Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

faaters

06.05.2020. 12:35

»

Nepērkam ntz

Tukumniekiem jāpārstāj abonēt un pirkt Kampara propagandas viltus ziņu laikraksts NTZ. Kāpēc jāmaksā par savu apmuļķošanu. Esam gudrāki beidzot


Un kas ir Tukuma balss ? Ukrainas situācijas ''eksperts'' Liepiņš un piesegam izdomātā feikā Bajāre , kuras pēdas nav atrodamas pat interneta dzīlēs . Vai tik nebūs pats A.Z. :) Par Kamparu vispār nav vērts pat runāt . Vai kāds spēj noticēt ka V-as bandas ģenerālsekretāram nav naudiņas , dzīvo no aldzīņas un ēd Roltonus ? :) Pats interesantākais ir fakts ka sieva aizdevusi 27 štukas . Tad laikam tāpēc Kampars brūtēšanās laikā ar izbijušo TV ''dīvu'' atstāja Ilvu bez iztikas līdzekļiem . Viens no lielākajiem afēristiem Latvijas politiskajā arēnā .

Atbildēt

Matemātika klibo tumbočkai

06.05.2020. 11:45

»

kazh

Zvaigzneskalna un Co labi izplaots teatris. No neka uzpusts Zilonis. Visu figure info, redz Tukuma domei jamaksa par Biblioteku tada summa, vajag atlaides. Bet TV sizeta bija skaidri redzams Kampara viedoklis uz so Lugumu. Kas vel piebilstams??? Un vispar, kapec tiek pasniegta info, ka tas tiek maksats...


Par bibliotēku maksā 11000 eiro mēnesī. Vēl par izglītības pārvaldes telpu nomu maksā ap 6000 eiro mēnesī. Kopā Kampara kungs pelna 17 000 eiro mēnesī no Tukuma domes.

Kampars teica, ka vēl 20 gadus kredīts jāmaksā. Bet īres maksu jau saņem 12 gadus. Ierēķiniet auto darbnīcu, bāru, iepriekš Seb banku. Saskrien kādi 3-3.5 miljoni. Pats Kampars teica, 2 milj. izmaksāja ēka. Kur nauda??

Atbildēt

kazh

06.05.2020. 06:22

Zvaigzneskalna un Co labi izplaots teatris. No neka uzpusts Zilonis. Visu figure info, redz Tukuma domei jamaksa par Biblioteku tada summa, vajag atlaides. Bet TV sizeta bija skaidri redzams Kampara viedoklis uz so Lugumu. Kas vel piebilstams??? Un vispar, kapec tiek pasniegta info, ka tas tiek maksats par biblioteku, saja eka vel ir loti daudz nodalu un citu darba vietu ofisi, ka ari auto veikals. Tas kas notiek Tukuma, ir zem katras kritikas-Urlas kas parnemusi vadibu reali izsaimnieko mantu.

Atbildēt

KGB

05.05.2020. 23:10

VID transesvīts-kroplītis---JAUNZEME,neko nav dzirdējusi , par ARTA KAMPARA - tumbočkām!!!:)))
....Par Čerņecki,jau ir savākta informācija!!!
...četracis,vēl elpo....

Atbildēt

Kirbis

04.05.2020. 19:32

No raksta izdaru secinājumu, ka Liepiņa kgs jau Latvijas sabiedrisko TV neskatās, - raugi, kaut vai LTV1 par to bibliotēku bija gana izvērsts sižets, kurā izteicās abas iesaistītāspuses....

Atbildēt

sia tukums

04.05.2020. 18:07

»

Tumbočka

Tu esi Kampara dēls laikam. Jo visi tukumnieki zina, ka tieši Kampars izslauca Tukumu sausu pēdējos 15 gadus. Par nomu tikai vairākus miljonus, neskaitot to, ka viņam slēpti Kipras ofšoros pieder koģenerācija SIA DH Tukums no kuras obligātā kārtā Tukuma siltumam jāiepērk siltums. Šo neizdevīgo līgumu...


"Kipras ofšoros pieder koģenerācija SIA DH Tukums" tur arii eisaka iistais prieksnieks dzivo, TM sekjuriti bralis, caur ko viss sarunats. Vai Stepanova/Berkja karaa ar Lembi eisaks neteeloja varoni pret policiju? Domes paarstavis, smiekligi. Savos noluukos izmanto sporta pasaakumiem agraak ledushalli, tagad jauno sporta zaali.

Kubit, SIA, 40103498353 (Mierkalns Uldis- PATA)
IRVINTON HOLDINGS LIMITED

Atbildēt

Gena

04.05.2020. 14:55

Viņu vietā stājušies shēmu pretinieki Normunds Rečs un Agris Zvaigzneskalns.
--------
Ha, ha, ha! No šiem "shēmu pretiniekiem" mēs vēl dzirdēsim. Kampars un co atpūšas!

Atbildēt

Latvietis

04.05.2020. 12:22

»

Fakts uz sejas

Te nu ir *Baltais galdauts* visā krāšņumā


Balta galdauta svetki ir kalpu svetki!

Atbildēt

Par Meroni

04.05.2020. 11:27

»

sia tukums

Prasiet kamdeel Zvaigzneskalns leekaa no JKP uz zaljajiem? Ar kaddiem Tukuma cilveekiem konsulteejas Agris? ko aizmirsa pie JKP


Zvaigzneskalna intervijā lasīju, ka JKP nestartēja pašvaldību vēlēšanās, tas ir galvenais iemesls, kāpēc iestājās Zaļās partijas rindās, jo vēlējās jau turpināt iesākto darbu Tukuma domē. Bet domāju iemesli varētu būt arī citi, tur pilns ar sorosītiem, Meroni zagtās naudas, Bordāna autoritatīvā vienpersoniskā vara. Toreiz jau visi kopā pameta JKP valdi. ASV vēstniecība prasīja parakstīties ar savām asinīm, ka izpildīs katru viņu pavēli.

Atbildēt

Tumbočka

04.05.2020. 11:22

»

nožēlojami

Laikā kad valsts un pašvaldības domā kā palīdzēt un atbalstīt uzņēmējus, Tukuma klauni domā kā tos vairāk apslaukt


Tu esi Kampara dēls laikam. Jo visi tukumnieki zina, ka tieši Kampars izslauca Tukumu sausu pēdējos 15 gadus. Par nomu tikai vairākus miljonus, neskaitot to, ka viņam slēpti Kipras ofšoros pieder koģenerācija SIA DH Tukums no kuras obligātā kārtā Tukuma siltumam jāiepērk siltums. Šo neizdevīgo līgumu noslēdza tie paši cilvēki. Tas nekas, ka Tukuma
siltums vēl pirms līguma slēgšanas uzstādīja jaunu jaudīgu katlu un pietiktu savas jaudas. Un neskatoties uz to, ka Kuldīgā deputāti lēma paši uzbūvēt koģenerācijas staciju, lai samazinātu iedzīvotāju izmaksas. Tukumā viss tika darīts Kampara tumbočkas labā.

Atbildēt

nožēlojami

04.05.2020. 11:11

Laikā kad valsts un pašvaldības domā kā palīdzēt un atbalstīt uzņēmējus, Tukuma klauni domā kā tos vairāk apslaukt.

Atbildēt

Liene

04.05.2020. 09:05

Kariņš ierauj nāsīs kino Pionieris, Kampars - Tukuma kinoteātri- izrādās, lai Latvijā tiktu pie varas, vispirms ir jānozog PSRS būvēts kinoteātris, kas pieder mums visiem, un tad jālepojas, ka prot taisīt naudu, kaut tā ir tikai prasta zagšana.

Atbildēt

sia tukums

04.05.2020. 08:49

Prasiet kamdeel Zvaigzneskalns leekaa no JKP uz zaljajiem? Ar kaddiem Tukuma cilveekiem konsulteejas Agris? ko aizmirsa pie JKP?

Eisaks neatkariigaa kaaja pat no apsardzes TM laikiem, tie tevi izmanto kaa suni...

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora patoloģijas diagnoze

04.05.2020. 02:30

Zinātnieki atklājuši, ka tiem, kuri visu savu dzīvi zog, terorizē citus un melo, varētu būt mazākas smadzenes nekā citiem cilvēkiem. Magnētiskās rezonanses uzņēmumos novērots, ka pieaugušiem cilvēkiem, kuri kopš bērnības ir ar antisociālu uzvedību, ir samazināta smadzeņu masa un plānāka to garoza vietās, kas ir saistītas ar tāda veida uzvedību. Pagaidām gan nav skaidrs, vai tas ir iedzimtības dēļ, vai arī rodas narkotiku ietekmē, zema intelekta līmeņa vai garīgās veselības problēmu dēļ. "Personāži, kas pastāvīgi izrāda antisociālu uzvedību jau kopš mazotnes un turpina to darīt visu atlikušo dzīvi, iespējams, zināmā mērā ir invalīdi, jo viņu smadzeņu struktūrā varētu būt izmaiņas, kas sarežģī viņu sociālās spējas, un tas savukārt var novest pie antisociālas uzvedības", esot "skaidrojuši pētījuma autori, kuri arī atzīmēja, ka ir svarīgi nestresot un “nedemonizēt” šo cilvēku grupu, bet uztvert tos kā mentāli apgrūtinātus cilvēkus, kuriem nepieciešama speciālistu palīdzība."

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas zoofilu skapja debiloidsz

04.05.2020. 02:22

»

Durka no Dikļiem atkal pīpē

kaproona zeķes


atkal pārēdies savus paša šķidros izkārnījumus un norāvis sevi podā kopā ar skapja partneri lapseni?

Atbildēt

Durka no Dikļiem atkal pīpē

04.05.2020. 02:12

»


kaproona zeķes.

Atbildēt

zoja

03.05.2020. 23:27

»

Kampartrollis

Vistu fermas nekādas nebija, tā bija afēra, lai zemi par sviestmaizi saņemtu no domes. :) Parasta shēma...


ko tu pīpē?? zeme ir vietējiem zemniekiem, ar ko bija līgumi noslēgti, ka tikai kaut kur ko ieraudzīt

Atbildēt

Temīda

03.05.2020. 23:07

»

kas ir

Lembergoīds atcerējās komuņaku laikus, kad viņu saimnieks ņēma nost citiem sev iepatikušos īpašumus, bet saimniekus uz Sibīriju


kāds gan Lembergam sakars ar šo visu? nekāds! Tukums viņam tikpat interesants kā Daugavpils Siltums - mērogs pārāk mazs, tikai vietējam tukumniekam Kamparam var interesēt Tukuma bibliotēka un vēl šis tas Tukumā..

Atbildēt

Vienotība - slepkavu banda

03.05.2020. 22:20

Nu nav nekādi jaunumi, jo visiem zināms, ka vienotība ir slepkavu banda. Tiek slepkavieti tūkstošiem cilvēku. Desmitiem tūkstošu. Un nekas- neviens nav tiesāts. Par vienotības slepkavām pat balso un rezultātā slepkavas vada valsti..

Atbildēt

No tāda viedokļa

03.05.2020. 21:49

»

Rita

Kas pašlaik notiek Tukuma domē? Ļoti reti rakstu komentārus, bet nu nevaru notutrēties.Runājot par to, kas notiek un šo rakstu, jāsecina, ka sliekai mēslu kaudzē ir vairāk intelekta nekā raksta un komentāru autoriem


ierosiniet domē atsavināt tumbočku Kampara iznomāto īpašumu pašai domei domes vajadzībām ar Saeimas likuma starpniecību, samaksājot par ēku reālo šodienas novērtējuma cenu, kura krītas. Papildus ieguvums būs nomas ieguvums no bankas. Vai to spētu panākt ar rezultātu, vai kamparu tumbačku turētāji būtu stiprāki? Slieka būtu paēdusi.

Atbildēt

Fakts uz sejas

03.05.2020. 21:48

Te nu ir *Baltais galdauts* visā krāšņumā!

Atbildēt

Rita

03.05.2020. 21:23

Kas pašlaik notiek Tukuma domē? Ļoti reti rakstu komentārus, bet nu nevaru notutrēties.Runājot par to, kas notiek un šo rakstu, jāsecina, ka sliekai mēslu kaudzē ir vairāk intelekta nekā raksta un komentāru autoriem.

Atbildēt

Pārmaiņas no LRTT trakuča Hāgā-2

03.05.2020. 19:30

»

Durik Durka no Dikļiem!

Beidz pīpēt kaprona zeķes


Esmu ievērojis, kad notiek normāla diskusija, noteikti ierodas Cenzetaiszs trakaizs no Dikļiem un visu norauj.

Atbildēt

Durik Durka no Dikļiem!

03.05.2020. 19:16

»


Beidz pīpēt kaprona zeķes!

Atbildēt

Kampartrollis

03.05.2020. 18:29

»

agga

Interesanta loģika...


Vistu fermas nekādas nebija, tā bija afēra, lai zemi par sviestmaizi saņemtu no domes. :) Parasta shēma.
Bet vēja ģeneratoru projekts bija Kampara. Tagad ntz tā skalo visiem smadzenes. Zemes gabali pieder SIA Stiga RM, tāpēc tie tur noraustījās kārtīgi, jo dome nobalsoja pret. Tur visi barojas no katra Tukuma centimetra. Visi projekti ir Kampara.

Atbildēt

10 999,48 EUR

03.05.2020. 18:22

Tukuma čigānam vēl ir jāsadala pašvaldības čomiem un spēka orgāniem: KNAB, VDD par drošu jumtu.

Artonkuļa Tumbočkā labi ja puse nogulst.

Atbildēt

87

03.05.2020. 17:05

Kampars - spilgts LV vecās politikas parstāvis. No 90 jiem līdz 2014 uz LV politiku gāja cilveki `pēc naudas`....Viņi saprata, ka neko nemāk, bet ir forši džeki un varetu kaut kur un kaut ka... Kampar, tas laiks ir beidzies un tevi Tukumā pirmo uz dakšam iznesīs.Mosties, vecīt..

Atbildēt

!

03.05.2020. 17:02

vienotiba turpina zagt un shemot.

Atbildēt

agga

03.05.2020. 16:50

Interesanta loģika:

1. Vistu fermu Volfs centās nocelt Ogrei;
2. EOLUS jau pašā sākumā pateica: kukuļi nebūs;
3. Dobeles galvenie pretinieki:
a) Dobeles dzirnavnieks - īpašnieki LT,
b) Baltic candles - DK,
c) Ziedi JP LV viens no lielākajiem OIK saņēmējiem.

Kā pasūtījumu Zvaigzneskalns pilda?

Atbildēt

Nepērkam ntz

03.05.2020. 16:46

Tukumniekiem jāpārstāj abonēt un pirkt Kampara propagandas viltus ziņu laikraksts NTZ. Kāpēc jāmaksā par savu apmuļķošanu. Esam gudrāki beidzot!

Atbildēt

Ko pīpē Induli Durka?

03.05.2020. 16:45

»


Dzejdaris no Muļķu zemes Untuns Mazpusens /lit. pseid./

Atbildēt

Vienotības piders

03.05.2020. 16:09

Nekad nav vainīgs , jo viss ir tumbočkā.

Atbildēt

Parādi debilaiszs

03.05.2020. 15:52

»


visu savu debilitāti, bijušo milici! Hihihi

Atbildēt

hi hi

03.05.2020. 15:45

sorosoīdi aptrakuši,no TAUTAS BIBLIOTEKAS apmeklēšanas plēst kapustu 10 000 mēnesī,to var darīt tikai,ja tajā vienotā domē sēž vienotie un "uztur" vienoto tumbočku,lai tai kapusta nepazustu.Tad cik tādas SILES šiem pa SAULES MŪŽA ZEMĪTI???????!!!!!!!!
Tad jau grāmatnīcu kādā pamestā truščobā!

Atbildēt

nu kā

03.05.2020. 15:42

»

?

Vienīgi nav saprotams, kāpēc par to tik ļoti uztraucās un raksta Lemberga trubadūrs Liepiņš


Viņš taču tās "Tukuma balss" valdes priekššedētājs, ko, protams, piemirsis norādīt.

Atbildēt

Debilais Dikłu mułķi!

03.05.2020. 15:29

»


Komentē tikai pajoliņu Priedīti! 😀

Atbildēt

?

03.05.2020. 15:00

Vienīgi nav saprotams, kāpēc par to tik ļoti uztraucās un raksta Lemberga trubadūrs Liepiņš?

Atbildēt

Ivo

03.05.2020. 14:44

»

Q

Vienotība un mafija Latvijā ir vārdi sinonīmi, tāpat kā tiesnesis un kukuļņēmējs


Vienotība uz salašņu centra fona ar gņilu išakovu tādi nevainīgi kinderi..

Atbildēt

Varbūt

03.05.2020. 14:41

tukumniekiem jāatrod citas telpas bibliotēkai un kampars jāpadzen?Lauž līgumu un ar kāju pa d...u!

Atbildēt

fakts

03.05.2020. 14:02

Vai tik pats Liepiņš ar saviem līdzdalībniekiem nezvanīja, turklāt vēl sadarbībā ar to reģionālo portāliņu, jo kurš gan cits varētu zināt kaut kādu skribentu telefonus uz kuriem zvanīts. Interesanti, ka Liepiņš ir tik ļoti informēts par to, ko šie zvanu saņēmēji teikuši zvanītājiem.

Atbildēt

TīrTuktums

03.05.2020. 13:51

vai tadtā vajadzēja gaismot Solvitas ēnas nianses.... visi taču šie darboņas tikai moikās vien dzīvo, lai tad varētu netrauceti smukos vārdus skandināt Vienoti pašvaldibas budžeta iztŗīšanai!

Atbildēt

Slikta ir tā demokrātija,kurā triumfē nauda.

03.05.2020. 13:41

"Latvijas bijušais vēstnieks Somijā un Norvēģijā mums vēsta,ka Skandināvijas valstīs uzņēmejs parlamentā vai valdībā ir absurds,pilnīgi izslēgta lieta.Pagājušā gadsimta vidū Somijā atstādināti visi politiķi no darbošanas uzņēmumu padomēs un valdēs.Šeit piebildīsim,ka K.Ulmanis atļāva maksāt Latvijas bankas padomes locekļiem,īstiem finanšu nozares lietpratējiem 30 latu par katru padomes sēdi." Skat."Visvaldis Lācis: Slikta ir tā demokrātija,kurā triuimfē nauda",Diena.lv,2009.gada 17.jūnijs.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: