Menu
Pilnā versija
Foto

Stutes potei būt

Viedais Manels · 08.12.2021. · Komentāri (65)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

maitasputns

25.12.2021. 16:54

Stulbais cilvēk, tu, kurš šodien ar degunu slienies mākoņos, bet rīt baltās čībās un uzvalkā bez kabatām tiec aprakts vai sadedzināts; tu gribi kādu sertificēt?! Tu kādam draudi?! Tu kādu gribi atstāt bez iztikas līdzekļiem?! Tikai tādēļ, ka tev gribas būt bagātam un tev ir vara?! Vai tu, muļķi, nesaproti, ka tā ir tava pārbaude, tavs eksāmens? Kas tu tāds esi? Vai tualetē pēc tevis smaržo pēc naktsvijolītēm?

Tu esi iedomājies sevi Dieva vietā? Tu gribi sertificēt būtnes, par kurām tu nezini gandrīz neko; kuras nav veidotas ar tavu palīdzību..

Atbildēt

skats no (m)alas

12.12.2021. 15:05

»

kaut es tā varētu

Tagad mānelis ir arī virusologs,epidemiologs un vispār logs uz viedumu


Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek diskvalificēts un izspiests no apziņas. Mēs jau sākam pierast dzīvot starp kroplo un neglīto. Mūsdienās jebkas tiek atzīts par vērtīgu, ikviena muļķība pasludināta par viedokli, kurā jāieklausās. Tas ceļ gan muļķības statusu, gan pašu muļķu pašapziņu. Tā rodas plebeju domas un gaumes diktāts, tā veidojas agresīvs plebeju pūlis, kas iznīcina kultūru. Ir trāpīgs formulējums, kas ir plebejs, – cilvēks, kurš nevienu neatzīst labāku par sevi. Tātad plebejs ir nevis sociālais statuss, bet dvēseles stāvoklis. Šodien tādu cilvēku ir arvien vairāk. Viņiem ir maz spēju un zināšanu, toties milzīgas ambīcijas, pretenzijas pret citiem un apkārtējo pasauli. Tā ir tumsonība. Kad šādu tumsoņu ir pietiekami daudz, viņi kļūst par civilizācijas kapračiem. Un šodien tas ir reāls drauds mūsu civilizācijai.

Atbildēt

Rūdis

12.12.2021. 12:57

»

treknis

lopu vagoni lielu daļu izvesto izglāba no nacistiem


Jā, komunistu flautistiem dzīvokļus centrā atbrīvoja.

Atbildēt

treknis

09.12.2021. 18:58

lopu vagoni lielu daļu izvesto izglāba no nacistiem.
Vai vakcīnas kādu glābj?
Vai ir loģiska saikne starp Staļina lopu vagoniem un covid"vagoniem"!

Atbildēt

ha-ha

09.12.2021. 16:45

Tas, ka vakcïna kādu ir pasargājusi no saslimšanas ar covidu ir absolūti nepierādami un ir drīzāk stimulėtu smadzeņu izdomājums,pie tam motīvu šādiem apgalvojumiem ir pārāk daudz,lai tos ņemtu nopietni.

Atbildēt

Aģents 007

09.12.2021. 16:38

"Covid-19 Vaccine uzraudzības ziņojums - 48 nedēļa" tika publicēts Lielbritānijas Veselības drošības aģentūras ceturtdien, 2. decembrī 2021, un tas rāda, ka lielākā daļa Covid-19 gadījumos no 1.novembra līdz 28. novembrim bija starp pilnībā vakcinētajiem iedzīvotājiem.
Tā kā vakcinēto iedzīvotāju skaits veido 6 no katriem 10 Covid-19 gadījumiem, 6 no katriem 10 Covid-19 hospitalizācijas gadījumiem un 8 no katriem 10 Covid-19 nāves gadījumiem, vai tiešām ir kāds pamatojums runām, kas tagad ir sākušās galvenajos plašsaziņas līdzekļos ap obligāto vakcināciju Apvienotajā Karalistē, sekojot Austrijas, Grieķijas, Vācijas un pietiekami drīz Francijas piemēram?
Vai ir kāds pamatojums Skotijā un Velsā ieviestajām vakcīnu pasēm, kuras bez šaubām tiks ieviestas visā Anglijā līdz gadu mijai?
Vai ir kāds pamatojums ierobežojumiem, kas tiek noteikti nevakcinētajiem iedzīvotājiem, tāpat kā tie bija Austrijā, dažu dienu laikā būs Austrālijā un gadu mijā būs Vācijā?
Covid-19 injekcijas nenovērš infekciju.
Covid-19 injekcijas nenovērš transmisiju.
Pēc datiem neizskatās, ka tie arī novērstu hospitalizāciju vai nāvi.
Vienīgais, ko šobrīd novērš Covid-19 injekcijas, ir cilvēka pamattiesību ievērošana.

Atbildēt

lauķis

09.12.2021. 15:22

»

kaķa smiekli

Tur jau ir tas paradokss, jo vairāk cilvēks uzzin, jo vairāk saprot, ka nezināmā ir tik daudz daudz vairāk, nekā zināmā. Ja mums ir darīšana ar zinātnieku, kurš saka, ka visu zin, tad tas vairāk pielīdzināms pirmskolas audzēknim, kurš Ābeci izstudējis domā, ka zin visu


Šarlatāni ir ikdiena līdz katram būs jānes pilna atbildība par savām domām un darbiem. Vai kaut ko saprati?

Un vēl! Zinātnieki necilvēcisku moku un ilgu meklējumu rezultātā noskaidrojuši ka dibenam ap anālo caurumu aug spalvas.

Pārbaudies un testē!

Atbildēt

Sveiki, draugi!

09.12.2021. 15:20

»

Cīrulītis

Pamodos šodien, uznāca apskaidrība. Nahuj tāda valsts, no kuras visiem sāp galvas? Latvijas valsts rekordīsā laikā pārvērtusies par manu privātu un ļoti bīstamu ienaidnieku, kas manāmi neļaus man mierīgi dzīvot.Bēdzis esmu gana reižu, tad at...


Esmu politoloģijas profesors Andris Mīlgrāvis. Šodienas tēma ir Latvijas suverenitāte.

Vēršu Jūsu uzmanību uz konkrētu jautājumu, kas ir Latvijas suerenitāte mūsdienās, kad ir tik sarežģīts vispārējais globālais un ģeopolitiskais stāvokis?

Dažos vārdos to var raksturot no paša galvenā - valsts aizsardzības aspekta, kas ir galvenais drošības un suverenitātes valsts faktors.

Un tie ir Latvijas sadarbības līgumi ar ASV un NATO. Konkrēti NATO piektais pants, kas garantē NATO aizsardzību, ja uzbrukums notiek kādai no NATO valstīm.

Paldies par uzmanību!

Atbildēt

lopu vagonu Latvija

09.12.2021. 15:17

autors pareizi prognozē
Šobrīd esam pakļauti tikai mūsu vecvecāku pieredzētajam 2.pasaules kara laika režīmam, staļinisma lopu vagoniem un segragācijai

Atbildēt

lokators

09.12.2021. 14:05

»

lauķis

Pārtvēri lokatoru?Pats neko nespēj izdomāt


nav laika ,jāskaita spalvas pie spoguļa

Atbildēt

nu nu Zatleram!

09.12.2021. 10:38

manis pēc,lai kungs dzer katru rītu kafijas vietā krūzi ar vakcīnu,bet nevajag dot idiotiskus padomus,pats jau ar vienu kāju ir.......

Atbildēt

Da kad roda mutanti

09.12.2021. 10:36

»

Vai ir vērts nolaisties

un katram “idiotam, jokdarim, vakcinētam tukšpaurim” atbildēt


"... Līdztekus varneši argumentē, ka kovids ir mutējis ..." -ja mutejis, kur tas notika. Nevalcinējies un nepārguli ar Covidu un "nemutēs"?!"

Faktiski ir pateiks, ka vakcinējie lai radītu mutāciju un potētos līdz dzives beigām un biznes pilnā sparā. Kur vēl labāka dzīves? Bet tas radīs karu, jo nauda rada ieročus, kuri paši nepiesaukti sprāgst, kā mutācija tavās zarnās kopā ar vakcīnu.

Nebūtu vakcīnas, nebūtu mutantu.Vakcīna Covida barošanai - bandītisks risinājums, tautas apkrāpšana un spīdznāšana ??? !!!

Atbildēt

arī fakts

09.12.2021. 10:22

ASV kāda dāma pāri 80 gadiem gāja pēc 3.potes, un viņai iedeva tikai pusdevu (Moderna). Tā kā, uzmanieties ar to "stuti".

Atbildēt

kaķa smiekli

09.12.2021. 08:19

»

lauķis

Topi par cilvēku un varēsi


Tur jau ir tas paradokss, jo vairāk cilvēks uzzin, jo vairāk saprot, ka nezināmā ir tik daudz daudz vairāk, nekā zināmā. Ja mums ir darīšana ar zinātnieku, kurš saka, ka visu zin, tad tas vairāk pielīdzināms pirmskolas audzēknim, kurš Ābeci izstudējis domā, ka zin visu.

Atbildēt

Vai ir vērts nolaisties

09.12.2021. 04:47

»

Viedais Manels

Tu tā nevarēsi. Troļļi drīkst rakstīt tikai to kungs atvēlējis


un katram “idiotam, jokdarim, vakcinētam tukšpaurim” atbildēt?

Atbildēt

Eiropas zāļu aģentūras lapā teiktais

09.12.2021. 00:01

par c-19 vakcīnām faktiski neatbilst ne latvāņu viesstrādnieku valdības paustajam, ne maksas mediķprostitūtu atkārtotajam.

Atbildēt

Beigas

08.12.2021. 23:52

Atslābstiet, viss drīz beigsies..https://www.rt.com/usa/542607-gates-predicts-pandemic-end/

Atbildēt

Viedais Manels

08.12.2021. 23:29

»

Māliņ!

Uztaisi sev klizmu un ej gulēt


Tev, komentētāj, perdaks tā piededzis no tā, ka patiesība laužas laukā, ka nekāda klizma nepalīdzēs tikai bezkompromisa dubultais busters. Ī tad uz laiku.

Atbildēt

Viedais Manels

08.12.2021. 23:25

»

kaut es tā varētu

Tagad mānelis ir arī virusologs,epidemiologs un vispār logs uz viedumu


Tu tā nevarēsi. Troļļi drīkst rakstīt tikai to kungs atvēlējis.

Atbildēt

Cerība

08.12.2021. 23:06

»

Kāpēc paldies kovidam

ka noņēma 5 kg...


Pēc dažiem gadiem būsi svarā, kāds bija 5 gadu vecumā.

Atbildēt

no f-buka

08.12.2021. 22:51

Aivis Vasilevskis
3 h ·
Rūgtā patiesība injekciju datos.
Vai atceraties, ka nesen medijos pavīdēja ziņas par to, ka Pfizer negrib atklāt savus dokumentus par blaknēm, kurus pieprasīja ASV Medicīnas Caurspīdīguma grupa un procesā tika iesūdzēta FDA aģentūra, kas centās tos noslēpt, prasot 55 gadus, lai izpildītu šo prasību?
Tas bija novembra vidus, kad par to rakstīja mediji. Viss tur sākās 4 dienas pēc tam, kad 23.augustā Pfizer injekcija tika apstiprināta vecuma grupā virs 16 gadiem – tad šī aktīvistu grupa saskaņā ar Brīvās Informācijas Aktu (FOI) iesniedza pieprasījumu uzrādīt visus Pfizer datus, kas saistās ar šo bioloģisko produktu. Tad sekoja centieni noslepenot šo informāciju līdz 2076.gadam, bet tagad šie dokumenti, kam bija jābūt slepeniem, tomēr ir izlikti – tikai par to neraksta neviens medijs – bet jūs varat tos apskatīt un secināt, ko par tiem domājat. Saite uz tiem ir rakstā.
Tātad ko tur var ieraudzīt – ziņojums viņiem saucas “Pēcmārketinga pieredze” un tas ir pirmo trīs mēnešu laikā pēc produkta izlaišanas saņemtie un analizētie veselības traucējumi – tātad pirmo 90 dienu laikā tur ir redzamas 1223 nāves un 42.000 ziņojumi, kas apraksta gandrīz 159tūkstošus dažādas blaknes. Tie nākuši no dažādām valstīm, gan ASV, gan Eiropas. Visvairāk pēc vispārējām problēmām specifiski ziņots par dažādiem nervu sistēmas traucējumiem, kas sastāda 25.957 gadījumus. Joprojām paliek aizklāts dozu daudzums, cik viņi ir izplatījuši pasaulē un vēl šis tas, bet arī šie cipari ir diezgan šokējoši – ar tiem pilnīgi būtu jāpietiek, lai momentā apturētu šo programmu.
Bet tie ir tikai pirmie trīs mēneši un mums pat nojausmas nav, kas ir tagad – iespējams, ka drīz atklātībā parādīsies visi tādi dokumenti par gadu, kopš tas notiek un tad atklāsies visi katastrofas apmēri, bet tas vēl ir tikai Pfizer un tikai fiksētie ziņojumi. Krīt acīs arī tas, ka sievietes cietušas trīs reizes vairāk, kā vīrieši. Tas patiesi izskatās pēc genderisma un ļoti dīvaini, bet tieši sieviešu vidū ir visvairāk neiroloģisko traucējumu un arī reproduktīvās sistēmas traucējumu, ieskaitot spontānos abortus. Šie centieni slēpt to visu uz 55 gadiem acīmredzami liecina par to, ka šis ir specifiski uz vienu dzimumu vērsts ierocis.
Vēl var atrast, ka FDA zināja to, ka šī injekcija var padarīt slimību vēl smagāku, jo Pfizer to tur atzīst un teikts arī tas, ka nav nekādas informācijas par efektivitāti, nav datu par grūtniecēm un bērniem zem 12 gadiem. Neskatoties uz to, tās tika apstiprinātas un joprojām reklamētas kā drošas un efektīvas. Tikai jāprasa – pret ko un kam? Te ir skaidri pateikts, ka tās nogalina un lielos apmēros. Un tas arī vēl nav viss – dokumenta beigās ir blakus efektu saraksts uz 8(!) lpp. Tur varētu būt ap tūkstoti dažādām medicīniskām diagnozēm, bet varat pārskaitīt –iedomājieties, ja jums ārsts parādītu šo dokumentu vai vismaz šo blakņu sarakstu, kāda būtu jūsu informētā izvēle? Tieši tāpēc jau jums tādas nav, režīms teica un viss.
Bet šie dokumenti apliecina vēlreiz to, kas tika teikts jau sen – cilvēku ķermeņi Farmai ir tikai peļņas avots un sadistisku eksperimentu poligons – bet mēs esam ‘antivakseri’, jo atrodam un publicējam šīs lietas, cerībā pamodināt vēl kādu.
https://aivisvasilevskis.info/.../rugta-injekciju.../
https://t.me/aivisvasilevskis/486

Atbildēt

Kāpēc paldies kovidam

08.12.2021. 22:46

»

Es ari nebiju un nevakcinēšos

Mākslīgos vit neiesaku...


ka noņēma 5 kg?

No labas dzīves bija aptaukojušās aknas. Sāpēja žutspūsis. Piersdīts, ka C19 ķer tieši tādus - ar paaugstinātu slito hoesterīnu. Tagad nekas nesāp. Turklāt no 5 kg kas zaudēti, jūtu, ka 3 bijuši tauki ap aknām un zarnām. Tagad svars pret augumu ir tāds, kāds bija 18 gados.

Vajadzīgs nevakcinēto un izslimojušo klubiņš vai portāls pret huntas genocīdu ar vakcinācijas saropļošanu.

Atbildēt

viesis

08.12.2021. 22:42

Vispār jau- Pfizer šefs tikko izteicās, ka tā saucamās balstvakcīnas vajadzēšot vēl dažus gadus. Viņš tikai neesot vēl izlēmis- reizi sešos vai reizi divpadsmit mēnešos....... ir jābūt absolūti jocīgam cilvēkam, lai noticētu, ka tas ir iedzīvotāju interesēs un zinātnē balstīts pasākums.... un jābūt galīgi aptaurētam, lai noticētu, ka šāda regulāra potēšanās neietekmēs cilvēku veselību negatīvā ziņā.

Atbildēt

Jā, tā dārzeņa sajūta ir briesmīga plus depresijas iezīmes, nervozitāti

08.12.2021. 22:04

»

hm

Nē, vakcinēts es nebiju. Bet C19 diemžēl atbrīvoja no muskuļu masas un gandrīz pataisīja par dārzeni


To visu varēju pārvarēt tikai ar pastaigām 5-10 km katru dienu un gribasspēku.

Tagad jau daudz ko laižu pār galvu. Svarīgi ir vakariņas ēst 18:00 ne vēlāk. Pēc 4 st iet gulēt regulāri un pirms tam 1/2 tējkarote ar kurkumu un šķipsna piparu 200 gr siltā ūdenī izdzert - uz nakti pret iekaisumu procesiem.

Rītu 45 min pirms brikastīm sāk, lēni unvairākāz reizēs izdzerit o.5 l siltu ūdeni.Un vēlams 1 km izstaigāties.

Atbildēt

Es ari nebiju un nevakcinēšos

08.12.2021. 21:57

»

hm

Nē, vakcinēts es nebiju. Bet C19 diemžēl atbrīvoja no muskuļu masas un gandrīz pataisīja par dārzeni


Mākslīgos vit neiesaku.

Mājās ar C19 mocījos 2 nedēļas, ar 1/3 plaušu vid smagiem boj nonācu slimnīcā.

Pēc nedēlas ar skābeki 95 izrakstīja, antibiotikas mājās nevajadzēja.. Ārsts plaušu pulmonologs trāpījās.

Obligāti, ko tev vajag, cinku dzimumpotences un dzīšanas procesu stiprināšanai. Un D vit līdz pavasarim 3 piles katru rītu. Nedrīkst alkoholu un kafiju, kakao brokastīs un vakariņās - šķidrina asinis. Dzērvenes.

Es sāku sajust spēku, kad ziedputekšņus pa ēdamkarotei rītā, pa dienu un vakarā. Plus propoisa graudņus.

Pirmās divas nedēļas pēc slimnīcas knapi varēju paiet. Nebija spēka, zaudēju 5 kg no jau tā normālā svara.

Otrās nedēļas beigās bija labāk. Trešās jau labāk un tagad ir ceturtās vidus. Jau pusotru nedēļu eju 7-9 km gar jūru bez apstājas. Sāku atgūt spēkus pirms kovida.

Paldies kovidam, ka noņēma 5 kg. Tagad ari muskuļu masu atjaunoju ar pievilkšanos pie stieņa. Pirms 10 x bija viegli, tagad ar grūtībām 4x. Paies 3 ned lai dabūtu 10x.

Atbildēt

kaut es tā varētu

08.12.2021. 21:37

Tagad mānelis ir arī virusologs,epidemiologs un vispār logs uz viedumu.

Atbildēt

hm

08.12.2021. 21:24

»

Vai biji

vakcinēts? Pasaki paldies kovidam, ka atbrīvoja no liekā svara


Nē, vakcinēts es nebiju. Bet C19 diemžēl atbrīvoja no muskuļu masas un gandrīz pataisīja par dārzeni.
Tāpēc aicinu pārdomāt. Vai ir vērts vakcinēties, vai ne.

Atbildēt

hm

08.12.2021. 21:19

»

Ik ilgi mocījies mājās pirms slimnīcas?

Cikt bija mājāsun cik ilgi? Ja ieliek slimīcā, ēnā až paracetamolu, la t mazinātu...


Paldies!
Kā jau rakstīju. Vingroju. Veicu pietupienus. Sākotnēji nevarēju vairāk kā 10. Nu x2.
Vitamīnus nelietoju, neatbalstu farmācijas ražojumus. bet skābus kāpostus un citrusaugļus katru dienu un palielos daudzumos. Cenšos rādīties ziemas saulītei.

Atbildēt

Ik ilgi mocījies mājās pirms slimnīcas?

08.12.2021. 20:29

»

hm

Abpusējs plaušu karsonis - laikamjau abas puses, gulēju kādas 16 dienas, temperatūra man bija tikai dažas dienas ap 37-38, bet skābekļa daudzums gan pamazs. sākotnēji 73-76, bet pat pēdējās dienās ap 95, kāpēc negribēja izrakstīt no slimnīcas...


Cikt bija mājāsun cik ilgi? Ja ieliek slimīcā, ēnā až paracetamolu, la t mazinātu.

Pie skābekļa 95 un divāmedēļāmsinīcā izrakstīja unmājās jārpina antibitikas? Svarīgi nekavējotes uztesīt renganu un aiziet pie pulmooga.

Ēstgriba ir?

Vai lieto cinku, D vit trīs piles katru rītu, vai izrakstīja vēl ko lietot?

Atbildēt

hm

08.12.2021. 20:20

»

Ko muldi?

Cik procentu bija bojātas plaušas


Abpusējs plaušu karsonis - laikamjau abas puses, gulēju kādas 16 dienas, temperatūra man bija tikai dažas dienas ap 37-38, bet skābekļa daudzums gan pamazs. sākotnēji 73-76, bet pat pēdējās dienās ap 95, kāpēc negribēja izrakstīt no slimnīcas.
Daži sīkumi - redze - skatos uz punktu - tas paliek tumšāks - gaišāks. Klepojot joprojām sajūta, ka uz krūtīm plīst sīki asinsvadiņi. Atnākot no slimnīcas, nācās iet pie ģimenes ārsta pēc antibiotikām bronhiem, kuri sāpēja tā, ka nevarēju gulēt. Kaut kā tā.

Atbildēt

Edis

08.12.2021. 20:18

»

hm

Daži vārdi par savu C19 un uzturēšanos slimnīcā...


Varu kludities protams,neesmu sertificets dakteris,bet izklausas pec vienkarsas distrofijas,kas izveidojusies gadiem sezot pie televizora,datora,ofisa pie galda,lietojot partika soju un izteikti augu valsts produktus.Kads tev sakars ar cov?Tads pats,ka tantei,kuru 7 gadus atpakal tramvajs notrieca?

Atbildēt

kaķa smiekli

08.12.2021. 20:10

Tātad jau sākotnēji mediķi piedalās eksperimentā. Un viņiem par to piemaksā. Bet mēs esam eksperimenta objekti. Cik mīļi … Turklāt var spriest, ka potēšana ir reāli bezjēdzīga, ja vien neuzturam tēzi, ka ar poti slimo vieglāk un mirst mazākās mokās, neprecizējot, par ko un cik mazāk?

Atbildēt

Māliņ!

08.12.2021. 20:07

Uztaisi sev klizmu un ej gulēt!

Atbildēt

Ko muldi?

08.12.2021. 20:06

»

hm

Daži vārdi par savu C19 un uzturēšanos slimnīcā...


Cik procentu bija bojātas plaušas?

Cik tev rādīja osiometrs, kad 6 no rīta mērīja temperatūru.

Cik ilgi gulēji C19 nodaļā?

Atbildēt

hm

08.12.2021. 20:03

Daži vārdi par savu C19 un uzturēšanos slimnīcā.
Ārprātīgais bezspēks. Tu gandrīz nevari aiziet uz WC, kas atrodas turpat palātā. Aizej, apsēsties uz poda vāka, lai atgūtos uz minūtēm 3-5. Jo gar acīm tumšs, liekas, ka sirds tūlīt izleks pa muti. Atguvies, mēģini pačurāt. Tieši tas pats! Tad es sapratu, ka šai fizioloģiskajā procesā jāsasprindzina muskuļi, bet bezspēks to neļauj. Ja man būtu kāda sirdskaite, es turpat arī būtu palicis. Tā man tas turpinājās turpat 2 nedēļas, kamēr es sapratu, ka pirms iet uz WC, vajag veikt ap 20 dziļas ieelpas - izelpas, Ārstēšana - nekda. Pieliek pie 0,9 % sāls sistēmas un skābekļa pievvada. Guļot gultā papildus skābeklis nav vajadzīgs. Bet ejot uz WC, skābekļa nav.
Nesvēros, bet pēc slimnīcas es zaudēju ap 20 kg. Kājas tik tievas, kā koncentrācijas nometnē ieslodzītajiem. Muskuļi atrofējušies, ar fizisku slodzi - problēmas.
Beidzot pēc 2 mēnešu fiziskiem treniņiem esmu par apmēram 80% atguvis iepriekšējo fizisko stāvokli.
Var jau būt, ka manās pēdās ejot, vieglāk kā vakcinēties. Vai pietiks spēka izturēt šo manu ceļu?

Atbildēt

kaķa smiekli

08.12.2021. 20:01

»

Nāc ēst!

Es vispār netaisos sev nekādu žļurgu ielaist. Brīnišķīgi iztikšu bez jebkādiem sertifikātiem


Vai esi pārbaudījies? Tev nav nātrene?

Pēc eksperta teiktā, nātrenes parādīšanās pēc inficēšanās ar Covid-19 omikrona paveidu raisa satraukumu, bet simptoms prasa novērojumus, jo pēc nātrenes smaguma pakāpes var novērtēt, kā organisms tiek galā ar iekaisumu.

Atbildēt

Tev nederēs Pfizer

08.12.2021. 19:58

»

Nāc ēst!

Es vispār netaisos sev nekādu žļurgu ielaist. Brīnišķīgi iztikšu bez jebkādiem sertifikātiem


jo jau esi traks un neesi potējies pret masalām.

Atbildēt

oui

08.12.2021. 19:55

nesen mūsu presē parādījās viens pasaules brīnums, ko pauda kāda vietējā "zinātniece', proti, ka nevakcinētie sekmējot vīrusu mutācijas. Kundzei vajadzēja dot Nobeli. Rakstiņš gan ātri nozuda...

Atbildēt

Nāc ēst!

08.12.2021. 19:50

»

Ej dirst!

Un potējies ar Pfizer, tev būs zaļais sertifikāts! Idiotiem “Valneva” nederēs


Es vispār netaisos sev nekādu žļurgu ielaist. Brīnišķīgi iztikšu bez jebkādiem sertifikātiem!
Un ir taču aptrakušo bars , kuri tic ,ka jāfakcinējas!
Nu ko , dabīgā atlase.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: