Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

🎭🎭

06.02.2022. 11:15

»

fakts

Jā tikai 1000000 nopirks pa katrai o 3 elektroniskai grāmatai, tie ir vismaz 15


Lai taču Lapsa ir miljonārs. Tev žēl? Galvenais ka nelieti Ādamsonu atmaskojis.Kurš tad vēl to būtu izdarījis?

Atbildēt

fakts

06.02.2022. 10:06

Jā tikai 1000000 nopirks pa katrai o 3 elektroniskai grāmatai, tie ir vismaz 15
000000 euro. Lato Lapsa būs viens no Latvijas miljonāriem, ja vien jau nav.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

05.02.2022. 21:19

»

Kādi gan vajadzīgi pierādījumi komunista, čekista, koloboranta un stukača vainai, ja izdevēji to aprakstījuši grāmatā. Slinkums lasīt visu, spilgtākie piemēri šajā portālā. Neslinko, palasi, būs skaidrība...


"Savos grēkos vainot citus, tas bija padomijas propogandas pamats. Gan jau mājās pie sienas ļeņina un staļina portreti. Savos svētkos dziediet internacionāli."

Tavi komentāri to labi apliecina. Tu jau te visus citus vaino uz līdzenas vietas, bet faktu ta nav tikai tukša &iršana.

Atbildēt

Patriotiskais gars

05.02.2022. 19:16

»

Skat kā satraukušies komunisti, čekisti un koloboranti, kad viens no viņu vidus nonācis sen pelnītās nepatikšanās. Taču padomijas stila demagoģija nepalīdzēs, jo tā sen vairs nedarbojās. Pavļiks Morozovs nav vis varonis , bet stukačpuika kurš ņēma nelabu galu. Visi tie un tās, kas pienesa ziņas par "...


šitais nava vdd āgentstrollis,tā skribelē padumjie soroszombētie troļļuki,arī atsaldētie no nažuku rindām,avīželes ddd fāni--šiem bulduriem čekisti,deokupācija,lustrācija,pļustrācija,komunisms,sociālisms un tam līdzīgi murgi pēc 30 VEIKSMES gadiem,jo ir ļoti satraukušies---GALAKTIKA ĻOTI STRAUJI MAINĀS----LAIMES LAČUKU NEBŪS.vdd troļli slīpētāki--sotiets,skolnieciņš,ivo,delavers,tur meli,izdomājumi un lamu vārdi solīdāki,šēdošam arī pie televizora var likties kā RASAS PILINI,nevis urīns acēs.

Atbildēt

05.02.2022. 19:13

»

Zāra Mālīte

Kur fakti, biedri dežurant? Bez konkrētiem faktiem jūsu apgalvojumi ir vien bērnudārznieka līmeņa apsaukāšanās, vai delīrija izraisīti verbālie izkārnījumi...


Kādi gan vajadzīgi pierādījumi komunista, čekista, koloboranta un stukača vainai, ja izdevēji to aprakstījuši grāmatā. Slinkums lasīt visu, spilgtākie piemēri šajā portālā. Neslinko, palasi, būs skaidrība.
Bet veco padomjlaiku stiliņš lien ārā no katras vēles. Savos grēkos vainot citus, tas bija padomijas propogandas pamats. Arī tie vārdiņi no pašu vides pasprīks - biedrs; dežurants; poļitruks. Tikai zinātājs tā izsakās. Gan jau mājās pie sienas ļeņina un staļina portreti. Savos svētkos dziediet internacionāli. Bet tā paklusām, lai ādamsoni nedzird un kādam nenostučī.
Bet ādamsonus velti aizstāvi. Stukači, spiegi, komunisti, nodevēji, kangari, jūdas ir tādi jebkuros laikos un jebkurā vietā. Ādamsons ir kļuvis par izstumto un ādamsoni nokļūs vēstures mēslainē.

Atbildēt

Nebia ilūziju

05.02.2022. 17:46

Izlasīju. Citas daļas bija interesantākas. Vienīgais, kas pārsteidza, ka nelaiķa Pāvela Rebenoka slepkavību, pēc grāmatas versijas organizēja VDD, visticamākais, ar ārvalstu specdienestu vai Kaukāzā spietojošu organizētās noziedzības palīdzību.

Labi, ka es vairs nedzīvoju Latvijā. Nožēlojama, zududi valstele.

P.S.Pateicoties Valsts drošības dienestam (VDD), Latvija ir neizdevusies valsts.

Atbildēt

Kompots 0,07 rub.

05.02.2022. 14:01

»

Zāra Mālīte

Kur fakti, biedri dežurant? Bez konkrētiem faktiem jūsu apgalvojumi ir vien bērnudārznieka līmeņa apsaukāšanās, vai delīrija izraisīti verbālie izkārnījumi...


Skaisti un precīzi pateikts! Cepur nost Zāra! Bet nav vērts tērēt savu laiku un talantu diskutējot ar VDD troļļiem, viņiem tāds darbs.

Atbildēt

Zāra Mālīte

05.02.2022. 10:54

Kur fakti, biedri dežurant? Bez konkrētiem faktiem jūsu apgalvojumi ir vien bērnudārznieka līmeņa apsaukāšanās, vai delīrija izraisīti verbālie izkārnījumi.

Īstenie komunisti, čekisti un kolaboranti, kā piem. prezidenta kancelejas vadītājs tagad ir sabiedrībā godājami ļaudis. Bet īsti patrioti, kas uzdrošinās nostātiet pret politmafiju, kā Gobzems vai Ādamsons, tiek burtiski vajāti.
Jūs pats esiet caucarēm īstens komunists, kas gatavs cilvēku bez tiesas sprieduma norakstīt, tikai aiz savas slimīgi iekaisušās pārliecības ka viņš ir citādāks.

Bet kur fakti, biedri poļitruk?

Atbildēt

04.02.2022. 20:27

»

Zāra Mālīte

Pilnīgi Jums piekrītu, biedri dežurant! Ādamsons ziņojot par nelikumībām un korupciju Saskaņas biedru rindās, ir apliecinājis, ka ir Goda Vīrs, kas nepaies garām un nenoskatīsies vienaldzīgi caur pirkstiem uz noziegumiem, pat ja tos ir pastrādājuši viņa paša partijas biedri un ilggadējie līdzgaitnieki...


Skat kā satraukušies komunisti, čekisti un koloboranti, kad viens no viņu vidus nonācis sen pelnītās nepatikšanās. Taču padomijas stila demagoģija nepalīdzēs, jo tā sen vairs nedarbojās. Pavļiks Morozovs nav vis varonis , bet stukačpuika kurš ņēma nelabu galu. Visi tie un tās, kas pienesa ziņas par "sociālisma valsts pamatu grāvējiem", " imperiālistisko valstu tīkojumiem" u.c čekas maisu iemītnieki nav vis godavīri vai godasievas, bet visparastākie jūdas. Un tāds ir arī b. Ādamsons. Tipisks komunists, čeksits, koloborants un jūda. Interesanti, vai viņš Pavļika Morozova stilā pienesa ziņas arī par sev tuvākajiem: māti;māsu; kādu no brāļiem, sievām vai meitām? Es noteikti nebrīnītos.
Cerams ka Lato Lapsa ar koandu b.Ādamsonu u.c. "biedrus ādamsonus" pamazām cels ārā no tumšajiem kaktiem, lai tie varētu stāties sabiedrības un tiesas priekšā. Lustrācijai kaut vēlu un pamazām, bet ir jānotiek.

Atbildēt

Solvita

04.02.2022. 14:17

»

Zāra Mālīte

Pilnīgi Jums piekrītu, biedri dežurant! Ādamsons ziņojot par nelikumībām un korupciju Saskaņas biedru rindās, ir apliecinājis, ka ir Goda Vīrs, kas nepaies garām un nenoskatīsies vienaldzīgi caur pirkstiem uz noziegumiem, pat ja tos ir pastrādājuši viņa paša partijas biedri un ilggadējie līdzgaitnieki...


Tāpēc jau tādiem ideālistiem kā Ādamsons nav vietas politikā un sistēma, ja nav gatavs pazemīgi rāpot un klusi pildīt pavēlēs.
Kā tur tā blondā blozga no Saskaņas teica, ka partijas biedri esot finansiāli atbalstījuši Jāņa ģimeni kamēr viņš ir ieslodzījumā un bez ienākumiem. Ar to vien, ka pēc tik daudziem politikā un Saeimā pavadītiem gadiem viņš uztur savu ģimeni no algas līdz algai, viņš ir uzskatāms par kristāltīru un godīgu cilvēku. Varbūt brīžiem viņš ir pastulbs, varbūt naivs, bet ne blēdis, ne zaglis un ne nodevējs. Turies Janka!

Atbildēt

Zāra Mālīte

04.02.2022. 13:17

»

Paldies autoriem un izdevējiem, kuri tik izteiksmīgi parādījuši Ādamsona stukača, nodevēja un koloboranta gaitas


Pilnīgi Jums piekrītu, biedri dežurant! Ādamsons ziņojot par nelikumībām un korupciju Saskaņas biedru rindās, ir apliecinājis, ka ir Goda Vīrs, kas nepaies garām un nenoskatīsies vienaldzīgi caur pirkstiem uz noziegumiem, pat ja tos ir pastrādājuši viņa paša partijas biedri un ilggadējie līdzgaitnieki.

Vainot Ādamsonu nodevībā un stučīšanā, vari tikai cilvēki/lopi ar perversu godīguma, taisnības un cieņas izpratni, vai tādi paši korumpanti un noziedznieki kā tie, ko Ādamsons ir centies vienmēr atmaskot un apturēt.

Atbildēt

epidemioloģisko jaunumu pārskats

03.02.2022. 23:22

"Saeima noraida priekšlikumu atteikties no Covid-19 sertifikāta izmantošanas"
"Ārsts: nepamatota sertifikātu atcelšana ar mērķi būvēt politisko kapitālu ir sodāma rīcība"

Atbildēt

Nav tomēr brāķis

03.02.2022. 22:58

»

Brāķis

Jānī Rozē e-grāmata ir brāķis, pēc 52.lpp. viss teksts atkārtojas. Naudu atgriezīsiet vai atsūtīsiet salabotu versiju


Izmēgināju citu programmu, viss aizgāja bez problēmām. Turpinu lasīt.

Atbildēt

pareizi

03.02.2022. 22:05

»

iļjuša

Šeit nekādas lētās Ķīnas preces netirgo


Šeit tirgo vietējos sesku sūdus ko pat ķīnieši nepirktu.

Atbildēt

Brāķis

03.02.2022. 20:57

Jānī Rozē e-grāmata ir brāķis, pēc 52.lpp. viss teksts atkārtojas. Naudu atgriezīsiet vai atsūtīsiet salabotu versiju?

Atbildēt

vemjamzāles

03.02.2022. 19:17

»

stalins

paldies


nostrādāja?

Atbildēt

Nesatraucies!

03.02.2022. 18:56

»

Labi

Jaatbalsta ir viss ,kas veicinas karinlevita klikes atstadinasanu no varas velesanu rezultata sa gada rudeni


Būs cits levits un kariņš. Būs viss pa vecam, gaudošana un svipšana turpināsies. Visi tiks nočipoti ar QR kodiem. Jo tā grib Jaunā pasaules valdība. Cilvēktiesības aizmirstiet pavisam!

Atbildēt

Nezinītis

03.02.2022. 18:29

Mēģināju pēc saites iegūt egrāmatu.Pirmkārt jau nav skaidrs kāda tā e grāmata ir . PDF vai kāds cits formāts.Attiecīgi nav skaidrs kādā ierīcē lasīšana būs iespējama. Tālāk nezin kādēļ man ir jānorāda visi personas dati pie iegādes. Kādēl ?? Vai tiešām nepietiek ja ar paypal apmaksā un novelk failu kā tas notiek civilizācijā ??? Šobrīd piedāvātā iegādes forma ir pilnīgi nejēdzīga un nekur nederīga

Atbildēt

Labi

03.02.2022. 17:16

Jaatbalsta ir viss ,kas veicinas karinlevita klikes atstadinasanu no varas velesanu rezultata sa gada rudeni !

Atbildēt

03.02.2022. 17:08

Paldies autoriem un izdevējiem, kuri tik izteiksmīgi parādījuši Ādamsona stukača, nodevēja un koloboranta gaitas.
Mediji nesen ziņoja, ka Ādamsons pienesis ziņas pat par partijas biedriem no Saskaņas, tāpēc ar nepacietību gaidīsim publikācijā minēto grāmatas turpinājumu.

Atbildēt

Ko nu?

03.02.2022. 17:04

Gaidīšanas svētki beigušies?

Atbildēt

stalins

03.02.2022. 16:58

paldies!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: