Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

takaa

24.11.2020. 19:58

»

Ej

Neesi sapratis, ka sākotnēji pieprasījums prezidenta kancelejas budžetam nāca no paša Levita kantora


tads bernudarzs.vins negribeja,vins nezinaja....stulbums.tauta saka ardities,saprata,ka zaudes taa jau svako tautas uzticibu,tad glaba,ko vareja.Vislabak feisbukaa video te drusku atpakal tieši un trāpigi par levitu pateica zigismands krēsliņš.

Atbildēt

Skaudības Dievs

24.11.2020. 14:24

«Valsts amatpersonām krīzē algas pieaugums ‒ dažām vairāk nekā 10 000 eiro mēnesī» mūsu valdību ir pārņēmusi bezgalīga alkatība un nevīžība. Lūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi atbrīvo mūsu valdību – ierēdņus, alkatīgos uzņēmējus un politiķus – no alkatības važām! Augstākie spēki – Latvju Dievi – agri vai vēlu visu saliks pa savām vietām. Taču tiem, kas negrib gaidīt karmas rata griešanos, es varu ieteikt uztaisīt lāstu mūsu valdības alkatīgākajiem un negausīgajiem pārstāvjiem. Lūgsim Zemāko spēku palīdzību, lai mūsu valdība saņem pelnīto sodu. Lai uzliktu lāstu, Tev ir nepieciešana kāda valsts izzadzēja bilde (vēlams pilnā augumā ar skaidri saskatāmu seju) un viņa vārds, uzvārds. Bildi var izgriezt no žurnāla vai avīzes un uzlīmēt uz baltas papīra lapas, lai būtu ērtāk strādāt. Var arī bildi izdrukāt printerī. Tālāk ir jāizvēlas metode pēc kuras taisa lāstu. Es iesaku veikt rūnu lāstu caur Skandināvu Dieviem, jo man personīgi kristīgi-sātanistiskās metodes nepatīk. Ar bildi veic rituālu. Iededz svecītes (vēlams melnas). Uz bildes zīmē rūnu rakstu (konkrētus variantus var atrast internetā) un skaita lāsta pantiņu. Pēc rituāla valsts izzadzēja bildi aprok zemē zem koka (vēlas apses, tūjas vai arī kāda cita enerģiju sūcoša koka). Var arī lāstus veikt pēc citām metodēm. Priekšvēlēšanu laiks ir ideāls lāstu likšanai, jo ir tik daudz partiju avīžu ar kurām var veikt sliktas lietas.
Ar piķa melnu skaudību, Tavs Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs (Skauģu Skauģis)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
[Vislatvijas Skaudības Dievība Skolnieciņš] (Skauģu Skauģis)
#valdība #krīze #alkatība #lāsts #Uzliec|lāstu! #skaudība #nabadzība #bads #Skolnieciņš #SkaudībasDievs

Atbildēt

ha-ha

23.11.2020. 17:29

Likums paredz algas pielikumu!Tikai citos gadījumos var likumus neievērot.Algas pielikums miljonāram ar desmitkārtīgu minimālo algu vēl vienas minimālās algas apmērā ,pie tam vēl ārkārtas apstākļos, ir varas rakstūrojums-sociālās nevienlīdzības pieaugums jebkuros apstākļos.Nepietiek vēl ar ASV prezidenta līmeņa pensijām!

Atbildēt

tv36

22.11.2020. 21:15

»

Joskem vienmēr par maz

Tipisks žīds, kas fenderē visur, kur tiek klāt. Brīnums, ka nacionālie NA to žīdu tik cītīgi bīdīja! Vēl klāt pie visa ir savas biogrāfijas manāma slēpšana un izdomāšana. Dzimis arī ir 1953, nevis 1955. Gaidām Viltvārdi2, bet Kūmiņš kautkā pieklusis


Alkatīgiem mūjābeļiem un urlām nav nacionālās piederības, manuprāt. Tā ir kaut kāda psiholoģiska kroplība. Kāpēc tāda veidojas- jautājums, uz kuru pagaidām viennozīmīgu atbildi neatrodu.

Atbildēt

Joskem vienmēr par maz

22.11.2020. 21:04

»

tv36

1994. gada 4. februāra raksts “Neatkarīgā cīņa” (atrodams periodika.lv...


Tipisks žīds, kas fenderē visur, kur tiek klāt. Brīnums, ka nacionālie NA to žīdu tik cītīgi bīdīja! Vēl klāt pie visa ir savas biogrāfijas manāma slēpšana un izdomāšana. Dzimis arī ir 1953, nevis 1955. Gaidām Viltvārdi2, bet Kūmiņš kautkā pieklusis!?

Atbildēt

tv36

22.11.2020. 19:28

1994. gada 4. februāra raksts “Neatkarīgā cīņa” (atrodams periodika.lv)


“Tieši tieslietu ministrs Levits rāda sliktu piemēru

Tieslietu ministrs Egils Levits saņem lielu algu: 250 latu mēnesī. Tas ir 11 reižu vairāk nekā summa, kuru mēnesī
saņem pensionārs. Levita ģimene dzīvo Vācijā - pašā labākajā rajonā. Īre par dzīvokli ir astronomiski augsta, kādu var atļauties tikai turīgi vācu biznesmeņi. Latvijā daudz cilvēku salst un cieš badu. Bet ko dara ministrs Levits? Viņš no Latvijas valdības lūdz piemaksu sava luksusa dzīvokļa īrei. 2000 vācu mārku mēnesī viņš vēlas. Šī summa atbilst 700 latiem. Šī lieta kļūst zināma, to pārrunā Saeimā.
Steigšus tieslietu ministrs Levits savu lūgumu atsauc. Viņš jūtas pieķerts. Tas ir neērti, bet gan vēl vairāk bezkaunīgi. Tagad viņš īri taisās maksāt no saviem "personiskajiem
ietaupījumiem". Tas mani satrauc visvairāk: 50 gadu ilgā komunistiskā diktatūra jau tā daudzos cilvēkos izdzēsusi izpratni par taisnīgu un netaisnīgu rīcību. Piedevām tagad vēl mūsu tieslietu ministrs ar savām prasibām degradē pat minimālo taisnīguma izpratni - šī patiešām ir sevišķi bēdīga nodaļa”

Atbildēt

asistents

22.11.2020. 15:33

»

pretīgs ...ūda brālis

kuru tauta nav ievēlējusi


Atcerieties: tukša muca-tālu skan! Zālītes sameklētais "saulvedis" vienīgi zīmējās ar savām narcisa dotībām!Viņa tēls paliks atmiņā, neizmantoto iespēju laika turpinājums.Tā vietā,lai iesniektu likuma ierosinājumus,sasauktu saeimas-valdības sēdes, censtos risināt steidzamas problēmas, kopā ar "padomnieku" štābu dzen muļķi!

Atbildēt

pretīgs ...ūda brālis

22.11.2020. 12:56

kuru tauta nav ievēlējusi

Atbildēt

Debilais Eggmaŗŗs Kakueedaajs, izdrātēc pieqirs-komas debiloiids

22.11.2020. 12:43

Pac sevi publiski raksturoju kā "tipisku latviešu idiotu" jo esu planpŗŗaatiņs pieqirs-komas izdrātēc debiloiidczs Egmaŗzs Kakuedajzs.


Šodienas 4. maija vara mani lauza un galîgi salauza, "apgaismoja" kamer savervēja par ietekmes agentu un provakatoru ,bet es vairs neprotestēju un nesūdzos tiesā. Jo saprotu, ka gan tad, gan tagad viņu nodomi ir iznīcināt mani, lai es nevarētu iznīcināt latviešu tautu un iznīcināt latviešu valsti. Visus padarot par paklausīgiem bioŗobotiem. Viņu rīcībā ir milzu resursi, bet tauta ir lētticīgs aitu bars. Izdzīvošana pēc salaušanas un izdŗāzšanaszc ir mana paša tūpļalieta.


Es kad dzîvoju padlaikos tad mani VDK un iekàrta lauza un dŗāza visos caurumos, bet nesalauza pilnībā, izņemot tikai analo nevainibu. Rakstîju viskauko slavinošu iekàrtai un stučiiju. Bet vienalga man visi attîstîbas cełi bija slègti.


Tagat šitajà valstē mani vajà tà pate iekàrta, kas sakràsojusies kopà ar ASV CIP židcionistiem, ja es kàdreis senàk biški vèl protestēju.

Atbildēt

érgla knàbis

22.11.2020. 12:42

»

Cenzūras bloķēcs (un politiski represēcs)

...


knàb suudà regulàri, aborta upuri izdratec Eggmaŗsz Kakuédàjs kas jùtas kà pieqirs-komas atejas patriots no savas skapja partneres lapsas svaigu izkàrnìjumu garśas!

Atbildēt

Pareizi būtu nodrošināt katram etniskajam latvietim 1000 € ienākumus mēnesī

22.11.2020. 11:53

»

tv36

Strādājot privātajā sektorā, nekāda automātiska algas indeksācija nenotiek. Algu palielina, ja darbinieks savu efektivitāti ir pierādījis ar pozitīvu un pārbaudāmu rezultātu. Kāpēc valsts instancēs strādājošajiem ir šīs privilēģijas, neatkarīgi no snieguma? Samurgot kaut kādas tukšas runas nav rezultāts...


Pareizi būtu nodrošināt 1000 € ienākumus uz katru personu Latvijā, kas ir etniskie pilsoņi, vienlaikus nomainot visu valdošo 4. maija valsts finanšu korporācijas politiku un valdošās personālijas. Lai to izdarītu, jāgroza vismaz desmit straptautisko konvenciju un līgumu un mazākais simts likumu. Liberāldemokrātija jāaizstāj ar “etnisko demokrātiju”, lēmumus ļaujot pieņemt tikai etniskajiem pilsoņiem un viņu pēctečiem (ar nosacījumu, ja nav krustojušies ar PSRS okupantiem). Deportācijai pakļaujami visi PSRS palikušie okupanti un viņu etniskie pēcteči. Uz pirmo deportāciju attiecas visi ebreji un viņu pēcteči bez izņēmuma, nacionalizējot viņu banku un citus aktīvus, uzņēmumu, akciju sabiedrību daļas un NĪ.


Vēlāk ar likumu nomainot uz 1000 LVL.

Etniskā demokrātija atbilstu “atjaunotās 18. Novembra Latvijas” statusam.

Liberāldemokrātija attbilst 4. maija valsts finanšu korporācijas, kuru algo Pasaules Banka, statusam. 4. maija valsts finanšu korporācija ar Pasaules Bankas un Eiropas Komisijas atbalstu palielina valsts parādu mākslīgi radītas Covid-19 “pandēmijas” apstākļos, ar likumu izludinātu policijas teroru starp pārdevēju un pircēju, liekot izmantot maskas, kas padziļina inficēšanos, maskā uzkrājoties baciļiem un vīrusiem, kas sagrauj imunitāti. Lietojot maskas, organisms saņem par 25 procentiem mazāk skābekļa, kas provocē visāda veida saslimšanas

Atbildēt

Cenzūras bloķēcs (un politiski represēcs)

22.11.2020. 09:41

»

.CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

Nu jau 5 gadus dzīvoju vienā no Latvijas mazpilsētām, 100km no Rīgas. Pilsētas centrā, ja vien nav ļoti nelabvēlīgi laika apstākļi, katru dienu jau kopš agra rīta uz soliņiem pie autobusa pieturas vai tuvumā esošā veikala laiku īsina tautas pamanāmākā daļa - grūti nosakāma vecuma vīri, kuri vai nu tukšo...Patiesība:;))))
Es, Untūns, sāku cert ļoti vēlu, tikai kādis piecpadsmit gados pirmā kārtīga raušana. Toties sāku uzreiz ar koortīgu Latgolas smakovku, ko citi nepenīti souc “kandžu”, kis bija kotra kortīgā louku mājā. dzina džeks. Man viemēr pieticis ar astoņgadīgo, kojās nikad neesu dzīvojis. Jo vajg, varu to policijai protokolā parakstt, kai no manim vordim pirokstīts pireizi. Esu sastāvējis milicijas uzskaitē ar kļičku “Untuns”, bet tis mon noy troucejis dzejvot un lobi cert pesejas vecumā. Bezfilmas neskatos, jo pac neesu no Muļķu zemes! :)))))

Pār M.U.Ļ.Ķ.U zemes "valsti" bez(d)vējš klājas ~
No SILES rukšķu bandas "augstās mājas",
Uz Pili 'palaists' PURKŠĶIS - "preža" beņķī:
"Lai "ierauj" LUM.PEŅI un - 'neķer kreņķi'!..."

-----------

MUĻĶU, peŗmanenti nozombētu LUM.PEŅU, bezceŗīgi aprobežotu "lojāl.pat.REJotu", ģen.ētiski de.fektīvu "SILEI pietuvinātu lielāko kŗetīnu", "proāmu.rikāniski orientētu gejrope.dālisku deRmolibe.rsatu" rasistiski militār.histēriskās propagandas skarbi traumētu "lielgabalgaļas" kautķermeņu, klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" lop!ski tŗulu zombij.fanu, derdzīgi glumu "(p)(ie)līdēju", nicināmi gaudenu "kluso mīīzēju" u.c. taml. necilu "bio.gaļas izstrādājumu" zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

.CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

22.11.2020. 09:26

Nu jau 5 gadus dzīvoju vienā no Latvijas mazpilsētām, 100km no Rīgas. Pilsētas centrā, ja vien nav ļoti nelabvēlīgi laika apstākļi, katru dienu jau kopš agra rīta uz soliņiem pie autobusa pieturas vai tuvumā esošā veikala laiku īsina tautas pamanāmākā daļa - grūti nosakāma vecuma vīri, kuri vai nu tukšo kādu divlitreni stiprinātā miestiņa vai arī kaldina plānus, kā tikt pie kārtējās pudeles...

Taču, kā izrādās, 2litrīgajiem stiprinātajiem aliņiem (kuri nebūt nav tik baisas kvalitātes, ka ar tiem uzreiz varētu līmēt tapetes) uzradies nopietns konkurents, kurš pēc price/performance attiecības ir gluži vai nepārspējams tam kontingentam, kurš nesmādē arī parfimēriju vai sadzīves ķīmiju. Un tas ir kosmētiskais spirts:

orders.dabaves.lv/kosmetiskais-spirts...

250 ml, 60 grādi, cena veikalā 0,96 EUR. Pielietojums: taukainas ādas kopšanai u.tml.
Varbūt Rīgā arī šāds "alternatīvais apdullināšanās instruments" ir laika gaitā kļuvis pazīstams un attiecīgās aprindās populārs?

Atbildēt

dzeltenais

22.11.2020. 06:23

Tas grib kaut ko citu......

Atbildēt

tv36

21.11.2020. 22:19

Strādājot privātajā sektorā, nekāda automātiska algas indeksācija nenotiek. Algu palielina, ja darbinieks savu efektivitāti ir pierādījis ar pozitīvu un pārbaudāmu rezultātu. Kāpēc valsts instancēs strādājošajiem ir šīs privilēģijas, neatkarīgi no snieguma? Samurgot kaut kādas tukšas runas nav rezultāts. Ja tā būtu, tad visiem interneta komentētājiem pienāktos algas indeksācijas ar augšpejošu virzienu. Bet nav.

Atbildēt

bilde

21.11.2020. 21:36

sveiciens goijiem !

Atbildēt

!

21.11.2020. 16:31

»

pensionārs

Kālab viņš izskatās tāds netīrs


bet kucinai vins patik,iespejams par naudu.

Atbildēt

vera karlovna

21.11.2020. 13:16

atbalstu ar biznesa parstavjiem konkuretspejigu prezidenta atalgojumu,lai nav jazog pulksteni

Atbildēt

Teikmaņa sūdu strīpa

21.11.2020. 12:13

Sūdu strīpa, kas paliek pēc Teikmaņas "darbošanās", sākas jau kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas pirmajiem mēnešiem. Būdams viens no Latvijas tautsaimniecības sagrāvējiem, viņš turpina darboties pret Latvijas valsts interesēm.

Atbildēt

oui

21.11.2020. 11:56

paši pūta, paši dega...

Atbildēt

garāmejot

21.11.2020. 11:39

»

pensionārs

Kālab viņš izskatās tāds netīrs


Tāpēc, ka dvēsele “uz sejas”

Atbildēt

Jēzups

21.11.2020. 09:47

»

Garamgājējs

Cik saprotu, tad ne jau Levits lemj par sev atalgojuma celšanu, bet Valdība un Saeima. Prezidents ieteica šogad atalgojumu necelt viņam, un tas ir saprotami. Kāpēc tāda klaigāšana un pazemošana


Tāpēc, ka valdība un Saeima lemj par jau iesniegtiem priekšlikumiem- un tos vai nu atbalsta, vai noraida. tas nozīmē, ka prezidenta kanceleja iesniedza šādu priekšlikumu par algas un reprezentācijas izdevumu paaugstināšanu. Bet Teikmaņa savārstījumā tas arī tā ir pateikts- visi sniedza, mēs arī. Tas attiecas uz valsts augstākajām amatpersonām, ka viņiem algas ir piestiprinātas vai nu pie vid. vai min. algas valstī. Tik nesaprotu, kā viņiem visiem sanāk, ka nākošgad valstī būs kāda izaugsme. Stc, šogad, kad ir kritums, tad vajadzēja visiem viņiem algas samazināt. Bet par reprezentāciju gan baigi smieklīgi- varbūt sēd kā VVF un rij uz vietas visādas kūkas un ikrmaizītes. Ar visu savu kancelejas varzu. Bondars jau arī savulaik bija rijis no VVF galda- kā citādi kundzīte bija reizē par 40 kūkām un 46 vistu kājiņām apēdusi.

Atbildēt

Muļķim milleram

21.11.2020. 09:37

Nu varētu kādu aptauju, lai noslaidrotu tautas viedokli par levitu. Tas varētu arī parādīt tauras garīgās veselības stāvokli.

Atbildēt

jurisx

21.11.2020. 09:10

Skatoties uz šo radījumu ,nerodas neviena pozitīva emocija, vienīgi negatīvas

Atbildēt

Tā pat pakluso pārs štukas pieliks

21.11.2020. 08:56

Tāpat pa kluso paaugstinās. Katrs kas Latvijā dzīvo dzirdot par prezidenta un noteikti varzas privilēğijām paaugstināt algu. Levits pats teica nauda ir garants labi piekrītu bet vai tev jau nav gana cik tu stabils būtu tu to kapā nepaņemsi. Un šinī itkā vīrusa laikā velt algu tad ceļam visiem latvijā. Bezkauņa bet zinot ka viņš ir ieliktenis ne tautas vēlēts tad tā ir.

Atbildēt

Visi ceļi ved uz Romu

21.11.2020. 07:58

»

gongo

Gribēju Levitu par prezidentu. Bet tagad


Gluži manas domas! Nenormāla vilšanās! Man arī tagad rodas ļoti daudz jautājumu par to ES Tiesu - ko viņš tur darīja? Jā, man arī likās, ka Bērziņu nav iespējams pārspēt, bet ir gan!

Atbildēt

viņam

21.11.2020. 06:21

Viņam lielas žaunas , tur pielikumu iebāzīs......

Atbildēt

21.11.2020. 06:01

Žīdu nauda, ebreju nauda, kas uzspiesta pasaulei,usd/€ ir vienīgā vērtība, kas oficiālā līmenī vēl ir palikusi Latvijā. Ar tādu uzpērk valsts amatpersonas, kas iznīcina latviešu tautu.

Maskas, karantizācija, diktatūra, terors mūsdienās. Lai sagrautu ekonomiku. Nespējot segt banku kredītus, izputēs daudzi, ieķīlātos īpašumus atsavinās bankas, Pasaules Bankas “filiāles”.

Paskaties, kādi naudas uzkrājumi miljonos ir E. Levitam un citām amatpersonām no valsts pārvaldes finanšu korporācijas.

Mākslīga panika ar testēšanu uz Covid-19 ir mērķtiecīga panikas radīšana, pakļaujot valstis Pasaules Bankas stratēģijai. Tad sekos “brīvprātīga”, brīvprātīgi obligāta, obligāta vakcinācija ar prasību pēc Veselības pasēm e-veselības digitālajās platformās, kaut vakcīnas vēl “formāli nav gatavas”.. Bet jau ir ražošanā. Pilnīgi neviens juridiski neatbildēs par vakcinācijas radītajām sekām. Vakcīnu ražotāji jau juridiski ir nodrošinājušies pret atbildību.

Valsts kā “bībele” katram ir sava. Man valsts vairs neeksistē. Viņa ir man naidīga visos veidos - toksiska ar piespiedu masku lietošanu un policijas teroru pārdevējiem un pircējiem, teroru starp pārdevēju un pircēju bailēs no policijas terora.

No visām vīrusu saslimšanām tikai piecpadsmit procentu ir Covid-19 mutējošais vīruss. Bet terors, diktatūra ir neiedomājams!

Man 13. Saeima neeksistē, jo tā nobalsoja par atbalstu teroram un diktatūrai kopā ar valdību un E. Levitu, kurš izsludina visus ar Covid-19 teroru un diktatūru saistītos jaunos likumus un noteikumus.

Satversmes tiesa un SAB atzīst terora un diktatūras likumus un noteikumus atbilstošus Satversmei, rupji pārkāpjot cilvēktiesības uz brīvu pārvietošanos un katra veselību. Satversme nestrādā.

Šī 4. maija valsts ir tā, kura ir ienaidnieks tautai Nr.1. Jo ir korporācija - finansu korporācija, kuru finansē Pasaules Banka. Pasaules Bankas mērķi ir samazināt bij. PSRS teritorijas iedzīvotāju skaitu. Mēs esam NATO, bet jūtamies okupēti kā kāda ASV kolonija, kurai uzspiež ekonomikas, veselības aprūpes, izglītības sistēmas sagrāvi it kā cīņā ar Covid-19. Paša Covid-19 sekas nav ne tuvu salīdzināmas ar “cīņas ar Covid-19” radītajām sekām.

Diversantiem pret Latvijas valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

“Veselības pase”


“Veselības pase nodrošina ātros antivielu asins testus un ātros antigēnu uztriepes testus, kas nodrošina ļoti precīzu diagnozi mazāk nekā 15 minūtēs. Testēšanas risinājumi ir izstrādāti, ražoti un klīniski apstiprināti Eiropā.”

No “Veselības pases” prasības izriet, ka testētas tiek tikai un vienīgi antivielas, antigēni, to esamība pret Covid-19 infekciju cilvēka organismā. Nevis neinficēšanās ar Covid-19 !!! Jaunajai “Veselības pasei” neder un nav prasību pēc vesela, ar Covid-19 nekad un nekad neinficēta cilvēka! Tādēļ ir pilnīgi pamatotas aizdomas, ka ar masveida testēšanu iedzīvotāji tiek masveidā inficēti ar Covid-19.

Ir tikai divi veidi, kā var rasties šīs “Veselības pases” pieprasītās antivielas. Loģiski, ka antivielas var rasties tikai pēc infekcijas dabiskas izslimošanas, vai nedabiskā ceļā pēc vakcinēšanas ar cilvēka genomu rediģējošu vakcīnu pret Covid-19, ko piedāvā Eiropas Komisija, ko iegūst, vakcīnai inficējot cilvēku un vienlaikus liekot cilvēka šūnām pašām saglabāt refleksu izstrādāt antivielas, ikreiz, kad sastopas ar jaunu Covid-19 mutācijas variantu.

Vakcinēta cilvēka sagrautajai dabiskajai imunitātei nebūs vairs spēju ikreiz, sastopoties ar kārtējo mutējošo Covid-19 vīrusu, izstrādāt antivielas, bet antivielu izstrādi pēc vakcinēšanas būšot jānodrošina cilvēka paša šūnām.

“You have no choises!”

Tā apgalvo Bils Geits, ka cilvēcei nav izvēles nevakcinēties pret Covid-19, “aizmirstot” vien piebilst, ka pret Covid-19 mutējošo vīrusu antivielu izstrādē der tikai tādas vakcīnas, kas izmaina cilvēka genomu un vienlaikus sakropļo dabisko imunitāti.

ASV vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīna tiek izmēģināta un ražota dažādās pasaules valstīs zem dažādiem nosaukumiem, vienlaikus ceļot to cenu, lai gan būtu jābūt cenas samazināšanai konkurences apstākļos. Cilvēka genomu rediģējošās, dabisko imunitāti izkropļojošās, vakcīnas uzdevums ir inficēt vakcinēto un likt organisma šūnām izstrādāt antivielas, antigēnus pret Covid-19, saglabājot šādu refleksu ikreiz, kad cilvēks nonāk kontaktā ar mutējošo Covid-19 vīrusu un tas nonāk cilvēka organismā.

Juridiski Astrogen kompānija jau ir nodrošinājusies pret morālo un materiālo atbildību, kāda var pret to celties negatīvu seku vakcinētā cilvēka veselībai problēmu rašanās rezultātā. Vakcīnas ražošanas un pārdošanas galvenais uzdevums esot palīdzēt valstīm tikt galā ar paniku, kas radusies masveida testēšanas rezultātā.

Eiropas Komisijas pasūtītā 800 000 vakcīnu “nāves krava” sabiedrības dabiskās un kolektīvās imunitātes sakropļošanai (rediģēšanai) Latvijā ir ceļā uz Latviju. Pirmās 100 000 Astrogen vakcīnas sola nākošgad janvārī. Tās ar Latvijas vadošo virusologu, profesoru, rekomendācijām jau obligāti precizētas un paredzētas sabiedrības “riska grupām”, starp kurām obligātajai vakcinācijai ar MK lēmumu steidzamības kārtā ir jau pielemti, piemkārt, visi mediķi un pensionāri, tie, kuri par spīti genocīdam sasnieguši 65 gadu robežu, tiem, vistiicamāk, sekos pedagogi un policisti, digitālajā telpā - e- veselībā vakcinētajām personām piešķirot “Veselības pases”.

Latvijas likumdošana jau šodien paredzēja, ka policistam uzrādīta ārsta izziņa par antivielām atbrīvo no obligātas masku lietošanas sabiedriskās vietā, no karantizācijas un attālinātiem darba apstākļiem!

Atbildēt

A JA NU

21.11.2020. 04:20

https://bit.ly/3lQA9JN

Atbildēt

nesaprotu

20.11.2020. 22:28

Pie tāda milzu skaita ļoti labi apmaksātu padomnieku (konsultantu) ir tik slikts menedżments ! Tad kādus padomus viņi dod ?Esmu dziļi vīlies .

Atbildēt

gongo

20.11.2020. 22:22

Gribēju Levitu par prezidentu. Bet tagad....
TĀDA VILŠANĀS ....Pat Bērziņš bija labāks. Viņs neslēpa, kam amatu vajag

Atbildēt

Garamgājējs

20.11.2020. 21:10

Cik saprotu, tad ne jau Levits lemj par sev atalgojuma celšanu, bet Valdība un Saeima. Prezidents ieteica šogad atalgojumu necelt viņam, un tas ir saprotami. Kāpēc tāda klaigāšana un pazemošana?

Atbildēt

?

20.11.2020. 19:53

vai impicmentu sis jaunvardu bruninieks nav gribejis ?

Atbildēt

pensionārs

20.11.2020. 19:20

Kālab viņš izskatās tāds netīrs?

Atbildēt

:):):):):):)

20.11.2020. 19:13

»

Latvietītis

Ka lai ciena šo te radību? Ebreju tautas kauns


Taisnība - esat īsts kārklu latvietītis/radība!!!!Latvieši ar lielo burtu tādus komentārus neraksta.

Atbildēt

teikmanis viņu gremdē

20.11.2020. 18:39

nav pirmā reize

Atbildēt

Vot

20.11.2020. 18:38

»

Bet

tā ir šīs tautības īpatnība , žēl , ka prezidents nav latvietis


Atkarīgs ko uzaicina sevi trenkāt.
Krievi savulaik skandināvus/vikingus pasauca sevi vadīt.
Angļiem vācieši ir jau labu laiku zem kroņa.
;)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: