Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Asfals Betonovičs

16.09.2019. 22:08

Prokurori neraksta sūdzības, nepārsūdz lietas, bet iesniedz PROTESTU.
Prokuratūra ir izmeklēšanas un tiesas uzraugošā iestāde, bet Ēriks Kalnmeiers nekad to nav sapratis un nesapratīs, jo viņš, man liekas, nav vesels. Labāk būtu lasījis sēnes Īrija, kur to jau bija sācis darīt.
Prokuratūra nevar uzraudzīt tiesu tā iemesla dēļ, ka pati izmeklē lietas NEZĀĢēS ZARU, uz kura pati uzdūrusies. Prokuratūra uzbūvēta aplami, drīzāk, lai to varētu shēmot, vadīt un tiesāt "kā vajag"politiskai elitei vai mafijai, advokātiem, tiesnešiem.
1)Izmeklēšanu uzraugošā prokuratūras nodaļa - VIENS,kura pieņem lietas, izskata tiesiskumu un lemj sūtīt uz tiesu iztiesāšanai bez vienas vienīgas izmeklēšanas darbības vai atgriež profesionālam izmeklētājam, nevis inspektoram, kuru lietā ir daudz un nevar saprast, kurš izmeklējis lietu utt.;
2) Tiesās izskatāmo lietu apsūdzības uzturēšana - DIVI;
3) Tiesu spriedumu tiesiskuma uzraudzības prokuratūra - TRĪS.

SAPRATI - te neviena nodaļa, neviens prokurors nav atkarīgs ne no izmeklētāja, ne cita prokurora, un ne no tiesneša, cīnās par savu prestižu, par savas nodaļas darba kvalitāti - lietu nav izmeklējis, vai tiesā var aizstāvēt vai atdot atpakaļ pirms tiesas;
KALNMEIER - tu esi sajaucis visu vienā katlā, kompots, kur viens produkts atkarīgs no otra, labs vai smirdīgs, jauc gaisu: slikti izmeklēja, jo slikti uzraudzīja, bet tiesa pasaka - prokuror, kādēļ tu slikti izmeklēji lietu, izlasi paskaidrojumus, rakstītās liecības, kas izskatās "arābu"valodā", neko nevar saprast, kas tur rakstīts, bet to nerakstīja prokurors, bet SEPTIŅI vai 10 inspektori, katrs savā "bilingvālajā" valodā un ar ķeburiem arābu šriftā (?). Un prokurors sarkst un paliek mēms, tiesa rīkojas pēc sava - liecinieka, cietušā liecība, kaut svarīga, tiek atmesta, nesaprasta.

Atbildēt

Paldies Sandrai Briķei

16.09.2019. 20:41

Īsi, kodolīgi un precīzi secina Sandra Briķe.

"Pietiek.com lasītāja rakstā gan ir daudz puspatiesību, neoloģisma, ja neteikt - muļķību. Lietu, fakts, izmeklēšana, vairākumā gadījumu, ar ko savulaik saskaros, bija nekvalitatīva, arī šeit, saitē minēto iemeslu dēļ, lasi: https://pietiek.com/raksti/vai_dalita_izmeklesana_nav_organizetas_noziedzibas_intereses
Tas ir galvenais iemesls, bet ne vienīgais. Par tiem, ja uzskaitītu pa punktiem, varētu uzrakstīt ap 500 lpp. grāmatu. Kā prokurors biju spiests no jauna izmeklēt lietas lietas, bet lai tas nenotiktu, biežāk izdevās vienoties ar inspektoru (neatkarīgu izmeklētāju un neatkarīgo to institūciju Latvijā nav, visu komandē Kriminālpriekšnieks, vietnieks un vai visi augstākie nieki!), ka es nekvalitatīvas lietas nepieņemu. Un visu cieņu, laba sadarbība radīja apstākļus, ka manas lietās tiesā nebija neviena brāķa, visas lietas tika iztiesātas tiesiski un pareizi, pat nekad nemainot manu kvalifikāciju, izņemot vienu lietu, gan kurā biju apmierināts ar soda mēru un protestu necēlu. Ja prokurors ir izmeklētāj lomā, viņam rodas neētiski rakstīt protestu par spriedumu - pats vainīgs, ka slikti izmeklēji, slikti uzraudzīji izmeklēšanu policijā. Bet, ja prokurors kaut nedaudz pielaidīgs pret policiju, KNABU, kaut nedaudz slinks, nedaudz haltūrists - lietas iet uz tiesu nekvalitatīvas, spriedumi pret vainīgo top arī netaisnīgi, jo vairs nav atpakaļceļa - nevar atkāpties no savām kļūdām, tās rādīt, celt gaismā. Šajos gadījumos, nav izslēgts, ka prokuroram jāmeklē "glābiņš" caur vienošanos ar tiesnesi (vienoties var un vajag, bet ja tas likumīgi, atbilst nodarījumam, pierādījumiem!). Pirms vairāk kā 20 gadiem (?) - zinu pat tādus spriedumu, kur pilnīgi nevainīgs cilvēks nosēdēja 10 gadus, no - līdz, neviena pierādījuma un meklējot taisnību, neviens neuzņēmās atbildību, jo tad būtu jāliek cietumā daudzi, vairāki. Šo lietu analizēju, kad vairs nebiju prokurors,ieteicu prasīt reabilitācijas ceļus, bet nekas nelīdzēja.

Ka Kriminālprocess, tā Krimināllikums principā ir aplams, nepareizs un greizs. Bet lasot to, neko nesapratīsi. Nedomājuši juristi parasti saka - likumam nav ne vainas. Ir manāmas ļoti lielas nelietības, nesakritības un tiesiskumam neatbilstošas pozīcijas. Par to savlaicīgi rakstīju presē, Latvijas Vēstnesī, Jurista Vārds, bet bez panākumiem, lai kaut ko mainītu. Nu jau gadus 15, vairāk, tiem nesekoju.

Atbildēt

Sandra Briķe

12.09.2019. 15:25

Te man jāiebilst, ka tagad lietas izmeklē pēc revolucionārās (politiskās, kas ir varas realizēšana no augšas) pārliecības nevis agrāk, jo agrāk Izmeklēšanu daļu izmeklētāji un prokuratūras izmeklētāji lietas izmeklēja no sākuma līdz nodošanai tiesai un pēc iespējas kvalitatīvi par to atbildēja un ļoti baidījās no tā, ka lietu var nosūtīt papildizmeklēšanā, kas tagad nav iespējama, ja prokurors to nav prasījis, bet prokurors neprasa un prokuroram uzdot jautājumus par pierādījumiem nedrīkst, jo tad tas apvainojas utt. 2003.gadā, kad projektā bija jaunais Kriminālprocesa likums, kura mērķis bija risināt strīdīgās attiecības nevis, lai katrs vainīgais tiktu sodīts un nevainīgais attaisnots, es rakstīju maģistra darbu par tiesībām uz taisnīgu tiesu kriminālprocesā un man bija grūti pierādīt, ka jaunais kriminālprocesa likums, kas tiesai aizliedz lietu nosūtīt papildizmeklēšanā tūlīt pēc tās saņemšanas, kas Lietuvā atļauts, lai gan acīmredzams, ka lieta nav kvalitatīvi izmeklēta, ir sekas tam, ka tiek notiesāti cilvēki bez pietiekamiem pierādījumiem, jo tā vajag, un otra galējība, ka tiek attaisnoti dēļ tā, ka nav kvalitatīvi lieta izmeklēta un cietušie paliek muļķa lomā. Tādēļ jau arī prokurori aizmuguriski vienojas ar tiesnesi un bailīgie tiesneši( vai arī cita iemesla dēļ) pakļaujas prokuroram. Manā skatījumā šādu kriminālprocesu un praksi(bardaku) tā piemērošanā radīja speciāli. Tad, kad šādu Kriminālprocesu pieņēma, es beidzu skatīt krimināllietas, jo man necēlās roka notiesāt cilvēkus bez pierādījumiem (safabricēta krimināllieta) un man bija žēl arī cietušo, kas neskaitāmas reizes saukti uz policiju un paliek muļķa lomā, tādēļ sāku skatīt tikai civillietas, kuras it kā no sākuma, bet tur liela nauda un atkal citi duļķainie ūdeņi un atkal nepatikšanas, ko redzēju ar savu izmeklētāja aci. Tā kā likumi ir rakstīti tikai godīgajiem un tur taisnība Bordānam, ka pa lielam likumiem nav ne vainas, ka ir problēma to interpretācijā, bet Kriminālprocesa likums policijai ir par sarežģītu, bet tur jau vaina arī zināšanās un izpratnē par lietas izmeklēšanu. Kvalitātes līmenis lietas izmeklēšanās ir krities par vismaz 80 %, lai gan tehniskās iespējas, salīdzinot ar smagajiem 90.gadiem, tagad ir ļoti lielas, tikai vajag smadzenes.
ejas b.irnziļvazāti pa policijuirsareTā

Atbildēt

kremlis

12.09.2019. 11:00

»

Ar likumu grozījumiem nostiprinot

prokuroru patvaļu subjektīvi interpretēt pierādījumus, vairs nesadarbojoties ar izmeklētāju, gaisinot vai apstiprinot aizdomas par noziegumuma plānošanu vai notikušu noziegumu ar daļēju vai pilnu nozeguma sastāvu, izslēdzot prokurora izmeklēšanas darba organizēšanu, atstājot vien uzraugošo funkciju, ...


Es nezinu kāda tautība ir mūsu prezidentam Levita kungam, bet, vai komentāra tekstā teiktais par cionistu vēršanos pret Latvijas tiesisko vidi, nav vērsts arī tieši pret Prezidentu?Viņš taču ir LR Satversmes preambulas autors?

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

11.09.2019. 20:25

»

Eggmaŗss Kakuēdājzs, pieqirs-komas debiloidczs

...


Eggmaŗss Kakuēdājzs, pieqirs-komas debiloidczs atkal pārēdies savus paša šķidros izkārnījumus. Kaut tu aizrītos un nosprāgtu, Eggmaŗ Kakuēdāj, pieqirs-komas debiloida atkritumzs!

Atbildēt

Ekobums

11.09.2019. 06:49

»

Pirdējam ekobumam

No televīzijas esmu atteicies jau sen, labāk lasu grāmatas, nevis klausos tavus slimos suņa murgus. Tapēc pirdējs te esi tu


Taisnība nepatīk?!! 😁
Turpini tik spaidīt to pulti un dzīvot ilūzijās un bordonānistu melos!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

11.09.2019. 00:44

>starp tiesnešiem un Ģenerālprokuratūru notiek >regulāras savstarpējas sapulces. Kā izrādās, tad >pirms, kāda laika tieši vienā šādā tikšanās reizē >Ģenerālprokuratūra Ērika Kalnmeiera vadībā ir >izdarījusi spiedienu uz tiesu pārstāvjiem, norādot >uz Moneyval ziņojumu un atsaucoties uz valsts >interesēm.

Tiesības uz taisnīgu tiesu
AIZLIEDZ tiesnesim
apspriest jautājumus
ar prokuratūru u. tml.
bez apsūdzētā klātienes
t.i. ārpus tiesas zāles.

Tas būtu Eiropas līmeņa skandāls.

Atbildēt

jāāā

10.09.2019. 22:33

cimdarošana nozares līmenī...

Atbildēt

Pirdējam ekobumam

10.09.2019. 16:54

»

Ekobums

Uzreiz var redzēt, kā te komentē lielākoties dīvānos pirdēji un TV pulšu spaidītāji. Kaut kur apgrābstījušies daļēju informāciju un citu pausts viedokļus, un uzreiz kļuvuši par tieslietu sistēmas ekspertiem


No televīzijas esmu atteicies jau sen, labāk lasu grāmatas, nevis klausos tavus slimos suņa murgus. Tapēc pirdējs te esi tu.

Atbildēt

cik ilgi viņš vēl jācieš?????????????

10.09.2019. 15:54

??????????????????????

Atbildēt

Kā ar autoru var sazināties?

10.09.2019. 15:31

Reāli pierādījumi, ka Ģprok. ieinteresēta notušēt nelikumības tiesās.
Acīmredzot, jūs esiet saistīts ar gudriem juristiem (vai pats tāds esiet), kā ar Jums varētu sazināties ?

Atbildēt

Ekobums

10.09.2019. 14:54

Uzreiz var redzēt, kā te komentē lielākoties dīvānos pirdēji un TV pulšu spaidītāji. Kaut kur apgrābstījušies daļēju informāciju un citu pausts viedokļus, un uzreiz kļuvuši par tieslietu sistēmas ekspertiem

Atbildēt

josifs

10.09.2019. 14:47

Laiks kalnmeiaram atkāpties dzīvo bezdarbībā, un sanēm algu,lai nāk jauns prokurors.

Atbildēt

Etot tovarišč naš čelovek

10.09.2019. 12:45

Uzreiz var redzēt, ka padomju skola. Statistiku Kalndreijers zīmēt prot !

Atbildēt

anonīms

10.09.2019. 12:45

Diemžēl tā laikam tiešām ir. Godu Latvijas tiesām tas nedara. Tieneši kļuvuši par prastiem politiķu pasūtīju pildītājiem.

Atbildēt

Saistošas?

10.09.2019. 11:36

»

Ekobums

Nez, kopš kura laika tiesnešiem Kalndreiera norādes ir saistošas??? Sasmīdināji


To nevērtē kā hierarhisku atbildību, ne pat kā pārraugošo.. bet to vertē kā kopēju vienošanos, kopēju neformālu virzību.. virsuzdevumu ..šoreiz, lai iztaptu "ārvalstu ekspertiem".

Jājautā, kā tas iespējams? Vienkārši, jo likums dod prokuroriem un tiesnešiem privilēģijas vienus faktus uzskatīt par pierādītiem, citus faktus lietā ignorēt, lai arī tie ir pierādīti.

Atbildēt

Ar likumu grozījumiem nostiprinot

10.09.2019. 11:30

»

Ekobums

Patvaļīgi novērtēt????? Nez kā citādi prokuroram, kam neatkarība noteikta ar likumu, būtu jāvērtē? Jāuzklausa Jūsu spiediens?? Tieši neatkarība garantē, kā prokurors pierādījumu vērtēšanā nav politiski ietekmējams


prokuroru patvaļu subjektīvi interpretēt pierādījumus, vairs nesadarbojoties ar izmeklētāju, gaisinot vai apstiprinot aizdomas par noziegumuma plānošanu vai notikušu noziegumu ar daļēju vai pilnu nozeguma sastāvu, izslēdzot prokurora izmeklēšanas darba organizēšanu, atstājot vien uzraugošo funkciju, ko daļēji piepilda jau ar tiesneša funkciju, prokuroriem ir dota zalā gaisma "pilnīgai neakarībai" - patvaļai un riskiem prokuroru ietekmējamībai gan politiski, gan koruptīvi. Rīdzenes sarunu lieta to pierādīja - virsprokurors Leja ar jauniem grozījumiem likumā uzņēmās tiesneša funkciju, izbeidzot kriminsllietu.

Te precīzi pierādās Saeimas cionistu ietekme graut Latvijas tiesisko vidi. "Gudro stratēģija un taktika" māca - "Tauta jāpieradina pie nelikumībām"... hmm .. pie prokuroru korupcijas, patvaļas, ar likumu radot tiem tādas netaisnas privilēģijas.. kas ignorē pierādījumus patvaļīgi, jo likums dod prokuroriem šādas privilēģijas...

Atbildēt

Ekobums

10.09.2019. 08:41

»

Tieši pretēji!

Rakstā precīzi minēts, ka tiesneši tiekas ar prokuroriem un konkrēti Kalndreijers deva norādi - sodīt stingrāk, lai atbilstoši laba statistikas atskaite. Izskatās, ka pats nesaprotat...


Patvaļīgi novērtēt????? Nez kā citādi prokuroram, kam neatkarība noteikta ar likumu, būtu jāvērtē? Jāuzklausa Jūsu spiediens?? Tieši neatkarība garantē, kā prokurors pierādījumu vērtēšanā nav politiski ietekmējams.

Atbildēt

Nodokļu sistēma orientēta uz aplokšņu algām

10.09.2019. 08:36

»

VB

Labs raksts, patiess! Diemžēl rakstu pēc 12 g. pieredzes, kaut lieta jau 1. gadā tika 2x pārtraukta. Tomēr, atradās kāds virsprokurors, kurš lika visu atjaunot... + savulaik (nezinu kā tagad) daudzi uzņēmēji bija spiesti vismaz šad tad izmaksāt strādniekiem ko aploksnēs..., kas nekas labs, protams, ...


lai būtu alternatīvā ekonomika, korupcija utt. Lai valsts korpirācijā sastāvošie var grezni dzīvot ar lielām daudztūkstošu algām, iznīcinot ekonomiku, jo tāda ir stratēģija - iznīcināt visu, ko vien var, palielinot valsts aizņēmumus. Aizmirstiet par godīgumu, patiesību un taisnību! Ja gribat izdzīvot, domājiet kā viņi - valsts korporācijā ietilpstošas augstās amatpersonas, kuras rotē valsts sekretāru sapulcēs pēc tam, kad atklājas nebūšanas sabiedrībai. Ja domāsit tā, nums būs izredzes izdzīvot, apsteidzot viņus viņu domāšanā. Viņi ar savu valsts korporāciju ir noziedznieki pret visas sabiedrības tiesībām un interesēm, nelolojiet naivas ilūzijas un neticiet, kad jums stāsta, ka šī ir "atjaunotā 18. novembra republika", šī ir 4. maija ksmopolītu nacistu valsts vara. Un neticiet, ka Jūs vēlēšanās ievēlat savus priekšstāvjus!

Atbildēt

Tas nav spiediens uz tiesnešiem,

10.09.2019. 08:28

»

Nese

Diemžēl spiediens uz tiesnešiem jau ir ilgstoša procedūra. Ja šeit pieminam administratīvās tiesas, kuras pēc procesa veic tiesas izmeklēšanu un tiesnesim ir tiesības neatkarīgi no procesa dalībnieku savāktajiem pierādījumiem, lietas izstiesāšanā arī pašam pievienot savus pierādījumus, VID spiediens...


bet noziedzīga šantāža pret viņiem un draudi. Šodien to sauc par valsts korporāciju, apvienojoties varas strukturām un strādājot pret sabiedrības interesēm un tiesībām.

Atbildēt

Nese

10.09.2019. 08:18

Diemžēl spiediens uz tiesnešiem jau ir ilgstoša procedūra. Ja šeit pieminam administratīvās tiesas, kuras pēc procesa veic tiesas izmeklēšanu un tiesnesim ir tiesības neatkarīgi no procesa dalībnieku savāktajiem pierādījumiem, lietas izstiesāšanā arī pašam pievienot savus pierādījumus, VID spiediens par audita uzrēķiniem ir bijis acīmrdzams jau gadus 5-6 atpakaļ. Iepriekš administratīvās tiesas nereti atcēla VID audita lēmumus. Un kā tagad? Praktiski 0. Ko gan gaidīt, ja manis pieminētajā pereiodā - gadus 5-6 atpakaļ - administratīvo tiesu tiesneši tika "iesēdināti peļķē" VID organizētajās tiesnešu apmācībās, kurās vieds VID darbonis uz tāfeles zīmēja smukus apļus. Vienā - kā veidojas valsts budžets, otrā - kā tas tiek izlietots. Otrajā smuki iezīmēja tesnešu algu iedaļu, kura tika pārsvītrota ar tekstu, ka valsts nevarēs maksāt tiesnešiem algas, ja tiesas turpinās atcelt audita lemumus ar uzrēķiniem. Tas bija viegls šoks. Un tas nav spiediens uz tiesnešiem?

Atbildēt

VB

10.09.2019. 07:42

Labs raksts, patiess! Diemžēl rakstu pēc 12 g. pieredzes, kaut lieta jau 1. gadā tika 2x pārtraukta. Tomēr, atradās kāds virsprokurors, kurš lika visu atjaunot... + savulaik (nezinu kā tagad) daudzi uzņēmēji bija spiesti vismaz šad tad izmaksāt strādniekiem ko aploksnēs..., kas nekas labs, protams, nav, bet mūsu nodokļu sistēma faktiski uz to ļoti orientēta.

Atbildēt

Man tā nešķiet

10.09.2019. 03:21

»

Viss ir slikti !

Viesiem šī izvarotā sistēma ir izdevīga ! Korumpēts policijas darbinieks var ierosināt lietu pret jebko un par jebko, ja pastāv pārliecība vai pareiza motivācija, bet ja nepieciešams lietu novilcināt atrunājoties ar pārslodzi. Korumpēti prokurori piespēlē korumpētiem izmeklētājiem pieņemot lēmumus, ...


Nu gan var aizmuldēties, ka visiem tas esot izdevīgi. Ar pilnu atbildību varu apgalvot, ka no 2 miljoniem valstī mītošo personu, 1 miljonam tur nav nekāda izdevīguma.
Izdevīgums no izvarotās Latvijas ir tādiem kā okupācijas laika kolaboracionisti, visu kategoriju kriminālnoziedznieki, pielīdēji,pašlabuma meklētāji un milzīgajai okupantu ordai no naidīgās kaimiņzemes ievestajiem, kuri pagaidām pie esošās varas jūtās kā mājās.

Atbildēt

patiesībā

10.09.2019. 01:36

»

K

tu esi kļūdījies savos tekstos piesaukdams Krievijas vārdu, jo tur sēdina arī ģenerālprokurorus, ministrus, tiesnešus, bet korupcijas sapuvušajā Latvijai līdz tādam līmenim kā abiniekam līdz kosmosam


tu esi kļūdījies, adresējot savas pretenzijas attiecībā uz Krieviju personīgi man - nevis publikācijas autoram, kura tekstos ar Krievijas vārda piesaukšanu esmu atļāvies tikai citēt (ja jau tev patiešām nav izdevies to pamanīt ar pirmo "piegājienu").

P.S. Tieši tāpat, kā jebkurš normāls cilvēks, arī personīgi es pilnīgi pamatoti uzskatu, ka Krievijas piesaukšana (jeb, formulējot atbilstošāk, truli papagailiska pieķērkšana) "vietā un nevietā / priekšā un pakaļā" jau sen vairs nav ne aktuāla, ne arī adekvāta, absolūti un jebkādā izpratnē / izpausmē.

Atbildēt

švamme

10.09.2019. 00:49

Kādreiz ar "revolucionāro pārliecību" pietika, lai cilvēkus šautu un visu ko citu nelāgu darītu.
Kad izbeigsies "policejiski bandītiskā" valsts, autoru koriģējot: "kurš var pateikt, kas notiks pēc pieciem gadiem, kad iztiesāšana jau būs beigusies, kurš prokurors būs"... bez vēsts pazudis, notiesāts uz mūžu, "pakārties" vai "nošāvies"...

Atbildēt

K

10.09.2019. 00:02

»

Pareizi

esat sapratis! Un Saeimas simts idioti ar likumiem veido to midzeni pēc ES direktīvu un regulu projekta


...bet lai spriedumu sarunāšana, pasūtījumu lietu izpilde būtu ātra un kvalitatīva, prokuratūra un tiesas ja āizvieto vienā ēkā, vienā stāvā, ar vienu ieeju un kopējām ,,personāla atpūtas un saimnieciskajām telpām'' , piemērma, kā tas ir Jūrmalā.

Atbildēt

Tu debilais, H86 L. Grantiņ,

09.09.2019. 22:25

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Izraēla ir Kalnmeiera JUMTS. Tagad viņam ir palīgs atsūtīts jaunpisāriņa Levitžīda iepakojumā. Tas ap sevi sakoncentrējis visus Padomju laika rīkļurāvējus !Āboltiņas Jumts ir tiešis mēsls- slepkava un sātanistu sektas čļens Kalnmeiers


aizveries ar saviem hazāriem un Izraēlu! Viss nav tik viennozīmīgi tupais muļķi! Bez tiem noziedzniekiem, kas pārvalda šo valsti, tāda Izraēla var ieskrieties! Iedzer tabletīti! Dari kaut ko jēdzīgu, muļķi!

Atbildēt

Hihihi

09.09.2019. 22:21

»

Kriminālnoziedznieks kalnmeijiers

Viss ir vienkārši un acīmredzami - kā uz delnas - kalnmeijiers ir kriminālnoziedznieks,jumtotājs, mafijas loceklis, recidīvists , faktiski - slepkava, jo viņa darbības, pretdarbības un bezdarbības rezultātā valstij un tautai ir radīti neatgriezeniski materiālas, demogrāfiskie, mortālie un reputācijas...


Gandrīz kā revolucionāra pārliecība! Viss nav tik vienkārši! Pierādīt neko nevar! Un kam? Apsaukāšanās. Likumi sapīti tā, ka neviens ne par ko neatbild. Bet faktiskā iestādes rīcība ir stiepjams jēdziens. Atrunāšanās, atrakstīšanās likumiski. Valsts korporācija. Kurš tajā iekšā, tas savējais un viss atrisināms.Jo valsts jānoved ar visu tautu parādu verdzībā. Ja pasmaida, var ieraudzīt, tieslietu sistēma pati sevi degradē, ļauj apzagt šo 4. maija kosmopolītu nacistu varas valsti.

No otras puses. Visi imitē darbu. Neviens neko negrib mainīt. Bordāns ir cionistu Trojas zirgs. Nāks citi un solīs vēl ticamāk.

Ne tikai - imitējot darbu, cits ar citu sen tieslietu sistēmā sadraudzējušies. Visu var atrisināt tā, kā vajag.

Kuru tas interesē?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

09.09.2019. 22:03

»

Kriminālnoziedznieks kalnmeijiers

Viss ir vienkārši un acīmredzami - kā uz delnas - kalnmeijiers ir kriminālnoziedznieks,jumtotājs, mafijas loceklis, recidīvists , faktiski - slepkava, jo viņa darbības, pretdarbības un bezdarbības rezultātā valstij un tautai ir radīti neatgriezeniski materiālas, demogrāfiskie, mortālie un reputācijas...


Izraēla ir Kalnmeiera JUMTS. Tagad viņam ir palīgs atsūtīts jaunpisāriņa Levitžīda iepakojumā. Tas ap sevi sakoncentrējis visus Padomju laika rīkļurāvējus !Āboltiņas Jumts ir tiešis mēsls- slepkava un sātanistu sektas čļens Kalnmeiers.

Atbildēt

Precizējums

09.09.2019. 21:43

Mēs jau sen esam pamodušies nevis tiesiskā, bet gan policejiski-prokuroriski-tiesnesiski-advokātiski bandītiskā ierēdņu patvaļas un terora valstī, kur nevis likums valda, bet gan drošības iestāžu visatļautība un patvaļa.
To visu kopumā sauc par SIMTKĀJA SISTĒMU, ko izveidojuši un pārvalda čekisti, komuņagas, krievu okupanti un cionisti - ar uzpirktu un šantažētu latviešu izcelsmes izdzimteņu, neliešu, deģenerātu un kretīnu izlases palīdzību. Tādi ir visur, bet ģ.p. ir viens no spilgtākajiem piemēriem. Sistēma sastāv tikai no šīm divām neliešu sugām. Pirmā sastāvdaļa darbojas kremļa bandītu uzdevumā, otrā sastāvdaļa pilda pirmās norādījumu "dejojot" ES kretīnu stilā. Situācija ir daudz, daudz sliktāka nekā 1934. gadā, un diemžēl ne Ulmaņa, ne Baloža, ne aizsargu nav. Tauta ir samaitāta, deģenerēta un tās labākā daļa ir izkliedēta pa pasauli. Gaidāmais asiņainais KF sabrukums situāciju tikai pasliktinās. Bet ES brežņevveidīgo kretīnu izveidotais balagāns un haoss nemaz netaisās to glābt. ASV savukārt ir par tālu un tai ir savas problēmas.

Atbildēt

Kriminālnoziedznieks kalnmeijiers

09.09.2019. 21:38

Viss ir vienkārši un acīmredzami - kā uz delnas - kalnmeijiers ir kriminālnoziedznieks,jumtotājs, mafijas loceklis, recidīvists , faktiski - slepkava, jo viņa darbības, pretdarbības un bezdarbības rezultātā valstij un tautai ir radīti neatgriezeniski materiālas, demogrāfiskie, mortālie un reputācijas zaudējumi. Kas jumto kalmeijieru - tāds ir jautājums...Par KGB aģentu Bičkoviču viss skaidrs, bet kas vēl? Āboltiņa un viņas mafijas klans, kas vēl?

Atbildēt

Ziniet,

09.09.2019. 19:29

»

bio

Kaut vai digitālgeita, kur viens liecinieks konkrēti liecināja pret Šķēli, bet "šis pieradījums mums nepatīk un mēs to vērā neņemsim". Vai arī e-ntie iesniegumi pret Puzes darboni, kas vienkārši tiek izmesti papīrkurvī. Protams, ka korumpēts


tiesnešiem tas ir darbs - ar likumu utt. pec pasūtījuma var utt. Vieniem pierādījumiem dod priekšroku, citus izliekas neredzam. Bet tagad jau prokurori to drīkst ar likumgrozījumiem - vienus pierādījumus atzīst par pietiekošiem, citus ignorē, vai vispār safabricē.. jo aizdomas ir subjektīva lieta.. arī tiesnešu pārliecība, taisot nolēmumu.. ir subjektīvs lielums attiecībā pret naudaszīmju nullēm..

Atbildēt

bio

09.09.2019. 19:23

Kaut vai digitālgeita, kur viens liecinieks konkrēti liecināja pret Šķēli, bet "šis pieradījums mums nepatīk un mēs to vērā neņemsim". Vai arī e-ntie iesniegumi pret Puzes darboni, kas vienkārši tiek izmesti papīrkurvī. Protams, ka korumpēts.

Atbildēt

Tieši pretēji!

09.09.2019. 19:18

»

Yxtech

"Apskatoties tepat pa riņķi, palasot, paklausoties, kas notiek nozarē", "aprunāties ar pazīstamiem tieslietu sistēmas darboņiem"...ar tādiem informācijas avotiem pamatotu un patiesībai atbilstošu raxtu uzrakstīt nevar...


Rakstā precīzi minēts, ka tiesneši tiekas ar prokuroriem un konkrēti Kalndreijers deva norādi - sodīt stingrāk, lai atbilstoši laba statistikas atskaite. Izskatās, ka pats nesaprotat.

Vienīgais, ko autors izliekas nezinām, ir grozītais likums, kas ļauj patvaļīgi uzraugošam prokuroram novērtēt pierādījumus lietā. Prokurors tā var realizēt arī politisko pasūtījumu.

Atbildēt

P.S.

09.09.2019. 19:07

Kas ir mainījies, kopš neatjkarības atgūšanas ? Pilnīgi nekas ! ĢP uztraucas par statistiku, kura tiek mākslīgi koreģēta, tieši tāpat kā PSRS laikos. Bordelis neko nemainīs, jo zivs pūst no galvas, bet tīrīšana un sistēmas audits ir iestrēdzis starp sirdsapziņu un varaskāri.

Atbildēt

Viss ir slikti !

09.09.2019. 19:02

Viesiem šī izvarotā sistēma ir izdevīga ! Korumpēts policijas darbinieks var ierosināt lietu pret jebko un par jebko, ja pastāv pārliecība vai pareiza motivācija, bet ja nepieciešams lietu novilcināt atrunājoties ar pārslodzi. Korumpēti prokurori piespēlē korumpētiem izmeklētājiem pieņemot lēmumus, kuri var saudzēt noziedznieku, vai pakļaut nevainīgu cilvēku gadiem ilgai vajāšanai, mantas arestiem utt., bet ja vajag lietu izbeigt. Savukārt tiesa var būt vai nu korumpēta vai vienkārši nekompetenta, kura savu neizdarību vai noziedzīgu darbību paslēpj makulatūras kaudzēs, kuras objektīvi nevienam nav laika un vēlēšanās izpētīt un iedziļināties. Tiek pieļautas kļūdas, tiesas ieilgst gadiem, bet atbildības nekādas, alga no tā nemainās. Ideāla sistēma korumpantiem un parazītiem, kuri vienmēr var argumentēt ar lielo lietu daudzumu, apjomu, sarežģītību un protams iekšējo pārliecību bez nekāda seguma un veselā saprāta.

Atbildēt

aina

09.09.2019. 18:47

Kad Kalnmeijers uzsājas tv ,nevienu oligarhu nenosoda,bet uzstājas kā advokāts.Ja uz kādu jautājumu nevar atbikdēt,tad aizstāvas ar valsts noslēpumu.Varbūt korupcija visa ir valsts noslēpums.Korupcija ir,bet neviens neatzīst.

Atbildēt

formula

09.09.2019. 18:43

Re,kā ? Vienīgais,ko var pārmest, ir tas ,ka ēnu ekonomikas simboli-mārtiņsoni,visiem zināmie oikotāji,būvnieki un to sulainiskie kartonu jurisi,aņkas,"tieslietu ministri" nesēž jau cietumā.

Atbildēt

Yxtech

09.09.2019. 18:27

"Apskatoties tepat pa riņķi, palasot, paklausoties, kas notiek nozarē", "aprunāties ar pazīstamiem tieslietu sistēmas darboņiem"...ar tādiem informācijas avotiem pamatotu un patiesībai atbilstošu raxtu uzrakstīt nevar.
Tā arī neatradu rakstā, kā prokuratūrā ietekmē un iespaido neatkarīgo tiesu!!!!
Var redzēt, ka autoram maz sapratnes par izmeklēšanu un tiesvedībām.

Atbildēt

Zinošais

09.09.2019. 18:12

Varu piebilst ka ar kriminālprocesu ierosināšanu ir līdzīgi - policija ir pārslogota ar daudziem kriminālprocesiem, kuru virzībai nav resursu, bet visi izliekas ka problēma neeksistē un to risināt netaisās !

Atbildēt

25

09.09.2019. 18:00

Bordāna vaukšķi sākuši publicēties?
Nez, kad Jurašu sāks skatīt. Vai lietā tuvojas?

Atbildēt

patiesībā

09.09.2019. 17:43

C.: "Ja tiesa lemj atbilstoši izmeklēšanas uzrādītajiem pierādījumiem, nevis pakļaujas prokuratūras vēlmēm un iegribām, tad iespējams, ka nav jau, par ko šos cilvēkus notiesāt. Kā var notiesāt, ja lieta nav pienācīgi izmeklēta un pierādījumu nav, ir tikai pārliecība? Kādreiz bija populāri – revolucionāra pārliecība. Kādreiz ar to pietika, lai cilvēkus šautu un visu ko citu nelāgu darītu. Ceru, ka laiki tomēr ir mainījušies."
--------------
Kā zināms - nepamatota cerība esot gaužām knaps mierinājums pat priekš aizkustinoši naivi labticīgiem personāžiem. ;)


C.: "Rezumējot, kas tad ir noticies un ko tas nozīmē mums - cilvēkiem parastajiem. Prokuratūra, piespiežot tiesas piekrist šāda veida vienošanās noslēgšanai, faktiski norāda uz to, ka nav šajā valstī neatkarīgas tiesas, kas nozīmē, ka pastāv risks, ka jebkuru no mums var notiesāt par to, ka tu, piemēram, nebūsi iepaticies kādam prokuratūras vai kādas izmeklēšanas iestādes darbiniekam, jo gan jau ar tiesnešiem vienosimies, lai iedod reālu sodu un, par ko, gan jau arī atradīsim, kā tas notiek Krievijā. (…) Ja visu šo izanalizē un pārdomā, paliek baisi iedomājoties, kā strādā šī elles mašīna, un atliek vien cerēt, ka mums nevienam un nekad nenāksies tajā nonākt, jo vārdi „nevainīguma prezumpcija”, šķiet, ir palikuši tikai tukši vārdi: ja kāds dikti gribēs, tātad sēdēs."
--------------
Tieši tā tas arī reāli JAU notiek, diemžēl (pie tam vēl nu jau vismaz otro desmitgadi "ilgtspējīgi") – šajā pašreizējā "valstī" "ķēķa tiesībsargājošajā" SISTĒMĀ parazitējošie "atbildīgie" šinderi klaji pretlikumīgi shēmo rupji falsificētas "saimnieciskās lietas" un pantus "šuj" jebkuriem izvēlētajiem "izstrādes figurantiem" – pilnīgi VISIEM un "dzīvās rindas kārtībā", tostarp arī juridiski / pēc būtības NEVAINĪGAJIEM.

MUĻĶU zeme rullē, kā pa šķidriem cūklopu mēsliem, krampjaini agonējot pašiznīcības pēdējā stadijā.

Piemēra pēc - personīgi man (arī, t.sk.) ir zināma konkrēta apzināti noziedzīgi sashēmota jeb safabricēta, pat demonstratīvi prettiesiski un apzināti apmelojoši falsificēta tā dēvētā "saimnieciskā krimināllieta" (par nodokļu nemaksāšanu, tā dēvēto "shēmošanu", "atmazgāšanu" u.t.t.), kurā juridiski un pēc būtības ABSOLŪTI NEVAINĪGU cilvēku (kurš NAV un NEKAD NAV BIJIS "saimnieciskās darbības veicējs", "uzņēmējs / darba devējs", "nodokļu maksātājs" [šajā aspektā] un / vai "atbilstoši pilnvarota atbildīgā amatpersona", līdz ar to – NAV un NEKĀDĀ izpratnē / izpausmē NEVAR BŪT attiecīgās likumīgās atbildības subjekts) ABSOLŪTI BEZ JEBKĀDA LIKUMĪGA / FAKTISKA PAMATA "apsūdz", "vajā" un "tiesā" jau vairāk kā 10 (!!!) gadus. Protams - ar VISĀM no tā izrietošajām konsekvencēm jeb juridiskajām un faktiskajām SEKĀM. Neapšaubāmi un neizbēgami, sevišķi jau attiecībā uz VISIEM šajā apzināti pretlikumīgi sashēmotās, nožēlojami analfabētiski falsificētās un atbilstoši prasti realizētās "saimnieciskās krimināllietas" grupveida recidīvajā noziegumā (skat. KL attiecīgās noziegumu kvalifikācijas, t.sk. 317.-319. pantu definīcijas u.c., attiecīgajā aspektā) iesaistītajiem "ķēķa tiesībsargājošājā" sistēmā parazitējošajiem LIKUMĪGI ATBILDĪGAJIEM fiz. / jur. personāžiem.

Ir sacīts: "Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!"

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Atbildēt

Treškārt,

09.09.2019. 17:41

cionisti izmainīja likumdošanu ar Saeimas simts idiotu starpniecību tūlīt pēc Rīdzenes oligarhu sarunām.. cionisti prokuroriem, uzraugošiem prokurorem dod privilēģijas, samazinot vispārējo tiesiskumu.. Prokurori tagad patvaļīgi var apšaubīt jebkurus pierādījumus lietās un viņem nav jāatskaitās nevienam. Var lietas novilcināt utt. , ja vajag (piekukuļti) izbeigt, ... Krievijā lietas safabricē pret nevainīgiem.. Atrod vainīgo, ierosina lietu, ātri saraksta informāciju ... ar tinti, kas pati izdzēšas.. ātri iedod prokuroram parakstīt. Izdzisušā teksta vietā ieraksta citus datus, bet vainīgo par kukuli atbrīvo...

Raksta autors prokuroriem ar likumu piešķirtās privilēģijas korupcijai un bezdarbībai palaidis garām?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: