Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ērkulis Pūravs, PhD, privātdetektīvs

28.06.2019. 20:38

Autors: ".....Mūsu politoloģisko un filosofisko “ēzeļu ekspertu” (ījābu, rozenvaldu, kudoru, ikstenu, cepurīšu, skudru, kūļu) vaina ir sekundāra. Viņi nav šizofrenizācijas “konceptu” un tehnoloģiju autori, bet ir tikai šo “konceptu” un tehnoloģiju vietējie atgremotāji. Diemžēl viņu destruktīvajai darbībai neviens nestājas ceļā. Viņi par savu destruktīvo darbību nekad nav izjutuši ne morālās un ne profesionālās sankcijas. Humanitātes noziegumi ir palikuši bez jebkāda soda...." - - - - - - - - - - - - "Experta" ījāba gadījumā šizofrenizācija sasniedz jaunu pakāpi: viņš par savu augšminēto destruktīvo darbību ne tikai nav sodīts, bet ir - APBALVOTS! Apbalvots ar siltu, treknu, Latvijas apstākļiem astronomiski atalgotu vietiņu Eiropas Parlamentā, kur darbs kaulus nelauž, un galvenais atbildības nekādas!!! Protams, ījābs nav vienīgais, kuram tā ir paveicies.

Atbildēt

andris a

06.06.2019. 19:54

(8)(cash)Pārlasīt ""Cionas gudro protokolus"" Internetā atradīsim 1-ā minūtē,tagad noderēs, labāk jau izdrukāt un regulāri tos pārlasīt... PRET Visām tautām un tautībām ir VIENS DEGRADĒJOŠAIS SPĒKS-KĀ VIENS IENAIDNIEKS-BIOROBOTI JŪDI ar VERGU APMĀCĪBU -PROGRAMMU-t.s. JAUNO DERĪBU-un VERGTURU MĀCĪBU-VECO DERĪBU-var šad tad pārlasīt šo biorobotu MĀKSLĪGO CILVĒKU ZOMBĒŠANAS, PAKĻAUŠANAS UN NICINĀŠANAS PROGRAMMU...F-2+
p.s. Ieraugot jau žurnāla ""Privātā dzīve""NR23-virslapu-Sociologi nomarķē-burtiski KĀ CITPLANĒTIEŠUS-zinātniski-ĀDAMIEŠUS..(electricity)..
Ļoti interesanta un pamācoša Intervija Ltv24 pl.9.39 Veltas Puriņas Raidījumā ""Dienas personība""- ar Pasaulsslaveno latviešu horeogrāfi VIJU VĒTRU.
Kas , balstoties uz savu 96-gadīgo pasaules mēroga milzīgo pieredzi-par LATVIJAI... tagad ievēlēto prezidentu - pēc tautības vēsturisko jūdu, jeb zinātniski-ĀDAMIETI. Viņa Domā KA un KĀ..ĀDAMIETIS iestāsies par SAVAS-tātad jūdu tautas vajadzībām.
To pats ĀDAMIETIS teicis, ka būšot Latvijas un savas/ protams, jūdu/ tautas prezidents, kas tādā gadījumā absolūti ietekmēšot savukārt LATVIEŠU TAUTAS labklājību...,jo katrai tautai,dabiski ir atšķirīga Pasaules izpratne,-KAS NAV NONIVELĒJAMAS,
Bet mēs , šeit dzīvojošā pamattauta- Latvieši, Līvi un Cittautieši -SEKOJOT Latvijas Prezidentam IK UZ SOĻA UN UZ VĀRDA-UN TO... OBLIGĀTI FIKSĒJOT RAKSTOS, VIDEO UN AUDIO IERAKSTOS+ VIENLAICĪGI SALĪDZINOT TO AR ""CIONAS GUDRO...PROTOKOLOS "" UZRAKSTĪTO un IZDAROT SECINĀJUMUS PAR TO ATKLĀTI ! DISKUTĒSIM SABIEDRĪBĀ VISOS LĪMEŅOS...UN SVSTARPĒJI REGULĀRI ATKLĀTĪBĀ DALĪSIMIES AR ŠO INFORMĀCJU...LAI IR !
! UN ĀDAMIETIS GALU GALĀ NAV ! TAUTAS IEVĒLĒTS...F-2

Atbildēt

A. Priedīša kungam 100% tainība!!!

06.06.2019. 13:20

Ja gribas redzēt kā latviešu šizofrēnija tikai vairojas, tad vajag paskatīties latviešu televīzijas kanalu TV24. Arī citi latvijas TV kanāli jau sen nav baudāmi. Tie atgādina tirgus placi, kur tantes izplata jaunākās klačas.

Atbildēt

pārdalītājiem

04.06.2019. 14:24

ja negrib srādāt, jāmirst...................

Atbildēt

vispār

04.06.2019. 10:43

»

Latvis

Domāju,tā šizofrenizācija ir no tās idejas par cilvēku skaita samazināšanu, līdz 2-miljardi, atstājot paklausīgākos.Un paklausīgākie, strādīgākie, pēc šīs teorijas autoriem ir ķīnieši, indieši, kas ir arī mazāk agresīvie...


par ķīniešiem grūti teikt, kad būs viņu pārsvars, kā tad rīkosies,- šķiet, ka ne Ķīna, ne Indija savā vēstures gaitā nav tā bijušas baigās mieramiku valstis.Konfliktē jprojām - Ķīna ar Tibetu, Indija ar Pakistānu.

Atbildēt

Edge

03.06.2019. 17:56

»

non, non

par "maušanu" runā Jānis Jaunsudrabiņš


Veidenbaums bija pirmais "māvējs" (man tā skolā 1979.g. mācīja)!
To es zinu, to es māku:
Nedusmojies, svētais vīrs!
Lai nekā ar nepanāku,
Tak no raizēm esmu tīrs.
Kāda gan tur citiem daļa, Kad man patīk dzīve zaļa?

Atbildēt

Es

03.06.2019. 16:34

Priedīša vārdā nosauktais pietiek com atkal atdzīvojies.

Atbildēt

Edge

03.06.2019. 12:39

»

forcemajeure

A.P. ir šī portāla idejiskais paudējs. domu, uzskatu un ideju šeit ir maz. lato kompromati - apmaksātie un neapmaksātie. pārpublicējumi no ģīmjgrāmatas, kad nav, ko likt iekšā. imo, neviens jau neliedz te iedabūt tekstus ar kādu intelektuālu mērci, a la pietiek lasītājs...


Pietiek un A.P. IR tāpēc, ka "tautas pēdējā fāze" turpinās ilgāk par Kr.Valdemāra paredzētajiem 150 gadiem. Saules mūžu 4.maija republikai!
p.s. Palūgsim A.P. galveno tēzi formulēt zinātniski (skaitļos; mērvienībās), kā to dara viņa "draugs" un "domubiedrs" - akadēmiķis, zinātņu vēsturnieks Jānis Stradiņš dalās pārdomās, kas nepieciešams Latvijas valstij, lai tā pastāvētu ilgāk kā Krišjāņa Valdemāra paredzētos 150 gadus. (Sk.- Trūkst Trešo tēva dēlu un Antiņu / IR, 29. marts , 2013.)

Atbildēt

forcemajeure

03.06.2019. 10:59

A.P. ir šī portāla idejiskais paudējs. domu, uzskatu un ideju šeit ir maz. lato kompromati - apmaksātie un neapmaksātie. pārpublicējumi no ģīmjgrāmatas, kad nav, ko likt iekšā. imo, neviens jau neliedz te iedabūt tekstus ar kādu intelektuālu mērci, a la pietiek lasītājs.
A.P. ir sociālā žults ar svešvārdu gūzmu. ja palūgtu visu noformulēt latviski, diez vai izdotos

Atbildēt

Edge

03.06.2019. 10:03

»

Zane

Maisu Artūrs ierunājās spalgā čekas dezinformācijas balsī. Apsveicu Tevi Maisu Artūr


Tikai bizness, nekā personīga. Kas nav aizliegts, tas ir atļauts. "Kā es māku, tā es maunu." (E.Veidenbaums)

Atbildēt

Edge

03.06.2019. 10:01

"Pēcpadomju Latvijā sabiedriskās apziņas šizofrenizācijas bāze ir Rietumos, bet Rīgā ir tikai šīs bāzes multiplicētāji – bezdomīgi pavairotāji."
Nav un nevar būt Rīgā kādi īstie Rietumu bāzes pavairotāji - tikai erzac-atdarinātāji iznāk. Nealojaties, Priedīš' kungs, līdz Rietumu šizofrēnijas vidējam līmenim vēl tikpat ilgs ceļš ejams, cik līdz labklājības. To jau spilgti apliecina notiekošais Rietumos - "Bruņots vīrietis piektdienas[31.05.2019] pēcpusdienā sarīkoja apšaudi pašvaldības ēku kompleksā ASV Virdžīnijas štata Virdžīnijabīčas pilsētā, nogalinot 12 cilvēkus un ievainojot vēl četrus, paziņoja policija." (LSM.lv)

Atbildēt

stalins-Zulis

03.06.2019. 08:54

»

Žulis

Priedīša sadarbība ar VDK ir viena lieta. Un to apspriežot varbūt arī vajadzētu ņemt vērā kaut kādus faktus un apstākļus. Taču žultainais naids un centieni nomelnot latviešu tautu kā arī mēģinājumi glorificēt komunistu valdīšanas gadus Latvijā viņa rakstos, kas tiek publicēti šodien, neprasa nekādu ...


Par zulti un aizvainojumu piekriitu.Vinja sirdi ir dzilja bruce, sapes nepariet.Tapec apvainojoshi epiteti ir veltiti gan akademikiem, gan latviesiem,gan ebrejiem... gan ejtusazini kam vel.Izglitiiba visai laba, nenoliegsu.Bet kur ir redzams rezultats, ko vins ar rakstiem ir parliecinajis? Izglitotai publikai ir aizspriedumi,prasta tauta tik gudrus tekstus nelasa.Nav sabiedriskajam kaitejumam izplatibas, pat otradi, sadi raksti drizaak ir pretejs PR paustajam. Ja jau tik nekorekti vinjiem(latviesiem,ebrejiem,akademikiem) uzbruuk, tad varbuut vini ir itin OK.

Atbildēt

Žulis

03.06.2019. 08:37

»

stalins

Ludzu Jus nevainot it visas pasaules nelaimees VDK un tos , kas sadarbojas ar to. Vairumam pasaules valstu ir savi drosibas dienesti, kas aizstav shis valsts iedzivotajus, esosho iekartu un valdosho eliti. Ja ir runa par periodu pec 1955.g. , tad VDK darbibas metodes un ievirzes ir salidzinaamas ar ...


Priedīša sadarbība ar VDK ir viena lieta. Un to apspriežot varbūt arī vajadzētu ņemt vērā kaut kādus faktus un apstākļus. Taču žultainais naids un centieni nomelnot latviešu tautu kā arī mēģinājumi glorificēt komunistu valdīšanas gadus Latvijā viņa rakstos, kas tiek publicēti šodien, neprasa nekādu apstākļu noskaidrošanu. Tā ir apzināta, ļauna, pret latviešu tautu vērsta demagoģija. Un, par cik šim tipam ir visai laba izglītība, viņa rakstos paustie meli un puspatiesības ir veikli savīti ar zinātnisku terminoloģiju un reāli pastāvošām lietām tā, ka paviršam lasītājam, kas īpaši nepiepūlas ar domāšanu, tas šķiet visai ticami. Var teikt, ka šis ir viens no pašiem kvalificētākajiem demagogiem, kas kalpo valdošajam režīmam, vainu par visām režīma pastrādātajām nejēdzībām un veiktajiem noziegumiem pret latviešu tautu, uzveļot pašai latviešu tautai. Tā saucamā kremļa propaganda, pret kuru mūsu varasvīri imitē cīņu, šeit pat tuvu nestāv.

Atbildēt

stalins

03.06.2019. 07:55

Ludzu Jus nevainot it visas pasaules nelaimees VDK un tos , kas sadarbojas ar to. Vairumam pasaules valstu ir savi drosibas dienesti, kas aizstav shis valsts iedzivotajus, esosho iekartu un valdosho eliti. Ja ir runa par periodu pec 1955.g. , tad VDK darbibas metodes un ievirzes ir salidzinaamas ar citiem droshibas dienestiem- CIP, "Mossad", jezuitu ordeni. Jaa ir viss kas netirs, it seviski imperialistiskaas intrigas, bet tomeer vinjiem ir uzdevumi , ko tie pilda.Arii tagad Latvijaa ir SAB.LDD, saprotams, ka arii vinjiem vajag palidzibu.
Tapec vainot A.Priediiti , nezinot visus apstaklus un faktus ir parsteidzigi. Ta ir pseidopatriotiska izblaustisanas.

Atbildēt

Kaža

03.06.2019. 07:52

»

Žulis

Pilnīgi pareizi! Bet, tāds jau ir tā čekas aģenta Priedīša uzdevums – ar pārgudru muldēšanu pūderēt cilvēkiem smadzenes. Un ir jau muļķīši kas uzķeras un sāk vāvuļot līdzi par „garīgi pretrunīgiem apstākļiem”, „sabiedrības šizofrenizāciju”, „garīgā pagrimuma konceptiem”, „idejisko haosu”.... Kaut īstenībā...


Uz Latviju visā okupācijas laikā tika pārvietoti VDK un citu represīvo orgānu pensionāri ar ģimenēm,kuri,protams,tika apgādāti ar labiekārtotiem dzīvokļiem un kuru pēcnācēji aizejot pensijā Rīgā tiek vizināti bez maksas,atšķirībā no ārRīgas pensionāriem-latviešiem,kuri parasti nesaņem nekādas transporta atlaides.

Atbildēt

Žulis

03.06.2019. 06:27

»

Kaža lpp

Nav noslēpums,ka okupācijas periodā cilvēkus oficiālā teroristu organizācija kompartija šķiroja jau no bērnu silītes.Mani jau 12 gadu vecumā ar oficiālu dokumentu-rakstūrojumu ieskaitīja pretpadomju kārtā.Pārkrāsojies neesmu un zīmogu arī neesmu mēģinājis nomazgāt.Teroristu organizācijas biedri,vai ...


Pilnīgi pareizi! Bet, tāds jau ir tā čekas aģenta Priedīša uzdevums – ar pārgudru muldēšanu pūderēt cilvēkiem smadzenes. Un ir jau muļķīši kas uzķeras un sāk vāvuļot līdzi par „garīgi pretrunīgiem apstākļiem”, „sabiedrības šizofrenizāciju”, „garīgā pagrimuma konceptiem”, „idejisko haosu”.... Kaut īstenībā tas viss ir Priedītim tik mīļās kompartijas un čekas veikto darbību rezultāts daudzu gadu garumā. Un šī darbība turpinās arī šodien. Padomju vara ir pārkrāsojusies, piemērojusies kapitālisma apstākļiem un turpina valdīt Latvijā. Deokupācijas un dekolonizācijas procedūra šeit nav notikusi. Pat lustrācijas šeit nav bijis! Tā sauktās „vēlēšanas” nu jau gandrīz pilnībā līdzinās kompartijas valdīšanas laikam. Kompartijas ielikteņi un viņu pēcnācēji, nodibinājuši mafiozu režīmu, varas krēslos nomaina viens otru. Un nav pilnīgi nekādas atšķirības no kāda partijas grupējuma katrs no viņiem tiek izvirzīts. Visi viņi darbojas pretēji latviešu tautas nacionālajām interesēm. Un viņiem šī darbošanās labi saskan arī ar Eiropas Savienības interesēm, jo komunistu režīms pēc savas būtības jau tādi paši globalizatori vien savulaik bija. Bet priedīšveidīgajiem pietiek bezkaunības visā notiekošajā vainot latviešu tautu, kuras nacionālo inteliģenci karos izkāva, gulaga nometnēs un cietumos nobendēja. Bet kompartijas valdīšanas gados tika veikta masveida „ideoloģiskā apstrāde” un no iespējām gūt vērā ņemamu izglītību tika norobežoti visi „pretpadomju elementi” un viņu bērni. Papildus tam, Latvijā tika iepludinātas kolonistu masas no visas PSRS teritorijas, kas veicināja liela skaita jaukto ģimeņu veidošanos un pat pēc tā sauktās „dziesmotās revolūcijas” šeit uz dzīvi tikai atstāti krievu militāristu un viņu ģimenes locekļu tūkstoši. Latvijas nacionālā valsts vēl līdz šim brīdim nav atjaunota un latviešu tautai reālā vara un noteikšana savā valstī nav bijusi nevienu dienu! Šādā situācijā runāšana par kaut kādu it kā latviešu tautai piemītošu garīgu pagrimumu, kas vainojams visās 4. Maija režīma veidotās valsts neveiksmēs un nejēdzībās ir ciniska, noziedzīga demagoģija un nekas vairāk

Atbildēt

...

03.06.2019. 04:25

»

Kaža lpp

Nav noslēpums,ka okupācijas periodā cilvēkus oficiālā teroristu organizācija kompartija šķiroja jau no bērnu silītes.Mani jau 12 gadu vecumā ar oficiālu dokumentu-rakstūrojumu ieskaitīja pretpadomju kārtā.Pārkrāsojies neesmu un zīmogu arī neesmu mēģinājis nomazgāt.Teroristu organizācijas biedri,vai ...


Nu nelamā tā to kompartiju.
Rotšildu ģimenes karogs ir sarkans,Merkele,Makrons,Junkers no tas pašas zortes.Okupācija tik tiešām nav beigusies.Tagad tā ir ekonomiska okupācija,bet saimnieki iepriekšējie.

Atbildēt

Kaža lpp

02.06.2019. 22:23

Nav noslēpums,ka okupācijas periodā cilvēkus oficiālā teroristu organizācija kompartija šķiroja jau no bērnu silītes.Mani jau 12 gadu vecumā ar oficiālu dokumentu-rakstūrojumu ieskaitīja pretpadomju kārtā.Pārkrāsojies neesmu un zīmogu arī neesmu mēģinājis nomazgāt.Teroristu organizācijas biedri,vai nu bijušie vai kā,joprojam pie mums rīkojas vēl daudz brīvāk un efektīvāk..Nupat uz Briseli tika aizsūtīts kārtējais bijušo komunistu desants pastiprināts ar kompartijas izcilnieku un gandrīz vai legālu Kremļa aģentu,jo teroristi ļoti uzmana ,lai viņu rindās neparādās viņu nepārbaudīti cilvēki.Tas joprojām notiek visos varas līmeņos,kur galvenā vērtība ir uzticības apliecinājums padomju okupācijas varai-piederība kompartijai,komjaunatnes nomenklatūrai,tautas deputātu baram un ,kā pēdējā laikā atklājas,netiek smādēti arī špiki jeb čekas aģentu.Tā kā autora secinājumus ir grūti piemērot tautai,kura joprojām atrodas zem teroristu organizācijas papēža un lokās kā nu prot lai izdzīvotu.

Atbildēt

stabilitātes stabilitāte

02.06.2019. 20:37

»

A.P.

Aktuāla ir stabilitātes stabilitāte. Sabiedrības turbulentas virzības (demogrāfiskās pārejas laikmeta, revolūcijas,valsts/impērijas/civilizācijas sabrukuma, rases izmiršanas, kara, ekonomiskās krīzes) periodos, kad iracionālisms, deformācijas, haotiskums, degradācija plūst pāri malai visos dzīves procesos...


Ko tādu spējīgs uzrakstīt vienīgi ģēnijs! Šādu ģēnijus var atpazīt pēc tā, ka viņi sabiedriskā transportā iekāpj atmuguriski un nereti laiza pārtikas veikalu skatlogus. Totāla "turbulences virzība" vidussmadzeņu kristalizācijas rezultātā...

Atbildēt

Gatis

02.06.2019. 20:19

Ja karstā vasarā dārza atejā iemetīsiet rauga paciņu, notiks tas pats, kas ar čekas ziņotāju Priedīti pēc VDK aģentu kartotēkas publicēšanas…

Atbildēt

hm

02.06.2019. 18:51

Gebelss sacīja, ka daudzkārtīgi atkārtojot melus, tie kļūst par patiesību.
Vai specdienesti nepiedalās informācijas karā? Piedalās! Vēl vairāk, viņiem tādiem mērķiem tiek atvēlēti trekni budžeti,
Latvija robežojas ar Krieviju.
Ja pievienojamies, ka ideoloģiskajā karā Rietumi uzvarēja PSRS, tas nozīmē arī LPSR.
Kā tas izpaužas? Vēsture tiek aizstāta ar komunistiem un čekistiem. Vulgarizēta un atņemta.
Bet tautas nespēja izprast Rietumus, grūtības tiem piemēroties
radīja grandiozu emigrāciju, kas izrādījās, kā pēdējā LV zārka nagla.

Atbildēt

Secinājums

02.06.2019. 17:47

Latviski rakstīt Priedīts nevar,varbūt jidišā vai ivritā sanāks labāk.

Atbildēt

stalins

02.06.2019. 17:14

Ta jau dikti gudri.Bet kautkads aizvainojums dzili kremt - daudzos rakstos meginajumi aizskart personiski savus cunftes bralus , visadas pazemojosas intonacijas.Bet tikai si publika zina tos svesvardus, spej iztulkot sarezgitas teikumu konstrukcijas. Un tatad tikai vini var but Tavu rakstu potencialie klienti.Bet rakstos tiek aizskarti ja ne vini, tad cilveki ,kurus vini pazist,zina, ir kopa macijusies,stradajusi un tml. Rezultats-0 , jo vidusmera pilsonis ne izprot , ne ari interesejas par siem intelektualiem tekstiem.
Iesaku mainities un neturet sevi aizvainojuma saapi.Riebt un riebties vari anonimajos komentaros ,ko Tu dari.Bet zem sava varda ,kaut vai liekulo , bet esi tolerants un draudzigi izprotoss.Tad bus sekmes

Atbildēt

Latvis >Adīnai

02.06.2019. 17:14

De soto ir Jānis Jūrmalnieks, kā arī Imants Parādnieks. Šie tagad nikus vairs neraksta, bet pēc viņu uzskatiem nepareizām domām, paņem daļu "nepareizā"komentētāja teksta un viņu norej, pasūtot vēl uz Krieviju. Kā arī tiem, kas raksta pret spalvu, ir liegts tādā nra komentēt, tas pats attiecas uz tvnet, apollo un ierobežota komentēšana ir arī "kas jauns". Tā ka esmu spiests šizofrēnēties.

Atbildēt

Latvis

02.06.2019. 17:03

Domāju,tā šizofrenizācija ir no tās idejas par cilvēku skaita samazināšanu, līdz 2-miljardi, atstājot paklausīgākos.Un paklausīgākie, strādīgākie, pēc šīs teorijas autoriem ir ķīnieši, indieši, kas ir arī mazāk agresīvie.
Tādēļ tiek iznīdēti baltie un latvieši nav izņēmums.Kā piemērs--- iebraucot Kanādā, šīm abām tautām, automātiski tiek dota darba atļauja, kas neattiecas ne uz vienu citu tautu.Tātad, pieprasījums ir pēc cilvēka, kas ir strādīgs, pieticīgs un nav nekāds tur taisnības meklētājs, kas nekādā formā nepretosies valdošajiem ( bagātajiem).
Tās Rietumu liberālisma idejas ir tikai instruments šajā velnišķīgajā idejā.

Atbildēt

Adīna

02.06.2019. 17:02

Manuprāt ar žuļiem, edgēm vēl nav tik slikti kā, piemēram, nra portālā Esmaija, de soto u.c., citu portālu dižgarus pat nav vērts pieminēt.
Un ko var gribēt no mazākiem gariņiem, ja labi sen, redzot tv kādu valsts vadoni ar sanbernāra skumjo skatienu, reiz pamanot viņa izplestās acis satraukti runājot, kļuva skaidrs, ka valsti vada nevesels tips. Un ne vienīgais tāds. Arī pārmērīga alkatība, kampšana tikai sev neliecina par veselīgu cilvēciskumu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: