Menu
Pilnā versija
Foto

Tautas pēdējā fāze: 1. Pamatbūtība

Arturs Priedītis · 26.04.2019. · Komentāri (60)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris

10.05.2019. 16:46

(sun)Ltv 24 Raidījumā 8.05. 2019.g.-, kuru vadīja G.Bojārs un piedalījās V.V.Freiberga-kā Augsta Masonu Madrides kluba vadītāja, Latvijas Ministru kabineta eksprezidents un Aizsardzības eksministrs E.Repše un Igaunijas valsts militārpersona. E. Repše -pirmo reizi atklāti Sabiedriskā MSL Raidījumā atgādināja- varbūt pat atklāja, ka Krievijas Vara ar saviem Militāriem spēkiem 2014.g. bija ""Projekts""-okupēt Latviju. Pēc E.Repšes teiktā-visi klātesošie šo informāciju noklausījās vienā mierā kā jau to iepriekš zinot.- Bet, tā kā Latvija un latviešu tauta tiek aizsargāta ar Kosmiskiem Spēkiem-par ko tad arī tika brīdināti Krievijas Varas pārstāvji-ar tiešo tekstu,-KA JEBKURA UZBRUKUMA GADĪJUMĀ NO MASKAVAS PĀRI PALIKS TIKAI TUKSNESIS ! Par to es jau sabiedrību informēju jau tai pašā 2014.g. Un tikai pēc toreizējās Informācijas atklāsmes- fakt sākās NATO Kontingenta ievešana Latvijā. NATO organizatori saprata, ka VIŅI šeit jau ir DROŠĪBĀ-, bet iegūst sev lielu prestižu.Bet tā kā Krievijas Militārā Mašinērija jau fakt.bija PALAISTA un Sarkanās Armijas oficieriem vajadzēja atskaitīties par iztērētiem līdzekļiem un saņemt Ordeņus un Medaļas- tad tā ""pārsviedās"" un daļēji realizējās UKRAINĀ,.Un kur nu Judokristīgie bārdainie batjuški. Tie būtu piegādājuši Jūdu melnās biorobotu maģijas Sistēmai atkal Cilvēku visvērtīgāko- DVĒSELES.Un par to no Vienotās Krievijas Varas Dāvanās saņemtu jaunas AUTOMAŠĪNAS un NODOKĻU NEMAKSĀŠANU, un Judokristīgās -JAU NORIETOŠĀS VARAS MAZU konvulsiju PAILDZINĀŠANOS.Jo Krievijas Vara jau 1000 gadus ir pakļauta Biorobotu Jūdu izveidotai melnās maģijas pretcilvēcīgajai noziedzīgajai Sistēmai.
F-2-2020

Atbildēt

Andris

02.05.2019. 15:28

Rakstam piekrītu, izņemot šo tēzi: "Tauta bez valsts, tautas garīgā kuratora, iet bojā. Tautai vairs nav interese ne par kultūru, ne par dabu."

Teikumā it kā valsts garīgais kurators. Nepiekrītu. Valsts ir labāka iespēja, valsts var būt viens no mērķiem, bet valsts ir drīzāk pazīme, kas raksturo tautu, nevis priekšnoteikums tautas pastāvēšanai.

Cita liet - tautas garīgais kurators. Tas patiešām trūkst un tas trūkums patiešām ir eksistenciāls drauds. Garīgais kurators var būt cilvēks, bet var būt grāmata, teikums vai pat tikai tēls. Nav, un valdošie ļoti cenšas, lai neparādītos publiskā vidē.

Atbildēt

Egmāram Sūdēdājam-Sūkātājam Dolbojobelšteinzam atkal trakumsērgas / plānprātības lēkme!

30.04.2019. 16:54

»

Egmār Sūdēdāj-Sūkātāj,

tev atkal ikdienišķā plānprātības lēkme? Ar visām trakomājas stiprajām tabletēm un špricēm


Izrādaas, ka Rīgas lapsām garršo kaki!
jauns.lv, nra.lv, 08.2018.

Arvien biežāk Rīgā var sastapt lapsas. Kā pareizi rīkoties, tiekoties ar šiem četrkājaiņiem? Lapsām klāt labāk neiet un vienkārši iet garām, bet, ja dzīvnieks traucē, to var aizdzīt – lēni tuvoties tai un radīt troksni.

Lapsas pilsētā neienāk no meža – tās šeit dzīvo, jo pilsētās mēdz būt šiem zvēriem piemēroti apstākļi, lai veidotu alu, radītu un audzinātu pēcnācējus. Izsalkuma apmierināšanai lapsa var noķert kādu grauzēju vai citu sīkāku dzīvnieku, turklāt arī atkritumu tvertnēs var atrast ēdamo.

Lapsas mīt tur, kur tām ir piemēroti dzīves apstākļi, šiem dzīvniekiem nepastāv stingri noteiktas robežas, kur ir viņu apdzīvotā vide, bet kur – cilvēku teritorija. Pilsētas kapi, parki, atkritumu tvertnes un dažādas pažobeles lapsas pilnībā apmierina. Tāpat ir zināmi gadījumi, kad lapsas ierīkojušas midzeņus zem siltumtrasēm, kā arī daudzdzīvokļu māju pagalmos vai pat iekštelpās, pagrabos.

Visbiežāk, dzimušas kā "rīdzinieces", lapsas tādas arī paliek līdz dzīves beigām – ēdiena pietiek, ir diezgan kokiem un krūmiem apaugušu teritoriju. Kopumā lapsu populācija Rīgā nekļūst ne lielāka, ne mazāka. Jau sen ir zināms termins "urbanizētas lapsas", attiecībā uz pilsētām tas nav nekas neparasts.

Tikai pasakās lapsas pārtiek vienīgi no zaķiem. Patiesībā tās ir visēdājas, kaut arī šo plēsoņu uzturā priekšroka ir gaļai, lapsas ir arī maitēdājas. Brīvā dabā lapsas medī putnus, grauzējus, mēdz izpostīt ligzdas, bet lapsas "pilsētnieces" labprāt izēdīs kaķiem nolikto barību un ne tikai – tām garšo arī paši kaķi. Veselīgu runci lapsa nespēj pieveikt, taču ar slimu, vecu kaķi vai mazu kaķēnu šai plēsoņai nav problēmu izrēķināties.

Ja lapsa droši tuvojas cilvēkam, rodas pamatotas bažas, ka kaut kas nav kārtībā – jārēķinās, ka šis dzīvnieks nereti slimo ar trakumsērgu. Tāpat arī, ja lapsa sakodusi kaķi vai citu mājdzīvnieku, būtu jāpārbauda, vai tas pēc lapsas uzbrukumiem nav saslimis ar trakumsērgu. Tāpēc nevajag mēģināt noķert vai piejaucēt lapsu, jo šis dzīvnieks var sāpīgi iekost, kā arī mēdz slimot ar trakumsērgu, ar ko var inficēt arī cilvēkus.

Atbildēt

Egmār Sūdēdāj-Sūkātāj,

29.04.2019. 22:45

»

Induli Durka?

Kā tu tis sūdes ēd? Uz maizes vai kā


tev atkal ikdienišķā plānprātības lēkme? Ar visām trakomājas stiprajām tabletēm un špricēm?!

Atbildēt

Latvis

29.04.2019. 15:43

Zilacainie, blondie romieši masveidā neizmira, neaizlaidās uz Bizantiju, bet nodzērās, garīgi pagrima izvirtībās un vienkārši izbeidza vairoties. Viņu vietu ieņēma ievestie barbari, kas savairojās Romā un palika par Romiešiem, kādi tie ir mūsdienu Itālijā. Arī barbaru uzbrukumam Romai, pēc nodedzināšanā, pretīm stājās tādi paši barbari, tikai Romieši, jo īsto gaišmataino vairs nebija.

Atbildēt

kroplim autoram

29.04.2019. 10:06

"Piemēram, Romas impērijas bojāeja nekādā gadījumā nenoslēdzās ar romiešu masveida nāvi."
--------------
Protams nē, uz Bizantiju aizmuka tikai pederasti, kuri pēc tam, kad Osmaņi sagrāva to vergturu, sātanistu, sadistu un pederastu midzeni, pārcēlās uz Krieviju.
Kā teica viens no Putinam vispietuvinātākiem pederastiem, Volodins: "Nebūs Putina, nebūs Krievijas", ko var papildināt: "Nebūs Krievijas, nebūs krievu pasaules un nolādēto krievmīļu nebūs". Gatavojies.

Atbildēt

kaķa smiekli

29.04.2019. 00:13

Lato, vai Jums nav iespējas patīrīt komentārus? Tas, kas te notiek, vairs nav normāli. Jūs taču negribiet pārvērst savu lapu tikai par garīgi nestabilu indivīdu tikšanās vietu, vai ne? Ne jau tāpēc Jūs šo lapu uzturat.

Atbildēt

HA !

28.04.2019. 17:55

Ir jābūt maniakālas šizofrēnijas apsēstam, lai nesaprastu, ka Latvija tuvojas savai beigu fāzei. Tāpat kā tie subjekti, kuriem pasē ierakstīts "Latvietis". Diemžēl viņi ar sajūsmu atbalstīja šo okupācijas uzspiesto tautības ierakstu. Nav nākotnes latviešu populācijai dēļ nespējas saprast savas darbības sekas, labprātīgi iznīcinot atjaunoto valsti. Tam pamatā ir vergu gēni un tumsonība, nemitīgi kašķojoties un meklējot ienaidniekus.

Atbildēt

Latvis

28.04.2019. 17:47

Ka mēs degradējamies ir katram domāt spējīgam redzams, bet kā no tā izkļūt? Tur nekādas ārzemju organizācijas nepalīdzēs. Pašiem būtu jāizdomā, bet kurš uzrakstīs šādu "ceļa karti". Šeit to var darīt! Saits tak atļauj izteikt domas, kas nesakrīt ar varas nostādnēm un pārējo šļuru, kā regulām, direktīvām.

Atbildēt

L. Grantiņu no latviešu atriebības

28.04.2019. 11:41

»

Priedītis ir maita

Runā par protestiem, kurus būtu jāveic "muļķa tautai", neko nesaniedzot ar sūdzībām un protestiem. Priedītis Pietiek komentāros regulāri lamā tos, kas patiesi un ar argumentiem pierāda komunistu, čekistu, cionistu un masonu korporotatīvo genocīda politiku pret Latvijas un latviešu tautu. Grantiņš no...


pasargā vien L. Grantiņa Vācijas pilsonība. Vācijas krimināltiesības aizsargā vācu pilsoņus pret citu valstu personu izvirzītām apsūdzībām, ja vien nepastāv aizdomas un pierādījumi, kad Vācijas pilsonis būtu veicis kriminālnoziegumu pret Vācijas pilsoni.

Atbildēt

Priedītis ir maita

28.04.2019. 11:33

»

antons mikoss

Priedīt! Stukač un kremļa kurmi...


Runā par protestiem, kurus būtu jāveic "muļķa tautai", neko nesaniedzot ar sūdzībām un protestiem. Priedītis Pietiek komentāros regulāri lamā tos, kas patiesi un ar argumentiem pierāda komunistu, čekistu, cionistu un masonu korporotatīvo genocīda politiku pret Latvijas un latviešu tautu. Grantiņš no "LRTT trakuča" ar Priedīti ir draugos, kad iedzēris "vācu ārsta izrakstītu tabletīti". Saprātīgi cilvēki no "trakā" VDD provokatora L.Grantiņa izvairās. CIP, visticamāk, ar ASV Kongresa starpniecību izvilka Grantiņu no LPSR cietuma, lai viņš Minsterē ar žīdu gādību turpinātu graut latviešu eventuāli nacionālo kustību.

Atbildēt

antons mikoss

28.04.2019. 11:23

»

kura inteliģence bija vesela?????

tā smirdoņa vēl tagad smird, paskatiet skoltāju 'produktu


Priedīt! Stukač un kremļa kurmi!
Neru ir teicis, ka postkolonialisma periodā vislielākā nelaime ir kolonialisma laika inteleģence. AP viss ir otrādi un vienā putrā. LC komunistiskā un Rietumu inteleģence ar G. Meirovicu un E. Levitu viņu vidū noveda Latviju līdz nabagmājai ar milzīgu krievu armijas(200 000) planktonu. Ko nu plātīzeri AP ar saviem murgiem? Tu murgosi par žīdismu vai sāksi analizēt padarīto? Tieši padarītā dēļ kremļa kurmi kremļa kurmja dēlu, pataloģisku meli E. Levitu nedzīkst likt saulītē. Nevis piederības dēļ kādai tautībai!

Atbildēt

Redzu, ka tev grūta galva

28.04.2019. 10:21

»

pensija 100€

Vai tikai man tev nebūs jāmaksā mīnus nauda :) Ja to to spēj saprast


Izlasi vēlreiz un neiedomājies, ākst, ka nav zemākas par 100€. Parēķini un pamēģini uzminēt. Ja tavai pensijai pieliktu 20 €, tad tikai puse no mūsu pensiju starpības, ja gribētu mūsu pensijas izlīdzināt, un tu to piedāvāji, būtu 5 €.

Palīdzēšu nedaudz. Neņemot vērā indeksācijas nianses, pieņemot, ka visas pensijas indeksē vienādi, tad loģiski, ka ari mana pensija būtu par 20 € lielāka.

Atbildēt

pensija 100€

28.04.2019. 09:49

Vai tikai man tev nebūs jāmaksā mīnus nauda :) Ja to to spēj saprast.

Atbildēt

Muļķu zemē viss pa vecam!

28.04.2019. 08:55

»

pensija 100€

Cik man tev jāmaksā, lai tu aizvērtos


Piemaksā man tik, lai mums būtu vienādi. Ja vēl spēj rēķināt!

Atbildēt

Rīts uzausis

28.04.2019. 06:54

»

Muļķu zemē viss pa vecam!

Aiziet Induli Duka Mikropisan! Pie darba LRTT censoni


Bet Indulis Durka Mikropisans vel neko nav pietirsis! Come on baster! Vai ridam akmeņlauzim un krantiņkunkam, un Līdumniekam Māmuļniekam no LRTT vien jāpis Pietiek slejas!? Aiziet!

Atbildēt

Muļķu zemē viss pa vecam!

28.04.2019. 06:46

»

Egmāram Sūdēdājam-Sūkātājam atkal plānprātības lēkme!

Trakumsērga jeb Egmāra Sūdēdāja patoloģija...


Aiziet Induli Duka Mikropisan! Pie darba LRTT censoni!

Atbildēt

Muļķu zemē viss pa vecam!

28.04.2019. 01:35

»

Interesanti!

Muļķu zemē viss pa vecam


Egmāram Sūdēdājam-Sūkātājam Dolbojobelšteinzam atkal plānprātības lēkme!

Atbildēt

Interesanti!

27.04.2019. 19:37

»

Tautas pēdējā fāze

Indulis Duka no LRTT Līdumnieka (V. Freimentāla) trakuča


Muļķu zemē viss pa vecam!

Atbildēt

Tautas pēdējā fāze

27.04.2019. 19:36

»

Egmāram Sūdēdājam-Sūkātājam atkal plānprātības lēkme!

Egmārs Sūdēdājs-Sūkātājs Dolbojobelšteinz aptaisījies atkal...


Indulis Duka no LRTT Līdumnieka (V. Freimentāla) trakuča?

Atbildēt

Kas ir Indulis Duka?

27.04.2019. 19:04

»

Vaindulis Duka Mikropisans

no LRTT


Vai no LRTT komandas?

Atbildēt

Egmār Sūdēdāj-Sūkātāj Dolbojobelšteinz

27.04.2019. 16:55

»

Indulis Duka Mikropisans

...


Cui, laps(p)istu pasugas stukaču kuce, padod vēl balsi! :D:D

Atbildēt

Jānis RUBIKIS

27.04.2019. 15:23

Visās valstīs kur liberāļi tika pie varas kā Krievijā,Ukrainā,Latvijā sākās masveida tautas gegrdācija Liberāļi pārvērta tautu par aitu baru jo visi var izteikties par visu ,bet patiesība nevienu neintresē tā pieder degrādetajiem.Specāli tiek veidota naunatnes degradācija caur internetu Agrāk senči priekš seksa izmantoja vienu caurumu tagat māca kāizmantot visus trīs

Atbildēt

Debilais Indulis Durka

27.04.2019. 14:56

»

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

Tūlīt pēc Zolitūdes traģēdijas w-bedres piedtirst-com īpašniece un pieķēzīttāja lažto lapsa...


Mikropisāns pat sajucis ne par tēmu. Visi aiziet pa fāzi ar Priedīti vadīā.

Atbildēt

Tā vien šķita,

27.04.2019. 14:54

ka priedīti interesē latvju liktenis, kā nu tā, vairs neprotestēs un nemītiņos? Gandrīz izdevās paņirgāties. Neizdevās. "Norāvās" un sāka žīda lēkmē lamāt žuļus un visus, kas piemin cionistu un masonu ietekmi Latvijā.

Atbildēt

A.P.

27.04.2019. 12:20

»

A.P.

Jau labu laiku pirms “6.oktobra paaudzes” politiski prioritārās pozīcijas ieņemšanas Latvijas nacionāli reakcionārais un krimināli oligarhiskais valstiskums ar noziegumu brīvību nebija pelnījis terminoloģisko saudzību – korektu, politkorektu, tolerantu, taktisku, pieklājīgu vārdu izvēli. Jau agrāk Latvijas...


Portāls "Pietiek" ir ļoti piemērota platforma latviešu neattīstības kritikai. Šī portāla komentāru saimnieks psihiski slimais "trollis" Žulis operatīvi apstiprina ar saviem tipiska latviešu izdzimteņa izdalījumiem jebkuras kritiskās tēzes pareizību. Faktiski neierobežotā latviskā stulbuma, ārprātīgās nekaunības un nelietības pamatojumam nav vajadzīgi citi piemēri. Atliek vienīgi gaidīt šī reti kroplā latviešu lopiņa komentārus.

Atbildēt

Varbūt iemesls ir cits

27.04.2019. 11:28

Elementāra nekaunība un negodīgums. Kopumā cilvēki turpina jūsmot par tiem, kuri "godīgā ceļā" ir sazagušies miljonus un lepni bauda masu mediju sajūsmu. Tieši arī tas ved tautu uz iznīcību. Tā vietā lai celtu godā tos, kuri visu sasnieguši neprihvatizējot un neizzogot valsti, masu mediji turpina apjūsmot neliešus. Un tas jau paliek kā paraugs, kuram visiem būtu jālīdzinās. Nevis godīgi strādāt, bet gan "ģeniāli" zagt, ņemt kukuļus, 10 vai 20 procentu otkatus u.t.t.

Atbildēt

Cik ilgi vārīsies PSarS domāšanas čekista sulā?

27.04.2019. 10:40

»

A.P.

Jau labu laiku pirms “6.oktobra paaudzes” politiski prioritārās pozīcijas ieņemšanas Latvijas nacionāli reakcionārais un krimināli oligarhiskais valstiskums ar noziegumu brīvību nebija pelnījis terminoloģisko saudzību – korektu, politkorektu, tolerantu, taktisku, pieklājīgu vārdu izvēli. Jau agrāk Latvijas...


Kāpēc patoloģiskais neliešu nelietis A.P. nekad nerunā par cionismu un masonismu, pārnacionālo korporokrātiju ietekmi LR varas gaiteņos? Patiesi izliekas par infantilu, vai pats ir cionistu un žīdsātanistu sargsuns, kurš tracina tautu, ņirgājoties par to? Ņirgājas suns Priedītis un lok savas sieva židenes menstruālās asinis naidā pret latvisko.

Atbildēt

A.P.

27.04.2019. 10:27

Jau labu laiku pirms “6.oktobra paaudzes” politiski prioritārās pozīcijas ieņemšanas Latvijas nacionāli reakcionārais un krimināli oligarhiskais valstiskums ar noziegumu brīvību nebija pelnījis terminoloģisko saudzību – korektu, politkorektu, tolerantu, taktisku, pieklājīgu vārdu izvēli. Jau agrāk Latvijas kriminālā kapitālisma vērtējumos neiederējās eifēmismi – vārdi vai teicieni, kurus lieto kāda rupja vārda vietā. Tagad, kad bezjēdzīgajā praktiskajā darbībā katru dienu sevi apliecina “6.oktobra paaudze”, konkrēti atspoguļojot savu fundamentālo nevērtību valsts lietās un, visnepatīkamākais, nepārtraukti demonstrējot savu morāli netikumisko seju, par elementāri pieklājīgu valodu vairs nekādā gadījumā nevar būt runas. Vēl trakāk visu sakāpina parlamenta vēlēšanās atbalstīt aprobežoto un nekaunīgo ebreju viņa līšanā uz Rīgas pili. Ja tiks ievēlēts ebrejs, tad terminoloģiskajai nesaudzībai vairs nebūs nekādu šķēršļu. Arī attiecībā uz latviešu tautu, kura kā jēru bars noskatījās uz nacionālo nodevēju kārtējo nodevību. Lietas un parādības tiks sauktas visnesaudzīgākajos vārdos, kādus drīkst lietot publiskajā telpā, neizmantojot vienīgi necenzētu leksiku. Tāpat atklāti un nesaudzīgi ir jāraksturo latviešu tautas kolektīvais stāvoklis. To liek darīt “6.oktobra paudze” un tās atbalstītāju masas. Nekādā gadījumā vairs ilgāk nedrīkst ignorēt to apstākli, ka latviešu tauta tagad sastāv no vienas pilnīgi nevērtīgas paaudzes, vienas pusnevērtīgas paaudzes un tikai no vienas paaudzes, kuras darbībā, uzvedībā un komunikācijā ir saglabājusies cilvēciski cienījama stāja. Terminoloģiskā divkosība, terminoloģiskā demagoģija, terminoloģiskā neprecizitāte un amoralitāte var vienīgi pasliktināt latviešu tautas stāvokli.

Atbildēt

Edge

27.04.2019. 10:06

»

A.P.

Vai ir gaidāmi protesti - piketi, tautas sapulces u.c. protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents var būt cittautietis un pie tam ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura ebreju tauta ir sen jau novērsusies un kurš jau tagad demonstrē šausmīgu savas ebreju tautas necieņu...


Kas ir Jūsu ieteiktais kandidāts? Beidziet tak' vienreiz šito veco perestroikas laiku auseklīšu dziesmu par protestiem. Pietiks jau lauzt un ārdīties - laiks tā kā būtu sākt domāt, lai kaut ko spētu izveidot?

Atbildēt

Te jau nav cita varianta

27.04.2019. 10:01

»

A.P.

Vai ir gaidāmi protesti - piketi, tautas sapulces u.c. protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents var būt cittautietis un pie tam ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura ebreju tauta ir sen jau novērsusies un kurš jau tagad demonstrē šausmīgu savas ebreju tautas necieņu...


Cukura lieta nav atriebta, žīds Levits pārvaldīs LR ar citiem žīdiem! Tieši un nepadtarpināti kā pēc 1917. g. Krieviju līdz Staļina laikiem. Būs citiem žīdiem jauni amati.

Atbildēt

A.P.

27.04.2019. 09:28

Vai ir gaidāmi protesti - piketi, tautas sapulces u.c. protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents var būt cittautietis un pie tam ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura ebreju tauta ir sen jau novērsusies un kurš jau tagad demonstrē šausmīgu savas ebreju tautas necieņu, lai tiktu ievēlēts? Tik reti nekaunīgs un nelietīgs kandidāts vēl nav bijis Latvijā. Latviešu ierēdņu, biznesmeņu, zagļu miljons neprotestēs, jo redz, ka ebreju bīda priekšniecība. Kā vienmēr latviešiem, pielīšana priekšniecībai būs svarīgāka par protestēšanu pret tautas pašcieņas zākāšanu un nacionālo nodevību. Studenti arī neprotestēs, jo zina, ka nekaunīgo ebreju atbalsta profesūra. Pensionāri arī neprotestēs, jo nekas taču nemainās - himna paliek, karogs paliek...Protesti būtu ne tikai tautas goda aizstāvēšana, bet arī vēršanās pret LKP/VDK morālo kastrātu un viņu sulaiņu ("levitu") varu. Levits ir viens no šīs varas sulaiņiem jau no 80.gadiem. Viņa ievēlēšana ir LKP/VDK morālo kastrātu varas kārtējā leģitimācija, kas atkal notiks, pateicoties latviešu tautas politiskai un morālajai impotencei, samierinoties ar jebkura veida nacionālo pazemojumu.

Atbildēt

Artūrs

27.04.2019. 06:59

Prūšus izsūtīja uz DDR Hruščeva laikā 1958 gadā. 1960 gadā, Karalaučos nebija neviena prūša! Bija tikai karaspēka daļas un virsnieku ģimenes!


Arī Latviešus iznīcina, kā arāju tautu. No 273 642 zemnieku saimniecībām ir palikušas tikai ap 4 000. L. Straujuma apgalvoja, ka pietiks ar 2 000.

Tā, lūk tiek zeme - latviešu tautas pamats, izputināts!!!

Atbildēt

Gatis

27.04.2019. 00:50

Tā vien liekas, ka daunis un čekas ziņotājs ir viens un tas pats...

Atbildēt

čekas rupors PIETIEK.COM

26.04.2019. 22:39

Ak,nemuldi,"Ulbergs",piektdiena iestāsies arī bez Jums.Ej,palaisti zālīti un paklusē.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: