Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atbrīvotājam

28.05.2019. 14:06

»

Atbrivotajs

Nepiekritu Bojaram nekur. Atgadinasu ,ka nav "bijuso" . Ja tiek lamats prorietumnieciskais Egils ,tas nozime ,ka ar vinu viss ir kartiba


Tavs ceļš ir austrumi, bet ar saviem kangariem tiksim galā paši. Tik līdz atbrīvosimies no krievijas noziedzīgās naudas plūsmas un vietējiem kolonistiem, kuri visu to nesavtīgi atbalsta, tas būs gals bandītu teikšanai un viņu pakalpiņu veidotai politikai.

Atbildēt

Sandrai Briķei

28.05.2019. 14:03

Kā jūs cīnīsities par tiesu sistēmas sakāartošanu, ja jums nav tieslietu ministra atbalsts un ja visi jūs raida prom? Parrunasiet tēmas ar līdzīgiem cietušiem? Un viss?

Atbildēt

Lasītājs

28.05.2019. 14:02

Lugu “Godo gaidot” sarakstījis Bekets, nevis Nabokovs. Viss pārējais ir tādā pašā garā: lēti, populistiski un nožēlojami.

Atbildēt

Sandra Briķe

28.05.2019. 14:00

»

Neatbildējāt,

ko tad darīsit līdzīgi cietušie, domājošie? Klubiņš būs, vai partija


Kā sanāks, kā liktenis lems, viss, kam jānotiek, notiks, kur Jūs tāds ziņkārīgs- vai tas aiz labiem vai ļauniem nolūkiem?

Atbildēt

Atbrivotajs

28.05.2019. 13:59

Nepiekritu Bojaram nekur. Atgadinasu ,ka nav "bijuso" . Ja tiek lamats prorietumnieciskais Egils ,tas nozime ,ka ar vinu viss ir kartiba...

Atbildēt

Paija - S.Briķei

28.05.2019. 13:55

paldies, ka pastāstījāt, ka ar tiesu varu nav vērts " lauzties".

Ja tiesu vara nolēmusi iznīcināt cilvēku, tad tā to izdarīs.

Atbildēt

Sandra Briķe

28.05.2019. 13:52

»

Paija

Varu tikai atkārtot jau teikto novērojumu , spriedumus sen jau neraksta tiesneši, tos viņu vietā raksta analfabēti tiesnešu palīgi ar copy-paste, tiesneši tikai paraksta viņiem priekšā nolikto un ievirza: noraidīt prasību vai nē utt...


Nu domāju gan, ka tiesneši ECT sūdzības tik bieži ECT nesniedz un gan jau viņš konsultējās ar Tieslietu ministriju un Augstāko tiesu par mani un tie viņam ''vajadzīgos batonus'' ausī iebāza, vai vēl sliktāk - viņš to darīja, piesedzot Latvijas tiesu sistēmu, izdarot tai '' lāča pakalpojumu''

Atbildēt

Paija

28.05.2019. 13:52

Ja zaudējums radies nelikumību un prettiesiskas rīcības rezultātā, tad tādu zaudējumu psiholoģiski NEVAR PIEŅEMT !

Atbildēt

Bojārs ir vecs VDK virsnieks, pagātne

28.05.2019. 13:51

»

voila

paldies autoram! Izcili. Un bīstami tuvu tai vienīgajai un draņķīgajai patiesībai. Manuprāt, abu pretendentu konkurentu Šmita un Jansona vietā vajadzētu likt J.Bojāru, bet tad gan prezidents būtu noteikti jāvēl tautai kā Lietuvā


Apzināti klusē par to, ka E. Levitu virza cionisti saskaņā ar cionistu Gudro stratēģiju un taktiku. Bojārs ir pat tik atpalicis, ka nepiemin, ka varas korporokrātija LV ir pāraugusi varas koroprācijā, ejot ASV pēdās. Bojārs neredz vairs labi - viņš nesaskata, ka varas koroprācijas mērķis ir ar E. Levita palīdzību izzagt Valsts kasi, palielinot parādu, par 200 milj. € ebreju kompensācijās, šādi likumīgi atmazgājot aizdevumos Latvijai saņemtos 200 milj. €. Žīdu rebes. Tā ir summa, uz kuru nevar krist aizdomas par atmazgāšanu, jo visu likumdošanu tai radīs pati cionistu kontrolētā noderīgo idiotu Saeima.

Atbildēt

Sandra Briķe

28.05.2019. 13:49

»

Nu un ko tad Jums dos

līdzīgi cietušie? Ko deva Grantiņš? Tamborētāju klubiņu taisīsit? Jūs neesat gatava lēcienam politikā, jo vēl netiekat galā ar varas ievainojumiem. Nepieņemat zaudējumu un neesat gatava uzbrukt vai aizstāvēties rezultatīvi


Nav vērts mani uzkūdīt, un ko nozīmē ''uzbrukt un aizstāvēties rezultatīvi, man ir sava pieredze un dzīves gudrība! No ievainojumiem ir palikušas tikai rētas,un tām nav iespējams pazust, jo godīgam un pašaizliedzīgam darbam ir atdota lielākā dzīves daļa, kuru varēju labāk veltīt ģimenei, un jau teicu, ka esmu laimīga, ka esmu dzīva un man ir talantīgi bērni.

Atbildēt

Paija- kur lai ņem Lielu Naudu

28.05.2019. 13:48

Loģiski, " Tamborētāju - Cietēju " klubiņš ar līdzīgi domājošiem neder.

Vajag Naudu, Naudu, Naudu, Naudu , Naudu, Naudu ...... lai "uzceptu" partiju un ietu baznīcā ar LIELU lozungu kā Repše un gūtu 24 vai 25 mandātus parlamentā.

Jā, lūk , ko vajadzētu _ Lielu Naudu Idejām , nevis " Cietēju - Tamborētāju " klubiņu!

Atbildēt

Edge

28.05.2019. 13:47

"Uz konferenci Lēbers mums atveda visu Molotova Rībentropa pakta slepeno protokolu kopijas abās oriģinālvalodās." Kur glabājas tie pakta oriģināli, kurus pārfotografēja Lēbers?

Atbildēt

Nu un ko tad Jums dos

28.05.2019. 13:44

»

Sandra Briķe

Kas man ko panākt, es meklēju līdzīgi domājošos un domāju par mūsu bērnu nākotni šajā bardakā, gribēju, lai arī viņi brauc prom, bet viņi grib dzīvot šeit


līdzīgi cietušie? Ko deva Grantiņš? Tamborētāju klubiņu taisīsit? Jūs neesat gatava lēcienam politikā, jo vēl netiekat galā ar varas ievainojumiem. Nepieņemat zaudējumu un neesat gatava uzbrukt vai aizstāvēties rezultatīvi.

Atbildēt

Paija

28.05.2019. 13:40

Varu tikai atkārtot jau teikto novērojumu , spriedumus sen jau neraksta tiesneši, tos viņu vietā raksta analfabēti tiesnešu palīgi ar copy-paste, tiesneši tikai paraksta viņiem priekšā nolikto un ievirza: noraidīt prasību vai nē utt..


Domājams, ka arī pie Levita kunga ES tiesā strādā palīgi, kas Levitam viņa kompetencē esošo sprieduma daļu sagatavo, Levitam atliek tam " pārskriet ar acīm" - un viss. Paliek daudz brīva laika zinātnisku rakstu sacerēšanā ( nav parmetums) un braukāšanā uz Rīgu lai piedalītos un uzturērtu sakarus seminaros.

Tiesnesis, kurš pats strādātu pilnu slodzi tiešajā darbā ES tiesā Luksemburgā , nevarētu tik bieži atļauties braukāt uz Rīgu, sacerēt monogrāfijas, regulāri lasīt lekcijas Rīgas Juridiskajā augstskolā, piedalīties semināros Latvijā utt.

Naktīs taču Levita kungs nestrādā.

Neskauž, tikai izsaku savas domas.

Atbildēt

voila

28.05.2019. 13:39

paldies autoram! Izcili. Un bīstami tuvu tai vienīgajai un draņķīgajai patiesībai. Manuprāt, abu pretendentu konkurentu Šmita un Jansona vietā vajadzētu likt J.Bojāru, bet tad gan prezidents būtu noteikti jāvēl tautai kā Lietuvā...

Atbildēt

Tas gan!

28.05.2019. 13:37

»

shalom

labi, ka balsojums tajaa 100 podu atejaa ir atklaats. tagad varees paskatiities, kursh par sho balsos


Bet tam vairs nav nozīmes. Viņiem visiem ir nesodāmības sajūta. Cionistu Gudro stratēģijas un taktikas padoms un atbalsts. Bojārs par cionismu nerunā. Apzināti klusē.

Atbildēt

Sandra Briķe

28.05.2019. 13:36

»

KKK

Diemžēl, tā ir realitāte


Es rakstīju pati un līdz vēlaj naktij, lai neielaistu kļūdu, par ko būtu kārtējā disciplinārlieta, bet manis motivētos spriedumus augstākas instances sagrieza ar kājām gaisā pat pretēji likuma garam, tikai lai man ieriebtu.

Atbildēt

Viņa neko nepanāks

28.05.2019. 13:34

»

Paija - S.Briķei

Specifisks jautājums : Lūdzu pasakiet, kā apgabaltiesa Jums var neļaut iesniegt, tas ir nevirzīt tālāk apelācijas sūdzību...


Esmu terorizēts ilgstoši, kā pret cietušo iestādes safabricēja kriminālprocesus, terorizēja, iebaidīja, nācās aizbraukt. Kad atgriezos viss turpinājās ar lielāku spēku. Tagad esmu mazs un maziņš, visam piekrītu, neprotestēju, portālā pietiek izklaidējos un smejos par tiem, kas nesaprot, ka pret valsts rezursiem esi mazs un melns.

Atbildēt

Sandra Briķe

28.05.2019. 13:33

»

Paija - S.Briķei

Specifisks jautājums : Lūdzu pasakiet, kā apgabaltiesa Jums var neļaut iesniegt, tas ir nevirzīt tālāk apelācijas sūdzību...


Protams un ar vienu teikumu, mazā prasībā, ka no tā neveidojas tiesu prakse un lēmums nav pārsūdzams.

Atbildēt

Sandra Briķe

28.05.2019. 13:31

»

jautājums

Šur tur var Bojāram piekrist, šur tur pastrīdēties... Mani apsvērumi...


Kur Jūs redzat to spēcīgumu,vai amata nosaukumā?- Un viņš skatīja manu sūdzību ECT, par ko es ar viņu semināra starplaikā konsultējos, un man ir pamatotas aizdomas, lai Latvijai nav skandāla, kas notiek tiesu sistēmā, viņš nolobēja Tieslietu ministriju un tās ministru Dz. Rasnača un visu NA, kuri lielākoties pārvaldīja Tieslietu ministriju, bet pēdējā laikā daudzas cilvēku sūdzības ECT netiek pieņemtas, kas arī rada pamatotas aizdomas par iespējamu ietekmi caur NA ilgstoši vadīto Tieslietu ministriju un tās pateicību E.Levitam par lojalitāti tai.

Atbildēt

jautajumam

28.05.2019. 13:30

jā, un dažādos pašreizējos saietos (grāmatas prezentācijās utt.) Levitam kā labā roka klāt taisās Sarmīte Ēlerte, arī sorosiete.... šķebina no tā...

Atbildēt

shalom

28.05.2019. 13:29

labi, ka balsojums tajaa 100 podu atejaa ir atklaats. tagad varees paskatiities, kursh par sho balsos

Atbildēt

Paija - S.Briķei

28.05.2019. 13:28

Specifisks jautājums : Lūdzu pasakiet, kā apgabaltiesa Jums var neļaut iesniegt, tas ir nevirzīt tālāk apelācijas sūdzību?

Ja iesniegtajā apelācijas sūdzībā ir trūkumi, tiesai pēc likuma jādod mēnesi laika, lai trūkumus novērstu. Tā ir, protams, pēc likuma.

Likumu, ka zināms, tiesa neievēro.

Lūdzu pasakiet, kas paliek ar iesniegto apelācijas sūdzību, tā taču nevar gulēt atvilknē. Tiesai ar to kaut kas jādara.


Lai gan likums nenosaka termiņu, cik ilgā laikā tiesai, par kuras rīcību iesniegta apelācijas sūdzība, ir jāpieņem lēmums par sūdzības virzīšanu uz augstāku instanci, tomēŗ, vai ir kaut kāds termiņš, līdz kuram apelācijas sūdzība var gulēt pie tiesneša bez talākas virzības uz augstāku instanci ?

Jums jacīnās par sevi, tā es domaju, jo jūs esat ex-tiesnese.

Atbildēt

Skaista un patiesa aina

28.05.2019. 13:26

»

Sandra Briķe

Tur tiesu varā nav mainījies, viņi pat ar mani izrēķinājās privātās lietās, Liepājas tiesas tiesnesis A.Lapiņš izmeta no lietas manis iesniegtos pierādījumus, apgabaltiesa neļāva man iesniegt apelācijas sūdzību. Un es jau vairāk kā 10 gadus tiesājos ar dažādiem Liepājas namu apsaimniekotājiem, kuri ...


Tas pierāda tikai vienu, ka valsts ir nozagta. LV ātri ar komunistu- čekistu un globālo cionistu palīdzību attīstījās varas korporācija. To raksturo beztiesiskums, tiesiskais nihilisms, varas patvaļa un varas terors. Tas viss redzams Jūsu stāstā.

Varas koroprokrātija, no kuras izaug varas korporācija, ir oligarhi, partiju intereses uzņēmumu padomēs, valdēs utt., valsts un pašvaldību iepirkumos. Šīkorporokrātija ar slepeno dienestu ietekmi pārvērtusies un nostiprinājusies varas korporācijā.

Varas korporāciju raksturo varas korporokrātija plus varas administratīvie valsts resursi, terors pret privātpersonām, totāla kontrole, iebaidīšana, atriebība, kriminālprocesu, administratīvo procesu pret privātpersonu safabricēšana ar nolūku iebaidīt, terorizēt, kontrolēt.

Atbildēt

jautājums

28.05.2019. 13:23

Šur tur var Bojāram piekrist, šur tur pastrīdēties... Mani apsvērumi:
Par Levitu
1) Neviens spēcīgāks kandidāts nav piedāvāts
2) Tomēr cilvēks, kurš spēs publiski uzstāties-gan Latvijā, gan ārvalstīs..
3) dabisks starpkultūru produkts . Ebrejiem, kas tautību nosaka pēc mātes-Levits ir latvietis, latviešiem, kas tradicionāli pēc tēva-ebrejs. Līdz ar to viņš ir divu senu un savdabīgu tautu dzīves filozofiju nesējs. Un es ceru, ka jūdu Zālamana gēni prevalēs par latviešu Antiņa iedzimtību...Man izcelsme tikai šķiet kandidāta būtiska priekšrocība. Man tā noteikti nav problēma.
Pret Levitu
1) Sorosa fonda ilggadēju valdes locekli sākotnēji sākotnēji virzīja un tagad virza naciķi (NA).
Nū...tās ir man divas reāli nesimpātiskas ideoloģijas. Turklāt antagonistiskas .
Un mani mulsina prezidenta kandidāta fantastiskā ideoloģiskā elastība...

Atbildēt

Sandra Briķe

28.05.2019. 13:15

»

Paija - S.Briķei

Jā, tas ir briesmīgi cīnīties pret korupciju...


Tur tiesu varā nav mainījies, viņi pat ar mani izrēķinājās privātās lietās, Liepājas tiesas tiesnesis A.Lapiņš izmeta no lietas manis iesniegtos pierādījumus, apgabaltiesa neļāva man iesniegt apelācijas sūdzību. Un es jau vairāk kā 10 gadus tiesājos ar dažādiem Liepājas namu apsaimniekotājiem, kuri iesniedza prasības, lai man atriebtos, bet tiesā par mani tikai ņirgājas, un zināt , cik man naudas tur aizgājusi? 70 EUR sagrabinātu, bet tā ir bezjēdzīga nervu bojāšana, īpaši, ja ir kādi lobiji un aizmuguriskas intereses, manā uzskatā tā vairs nav taisnīga tiesa tās patiesā izpratnē, bet piedzinēji ar ambīcijām. Kad es biju tiesnese, man bija ierobežotas iespējas publiski izteikties, jo tad mani vēl ātrāk ''noraktu'', ka esmu aizskārusi neaizskaramos. Kad Disciplinārtiesā lēma par manu atcelšanu, beigās nolīgu advokātu, jo man vairs nebija spēka un veselība, bet tur par mani ņirgājās un pierādījumus nepieņēma, (izdevu lielu naudu) tāpat attiecās Juridiskajā komisijā, juristiem neinteresēja ne pierādījumi, ne argumenti, jo lielie bosi Liepājas tiesas priekšsēdētājs I.Jaunģelže, Discipliārtiesas un AT tiesnesis A.Guļāns, Disciplinārkolēģijas priekšsēdētājs un AT P.Dzalbe kā smagsvars bija ieradušies personīgi mani norakt uz Jurisdisko komisiju. A.Guļāns uz jautājumu, ko es tādu esmu izdarījusi, atbildēja apmēram tā, ka es dezorganizēju visu viņu sistēmu. Un tad vēl tur ir tie bailīgie pelēkie zaķi, kas tikai trīc par savu krēslu un skatās mutē, ko priekšnieks teiks.

Atbildēt

Paija

28.05.2019. 13:11

atvainojos par drukas kļūdām.


Sērfojot pa Internetu, ir ievērots, ka patiesi mūsu mīļajā Latvijā dzīvo un strādā sakarīgi cilvēki (spriežot pēc dažu komentāru loģikas), taču , diemžēl, viņi nav pie varas un nav pie teikšanas...

un lai veidotu partijas vajag LIELU NAUDU.

Kādēļ Levita kungs, kuram ir daudz naudas, ievērojami īpašumi NEVEIDO, neveidoja PATS SAVU PARTIJU, kādēļ viņš pieslējās nacionāļiem ???

Atbildēt

Dzintara nodevība

28.05.2019. 13:04

NA ar Dzintaru priekšgalā visus šos gadus ir spēlējuši slepenu Kremļa spēli un ir patiesie Latvijas ienaidnieki un nodevēji. Kā var nepamanīt šo viņu noziedzīgo liekulību!!??? Kas vēl balso par viņiem, aptaurēti ar nacionālo izkārtni?
Tostarp, ja Saeimā būtu 100 tādu VDK pulkvežu kā Bojārs un Rubiks būtu Rīgas mērs, Latvija jau sen būtu tikusi tālāk i par Igauniju, Lietuvu un pārējām Eiropas jaunpienācējām. Diemžēl Saeimā sēž oligarhu ielikteņi un laizītāji, kā arī Kremļa ietekmes aģenti. Bet ja runā par viņiem
- šiem glodmaņiem, nagļiem, kehrīšiem un citiem Latvijas nodevējiem un izzadzējiem, tad jācer, - kādreiz viņu noziegumiem piešķirs beztermiņa atbildību un savu dzīvi viņi nobeigs vieninieku kamerās.

Atbildēt

Paija - S.Briķei

28.05.2019. 13:03

Jā, tas ir briesmīgi cīnīties pret korupciju.

Pazīstamas vēsmas ir cīņa pret korupciju.

Bet tagad Jūs ka juriste varat lūgt , lai Jums atjauno termiņu priekš tiesas procesu uzsakšanas un turpinat cīnīties ar REALIEM prasības pieteikumiem tiesā, ja nav mantisks strīds, tad tie ir tikai 70,- EUR par valsts nodevu un vēl par kancelejas nodevu.

Kadēļ Jūs ar konkrētiem prasības pieteikumiem neturpiniet cīņu par sevi. Daudzi , tie, kas pret Jums ir īstenojuši nelikumības, ir jau nomainījušies un Jūs varat SĀKT CĪŅU NO SĀKUMA !!! Un to visu aprakstīt presē, piemēram žurnala " Likums un Taisnība".

Re kur viens cilvēks tiesā iesniedzis notāri Muciņu (L. Muciņa sievu) ... redzēs, kas iznāks...

Atbildēt

Kuru tas interesē?

28.05.2019. 13:02

»

Sandra Briķe

Es četrus gadus tiesājos pret Tieslietu ministriju no 2004.-2008.gadam, uzsāku, kad vēl nebija izveidota Tiesu administrācija. Ar spriedumu man tikai atvainojās, bet tiesību aizskārums, palika nenovērsts, tad iesniedzu ECT, bet par visu to pret mani paralēli sākās represijas. Es visu laiku cīnījos tikai...


Vispirms noskaidrojiet, kas ir demokrātija. Protat lasīt krievu val. Lūdzu! ASV ir korporācijas vara, kas saaaugusi ar korporokrātiju. LV iet to pašu ceļu. ASV nogāja ceļu no republikas līdz demokrātijai. Izmantojot manipulācijas Kongresa likumdošanā, koroprokrātija nozaga ASValstis un izveidoja varas koroprāciju.

Немного истории: Республика и Демократия

Демократия – это когда два волка и ягненок голосуют, что будет на ужин.

Бенджамин Франклин, член Конституционного конвента, один из основателей государства
Сегодняшние определения не ставят Демократию и Республику даже в одну смысловую категорию. Тем не менее в конце XVIII века, когда новое американское государство обрело независимость, основатели страны четко противопоставляли эти два понятия как формы правления.

Чем же демократия отличается от республики, и почему отцы-основатели так настаивали именно на конституционной республике и так предостерегали от демократии?

Чтобы это понять, вспомним принципиальную разницу между ними.

Демократия
Правление народных масс. Большинство решает все; меньшинство подчиняется большинству. По определению: отсутствуют фундаментальные права – все права устанавливаются, меняются и отбираются путем народного голосования и принимаются простым большинством голосов. Законом становится то, за что проголосовало большинство, независимо от содержания закона. Выборы кандидатов на официальные посты также осуществляются путем народного голосования, и победителем становится кандидат, набравший простое большинство голосов.


Республика
Законодательное правление. Все граждане имеют определенные неотъемлемые права, гарантированные Конституцией, даже если большинство проголосует за лишение этих прав. Таким образом права меньшинства защищены от влияний или злодеяний большинства. Выборы производятся путем народного голосования за представителей, которые действуют в правительстве от имени выбравших их граждан.


ИСТОРИЧЕСКАЯ СПРАВКА
Словарь Ожегова определяет понятия «демократия» и «республика» следующим образом:
Демократия – политический строй, основанный на признании принципов народовластия, свободы и равноправия граждан.
Республика – форма государственного правления, при которой верховная власть принадлежит выборным представительным органам [29].
Однако справочник армии США от 20 ноября 1928 года определяет эти же понятия несколько иначе:
Демократия – правление народных масс. Лидерство определяется путем народных собраний или другим способом прямого голосования. Приводит к охлократии. Отношение к собственности – коммунистическое; отрицание права на собственность. Отношение к закону таково, что желание большинства всегда будет главенствующим, независимо от того, основано это желание на эмоциях, личных пристрастиях, предвзятости или импульсивности – без заботы о последствиях. Выливается в демагогию, вседозволенность, волнения, недовольство и анархию.
Республика – лидерство определяется путем избрания народом представителей, действующих от его имени и в его интересах. Отношение к собственности – уважение к индивидуальным правам. Отношение к закону – правовое управление по жестким правилам и установленным принципам, со строгой заботой о последствиях. Избегает крайности тирании и охлократии. Выражается в искусстве управлять государством, свободе, правосудии, довольстве и прогрессе. Это «стандартная» форма правления [7].
Если США – не демократия, то почему же сегодня в Америке все, кому не лень – от телеведущих до президента, – говорят о США как о демократии и, главное, хотят навязать эту самую демократию остальному миру? Может быть, потому что они не знают разницы? Так же, как их учителя и родители тоже не знали разницы, которой их в свое время тоже не учили. А может быть, превращение республики в демократию происходит умышленно?

Atbildēt

Sandra Briķe

28.05.2019. 13:01

»

Letiņš

Jums gan vispirms derētu sakārtot savas smadzenes. Garā raksta 1.puse ar 50 faktiem ir 1 teikums! Labi, ka tādi kā Jūs (vairs?) neraksta spriedumus


Jūsu cenšanās mani aizskart nav vietā un ir provokatoriskas, man par saviem uzrakstītiem nolēmumiem nav kauns un tie vienmēr bija motivēti, kā arī es aizstāvēju tos, kam tiesā bija grūti aizstāvēt savas tiesības!!! Jūs uz sevi paskatāties spogulī, kas Jūs tāds esatr un vai varat pa naktīm mierīgi gulēt, es pat nojaušu, kas ir rakstītājs!

Atbildēt

Sandra Briķe

28.05.2019. 12:57

»

Paija - S.Briķei

Bet, cik saprotu, Jūs esat bijusī tiesnese, kādēļ tad Jūs, kurai zināmi visi likumi utt., NECĪNĪJĀTIES PAR sevi, iesniedzot prasības pret Tiesu administrāciju...


Es četrus gadus tiesājos pret Tieslietu ministriju no 2004.-2008.gadam, uzsāku, kad vēl nebija izveidota Tiesu administrācija. Ar spriedumu man tikai atvainojās, bet tiesību aizskārums, palika nenovērsts, tad iesniedzu ECT, bet par visu to pret mani paralēli sākās represijas. Es visu laiku cīnījos tikai tiesiskā veidā un atklāti, bet man aiz muguras ''man raka bedri'' un ar savu cīņu par tiesībām, biju nokaitinājusi visu tiesu mafiju, līdz tā apauga ar moberiem līdz pašai augšai plus vēl Tieslietu ministrija un tai pakļautā Tiesu administrācija. Es visu to mafija melīgi darbību varu pierādīt ar dokumentiem, bet psiholoģiskais terors darbā, man pilnīgi sagrāva veselību un imūnsistēmu, labi, ka vēl esmu dzīva, un ne katrs to spētu izturēt. Labi, ka man ir labi bērni un ģimene!!!

Atbildēt

letiņam par spriedumiem

28.05.2019. 12:56

spriedumus sen jau neraksta tiesneši, tos viņu vietā raksta analfabēti tiesnešu palīgi ar copy-paste, tiesneši tikai paraksta viņiem priekšā nolikto.

Atbildēt

Sandra Briķe

28.05.2019. 12:51

»

...

Tieši tā jau ir t.s. demokrātijas būtība


Tā ir pārprastā demokrātija, kas faktiski ir anarhija sajaukta ar totalitārismu, jo tiek ignorēti cilvēktiesību principi, bet grupējumi nav demokrātija, tie ir anarhistiski mafijas grupējumi, kas daļa varu un naudu un vēl ar atklātu vienošanos, iespļaujot tautai acīs!!!

Atbildēt

Paija - S.Briķei

28.05.2019. 12:48

Bet, cik saprotu, Jūs esat bijusī tiesnese, kādēļ tad Jūs, kurai zināmi visi likumi utt., NECĪNĪJĀTIES PAR sevi, iesniedzot prasības pret Tiesu administrāciju?

Cik var redzēt no tiesu kalendāriem, tad pat mūsu dienās šad un tad ir sastopami procesi pret Tiesu administrāciju, prasību pieteikumos tad ir norādīts, kāadi likumi pārkāpti no tiesas puses.

Kādēļ Jūs par sevi necīnījāties, Jums taču pazīstami daudzi advokāti, kuri varētu to izdarīt Jūsu vietā un no Tiesu administrācijas vēl pieprasīt kompensāciju ...

Atbildēt

Sandra Briķe

28.05.2019. 12:43

»

Paija - S.Briķei

ja Jūs esat bijusi ilgus gadus tiesu sistēmā, tad Jūs esat dzirdējusi arī grāmatā " Tiesāšanās kā ķēķis" aprakstīto Z. Genca gadījumu, bet viņu pat pēc liela skandāla AT pr-js atstāja amatā, gan kā ierindas tiesnesi ne Civillietu tiesas kolēģijas pr-ju, bet atstāja amatā...


Nu tā jau pierādīja tiesu mafiju, ka tie visi var būt amatā, bet tie, kas atmasko melus un viņiem pasaka acīs, ka viss notiek ačgārni, nav vēlami, tādēļ, lai tagad kļūtu par tiesnesi, ir izveidota liela filtrēšanas sistēma, pārbaudot, vai būsi lojāls pie varas esošiem. Un kad, es nezinot par slepenu konkursu uzdrīkstējos vēl kandidēt uz Liepājas tiesas priekšsēdētāja amatu, jo citur konkurenti neuzdrīkstējās pieteikties, mani pavisam sāka norakt. Jums pat grūti iedomāties, kādā drausmīgā staļisnisma izrēķināšanās valstī Jūs dzīvojat!!! - Un tagad tam vēl nākusi klāt liela nauda un nihilistiska attieksme pret cilvēka veselību un dzīvību!!!

Atbildēt

Sandra Briķe

28.05.2019. 12:37

»

fakts

Kriminālnoziedznieku ,,shodka,, ar iesauku koalīcija iecels tādu pašu par prezidentu


Tie, kas vienojās par ECT tiesnesi E.Levitu, lai paprasa tai tautas daļai, kura ir cietusi no tiesām, no atteiktām lietām Eiropas Cilvēktiesību tiesā, kuri bijuši spiesti pamest Latviju, jo viņiem atņemti iztikas līdzekļi, mājas un bērnu nākotne Latvijā, vai viņi vēlas tādu Prezidentu kā E.Levitu, kuram nav svarīgas cilvēktiesības Latvijā, jo tās nav bijušas svarīgas arī iepriekšējiem NA Tieslietu ministriem, kuri lobē E.Levitu, vai tiešām nav palikuši Latvijā gudri un lojāli cilvēki Latvijas tautai? Nu jā, un ja Saeima kaut ko lems ne tā, tai sakarā ar esošo vienošanos par balsošanu, ir garantija, ka tā netiks atlaista - cits citu balsta, tādēļ tāda iepriekšēja vienošanās par balsojumu ir vairāk kā amorāla, tā ir krimināla.

Atbildēt

NA nodeva vēlētājus

28.05.2019. 12:32

tas ir fakts.

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: