Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Хм

08.01.2021. 22:05

»

Mārtiņš Bondars

Tieši tāpēc rektori grib Šuplinskas demisiju, jo Šuplinska no augstskolu rektoriem prasa atsakaites par zinātniskajiem pētījumiem


А что ей остаётся, как не спрашивать? Потому что с неё уже спросили. Вот молчит 2 недели, над ответами думает. Хотя уже где то было, что к маю будут результаты экспертизы. Ну а к маю уже все всë забудут

Atbildēt

pie sienas

08.01.2021. 15:46

Patiešām - uzraudzība bija neptiekama, joprojām ne visu pētnieku darba vietas ir ministres portreja izkārta. Nekavējoties jālabo!

Atbildēt

Ko var gaidīt

08.01.2021. 15:29

»

Ko var gribēt

no indivīda ar Skrūča frizūru


no indivīda ar pliku pļešku un līku šnobeli?

Atbildēt

shtirlics

08.01.2021. 15:27

»

millers

radījums ar auna frizūru un uzmācīgu skatienu


suukā , miller , suukaa

Atbildēt

s

08.01.2021. 13:45

Jautājums PIETIEK - vai taisnība, ka Pļaviņš saslimis ar Covid-19, un vai taisnība, ka Babrim nākas risināt kopīgus jautājumus ar nupat atbrīvoto noziedznieku Ivanovu?

Atbildēt

Advokāts

08.01.2021. 13:09

Šuplinska arī pretendē uz ticības seju kā Bordāns un tāpēc var darīt ko grib.

Atbildēt

millers

08.01.2021. 12:03

»

Ko var gribēt

no indivīda ar Skrūča frizūru


radījums ar auna frizūru un uzmācīgu skatienu

Atbildēt

učuks

08.01.2021. 09:54

Rektoru padome prasa nomainīt ministri. Rektori saprot, ka nebūs labi, tāpēc cenšas vainu novelt uz ministri. Tikko publicētais 430 lapaspušu citātu atreferējums ar 30 smieklīgām ēdienu receptēm, kuras nosauktas kā "tehniskie faili". Kā nesen viens zinātnieks teica, šobrīd nav svarīga ne ideja, ne cēlais mērķis, svarīgi pareizi aizpildīt atskaiti par projektu... Tā ir praktiski vismaz pēdējos 10 gadus. Nekas nemainās un nemainīsies. Kā kuriozu var minēt, ka kompānija kas izgāza skolas.lv projektu nupat noslēgusi līgumu par jaunu mācību līdzekļu sagatavošanu skolām... Kompānija, kas veiksmīgi sačakarēja vienu pasākumu, mierīgi turpina iesākto ceļu. Vai biznesā tas būtu iespējams? Vai ministre vispār zin un aptver, kas notiek viņas paspārnē?

Atbildēt

Ko var gribēt

08.01.2021. 09:34

no indivīda ar Skrūča frizūru?

Atbildēt

Ilmārs

08.01.2021. 09:08

Te acīmredzot būs darbs Valsts kontrolei, un ne tikai... Toties atbildīgākās amatpersonas joprojām uzskata, ka ministres darbība nav apšaubāma, un izglītības nozarē viss ir kārtībā!!!..

Atbildēt

mo

08.01.2021. 08:48

Jūs pat iedomātis nevarat, cik krīzes naudas aizgājis šādiem "pētījumiem"!!! Simti miljonu!!! Un tie ''pētījumi" ne ar ko kvalitātes un saturības ziņā neatšķiras. Tāpat neviens tos nelasīs un atskaitīties par naudas izlietojumu neprasīs. Šobrīd īpašu popularitāti guvuši online kursi skolotājiem, kuros jāpiedalās obligāti. Katra skolotāja "kursēšana" maksā 100,00 EUR. Šī nauda arī saņemta no C-19 krīzes naudas. Jūs vaicāsiet par kursu vērtīgumu? Pilnīgs un absolūts mēsls, kas NAV nepieciešams nevienam pedagogam, bet kursus organizē, jāpiedalās obligāti. Šajā laikā Valsts Kontrolei ieteiktu jauku lauciņu medībām - visu ministriju organizēto ''darba grupu'' un to ''produktivitātes'' un nepieciešamības izvērtēšanu un vainīgo naudas izšķērdēšanā sodīšanu, piedodiet, pēc kara laika likumiem.

Atbildēt

Z

08.01.2021. 01:27

Uzreiz teicu, ka pat žurkulēnus neizaudzēs, kur nu vēl ko pētīs.

Atbildēt

Mārtiņš Bondars

07.01.2021. 23:15

Tieši tāpēc rektori grib Šuplinskas demisiju, jo Šuplinska no augstskolu rektoriem prasa atsakaites par zinātniskajiem pētījumiem.
Ja rektori nogāzīs Šuplinksu,tad mēs nekad neuzzināsim, ko augstskolas par 5 miljoniem "sashēmojušas".

Atbildēt

tūre

07.01.2021. 21:41

Te kaut kā nevietā koncentrējas uz šuplomoikas pēdējo akcentu. Ņemiet tad par provi visus pēdējos divos gados pasūtītos projektus Valsts pētījumu programmas- kuram kantorim tika un kas tad ir tas sausais atlikums (kopā ar izpildītājiem- patiesā labuma saņēmējiem). To pašu par pēdējo divu gadu LZP grantiem- pašas augstākas LZP amatpersonas cik tad iemenedžēja savieem kantorīšiem (tas ir vismaz daļēji personiski sev) un kā tad pēc pareizo ekspertu vēlpareizākiem slēdzieniem- kas tad no tā ticis valstij (pasūtītājam, reālajā izteiksmē) un cik prodžektu sagrābejiem (patiesā labuma guvējiem). Moika stabila un droša, viss strādā un darbojas, ministre tik smaida lielajā laimē. Un ko tad vēl te vejag uzraudzīt? - visur ir padomes, valdes, politvertikāle ieturēta

Atbildēt

Patiesi, par maz tērēts

07.01.2021. 21:31

»

fhffgh

Palasot tos projektu pieteikumus un sagaidāmos rezultātus, skaidrs, ka tur ar pieciem miljardiem būtu visai knapi. Turklāt tas viss, ieskaitot atskaites, bija jāsacep līdz decembra beigām. Nezinātniskā fantastika


Vai latviešu tautai pret “cionistu varas spaidiem” jau ir izstrādājusies imunitāte pēc 2019. gada “pandēmijas” sākuma?

Klauss Švābe un lielie oligarhi, finanšu korporokrātija, tostarp Latvijas 4. maija finanšu korporācija savā finanšu un morālajā izvirtībā, atzīstot, ka parasts vīruss Covid-19 ir pandēmija - mirstība vien viena procenta robežās no inficēto skaita, ir citu spēku - sātanisku spēku, to kodola, uzdevumu izpildītāji. Viņi ir ēnā.

Virusologi un pandemiologi labi saprot, ka Covid-19 nav pandēmija, bet viņiem aizliegts par to publiski runāt.

Faktiski pandēmijas nav. Jo vairāk testē, jo lielāks inficēto skaits testu kļūdas dēļ, pat ja pieņem, ka kļūda ir 10 procenti. Runā, ka 30.

Patērētāju sabiedrības pretoties gribu salauza ar masku piespiedu lietošanu, līdz komendantatundai vairs atlika pavisam maz. Samaitātajai patērētāju “šopinga” sabiedrībai (sātanisti saka - nekad neesam dzīvojuši tik labi), kura atšvešinājusies no Latvijas zemes un latviešu tautas var jau ar masmediju TV iebarot visu ko. Izvirtībai nav robežu.

Vai viņi tādi ir, vai ar izvirtības propagandu, sātanistiem uzņemoties izvirušo grēkus pat ST līmenī un VP līmenī, viņus izvirtušus taisa? Ja kapitālisms ar savu patēriņkultu viņus tādus izvirtušus uztaisījis, ko darīt ar šīm stulbajām aitām?

Atliek palaist C19, bloķēt ekonomiku un vakcinēt, izgriežot no genomas posmiņu, lai padarītu par paklausīgiem biorobotiem - viņi iegūs racionālu noteiktību un pielietojumu - sterilizēti un kastrēti. Izvirtuši un bez nākotnes.Laimīgi bez īpašumtiesībām.

Lielais inkvizitors, kurš ēnā diktē Klausam tekstus viņa grāmatai, nekļūdīgi zin, ka cilvēks nav vājš un buntinieks, bet tādu viņu radījis kapitālisms, atsvešinot savā attīstībā cilvēku pašu no sava “radošā es”- no savas cilvēcības. Ja vien ne sātanisti - Satversmes tiesā un Rīgas pilī, valdībā, Saeimā.. jau nebūtu.

Atbildēt

fhffgh

07.01.2021. 21:28

Palasot tos projektu pieteikumus un sagaidāmos rezultātus, skaidrs, ka tur ar pieciem miljardiem būtu visai knapi. Turklāt tas viss, ieskaitot atskaites, bija jāsacep līdz decembra beigām. Nezinātniskā fantastika!

Atbildēt

07.01.2021. 20:46

Bordāna kā tieslietu ministra pirmais uzdevums bija latviešu valodā informēt sabiedrību un pilsoņu kopumu par valdības, kuras sastāvā J. Bordāns ir kā ministrs, rīkojuma no 12. marta 2020. gada Nr.103 par ārkārtas stāvokļa izsludināšanu Latvijas teritorijā, obligāti sabiedrību informējot valsts valodā par valdības ziņojumu ANO angļu valodā, ka Latvijas valdība atsakās no noteiktu cilvēktiesību ievērošanas. Tā rezultātā ar J. Bordāna bezdarbību pārkāptas Satversmē noteiktās pilsoņu tesības zināt savas ar likumu ierobežotās cilvēktiesības.

Kas attiecas uz Ventspils ostas darbību ierobežošanu, globālistu lēmumi ir kontekstā ierobežot ekonomikas attīstību gan globāli, gan LV teritorijā, to bremzējot ar “pandēmijas” izsludināšanu, ārkārtas stāvokļa izsludināšanu, cilvēktiesību ierobežošanu ar globālistu plāniem ierobežot citas cilvēktiesības, iespējams, ka tiesības uz nekustamo īpašumu, kas jau tiek apspriests 12/dec/20 izveidotā Pasaules valdības Lielajā aliansē, apvienojoties ultraglobālistu politikas stratēģijā 240 pasaules miljardieriem. 240 miljardieri jau parakstījuši 50 procentu no savu īpašumu “dāvināšanas zvērestu” Pasaules valdības izveidei, atstājot trīs valstis ASV, ĶTR un KF - visas ar kopēju Pasaules valdību un globālo elektronisko koncentrācijas nometni, ieviešot identifikācijas kartes, imunitātes pases un digitālos sociālā reitinga algoritmus, kādi jau ir ĶTR.

Ierobežojot cilvēktiesības brīvi pārvietoties, tieši tiek ierobežotas cilvēktiesības uz nodarbošanās izvēli, gūstot iztikas līdzekļus.

Secināms, ka ne velti L&K kliķe un ministru prezidenta biedrs J. Bordāns noslēpa Latvijas sabiedrībai Latvijas valdības paziņojumu ANO par cilvēktiesību ierobežošanu Latvijā, slepeni plānojot jaunus cilvēktiesību ierobežojumus.

Tiesībsarga funkcijas ir pakārtotas valsts, nevis sabiedrības interesēm, jo tiesībsargu valsts izvēlas pēc tā lojalitātes kritērijiem pret valsts iekārtu un algo savu mērķu sasniegšanai.

Ja tiesībsarga intereses būtu sabiedrības intereses, kā deklarēts likumdošanā, tiesībsarga uzdevums būtu bijis izpildīts - tiesībsargs publiski būtu informējis sabiedrību valsts valodā, ka Latvijas valdība uz zināmu laiku ir atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas. Tiesībsargs JANSONS JURIS neinformēja sabiedrību valsts valodā publiski un savā mājaslapā par to, Latvijas valdība ziņojusi ANO par atteikšanos no cilvēktiesību ievērošanas Latvijas teritorijā no 2020. gada 13. marta.
Atbildēt

vietējais 02.01.2021. 10:55
»
atbilde

Bet -neiet jau runa par manu jaungada runu, bet valdības vadītāja runu un es izteicu savas domas bet jūs, kas esat iemācījies tikai vienu frāzi, neko no rakstītā nesaprotot, it kā metaties man virsū. lieta IR TĀDA, KA ŠĪ IR MANA DZIMTENE, un man nav vienalga, kas viņu vada. Vai galīgs nejēga, vai no...

Piekrītu teiktajam,bet daudzi kuri lasa komentārus nedraudzējas ar veselo saprātu un loģisku domāšanu un tad netiek piestādīti argumenti, bet tie tiek aizvietoti ar rupjībām un lamuvārdiem

Atbildēt

3 nelaimes 02.01.2021. 10:19
3 nelaimes,karins,levits un covid-19.

Atbildēt

K. Kariņa valdības rīkojums, kurš ir vēl spēkā 02.01.2021. 08:48
»
ESMAIJA

Lasu un brīnos, kur vienā cilvēkā salien tik daudznelietības. Tur taču neviens vārds neliecina, ka runātājs pats saprot, ko viņš runā. Atkārtojas apmēram tas pats, kas ar to Grinberga lietu, kad, kariņš , ministrs būdams, tik daudz neapjēdza, ka dokuments ir jāizpilda kā dokuments ar visām no tā izritošām...

Ārkārtas situāciju K. Kariņa vadītā valdība izsludināja 2020. gada 13. martā un ANO paziņoja, ka tā paliks spēkā līdz 2020. gada 14. aprīlim. Ārkārtas situācija ar cilvēktiesību un politisko tiesību ierobežošanu valdības diktatūras laikā palikusi spēkā un turpinās arī pēc 2021. gada 1. janvāra jau ar komendantstundu ieviešanu.

Dokuments, ar ko un kā, un kad K. Kariņa vadītā valdība ar E. Levita akceptu ir izsludinājusi cilvēktiesību ierobežošanu Latvijas teritorijā, pārkāpjot Valsts valodas likumu un Satversmē noteiktās tiesības zināt savas tiesības ikvienam - dokuments, ar kuru K. Kariņa vadītā valdība atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas, publiski latviešu valodā nav pieejams.

Šeit ir dokuments angļu un latviešu valodās.


Reference: C.N.105.2020.TREATIES-IV.4 (Depositary Notification)
INTERNATIONAL COVENANT ON CIVIL AND POLITICAL RIGHTS NEW YORK, 16 DECEMBER 1966
LATVIA: NOTIFICATION UNDER ARTICLE 4 (3) 1
The Secretary-General of the United Nations, acting in his capacity as depositary, communicates the following:
The above action was effected on 16 March 2020. (Original: English)
“No. UN-N-6633
The Permanent Mission of Latvia to the United Nations presents its compliments to the Secretary- General of the United Nations and pursuant to Article 4 of the International Covenant on Civil and Political Rights informs that Latvia exercises the right of derogation from its obligations under [the] International Covenant on Civil and Political Rights in the entire territory of Latvia.
The Permanent Mission of Latvia to the United Nations informs that following the announcement of the World Health Organization of 11 March 2020 that COVID-19 has been confirmed as pandemic, and taking into account the significant danger the spread of COVID-19 has posed to public health, on
12 March 2020, the Government of the Republic of Latvia declared emergency situation in the entire territory of [the] Republic of Latvia. The aim of the declaration is to ensure epidemiological safety and restrict the spread of COVID-19. The emergency situation commenced on 13 March 2020, and will remain in force until 14 April 2020. Among the measures adopted by the Government of Latvia, in- class learning at schools has been suspended, access of third persons to hospitals, social care institutions and places of detention has been restricted, all public events, meetings and gatherings have been cancelled and prohibited, as well as movement of persons has been restricted. The application of these measures gives reasons for the necessity to derogate from certain obligations of Latvia under Articles 12, 17, and 21 of the International Covenant on Civil and Political Rights. The Permanent Mission of Latvia to the United Nations attaches to this note the unofficial translation of the order No.103 of the Cabinet of Ministers of 12 March 2020 ‘On the Declaration of Emergency Situation’, as amended on
13 March 2020 and 14 March 2020.
Pursuant to Article 4, paragraph 3, of the International Covenant on Civil and Political Rights, the Permanent Mission of Latvia to the United Nations will inform H.E. Mr. António Guterres, the Secretary-General of the United Nation[s] about future developments with regard to the emergency situation, and will notify the Secretary-General when these emergency measures have ceased to operate and the provisions of the International Covenant on Civil and Political Rights are fully implemented again.
________
1 The text (translation in English) of order No.103 of the Cabinet of Ministers of 12 March
2020 attached to the notification is on file with the Secretary-General and is available for consultation.

- 2 - (IV.4)
The Permanent Mission of Latvia to the United Nations avails itself of this opportunity to renew to the Secretary-General of the United Nations the assurances of its highest considerations.
New York, 16 March 2020”
***
19 March 2020Atsauce: C.N.105.2020. LĪGUMI-IV.4 (Depozitārija paziņojums)
STARPTAUTISKAIS CIVENES UN POLITISKO TIESĪBU KONVENTS Ņujorkā, 1966. gada 16. decembrī
LATVIJA: PAZIŅOŠANA SASKAŅĀ AR 4. PANTA 3. PUNKTU 1
Apvienoto Nāciju Organizācijas ģenerālsekretārs kā depozitārijs paziņo:
Iepriekš minētā darbība tika veikta 2020. gada 16. martā. (Oriģināls: angļu)
"Nē. ANO-N-6633
Latvijas pastāvīgā pārstāvniecība Apvienoto Nāciju Organizācijā izsaka komplimentus Apvienoto Nāciju Organizācijas ģenerālsekretāram un saskaņā ar Starptautiskā pakta par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām 4. pantu informē, ka Latvija izmanto tiesības atkāpties no saviem pienākumiem, kas izriet no [] Starptautiskais pakts par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām visā Latvijas teritorijā.

Latvijas Pastāvīgā pārstāvniecība Apvienoto Nāciju Organizācijā informē, ka pēc Pasaules Veselības organizācijas 2020. gada 11. marta paziņojuma, ka COVID-19 ir apstiprināta kā pandēmija, un ņemot vērā ievērojamās briesmas, ko COVID-19 izplatība ir radījusi sabiedrībai veselība, uz
2020. gada 12. martā Latvijas Republikas valdība izsludināja ārkārtas situāciju visā Latvijas Republikas teritorijā. Deklarācijas mērķis ir nodrošināt epidemioloģisko drošību un ierobežot COVID-19 izplatīšanos. Ārkārtas situācija sākās 2020. gada 13. martā un paliks spēkā līdz 2020. gada 14. aprīlim. Starp Latvijas valdības pieņemtajiem pasākumiem ir apturēta mācīšanās klasē, trešo personu piekļuve slimnīcām, sociālās aprūpes iestādēm ierobežotas aizturēšanas vietas, atcelti un aizliegti visi publiskie pasākumi, sapulces un pulcēšanās, kā arī ierobežota personu pārvietošanās. Šo pasākumu piemērošana pamato nepieciešamību atkāpties no noteiktiem Latvijas pienākumiem saskaņā ar Starptautiskā pakta par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām 12., 17. un 21. pantu. Latvijas Pastāvīgā pārstāvniecība Apvienoto Nāciju Organizācijā šai piezīmei pievieno Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojuma Nr. 103 “Par ārkārtas situācijas deklarāciju” neoficiālu tulkojumu
2020. gada 13. marts un 2020. gada 14. marts.
Saskaņā ar Starptautiskā pakta par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām 4. panta 3. punktu Latvijas pastāvīgā pārstāvniecība Apvienoto Nāciju Organizācijā informēs H.E. Apvienotās Nāciju ģenerālsekretārs António Guterres par turpmākajām norisēm ārkārtas situācijā un paziņos ģenerālsekretāram, kad šie ārkārtas pasākumi vairs nedarbosies, kā arī Starptautiskā pakta par civiltiesībām noteikumiem. un politiskās tiesības atkal tiek pilnībā īstenotas.
________
1 Ministru kabineta 12. marta rīkojuma Nr. 103 teksts (tulkojums angļu valodā)
Paziņojumam pievienotais 2020. gads ir ģenerālsekretāra rīcībā un ir pieejams apspriešanai.

- 2 - (IV.4)
Latvijas pastāvīgā pārstāvniecība Apvienoto Nāciju Organizācijā izmanto šo iespēju, lai vēlreiz apliecinātu Apvienoto Nāciju Organizācijas ģenerālsekretāram tās visaugstāko apsvērumu apliecinājumus.
Ņujorka, 2020. gada 16. marts ”
***
2020. gada 19. marts

Atbildēt

vb

07.01.2021. 20:32

zb ja nevar atbildet, ko piekarin tu dari MK

Atbildēt

tikai neviens nepērk mūsu zinātni

07.01.2021. 20:19

bet turki ar vakcīnu kļuva miljonāri, protams skauž, marksisti visi skaudīgi

Atbildēt

nu

07.01.2021. 20:18

kalbiņš par miljonu izpētījis, ka nevar ticēt vakcīnām, vēl miljons sportam... tā taču sīknauda, nekasieties, mums ir TĀDA!!!!!! zinātne, TĀDA!!!!!

Atbildēt

Prokuror māksliniece evija freidenfelde sedeniece

07.01.2021. 20:02

»

jautaajums

Kam vēl ir šaubas ka Jēkaba ielā ir simts rijīgas infekciozas žurkas?Un levits arī


Pilns Maiss ar Valsts maize uzbriedusiem Kangariem. Neveiksminiekiem Asv un Vacu zeme neveiksminiekiem.

Atbildēt

ha-ha

07.01.2021. 19:39

Autors nesaprot,kā pie mums izglītība un medicīna ir biznesa nozares un skolotāji,ārsti ir biznesmeņi,kuru galvenās rūpes ir investīciju piesaiste no nodokļiem ar nenolikvidēto SIA(sabiedrību ar ierobežotu atbildību) biznesa metodēm un atbildību.

Atbildēt

jautaajums

07.01.2021. 18:59

Kam vēl ir šaubas ka Jēkaba ielā ir simts rijīgas infekciozas žurkas?Un levits arī.

Atbildēt

RSU Homeopāts

07.01.2021. 18:41

Gaidīsim rezultātus: Identificēt SARS-CoV-2 infekcijas izraisītos sociāli demogrāfiskos, klīniskos, bioķīmiskos, molekulāros un imunoloģiskos faktorus, kas ietekmē uzņēmību pret vīrusu, slimības gaitu un iznākumu, uzlabot diagnostikas un ārstēšanas efektivitāti.
Tik daudz parametru būs.... Izskatās, paši RSU homeopāti-infektologi nesaprot ko sola. Bet nu gaidu un ceru kas publiskos rezultātus. Jāiepazīstina arī pasaules vadošās klīnikas.

Atbildēt

tā tik ir ministere

07.01.2021. 18:32

Kādi tagad fakti viņas biogāfijā: 1)apzagusies; 2)sačakarējusi izglītību (sākot 1-12kl. un AI); Sanīdusises ar LIZDA un Rektoriem; ...
bez biogrāfiskiem faktiem: pretīga izskata bāba...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: