sliktāk, LGBT vai krievu armijas kaujas petuhi, kas viens otru aplipina ar AIDS, hepatītu, sifilisu, blusām, kaunuma utīm un zarnu infekcijām? Rietumu armijās noteikti nevar nevienu varmācīgi izdupsēt, kā tas ir pie krieviem.

Atbildēt

nu ja

30.03.2024. 14:22

»

laba ziņa

Pionier pils saimnieks gatavo likumprojektu par geju un lesbiešu attiecību veicuināšanu


kā var neklausīt tēvoča Sema rīkojumam! LGLB jau darbojas, būs nākošie rīkojumi!

Atbildēt

va vellos

30.03.2024. 12:42

»

Joboland Armagedon

Tas attiecas arī uz bārdainajiem večiem, kas paziņojuši, ka ir sievietes. Ja agrāk veči izskaidrojās kā pienākas. Bēda ar Latvijas pasēm, atka jāmaina, lai dzimuma vietā nebūtu identifikācijas...


Džeko, arī tas jau aizgājis līdz totālajam vakaram pie ezera.
Daru zināmu visiem, kas lasa, ka man jau vairākus mēnešus bijusi tā nelaime Rīgā redzēt sabiedrības cilvēkus, kas, būdami vīrieši, publiski paziņojuši, ka tāds-un-tāds viņus apvainojis kā sievietes. Tauta, jūs vairs kaut ko saprotat?! Senos laikos vismaz piedēkli nogrieza, nu labi, vismaz staigāja kleitiņās un tēloja grietiņas. Bet tagad, joki mazi, bioloģiski un pēc uzvedības 100 proču vietējie vīrieši pie tam vēl ierēdņu un jenotības aktīvistu amatos apgalvojas esam sievietes.
Sviests!!!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: