Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

karcere

28.09.2020. 20:17

Ministres kaklā zvaniņš gan citu melodiju skandina... v;el kaut ko var sapostīt, sagraut, sačakarēt...

Atbildēt

Uldis

28.09.2020. 18:02

»

Ansītis

Ir ļoti jāienīst bērni, lai vispār viņu izdomātu dzemdēt šajā "valstī", kas ir kļuvusi par ļauno pamāti visiem tās iedzīvotājiem


Jūs izvēlaties vai uzņemties atbildību par savu bērnu audzināšanu vai arī sākot no pusotra gada atdot zombēšanai valstij.

Atbildēt

Pilsone

25.09.2020. 18:50

»

Vekselis

Vladovai derētu palasīt likumu, kas nosaka, ka izglītība ir pašvaldības atbildība no pirmsskolas līdz vidusskolai. Tā ka nevajag vainot ministri, ja sapuvusī Saskaņa ar pašu Vladovu ierindā neko nav darījusi, lai situāciju Rīgā uzlabotu. Pietiek irst vienreiz


Tāda Vladova varēja paklusēt, ja sēdēja RD un bija skolas direktore vienlaikus - sēdēja uz 2 krēsliem, kaut skolā nestrādāja. Pati vainīga, ka nespēj nodrošināt skolu ar nepieciešamiem kadriem. Direktores statusā esot, jābūt augstākā līmeņa latv.val.zināšnām, nevis neskaidri jāvervelē, saskaņiet!

Atbildēt

Ods

24.09.2020. 22:14

Šuplinska ir viena no spējīgākām ministrēm!Lēmumus pieņem valdība un ļoti bieži kļūdainus. To taču ir iespējami saprast? Kamēr debilus,garīgi atpalikušus bērnus turpinās uzspiest normālu bērnu klasēm,būs vēl straujāka izglītības degradācija!Šuplinskas enerģija labot ielaizto bardaku gan mācību procesā, gan finanšu jomā ir abrīnas vērta!

Atbildēt

Skolnieciņš no kojām

24.09.2020. 21:14

«Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.» šie sīkiem tapat fizmatos netiks! Fizmatos ir jēga iet, ja esi no RTU inženierzinātņu vidusskolas vai Rīgas 1. ģimnāzijas. Ar skaudību, Skolnieciņš no kojām

Atbildēt

nu, nu...

24.09.2020. 10:07

»

Vekselis

Vladovai derētu palasīt likumu, kas nosaka, ka izglītība ir pašvaldības atbildība no pirmsskolas līdz vidusskolai. Tā ka nevajag vainot ministri, ja sapuvusī Saskaņa ar pašu Vladovu ierindā neko nav darījusi, lai situāciju Rīgā uzlabotu. Pietiek irst vienreiz


Kur tu, muļķi Latvijā pašvaldības esi redzējis? Visas tās ir valsts varas partejiskās filiāles, kas nodēvētas par pašvaldībām. Pašnoteikšanās tur ir tikai miskastu līmenī. Vai tu domā, ka sūdus nosaucot par zapti, tos var smērēt uz maizes?

Atbildēt

Vekselis

24.09.2020. 09:54

Vladovai derētu palasīt likumu, kas nosaka, ka izglītība ir pašvaldības atbildība no pirmsskolas līdz vidusskolai. Tā ka nevajag vainot ministri, ja sapuvusī Saskaņa ar pašu Vladovu ierindā neko nav darījusi, lai situāciju Rīgā uzlabotu. Pietiek irst vienreiz!

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

24.09.2020. 09:47

»

Latvija - neizdevusies valsts

Vai kāds ir lietas kursā, kāpēc trūkst skolotāju? Es nojaušu, ka viens no iemesliem ir tas, ka šodien skolniekiem un viņu vecākiem ir tikai tiesības. Pienākumu nav vai gandrīz nav. Sekojoši, katrs šmurgulis no pēdējā sola var atļauties izrādīt necieņu, ignorēt vai pazemot. Viņam uz to ir tiesības. Un...


Naudu skolotājiem nodrošina skolēnu skaits. Puse skolu gan Rīgā, gan LV kopumā ir pustukšas, līdz ar ko skolotājiem nevar samaksāt pietiekami lielas algas, lai labākajiem prātiem ar attiecīgu dzīves aicinājumu būtu interese iet un pedagoģiju mācīties. Par to runāja Šadurskis, runāja arī Ķīlis un par to runā Šuplinska. Saskaņa Rīgas domē laikam latviešu valodu nesaprot. Jau 10 gadus nesaprot.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

24.09.2020. 09:40

Nu baigais Vladovas "mammas lepnums" tā 40.vsk., ka pat ar pašas pārstāvētās partijas dotācijām skolotājiem nejēdz nokomplektēt mācībspēku štatu vienā skolā. Jāatgādina, ka tieši Saskaņa Rīgā ir bremzējusi skolu reorganizācijas procesu, lai gan liela daļa no skolām ir pustukšas un būtu apvienojamas, tādējādi konsolidējot labākos mācībspēkus un samazinot iznfrastruktūras uzturēšanas izmaksas. Tā ka gaspaža Vladova varēja šoreiz paklusēt.

Atbildēt

Es

24.09.2020. 08:02

Ministrija ar VISC atrodas uz mēness. Kas ir skola, tie nezina. Reformē bez jēgas un apgūst naudu.

Atbildēt

viss ir vienkārši

23.09.2020. 23:26

»

tīri interesanti

Kā skolotāji var strādāt divas slodzes, ja skolas nestrādā līdz 12 naktī


papīrs pacieš visu - vajag tikai pietiekami garu zīmuli, lai var vairāk stundas sazīmēt.

Atbildēt

Lasies mājās okupant

23.09.2020. 18:28

»

Ha,ha

Ko var gribēt no JKP mafijas? Tikai tukšus solījumus un tukšu sili ( par labu savējiem


Jedrossu pilvarotais pārstāvis ar liberālkomuņagu piešķirto pilsonību.

Atbildēt

?

23.09.2020. 17:22

Vai autores, skolas direktores, vārds ir Saskaņa? Interesanti, vai visi partiju biedri var dēvēties un parakstīties savu partiju vārdā? Interesanti!

Atbildēt

Atkal debilais pietiekskappists pieķēzījis visas malas ar saviem žultsmurgiem!

23.09.2020. 17:03

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palgu


lapsai atkal PMS?

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

23.09.2020. 16:46

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


ar savu murgu palgu.

Atbildēt

Ha,ha

23.09.2020. 11:39

Ko var gribēt no JKP mafijas? Tikai tukšus solījumus un tukšu sili ( par labu savējiem!)

Atbildēt

ETT

23.09.2020. 11:30

40.vsk - krieviešu skola. 80.vsk krieviešu skola. Direktore saskaņiete. Skolas pašvaldību pakļautības iestādes. Rīgas skolas - Rīgas domes pakļautībā, bet domē vara n-tos gadus bija tieši Saskaņai. Aplis ir noslēdzies. Par Šuplinsku ir cits stāsts...

Atbildēt

Ansītis

23.09.2020. 08:43

Ir ļoti jāienīst bērni, lai vispār viņu izdomātu dzemdēt šajā "valstī", kas ir kļuvusi par ļauno pamāti visiem tās iedzīvotājiem.

Atbildēt

Skolotāja

23.09.2020. 06:40

Pilnīgi piekrītu raksta autorei, jo viss rakstītais ir mana ikdiena. Un skolu direktori ir izmisumā, jo nav skolotāju, it sevišķi '' lielajos'' priekšmetos - matemātikā un latviešu valodā. Lielākoties visi nosaukto priekšmetu skolotāji strādā divas slodzes un noskrienas tā, ka darba dienas beigās pat nevar pateikt, kā tevi sauc. Tik cieņu pazemojošs skolotāju darbs kā šajā mācību gadā, nav bijis ne pie viena cita izglītības ministra.

Atbildēt

kāpjas

23.09.2020. 06:26

Tā kāpjas jau pakaļā , mute jau vaļā...…..

Atbildēt

...

23.09.2020. 06:11

»

vispār

Skolas ir pašvaldības atbildība, bet skolotāju nodrošināšana ir konkrētās skolas direktora atbildība, ja nav spējīga, tad lai iet tīrīt atejas


Vai ir kaut kur pašvaldības?Tās ir partiju valdības.
Varbūt pienāis laiks organizēt pašvaldības?

Atbildēt

Iznīcība

23.09.2020. 03:48

No cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas “profesore”, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts korporāciju, “Gudro stratēģija un taktika”.


“Tautas prāts jāapmiglo ar alkoholu un izvirtību. Iznīcināsim Dievturību un to aizstāsim ar daudzskaitlīgiem aprēķiniem un miesas vajuadzībām. Ir jāsaprot, ka bez Dieva cilvēks ir tikai dzīvnieks, kas pakļaujas stiprākam un ka novājināta tauta padodas iznīcībai.”

Atbildēt

lai būtu atkāpties

23.09.2020. 02:47

Tikai bail iedomāties ko tādā gadījumā būtu jāizdara ar ministriem kas latviešu valsti nogremdēja un izpārdeva interventiem.

Atbildēt

Protams

23.09.2020. 01:59

»

vispār

Skolas ir pašvaldības atbildība, bet skolotāju nodrošināšana ir konkrētās skolas direktora atbildība, ja nav spējīga, tad lai iet tīrīt atejas


Tad secinām , ka ministrija ar simtiem ierēdņu nav vajadzīga! Visu kārto pašvaldības un skolu direktori ar represīviem līdzekļiem piespiež strādāt skolotājus.

Atbildēt

vispār

22.09.2020. 23:30

»

Žulis

Atliek tikai pievienoties šajā rakstā teiktajam. Un visu cieņu šai skolas direktorei...


Skolas ir pašvaldības atbildība, bet skolotāju nodrošināšana ir konkrētās skolas direktora atbildība, ja nav spējīga, tad lai iet tīrīt atejas!

Atbildēt

22.09.2020. 22:47

»

Žulis

Atliek tikai pievienoties šajā rakstā teiktajam. Un visu cieņu šai skolas direktorei...


Tā ir liela kļūda uzskatīt, ka tas viss ir netīšām radušās nejēdzības. Ja vien kāds apkopotu 30 gadu laikā pieņemtos lēmumus, tad būtu redzama mērķtiecīga poltika.
Ja pieņemt, ka iegūstamie rezultāti arī ir mērķi, tad algu viņi pietiekami labi atstrādā

Atbildēt

Žulis

22.09.2020. 22:43

Atliek tikai pievienoties šajā rakstā teiktajam. Un visu cieņu šai skolas direktorei.
Un nevajag te komentāros iepīt to mafiozo "Saskaņas" partiju un censties attaisnot Šuplinsku. "Saskaņa" vēl pagaidām nav sastādījusi nevienu valdību. Runa ir par NO LATVISKAJĀM PARTIJĀM izveidoto valdību radītajām nejēdzībām izglītības sistēmā un par konkrēti ministres Šuplinskas doto solījumu nepildīšanu. Ja kāds uzņemas ministra pienākumus, tad viņam ir jānes arī atbildība par šo pienākumu izpildi. Ja kāds ir piekrītis ieņemt ministra amatu, tad viņam arī ir jābūt tam nepieciešamajām zināšanām un prasmēm atrast pareizos risinājumus. Ministra amats nav bārstīt tukšus solījumus, izdot muļķīgus rīkojumus, bet atbildību censties uzvelt padotajiem (pedagogiem un skolu direktoriem). Ja neproti strādāt, tad lasies projām no ministres amata, nevis par neko saņem ministres algu.

Atbildēt

22.09.2020. 22:40

»

Viedais Manels

Ja agrāk mēs jokojām, ka Latvija vai ik katrs bomzis pie miskastes var padiskutēt par augstām matērijām, tad tagad vairumam latvju politiķu līdz to laiku bomžu līmenim kā līdz Mēnesim


Tāpēc ka okupācijas gados izglītība bija obligāta visiem un visiem bija pieejams augsts izglītības līmenis.
Agrāk izglītība bija privilēģija un 99% tā nebija pieejama, ja pat cilvēki ļoti ļoti gribēja.
Zināšanas ir vara. Katrs strādā uz savām interesēm savas izpratnes līmenī un strādā uz svešām interesēm, kuri zin vairāk.
Mums mērķi ir visiem būt pēc iespējas gudrākiem, mūsu ienaidnieku mērķi ir, lai mēs būtu pēc iespējas dumjāki, vienalga kā, vislabāk, lai mēs domājam, ka būt dumjam ir forši, tā rezultāts ir noturīgāks

Atbildēt

Viedais Manels

22.09.2020. 22:35

Ja agrāk mēs jokojām, ka Latvija vai ik katrs bomzis pie miskastes var padiskutēt par augstām matērijām, tad tagad vairumam latvju politiķu līdz to laiku bomžu līmenim kā līdz Mēnesim.

Atbildēt

22.09.2020. 22:34

»

jāpāriet uz tālmācību

kurš bērns gribēs- mācīsies, kas negrib, lai negrib


Rekur tieši viens no variantiem kā kangari bauriem ausīs iečurās čuras kā laimes mantras.
Kādi tad ir mūsu mērķi? kādus rezultātus mēs iegūsim ar tādu pieeju

Atbildēt

22.09.2020. 22:32

»

viesis

Latvija jau sen ir "divu ātrumu" jeb "divu pasauļu valsts". Viena pasaule ar politiķiem un viņiem pietuvinātajiem, miljonāriem, kas savus miljonu ieguvuši īsā laika posmā ar apšaubāmām metodēm, un otrā pasaulē ir pārējie. Tajā- pirmajā pasaulē ir ļoti vājas zināšanas par to otro, un nav jau arī nekādas...


Ir tāda lieta kā pārvalde, kur tiek noteikti mērķi un veiktas darbības mērķu sasniegšanai, kā arī ir atgriezeniskā saite ar rezultātiem un mērķiem. Atkarība no mērķiem tiek piemeklēti atbilstoši kadri.
Kangaru mērķi ir skaidri, paildzināt kangaru režīma agoniju uz latviešu tautas nākotnes rēķina, utilizējot skolotājus un skolas.
Vara ir spēja pārvaldīt praksē.
Galvenā problēma ir tā, kad kangari ar saviem lēmumiem iznīcinājuši Latvijas potenciālu. Pietiek tikai pazemināt valsts kredīt reitingu, lai nospiest uz ceļiem pat gudrākos un spējīgakos valstvīrus, ja tādi nonāktu pie varas. Nemaz nerunājot par valsts apvērsuma variantu kā Baltkrievijā, Ukrainā, jeb te jau vajag gadus 10, lai sagatavotos to atvairīt, pilna valsts ar bauriem + kangari visās valsts pārvaldes struktūrās + totāla ienaidnieku kontrole pār visiem masu medijiem. Situācija ļoti bēdīga. Ka tik vienīgā iespēja latviešu tautai izdzīvot nākotnē būs "rāpot pie krieviem un lūgties pēc glābiņa" ar visām no tā izrietošām sekām

Atbildēt

ja 7 g bērns

22.09.2020. 22:30

neprot uzsildīt zupu...tajā vecumā man uzticēja lauku saimniecību uz visu dienu, bet govs toreiz bija ģimenes māte barotāja, dārgāks bija tikai bērns pats

Atbildēt

jāpāriet uz tālmācību

22.09.2020. 22:27

kurš bērns gribēs- mācīsies, kas negrib, lai negrib...

Atbildēt

viesis

22.09.2020. 22:17

»

Annai

Tu, Anna, pareizāk, Saskaņa 30 gadus tikai traucējāt attīstīt skolotāju kadru papildināšanu Rīgā, ar saviem, atvainojos, bērnus musinošiem lozugiem : ruki proč ot russkih šķol". Jau pirms 10, 20 GADIEM VAJADZĒJA CELT TRACI PAR KADRIEM, KĀRTOT ALGAS, PIEPRASĪT, IET IELĀS AR PROTESTIEM, NEVIS KAROT PRET...


Nu jau nu jau... Saskaņa pie varas ir tikai Rīgā un vēl dažās pašvaldībās, bet nekur citur situācija izglītības jomā nav labāka. Ušakovs nav paraugzēns, bet vainot viņu pie visām Latvijas nelaimēm ir mazliet par traku. Tā drīzāk ir uzmanības novēršana no īstajām problēmām.

Atbildēt

viesis

22.09.2020. 22:13

»

Mērķtiecīga kangaru politika desmitu gadu garumā...


izglītoti un domājoši cilvēki šai sistēmai nav izdevīgi, drīzāk pat kaitīgi. Ar to arī viss ir izteikts.

Atbildēt

Annai

22.09.2020. 22:12

»

viesis

Latvija jau sen ir "divu ātrumu" jeb "divu pasauļu valsts". Viena pasaule ar politiķiem un viņiem pietuvinātajiem, miljonāriem, kas savus miljonu ieguvuši īsā laika posmā ar apšaubāmām metodēm, un otrā pasaulē ir pārējie. Tajā- pirmajā pasaulē ir ļoti vājas zināšanas par to otro, un nav jau arī nekādas...


Tu, Anna, pareizāk, Saskaņa 30 gadus tikai traucējāt attīstīt skolotāju kadru papildināšanu Rīgā, ar saviem, atvainojos, bērnus musinošiem lozugiem : ruki proč ot russkih šķol". Jau pirms 10, 20 GADIEM VAJADZĒJA CELT TRACI PAR KADRIEM, KĀRTOT ALGAS, PIEPRASĪT, IET IELĀS AR PROTESTIEM, NEVIS KAROT PRET LATVIEŠU VBALODU, PRET KRIEVU BĒRNU IZGLĪTĪBU, KAS NODROŠINA VIŅIEM INTEGRĀCIJU LATVIJĀ, DARBA TIRGŪ VISĀS LĪNIJĀS. Vajkag domāt par bērniem, nevis uz bērnu reķina taisīt politiku. Un vēl rakstā piekabinājusi kauna traipu- Saskaņa. Korupcija ir Saskaņas galvenā nodarbe vai?

Atbildēt

viesis

22.09.2020. 22:03

Latvija jau sen ir "divu ātrumu" jeb "divu pasauļu valsts". Viena pasaule ar politiķiem un viņiem pietuvinātajiem, miljonāriem, kas savus miljonu ieguvuši īsā laika posmā ar apšaubāmām metodēm, un otrā pasaulē ir pārējie. Tajā- pirmajā pasaulē ir ļoti vājas zināšanas par to otro, un nav jau arī nekādas intereses šīs zināšanas pilnveidot. Tā, ka cienījamo direktori jāapbēdina- ne jau Šuplinska ir tā vienīgā vainīgā un ne jau viņas demisinonēšana šajā valstī kaut ko mainīs. Bet kā kaut ko mainīt uz labo pusi- godīgi sakot, nav ne mazākās idejas, tāpat kā nav arī cerību uz pārmaiņām :(

Atbildēt

22.09.2020. 21:42

»

Latvija - neizdevusies valsts

Vai kāds ir lietas kursā, kāpēc trūkst skolotāju? Es nojaušu, ka viens no iemesliem ir tas, ka šodien skolniekiem un viņu vecākiem ir tikai tiesības. Pienākumu nav vai gandrīz nav. Sekojoši, katrs šmurgulis no pēdējā sola var atļauties izrādīt necieņu, ignorēt vai pazemot. Viņam uz to ir tiesības. Un...


Mērķtiecīga kangaru politika desmitu gadu garumā.
Izglītība ir pataisīta par pakalpojumu, bet skolotājs par pakalpojuma sniedzēju.
Izglītība ir tautas nākotne. Tāpēc pirmsskolas skolotājiem un skolu skolotājiem kangari paredzēja atbilstošu atlīdzību. Kangari zin ko sēja un ko pļausim.
Vēl jau ir dzīvi tie kas var salīdzināt ar izglītību okupācijas gados. Itkā viss vēl nav zaudēts
Tikai nez kāpēc bauri turpina atbalstīt kangarus nu jau 30 gadus

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

22.09.2020. 21:42


“Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
/ apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Skola maksā naudu, kā zināms. Bet – tiem, kas nejēdz vai pat nevēlas mācīties, tas maksā nesalīdzināmi dārgāk, jo šiem skolas naudu nākas maksāt visu mūžu un arvien lielāku.”

Un, arī: “Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai “vētrainas rosības” imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc “esam tur, kur esam, un ārā netiekam”.” ;)

-----------

Mediju ziņa (2010. gads): Šīs valsts saeimas “tautas kalpi” esot “galīgajā lasījumā skatījuši grozījumus “Izglītības likumā” un veikuši virkni redakcionālo izmaiņu, kā arī noraidījuši virkni iesniegto priekšlikumu, tajā skaitā – arī kārtējo reizi NORAIDĪJUŠI priekšlikumu noteikt Latvijā vidējo izglītību kā obligātu”…
—–
Mediju ziņa (2009. gads): Savā runā šīs valsts “izglītības ministre” T. Koķe (ZZS) esot “īpašu uzmanību veltījusi pārmaiņām Latvijas izglītībā pēc neatkarības atgūšanas, fokusējoties uz izglītības reformu, kas saistīta ar neatkarīgas un kritiskas domāšanas veicināšanu un stiprināšanu”. “Izglītībā svarīgi stiprināt autonomiju un atvērtību daudzveidībai, kas balstīta uz cilvēcīgām vērtībām un veltīta pilsoniskās sabiedrības stiprināšanai, jāuzsver atbildība un uz pierādījumiem balstīta lēmumu pieņemšana, jāpaplašina un jāpilnveido izglītības finansēšanas mehānismi, šādā veidā būtiski paverot un paplašinot izglītības pieejamību un izglītībā iekļaujot ikvienu šīs valsts sabiedrības pārstāvi (u.t.t., un taml. “tukšpadsmit blablabla…”)”, esot klāstījusi Koķe…
—–
Mediju ziņa (2008. gads): “Tuvākajos gados, iespējams, varētu tikt plānots aizliegt pārcelt nesekmīgus skolēnus uz nākamo klasi”, esot atzinusi “izglītības un zinātnes ministre” T. Koķe (ZZS). Jau desmit gadus skolēni tiek pārcelti no klases uz klasi neatkarīgi no atzīmēm un nesekmības, bet, pēc Koķes paustā, “nav neiespējami, ka varētu tikt mainīta pieeja”…
—–

“’Rullē’ “valsts”! Uz kuru pusi?…”
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” – 25.05.2008., Nr.7. )

‘Biedru grupa’ nospriedusi:
“‘Rullē’ “valsts” uz grāvja pusi ~
Kaut kas izglītības sfērā,
‘Salaists dēlī, pilnā mērā’!?…”

“Ilgtspējīgi” šajā “valstī”,
Pieļāvuši ‘SILES balsti’,
To, ka zināšanas vājas,
“Principā – pie… (pakaļkājas)”.

Skolām tiekot ‘dzīti cauri’,
Visi – arī tie, kam pauri,
‘Cietāki’ par cirvja pietiem ~
Pildās “valsts” ar ‘tŗuliem mietiem’…
.
Drīzāk gailis izdēs olu,
Nekā – pabeigs (palīg)skolu,
Kaut uz tŗijniekiem, ar pūlēm,
SILES lops, kurš uzspļauj ‘šūlēm’:

“Tie, kas pārāk gudri skaitās,
Šito “valsti” tikai ‘maitās’ ~
Domās (pasarg’ Die’s!!!) ar galvu,
Nevis – ‘ŗīs un kasīs spalvu’!

Izglītība nav ‘no svara’,
Tur, kur SISTĒMAI ir vara:
Galvenais – ‘pie SILES rauties’,
Ne – ar reizrēķinu ‘kauties’!

Zināt Valodu? ‘Nav iekšā(s)’:
Referenti ‘suflēs’ priekšā,
To, kas ‘paužams’ sabiedrībai ~
Kāds te ‘rezons’ izglītībai?!…

Kāpēc ‘manīm’ mocīt prātu,
Ja – var NOPIRKT atestātu?!
“Shēmot” neiemāca skolā ~
‘HUĻI’… (bikses) deldēt solā?!…”

M.U.Ļ.Ķ.U Zemes “leiputrijā”,
Izglītībā – “tumšs kā rijā”:
Prāta “gaisma” apdzisusi ~
‘Rullē’ “valsts”! Uz kuru pusi?…

-----------

MUĻĶU, peŗmanenti nozombētu LUM.PEŅU, necilvēcīgi tŗulu analfabētu, bezcerīgi aprobežotu "lojālpat.REJotu", ģen.ētiski de.fektīvu "SILEI pietuvinātu lielāko kŗetīnu", klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" lop!ski tŗulu zombij.fanu, derdzīgi glumu "(p)(ie)līdēju", nicināmi gļēēvu "kluso mīīzēju" u.c. taml. necilu "bio.gaļas izstrādājumu" zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

22.09.2020. 21:37

Nekas. Kangaru režīms jūsu bērniem jau ir sagatavojis attālināto izglītību. Ieviešana ir tikai tehnikas jautājums. Bauriem to varēs viegli iečurāt ausīs

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

22.09.2020. 21:35

Vai kāds ir lietas kursā, kāpēc trūkst skolotāju? Es nojaušu, ka viens no iemesliem ir tas, ka šodien skolniekiem un viņu vecākiem ir tikai tiesības. Pienākumu nav vai gandrīz nav. Sekojoši, katrs šmurgulis no pēdējā sola var atļauties izrādīt necieņu, ignorēt vai pazemot. Viņam uz to ir tiesības. Un ne jau Šuplinskas vienas nopelns tas ir.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: