Menu
Pilnā versija
Foto

Tā dzīvot nevar. Ko tālāk?

Ex-seržants (literārs pseidonīms) · 16.01.2013. · Komentāri (70)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pesimiste

20.01.2013. 01:03

Redzot, kas noticis ar Latviju, kopš neatkarības atjaunošanas, man nav nekādu cerību. 1.Gadu desmitus mēs esam dzīvojuši totalitāra režīma apstākļos.Vairums darījuši visu, lai pielāgotos tam. Kad nu radās iespēja pašiem lemt, paļāvāmies uz tiem, kuri nonāca pie varas, paši nezinādami, ko ar to iesākt. 2.mēs noskatījāmies, kā veidojas 18,gs mežonīgais kapitālisms, neizprotot savu lomu demokrātiskā veidojumā. Mūsu infantīlismu izmantoja krimināli tendēti subjekti, veidojot partijas savam labumam. Mēs balsojām par šīm partijām. 3. Mēs bezatbildīgi izturējāmies pret savu valsti, ievēlot šos tikpat bezatbildīgos, kā mēs paši.Jo nezinājām, ko iesākt ar pēkšņi uzkritušo atbildības nastu.Mēs joprojām to turpinām, necenšoties gūt informāciju, bet tikai bļaujot, ka viss ir slikti.Mēs pat necenšamies ieraudzīt to, kas kaut nedaudz mainās uz labo.4. visskumjākais ir tas, ka mēs konsekventi atsakāmies izprast cēloņsakarības. Joprojām.Novērst tos cēloņus, kurus vēl būtu mūsu spēkos izdarīt, mēs ietiepīgi atsakāmies. Jo spējam reaģēt tikai uz sekām. Mums ļoti būtu jāizglītojas. Jo, kamēr valstī būs tādi, kuri atļaujas pateikt, ka politika viņus neinteresē, nekas nemainīsies. Man jau pārāk daudz gadu, lai to piedzīvotu. Ja es, bijusī rūpnīcas strādniece, to varu apjēgt, kāpēc to nevar tie, kuriem zem 80 ?

Atbildēt

Ex-seržants

18.01.2013. 16:26

»

Alvis Švarcbahs ekonomists

Seržant! "... Acīmredzot ir pienācis laiks sabiedrībai pašorganizēties, lai cīnītos par pilsonisku sabiedrību..." - beidz balamutēt, tā ir tukša runa, fantāzija jaunlatviešu garā...


Kas vainas politiskai sistemai un kapēc viņa būtu jamaina ? Vari piedavat kau ko labaku, jeb tikai blā, blā.
Un ar ēnu kabinetiem,vēlēšanām un jaunām partijām vari ieskrieties. Zatlers savaca komandu un tagad nevierns nezin ka no Olšteina atbrīvoties. Muļības. Nekadu jaunu partiju un sponsoru, ja negribi pats par izsmieklu palikt. Ta vietā pilnīgi neatkarīga un no valsts finansēta sabiedriska organizacija ar normālu staffu un skaidru galamērķi-pilsoniska sabiedrība. Kā šo merķi panakt- tur ir kartīgi jāpiedomā. Un nevajag domāt, ka visapkart ir vieni degradējusies idioti, kuri būti gadsimtiem jaizglito (vai tik neesi pats no tiem arzemju latviešiem). Ļauži raksta komentus , raksta uz PIETIEK par maucībām tatad domā un nav viss pie kājas. Tas ir solis uz mērķi. Bet referendumu varetu sarikot par to, lai valsts piķi idod šim pasākumam, jo labpratīgi visticamāk nedos.

Atbildēt

Nemuldi

18.01.2013. 15:49

Indiānis 16.01.2013. 20:19
Atbalstu tikai un vienīgi pašorganizēšanos cīņai ar demokrātiskām metodēm.
Ko praktiski darīt? Jācīnās, jākritizē, jāizsmej, jākaunina "šofera dēlus" un ministrus, kā arī ierēdņus bez atbilstošas izglītības un zināšanām. tu patiesi esi indiāņnis.

Kā un kur tu kritizēsi - rakstot savā dzīvoklī uz sienām? Uz sētas žogiem? Rakstīsi uz savas muguras un staigāsi?

Tev taču atņemts viss -nauda, manta, tiesības,tu esi sanaidots un sašķelts attiecībā pret jebkurām sabiedrības grupām.

Atbildēt

Alvis Švarcbahs ekonomists

18.01.2013. 15:39

Seržant! "... Acīmredzot ir pienācis laiks sabiedrībai pašorganizēties, lai cīnītos par pilsonisku sabiedrību..." - beidz balamutēt, tā ir tukša runa, fantāzija jaunlatviešu garā.

Izveid:
(1)"ēnu kabinetu" un pastrādā kādu gadu;
(2) Vāc naudu akcijas sarīkošanai;
(3) Gatavo referendumu jauna - veca, Brīvās Latvijas Vēlēšanu likuma nobalsošanu referendumā, likuma, kas ir "pilnīgi izstrādāts" un neviens nevarēs piekasīties, ka tā nav'
(4) Gatavojies jaunām vēlēšanām ar Ēnu kabinetu un nomaini politisko sistēmu - tas ir vienīgais reālais variants.

Ar tautas izglītošanos drīzāk pats nobeigsies, nesasniedzis brieduma (40gadu) vecumu. Lai tautu izglītotu, vajadzīgi gadsimti.

Atbildēt

@Viedoklis_lv

18.01.2013. 11:44

Cilvēkiem pašiem jākļūst par līderiem priekš sevis nevis jāgaida ka kāds cits līders atnāks un visu sakārtos. Lai būtu līderis sev - ir pašam jāsāk domāt, pašam jāsāk meklēt informācija, pašam jāsāk runāt un rīkoties.
Līdz ko jūs to sāksit darīt tā tūlīt pamanīsit ko tādu ar ko līdz šim nebijāt saskārušies.
PRETESTĪBA.
Jā ir organizēta pretestība, lai nepieļautu, ka apdraudat elites plānus. Ja publicēsit interneta ziņu portālos informāciju, kas izaicina pozīciju, tad tūlīt izjutīsit uzbrukumu no vairākliem kā to sauc interneta terminaloģijā - troļļiem.
Tie ir algoti darbinieki, kuru mērķis ir troļļoties pa ziņu portāliem un uzbrukt jebkuram, kas piegādā racionālu un pamatotu viedokli, kas varētu apšaubīt pozīciju. Šie troļļi protams nav izglītoti par katru tematu kur atrodas - viņu uzdevums mēģināt diskreditēt to autoru, kas apdraud pozīciju, jo piegādā lasītājiem informāciju, kas masu mēdijos nav sastopama vai ļoti slēpta.

Ja troļļiem neizdodas diskreditēt autoru un tie jūtas apdraudēti tāpat kā to saimnieki tad tie ķeras klāt pie cenzūras. Tā var būt dažāda: gan dzēst komentārus, gan bloķēt lietotāju no komentēšanas, gan bloķēt IP adresi no kuras komentē, gan atzīmēt IP adresi kuru komentari iet caur troļļu apstiprināšanu.
TVNET ir vērsis visus šos pasākumus pret mani kad saprata ka ar troļļiem nebūs līdzēts, lai mani apklusinātu. Jo labākais veids kā neitralizēt trolli - ir to ignorēt. Tad tie saprata ka cita varianta kā apklusināt nav.

Delfi tagad arī pilns ar šiem troļļiem kurus var atpazīt pēc rokraksta. Tagad jau gan arī ir PR aģentūras kurām maksā par šādu darbu kas paredz sociālos tīklos popularizēt produktu/piegādātāju - vai tas nav iespējams ar šīm pozīcijas idejām un plāniem? Ir iespējams.

Atbildēt

onkols

18.01.2013. 10:14

»

SDF

Ex seržants kautrīgi noklusē vēlamo risinājumu


Tu tai maskavai pat nakuj neesi vajadzīgs ar savu pliko pakaļu.....

Atbildēt

Autors

18.01.2013. 06:58

»

garāmejot

"nevar ļaut puņķainiem un bezkaunīgiem šmurguļiem šantažēt valdošo koalīciju, nevar ļaut nejēgām valsts pārvaldē un uzņēmumos saņemt brangu naudu par neko nedarīšanu...


Tiešām iebīda ? Nu sirsnīgs paldies Tev viedīgais, ka atvēri acis. Un kur būtu pretruna? Soļo vien talāk garāmgājēj.

Atbildēt

garāmejot

18.01.2013. 04:06

"nevar ļaut puņķainiem un bezkaunīgiem šmurguļiem šantažēt valdošo koalīciju, nevar ļaut nejēgām valsts pārvaldē un uzņēmumos saņemt brangu naudu par neko nedarīšanu"

Pretrunīgi spriedelējumi. Autoram nav ienācis prātā, ka nejēgas tieši valdošā koalīcija mūsdienās arī iebīda labākajās veco zagļu partiju tradīcijās? Acīmredzot, nav. Saldu miegu tālāk.

Atbildēt

Pamatiedzīvotājs

17.01.2013. 22:55

Kad Latvija būs atbrīvojusies no tāda melnās enerģijas nesēja kā Lembergs, no kura dveš trūdu smaka, tad beidzot tauta iztaisnosies kā kupris, kam noņemta smaga, sutīga nasta. Gaisma uzvarēs tumsu, rīts triumfēs pār nakti, tauta uzplauks, aizbraukušie atgriezīsies.

Atbildēt

Viesturs> autoram

17.01.2013. 21:30

es jau par to pašu ! Līderim aprobežoties ar kaut kādu papirīti, ko pats pat iespējams nav rakstījis ir vairāk kā nožēlojami par realizāciju pat nerunājot. Un arī pati ideja kaut var pieminēto tautas vēlētu prezidentu, bez konkrētām likumu iestrādēm un kaut teorētiskas vīzijas par to kā tas reāli darbosies ir tukša skaņa, jo tas taču ir tik vienkārši ka prezidenta institūcija tādā vai citā izpildījumā ir līdzeklis kaut kādu skiaidri definējamu problēmu atrisināšanai ne mērķis !

Atbildēt

fakts

17.01.2013. 19:52

Pirms gada Latvijas Nākotnes Institūta valdes priekšsēdētājs Normunds Grostiņš nosūtīja Saeimai "Aicinājumu valstij nokārtot parādu pret denacionalizētajiem barikāžu dalībniekiem" (teksts zemāk). Gada laikā NEVIENS Saeimas deputāts neko nav izdarījis, lai palīdzētu denacionalizētajiem barikāžu dalībniekiem. Tai pat laikā Saeima nekautrējas šodien atkal liekulīgi iekurināt pie savas ēkas Barikāžu piemiņas ugunskuru.

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Solvitai Āboltiņai

Vārdos godinot barikāžu dalībnieku pašaizliedzīgo ieguldījumu valsts neatkarības atjaunošanā, Latvijas valsts izliekas neredzam, ka tūkstošiem barikāžu dalībnieku kopā ar ģimenēm šī valsts ir izmalusi caur denacionalizācijas dzirnavām.

Denacionalizētie barikāžu dalībnieki no valsts, kuras labā viņi cīnījās, arī riskējot ar dzīvību un veselību, saņēma tiesas spriedumus par izlikšanu no dzīvokļa vai tika izlikti, atslēdzot apkuri, elektrību un ūdeni.

Turklāt nav noslēpums, ka daudzi namīpašumi tika denacionalizēti ar viltotiem dokumentiem korupcijas shēmu rezultātā un tūlīt pārdoti „labticīgiem” ieguvējiem.

Piedāvāju denacionalizētajiem barikāžu dalībniekiem nodrošināt viņiem atņemtām dzīvokļa privatizācijas tiesībām atbilstošu taisnīgu kompensāciju dzīvokļa tagadējās kadastrālās vērtības apmērā. (Mīnus saņemtie pārvākšanās pabalsti, ja tādi tikuši piešķirti).

Aicinu Saeimu nekavējoties pievērsties arī visu ap 200 000 denacionalizācijā cietušo cilvēku zaudējumu kompensācijas sistēmas izveidei. Tas ir gan taisnīguma, gan nopietns valsts politiskās stabilitātes jautājums

Aicinu Jūs sākt ar barikāžu dalībniekiem, kamēr viņi ir dzīvi, un nekavējoties rīkoties, lai kompensētu zaudējumus, ko denacionalizētajiem barikāžu dalībniekiem nodarījusi Latvijas Republika.

Ar cieņu,

Normunds Grostiņš

Latvijas Nākotnes Institūta valdes priekšsēdētājs

Atbildēt

Autors

17.01.2013. 19:13

»

Piekrītu nea

Jā, kaut kā uz to pusi velk


Ex-čekists. Nu Jūs man glaimojat. Bet kas esat Jūs?
Minēsu 3 reizes-
- Lemberga siksnas sūkātāji
- pseido patrioti no NA tipa Parādnieks, kas iet ekskursijā uz Brīvibas pieminekli kopā ar SC un tad, kad no šamējiem dabū kārtīgu pliķi, tad noslaukās un turpina stūķēt māga Lībiņas stori
- bet varbūt paši no tiem , kas pieraduši šikai dzīvei pateicoties brangiem kumosiem no pašvalību vai valsts pasūtījumu pīrāga, tipa Dienvidu tilts vai Gaismas pils?

Atbildēt

Autors

17.01.2013. 19:04

»

Viesturs> autoram

Kāds naivums...


Par Zatleru piekrītu-labs dakters, bet nekam nederīgs politiķis un sieviešus nemāk pie vietas nolikt. Bet vīzijai un koalīcijas līgumam ne vainas. Nu kaut vai šis-
"Mēs atbalstīsim tautas ievēlēta Valsts prezidenta institūciju, pieņemot nepieciešamos likumus un grozījumus Satversmē saskaņā ar Pielikumu nr.1."
Vai šis-
"Cīņā ar naudas ietekmi politikā neaprobežosimies tikai ar oligarhu ietekmes izskaušanu parlamentā vai valdībā. Tā papildus prasa sistēmiskas, strukturālas izmaiņas, kas novērstu prettiesisku interešu grupu ietekmi pie jebkura valdības politiskā sastāva." un šis-
"reformēt valsts īpašuma pārvaldes modeli, nodalot valsts uzņēmumu pārvaldību (kas jāveic atsevišķai aģentūrai ar profesionālu, nepolitisku, neatkarīgu padomi) no nozaru politikas izstrādes. Valsts uzņēmumi nedrīkst būt konkrēto nozaru ministru pārstāvēto partiju interešu īstenošanas instruments"
Varētu turpināt. Cita lieta kāds izpildījums . Par to arī cepiens.


Atbildēt

Viesturs> autoram

17.01.2013. 18:45

Kāds naivums !
Zatlers ir pašiecelts gadījuma līderis kuram nav ne vīzijas ne ideoloģijas un tieši viņs bija pirmais kas paša partijas zārkam vēl isti neizaugušus kokus cirta gan velkot sarkanās līnijas, gan tankus piesaucot ! Kā jau esmu izteicies viņs ir gadījuma prezidens un tāds pats gadījuma partijas formāls līderis !
No miroņa pirdienu drizāk izspiedīsi !

Atbildēt

aivars

17.01.2013. 17:51

»

izbrīns

Ja būtu, - ja būtu - īsts tautas līderis... Bet, kur tāds ir??????????? Jūs ticiet šādiem aicinājumiem???????????? Ar tādiem aicinājumiem mūs pirms vairāk kā 20 gadiem - uzsāka mūsu iedzīšanu nabadz';ibā... atņēma sertifikātus par kapeikām, paši privatizēja valsts uzņēmumus... mēs zaudējām darubu, ...


un ja nu tautai nebūs tāds brtiesmīgs līderis vēl 100 gadus...ko darīsim..izmirsim vai ne?...
kas grūti savākties 20 cilvēkiem un katru dienu piketēt pie MK?...grūti izveidot alternatīvu viedokļu platformu?....kas bez līdera un varoņa mēs neko nevaram?....lumpena pozīcija.

Atbildēt

aivars

17.01.2013. 17:40

ko darīt domā daudzi...ierosinu izveidot facebokā domubiedru grupu, kura var kaut ko sākt štukot.
es uzskatu, ka ir jāizveido no varas un propagandas brīva platforma kurā veidot "jauno dienaskārtību"..
kaut ko līdzīgu echo.msk.ru Savu interneta TV,kur runā un par lietām spriež cilvēki kas nav saistīti ar isteblišmentu.

Atbildēt

labaisEs

17.01.2013. 16:49

vai saima kadreiz beigs pienemt stulbus lemumus tie rikojas ta itka butu tur ielikti lai gutu tikai sev un draugiem kadu labumu,bet par tautu nemaz nedoma//??????????

Atbildēt

Eduardst

17.01.2013. 15:59

PAGAIDIET! BET KĀ AR ŠO!?
4.MAIJĀ, RĪGĀ, PRETIM OKUPĀCIJAS MUZEJAM,PL.12-OS VISI LATVIJĀ DZI'VOJOŠIE UN SAPROTOŠIE,KA TĀLĀK TĀ NEDRĪKSTAM ĻAUT AR MUMS IZRĪKOTIES-
-SANĀKSIM UZ -LATVIJAS GLĀBŠANĀS SAPULCI!
SAPULCES MĒRĶIS-NEVARDARBĪGA LATVIJAS VARAS MAIŅA.
Latvijas Glābšanas komisija.

Atbildēt

50s

17.01.2013. 15:45

Jo nabadzigaka tauta ,jo vieglak parvaldit!Atcerieties okupacijas laiku,kad lielakie ienaidnieki rezimam bija disidenti, spekulanti-tagad uznemeji.

Atbildēt

izbrīns

17.01.2013. 14:01

Ja būtu, - ja būtu - īsts tautas līderis... Bet, kur tāds ir??????????? Jūs ticiet šādiem aicinājumiem???????????? Ar tādiem aicinājumiem mūs pirms vairāk kā 20 gadiem - uzsāka mūsu iedzīšanu nabadz';ibā... atņēma sertifikātus par kapeikām, paši privatizēja valsts uzņēmumus... mēs zaudējām darubu, bija jābrauc prom... JO TAS VIŅIEM IR IZDEVĪGI, saņemt naudiņu no ārzemēm un atvilkt lielu žuksni nodokļos - par ko paši tad uzbarojas... Riebjas visa ši padarīšana! ES NETICU NEKAM!!! Mēs esam nolemti iznīcībai! Izdzīvos tā saucamā elite...kura naudu sagrābusies... Taču ir bumeranga efekts... uz to tad arī ceriet... kaut no aizsaules.

Atbildēt

nea

17.01.2013. 13:36

»

Autors

Manuprāt, rakstā diezgan parliecinoši ir pierādīts šī varianta bezjēdzīgums tīri no pragmatiskā viedokļa pat atmetot morālo


... rakstā pārliecinoši pierādīts, ka autors ir ex-"čekists," valdošās kliķes tribūns, kas piestrādā par kampēju 6. Pietiek idiotijas! Pietiek lietussargu un specdienestu inspirētu dziesmoto revolūciju! Davai, dejojošo revolūciju! Ar tūdalingg, dingdingg.. tādalingg.. pastalnieki danco! Uzstreičosim kādu danci sudraba slidās!

Atbildēt

rtty

17.01.2013. 13:15

Par pilsonisko sabiedrību. Nolēmu - pietiek, iesaistījos partijā (nav svarīgi, kurā). Un drīz vien sapratu 2 lietas:
1. Ja tu neesi čoms (klasesbiedrs, radinieks utt.) partijas spicei, vai riktīgs naudasmaiss/sponsors, tu nekur uz augšu netiec un neko nevari ietekmēt.
2. Ja es arī tiktu, es taču kļūtu par tādu pašu kretīnu, par kādiem ir kļuvuši kādreizējie idejiskie cīnītāji, visādi zaķi, roņi utt.
Bezceris...

Atbildēt

Autors

17.01.2013. 12:54

Atminas atsvaidzināšanai-
http://www.delfi.lv/news/comment/comment/zrp-vienotibas-un-vl-tblnnk-vienosanas-par-reformu-un-tiesiskuma-koalicijas-un-valdibas-izveidosanu-un-nacionalas-apvienibas-atrunas.d?id=41097075
----------------
Ir pagajis gads un 4 mēnesi. Ka dokuments tiek pildīts lai spriez katrs pats

Atbildēt

Autors

17.01.2013. 12:44

»

Viesturs> autoram

Problēma ir kontrolē. info jau var noliet, bet nav jau garantijas, ka tā netiek "filtrēta" un izmantota pēc vajadzības arī pret pašu nopludinātāju...


"tām vienmēr prieksgalā bijušas konkrētas paresonības, kas spējušas iedvesmot masas uz pārmaiņām un formulēt sistēmas principus un ideoloģiju, neatkarīgi no sistēmām un jomām !"
--------------
Tur nav ko formulēt. Viss ir formulēts šeit-
"ZRP, Vienotības un Nacionālās apvienības vienošanās par reformu un tiesiskuma koalīcijas valdības izveidošanu"
Jautajums pat to, kā piespiest pildīt. Infas noliešana un psiholoģiskais pressings caur medijiem ir tikai vien no veidiem. Ir jāspiez deputati, lai tie savukart spiež attiecīgās valsts struktūras ieverot minēto dokumentu un viņiem ir šādas iespējas. Un šeit ir vajdazīga efektīva sabiedriska organizācija, kur personībām protams ir liela loma, par ko arī bija rakstā pateikts.
PS. Brīžam liekas, ka komentetaji nelasa rakstus par ko komentē.

Atbildēt

Viesturs> autoram

17.01.2013. 12:28

»

Autors

Vispar jau šis modelis kaut kadā kāda mēra jau darbojas šeit nemklejot pat citas valstis. Ļauzi nolej infu medijiem par nebūšanām savukārt pēdejie izvērš psihologisko pressingu pret konkretām vainīgām personām un viss likuma robežās. Ta ir viena no metodem un nebūt ne vienīgā...


Problēma ir kontrolē. info jau var noliet, bet nav jau garantijas, ka tā netiek "filtrēta" un izmantota pēc vajadzības arī pret pašu nopludinātāju.
Kaut kā nevaru iedomāties pārmaiņas kas vēsturiski būtu realizētās no apakšas ar kādām stihiskām akcijām - tām vienmēr prieksgalā bijušas konkrētas paresonības, kas spējušas iedvesmot masas uz pārmaiņām un formulēt sistēmas principus un ideoloģiju, neatkarīgi no sistēmām un jomām !

Atbildēt

Liek padomāt

17.01.2013. 12:06

Sarunā par vadāmo haosu netikām minējuši vienu no galvenajām personām “soft power” tehnoloģiju jomā. Netika minēts Džins Šarps - Gene Sharp (1928). Internetā ir pieejama informācija, ka viņš 90.gadu sākumā konsultēja igauņu, lietuviešu un latviešu “brīvības cīnītājus”, respektīvi, vadāmā haosa vietējos organizatorus.

no prof.Artūra Priedīša bloga

Atbildēt

Autors

17.01.2013. 11:34

Tas, ko te daži komentetaji uzsver,ka latviesiem ir genos būt paklausīgiem kalpiem ir stiprs parspīlējums un tam ir izskaidrojums. Pirmkart, 50 padomijas gadi, kur no bērnudarza tika borēts ka partijas ģenerālā līnija nevar tikt apšaubīta. Otrkārt, 20 tā saucamie neatkarības gadi, kur iepriekšejā komunistu-komjauniešu nomenklatūra pārmetot kažoku un piesedzoties ar demokratijas saukli īstenoja to pašu psihologisko apstrādi ko padomijas laikos- spirinaties nav vērts. Tikai soreiz tas tiek darīts rafinetāk. Tas ir politmafijas merķis- panakt lai ļauzi noticetu, ka lietu kartību izmainīt nevar.

Atbildēt

Autors

17.01.2013. 11:16

»

daži mediji informācijas nolējējus nodod policijai, labi, ka policija nemaz nav tik stulba, kā viņi cer


Ja ir konkrēts piemers tad nosauc kaut vai tūlīt un uzskati to par savu ieguldīju pilsoniskas sabiedrības veidošanā. Bet ja nenosauksi, tad sorry , par tava komenta patiesiem iemesliem būs radies priekšstats.

Atbildēt

ex

17.01.2013. 11:14

Tas Ex-Seržants tāds interesants vīriņš,maz viņam ir prātīgu domu.

Atbildēt

17.01.2013. 11:13

daži mediji informācijas nolējējus nodod policijai, labi, ka policija nemaz nav tik stulba, kā viņi cer

Atbildēt

Autors

17.01.2013. 11:03

»

Viesturs> autoram

Ieteiktu nelolot ilūzijas par t.s. pilsoniskās sabiedrības modeli, jo diezvai kādā valstī tas reāli darbojas


Vispar jau šis modelis kaut kadā kāda mēra jau darbojas šeit nemklejot pat citas valstis. Ļauzi nolej infu medijiem par nebūšanām savukārt pēdejie izvērš psihologisko pressingu pret konkretām vainīgām personām un viss likuma robežās. Ta ir viena no metodem un nebūt ne vienīgā.

Atbildēt

Heino

17.01.2013. 10:52

»

Rimma

Jelkāda rīcība, pretēja SISTĒMAI, var tikt realizēta pie noteikuma, ja ir savākusies tā saucamā "kritiskā masa" vienādi domājoši cilvēki. Tad ir iespējams mainīt valdošo paradigmu. Pretējā gadījumā pa vienam visus protestētājus "noņems no trases"- katru viņam piemērotā veidā. Un viss.Klusi, mierīgi...


Ļoti precīzi. Ta arā notiek. Ja kāds arī nebaidās protestēt, pret sistēmu, piemeram, parējie čurā čībās. Vispirms paskatās, kas ar to trako tiks izdarīts, ja redz, ka samaļ, visi klusē vai nosoda. Nu kā ta var, nu kā tā var...

Atbildēt

Viesturs> autoram

17.01.2013. 10:50

Ieteiktu nelolot ilūzijas par t.s. pilsoniskās sabiedrības modeli, jo diezvai kādā valstī tas reāli darbojas !

Atbildēt

tieši tā

17.01.2013. 10:37

tiem, kas uztur šo valsti, vēlēšanas jāignorē, nu, lai bomži savēl savu bomžatņiku. Dombrovskis būs brīvs no tās melnās sotņas, viņam vieta Briselē droša un mēs arī varam visi aizbraukt. Meļi varēs stāvāt pie Brīvības pieminekļa un devalvēyt latu, kuru vairs neviens nepelnīs, pieminekli līdzi paņemt nevarēsim
varēs sūtīt pie mums gremdes ubagot..................

Atbildēt

kabuki

17.01.2013. 10:30

Pirmais variants ir dzīvotspējīgs, kontekstā ar ES reakciju. Tikai pirms tam visiem ir jāignorē vēlēšanas.

Atbildēt

Ivo

17.01.2013. 09:58

Smieklīgi un skumji...Nu nav latvieši tie kuri kaut ko uzsaks...Viņi gaida kamēr kungs pasviedis kaulu...Lai kads iet un dara- tikai ne es...Pie varas atkal un joprojam izbijuši komunisti un komjaunieši kuri apsvieda kažoku un tagad izliekas lielaki cietēji no padomju vāras!Grende,Kristovskis,Vaidere,Ēlērte,Šadurskis - var bezgala turpināt šo sarakstu...

Atbildēt

diez kas nav

17.01.2013. 09:40

Jā, Lembergs, Lembergs, nekas nemainās.

Atbildēt

Autors

17.01.2013. 01:11

»

SDF

Nevajag apstarot. Vajag liet samazgas. Ilgi, metodiski, pa visiem kanāliem un uz visiem, izņemot savus satrapus. 50 gados izveidotajam homo sovieticus atveras viņam vien zināmās čakras un viņš brēc - nost


Ja nevari sagremot "samazgas"" tad ko šeit ganies? Ņemies pa www.visulatvijai.lv vai nolej infu par Ušaka koruptīviem darījumiem, ja ir ko noliet. Varbūt nopelnīsi PIETIEK piesolītos 500 ls.

Atbildēt

Autors

17.01.2013. 01:01

»

līdz beigam nelasīju

gribu pirmo variantu


Manuprāt, rakstā diezgan parliecinoši ir pierādīts šī varianta bezjēdzīgums tīri no pragmatiskā viedokļa pat atmetot morālo

Atbildēt

vēl kāds citāts

17.01.2013. 00:00

2012.18.11.
Posted on novembris 18, 2012 by Artūrs>>

Ja vajadzētu atbildēt uz jautājumu, kas ir mūsu zemes lielākais iekšējais ienaidnieks, tad atbilde būtu sekojošā: valdošā kliķe. Pēc 1989.gada Austrumeiropā tāda atbilde ir aktuāla acīmredzot katrā valstī, kur varu sagrāba alkātīgi, savtīgi, aprobežoti, neinteliģenti cilvēki – cilvēki bez ideāliem un bez atbildības sajūtas ne tikai par savu darbību valsts labā, bet savu darbību vispār.

Atbildēt

Pirmā varianta turpinājums

16.01.2013. 23:57

»

līdz beigam nelasīju

gribu pirmo variantu


Varu valstĪ parņem patriotiski noskaņoti militāristi. Nakošajā dienā tiek arestēts Lembergs un jau pēc 3 stundu nopratināšanas atdzīstas visos sev inkriminētos noziegumos, bet offsoros noslepto naudu noraksta bernu namiem.
No Kostarikas specoperācijas rezultatā piespiedu kartā tiek atgadāts uz Latviju aizbēgušais Šķēle un stājas tribunāla priekšā.
Olšteins neiztur nervu spriedzi, sajūk prātā un nolec no vanšu tilta pilāra iepriekš aizdedzinoties.
Ko darīt, ja demokrātija nerullē.

Atbildēt

no go

16.01.2013. 23:47

»

citāts

2013.08.01...


vai ar amerikas "ierēdņiem" saskaņots nezinu, bet, ja sudraba, streičs un kas tur vēl piedalās, tad maskava tiešām ir devusi "dobro!"

Atbildēt

SDF

16.01.2013. 23:45

»

Maskavas roka > SDF

Runā, ka čekisti no kosmosa apstaro Latviju ar īpasu starojumu, kas veicina iedzīvotaju neticību savai valstij. Eksperiments ir izdevies, ņemot vera , ka neticīgo skaits satsada 67...


Nevajag apstarot. Vajag liet samazgas. Ilgi, metodiski, pa visiem kanāliem un uz visiem, izņemot savus satrapus. 50 gados izveidotajam homo sovieticus atveras viņam vien zināmās čakras un viņš brēc - nost!
Maskavas roka nav izdoma vai bubulis. Tā ir realitāte. Cerams, vairs ne ilgi.

Atbildēt

līdz beigam nelasīju

16.01.2013. 23:44

gribu pirmo variantu

Atbildēt

Augstākais soda mērs

16.01.2013. 23:29

»

SDF

SCreitingi turpina augt tikai viņu reklāmās. Parex? Kas būtu Parex bez 3A un SC


Šet pēdejie dati par reitingiem
http://www.ltv.lv/zinas/latvija/politika/aptauja-sc-reitings-pieaug-liidz-25-seko-vienotiiba.a18333/

Bet Latvijas faktus SC esot uzpircis

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: