Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vice

31.05.2022. 11:05

Politisko prostitūtu un pēdējās cerības klubiņš!!! Vēl varēja Puguli ar Ēlerti uzaicināt!!!

Atbildēt

Un

29.05.2022. 15:25

»

Vēlētājam izskatās

Pēc izmisuma. Visu tumšu


Nekad nebalsošu par daudzās partijas pabijušo Vjačeslavu, kurš nu jau jādeklarē par staiguli. Likās sakarīgs cilvēks, par kuru varētu balsot, bet iestāšanās mahinatoru partijā "Latvijas attīstība" parādīja šī cilvēka īsto seju.

Atbildēt

idiņam

29.05.2022. 14:48

»

idiņam

Kādas vēl "abas puses", ja Putins taisās karot līdz pēdējam nicināmam krievam, lai pēc tam visi kopā dotos uz Kabzdona konvertu? Ja krievam nekad nav bijusi vērtība, tad šai karā atklājies, ka ievainots krievs maksā mazāk, nekā nolaupītā veļas mašīna, kas pirmā jāevakuē


tevi uc šizofrēniskos psihopātus vajag ārstēt. piespiedu kārtā. ar augstsprieguma elektroterapiju.
ja nevar izārstēt, vajag utilizēt. kā toksiskus atkritumus. nekavējoties. ar trīskāršu dezinfekciju.

Atbildēt

idiņam

29.05.2022. 13:45

»

ss

Ukraiņus abas puses uzskata par izejmateriālu un kara gaļu


Kādas vēl "abas puses", ja Putins taisās karot līdz pēdējam nicināmam krievam, lai pēc tam visi kopā dotos uz Kabzdona konvertu? Ja krievam nekad nav bijusi vērtība, tad šai karā atklājies, ka ievainots krievs maksā mazāk, nekā nolaupītā veļas mašīna, kas pirmā jāevakuē.

Atbildēt

Dujk

29.05.2022. 13:04

Apkārtstaigulis. Maina partijas kā zeķes. Kur lielākas iespējas, tur iet

Atbildēt

autoram

29.05.2022. 12:54

LIEKULIS!

Atbildēt

Žulis

29.05.2022. 12:00

Par to, ka Dombrovskis šeit "aparistus" nodēvējis par augstiem profesionāļiem, kas veikuši valstiski nozīmīgas reformas un stiprinājuši sabiedrības vienotību varētu ierēkt, jo tie ir pārāk klaji un nekaunīgi meli. Taču šeit iezīmējas arī kāda nopietna tendence, kuru ir vērts ņemt vērā. Izskatās, ka valdošais režīms šajās vēlēšanās nolēmis zvejot vēlētāju balsis jājot "krieviskā" un "latviskā" elektorāta kopiskošanas ideju. Jāsaka, ka tas viņiem tiešām var izdoties. Jau labu laiku masu dezinformācijas līdzekļos ļaužiem tiek potēts, ka visas mūsu nelaimes ceļas no sašķeltības. Atliks tikai "pareizajām" partijām sākt sludināt ar jaukiem solījumiem bagātinātu vienotību un brālību, uzņemt savās rindās biedrus no pretējās puses un aitu baram vairs nebūs prātā ne piedzīvotais kovidterors, ne valsts naudas izplekarēšana garndiozos apmēros. Visi teciņus skries balsot par apsolīto "brālību un laimi".

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

29.05.2022. 08:52

Tas ir vienkārši cirks, kā amerikāņu līdzskrējēji - dzimtenes LV lielpatrioti - cenšas uz Krievijas varu novelt to, ko paši 32 gadu laikā ar Latviju izdarījuši! Vēroju. Smejos par šo muļķu un vientiešu ķeršanu, bet ausu makaroni nebeidzas un nebeidzas.

Atbildēt

viennozīmīgi

29.05.2022. 08:31

»

Latvija - neizdevusies valsts

Būs vēl Zeļenska iela, Mariupores varoņu iela, Novodvorskas iela. Viss būs. Esiet pacietīgi un gaidiet


Planēta atbrīvosies ne tikai no krievu nosaukumiem, bet arī no visiem simboliem un atribūtiem, jo tie globāli ir atzīti par toksiskiem tāpat kā krievu pasaule.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

29.05.2022. 07:57

»

Aprūpētāja

Bērnu dārza līmenis, tālāk prāta nepietiek-Talsos beidzot vairs nav 9. maija ielas; tā pārdēvēta par 4. maija ielu, ,, bet godājami cilvēki, deputāti, un galvenais īsti patrioti


Būs vēl Zeļenska iela, Mariupores varoņu iela, Novodvorskas iela. Viss būs. Esiet pacietīgi un gaidiet!

Atbildēt

Marija Golubeva?

29.05.2022. 04:38

Attīstībai/PAR, lezbiete Golubeva un “visskaistākie meli” .. kuri sakrīt ar globālistu, marksistu, plāniem- vienlīdzība (nabadzībā), brālība (internacionālismā), ekonomikā - pabalsti “nederīgo kastai”. Miers virs Zaļās zemes.. bezdarbībā un laimībā bez īpašuma un problēmām, bez ģimenes ar pornogrāfiju.. Dievs svētī Latviju.. mūs dārgo tēvzemi.. ar krieviem, ukraiņiem un “ķīniešu restorāniem”!

Attīstībai/PAR ir par “gādīgo Latvijas valsti” - valsts varu nododot Jaunajai pasaules valdībai, kuras 1. samits jau noticis šogad, slēpjoties zem Expo-22 izkārtnes.

Latvijas Ekonomikas ministrija izdevusi rokasgrāmatu uzņēmējiem ar padomiem, kā viegli likvidēt savu uzņēmumu, atsaucoties uz K. Švābes Davosas ekonomikas foruma ieteikumiem.

Sarkanās līnijas nevilks! Dombrovskis dibina politisko kustību “Republika 2030”

https://www.la.lv/dombrovskis-velas-rigu-redzet-ka-regionalu-biznesa-pakalpojumu-eksporta-centru


Kas ir tie internacionālistu bandubērni no “Republika 2030”? Mēs nezinām. Ar kādu atmazgātu naudu tiek uzturēts globālistu aģents Vj. Dombrovskis uz politiķu rezerves soliņa? Bet Vj. Dombrovskis jau stājas Attīstībai/PAR.

Kādai attīstībai? Attīstībai ar negatīvu labklājību?

Globālisti šodien Davosas ekonomikas forumā 2030. gadā jau ieplānojuši globālo elektronisko koncentrācijas nometni bez cilvēktiesībām “nederīgo kastai”. Vai tad Covid-19 pandēmija nav beigusies? Kāpēc LV neatjauno cilvēktiesības, no kurām atteicās 13.03.2020?

Attīstībai/PAR bandubērnu varza: Vj. Dombrovskis, Pavļuts, Golubeva, Pabriks, Ījābs, Voika, Pūce, Bondars, Jaunups, Viņķelis.

Atbildēt

Pabriks? Pabriks ir marionete

29.05.2022. 04:34

»

Jukums

Neko labu par šo AP partiju, teikt nevaru. Pārāk daudz negatīvu un sabiedrībai nepieņemamu lietu viņi pastrādājuši, bet tās pozitīvās kaut kā nav redzamas. Un arī tajā ietilpstošie politiķi nav izcēlušies ar pozitīvi vērtējamu rīcību. Es teiktu ka Pabriks tur ir vienīgais, kuru var atbalstīt. Pārējos...


Pabriks par marioneti globālistu rokās kļuva, kad piedalījās kopā ar Āboltiņu, Štokenbergu, Ēlerti, Zatleru 2009. gada 13. janvāra masu nekārtību organizēšanā Doma laukumā, lai salauztu “lietussargu revolūcijas” latviešu tautas pretošanās garu cionisma politikai Latvijā.

Vējonis probācijas dienesta vadītājam izsniedza atzinībaz raktu par to, ka pret A.A.Bērziņu safabricēja ieslidzījumu pretēji tiesas spriedumam. A.A. Bērziņu spīdzināja cietumā ar diviem Latvijas tiesas izdotiem pretrunīgiem spriedumiem.

Vējonis nule apmeklēja koncertu Liepājā apsardzes pavadībā, bet kājas neviens viņam nepārlauza.

Atbildēt

padoms Vjačeslavam

28.05.2022. 23:35

Ja tu tiešām esi latvietis (Latvijas pilsonis), tad maini savu krievisko vārdu. Un iemācies runāt bez krieviska akcenta.

Atbildēt

Aprūpētāja

28.05.2022. 22:08

Bērnu dārza līmenis, tālāk prāta nepietiek-Talsos beidzot vairs nav 9. maija ielas; tā pārdēvēta par 4. maija ielu, ,, bet godājami cilvēki, deputāti, un galvenais īsti patrioti

Atbildēt

Dream team

28.05.2022. 17:58

Komandas speeleetaajs... Varbuut vareetu kaut kaa izskaidrot sho apziimeejumu? Tas ir tad, kad pederasti un zaglji apvienojas, lai lieku reizi paspaardiitu mazturiigos? Un pieshkjirtu sev preemijas par to?

Atbildēt

Smerdelis visos laikos...

28.05.2022. 17:41

»

jautājums

vai šis cilvēks pats atceras,kura partija pēc skaita šī viņam būs?piektā vai sestā


Autors ir sapratis, ka viņa, kā politiķa veiksmes stāsts ir, sākt vissenāko profesiju! Kopā ar A/P, rodas lielas iespējas nokļūt politikas miskastē. Lai veicas!!!

Atbildēt

Gutt, Valdemar

28.05.2022. 17:18

Spert - tas ir labi. Tikai skaties, ka pashu neaizspaarda ar speerieniem pa pakalju liidz Bolderaajai. Un juurinjaa....:-)

Atbildēt

nesaskaņa

28.05.2022. 17:06

Slava Dombrovskim! Uz paneli, uz paneli - svaiga miesa allaž cieņā!

Atbildēt

Turpini dzert ārsta izrakstītos medikamentus

28.05.2022. 13:27

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Vj. Dombrovskis, īstajā vardā Goluščenko, ir veco čekistu- cionistu vadīts provokators, lai grautu Latviju kā nacionālu valsti un degradētu latviešu etnosu


jo var just, ka domāt esi sācis politiski pareizi! Seko maniem komentāriem, kur atmaskoju cionistu Rīgas pilī.

Atbildēt

Varbūt tiešām, mentāli slimais tā saucamās NA fans,

28.05.2022. 13:25

»

nedirs nu padla!

Kā zināms, čekas sūdu maiss, Maizītis, atņēma pielaides valsts noslēpumiem NA biedriem: Baibai Brokai un Romānam Naudiņam, bet nevienam JV un A/Par čekistam, zaglim un pederastam


dodies pats uz Tvaika ielas psiheni? Tur tevi deokupēs un denacionalizēs.. jo Švābes sociālajam reitingam jau esi no “nederīgo kastas” ar Broku un kretīnu Raivi!

Atbildēt

nedirs nu padla!

28.05.2022. 13:20

»

Urbanovičs sen žīdiem pārdevies un ir VDD Saskaņas kurators

NA VDD kurators Raivis Dzintars.. utt. pa visām partijām.. kam pielaide valsts huntas valsts noslēpumiem


Kā zināms, čekas sūdu maiss, Maizītis, atņēma pielaides valsts noslēpumiem NA biedriem: Baibai Brokai un Romānam Naudiņam, bet nevienam JV un A/Par čekistam, zaglim un pederastam.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

28.05.2022. 13:09

Vj. Dombrovskis, īstajā vardā Goluščenko, ir veco čekistu- cionistu vadīts provokators, lai grautu Latviju kā nacionālu valsti un degradētu latviešu etnosu !

Atbildēt

negantais čangals

28.05.2022. 12:55

»

nu takš

pauļuts, golubaja un vjačeslavs...tad jau urbanovičs vismaz kaut kas ir, ar mīnuszīmi, bet vismaz cipars...nepārdodas vismaz deviētiem un palik cerība, ja sapratīs kaut kad...ir grūti izaugt čangalijā par cilvēku...bet šamie tualetes papīri kuri tēlo liberālus nezinot, kas tas ir...komunisti vien jau...


Kamēr nesabrauca aizdīķu bāleliņi un nepaziņoja, ka Latgale ir depresīvs rajons, ka latgalieši totāli žūpas un seperātisti, slinki , degradēti un dižvalsts necienīgi,ka mums ir grūti izaugt par cilvēkiem, mēs te Latgalē to nezinājām un arī tagad visādu bāleliņu vaukšķešanai uzmanību nepievēršam!Mēs tiksim galā ar saviem seperātistiem un kremlinistiem ļoti ātri un vēl jums tur šaurajā galā palīdzēsim. Saprotu, ka centrā patīkamāk ir dzirdēt krievu, nevis latgaļu valodu, bet nu, atvainojiet, ar to jums bāleliņi nāksies samierināties, ka latgaļi bija, ir un būs!

Atbildēt

Attīstībai PAR ir vislabākie nodomi

28.05.2022. 12:45

»

Jukums

Neko labu par šo AP partiju, teikt nevaru. Pārāk daudz negatīvu un sabiedrībai nepieņemamu lietu viņi pastrādājuši, bet tās pozitīvās kaut kā nav redzamas. Un arī tajā ietilpstošie politiķi nav izcēlušies ar pozitīvi vērtējamu rīcību. Es teiktu ka Pabriks tur ir vienīgais, kuru var atbalstīt. Pārējos...


un visskaistākie meli .. kuri sakrīt ar globālistu marksistu plāniem- vienlīdzība (nabadzībā), brālība (internacionālismā), ekonomikā - pabalsti “nederīgo kastai”. Miers virs Zaļās zemes.. bezdarbībā un laimībā bez īpašuma un problēmām.. Dievs svētī Latviju.. mūs dārgo tēvzemi.. ar krieviem, ukraiņiem un “ķīniešu restorāniem”!

Atbildēt

tad, kad krievi golubioje dos par purnu saviem šarikoviem

28.05.2022. 12:13

un mēs savējiem, tad arī vienosimies...kāda ir valsts valoda ??? un nevajag tupi tiepties.Ukrainas krievi ir paziņojuši,ka turpmāk runāt krieviski kaunās !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tas ir, ja par Ukrainu. Tagad nu demegoģēs izmantojot Ukrainu. KAUNA PA NULLĒM-raksturīgi deviācijām. PASAULE TAČU SAPRATUSI, KA PUĶINS DEVIĒTA VĀRTU RŪME...KRŪMOS MAŠKA SALASĪJUSI...NESAPROT CILVĒCĪBU UN NESAPRATĪS>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> kurš vēl nesaprot cilvēcību karjeras dēļ...KAUT GAN, JA NAV SMEAZEŅU, RUNĀŠANA NEPALĪDZ, KĀ PUĶINA GADĪJUMĀ.........................

Atbildēt

kad

28.05.2022. 12:08

»

jautājums

vai šis cilvēks pats atceras,kura partija pēc skaita šī viņam būs?piektā vai sestā


iespējas palikt aiz strīpas,jebkura partija laba.Atkāpties 'Neatkarīgajos'vienmēr paliek kā rezerves variants.

Atbildēt

nu takš

28.05.2022. 12:06

»

Latvija - neizdevusies valsts

Vajag visu vērot un vērtēt kustībā! Vj. Dombrovskis ir metis izaicinājumu Pabrikam par līdera godu nomainīto partiju un pārliecību skaita ziņā. Ir visas iespējas izrauties līderos


pauļuts, golubaja un vjačeslavs...tad jau urbanovičs vismaz kaut kas ir, ar mīnuszīmi, bet vismaz cipars...nepārdodas vismaz deviētiem un palik cerība, ja sapratīs kaut kad...ir grūti izaugt čangalijā par cilvēku...bet šamie tualetes papīri kuri tēlo liberālus nezinot, kas tas ir...komunisti vien jau ir...paši saprot vai nē...smadzeņu pa nullēm

Atbildēt

Jukums

28.05.2022. 12:01

Neko labu par šo AP partiju, teikt nevaru. Pārāk daudz negatīvu un sabiedrībai nepieņemamu lietu viņi pastrādājuši, bet tās pozitīvās kaut kā nav redzamas. Un arī tajā ietilpstošie politiķi nav izcēlušies ar pozitīvi vērtējamu rīcību. Es teiktu ka Pabriks tur ir vienīgais, kuru var atbalstīt. Pārējos nevajadzētu laist Saeimai pat tuvumā.

Atbildēt

Хм

28.05.2022. 11:21

»

Ja tvoja sobačij jazik ņepoņimajem

U meņa dokumenti porjadke


Ну хоть с документами в порядке, хотя лучше бы с головой.

Atbildēt

Хм

28.05.2022. 11:20

»

Tu re kā !!!

Ohoo vēl vakar latviešus par nacistiem un gansiem apsaukājāt bet šodien jau, davai žitj družna un varbūt pat apvienoties. Ej ka tu līdzi krievu kuģim ar visu orku ordu


Можете ссылку дать, где я латышей нацистами называл? Или обобщаете? " А, ну так вы тогда тоже все хотели русских выслать или в лагеря

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

28.05.2022. 10:48

»

hā hā hā

super zīmogs A/P. Mēs zinaājm , kas tā ir par bandu, bet tagad apzīmogoti. Liberālisms nav nekaunība


Vajag visu vērot un vērtēt kustībā! Vj. Dombrovskis ir metis izaicinājumu Pabrikam par līdera godu nomainīto partiju un pārliecību skaita ziņā. Ir visas iespējas izrauties līderos.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: