Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

?!

23.11.2022. 19:23

»

Mx

Saulkrastos ir padomju fašistiskā režīma pakalpiņa Viļa Lāča iela


kur ta skatās jans dubrava,šausmas!!

Atbildēt

Patriotiskais gars

23.11.2022. 19:20

»

Nu

Huiņa kaut kāda. Krievija Ukrainu sakārto, kāds tur karš. Izķers sliktos, nomainīs oligarhus pret centralizētu varu, un sabūvēs visu atpakaļ. Tagad jau, bez Krievijas, Ukrainai ir vāks jebkurā gadījumā. Par kādu naudu viņi taisās tai teritorijai feisliftu uztaisīt, ja krievi 2 gadus sēdēs ieņemtajās...


Diemžēl ukrija būs ap kujevu,klauns zeļa un arī petja vaļcmans beidzot saprot,ka vajadzēja PILDĪT SOLĪTO ,nodrošināt MIERU DONBASĀ,pirms ievēlētam;IZPILDĪT visus Normandijas un Minskas LĪGUMUS.Par vēlu baltā pulvera lietotājam,pakārs banderlogi,visu nolaida,ka pat marinēto gurķu nav.

Atbildēt

labvēlis

23.11.2022. 19:18

Par ukropu zenītraķešu polijas apšaudi:"Kas tur mīž kā govs?Es ,māmiņ,es!ĀĀĀ,nu čurā čurā ,meitiņ..." Orvela "Dzīvnieku ferma" nobāl...

Atbildēt

brīnējos un tik brīnējos…

23.11.2022. 18:53

nu šitais laiž kā pa sieviešu tualeti!Nav takš parastais komentētājs,bet kaut kāds deputāts…Tur ar var šitādas glupības runāt!?

Atbildēt

Nu

23.11.2022. 18:42

Huiņa kaut kāda. Krievija Ukrainu sakārto, kāds tur karš. Izķers sliktos, nomainīs oligarhus pret centralizētu varu, un sabūvēs visu atpakaļ. Tagad jau, bez Krievijas, Ukrainai ir vāks jebkurā gadījumā. Par kādu naudu viņi taisās tai teritorijai feisliftu uztaisīt, ja krievi 2 gadus sēdēs ieņemtajās pozīcijās (kurām ukri neko izdarīt nevar) un dzers alu? Par SVO? Un no kā atdos? No marinētiem gurķiem? Viņiem taču nekā nav, izņemot gurķus, tomātus un maukas.

Atbildēt

turpinājums

23.11.2022. 18:41

»

"Jūsu viedoklis ir svarīgs"

Vai Ulmanis bija likumīgs prezidents? Arī Latvijā no 1934.g (valsts apvērsums, saeimas izdzenāšana) līdz 1940.gadam bija diktatūra ko viena daļa dēvē par "zelta ulmaņlaikiem". Ulmanis pat nepūlējās rīkot kaut kādas vēlēšanas vispār. Tas palīdzēja sovoku propagandistiem izpušķot okupāciju par demokrātisku...


Arī Zatlers atlaida saeimu, taču šāda atlaišana bija likumīga, jo notika referendums un sekoja jaunas saeimas ievēlēšana. Tas ka ievēlētās partijas nespēj vai negrib par kaut ko vienoties, nevar būt attaisnojums valsts apvērsumam un citām nelikumībām ko nevajadzētu arī reklamēt ielu nosaukumos, sevišķi ja runa ir nevis par kādu mazu ieliņu bet vienu no lielākajām un garākajām Rīgas ielām "Ulmaņa gatve".

Atbildēt

"okupācijas laikā dzimušie varēja nezināt ka dzīvo okupācijā"

23.11.2022. 18:24

»

Mikimauss

tas "varonīgais" cīnītājs Didzis Šēnbergs ir atrodams čekas maisos, tagad te tēlo kvēlu cīnītāju pret objektu nosaukumiem kaut cik saistītiem ar krieviem! Nožēlojams tipiņš


Mūsdienu trends: ja tevis nav maisos, tevis nav vispār. VDK stukači tagad pīārojas, saņem sarkanbaltsarkanos ordeņus un dod intervijas: jā, mēs stučījām, nebija varbūt smuki, bet tā vajadzēja, lai mēs - stukači, nācijas elite - varētu atnest brīvību un panākt ka komuņaki pārtapa par Latvijas Ceļu, kam tika piemaisīti klāt daži "trimdas" mikimauši, un ZZS. "Trimdas" acīmredzot jāliek pēdiņās, jo pat dziļos padomijas laikos šādi "trimdinieki" vienā mierā braukāja no "trimdas" uz LPSR un atpakaļ uz "trimdu", un ja kaut vienu būtu apcietinājusi čeka, kas it kā būtu loģiski.

Atbildēt

"Jūsu viedoklis ir svarīgs"

23.11.2022. 18:16

Vai Ulmanis bija likumīgs prezidents? Arī Latvijā no 1934.g (valsts apvērsums, saeimas izdzenāšana) līdz 1940.gadam bija diktatūra ko viena daļa dēvē par "zelta ulmaņlaikiem". Ulmanis pat nepūlējās rīkot kaut kādas vēlēšanas vispār. Tas palīdzēja sovoku propagandistiem izpušķot okupāciju par demokrātisku revolūciju. Tomēr izrādās, ka Rīgā joprojām ir ULMAŅA GATVE. Kurš par to atbildēs?

Atbildēt

he he

23.11.2022. 18:10

Idiots. Tieši tā - ar lielo burtu ...

Atbildēt

Mx

23.11.2022. 18:09

Saulkrastos ir padomju fašistiskā režīma pakalpiņa Viļa Lāča iela.

Atbildēt

85

23.11.2022. 18:06

Pateicoties komunismam ir mūsu sugas būtība, labklājīgs dieva likts cilvēces sociums un daba. Komunisms un sociālisms radīja kolektīvu jēgas uzbūvi dzīvot veselīgas un laimīgas dzīvildzes absolūtam vairākumam planētas dzīvotāju, likvidējot fašismu un buržuāziski feodālo, velna bērnu attīstīto, parazītisma sērgu pasaulē gadsimtu iepriekš, un rada arī reāllaikā tagad. Pārstāvnieciskā dēmonkrātija zūd nebūtībā, biedriem ar cilvēkveidola oriģinālapziņu paliekām ir veselīgi pāriet no slēptas atspoguļošanas uz normālu, padomju savienības deokupācijas laikmetam atbilstošu darību.

Atbildēt

KKK

23.11.2022. 18:03

Kārtējais slimais provokators didzis šinders, kurš nav spējīgs izlasīt neko citu, izņemot vietējos murgu rakstus, nesaprot, ka situācija strauji mainās un prātīgākie piebremzē retoriku.

Atbildēt

paardomas

23.11.2022. 17:47

»

hi hi

vēl ukru žitomirā ukropi no "harna okraina" grāva Puškina krūštēlu(uzstādīts 1899) un sekoja tā Augstākā sods,Puškina krūštēla Galva uzgāzās "ceromonijas vadītājam" to nositot uz vietas.Tā viš i


Jauna ēra, jauna ēra
Jauna ēra tā
Nu tu esi, nu tu esi beksaidā.
Nupat Puče veiksmīgi atmaskoja Raini,Levits varētu izdot ukazu par Raiņa pieminekļu likvidāciju,vācieši varētu piestrādāt pie Gētes,francūži pie Dimā u.t.t.

Atbildēt

malacis Šēnberg

23.11.2022. 17:39

Tu esi riktīgs patriots! Kurā partijā tu esi! Kauns Staķim!

Atbildēt

ha-ha

23.11.2022. 17:37

Kariņš ir čekas kaimiņa,civilokupantu un militārokupantu,okupantu ideologu-komunistu legalizētaja ieliktnis.Tāpat ka visa viņu svïta.Nevajag lolot cerības uz viņu labājiem nodomiem.Viņi jau arī neko citu nesola,ka tikai regresu.Taču daudziem tas patīk.Savdabīgs, latvisks sadomazohisms.

Atbildēt

truba

23.11.2022. 16:09

Ko gante var gribēt? Vēl taču nav aogūti tie miljoni no tās nogāztās spices. Tā lenak vajag, gluži kā uz tām Rīgas pilsētas ielām - vajag to bīstamības līmeni taču uzturēt Un ja nu zaļie cilvēciņi no moskovijas? Apmaldīsies, ja nebūs atbilstošas ielas! Ne jau visur paspēs salikt staķīšus. Te deputatiņi domē domās , domās un redzēsim vai tā naconālā piešprice te kaut ko iedomās vai viss aizies tikai saukļos

Atbildēt

pirmais tomēr lustrācija

23.11.2022. 16:01

kā var būt tik daudz prokrievisku sadistisku komentāru.no kādām ģimenēm nākuši??????????????????????????????kur sadita sarkana partizāna samsona pēnācaji??? visi jāvēro slepkavu partorgu bērni, jo vecāki sazagās no izvestajiem,nogalinātajiem.... tiem bērniem mantojums....negribas taču atdot....

Atbildēt

Хм

23.11.2022. 15:56

»

Mikimauss

tas "varonīgais" cīnītājs Didzis Šēnbergs ir atrodams čekas maisos, tagad te tēlo kvēlu cīnītāju pret objektu nosaukumiem kaut cik saistītiem ar krieviem! Nožēlojams tipiņš


Может, просто профессиональный служака приспособленец, ничего личного. Поменяется власть, и он будет так же рьяно требовать наказать тех, кто "принимал законы, требующие убрать имена фамилии таких уважаемых людей как..."
А если спросят, чего мнение поменял, ответит как и сейчас: время было такое, надо было выживать, но я всегда держал пальцы крестиков в кармане!

Atbildēt

MakDaks

23.11.2022. 15:10

varbūt par to atrašanos maisos i piedos,varbūt pat i medāļu iedos par atbalstāmo vārsmošanu,cer un raujās.

Atbildēt

Mikimauss

23.11.2022. 15:04

tas "varonīgais" cīnītājs Didzis Šēnbergs ir atrodams čekas maisos, tagad te tēlo kvēlu cīnītāju pret objektu nosaukumiem kaut cik saistītiem ar krieviem! Nožēlojams tipiņš!

Atbildēt

hi hi

23.11.2022. 14:00

vēl ukru žitomirā ukropi no "harna okraina" grāva Puškina krūštēlu(uzstādīts 1899) un sekoja tā Augstākā sods,Puškina krūštēla Galva uzgāzās "ceromonijas vadītājam" to nositot uz vietas.Tā viš i.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: