Menu
Pilnā versija
Foto

Tāda mums sabiedrība!

Verners Gabranovs · 27.10.2021. · Komentāri (64)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tāpēc, ka no 1945.g.

30.10.2021. 20:10

organizēti !!! ir ataudzēti muļķi!!! un vēl diplomēti!!! KRIEVIJA MĒS ESAM

Atbildēt

vispār jau

29.10.2021. 17:59

»

slimajam autoram

Sobriid atrodos araabu valstii ar 100 milj iedziivotaaju. 5% vakscineeto, slimniicas tukshas, maskas velk tikai valsts bankas ofisos, pa ielaam kliist suni un kamieli, cilveeki tusee ,eed netiiraqam rokaam un brauc 4 uz viena motocikla. Ja kaads veel ir tik truls, ka domaa , ka cov19 ir kaads sakars...


Tajā arābu valstī ar 100 milj iedzīvotāju, vakcinēto ir trīsreiz vairāk un saslimušos un mirušos neviens īpaši neuzskaita. Ja Latvijā slimnīcās uzņemtu tikai pēc priekšapmaksas, tad arī tās būtu tukšas.

Atbildēt

29.10.2021. 15:30

https://youtu.be/vrJmsl1lCLo

Atbildēt

slimajam autoram

28.10.2021. 21:05

Sobriid atrodos araabu valstii ar 100 milj iedziivotaaju. 5% vakscineeto, slimniicas tukshas, maskas velk tikai valsts bankas ofisos, pa ielaam kliist suni un kamieli, cilveeki tusee ,eed netiiraqam rokaam un brauc 4 uz viena motocikla. Ja kaads veel ir tik truls, ka domaa , ka cov19 ir kaads sakars ar mediciinu, tad lai iet uz tirgu un nopeerk sev jaunas smadzenes. tas ir tikai par totalitaarismu,sociaalo teroru, kontroli un varu. Ar ko ari juus apsveicu, Dzho baidena 53. shtata iedziiotaaji un Dempartijas satrapi.

Atbildēt

IZRĀDĀS

28.10.2021. 17:33

puķins tomēr kaut ko ir finansējis ar nodomu piespiest atzīt sputņiku...kurš tur to sputņiku reklamēja...kalvītis...

Atbildēt

Žulis

28.10.2021. 15:01

Nesaprotu, kas tas ir - aklums, stulbums, vai abi kopā, ka jūs, cilvēki neapjēdzat, ka jūs māna. Gan nevakcinētos, gan vēl jo vairāk vakcinētos.Jūs par pilnu ņemat tos statistikas datus, ka "vakcinētie ar kovid slimo retāk, vieglāk, un Latvijā no kovid vispār neviens vakcinētais nav nomiris". Un atkal "velns slēpjas detaļās". Velns slēpjas tajā formulējumā "AR KOVID saslimušie un nomirušie". Un lai to "velnu" izvilktu dienas gaismā ir jāpaskatās kā pieaugusi KOPĒJĀ mirstība. It sevišķi tajās valstīs, kur ir liela vakcinācijas aptvere. Bet kopējā mirstība tur ir pieaugusi katastrofāli. Un ne jau plankumi uz Saules to mirstības pieaugumu ir radījuši. Var jau izdomāt desmitiem citu iemaslu, kādēļ pēkšņi cilvēkus pastiprināti sākušas plaut sirds un asinsvadu problēmas un to kovidpoti attaisnot. Taču "īlenu maisā nenoslēpsi". Vismaz uz ilgu laiku nē.

Atbildēt

Un

28.10.2021. 14:21

»

Marta Runcis

Jau 2022. gada pavasarī visi ziņotāji sēdēs kā truši būros


Planētas dzesinātājs ar himtreiļiem un nop. bag. Ūbervakceris Grantišs arī ,koē? :D

Atbildēt

Valdībai patiesībā būtu nospļauties par tavu un citu antivakceru veselību, ja vien jūs draņķi nepārpildītu slimnīcas ar saviem slimajiem organismiem.

28.10.2021. 12:19

Katrs dzērājs, pīpmanis un citādi neveselīga dzīvesveida piekritējs piekrīt. Valsts, atļaujot plašu alkohola tirdzniecību internetā, savukārt piekrīt, ka vissvarīgākais ir akcīzes nodoklis un nauda kā tāda. Jo zog jau naudu.

Atbildēt

Bet....

28.10.2021. 09:18

Bet varbūt tādā gadījumā vajadzētu ar likumu un piespiedu kārtā piespiest arī atmest smēķēšanu un alkohola lietošanu, jo šie cilvēki manuprāt vēl lielākā mērā noslogo slimnīcas. Bet izglītotie valsts vadītāji šobrīd maniakālā tieksmē'lobē alkohola un cigarešu tirdzniecību kā pašas, pašas nepieciešamākās preces ar tūlītēju un bezmaksas piegādi mājās..... Raksta autoram nav jautājumu par šo tēmu?

Atbildēt

Beidz murgot!

28.10.2021. 08:46

»

kaķa smiekli

Laikam nekad mūžā ar gripu neesi slimojis ? Temperatuŗa esot briesmīga, 37-38


Gripa ir pavisam cita lieta. Kas šo zarazu nav saņēmis, tie murgo

Šī zaraza ir bioloģiskais ierocis.

Atbildēt

kaķa smiekli

28.10.2021. 07:59

»

Es

Autors var atslābt...


Termiņš ir 2023. gada marts, kad ir jāiesniedz gala ziņojums. Tad arī visi eksperimenta truši uzzinās savu riska pakāpi.

Atbildēt

kaķa smiekli

28.10.2021. 07:55

»

Es neizvēlējos slimību

Ta izvēlējās mani. Jau 7 diennakti guļu , t. svvārstās no 37-38.3 pilnīgi neparedzami...


Laikam nekad mūžā ar gripu neesi slimojis ? Temperatuŗa esot briesmīga, 37-38 :)
Ja jau vēl vari kko uzdriķēt, tad nemirsi, nomierinies un beidz vainot mazbērnu. Labāk sāc domāt, kā attālināt vecuma marasmu, kurš, izskatās, Tev jau klauvē pie durvīm.

Atbildēt

viedais

28.10.2021. 07:10

Tas ir normāli. Informācijas laikmets ievieš savas korekcijas visos procesos. Agrāk bija agrāk. Tad bija relatīvs monopols uz "patiesību" medijos. Tagad katrs pats sev medijs. Bet oficiālo mediju auditorijas ir niecīgas.

Atbildēt

lauķis

28.10.2021. 06:43

»

Asiirietis

Man tā jaunā pasaules kārtība sāk patikt. Tie kas bijuši augšā nonākšot apakšā, bet kas bija apakšā, staigās virs viņiem


Jā.Tikai līdz tam būs daudz ciešanu.Bet laikam jau bez tā nevar,patērtāju sabiedrība savas pozīcijas tāpat vien neatdos,tikai caur iznīcību.

Atbildēt

Asiirietis

28.10.2021. 06:14

»

lauķis

Tev jau tie prettārpu līdzekļi nepalīdzēs,kovidreliģijas tārpi jau sabojājuši tavas smadzenes...


Man tā jaunā pasaules kārtība sāk patikt. Tie kas bijuši augšā nonākšot apakšā, bet kas bija apakšā, staigās virs viņiem.

Atbildēt

lauķis

28.10.2021. 05:21

»

nu protams

Vakcīnas ir eksperimentālas, bet kāpēc sliktā valdība mums nedod pārbaudītas cūku prettārpu zāles, jo mēs antivakceri taču ne ar ko neatšķiramies no cūkām


Tev jau tie prettārpu līdzekļi nepalīdzēs,kovidreliģijas tārpi jau sabojājuši tavas smadzenes.
Vislabākie prettārpu līdzekļi ir ekoloģiski audzētu ķirbju sēklas gan cilvēkiem gan dzīvniekiem.Diemžēl homeopātija tev tumšs mežs.Toties fanātiska ticība reliģijas nozarei "zinātne"

Atbildēt

neesi Cimdars †

28.10.2021. 04:38

»

Haralds Kalns

Iemesli atturībai: 1.Es nepretojos aizsardzībai,bet viņa(imūnsistēma)pati tiek galā.2.Es nevienu kolēģi,paziņu un sabiedrību kopumā neapgrūtinu.Tā teikt:Vīram vīra dūša-lai sieva saka ko grib es no pagultes ārā nelienu!3.Valdības aizdomīgi,neadekvāti pastiprinātās rūpes(kā par nokaušanai paredzētu cūku...


Viņš arī nevienu neapgrūtināja, līdz .. apgrūtināja.
Valdībai patiesībā būtu nospļauties par tavu un citu antivakceru veselību, ja vien jūs draņķi nepārpildītu slimnīcas ar saviem slimajiem organismiem.

Atbildēt

nu protams

28.10.2021. 04:28

»

Žulis

Ja raksta autors uzdod tādus jautājumus, kur pašos jautājumos ir kļūda, tad pareizu atbildi uz tiem nav iespējams atrast. Un tādēļ arī raksta autors nekādas sakarīgas atbildes uz saviem jautājumiem atrast nevar...


Vakcīnas ir eksperimentālas, bet kāpēc sliktā valdība mums nedod pārbaudītas cūku prettārpu zāles, jo mēs antivakceri taču ne ar ko neatšķiramies no cūkām.

Atbildēt

Es ļoti ceru,

28.10.2021. 00:16

»

Es neizvēlējos slimību

Ta izvēlējās mani. Jau 7 diennakti guļu , t. svvārstās no 37-38.3 pilnīgi neparedzami...


ka adzīve piespēlēs šo situāciju. Tie mērgļi vair nead nesmaidīs.

Atbildēt

Haralds Kalns

28.10.2021. 00:03

Lokdaunam nav saistība saslimšanas novēršanu!!! Ir nerakstīts likums,ka nepotē epidēmijas laikā,jo vakcinēšana ir profilaktisks pasākums.Ja pacients ir saķēris vīrusu un paša dabīgā imūnsistēma ir gatava cīņai,šai brīdī saņemot poti,tajā tiek radīts apjukums-jākaro divās frontēs un spēki var izrādīties par vājiem! Tāpēc jau pirmā un tālāk sekojošās otrā un trešā imūnsistēmu PIEBEIDZ GALĪGI!!! Lūk arī iemesls bezcerīgai saslimstības augšuplīknei! Nejēgu teroristu banda,dzenoties pēc naudas,prasti sev un TAUTAI iešāva kājā.

Atbildēt

Haralds Kalns

27.10.2021. 23:44

Iemesli atturībai: 1.Es nepretojos aizsardzībai,bet viņa(imūnsistēma)pati tiek galā.2.Es nevienu kolēģi,paziņu un sabiedrību kopumā neapgrūtinu.Tā teikt:Vīram vīra dūša-lai sieva saka ko grib es no pagultes ārā nelienu!3.Valdības aizdomīgi,neadekvāti pastiprinātās rūpes(kā par nokaušanai paredzētu cūku)par manu veselību,ko līdz šim netiku novērojis!4.Ārstniecības likumā man paredzētās tiesības izvēlēties,kā arī piekrist vai noraidīt man piedāvātās medicīniskās manipulācijas!

Atbildēt

Es neizvēlējos slimību

27.10.2021. 23:38

Ta izvēlējās mani. Jau 7 diennakti guļu , t. svvārstās no 37-38.3 pilnīgi neparedzami.

Cik zinu, tas var vilkties 9-10 diena.

Mani aplaida mazbērns, atnesot no bērnudārza, valsts iestādes. Valsts nekotrolē izplatību bērnudārzā- inficēti bija 3 bērni.

Esmu gatavs nosists Kariņu un Pavļutu.

Atbildēt

Tāds mums "autora" izstrādājums! Vērosim!

27.10.2021. 23:22

Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek diskvalificēts un izspiests no apziņas. Mēs jau sākam pierast dzīvot starp kroplo un neglīto. Mūsdienās jebkas tiek atzīts par vērtīgu, ikviena muļķība pasludināta par viedokli, kurā jāieklausās. Tas ceļ gan muļķības statusu, gan pašu muļķu pašapziņu. Tā rodas plebeju domas un gaumes diktāts, tā veidojas agresīvs plebeju pūlis, kas iznīcina kultūru. Ir trāpīgs formulējums, kas ir plebejs, – cilvēks, kurš nevienu neatzīst labāku par sevi. Tātad plebejs ir nevis sociālais statuss, bet dvēseles stāvoklis. Šodien tādu cilvēku ir arvien vairāk. Viņiem ir maz spēju un zināšanu, toties milzīgas ambīcijas, pretenzijas pret citiem un apkārtējo pasauli. Tā ir tumsonība. Kad šādu tumsoņu ir pietiekami daudz, viņi kļūst par civilizācijas kapračiem. Un šodien tas ir reāls drauds mūsu civilizācijai.

Atbildēt

Žulis

27.10.2021. 23:01

Ja raksta autors uzdod tādus jautājumus, kur pašos jautājumos ir kļūda, tad pareizu atbildi uz tiem nav iespējams atrast. Un tādēļ arī raksta autors nekādas sakarīgas atbildes uz saviem jautājumiem atrast nevar.
Pareizie jautājumi varētu būt šādi: “Kas ir tie iemesli, kāpēc daļa sabiedrības kategoriski pretojās” sava organisma sazāļošanai ar eksperimentālu šķidrumu par kura iedarbības sekām neviens neuzņemas atbildību? “Kāpēc ir cilvēki, kuri …. Izvēlas iet caur slimību, neraugoties uz to, ka ”valdība dažādos veidos bremzē šīs vīrusa saslimšanas medikamentozo ārstēšanu?
Ja tiktu uzdoti šādi jautājumi, visa tā tālākā gudrā pļurkstēšana par “dažām šķiet uzmanības vērtām lietām” atkristu pati no sevis.

Atbildēt

ha ha ha

27.10.2021. 22:44

»

cilveks444

Nav jābūt speciālistam saistībā ar vīrusiem, jo fakts ir tāds, ka ilgus jo ilgus gadus, šie paši nelieši, kas ir pie varas, ir darījuši visu iespējamo, lai iznīcinātu Latvijas veselības aprūpi! Šiem ir bijis trekni nospļauties par cilvēkiem, kas smagi slimo, kam ir hroniskas kaites, par vēža slimniekiem...


Vai Latvijas iznīcinātāju vidū bija kāds nekomunists vai ar čeku nesaistītais? Varbūt, bet ļoti šaubos. Neizrādīt tagad gādību par cilvēkiem nozīmētu atklāt kārtis, bet tas nav kremļa projektā, vismaz ne patreiz.

Atbildēt

ASV sūkātājs kremļa lamatājs latvietis izdzīvotājs

27.10.2021. 22:29

Ir cilvēki, kuri krustojumā apstājas un ievērojot sabiedrībā pieņemtos noteikumus, šķērso brauktuvi. Bet ir sabiedrības padibenes, kuriem šķiet, ka viņi ir gudrāki par visiem, aizlēkšo starp kaucošajiem automobiļiem. Izdodas līdz brīdim, kamēr neizdodas, ko arī visiem novēlu pēc iespējas ātrāk.

Atbildēt

Es

27.10.2021. 21:18

»

beidzot kāds

Beidzot kāds uzraksta skaidri un kodolīgi. Bet plakanzemju teorijas tirliņi tik maļ un maļ... Tas, ka diemžēl seko 3.pote, un arī varbūt vēl ceturtā (vai piektā..) būs vajadzīga... Tās ir visai drūmās krāsās prognozes, bet - citas izejas tak pagaidām nav. Tomēr vaimanātājiem (piespiežot, lūk, vakcinēties...


Zinātniekus veiksmīgi dīda neētisks, krimināls farmācijas bizness. Ekspluatē. Tas ir jau pierādījies daudzas reizes. Tā nav labdarība nevienu mirkli.

Pilnīgi vienalga, ko kaut kāds čmoriks te stāsta par tādu zinātni. Nebūs vispārējas vakcinācijas.

Atbildēt

fakts

27.10.2021. 20:56

»

a

Es nezinu nevienu nevakcinēto, kurš šajā rudenī slimotu ar kovidu. Vakcinētie gan gandrīz visi slimo. Saslimt ar kovidu pēc pirmās dozas, tā vispār jau ir klasika


Klasika ir dalbajobi, kas skrien vakcinēties, kad sajūt saslimšanas pazīmes. Daži īpaši intelektuāli radījumi vēlas vakcinēties jau tad, kad nonākuši slimnīcā ar covid.

Atbildēt

cilveks444

27.10.2021. 20:43

Nav jābūt speciālistam saistībā ar vīrusiem, jo fakts ir tāds, ka ilgus jo ilgus gadus, šie paši nelieši, kas ir pie varas, ir darījuši visu iespējamo, lai iznīcinātu Latvijas veselības aprūpi! Šiem ir bijis trekni nospļauties par cilvēkiem, kas smagi slimo, kam ir hroniskas kaites, par vēža slimniekiem, par cilvēkiem ar invaliditāti, kam nepieciešama rehabilitācija vismaz reizi gadā. Koloniālā administrācija burtiski ņirgājās visu šo laiku, bet tagad kāds mēģina iestāstīt, ka tie, kas centīgi bendējuši tautu, nu glābj cilvēkus? Prātiņ, nāc mājās!

Atbildēt

beidzot kāds

27.10.2021. 20:26

Beidzot kāds uzraksta skaidri un kodolīgi. Bet plakanzemju teorijas tirliņi tik maļ un maļ... Tas, ka diemžēl seko 3.pote, un arī varbūt vēl ceturtā (vai piektā..) būs vajadzīga... Tās ir visai drūmās krāsās prognozes, bet - citas izejas tak pagaidām nav. Tomēr vaimanātājiem (piespiežot, lūk, vakcinēties, ak vai ak vai) nepietiek prāta saprast, ka neatkarīgi no sliktās/labās valdības vakcīna ir iespēja (zinātnieku un ārstu izstrādāta), kura tiek piedāvāta.

Atbildēt

Brežņevs

27.10.2021. 20:12

»

a

Es nezinu nevienu nevakcinēto, kurš šajā rudenī slimotu ar kovidu. Vakcinētie gan gandrīz visi slimo. Saslimt ar kovidu pēc pirmās dozas, tā vispār jau ir klasika


Tāpēc jau meļi slēpj to cik slimnīcās ir pēc pirmās dozas. Nevis slēpj bet mānās vakcinētos saucot par nevakcinētajiem

Atbildēt

a

27.10.2021. 20:11

Es nezinu nevienu nevakcinēto, kurš šajā rudenī slimotu ar kovidu. Vakcinētie gan gandrīz visi slimo. Saslimt ar kovidu pēc pirmās dozas, tā vispār jau ir klasika

Atbildēt

uztraukums lieks

27.10.2021. 19:42

»

Es

Ja vakcinētais nevienu - tevi nevar inficēt, tad uztraukums lieks...


Antivakceri veido 80% no slimnīvu covid pacientiem!

Atbildēt

ESMAIJA

27.10.2021. 19:39

»

voila

netici visam, ko dzirdi un redzi, nesaki visu, ko zini un nedari visu, ko vari /franču sakāmvārds


Latvieši savukŗt saka - Dievs cilvēkam devis divas acis un divas ausis, bet tikai vienu mēli, lai tu divreiz vairāk dzirdi un redzi, bet uz pusi mazāk runā.

Atbildēt

Es

27.10.2021. 19:21

»

Vietējais

Esmu antivakseris, un pagaidām nesaprotu - ar ko tad es apdraudu citus? Vaksētie arī pārnes covid, saslimst! Nevaksētie tieši tāpat. Es arī varu trāpīties gan vienās, gan otrās rindās. Un KAS...


Ja vakcinētais nevienu - tevi nevar inficēt, tad uztraukums lieks.
Ja vakcinēto tu nevari inficēt, tad vispār nav par ko uztraukties.

Valsts ir aplipusi ar projektu bīdītājiem, kas to naudu vienkārši nozog. Skat. kaut vai arhaisko e-parakstu (disketes tikai trūkst) vai arhaisko e-veselību. Un arī e-vakcinācijai ir tās pašas kaites. Tāpēc šīs sistēmas Latvijā nekad īsti nestrādās.

Atbildēt

Es

27.10.2021. 19:17

Autors var atslābt.

Viss ar pirmo un otro potēšanās reizi vismaz daļēji atkārtosies pie 3. un 4. balstvakcīnas (man - balastvakcīnas). Vairāk vai mazāk būs tas pats. Vismaz no piesardzīgākās sabiedrības puses.

Iekams nebūs pabeigti PIRMIE pētījumi par šo vakcīnu ietekmi - un termiņš ir arī 2022. gada beigas, miera par to ietekmi nebūs. Te pat nav runas par ILGTERMIŅA ietekmi, to pēta desmitiem gadu.

Atbildēt

Parastais, kurš nesaprot...

27.10.2021. 18:58

»

Sputņiku dod

Ja nedēļas sākumā LSM ziņās saka, ka Jonsons nerekomendē savu vakcīnu senioriem, bet nedēļas beigās LSM ziņas vēstī, ka drošākās vakcīnas vecajiem ir Jonsons un Moderna, tad, ko man domāt


To ka, dižie ziņu avoti paši neapjēdz savu teikto, ir visiem skaidrs. Laikā kad jāpārliecina, lai cilvēki vakcinējas ar jebkuru pieejamu vakcīnu, sākt ķēķa spriedelēšanu, kura vakcīna ir stiprāka, ir idiotisms!!! Sen ir zināms, ka jebkuras zāles, uz dažādiem cilvēkiem iedarbojās atšķirīgi, arī vakcīnas! Antivielas izveidojās dažādi katram cilvēkam! Muldēšana, ka par cik tur % viena viena vakcīna apsteidz otru, vienīgi veicina neticību, un nevēlēšanos vakcinēties! Jācer, ka šie prātojumi, ka tālās zemēs viss ir skaidrs, nav ļaunprātīga akcija !!!

Atbildēt

Мюллер!

27.10.2021. 18:50

»

millers

gabranovs, izcilais vērotāj ,atkal putins pie vainas, būtu nu izgudrojis ko jaunu ,bet ,tas , ka pašu pluts un karins ir zabaki, tas nekas


Putins ir pie vainas, ka 99% krievu nekad nekļūs par cilvēkiem, jo viņa 20 gadu valdīšanas laikā krievu degradācija daudzkārt pārsniedz to degradāciju PSRS 70 gadu laikā un vēl vairāk nekā kopš Valdemāra Trūvārdsena, jeb Владимир Красное Солнышко valdīšanas laikiem.
Tas protams neattaisno Kariņu, jo vēl vairāk kā Putins, latviešu valsti nopūlas iznīcināt krievus mīlošie, varu sagrābušie pederasti.

Atbildēt

millers

27.10.2021. 18:05

gabranovs, izcilais vērotāj ,atkal putins pie vainas, būtu nu izgudrojis ko jaunu ,bet ,tas , ka pašu pluts un karins ir zabaki, tas nekas ??

Atbildēt

viesis

27.10.2021. 18:00

Kā saka raksta autors- katram tirliņam ir tiesības uz savu viedokli, tādēļ respektēsim autora viedokli :) Pateikšu tikai pēdējās ziņas, kas kaut kā neveicina vēlmi vakcinēties. Pirmā- ASV jau tiek piedāvāta ceturtā pote. Skatoties notikumu attīstību, visdrīzāk, ka drīzumā tā jau kļūs obligāta arī pie mums. Nezinu kā autors, man nav vēlēšanās eksperimentēt, pēc kuras devas mans organisms sāks streikot, jo ticēt, ka tāda bakstīšana ir nekaitīga, var tikai zīdainis, kurš pasaulē vēl nekā nav redzējis. Otrā, uzdūros rakstam, kā ASV apstiprināja vakcinēšanu bērniem no 9 gadu vecuma. Tā doma ir- vispār jau vakcīnām vēl ir nezināmi riski, bet tomēr vakcinēsim...Nu, bet cilvēkam jau ir izvēle, var jau ticēt arī Pavļutam, ka vakcīnas ir pilnīgi drošas un pārbaudītas....

Atbildēt

skeptikis

27.10.2021. 17:43

Lūdzu varas vīrus - atspēkojiet,pierādiet,ka K.Švāba
rakstītais gramatā"Covid 19, The great reset" ir TIKAI MURGS un tas netiek realizēts dzīvē!
PIERĀDIET TO !!! To pašu izdariet ar B. Geita teikto
par vakcīnu lOmu cilvēces skaita samazināšanā.

JA TO SPĒSIET PIERĀDĪT TAD VAKCINĀCIJA IES UZ PRIEKŠU KĀ PA SVIESTU.

Kariņa kungs Pavluta kgs,Dumpja kgs ,Perevozcikova kgs utt.uz priekšu - gaidām Jūsu teikto

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: