Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jānis Skagalis

22.08.2019. 14:31

Jā dažiem arī Alfreds fon Rozenbergs ir autoritāte.Attiecībā pret šo kungu patiešam var teikt ,ka mūsu profesori ir rūdīti nelieši un vēl lielāki m... .Jā tas ir latviešu inteliģences pagrimums maksimālājā koncentrācijā.Jā LU vadība-Muižnieks.Segliņš,Druviete ir galīgi izkurtējusi ,un galīgi 'satīrama' ir LU.Jo tālāk vairs nevar.
Bet ja cilvēks nav A.fon Rozenberga filozofijas piekritējs ,tad kā viņam vērtēt?Varbūt tiešām ir kautkas jānoskaidro goda LU goda tiesai,ja tāda ir.Nu kautkāda akadēmiska šķirejtiesa jau ir.Jo situācija ir tāda.Ir daudz publisku apgalvojumu par nozagtām LU vēlēšanām ,par Satversmes sapulces priekšsēdētāja nelikumīgu rīcību, bet par katrs apgalvojums publiskā telpā var skat kāda cieņu un godu,pat visas LU. Bet kādi ir fakti?Par to ,ka juridiskie dokumenti nav kārtībā tam ticu,tas ir LU JF līmenis."Grūtupa tradīcija".Bet citādi?Ja balso pēc mažoritārās vēlēšanu sistēmas kā tas ir ierasts Lielbritānijā,tad tiešām skaita ,kuram ir vairāk balsu un tas esot relatīvais vairākums.Manuprāt LU rektora vēlēšanās tā nav labākā vēlēšanu sistēma,senātu tā vēlēt ir ērti.Bet tāda kārtība tobrīd universitātē spēkā bija .Un tagad pavērtēsim situāciju,kad M.Kļaviņš tiek apvainots par to ,ka viņš ievēro LU noteikumus.Vai tas ir taisnīgi?Kāpēc netiek vērsta uzmanība uz tiem,kas LU kārtību negribēja ievērot?
Lai veicas!

Atbildēt

a ko ta nu?

22.08.2019. 14:21

Lai celtu Jaunās komunistu partijas atpazīstamību, gan Bordāns, gan Šuplinska, gan Borzovs izmanto totalitārisma iekārtās aprobētas metodes.
Jau sākotnēji JKP merķis bija ielikt savējo rektoru, pēc tam Šuplinska, pat neizpētor rektora ievēlēšanas procesu, atzina vēlēšanas par nelikumīgām. Pēc tam Universitātei uzsūtīja ministrijas ierēdņus, kuriem tika uzdots atrast "nelikumības".
Tagad Šuplinska negrib atkāpties no sava uzskata par "vēlēšanu nelikumību"un šantažē koalīcijas partnerus, lai tie viņu atbalstītu. Nav izslēgta arī tirgošanās prtiju starpā.
Finālā - nodarīts liels kaitējums Universitātei un dezinfomēta sabiedrība.
Tāds no ir Bordāna bezkompromisa BEZTIESISKUMS. šis grupējums sabiedrībai ir ļoti bīstams.Nožēlojami, ja Kariņš to neesaprot/negrib saprast.

Atbildēt

caca

22.08.2019. 14:11

Rakstelis tādā pat garā, kā tas, kuru bija sacerējusi komjauniete 1987.gadā. Mats matā.

Atbildēt

x

22.08.2019. 14:02

Izglītības ministre realizē partijas politiku un gribu.Konkrēti -Jāņa Bordāna.Bordāns vadošos norādījumus saņem no sponsoriem un "
draugiem".Tāpēc patiesībā būtu jāslavē Bordāns un &.

Atbildēt

margots

22.08.2019. 13:57

izglitibas ministre caur savu varas prizmu megina demonstret savus komplekus un pilnigu nekompitenci, ta notiek kad pie varas nonak lielaki populisti par artusa atbalstitajiem

Atbildēt

Druumais

22.08.2019. 13:44

Mums ir izcila izglītības ministre - krasavica, sportsmenka, komsomolka...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: